Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Zaočkovaní majú až 9-násobnú šancu hospitalizácie ako nezaočkovaní


Print Friendly, PDF & Email

Zaočkovaní majú až 9-násobnú šancu hospitalizácie ako nezaočkovaní

(Joseph Mercola, Zdroj: Technocracy News) Dáta získané od zdravotníčky Deborah Conradopvej a prezentované advokátom Aaronom Siri ukazujú presný opak toho, čo sa nám snažia nahovoriť skorumpované štátne orgány falšujúce štatistiky.

Zdravotníčka americkej nemocnice podrobnou evidenciou zistila, že ľudia zaočkovaní proti ochoreniu Covid-19 majú až deväťnásobnú šancu hospitalizácie než nezaočkovaní.

Ako je to možné, keď oficiálne sa tvrdí niečo úplne iné? Kľúčom k tomuto zisteniu je spôsob, akým sa počítajú zaočkovaní pacienti.

Namiesto klasického započítavania len tých, u ktorých prešlo pred hospitalizáciou aspoň 14 dní od druhej dávky, sa započítajú všetci bez ohľadu na počet dávok a čas od očkovania.

Čo zistila zdravotníčka podrobnou evidenciou pacientov

Ako vysvetľuje advokát Siri:

„Znepokojená zdravotníčka Deborah Conradová, pôsobiaca ako asistentka lekára, presvedčila svoju nemocnicu, aby svedomito zaznamenávala status očkovania proti Covid-19 u každého pacienta prijatého do nemocnice.

No a výsledok bol šokujúci!

Ako uviedla pani Conradová, jej nemocnica slúži komunite, v ktorej je zaočkovaných o niečo menej než 50% ľudí.

Pri započítaní všetkých očkovaných bez ohľadu na počet dávok a čas, ktorý od očkovania ubehol, sa ukázalo, že až 90% hospitalizovaných pacientov bolo zaočkovaných.

Títo pacienti boli do nemocnice prijatí z rôznych dôvodov, medzi ktorými bol aj Covid-19, ale aj iné ochorenia.

Ešte viac znepokojujúci je fakt, že mnohí pacienti boli mladí, mnohí mali netypické a neočakávané zdravotné problémy a mnohí boli prijatí aj mesiace po očkovaní.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Štátne orgány ignorujú závažné zistenia

Napriek týmto znepokojivým informáciám zdravotnícke úrady ignorovali zistenia pani Conradovej po tom, čo sa na nich obrátila.

Právnická firma advokáta Aarona Siri poslala aj oficiálne listy americkému Centru pre kontrolu ochorení (CDC) a Oddeleniu zdravotníckych služieb Úradu pre lieky a potraviny (FDA), no tie boli taktiež ignorované.

Advokát Siri to okomentoval nasledovne:

„Táto skúsenosť opäť zdôrazňuje dôležitosť nikdy sa nepodvoľovať vládnemu nátlaku a nariaďovaniu povinností, pokiaľ ide o medicínske procedúry.“

Najšokujúcejším zistením z nazhromaždených dát pani Conradovej je, že k spomínanému výsledku sme sa mohli dostať len jediným spôsobom.

Ak pri približne rovnakom podiele očkovaných a neočkovaných v populácii (50% na 50%) máme v nemocniciach 90% zaočkovaných a len 10% nezaočkovaných, tak to znamená, že zaočkovaní majú až 9-násobne vyššiu šancu hospitalizácie!

Záver

Ako dodáva advokát Siri:

„Je matematicky nemožné dôjsť k týmto číslam akýmkoľvek iným spôsobom. Bodka. Koniec. Toto je proste tá nepohodlná pravda.“

A skutočne, čím k väčšiemu objemu dát máme prístup, tým horšie to pre covidové vakcíny vyzerá.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Dr. Joseph Mercola, Zdroj: technocracy.news, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To mohu potvrdit, orig. původní data, po mém sledování, kdy jsem každý týden ukládal statistiky: https://postimg.cc/75Y4DwZD
  A nyní ty data změnili zpetně a jen u neočkovaných, tedy lživě upravili a zbytek nechali stejně, sami se podívejte (úplně dole „přepočet na milion obyvatel“):
  https://www.idnes.cz/koronavirus/statistiky

  Takže, přes 80% u nás v ČR a všude ve světě se hospitalizují jen očkovaní..a dva roky se lže a manipuluje a lže…

  • Dobrá práce.
   To že budou pohunci farmakorporací lhát se dalo čekat. Ale že lidi budou tak blbí, že budou těm lžím věřit, tak to mě normálně uvrhlo do deprese.

