Veľký reset prichádza rýchlo a nič už nebude také ako predtým


Print Friendly, PDF & Email

Veľký reset prichádza rýchlo a nič už nebude také ako predtým

(Dr. Vernon Coleman, Expose News) Téme Veľkého resetu sa na našej stránke venujeme v poslednej dobe pomerne často. Ide o agendu vytvorenú a pretláčanú Svetovým ekonomickýcm fórom (WEF), ktoré združuje politikov, mimovládky a všetky významné svetové korporácie.

WEF sa každý rok schádza vo švajčiarskom Davose, kde diskutujú a následne rozdávajú inštrukcie svojim členom na nadchádzajúci rok. V roku 2022 sa zo Slovenska na ňom zúčastnil díler vodky Heger a tragédka bábkoherečka Remišová.

Dr. Vernon Coleman sa dlhodobo venuje spoločenským témam ako bola donedávna pandémia koronavírusu a najnovšie analyzuje a komentuje dianie okolo agendy Veľkého resetu.

Tu je 10 bodov, ktoré predpovedá pre najbližšie obdobie.

1. Nečakajte Vianoce v roku 2022

Nebude žiadne pouličné osvetlenie ani veľa zábavy alebo osláv. Na námestiach bude stáť veľmi málo vianočných stromčekov a tie, ktoré tam budú, sa nerozsvietia. Ospravedlnením bude energetická kríza a neúnosné náklady. Ako zvyčajne, výhovorkou bude podvod s globálnym otepľovaním.

A ani budúci rok sa Vianoce verejne oslavovať nebudú. Alebo ešte niekedy. Kostoly a krčmy sa rýchlo zatvoria a my sa neúprosne posunieme smerom ku Chrislamu. (Pozrite si to – uprednostňujete ho Tony Blair.)

Kresťanstvo nebolo zničené letargiou alebo úpadkom viery, ale bezohľadnosťou kresťanských lídrov, ktorí po celé roky zastávali nepopulárne a mimoriadne liberálno-progresivistické politické postoje a ktoré svoju zradu ešte znásobili zrušením bohoslužieb a zatváraním kostolov počas pandémie.

Počet ľudí navštevujúcich bohoslužby klesol za 20 rokov od prelomu storočia o 30% a za posledné dva roky klesol o ďalších 20%. V číselnom vyjadrení je teraz Anglikánka cirkev vo Veľkej Británii menšinovou sektou.

Ak by bola anglikánska cirkev športom, v popularite by ležala niekde medzi lakrosom a zajačím coursingom. Môže to prekvapiť, ale viac ľudí v Anglicku pravidelne uctieva Boha v mešitách ako vo farských kostoloch.

Arcibiskup z Canterbury pomohol zabiť cirkev, ktorú údajne vedie, a Anglicko sa už nemôže nazývať kresťanskou krajinou.

(Kostoly a krčmy sa rýchlo zatvárajú a fetiš s rúškami sa vracia. Ak nevidíte trend, ktorý sa objavuje, ​​musíte sa pozornejšie pozrieť na prvky nového, navrhovaného náboženstva.)

2. Rušenie politicky nekorektných podujatí

Po zrušení predstavenia komika na festivale v Edinburghu, riaditeľ Pleasance Theatre Trastu povedal, že „The Pleasance je miesto, ktoré presadzuje slobodu prejavu a necenzurujeme materiály komikov.“

O komikovi menom Jerry Sadowitz však ďalej povedal:

„Materiál prezentovaný na jeho prvom predstavení nie je prijateľný a nie je v súlade s našimi hodnotami.“

A tak po sťažnostiach od niektorých „divákov“ (rozumej liberálnych strážcov dogmy) divadlo, ktoré tvrdí, že obhajuje slobodu prejavu a necenzuruje komikov, zrušilo predstavenie, pretože sa niektorí ľudia sťažovali.

Nikto už nerozumie irónii, však? A prečo nemôžu sťažovatelia jednoducho odísť alebo už znova neprísť?

3. Zomrú milióny ľudí

Vlády sa neobťažovali postaviť všetky nové domy (na Slovensku nájomné byty), ktoré opakovane sľubovali, pretože to nemá zmysel.

