Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Covid „XE“? Len ďalší dementný variant, ktorým vás chcú vystrašiť do očkovania


Print Friendly, PDF & Email

Covid „XE“? Len ďalší dementný variant, ktorým vás chcú vystrašiť do očkovania

(S.D. Wells, Natural News) Tak a je to tu znova. Novým dementným variantom, priamo z „kuchyne biologického laboratória“, je Covid „XE“. Údajne ide o kombináciu predošlých mutantov – čiže novú nádchu, ktorá je nákazlivejšia ako omikrón.

V skutočnosti je to len klamstvo, ktorým sa presadzujú stále smrteľnejšie vakcíny a „posilňovacie dávky“. Utekajte ako o život, kričia mainstreamové médiá.

Rekombinantný kmeň viacerých variantov Covid-19 sa práve (údajne) vo veľkom šíri vo Veľkej Británii, kde zaznamenali „strašlivých“ 600 nových prípadov.

Nie, nie je to nejaká aktualizácia softvéru od Billa Gatesa, je to Covid „XE“, mimoriadne strašná mutantná kombinácia Fauciho chrípky. A vraj sa šíri rýchlejšie ako falošné „domáce testy na covid“, pri ktorých je pre úrady čoraz ťažšie zistiť, koľko ľudí je skutočne nakazených.

Koľko ďalších falošných variantov sa použije na to, aby prilákali očkovacích fanatikov na stále smrteľnejšie vakcíny?

Médiá hlavného prúdu produkujúce dezinformácie, zdravotnícke úrady a podvodní epidemiológovia sú opäť pripravení skuvíňať a tvrdiť, že variant XE je „nákazlivejší“ a „smrteľnejší“ než čokoľvek, čo kedy v histórii sveta videli.

V skutočnosti je tento najnovší falošný variant covidu určený na to, aby paranoidnému obyvateľstvu spôsobil viac krvných zrazenín.

Keďže Hongkong a Čína sú momentálne zahltené pandémiou „nových prípadov“ (falošne pozitívne PCR testy), teda v podstate „pandémiou“ falošne pozitívnych výsledkov, vlády naďalej porušujú ľudské práva a osobné slobody lockdownami, povinnými rúškami a samozrejme, smrteľnými povinnými vakcínami.

Je to variant XE alebo v Číne variant Xi? (Prezident Číny sa volá Xi Jinping.)

Pandémia „nových prípadov“ zahŕňa používanie podvodných údajov na šírenie falošnej pandémie

Nový rekombinantný mutant „XE“ je podľa Svetovej hoaxovej (zdravotníckej) organizácie (WHO) „prenosnejší“ ako ktorýkoľvek predošlý kmeň koronavírusu.

Rekombinantný mutant je zmesou viacerých variantov. Americké Centrum pre kontrolu ochorení (CDC), Svetová hoaxová organizácia (WHO) a Americký Úrad pre lieky a potraviny (FDA) dosiahli konsenzus v tom, že to nazvú pandémiou.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Totižto, keď si milióny ľudí urobia test, aby zistili, či v posledných dvoch rokoch mali covid, tak sa im test isto ukáže ako pozitívny.

Pomáha to aj pri falšovaní počtu úmrtí na covid, kde každá osoba, ktorá zomrie na čokoľvek, môže byť označená ako „zomrela na covid“ a nemocnice s lekármi dostanú štedré bonusy.

XE sa bude počítať ako omikron, dokým skorumpované laboratóriá prevádzkované vládou a farmaceutickými firmami nezistia spôsob, ako predstierať, že existuje rozdiel

New York a Kalifornia zaznamenali nové prípady nachladnutia variantom omikron.

Veda síce nikdy riadne nedokázala, čo je delta, omikron alebo XE, no nemocnice a lekári si musia niečo zapísať, aby pandémiu udržali pri živote.

Napriek všetkému Svetová hoaxová organizácia (WHO) tvrdí, že XE je „o 10% prenosnejší“ ako BA.2 (najprenosnejší podvariant omikronu), no potom dodáva, že tieto zistenia si vyžadujú ešte ďalšie potvrdenie.

Počkajte čo to povedali?

Takže XE je prenosnejší ako synovec omikronu a synovec omicron BA.2 bol prenosnejší ako delta a alfa dohromady, ale žiadny z nich nie je horší ako bežné prechladnutie.

To je tá „pandémia“, ktorej by sme sa všetci mali TAK OBÁVAŤ, že máme všetci ozlomkrky utekať na injekciu vyrábajúcu v tele miliardy toxických priónov, ktoré upchávajú naše cievy a spôsobujú nepravidelný srdcový tep, poruchy centrálneho nervového systému či rakovinové nádory?

Samozrejme. Hej, pozrite sa, sú to farmaceutické firmy, ktoré kričia: „Covid! Dávajte si pozor na pandémiu nádchy!“

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. hľadač pravdy

  Slobodomurár Bill Gates a ďalší lóžoví bratia za oponou nezaháľajú!!
  ———————————————————————————————————————–
  Úvodná poznámka:
  k napísaniu tu nižšie uvedeného ma motivoval najmä tunajší prispievateľ do diskusií ,,XXL” vo svojom príspevku: https://www.badatel.net/zaockovani-maju-az-9-nasobnu-sancu-hospitalizacie-ako-nezaockovani/#comment-128193
  v ktorom uviedol vetu: ,,Takže čo sa chystá, lebo takýto zákon má veľa štátov a Gates už naznačil, že v budúcnosti by mali očkovanie už zvládnuť za polroka a nie dva roky!”

  Čo teda najvyšší slobodomurár Gates a nadnárodné slobodomurárske pra-lóže za oponou pripravujú? To sa pokúsim v krátkosti načrtnúť z verejne dostupných zdrojov v tomto príspevku.