    • Kam sa podela snaha vycvičiť na vyčuchanie „covidu“ psov? Zrejme to až také preukazné nebude! Lebo nemá ani prečo!

     est na čtyřech tlapách. Covid vyčenichají cvičení psi …
     [Prehľadávať doménu tachovsky.denik.cz] https://tachovsky.denik.cz › zvireci-denik › covid-psi-cich-20210515.html
     Covidem nakažený člověk totiž, jak výzkumníci zjistili, vylučuje pro psy silný pach. „Speciálně vycvičený pes poté pomocí přičichnutí k testovanému materiálu zjistí, zda je daný člověk pozitivní, či negativní,“ doplňuje Hotový. Na rase psa nezáleží

     Testovat na covid by mohli speciálně cvičení psi. Úřady …
     [Prehľadávať doménu euro.cz] https://www.euro.cz › veda › testovat-na-covid-by-mohli-specialne-cviceni-psi-urady-vsak-nejevi-zajem-rika-autor-studie
     Podle české studie mohou speciálně cvičení psi rozpoznat pacienta pozitivního na onemocnění COVID-19 Není přitom nutné odebírat žádné vzorky, detekovat nemocné mohou psi pouhým přičichnutím Úřady ani ministerstvo zdravotnictví o tuto skutečnost zatím neprojevily žádný zájem
     —————————————-
     Niekto môže obligátne tvrdť, že psov nepoužívajú preto, lebo lebo je to lacné. Houby! Na identifikáciu chorého presne na covid by potrebovali izolát! „Semtex“! A ten nemajú! A hocijaký pes dokáže – ako hocijaký predátor – vycíť momentálne choré zviera, teda aj človeka. Lenže zmrdi potrebujú urobiť aj zo zdravých = nepríznakových „pozitívnych“! A toto u psa NELZE!

     • Neviem si predstaviť, že by vycvičili toľko psov aj psovodov. Taký výcvik stojí kopu prachoch a museli by ich byť tisícky a platy psovodov. Fantasmagorie. Ročná príprava a ani toľko vhodných šteniat by nebolo.

  • Klobuk dolu nad takou pracou kontrolovat spatne data a otvarat ludom oci. Odo mna velky palec hore, lebo ak toto niekto nepochopi tak uz je strateny.

 2. mariankosmac

  Asi to bude zložitejšie. Pretože čoho sa politici najviac boja? Preplnených nemocníc a kolapsu zdravotníctva. A tie vakcíny vlastne potláčajú príznaky covidu. Preto mnoho očkovaných keď dostanú covid má bezpríznakový priebeh a niektorí z nich aj bez príznakov zomrú. Nejde o záchranu životov, ale nemocníc/zdravotníctva.

  • Nejde ani o jedno. Dokonce ani nejde primárně o zisk, protože firmy jako Pfizer nebo Biontech jsou majetkem fondů Vanguard a BlackRock a ty mají přímý přístup k financím z globálnímu centrálnímu systému výroby peněz ze vzduchu (Bratonwoodský měnový systém). Ne tady jde o vyšší cíle a ty jsou genocida (redukce populace, fyz. ovládání lidí a vyvolání spol. krizí)

   • Až také jednoduché to s tlačením peňazí („výroby zo vzduchu“) nie je. To by sa svetová ekonomika veľmi rýchlo zosypala. Ale mnohí ľudia veria, že akcionári FEDu môžu len tak tlačiť peniaze do bludu a hyperinfláciou sa to neprejaví.

    • samozrejme ze sa inflacia uzasne dviha,tuna 7%

     • Sedem % je veľa, ale nedá sa to porovnať s infláciou vo Weimarskej republike.

    • Môžu tlačiť čiastočne, ale len tak, aby inflácia nebola príliš veľká. Kým počet fyzických statkov je fixný (v istom časovom úseku), tak počet peňazí v obehu sa tlačením zvýši a teda cena tých fixných statkov sa musí tiež zvýšiť, aby nastala rovnováha medzi množstvom peňazí a statkami.

     Lenže tie novovytlačené peniaze nie sú rozdelené medzi ľudí rovnomerne, ale sú v rukách tých, čo ich vytlačili. Za ne si potom skúpia reálne statky, hoc za vyššiu cenu. Im to je ale jedno, za akú cenu, lebo tie peniaze získali v podstate zdarma, z ničoho. A takto to robia už stáročia. Občas sa ich nenažranosť zvrhne, vytlačia tých nových peňazí príliš veľa a potom vzniká hyperinflácia. To je jeden mechanizmus, ako bohatnú.

