Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Prečo sa nás psychopati pokúšajú rozdeliť


Print Friendly, PDF & Email

Prečo sa nás psychopati pokúšajú rozdeliť

Keď sa rozhliadnete po okolitom svete, zdá sa vám, že prebieha veľká revolúcia a delenie ľudí. Musíte byť buď za toto, alebo proti tamtomu, inak ste otrasný človek, ktorý si zaslúži byť nejako potrestaný.

Táto nestabilita a nerovnováha v ľudskej a kolektívnej duši nie je náhodná. V skutočnosti ide o zámernú črtu, nespočetnekrát podnecovanú už celé veky.

Všetko toto delenie je riadené psychopatmi v pozíciách moci a vplyvu, v snahe rozdeliť nás. Hoci sa pre nich stáva čoraz ťažšie robiť tak dlhšiu dobu, je jasné, že ich taktika stále funguje.

Aby sme mohli prestať odovzdane hrať ich rozdeľovaciu hru „rozdeľ a panuj“, potrebujeme psychopatickú myseľ najprv pochopiť.

Pochopenie mysle psychopata

Nezabúdajme, že psychopati tvoria len asi 1% celkovej populácie. Priťahujú ich mocenské pozície, v ktorých môžu bez ohľadu na dôsledky uplatňovať sebecké správanie.

Čím vyššie v mocenskej 3D štruktúre na Zemi sa dostanú, tým menším dôsledkom za svoje činy čelia. Stáva sa to pre nich hrou, v ktorej zisťujú, akú moc, vládu a vplyv môžu získať.

V istom bode už nie sú také vzrušujúce peniaze a materiálne veci. Nedokážu pociťovať empatiu ako väčšina ľudí, takže je pre nich ťažké vôbec niečo cítiť.

Preto sa zúčastňujú na riskantných podujatiach a sú závislí na adrenalíne.

Nič im nerozprúdi adrenalín tak, ako vytváranie scenárov, spôsobujúcich masový chaos, šialenstvo a utrpenie. Majú tým väčšiu radosť, čím viac ľudia trpia, čím väčší hnev, strach a depresiu ľudia pociťujú.

Majte na pamäti, že psychopati využijú vo svoj prospech a pre vlastné záujmy akúkoľvek situáciu.

Čím skôr pochopíme pracovný postup, ktorým sa riadia, tým skôr prestaneme mlčky súhlasiť s cyklom Ordo ab Chao (Poriadok z chaosu). Rafinovaná stratégia Rozdeľ a panuj na prebudený kolektív už nebude fungovať.

Dnes sa niektorí nechávajú kooptovať práve tými zlými silami, proti ktorým podľa svojho názoru sú. Ste si istí, že túto hru nehrajú s vami?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

V jednote sa nám darí, rozdelení trpíme

Pri pohľade zhora sú všetky hranice iluzórne. Obzvlášť to platí pre vnímané bariéry medzi ľuďmi, pričom všetci sme súčasťou toho istého, vzájomne prepojeného poľa ľudského vedomia.

Neexistuje nikto, kto môže pravdivo povedať, že je oddelený od nás ostatných a nie je nami nijako ovplyvňovaný. Všetci sme individualizované uzlíky vedomia, na povrchu oddelené, no vnútorne úzko prepojené.

Psychopati, ktorí sa dostali do mocenských a kontrolných postavení, nás chcú držať umelo rozdelených.

Majú nesporný záujem na tom, aby sme sa stále zameriavali na naše vzájomné boje a neprizreli sa dôkladnejšie im. Majú z nás nevýslovnú hrôzu, lebo si uvedomujú našu moc.

Obávajú sa dňa, kedy sa prebudíme a uvedomíme si, že situácie, ktoré nás nútia báť sa jeden druhého a vzájomne sa na seba hnevať, organizujú oni.

Vládnu nám iba preto, lebo im dovolíme mať nás pod kontrolou a to tým, že veríme tomu, čo nám hovoria.