  V úvodnom bode tu opäť v krátkosti uvediem Gatesa, verejnosti v nie moc známom svetle [1.)]. V ďalších bodoch potom stručne uvediem z rôznych zdrojov: technológiu kvantových bodiek [2.), 3.), 4.), 5.), 6.), 12.), 13.) ], Gatesovu COVID mapu [9.)], na zopakovanie/pripomenutie – Gatesov ,,patent 666” [7.)], ukážku propagácie čipova-nia ľudí v TV [8.)], Windows 11 [14.)], DARPA [10.)].
  V záverečných bodoch uvediem troch ľudí, ktorí na toto upozorňujú: Dr.Carrie Madejová [12.)], pani Tutková [13.)] a v poslednom bode varovanie protestantského pastora Tscharntke [15.)].
  ———————————————————————————————————————–
  1.) Bill Gates – nadnárodný pra-lóžový slobodomurár, je členom superlóže ,,COMPASS STAR-ROSE/ROSA-STELLA VENTORUM”. Je to lóža ,,konzervatívna/ reakčná/ oligarchická, jej členmi sú predovšetkým ,,dôležité osobnosti” vojensko-priemyselného komplexu a preto je tiež podobne dychtivá vedenia vojen, ako pra-lóža ,,HATHOR PENTALPA” (*).
  Pra-lóža ,,COMPASS STAR-ROSE” je mimoriadne ,,pragmatická” a teda prispôsobivá daným okolnostiam. Jej členstvo je ,,euroatlantické” a pra-lóža trvá minimálne od r.1953.
  Názov pra-lóže je prevzatý Magaldim za ,,ezoterickú” presnejšie ,,slobodomurársky” označenú pečať NATO, ktorej osemcípu ružicu aj s čiernobielym pozdĺžnym delením každého jednotlivého cípu veternej ružice skryte naráža na šachovnicovo čierno-bielu ,,mozaikovú dlažbu” slobodomurárskej lóže.
  http://fotw.fivestarflags.com/images/n/nato_r.gif
  Ako bežný anglický názov ,,Compass Star-Rose”, tak aj latinská verzia ,,Rosa-Stella Ventorum” znamenajú v preklade ,,veterná kompasová ružica”.
  Ďalšími členmi pra-lóže ,,COMPASS STAR-ROSE” sú napríklad: Bill Clinton, Mario Draghi, Laurence D. Fink (šéf najväčšieho svetového koncernu správy majetku – BlackRock) atď.

  (*) pra-lóža ,,HATHOR PENTALPA”, jej členmi sú napríklad: Jens Stoltenberg, Tony Blair, Recep Erdogan, Nikolas Sarkozy, Gerhard Schröder, Condoleezza Riceová, George Bush jr., členom bol aj Georg H.W. Bush, atď.

  zdroj: prvotný zdroj týchto informácií je Giole Magaldi, oficiálny autor knihy: Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges, z ktorej vychádzal pravoverný katolícky teológ Johannes Rothkranz pri napísaní svojej knihy, v nemeckom originále: Superlogen regieren die Welt, Teil 1-5, 2015-2016.
  ———————————————————————————————————————
  2.) MIT News – Massachusetts Institute of Technology
  – mikroihličky s kvantovými bodmi, správa zverejnená na stránke MIT News, (18.12.2019):
  https://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218
  ———————————————————————————————————————
  3.) Zákulisné machinácie slobodomurára Gatesa a lóží s technológiou kvantových bodiek

  Ako som nedávno zverejnil tu: https://www.badatel.net/dospievajuce-deti-trpia-poskodenim-srdca-aj-mesiace-po-druhej-davke-pfizeru/#comment-132259
  z čoho vyberám pre účel tohto príspevku a chcem opäť upriamiť pozornosť najmä na toto:

  ,,Na očkovaní Covid-19 Gatesovi a jeho lóžovým bratom záleží tak preto, pretože má byť skôr alebo neskôr spojené s kvantovým tetovaním, t. j. mikročipom novej generácie umiestneným neviditeľne pod kožu, na ktorom
  a) bude každý človek vybavený vlastným digitálnym identifikačným číslom a
  b) bude mať vždy pri sebe všetky svoje finančné aktíva vo forme čisto elektro-nického „kreditu“ po tom, ako sa čoskoro stiahne z obehu všetka hotovosť.”

  ,,Začiatkom leta 2020 sa Bill Gates tajne pokúsi „presvedčiť“ vládu najľudnatejšej krajiny v celej Afrike, aby zo zákona prinútila všetkých Nigérijčanov dať sa zaočkovať proti korone, pričom použije 10 miliónov dolárov „argumentačnej pomoci“. Politická opozícia sa však o tom dozvie, zverejní pokus o podplatenie v parlamente, a tak sa jej podarí dosiahnuť, že povinné očkovanie nebude schválené. Uvidíme, či bude mať Gates väčší úspech v Keni a Malawi, kde sa v apríli 2020 jeho nadácia chystá uskutočniť prvé rozsiahle „poľné testy“ s digitálnym očkovacím certifikátom aplikovaným pod kožu pomocou technológie kvantových bodiek, ktoré si svetová verejnosť zväčša nevšimla.”

  zdroj: prvotný zdroj týchto informácií je opäť Giole Magaldi, oficiálny autor knihy: Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges, z ktorého informácií vychádzal pravoverný katolícky teológ Johannes Rothkranz pri napísaní svojej brožúry: Superlogen regieren die Welt, Teil 9, vydavateľa Verlag Anton A. Schmid, Durach, Pro Fide Catholica, Printed in Germany 2021, ISBN: 978-3-946271-44-4.
  Brožúra v nemeckom jazyku je k stiahnutiu tu:
  https://tinyurl.com/2p82tm4r
  ———————————————————————————————————————
  4.) Kvantové bodové tetovanie od Billa Gatesa, ktoré bude neviditeľne vložené do vakcín proti koronavírusu, článok z dňa 17.9.2020:

  Quantum dot tattoos from Bill Gates to be invisibly embedded inside coronavirus vaccines

  Ti, kteří se letos na podzim postaví do fronty na vakcíny proti koronaviru Wuhan (COVID-19), mohou očekávat, že celá jejich očkovací historie bude trvale uložena na nějakém vládním serveru díky neviditelnému tetování s kvantovými tečkami, které do nich Bill Gates v tichosti vloží.