     Ďalší mechanizmus je cez manipuláciu úrokových mier. Najprv ich znížia, ľudia naberú hypotéky a pôžičky, za ktoré si nakúpia majetok. Potom úrokové miery zvýšia, ľudia nemajú na splácanie úverov a tie majetky im poberú banky, ktoré tí paraziti vlastnia.

   • Suhlas.

   • K čemu by bola genocída. “ Nenavideni“ oligarchovia potrebujú, aby nás bolo veľa, aby si politikovia požičiavali na svoje “ sociálne“ programy a sľuby. Ak by sa populácie znížila o 30-50% , kto by potom platil dlhy týchto vlád. Ak by sa znížila ešte viac, oligarchovia by prišli o všetké peniaze a moc. Takže dôvod na genocídu nie je.

  • Marian ,Prestan propagovat,ze „covid“ existuje,je to hrozna LOZ

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,kovid neexistuje-tak ako neexistuje láska dobro a pravda,,,,myslím si,že ak niekto cíti lásku-tak to je iba kôli množeniu a ako rýchlo príjde-tak rýchlo aj odíjde,,,,prípadne tu poniektorí všehokritici-skúste iba tú lásku a bez toho sexu,,,,chémia s vami robí čo len chce a posmievať sa kovidu je asi také prízemné a nerozumné,ako keď niekto o sebe povie,že ho nič nepoloží,,,,vás ničí vlastné druhé ja,ktoré je od vás podstatne chytrejšie a preto vás vždy oje-bé.

  • provokater

   netrep kokotiny, pozitívní sa liečia ľavou zadnou doma, stačí…!!!

   • Pozitívny nie je chorý, pozor na to. Väčšina pozitívnych sa nelieči, lebo nevedia, že sú pozitívni. U delty to bolo iné, aj teraz je to iné.

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,planéta je zbytočne preľudnená a kvalita ľudí nízka,alebo až veľmi nízka-to že vie niekto obsluhovať prístroje na pracovisku čiže je pre svoju prácu kvalifikovaný,alebo dobre ovláda prácu s modernými zariadeniam ako počítače a mobilčeky či ovláda napríklad 5jazykov a pod.nehovorí nič o skutočnej kvalite ľudskej podstaty,neviem ako ináč si predstavujete tu mnohí chytráci riešiť tento problém mimo akejsi celosvetovej vojny-násilného vyvražďovania pod zámienkou akéhosi porazenia nepriateľa,toto je omnoho humánnejšia cesta a ešte vám platia za to,že ste menej aktívny a fungujete v akejsi dočasnej pasivite,toto večne nespokojné a nenažrané ľudstvo v mnoho pripomínajúce zvieratá z džungle,či púšte je pre nový a lepší svet v rovnováhe s prírodou a vesmírom niečo ako nevybraná guľka z tela-či bradavica na tvári,,,,veď aj vznik vášho života mal byť akýmsi vraj dobrým úmyslom-ale žiaľ nebol to dobrý úmysel,,,,vyberte si tada-vojna hlad,ponižovanie a plač,alebo vírusy a vakcíny a pohodlný koniec s plným bruchom a bez ponižovania niekde v špine a rujnách po bombardovaní,lebo ak sa zasa neviete rozhodnúť-tak môže byť aj oboje a naraz,a toto sa vám určite páčiť nebude.

  • Planéta je preludnena? Kde? Existujú prázdne mestá, ktoré môžu mať do 300-500 tisíc obyvateľov. Existujú plochy tak obrovské, že môžu tam vzniknúť nové miesta a populácia! Bud žiješ v nedostatku a preto píšeš to co píšeš alebo v dostatku. Vesmír funguje úplne inak. Nálad sa priateľ na to druhe lebo tá to strhne.

  • Sudruh Kovid,obdivujem tvoju debilitu je aj TRETIA cesta, bez vojen,aj Operacnych systemov,cize vaxxov,skor by som povedal,ze trolujes am yslim ze sa nemylim??????