Prečo stavať tisíce nových domov, keď v priebehu budúceho roka alebo dvoch zomrú milióny ľudí a zvyšok bude čoskoro bývať v malých bytoch vo výškových blokoch v centre mesta?

4. Zažijeme hyperinfláciu

Ernest Hemingway povedal, že existujú dva spôsoby, ako zničiť krajinu: vojna a inflácia. Akú mal pravdu! Zástancovia Veľkého resetu neriskujú, stavili na istotu.

5. Divočina príde do miest

Mestá sú presýtené parkami a dopravnými ostrovmi, ktoré umožňujú rozkvet žihľavy, ostružiny, doku, boľševníka obrovského a krídelka japonského.

Cieľom je pravdepodobne vytvoriť prostredie vhodné pre potkany, diviaky a bizóny, ktoré sú teraz vypúšťané do krajiny.

6. Kým ľud bude trpieť, elita si bude užívať

Je jasné, že Sunak (kandidát na nového britského premiéra) má všetko kúzlo kráľa Herodesa a je ďalšou bábkou Sira Klausa Schwaba (vyznamenaného anglickou kráľovnou za rytiera, pravdepodobne za zásluhy na sprisahaniach proti ľudstvu).

Stop Candida

Pamätajte, že Stalin bol kedysi propagovaný ako „múdry učiteľ a ochranca pracujúceho ľudu“.

Napriek tomu si Sunak môže užívať svoj nový bazén v hodnote 400 000 libier. (Naozaj ho naplní uprostred údajného sucha a nedostatku vody?) Ak sa Sunak stane premiérom, nastane priam záplava daňových poplatníkov, ktorú budú chcieť emigrovať. Ale kam môžu ísť?

7. Digitálny dohľad nad obyvateľstvom sa zosilní

Čínski občania sa sťažujú, že ich životy kontroluje štát prostredníctvom zdravotných aplikácií na ich smartfónoch. Testovanie na covid sa používa ako forma sociálnej kontroly.

Ak si kúpite liek na prechladnutie v lekárni v Číne, váš telefón začne okamžite pípať, aby vám pripomenul, že si máte dať urobiť test na covid.

Do domácej karantény môžu byť v priebehu niekoľkých hodín umiestnené tisíce ľudí. Je v podstate nemožné uniknúť zo systému.

Tento dozor nad obyvateľmi dnes prichádza aj do USA, Veľkej Británie, EÚ a Austrálie. Zdá sa však, že väčšine ľudí je to jedno. Kým si to všimnú, bude už neskoro s tým niečo urobiť.

8. Inštitúcie budú beztrestne zlyhávať

Prečo nebola Bank of England zatvorená? To isté platí pre všetky ostatné centrálne banky v Európe a inde vo svete.

Pred rokom banka uviedla, že inflácia dosiahne vrchol na úrovni 4%. Nedokázala predpovedať krízu v roku 2008 a vzhľadom na Brexit bola smiešne pesimistická. Guvernér Andrew Bailey dostáva plat 575 338 libier ročne a zlyhal na plnú čiaru. (Jeho úlohou je udržiavať infláciu na úrovni 2%)

Banka bezohľadne rozhadzuje peniaze (s masívnym zvyšovaním miezd pre vlastných dôchodcov). Označiť centrálne banky za úplne zbytočné, je prehnane štedré.

9. Ľudia budú zatýkaní za hlúposti podobne ako v čase pandémie

Pracovník železníc, ktorý bol neprávom zatknutý políciou v Hampshire lebo sa pohyboval na verejnosti v čase zákazu vychádzania, dostal odškodné 30 000 libier. (Bol spútaný a vzatý do väzby, keď sa v máji 2020 vracal zo smeny na železnici.)

Pán Acquah povedal, že akceptuje aj nižšiu sumu, ak dostane verejné ospravedlnenie, ale hlavná prokurátorka Olivia Pinkneyová (ktorá zarába okolo 200 000 libier ročne), priznala právo na odškodné, ale ospravedlnenie neposkytla.