  Gates údajně financoval speciální barvivo obsahující nanokrystalické kvantové tečky, které bude součástí očkovacích látek a které vyzařuje blízké infračervené světlo, jež lze detekovat pomocí speciálně vybaveného chytrého telefonu.

  Tyto kvantové tečky údajně mohou pod kůží přetrvat pět let, což se pravděpodobně musí nahradit novou injekcí pro dalších pět let uložené historie očkování.

  Tato nová tetování, vyvinutá výzkumníky z Massachusettského technologického institutu (MIT) za finanční podpory společnosti Gates, tiše ukládají zdravotní záznamy lidí, aniž by o tom věděli, což je technologický systém typu „znamení šelmy“, který je v souladu s klíčovými ustanoveními zákona o dostupné zdravotní péči (ACA), známého také jako „Obamacare“.

  „Tato technologie by mohla umožnit rychlé a anonymní zjištění očkovací historie pacienta, aby bylo zajištěno, že každé dítě bude očkováno,“ uvedl Kevin McHugh, bývalý postdoktorand MIT, který nyní působí jako odborný asistent biotechnologie na Riceově univerzitě v Houstonu.

  Nová studie zveřejněná v časopise Science Translational Medicine vysvětluje, jak tato technologie využívá měď, aby byly lékařské záznamy „na pacientovi“, tedy uvnitř jeho těla, a přesto čitelné skenovacími zařízeními, která dokáží detekovat světlo v blízkém infračerveném spektru.

  „Tečky mají průměr jen asi 4 nanometry, ale jsou zapouzdřeny v biokompatibilních mikročásticích, které tvoří kuličky o průměru asi 20 mikrometrů,“ uvádí Great Game India.

  „Toto zapouzdření umožňuje, aby barvivo zůstalo na místě, skryté pod kůží, i po injekčním podání spolu s vakcínou.“

  Přichází znamení šelmy prostřednictvím operace Warp Speed?

  Toto barvivo se podává pomocí mikrojehlové náplasti, nikoliv tradiční injekční stříkačkou a jehlou. Jak napovídá název, mikrojehličková náplast obsahuje směs mikrojehel, která po přiložení na kůži vstříkne „jed“ s minimální bolestí nebo invazí.

  Mikrojehličková náplast se také sama rozpouští, její složky tvoří směs jednoduchého cukru a speciálního polymeru známého jako PVA. Jakmile je tedy práce hotova, v podstatě zmizí bez viditelného odpadu, což ji v očích Gatese a jeho příznivců činí „udržitelnou“.

  To vše je splněným snem Gatese, který zřejmě celý život čekal na okamžik, kdy bude moci vypustit do světa něco, co se rovná sledovacím čipům pro „lidský dobytek“ – samozřejmě v převleku za „vakcínu“.

  Jak to všechno souvisí s programem prezidenta Trumpa „Operation Warp Speed“ (OWS) pro urychlené vakcíny proti koronaviru Wuhan (COVID-19), se teprve uvidí. Budou všechny obsahovat tetování kvantovými tečkami, které prosazuje Gates, nebo to budou jen některé z nich? Nebo to budou dokonce vůbec nějaké vakcíny, protože někteří se domnívají, že OWS je lest a zástěrka pro nějakou jinou nevyřčenou operaci?

  Dalším bodem, který vzbuzuje obavy, je technologie „razítka důvěry“, rovněž financovaná z peněz Billa Gatese. Razítko důvěry již zavádí Mastercard a GAVI jako druh programu biometrické digitální identity, který se zřejmě přímo shoduje s technologií tetování kvantovými tečkami.

  „Program, o němž se říká, že se ‚vyvíjí podle toho, jak se vyvíjíte‘, je součástí globální války proti hotovosti a má potenciální dvojí využití pro účely sledování a ‚prediktivní policie‘ na základě vaší očkovací historie,“ uvádějí dále zprávy.

  „Ti, kteří si očkování nepřejí, mohou být na základě svého skóre důvěryhodnosti ze systému vyřazeni.“

  zdroj: https://www.naturalnews.com/2020-09-17-quantum-dot-tattoos-bill-gates-invisibly-embedded-coronavirus-vaccines.html#
  ———————————————————————————————————————
  5.) Očkovací průkaz pod kůží (článok publikovaný 4.5.2020):

  ,,Ročně umírá 1,5 milionu lidí na nemoci, před nimiž se lze chránit očkováním. Kromě nedostatku vakcín, nedůvěry obyvatel v princip očkování a dalších strukturálních problémů naráží vakcinace v chudších oblastech světa i na potíže plynoucí z nedostatku informací. Mnohdy neexistují centrální databáze a není jasné, kdo a kdy kterou vakcínu dostal.