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,a presne takýto názor ako tu nado mnou majú skoro všetci-vám je všetkého akosi vždy málo!,skúste navyrábať ďalšie ovce vašej kvality tam,kde ovce ešte niesú čo tu je hore uvádzané-čiže na tie neobývané miesta a o niekoľko rokov neplačte,že nemáte čo žrať a že voda je vadná,všade odpadky a vzduch znečistený,,,,budete si stavia domečky na splátky z odpadkov,,,,pre trola budem aj ja vždy iba trolom,pre idiota budem vždy idiom,pre somára somárom atd.-lebo hľadíte na toho kto vám nevyhovuje svojími očami v logike-pre hlupáka bude ten druhý vždy hlupákom,čiže podla seba súdim teba,,,,to,že vám tu píšem veci priamo-nieje urážanie,ale kritika a vízia dôsledkov vášho dlhodobého konzumného správania bez sebakritiky,,,,je choré ak chcete z planéty urobyť jedno mesto ako peking,či ňujork!,ja viem o jednom mieste,kde je presne tak plno-ako vám sa páči,,,,(hlava na hlave)

    • Páči sa mi, ako niektorí tvrdia, že za socíku vyrábali vakcinanmi poslušne, degenerovane ovce. Zrejme rodičov viacerých, čo o tom píšu a zdedila to.

  • mohlo by sa povedat:kvalita nie kvantita,ale preco sa tu na Zem inkarnuje tolko dusi?

   • Inkarnuje sa toľko duší, koľko sa pre ne vyrobí nádob. A to nezávisí od duší, ale od výrobcov tých nádob.

    • Dakujem,takze nie ste uplne len v Matrixe

     • Koluje tu informácia, že Zem má kapacitu len pre 500 miliónov ĽUDSKÝCH duší – čo podporuje projekt Zlatej miliardy – resp. tézy na Georgínskych kameňoch. Otázka – čo to je doboha kapacita duší? Do traktora?!

      Ak platí, že duše si vyberajú nádoby – ako to riešia vyspelé duše s tými zvieracími, alebo inými vtelenými entitami? Konkurencia? To je taká hovadina, ako tvrdiť, že každú prázdnu ulitu obsadí len krab pustovník! Lebo duše nepotrebujú telá na svoju existenciu – len ako nástroj na splnenie určitej misie. Ešte raz – čo má čo dimenzionalita duše spoločné s dimenzionalitou hmoty – ako formou obmedzujúcou kapacitu dúší na planéte?!
      Nádoby – lebo hrnčeky a Konec vodníkú v Čechách?

      To, že sa rodia telá bez duše v zmysle duchovnej úrovne – je jedna vec, ale druhá je to obmedzenie – dôvod na genocídu – na tých 500 miliónov. To neberiem, pretože tá istá duša sa môže rozdeliť na viacej subjektov v rôznych telách. Takže je vyššie konkurencie schopná! Krab pustovník môže obsadiť len jednu ulitu! Takže tých ulít je vžd viac ako krabov – či? Vadí teda počet krabov, alebo počet ulít?

      Zhrniem – ak duša nepotrebuje pre svoju existenciu telo, ale telo duša potrebuje na misiu tu na Zemi – počet tiel na Zemi – 500 miliónov – neumožní misiu ostatným dušiam tu na Zemi! A o to im zlosynom ide!

      Rak pustovník bez ochrannej ulity neprežije – ryba ho zožerie ako sopel! Teda aj tu je pre život raka pustovníka limitujúci počet ulít. Ale počet krabpv nelimituje počet ulít – tie sú limitovné inak.

      Pre človeka je limitujúcim nástrojom misie jeho duše na Zemi jeho telo. Preto je vražda prerušením misie duše!

     • Definuj slovo duša. Lebo kecáš ako náboženský oblbovač.

     • Duša je to, čo už nesídli v tekutom sifylitickom mozgu. Urob si dieru do hlavy a pozri sa sám!

     • Hovoríš o sebe? Keď sa ti nepostaví, zájdi za psychiatrom.

  • Ja sa obávam toho, čo majú na jeseň pripravené zločinci z Davosu. Psychopat Gates sa už dal počuť o novej pandemii. Českí „odborníci“ ako aj slovenskí zapredanci už teraz bijú na poplach že čo sa bude diať na jeseň….

 4. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2022/02/21/funeral-home-stocks-surge-payouts-soar.aspx
  Funeral Home Stocks Surge, Death and Disability Payouts Soar
  Nárast zásob pohrebného ústavu, výplaty úmrtí a invalidity prudko stúpajú

  Business is booming at funeral homes across the U.S. as death rates creep up, particularly among young, working-age individuals
  Obchod v pohrebných ústavoch prekvitá po celých USA, pretože miera úmrtnosti stúpa, najmä medzi mladými ľuďmi v produktívnom veku

  COVID-19 Shots Causing Acquired Immunodeficiency Syndrome
  COVID-19 vakcíny spôsobujú syndróm získanej imunodeficiencie

 5. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2022/02/21/woman-suffers-immediate-reaction-to-pfizer-shot-now-she-can-barely-walk.aspx
  Woman Suffers Immediate Reaction to Pfizer Shot; Now She Can Barely Walk
  Žena okamžite reaguje na Pfizer vakcínu; Teraz sotva chodí