Záver

Cvičme sa v rozpúšťaní umelých hraníc, ktoré nás rozdeľujú. Inak budeme zmätení, rozdelení a pod kontrolou. Naše vnímanie bude skreslené a nebude v súlade s pravdou.

Majte sa na pozore pred akýmikoľvek kultúrnymi mémami či zlým duševným vírusom sebectva, ospravedlňujúcimi zámerné škodenie iným, či už fyzické, emocionálne, finančné alebo iné. Je to niečo, čo treba vyhodiť do odpadu primitívneho vedomia.

Majte sa na pozore pred ideológiou, kladúcou nejakú konkrétnu skupinu ľudí nad alebo pod ostatných, oddeľujúc ich od zvyšku našej ľudskej rodiny.

V tomto sme všetci spolu a naše iné obrazy nie sú naším nepriateľom.

Liečba osteoporózy

Zdroj: wakeup-world.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Veľmi dobrý článok. Bohužiaľ rozdeľuj a panuj už ide po stáročia. Mali by sme to zameniť za: V jednote je sila. Všetci by sme sa mali naučiť aj odpúšťať a nie snažiť sa mu to vrátiť. Ľudia chcú mať viac a viac. V Biblii je nejaká takáto veta: Nahý sme prišli, nahý odídeme.
  Ja dôchodkyňa počúvam ako si dnes ľudia robia zle v zamestnaniach, ako sa šikanujú – hrozné, hrozné.
  Už deti v škole sa šikanujú.
  Vieme, že to elity sveta, čo riadia túto zemeguľu takto nastavili. Ale my by sme sa mali snažiť to zmeniť.

  • Pro CIGANY zavest politiku jednoho ditete a povinna prace 20 dnu ako za komunizmu
   Sterilizace tech neprizpusobiluch za extra odmeny

 2. Bohužiaľ rozbili sa rodiny, rozbila sa morálka, pretláča sa „dúha“, transgenderizmus …
  Chcú rozbiť, zničiť štáty…Vyvolávajú sa „majdany“…
  Neúcta k starším. Aj starší človek má vyzerať mlado, aby vládal doživotne pracovať. Dôchodkové fondy skoro všade rozkradnuté a u nás sa ešte ide „upevniť“ druhý pilier dôchodkového zabezpečenia, aby bolo čo rozkradnúť. Generácia po mne už nebude mať dôchodky.

  • ZLODEJI, ČO NAKRADLI BY MALI VŠETKO VRÁTIŤ DO ŠTÁTNEJ KASY, AK SA NEPREUKÁŽU ODKIAĹ TO MAJÚ, ČISTÁ ROBOTA…

 3. Milan Mašcuch

  Súhlas.

 4. Preco tito idioti ktori si hovoria odbornici nevysvetlia preco mam mat rusko ked nie som v uzkom kontakte s inymi ludmi.Preco je od seba odstup 2m v nemecku 1.5m N slovensku bolo v predajni 25 m v nemecku 15m a podobne nezmysli.Toto vsetko nahrava psychopatom a udavacom.Tieto nezmyselne otvaracie a zatvaracie doby .Preco to ten nadrozmerny hygienik nevysvetli ako aj dalsie sikanovanie.Keby tento vyrus bol tak nebezpecny ako je mozne ze nie su stovky mrtvych pretoze doma pri styku s rodicmi a inymi ludmi nemaju ruska ani odstupy.Novinari su medialny fasisti a napomahaju k sireniu nenavisti v spolocnosti.Uz len cakam kedy bude prve lyncovanie na ulici,Lebo v ludoch je nahromadena obrovska nenavist.Zbohom demokracia.Toto je zaciatok konca slobody.Myslim ze tie vyrusove doktorky sni nie su schopne mnohe nezodpovedane otazky vysvetlit.Ako niekedy n vojne aj ked blby rozkaz ale sa musel splnit.

 5. Začiatkom marca som na infowars.com prečítala článok – dokument Rockefellerovcov stranu 18 a bohužiaľ všetko prebieha podľa ich plánu. Na stránke 18 je „Lockstep“ Guarantee and Curfew. Voľný preklad: Zaistenie a zákaz vychádzania.