  Pomoci by mohl decentralizovaný systém evidence navržený odborníky z MIT. Přišli s konceptem rozpustných mikrojehel, které by do těla dopravily vakcínu a zároveň by ve škáře zanechaly značku nesoucí informaci o provedeném očkování. Základem navržené metody jsou kvantové tečky (fluoreskující polovodičové nanokrystaly) o průměru 4 nm. Jejich jádro tvoří sloučenina mědi, india a selenu, obal je ze sulfidu zinečnatého dopovaného hliníkem. Tyto nanokrystaly jsou uzavřeny v biokompatibilních kapslích o průměru 20 μm. Kapsle jsou spolu s vakcínou inkorporovány do 1,5 mm dlouhých mikrojehel ze směsi sacharidů a polyvinylalkoholu, které se po vpichu začnou rozpouštět a uvolní jak vakcínu, tak kapsle. Ty mohou ve škáře tvořit specifické obrazce kódující potřebné informace – podobně jako QR kódy. V blízkém infračerveném záření fluoreskují, signál lze přečíst jednoduše upraveným chytrým telefonem.”

  zdroj: https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/2020/cislo-5/ockovaci-prukaz-pod-kuzi.html
  ———————————————————————————————————————
  6.) Podkožní čip je připraven k implantaci lidem (originálny článok bol prvýkrát publikovaný 2.12.2021)

  Jak se koronavirus (covid 19) na konci roku 2019 odhaloval světu, tým výzkumníků Massachusettského technologického institutu příhodně vyprodukoval novou značkovací metodu, kterou lze aplikovat injekčně, k značení, identifikaci a sledování lidí na základě jejich „očkovacího“ statusu.

  Technologie transdermálních vzorů, z velké části sponzorovaná miliardářskými eugeniky Billem a Melindou Gatesovými, obsahuje speciální kvantové tečky, které jsou podkožně vpraveny do těla. Ačkoliv jsou tyto vzory pro oko neviditelné, lze je snadno skenovat pomocí speciálního vybavení.

  Představte si je jako neviditelné tetování, které si člověk může nechat injekčně vpravit řekněme do pravé ruky nebo na čelo. Až bude platit například za zeleninu, bude možné toto tetování skenovat a ověřit jako součást systémů „očkovacího pasu“, které se teď zavádějí po celém světě.

  „Když se kvantové tečky nasvítí UV zářením, může být elektron v kvantové tečce vybuzen do stavu s vyšší energií,“ informoval web Free West Media.

  „In vitro studie založené na buněčných kulturách, které se zabývají kvantovými tečkami, naznačují, že jejich toxicita se může odvozovat z různých faktorů včetně jejich fyzikálně chemických vlastností.“

  „Plně naočkovaní“ si brzy budou muset nechat injekčně vpravit čip se znamením šelmy, aby mohli ve společnosti fungovat.

  Podle Kevina McHugha, člena výzkumného týmu, který tuto technologii vyvinul, jsou tyto patentované transdermální vzory snadným způsobem, jak označit lidi a zároveň ukládat jejich zdravotní a jiné informace na skryté mikročipy v kůži.

  Technologii lze také využít k rychlé kontrole očkovací historie dané osoby a byla navržena pro použití v „oblastech, kde se očkovací karty snadno ztratí, přičemž vybavení, jež autority potřebují k přečtení informací zapouzdřených v paži, není nákladné,“ vysvětluje dále web Free West Media.

  Nejnovější chytré telefony jsou údajně vybaveny zabudovanými infračervenými kamerami, které jsou potřeba k zachycení přítomnosti neviditelného tetování z kvantových teček, což znamená, že ti, kteří nás zásobují pandemií, to vše plánovali v bezpečném předstihu.

  „Protože si mnozí lidé nezajistí posilovací očkování v čas, mohlo by v těchto oblastech každoročně umřít 1,5 milionů lidí,“ prohlašuje McHugh a využívá taktiku strašení k tomu, aby tuto technologii ospravedlnil. McHugh říká, že on a jeho kolegové chtěli dlouho vytvořit „bezpečnou náhradu“ za papírové očkovací záznamy. Jejich cílem bylo vytvořit mikročip, který by byl schopen uchovávat zdravotní informace člověka uvnitř jeho těla pro snadné skenování.

  „Nechat se pravidelně očkovat je v mnoha zemích třetího světa skutečnou výzvou,“ důrazně prohlašuje Ana Jaklenec, další výzkumnice z MIT, která tuto technologii podporuje, „protože existuje nedostatek dat ohledně toho, kdy a proti které nemoci byly děti očkovány.“

  Tato technologie se doposud testovala pouze na zvířatech, konkrétně na krysách „očkovaných“ proti obrně. Tytéž krysy dostaly barevný kód k identifikaci, že již injekci obdržely.

  Jakmile bude toto neviditelné tetování z kvantových teček schváleno pro použití u lidí, můžete si být jistí, že, abyste dosáhli statutu „plně očkovaných“, bude povinně zavedeno spolu s „očkovacími“ injekcemi.

  Pouze ti lidé, kteří přijmou injekce a injekcí vpravitelné mikročipy, dostanou za odměnu platné certifikáty „očkovacích pasů“, které jim budou umožňovat nakupovat, prodávat a fungovat ve společnosti.