Môžem predpokladať, že Pinkneyová zaplatí celých 30 000 libier zo svojho a nečaká, že na to verejnosť zabudne? Zdá sa mi, že verejní činitelia sa takmer nikdy neospravedlňujú. (Poznámka redakcie: Nie je to celkom pravda. Matovič sa za plošné testovanie ospravedlnil. Ani to mu však nepomôže vyhnúť sa doživotnému trestu za toto odporné znásilnenie národa.)

10. Zakáže alebo prudko sa obmedzí vlastnenie domácich zvierat

Takmer každý deň sa objavujú príbehy o ľuďoch, ktorých napadli (a niekedy aj zabili) psy, ktorým bolo dovolené túlať sa mimo vôdzky.

Tieto príbehy sa zverejňujú, aby nás pripravili na nové prísne zákony o zodpovednosti psov a udeľovaní licencií na ich vlastnenie.

11. Rozšíria sa zákazy pitia alkoholu

Mestský úrad v Enfielde zrušil Oktoberfest, pretože sa obáva, že tam môže byť opilecké antisociálne správanie. Údajne sa niektorí ľudia sťažovali, že medzi prítomnými môže byť nepokojné správanie. Alkohol je vo Veľkej Británii čoraz viac zakazovaný.

Všimli ste si, že úrady rýchlo reagujú na sťažnosti, ktoré vyhovujú agende spikleneckých globalistov – no takmer nikdy nereagujú na sťažnosti týkajúce sa takých vecí, ako sú nebezpečné a nepresné rady ohľadne experimentálnych génových terapií proti údajnému novému koronavírusu?

12. Ľuďom budú vypínané energie alebo vyžadované platby vopred

Majitelia domov boli roky upozorňovaní na nebezpečenstvá montovania „inteligentných meračov“.

Vždy bolo jasné, že úrady budú používať inteligentné merače na kontrolu našich životov. A tak sa aj stalo. Každý, kto sa zapojí do kampane za odmietnutie platiť nehorázne vysoké účty za energie, bude v prípade, že má inteligentný merač, na diaľku presunutý na plán platieb vopred.

Energetické spoločnosti môžu prepnúť používateľov inteligentných meračov na plán platby vopred bez toho, aby museli vstúpiť do ich domovov – jednoducho im na diaľku prestavia merače.

A je tiež jasné, že ak niektorí ľudia nebudú platiť svoje účty, ceny stúpnu všetkým ostatným.

Záver

Čo robiť, ak nechcete takúto budúcnosť?

Nečakať na nepriazeň osudu, ale byť aktívny, nevoliť covidových fašistov ani ukrajinských vlajočkárov, odmietať všetky hlúpe nápady vlády vedúce k Veľkému resetu, platiť hotovosťou, nedržať peniaze v bankách a uplatňovať občiansku neposlušnosť všade, kde sa to len dá.

My ľudia máme obrovskú moc. Ak sa spoločne postavíme tyranom, nemajú žiadnu šancu. Pamätajte na to!

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobre penzionovaného Colemana už neriešim.

  Zákaz alkoholu? Veď to je najväčšia židovská metla „právo viechy a krčmy“ – ľudstva! Prohibícia? Zakázané ovocie chutí najviac, a to nedostatkové je najdrahšie! A čo všetko sú ľudia schopní urobiť kvôli alkoholu a závislostiam vôbec – keď boli schopní sa nechať opichať kvôli nákupom v supermarketoch? Neverím, že GMS zahodí ovládač ľudstva na 5. priorite – drogy a neletálne prostriedky na ovládanie más. Zákaz alkoholu môže viesť aj k uvádzaniu náhradných drog – k saturácii chemických stimulátorov inými – vrátane tých elektronických – chceš mať žúžo a labúžo? Tak urob toto!

  • Inak – Schwab je sexi ako korytnačka obrovská! Chce to veľký reset degenerátov chráneného druhu!
   https://dobrodruh.sk/sites/default/files/images/dovolenka/Ekvador-galapagy-15.jpg

   • anoooo! nechutna korytnacka! presne taky ksicht s tou krivou papulou!