 6. Definitiva

  Slovania, Rusi, od vekov žili usadlo, pestovali plodiny. Občas sa hašterili, aj zbraňami. Západné kuiltúry od vekov viedli vojny, obsadzovali cudzie územia, lúpili, s cieľom zbohatnúť a mať moc. Dejiny sú dôkazom, treba ich študovať, nie od študovaných historikov, ale od politicky nezávislých, alternatívnych autorov, Timura, Dolog, Cvengrosch, Sudecký, Irscha, trezorový JONÁŠ ZÁBORSKÝ… od vlastencov. Naše a ruské dejiny písali Nemci a dodnes sa tie hlúposti učia deti a študenti dejín.

  Slovania boli rozčlenený na malé subjekty, ktoré nikdy nebudú mať zdroje na to, aby boli suverénnymi štátmi, vždy budú ovládané mocnosťami. Máte na výber Rusko, USA Čínu. Putin robí zázraky, sociálny štát. USA sú v kolapse, sociálni paraziti si idú po krku. EÚ to je Nemecko, kolónia USA, ktorá sa snaží spolupracovať s Ruskom. Čína je kópia sociálne parazitického Západného kapitalizmu. Poliaci a Turci sú ako mokré handry na umývanie podlahy. A všetky mocnosti sú otrokom biblickej úžery, dlhu a úroku. Biblická úžera je nad mocnosťami. Nech sa páči, vyberte si!

  Ak chcete dobrú budúcnosť pre svoje deti, tak prioritou je JEDNOTA SLOVANOV a kto ju nepodporuje, tak je nepriateľom civilizácie na Zemi.

  Lebo Slovanská, Ruská kultúra, rodina, spoločnosť, pravda a spravodlivosť, sociálna spoločnosť, je genticky fixovaná a je jediným zdrojom prežitia ľudstva na Zemi. Až také vážne to je, ak niekto podporuje nenávisť proti Rusku. Tá nenávisť proti Rusku a tisícročné otrocké postavenie Slovanov voči Západu má korene vždy a jedine v Západnej civilizácii. Jej degenráciu vidno aj v migrantoch, Islamskom chalifáte EÚ, bordel v USA…

  Ďalší dejinný fakt. Slovania boli tisíc rokov a sú dodnes likvidovaní vlastnou vládnucou elitou psychopatov.

  Čiže je tu niečo choré, psychopatické elity sú tzv. demokratickými voľbami dosadzované k moci. Volia sami seba a voľby slúžia len na potvrdenie ich moci občanmi. a po voľbách Sodoma Gomora, Covid… Volební kandidáti nie sú kandidátmi občanov, navrhujú ich politické strany, psychopati si dosadzujú svojich do štátnych funkcií.

  Zmení to priama demokracia, priama správa vecí verejných občanmi. Kto sa nezapojí do spoločenského diania, nebude presadzovať dobré mravy, ten nech nemá volebné právo.