  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2022/02/20/woman-ends-up-in-er-30-times-after-pfizer-shot.aspx
  Woman Ends Up in ER 30+ Times After Pfizer Shot
  Žena skončila na pohotovosti viac ako 30-krát po Pfizer vakcíne

 6. https://www.naturalnews.com/2022-02-20-covid-vaccines-cause-catastrophic-damage-to-organs.html
  Dr. Ryan Cole: Covid vaccines cause CATASTROPHIC damage to organs
  Dr. Ryan Cole: Covid vakcíny spôsobujú KATASTROFICKÉ poškodenie orgánov

 7. https://www.naturalnews.com/2022-02-21-genetic-material-confirms-lab-origins-covid.html
  Discovery of covid-related genetic material confirms lab origins of SARS-CoV-2
  Objav genetického materiálu súvisiaceho s covidom potvrdzuje laboratórny pôvod SARS-CoV-2

  Covid didn’t emerge naturally; it was clearly manufactured
  Covid nevznikol prirodzene; je jasné že bol vyrobený

  • Konecne ste spat 🙂 Dakujem/e za linky. Pred prvym prispevkom ste na nieco zabudla 🙂 Pekny den prajem.

   • Vazena Pani JEAN,vitajte naspat,Janko

    • Milý Janko, ďakujem za privítanie, lenže dala som si aj záväzok – menej času za počítačom (chrbtica, oči…) Darmo roky sú už tu.

   • DÉMON NEVSTÚPI, POKIAĽ HO SÁM NEPOZVEŠ!
    1/ Tzv. zdravotné potiaže Jean – mohli spôsobiť tisíce jej jóboviek v jej hlave! Alebo – dôrazné „Apage Satanas“ – od „Maroša a holistického prístupu“! Tvrdím aj – aj!

    2/ Opakujem – Buď máš VIERU, alebo strach!

    S nepoučenou JEAN – prichádza – STRACH!

    Len idiot sa môže tešiť desiatkam jóboviek od Jean pod každým článkom!

    3/ V tomto diskusnom fóre chýba VIERA! Pokiaľ sem má opäť vtrhnúť ďalší balík strachu – v podobe „nevyhnutných“ informácií od Jean – svoju VIERU si beriem so sebou – VY si nechajte STRACH! Apage Satanas!

    4/ Pretože VIERA a STRACH nemôžu existovať spolu! A to VY otvárate dvere démonom! Tfuj tajbl!

    • S Jean neviem ako to je. Ale k tvojmu komentu: viera a strach mozu ist ruka v ruke, mozes byt dosraty, ale aj mat nadej vo forme viery. To co nejde ruka v ruke je to ze viem a strach. Pretoze ked VIEM nedopustim strachu ani ist okolo.

     • VIERA má širší význam – nie slepá dôvera! Verím sebe, lebo viem, verím Bohu, lebo mu verím ako Otcovi, verím tomu, čomu rozumiem. Verím svojmu inštinktu /kiež by stále/. Určite tým nemyslím „vieru“ politikom. Aj slovo VIERA prešlo newspeakom a je sprofanované náboženskou vierou. Strach a viera „idú ruka v ruke“ – indoktrinovaným Starým zákonom! To si ako „múdrosť“  strč! Vieš?! Hráč verí = dúfa!!! – že vyhrá, ale zároveň sa bojí že prehrá! Dúfať a pritom myslieť na zadné dvierka nie je viera! To je manželská zmluva z rozumu! Kto verí – hrá vabank!

    • provokater

     Maroš, Vieru som pretiahol veľakrát a strach, toto pretiahni ty, to vážne, inak on pretiahne teba.

    • Miesta je dosť, ale už je tu priteplo a bude horšie.

 8. Keby som vedela , ako skončim od vakciny ak si ju absolvujem , určite si ju nedám. Teraz som nedostala už rok menstruáciu , ako som čítala a počula , vraj ani ju nedostanem. Ďakujem Vám za taku debilitu čo žiadate od človeka. Dobre som dopadla , teraz ma nezaujíma ani ďalej žiť…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,táto planéta nepotrebuje kvantitu,ale kvalitu a nepotrebuje hore vykradnuté zlatokopky rodičky,ale spravodlivé rozumné a odvážne bojovníčky,,,,

  • Milá Aries, je mi veľmi ľúto, že ste ochoreli z vakcíny. Bohužiaľ tu niektorí z nás nepripustia realitu. Mne umrela kamarátka z tejto vakcíny. Lenže už mala roky, takže sa to dalo zvaliť na starobu.