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,veď ani onen boh zrejme nevyzerá lepšie a každý kto zostárne sa začne podobať na skutočných predkov a pôvodcov-strojcov človeka na jeho obraz,,,,

  • Oni si budú chcieť dokázať, že čo sa im nepodarilo v USA v rokoch 1920-1930, tak to dokážu teraz.

   • Na prohibícii pokiaľ viem, zarobili práve Kennedyovci.

    Ako židia v 19. storočí rozšírili tvrdý alkohol medzi Slovanov / viď protialkoholová kampaň štúrovcov/ a Rusov. Putin nazval alkoholikov „subkultúra“ – a je to tak!
    História jedného podvodu – ako židia rozšírili alkohol medzi Rusov!
    История одного обмана
    https://my.mail.ru/mail/azharikova/video/2190/3135.html

    • they live we sleep

     Zidia rozsirili alkohol medzi slovanmi vdaka filmom a plytkemu humoru v TV. Vkazdom starsom filme jr propagavia alkoholu nenormalna.Priklad, Svako Ragan atd. V kazdom filme ne ormalna propaganda alkoholu. Takto elity debilizuju narod , programovanie mysle atd.

     • Pozri si ten ruský dokument. V podstate až do 19. storočia v Rusku pili ľahké alkoholické nápoje – kvas /namiesto piva/, medovinu, víno na Kaukaze. Židia priniesli tvrdý a nekvalitný alkohol – vodku. Vodka je len raz vypálená pálenka – komerčná vodka je samozrejme iný destilát, ale vodka je pôvodne samohonka zo všetkého, čo tečie. Tam, kde bola chudoba, sa Rusi /aj my/naučili vyrábať tvrdé z hocičoho – aj z repy. A tá má drastické pribudliny, pretože obsahuje na rozdiel od ovocia veľa dusíkatých látok, z ktorých fermentáciou vzniká neskutočný humus pre mozog a nervovú sústavu – metylalkohol je len pridaná hodnota. Kedysi víno mohli predávať len jeho výrobcovia – vincúri – a museli mať iicenciu na viechu. Židia prišli s novým produktom a kúpili si licencie na krčmy – najprv na pivo a potom na tvrdý alkohol – v podstate silnejšiu a opojnejšiu drogu. Viechy neboli v každej dedine – hlavne v mestách. Židia prišli s rovnakou stratégiou ako súčaná Coca Cola – aby bola dostupná v každom obchode! V Amerike boli fľaše s tvrdým alkoholom v každom Store. Lieh ako taký bol na lekárske účely v každej apatieke. Z macerátov rastlín potom vznikli bilinné likéry – vydávané za liek.
      Treba vnímať skutočnosť, že výroba tvrdého alkoholu – ako chemikálie, má cca 3 tisíc rokov – už vtedy v Číne. Napriek tomu – neprenikol do sveta Slovanov do 19. storočia. Mediálna podpora alkoholu v 20. storočí – a v Rusku zvlášť, spôsobila miliónové straty na životoch – len jeľcinovské obdobie údajne stálo život asi 14 miliónov Rusov. V Amerike alkoholom zdegradovali – a kultúrne rozvrátili /Putin – alkoholizmus je subkultúra – podkultúra/ indiánov, v Austrálii Aborigénov, v južnej Afrike úplne zničili Hotentótov, no a vo východne Európe aj v Škandinávii /depresie z krátkych dní prospievajú alkoholizmu/ bol alkoholizmus pre hĺbavé duše ako vnútorný odpor proti neprávosti, dezilúzii, atď. Modné médiá priniesli alkoholizmus ako životný štýl celebrít /vid ten kretén Heger/ – a ľudia ním zapíjajú frustrácie z neustáleho porovnávania sa s inými – mediálne úspešnými. Na čo iné sa má obyčajný človek tešiť po hnusnej robote, ako na chlast! Každý potrebuje nejaký úlet.

      Teda – najlepší spôsob ako potrestať židovládu – je nechlastať! /To mi povídej… – v inom živote./

  • Židovská metla?
   Ak chceš byť žid, tak sa musíš narodiť židovskej žene.Čiže týto čo sa schovávajú za židov sú chazari a nie židia.
   A tým potupujú židov v očiach ľudí, ktorí nepoznajú historiu sveta.
   Treba si naštudovať danú problematiku.