  Jak mnozí předvídali, je to vše součástí znamení šelmy, které započalo s injekcemi. Je to proces, který se postupem času rozvíjí, a nakonec se bude vyžadovat, aby i ten nejposlednější člověk toto vše přijal, aby mohl žít.

  zdroj: https://rexcz.blogspot.com/2022/01/podkozni-cip-je-pripraven-k-implantaci.html
  ———————————————————————————————————————
  7.) Gates ==> Microsoft ==> ,,patent 666“

  WO2020060606 – CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA
  Tento patent bol publikovaný dňa 26.3.2020

  https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606

  Znak šelmy je už tu, krátke video s popisom Gatesovho ,,patentu 666” (3min 55s):

  https://rumble.com/vph0id-znak-elmy-je-u-tu.html
  ———————————————————————————————————————
  8.) Ukážka propagácie čipovania ľudí v TV

  Inteligentné podkožné čipy sú na vzostupe – videoreportáž z archívu, správy RTVS z dňa 20.9.2019, čas 00:37:39

  https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13986/198691

  V textovej časti k reportáži sa uvádza:
  „Zväzky kľúčov a prístupové čipové karty by sa časom mohli stať minulosťou.
  Na inovatívnej vedeckej konferencii v Štokholme experti predstavili podkožný čip
  implantovaný do ruky človeka. Užívateľ ho môže pripojiť k svojmu smartfónu,
  naprogramovať ho, alebo v ňom uchovávať dáta.“
  ———————————————————————————————————————
  9.) Gates COVID-5G Mapa

  https://greatawakeningreport.com/wp-content/uploads/2020/05/COVID-MAP-5.27A-1.jpg

  krátke video zachycujúce plagát ,,Gates COVID-5G Mapu” niekde na ulici v meste:

  https://www.gloria.tv/post/eGxxtcDruBvK3dnFgJ4AEuKHB
  ———————————————————————————————————————
  10.) Bill Gates sa priznáva k mikročipom, aby si mohol kupovať a predávať (video, 17min 10s)

  Hlavný výskumník Kevin Mchugh

  ,,Z Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov prišli k nám a povedali. Máme vážny problém vedieť, kto je zaočkovaný. Takže náš nápad bol umiestniť údaje na osobu. Takýmto spôsobom môžu ľudia neskôr oskenovať miesto, aby videli, aké vakcíny boli podané a dať už len tie, ktoré bude potrebné dať.
  Digitálny passport Covi-Pass je potom pridelený k vcode používateľa.“

  https://rumble.com/vph2il-video-billa-gatesa-sa-priznva-k-mikroipom-aby-si-mohol-kupova-a-predva.html
  ———————————————————————————————————————
  11.) DARPA

  DARPA – DEFENSE ADVANCED RESEARCH PROJECTS AGENCY
  (agentúra pre pokročilé obranné výskumné projekty)

  Pár viet v angličtine a strojový preklad zo stránky:
  https://www.darpa.mil/work-with-us/covid-19

  DARPA continues to work closely with the Department of Defense (DoD), multiple U.S. government agencies, as well as its academic and industry partners, to provide technical and scientific solutions to address the COVID-19 pandemic.

  Agentúra DARPA naďalej úzko spolupracuje s ministerstvom obrany (DoD), viacerými vládnymi agentúrami USA, ako aj so svojimi partnermi z akademického a priemyselného sektora s cieľom poskytnúť technické a vedecké riešenia na riešenie pandémie COVID-19.

  DARPA technology contributes to preventing future COVID-19 infections through novel vaccine technology and more pervasive environmental aerosol monitoring, and to treating the disease through novel antibody treatments, rapid drug discovery, and domestic active pharmaceutical ingredient manufacture.

  Technológia DARPA prispieva k prevencii budúcich infekcií COVID-19 prostredníctvom novej technológie vakcín a všadeprítomného monitorovania aerosólov v životnom prostredí a k liečbe ochorenia prostredníctvom novej liečby protilátkami, rýchleho objavovania liekov a domácej výroby účinných farmaceutických látok.
  ———————————————————————————————————————
  12.) Dr. Carrie Madejová a ostatní varujú pred vakcínou proti covidu-19, ktorá má obsahovať novú technológiu. Toto video, ak sa nemýlim bolo zverejnené niekedy koncom roka 2020 (kvôli cenzúre dávam odkaz naň v 2 platformách). Celková dĺžka videodokumentu je 55min, 21s.

  Varovanie pre ľudstvo – Vakcína na Covid-19:
  – náplasť s mikroihlami, vo videu v čase od: 6min ,5s
  https://www.vimo.sk/watch/IzidZ7qusqnTct3

  – náplasť s mikroihlami, vo videu v čase od: 6min ,5s
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madej-bitva-o-lidstvo-vakcina-proti-covidu-19/

  Videodokument samozrejme odporúčam pozrieť celý, k tomuto videu som tu pridal predošlý bod č.11 – ,,DARPA“.
  ———————————————————————————————————————
  13.) Pani Tutková vo svojom článku ,,Trochu uvoľnia, aby neskôr VIAC priškrtili. Tieto nové mRNA vakcíny chystajú”, ktorý bol publikovaný 19.02.2022 na stránkach Zem&Vek, kde uvádza:

  ,,Gates dnes ohlásil vydanie novej knihy, ako zabrániť ďalšej pandémii – samozrejme investovaním viac do očkovania a kontroly populácie – ani čítať nemusím. Ešte v novembri načrtol potrebu nových vakcín a využitie technológie vaccine patch, čo je v podstate naočkovanie prostredníctvom sťaby pečiatkovacích mikroihiel (https://www.youtube.com/watch?v=LxzKOjW_6Ss&t=9s).
  Vízia je, že prídu poštou domov, aby človek nikam nemusel chodiť a riskovať nakazenie. Asi ako sa v USA mnohí zamestnanci doma testujú online, tak sa bude vyžadovať nafilmovanie zaočkovania. Kontrola videodát je síce nákladná, ale aspoň si ľudia privyknú. Potom očkovanie môže byť rozšírené o mikroihličky s kvantovými bodmi, ktoré nechajú zápis v koži a už nikto nebude podvádzať ani s papiermi či digitálnymi podpismi.”