 7. Jednoduchá

  Pre p.Jean – kopec dob.príspevkov ! ĎAKUJEME :-)…..,,pekne“ – tak pravdivo ste to napísala, že ľudia sú k menej úctivejší, dokážu sa navzájom šikanovať – z vlast.skúsen.už viem, že možte aj dore s tým 2.,,robiť“, aj tak na Vás niekto nakričí, sa nahnevá….opäť spomeniem už to, čo som dnes už pod in.prísp.napísala – treba sa BRÁNIŤ, pristaviť a nepoddávať sa tomu všetkému……aspoň podľa možností sa to snažiť ,,vyriešiť“ čo najlepšie pre všetkých …..a deti? tie predsa kopírujú nás ..rodičov, učiteľov, susedov a takto sa ,,formujú“ na bud.dospelákov…..no a tie dôchodky ? tak to je iné kafé :-(….kaž.rozum.človek by si mal odkladať dáke peniažky ,,nabok“ podľa možnosti hneď, ako začne zarábať…………a ak sa náhodou vtedy nedalo, resp. niekto môže v stred.veku ,,začínať odznova“, tak aj v tomto veku sa to ešte dá….možno má ešte niekto deti, kt.treba finanč.pomôcť, aby raz mohli robiť svoju prácu, oni sú nám zasa naopak v inom nápomocné.. a táto situácia tiež nebude stále, oni sa časom úplne osamostatnia a človek sa už ozaj sústredí len na tie svoje ,,potreby“……..na dôchodok by sme sa už nemali spoliehať, možno od štátu už žiadny nebude :-(….čo sa týka zaráb.peňazí, niekto má 2 rob., lebo mu napr.nestačia 2 autá na dvore :-(….niekto preto, lebo chce mať kaž.rok dovol.pri mori :-(…no nájdu sa aj ľudia, kt.tak preto robia, lebo ,,začínajú odznova“ a jednoducho chcú byť samostat.osoby, bez finanč.závislosti na inom človeku ………
  snažme sa vyzerať dobre, no HLAVNE BUĎME ZDRAVÍ ! : -)……. no nie preto, aby sme museli robiť pomaly do smrti :-(….tak to teda rozhodne nie!…robiť treba tak, aby sme zarob.peniažky aj ,,rozumne míňali“, a nebudeme musieť dobre vyzerať a byť zdravý kvôli rob., ale SAMI KVOLI SEBE ! : -….budem sa dobre cítiť, budem potom v pohode a budem mať aj spokoj.život :-)….a samozrejme to okolie ,,vycíti“ a bude aj ono také 🙂 …s tým kradnutím je to také nie jednoznačné……hovorí sa, že príležitosť robí zlodeja- je na nás samých, ako sa k tomu postavíme, no myslím si, že ak ja sa na niekom neprávom obohatím, tak sa mi táto moja ,,Lakomosť“ právom vráti niekedy inokedy…….všetko je o našich ROZHODNUTIACH…….
  Želám pekný deň všetkým ,,slobodne bádajúcim“

 8. Dnešný článok pána Dr. Mercolu odhaľuje skutočnosť okolo Covidu. Napr. toto som prekopírovala:
  Based on deaths per capita, the death rate for COVID-19 is 0.009%. That means the average person’s chance of surviving this disease is 99.991%.
  Jedným slovom, že na Covid zomiera 0.009%
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/09/05/medical-technocracy.aspx

 9. Pán Bill Gates dáva milióny dolárov do médií aby mohol celosvetovo pretlačiť vakcínu proti Covidu.
  https://banned.video/watch?id=5f529922af4ce8069e669cd5
  Táto vakcína sa má podávať viackrát každému na tejto zemeguli.

 10. To čo sa deje zapríčinili iba ludia,je tu dokola spústa naivných a hlúpučkých,ktorý veria psychopatom a mocným ako sa budú mat dobre.Ak lud sa nezobudí a nevezme moc a zákon do vlastných rúk,je s nami amen.

  • „Mocní“ sa bezpochyby vopred pred rozhnevaným davom zabezpečili; dá sa očakávať, že vlastnia všetky masové ničiace zbrane, teda vrátane vzdušných. My ostatní sme sa ocitli v pozícii biblického nízkopostaveného Dávida oproti bojovníkovi, „obrovi“ Goliášovi.
   No, keďže dejiny sa zvyknú aj opakovať – čo ak sa nepochopiteľné Dávidovo víťazstvo z 1. Samulovej, a teda výhra „nevýznamných“ a „bezprávnych“, ešte raz zopakuje? A to teraz, práve v tomto (ako spád udalostí nasvedčuje) čase konca?

 11. Jednoduchá

  pre p.Definitívu – výborný príspevok , ako vždy ! kiež by to tak všetci chápali a snažili sa o vytvorenie SLOVANSKEJ JEDNOTY !……
  pre p.Jean- v tej Amerike to vyzerá ozaj hrozivo, treba sa o to snažiť, aby sme aj my tak neskončili ……
  pre Emily – áno, dejiny sa zvyknú opakovať….treba sa z nich poučiť kvôli lepšej budúcnosti……
  Želám pekný deň všetkým skutočne bádajúcim :-)……………….

Pridajte komentár

*