  • Aries: Nevzdávaj sa, dá sa to liečiť. Už sa neočkuj a hľadaj informácií o liečení. Kde je vôľa, tam je cesta.

  • Milá Aries, dakujeme za zdielanie vaších skúseností, nebuďte zúfalá. Zaujímajte sa o všetko, čo s tým súvisí, dostane sa aj vám nejaká správna rada, držím vám palce!

  • Vyskusajte liecbu pijavicou lekarskou, vela ockovancov na to chodi kvoli krvi. Mozno by Vam vedel poradit priamo Legat, on ma v Martine liaharen pijavic a tiez ho kontaktuje vela ludi po opichani.

   • Neviete, či tie pijavice po kúre prežijú?

    • Aj keby – nemali by sa kvôli vyvrhnutiu žalúdka použiť opakovane a vobec medzi dvomi ľuďmi.
     Otázka – v čom tentoraz spočíva liečenie, ak nie lokálne – jedine, že pijavice zrieďujú krv a zrazeniny. Ale tie sa môžu aj nevhodne uvoľniť.

  • provokater

   aleluja

  • Asi si v prechode, alebo potrebuješ gynekológa. Táto diskusia ani virológ tí nepomôže.

 9. …už som písala , sko som dopadla od „injekcie pfizer „aj na Vaše tlačiva a som Vám to poslala , lenže odpoveď źiadna…

 10. Aby nám neuniklo – čo sa bude diať počas „uvoľnenia“ – že budú cizelovať MOVIR!!!
  Tak ako existujú operátori dronov – tak existujú operátori elektronicky sledovaných osôb!

  crz.gov.sk
  [Prehľadávať doménu crz.gov.sk] https://crz.gov.sk › data › att › 3109677.pdf
  kategórie dotknutých osôb: najmä osoby podliehajúce kontrole technickými prostriedkami (kontrolované a chránené osoby), obvinené a odsúdené osoby v trestnom konaní, ktorých výkon trestu je realizovaný prostredníctvom technických prostriedkov elektronického systému monitoringu osôb v zmysle zákona e. 78/2015 z. z. o kontrole výkonu niektorých …

  Plánujú zaviesť elektronický monitoring trestaných osôb …
  [Prehľadávať doménu zenskyweb.sk] https://zenskyweb.sk › planuju-zaviest-elektronicky-monitoring-trestanych-osob
  Elektronické náramky pre odsúdených, ktorí by si trest nemuseli odpykať za múrmi kamennej väznice, sú už blízko realite. Tento systém väznenia bez mreží má byť na Slovensku súčasťou širšieho projektu elektronického systému monitorovania osôb, ktorý nechcú využiť len v trestnej, ale aj v civilnoprávnej oblasti.
  REPLAY – „ale aj v civilnoprávnej oblasti“!!!

  Aplikácia trestu domáceho väzenia na Slovensku,
  [Prehľadávať doménu 82.119.102.197:8080] 82.119.102.197:8080 › webisnt › fulltext › clanky › PTaP2014-1 › Aplikácia trestu domáceho väzenia na Slovensku_STRÉMY, T..pdf
  trest domáceho väzenia, prípadne osôb vo výkone väzby. To znamená, že elektronický monitoring by sa mohol využívať napríklad na zákazy priblíženia k nejakej osobe, zákazu vstupu na futbalový štadión alebo v občianskoprávnom konaní pri kontrole výkonu

  Elektronické náramky kontrolujú stále viac … – EPRAVO.SK
  [Prehľadávať doménu epravo.sk] https://www.epravo.sk › top › clanky › elektronicke-naramky-kontroluju-stale-viac-odsudenych-4637.html
  Prvýkrát elektronické náramky kontrolovali odsúdených v roku 2016. Odvtedy ich využitie stúplo šesťnásobne. Kým v roku 2016 bolo týmto spôsobom monitorovaných 38 osôb, momentálne sa elektronický monitoring využíva v 226 prípadoch. Pre porovnanie, vlani súdy nariadili kontrolu elektronickými náramkami v 110 prípadoch.

  ROK 2022!!!

  Aktivita Centra výcviku Lešť – MOVIR
  [Prehľadávať doménu movir.lf.tuke.sk] https://movir.lf.tuke.sk › aktivita-centra-vycviku-lest
  1/6/2021 – 31/3/2022. Vypracovanie predikčného modelu správania sa izolovaných jednotlivcov a entít na základe dostupných „heat máp“, návrh scenárov a ich overenie v prostredí konštruktívnej simulácie OneSAF. 2. 1/6/2021 – 31/3/2022. 1/3/2022 – 30/9/2022. 3. Integrácia bezposádkového prostriedku do systému ochrany …
  REPLAY – „1/3/2022 – 30/9/2022“!!!