 2. No, nebude to také pekné ako v tom novom filme: Nope (2022).

 3. !Londýnský starosta naznačuje, že Britové budou tuto zimu hladovět a mrznout, pokud nepřijmou připravená opatření!
  https://twitter.com/MayorofLondon/status/1560889289403146241
  Nic takového jsme dosud neviděli. Čeká nás zima, kdy pro miliony lidí nepůjde o volbu mezi topením a jídlem, ale o tragickou situaci, kdy si nebudou moci dovolit ani jedno..
  Podle londýnského starosty Sadiqa Khana čeká Spojené království masové hladovění a lidé budou mrznout ve svých nevytopených domech, pokud vláda nepřijde s řešením. „Čeká nás zima, kdy pro miliony lidí nebude problém vybrat si mezi topením a jídlem, ale tragicky si nebudou moci dovolit ani jedno. To se nesmí stát,“ dodal s tím, že britská vláda „musí zasáhnout, aby lidé mohli uspokojit své základní potřeby“.
  Khan se podělil o údaje poradenské skupiny Auxilione, podle nichž by se účty za energie ve Velké Británii mohly v říjnu zvýšit o 80 procent – proto jsou na stejnou dobu naplánovány protesty a stávka za účty za energie.
  V průměru mohou Britové očekávat, že za energie zaplatí až 4 292 dolarů – a to navzdory limitu stanovenému regulačním orgánem Ofgem již v říjnu 2021 na méně než polovinu této částky.
  Velká Británie je na rychlé cestě k totálnímu zničení
  Co přesně chce Khan po britské vládě, aby tomu zabránila, není známo, protože úředníci se již rozhodli zastavit obchodování s Ruskem, které dodává energii a energetické zboží, jako jsou hnojiva.
  Velká Británie v podstatě plánuje vyhladovět a zmrazit své občany a zároveň se bít v prsa proti Rusku – boj, který Velká Británie prohraje, pokud není cílem masivní depopulace.

  =“Jedinou cestou je otevřít Nord Stream 2, dostat ceny plynu zpět pod kontrolu a STOP neúspěšné hře na ‚sankce‘, která ničí Evropu a neublíží ani Putinovi,“=

  • V súvislosti so smrťou dcéry Alexandra Dugina sa otvorila /jeho materiály o sionizme a satanizme/ téma vzniku sionizmu – a ten začal o. i. v poľskej židovskej /aškenázi/ sekte frankistov! Toto vysvetľuje o. i. – prečo sionisti zakladali protichasidské-protisemitské tábory smrti práve v Poľsku, prečo má Poľsko farby Globálneho prediktora – biely a červený pás – naležato, teda ide o pasívnu – prijímanú úlohu Poľska – nástroja globalistov. Tu začal aj rozvrat Varšavskej zmluvy pápežom Jánom Pavlom II. a Lechom Walensom. Zdanlivá opozícia Poľska voči EU nič nemení na úlohe Tuska v predsedníctve EU! Všetko je inak, ako sa na prvý pohľad zdá – Orbán je Scwabov žiak vo WEF a Sorosov vazal. Poľsko je bašta Chazarov, sionistov a satanistov! Poľsko má na výber – buď bude poslúchať, alebo znovu zmizne z mapy ako v minulosti! Tá poľská nevraživosť voči Rusku je storočia poháňaná pomstychtivými Chazarmi!
   Poľsko je klin medzi spojenectvom Ruska a Nemecka! Existujú dlhodobé plány, ako ho „znovu“ prerozdeliť medzi tieto dva národy. SionPoliaci a SionMaďari zase snívajú, ako si medzi seba rozdelia Slovensko!