  zdroj: https://zemavek.sk/trochu-uvolnia-aby-neskor-viac-priskrtili-tieto-nove-mrna-vakciny-chystaju/
  ———————————————————————————————————————
  14.) K uvedenému si dajme ešte do súvislostí nasledujúcu informáciu:

  Je pripravený operačný systém Windows 11, pri ktorom:

  “Uživatelé Windows 11 budou od roku 2023 muset vlastnit zařízení s webkamerou”
  (článok je z 1.7.2021)

  https://cdr.cz/clanek/uzivatele-windows-11-budou-od-roku-2023-muset-vlastnit-zarizeni-s-webkamerou

  Nebude to mať ,,nejakou náhodou” súvis aj s tým, čo je uvedené v predošlom bode? Teda spočiatku aj s týmto:
  ,,Vízia je, že prídu poštou domov, aby človek nikam nemusel chodiť a riskovať nakazenie. Asi ako sa v USA mnohí zamestnanci doma testujú online, tak sa bude vyžadovať nafilmovanie zaočkovania.”
  Takéto ,,nafilmovanie sa” bolo vyžadované, pokiaľ viem aj v Rakúsku…

  A neskôr to ,,náhodou” nebude mať ,,nejaký” súvis s pripravovanou, vlastne už zavádzanou pred našimi očami, protikresťanskou celosvetovou totalitou??
  ———————————————————————————————————————
  15.) Pastor Tscharntke – Kto sa nechá očkovať, bude prijímať aj znamenie Antikrista

  Článok v anglickom jazyku a video v nemčine boli zverejnené dňa 22.7.2021
  (V závere tohto bodu uvádzam odkaz na video aj s českými titulkami a tiež prepis videa v češtine)
  https://rairfoundation.com/pastor-questions-if-the-vaccine-is-a-precursor-to-the-mark-of-the-beast-video/

  Pastor Questions if the Vaccine is a Precursor to the Mark of the Beast / Pastor sa pýta, či je vakcína predzvesťou znamenia šelmy.

  (Strojový preklad niekoľkých viet z anglického článku)

  Praví veriaci v Ježiša Krista neprijmú znamenie ani sa nebudú klaňať šelme, aj keby to malo znamenať mučenícku smrť.

  Pastor pokračuje slovami, že znamenie šelmy prijmú tri typy ľudí.

  Prvým je ten, čo je úplne oklamaný. Sú to ľudia s dvojakou tvárou, ktorí chodia vonku s dvoma maskami v 34-stupňových horúčavách, hoci sami boli očkovaní, a dávajú si pozor, aby sa k žiadnemu človeku nepriblížili na menej ako dva metre. Sú to tí, ktorí veriaco sledujú MSNBC, považujú NPR za najdôveryhodnejší spravodajský kanál a veria, že Trump je ruský agent.

  Druhý typ, ktorý podľa pastora prijme znamenie šelmy, je ten, ktorý naozaj nechce poznať pravdu a ani sa ňou zaoberať. Ich bežný refrén znie: „Chcem len urobiť čokoľvek, aby som už mohol pokračovať v ‚normálnom živote‘.“ On alebo ona nechce nikoho uraziť ani klásť odpor. Pastor hovorí, že tento typ ľudí chce len žiť pohodlný život, život ako kedysi, a nechce si uvedomiť radikálnu zmenu života, ktorá sa už udiala. Pastor poznamenáva, že môžu istý čas odolávať, zrejme sa snažia nebrať si značku šelmy, ale podľahnú, keď je tlak príliš veľký.

  Posledný typ človeka, o ktorom pastor verí, že prijme znamenie šelmy, presne vedia, že je to zlé, ale nemajú silu vydržať tlak donekonečna. Preto pastor uvádza, že „títo ľudia budú systematicky psychicky ničení, aby zlomili všetok ich odpor a aby sa nevýslovné satanské zlo mohlo čo najbezproblémovejšie šíriť“ a ničiť ľudí na celom svete.

  Prekvapujúce však je, že pastor nespomína, že existuje množstvo ľudí, ktorí dostanú na čelo pečať, ktorá je znakom Pána, nášho Boha (Zj 7,2-3). Pripomína to Ezechie-lovo proroctvo, kde starozákonný Boží ľud, dostal na čelo pečať so znakom, aby unikli Božiemu hnevu (Ez 9, 5-6). Tí, ktorí sú zapečatení Pánovým znamením, v žiadnom prípade neprijmú znamenie šelmy.

  Odkaz na video s českými titulkami:
  https://gloria.tv/post/gCtbUkWvTBis39Pb9sACMTpFf

  Prepis videa s českými titulkami:

  ,,Z různých debat minulých dnů mám jasno; chci to říct na rovinu, kdo se dnes nechá očkovat, tak velice pravděbodobně v nejbližší budoucnosti bude přijímat i znamení Antikrista. Proč? Vnitřní logika toho, co se odehrává, je pořád stejná.

  Jedna část lidí je u nás jako i jinde totálně zaslepená a nechápe, co se v realitě odehrává. Tito lidé budou přijímat tu velmi pochybnou injekci tak, jako znamení zvířete, protože nemají nejmenší představu o tom, co se děje.

  Druhá skupina lidí to v podstatě ani vědet nechce. Nechce se tím ani zabývat. Nechce být kritizovaná, chce mít příjemný život. Po nějaké době možná bude tušit, že něco není v pořádku, bude lavírovat a nakonec, když tlak bude příliš velký, tak i oni se přizpůsobí a zůčastní se. Nikdy se tím opravdu nezabývali. Vždy to odkládali bokem a strčili hlavu do písku, i když vidí bouřkové mraky a slyší hrom.