 11. Všetci sa v médiách rozplývajú, ako covid končí a Česi práve prijali pandemický zákon a prezident ČR, ktorého musí niekto poriadne ťahať za gule (ak ich ešte má) ho napriek všetkým výhradám podpísal ! Takže čo sa chystá, lebo takýto zákon má veľa štátov a Gates už naznačil, že v budúcnosti by mali očkovanie už zvládnuť za polroka a nie dva roky ! https://www.slovanskenoviny.sk/bohuzel-koronavirus-a-obzvlaste-varianta-omikron-protoze-je-sam-o-sobe-jistym-typem-vakciny-odvedl-lepsi-praci-nez-lidstvo-s-ockovanim/ Nebudem opäť opakovať to, čo predčasom tento debil povedal, že príde ešte horšia choroba a nebude to covid, takže sa asi máme ešte na čo tešiť. K tomu keď pridáme to, že covid pasy EU predĺžila do leta 2023 a všetky členské štáty udržali v dočasnej platnosti ich primitívne covid opatrenia do rovnakého času a WHO v 2023 plánuje spustiť proces ratifikácie dohovoru na základe ktorého nám chce vládnuť… nevyzerá to vôbec ale vôbec optimisticky. Takže vojna trvá a musíme byť v strehu a ľudí, ktorí sa dali opichať ďalej zobúdzať , aby neurobili rovnakú chybu, ako pred dvoma rokmi ! Čím nás bude viac, tým máme väčšiu šancu odolať a vzoprieť sa zvrhlým fašistickým debilom (žiadne „elity“, len satanistické krysy) !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,krysy sú tu všade-aj zazobanci a aj ich poskokovia-otroci,stále akosi zabúdate,že odkial pochádzajú peniaze na vaších účtoch každého z vás čo tu máte silné rečičky o zjednocovaní a o akomsi odpore systému,,,,som zvedavý na to,keď vám banky prestanú dávať a sieť 5G bude plne funkčná a bude plniť svoj účel,že čo potom bude s vami,,,,vodu kážete a víno pijete,alebo ešte inak-kto druhému jamu kope,sám do nej,,,,

  • hľadač pravdy

   ,,…Gates už naznačil, že v budúcnosti by mali očkovanie už zvládnuť za polroka a nie dva roky“ !!!

   Áno satanista Gates s lóžami to pripravujú. Na slovenskej alternatíve sa tomu takmer vôbec nikto nevenoval. Čo som ja postrehol – pred pár dňami to uviedla jedna žena v článku a prednedávnom na to upozorňoval jeden slovenský bloger, ktorý tú správu prevzal v prvej polovičke 01/2022 z jednej českej kresťanskej stránky, na ktorej som to ja poprvýkrát čítal.
   Zjavne aj k tomu je pripravený windows11. Ja som tu už aspoň 2x pred niekoľkými mesiacmi k tomuto tu na bádateľovi vkladal video, napíšem k tomu príspevok….

   • Satanista Gates vymyslel počítač a jeho prapra vnučik je ten mobil, do ktorého ťukaš somariny. Asi by bolo lepšie sa ešte teraz bezstarostne hojdat na konári.

  • hľadač pravdy

   Napísal som k tomuto dva ozdrojované rozsiahlejšie príspevky:

   1.) Slobodomurár Bill Gates a ďalší lóžoví bratia za oponou nezaháľajú!!
   https://www.badatel.net/covid-xe-len-dalsi-dementny-variant-ktorym-vas-chcu-vystrasit-do-ockovania/#comment-132798

   2.) „Kríza Corona“ ako prostriedok tyranie jedného sveta
   https://www.badatel.net/dospievajuce-deti-trpia-poskodenim-srdca-aj-mesiace-po-druhej-davke-pfizeru/#comment-132259

 12. Všetkých pozývam preštudovať si túto stránku aj ked je v anglinčtine no upozorňujem že sú tam HRÔZY?!Upozorňujem že čítajte si len o Covid zjaveniach.Lebo nie všetko sa mi tam pozdáva. https://www.theheavenandhell.net/what-i-saw-after-my-prayer-about-the-vaccine-stephen-ebittu/

 13. Po tom, čo som od svojho šéfa dostal informáciu, že každý musí dostať vakcínu, aby mohol ďalej fungovať, som sa o tom musel poradiť s KRÁĽOM JEŽIŠOM.

  Dni plynuli a zrazu som sa ocitol na určitom mieste, kde som bral vakcínu a dostával certifikát. Keď som dostal certifikát, začal som sa skrývať a nechcel som, aby niekto vedel, že som dostal vakcínu. Okamihy plynuli a opäť som sa ocitol na určitom mieste a hneď som vedel, že je to miesto pre tých, ktorí dostali vakcínu rovnako ako ja. Na tomto mieste som videl veľa ľudí. Títo ľudia nemali slobodnú vôľu, robili veci, ktoré robiť nechceli. Začal som ľutovať, prečo som sa dal zaočkovať, a predsa som sa rozhodol, že sa najprv spýtam JEŽIŠA, kým urobím nejaké rozhodnutie. Keďže som stále hlboko ľutoval, zistil som, že uctievam boha toho miesta a veľmi dobre som vedel, že boh, ktorého uctievam, je diabol, ale nemohol som urobiť nič, aby som tomu zabránil. Nemal som kontrolu nad svojím telom: v duchu som vedel, že to, čo robím, je nesprávne. Nechcel som toho démona (satana) uctievať, no napriek tomu som zistil, že ho chválim a klaniam sa mu.

  Potom som zrazu videl jedného Európana, ktorý nahlas kričal a hovoril: „Robím to pre teba, môj bože“, a potom skočil do rieky, ktorá bola blízko nás. Počul som hlas v mojej hlave, ktorý hovoril: „Obetoval sa tomu bohu ako obeť“. Z očí mi začali tiecť slzy, keď som oľutoval, že som si dal vakcínu: v tom istom čase iná európska dáma (videla som ju ako jednu z našich vodkýň) na plné hrdlo kričala „chvála a uctievajúca diabla (démona) a hovorila, ako veľmi miluje ten boh a urobila by pre to čokoľvek,“ potom vzala nôž a rozrezala si bosorku a všetky jej vnútornosti vytryskli a ona padla mŕtva.

  Na mňa a na celé množstvo ľudí okolo padol veľký strach. Ten istý hlas sa mi vrátil a povedal: „Všetci títo ľudia robia všetky tieto veci proti svojej vôli, ale čoskoro niekto z vás bude musieť ponúknuť svoj život ako obetu tomuto bohu.“ Bol som taký vystrašený a plný ľútosti. prečo som mal vakcínu. Akosi som pochopil, že čokoľvek sa deje, je spôsobené účinkami vakcíny, vakcína bola zodpovedná za prevzatie kontroly nad konaním ľudí a nikto nemohol robiť nič iné, len čakať, kým na neho príde rad, aby sa obetoval. boh. Ľudia bez kontroly uctievali diabla. .. keď som plakal, keď som kľačal na zemi s veľkým smútkom, úzkosťou a agóniou, plakal som a plakal som s vedomím, že všetka nádej je preč. To, čo sa urobilo, sa stalo a ja som sa z tohto stavu alebo stavu nemohol nijako dostať. S istotou som vedel, že som bol navždy oddelený od slobody a vlastnej vôle alebo slobodnej vôle a nemohol som už viac uctievať BOHA, pretože bolo príliš neskoro.

  Neviem, čo sa stalo, ale otvoril som oči 2 minúty pred ranným budíkom a uvedomil som si, že som práve dostal odpoveď od PÁNA o vakcíne. Bola som plná radosti, že som sa nestretla s realitou a mala som ďalšiu šancu rozhodnúť sa sama za seba a vyhnúť sa očkovaniu za každú cenu.

  Odvtedy sa nestarám o svoju prácu, nákupné centrá, nákup alebo predaj, dopravu alebo dokonca lety. Rozhodol som sa, že VAKCÍNU NEBERIEM. ~ Stephen Ebittu.

  Dostal som to koncom júna 2021. Nie som si istý presným dátumom.

 14. …kopec komentárov, je ,,z čoho vyberať“….dôležité je naďalej a úplne ignorovať vakcínu….

 15. Tomu hovorím sloboda. Ignorovať vakcínu. Na čo sa sakra stále sťažujete. Neočkujte sa a hotovo. Nikto do Vás nehučí, aby ste sa zaočkovali, alebo museli zaočkovať. Vyhľadávať neustále články, ktoré Vám „dávajú za pravdu“ a samí seba presvedčate, že máte pravdu o čo vlastne ide? Aby ste presvedčili tých, čo sa zaočkovali, že vy ste urobili dobre a oni nie? Nechajte všetkých sa slobodne a prípadne blbo rozhodnúť.

Pridajte komentár

*