  Třetí část sice ví přesně, že je to špatné rozhodnotí, ale nemá tu sílu tomuto tlaku dlouhodobě odolat.

  A to, čeho jsme tady svědci, milí bratři a sestry, je už více než rok vysoce profesionální a ultimativní taktika, jak zlomit odpor na všech úrovních a ve všech variantách.

  Jedna část společnosti spí v hlubokém komatu spících ovcí s ,,ošetřeným” myšlením, velmi velká část v křesťanských společnostech a druhá část, která pochopila alespoň základy toho, co se odehrává, má být způsobem toho denního coronového šílenství a teroru systematicky psychicky zničená, než se poslední síly odporu zlomí, aby se to neskutečné satanistické zlo mohlo maximálně bez překážek šířit a národy světa decimovat a zotročit.

  To je moje úplně osobní vnímaní a zhodnocení situace.”
  ———————————————————————————————————————-

 2. Potrebujete poznať stavbu okultných (skrytých) systémov – je to vojenská hierarchia – pyramída – oko je hlava systému (pre niekoho 6 padlých anjelov, pre iného hlava hydry, prípadne sivý pápež a pod.) – tu je zrodená „idea“, plán, ktorý sa posúva do vnútra vnútorného kruhu cez sprostredkovateľa, akéhosi pobočníka, hovorocu, tlmočníka – špička pyramídy (to je už OTROK) – vnútro vnútorného kruhu dostáva inštrukcie o cieli a jeho realizácii (najvyšší stupeň „zasvätenia“) – každý z vnútra vnútorného kruhu má presne určenú úlohu – tú rozdeľuje a posúva na ďalších už aj svojich otrokov s nižším „zasvätením“ (rôzne lóže, náboženstvá, sekty, …, kráľovatvá, rády, …) už do vonkajšieho kruhu vnútorného kruhu a tak to pokračuje aj do vonkajšieho kruhu vonkajšieho kruhu systémom padajúceho hov_na až po tých v bezvedomí lapených v sieti ale už pod prísahou vernosti s najnižším stupňom „zasvätenia“ (napr. dedinský farár, radová mníška, lokálny politik, doktor, policajt, radový vojak, …).
  Takže je vytýčený konkrétny cieľ, na každom stupni rozpracovaný na jednotlivé dielčie úlohy, ktoré majú určené presné spúšťacie kódy – napr. covid alfa, delta, omikron, XY, … – to sú kódy na spustenie vopred určených akcií!!! – špajľovanie, zákaz spievať, smiať sa, stretávať sa, zákaz liečiť, zákaz cestovať, zákaz dýchať, …, pichať jedy, …, spustenie vojen, hladomory, zvýšenie dôchodkového veku, odoberanie detí, … – viď Spiaščie. Samotný systém je znázornený aj OKOM, pyramídou, ale aj napr. vo filme Dr. Strange – v časti, kde Prastará prikáže „Otvor OKO!“ a Strange sa dostane až do dimenzie s tými zo seba vyrastajúcimi rukami, ktoré sa ho snažia zmocniť – takto sa delegujú úlohy, zodpovednosť za ich splnenie a zároveň prenáša vina za porušenie KON-ov a opačným smerom ide zber živatmy, energie, zdrojov, … to je len veľmi stručne.
  Ak poznáte systém, vidíte (uvedomujete si) čo sa deje a viete to VEDOME ODMIETNUŤ.

  • Situácia je však taká, že „vrchný generál“ – hlava Hydry – je zlikvidovaný – rútiaca sa, zbesilo rozbehnutá mašinéria jeho „vojska otrokov“ je však stále prítomná, vedomá si likvidácie a porážky svojho temného pána a vládcu a zo všetkých síl sa ho snaží priviesť späť, prípadne prevziať jeho agendu.

 3. Miroslav Čižmár

  Nech už je to akokoľvek, musíte uznať, že je to skvelé divadlo, a my sme v ňom herci. Hra má názov Skutočný príbeh.

 4. Najsmutnejšie je že ludia sa nechcú pozrieť pravde do očí a v kuse hladajú sladké lži a nahlas sa klamú!!!Nevadí im že vlastne nič z toho čo im bolo slubované ohladne vakcín a očkovania sa neudialo a neudeje oni proste veria len samým dobrým veciam.Bodka

 5. A proč tato varianta dostala zrovna jméno XE – ví někdo důvod?!

  XE – xenon, dle původní mendělejovy tabulky prvků je v sloupci 0 a řádku číslo 8
  http://leva-net.webnode.cz/products/nezfalsovana-tabulka-prvku-mendelejeva/?utm_source=copy&utm_medium=paste&utm_campaign=copypaste&utm_content=http%3A%2F%2Fleva-net.webnode.cz%2Fproducts%2Fnezfalsovana-tabulka-prvku-mendelejeva%2F
  s uvedeným číslem 128 – Relativní atomová hmotnost Ar

  a umístění dle upravené tabulky
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Xenon
  řádek 5, sloupec 18 VIII.A, protonové číslo 54, další uvedené číslo je 131,29 – Relativní atomová hmotnost Ar
  https://web.vscht.cz/~nadhernl/psp.html
  chemické prvky
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Chemický_prvek

  • Xenon sa používa ako terapia pri encefalopatii…

   Encefalopatie je popisný termín označující globální dysfunkci mozku. Podle příčiny se může jednat o celou řadu poruch s primární příčinou v mozkové tkáni či mimo mozek. Vlastní porucha může být podle okolností reverzibilní i ireverzibilní.

   Příklady:

   Encefalopatie při vrozených poruchách metabolismu, např. některé mitochondriální poruchy nebo glycinová encefalopatie.

   Spongiformní encefalopatie (prionová onemocnění).

   že by ďalšie nakazenie sa novým variantom u očko znamenalo vývoj priónového ochorenia?

   • Áno – to môžu byť ich kódy. Ale v zmysle ducha zámeny – presný opak!

    Xerxes I. – Wikipédia
    [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Xerxes_I.
    Politická kariéra. Xerxes I., syn Dareia I. a Atossy, dcéry Kýra Veľkého, bol vybraný otcom za nástupcu, aj keď mal nevlastných starších bratov – ich nároky však neboli uznané za dostatočné, lebo sa narodili skôr, ako sa Dareios stal kráľom.. Po svojom nástupe v októbri 485 pred Kr. potlačil Xerxes revoltu v Egypte, ktorá vypukla už v roku 486 pred Kr.
    ——————————————-
    Perzia = Irán a Irak. Najväčší nepriatelia plánu na Veľký Izrael. Hovorim v kontexte – židovstvo ako periféria moci žrečestva Egypta. Aj keď „Egypt“ – žrečestvo presídlilo centrum svoje moci z Egypta. Nepriatelia ich moci však ostávajú.

    Čiže kód akcie môže byť aj „XE“rxes. Sýria /Chetiti/, Irán, Irak /Peržania/.

    • Jeremiah 16 I am a son of Babylon by nature. I desire to …
     [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=h3ih_7pOiTA
     Babylon has taken over spiritually speaking we are the Jews in captivity however we have allowed our captors to take over our land. We live in Babylon becaus…
     ———————————-
     Treba poznať podstatu – židovstvo ako satanistická sodomická sekta boli /Grigorij Klimov – konkrétny zákonný výnos tej doby – zdokumentovaný v tabuľkách/ boli vyhnaní z mesta Ur = neskorší Babylon – t. j. z vtedy najúrodnejšieho miesta na Zemi! Do Abrahámovej „zeme zasľúbenej“= púšti „Izraela“? Súčasný Izrael je „palebné postavenie“ na späťzískanie Babylonu!

     To sú tie programovacie pesničky – Boney M – „Rivers of Babylon“, Richard Cohen – I am Son of Babylon.

     „XE“ je kód cieľa! Samozrejme len mudrujem. Xerxes potlačil revoltu v Egypte a židovstvo je revolta! Profesionálna revolta!

 6. Opäť sa potvrdzuje primitivizmus tzv. elít, ako chcú opiť rožkom celú planétu… Rovnako primitívne, ako obvinenie Ruska z použitia chemických zbraní na Ukrajine. Rusi nepotrebujú klesnúť na úroveň USA, majú dosť inej a lepšej vojenskej techniky, ako používať biologické či chemické zbrane vyvíjané Ukrajinou s USA na území Ukrajiny. Z môjho pohľadu úplný primitivizmus, bezradnosť a úbohosť Zelenského a celého slniečkárskeho západu. Ako sa hovorí, topiaci sa chytá aj poslednej slamky a len tupí ľudia či zhypnotizovaní neschopní kritického myslenia uveria takýmto rozprávkam z mainstreamu. V USA si v prvom rade musia uvedomiť, že na SR nie je tak primitívny systém vzdelávania a až tak vymytí ľudia ako u nich či na západe, naivne a poslušne veriaci akejkoľvek okatej vládnej propagande…
  ZÁVER: Slniečkársky Západ sa tak domotal vo svojich notorických klamstvách, že už mu nemožno v ničom veriť a dokonca sa už sám stráca v tom, čo je klamstvo, ilúzia a pravda, sú úplne prázdni !!! :o)))

 7. Takže globálni psychopati a zvrhlíci, grcky satanove majú seansu: https://necenzurovanapravda.cz/2022/04/who-dnes-a-zitra-porada-verejne-slyseni-o-novem-mezinarodnim-nastroji-pro-pripravenost-a-reakci-na-budouci-pandemie/ !!! Dúfam, že sa im to nepodarí presadiť ! Osobne by som sa nedal zaočkovať či začipovať za nič, aj keby to bol príkaz priamo z WHO či kej riti !

 8. uz mi je to velmi podozrive az neuveritelne, ze pacienti co idu na op ,skoro vsetci maju pozitivny pcr test. Slak ma ide trafit ,zbtocny odber,interne predop. vysetrenie. vsetko v haji,pacient zdravy bez priznakov a on je pozitiny.

  • tuna v usa,nemocnica dostane az 160 tisic dollarov,za kazdeho Kovidaka,pomocou falosnych testov,ktore su zvacsene az 45 krat,namisto 24 krat

 9. napisane ako roman od verneho.za obdobie,co vsetko toto divadlo zacalo pre ludi,neudeje sa to podla ich predstav a ak len ciastocne.vela ludi aj tych co boli zmeteni zo zaciatku a spolupracovali maju uz jasno.kazdy to musi odmietnut a vyslat smerom hore svoj postoj,pol sa pohybuje smerom sibir a ked dosiahne svoj konecny bod, potom sa nechame vsetci aj mily gates prekvapit co to porobi s tymto priestorom.zatial su dohady ako to v skutocnosti vyzeralo v minulosti.nemajte obavy a nepodliehajte strachu,nech to je akokolvek.este raz a dajte si do suvislosti okrem uvedeneho,ze zem a vesmir,ktoreho sme sucastou je tiez v pohybe a v zmenach,ktore tymito trolmi nie su ovplivnitelne.otazka preco zanikli minule civilizacie aj bez tychto procedur,,pozemskych,,?a clovek je tu stale ci tu bude putin ,gates,schwab.. na mene nezalezi

Pridajte komentár

*