   Poľský prezident Duda v čase energetickej krízy a problémami s dodávkami plynu vyzval na odstránenie plynovodu N
   https://www.informacnavojna.tk/article/polsky-prezident-duda-v-case-energetickej-krizy-a-problemami-s-dodavkami-plynu-vyzval-na-odstranenie-plynovodu-nord-stream-2

   https://stillnessinthestorm.com › 2017 › 05 › the-sabbatean-frankist-cult-the-satanic-infiltration-of-the-western-world
   The Sabbatean-Frankist Cult – The Satanic Infiltration of the Western …
   Sabbatean/Frankists, also referred to as the „Cult of the All-Seeing Eye“ (look on the back of your one dollar bill to begin to understand their influence in YOUR life), are political and religious chameleons. They are everywhere…there is power. They are the good guys AND the bad guys. The World War Two era is a prime example.

   • Frankizmus
    „Frankizmus bolo heretické sabatné židovské náboženské hnutie z 18. a 19. storočia [1] , ktoré sa sústreďovalo na vedenie židovského mesiáša Jakuba Franka , ktorý žil v rokoch 1726 až 1791. Frank odmietal náboženské normy a tvrdil, že jeho nasledovníci sú povinní ich porušovať. čo najviac morálnych hraníc. V čase najväčšieho rozkvetu si vyžiadal asi 50 000 nasledovníkov, predovšetkým Židov žijúcich v Poľsku , ako aj v strednej a východnej Európe . [1] [2] [3]

    Na rozdiel od tradičného judaizmu , ktorý poskytuje súbor podrobných sociálnych, kultúrnych a náboženských noriem a zákonov ( halakha ), ktoré regulujú mnohé aspekty života pozorných Židov, [4] Frank tvrdil, že „všetky zákony a učenia padnú“ [5] a , po antinomianizme tvrdil, že najdôležitejšou povinnosťou každého človeka je prekročenie každej hranice. [6]

    Frankizmus je spojený s tureckými Sabbateans , náboženským hnutím, ktoré identifikovalo židovského rabína Sabbatai Zeviho zo 17. storočia ako Mesiáša . [1] [3] Rovnako ako Frankizmus, aj staršie formy sabatejstva verili, že aspoň za určitých okolností je antinomizmus správnou cestou. [7] Sám Zevi vykonával činnosti, ktoré porušovali tradičné židovské tabu, ako je jedenie jedál, ktoré boli zakázané kašrutom , židovské stravovacie zákony a slávenie predpísaných pôstnych dní ako sviatočných dní. [8]Najmä po Zeviho smrti sa vyvinulo množstvo vetiev sabatejstva, ktoré sa medzi sebou nezhodli na tom, ktoré aspekty tradičného judaizmu by sa mali zachovať a ktoré by sa mali zahodiť. [9] Vo Frankizme boli orgie v rituáloch prominentné. [2]

    Viacerí predstavitelia sabatejstva, ako napríklad Heinrich Graetz a Aleksander Kraushar, boli skeptickí voči existencii osobitej frankistickej doktríny. Podľa Gershoma Scholema , odborníka 20. storočia na sabatejstvo a kabalu , Kraushar opísal Frankove výroky ako „groteskné, komické a nepochopiteľné“. Vo svojej klasickej eseji „Vykúpenie hriechom“ Scholem argumentoval odlišnou pozíciou, ktorá zaradila frankizmus ako neskorší a radikálnejší výplod sabatejstva. [10] Naproti tomu Jay Michaelsontvrdí, že frankizmus bol „pôvodnou teológiou, ktorá bola inovatívna, aj keď zlovestná“, ktorá bola v mnohých ohľadoch odklonom od skorších formulácií sabatejstva. V tradičnej sabatejskej doktríne Zevi (a často aj jeho nasledovníci) tvrdil, že je schopný oslobodiť iskry svätosti skryté v tom, čo sa zdalo byť zlé. Podľa Michaelsona Frankova teológia tvrdila, že pokus o oslobodenie iskier svätosti bol problémom, nie riešením. Frank skôr tvrdil, že „miešanie“ medzi svätým a nesvätým bolo cnostné. [6] Netanel Lederberg tvrdí, že Frank mal gnostikafilozofia, v ktorej existoval „pravý Boh“, ktorého existenciu skrýval „falošný Boh“. Tento „pravý Boh“ mohol byť údajne odhalený iba úplným zničením spoločenských a náboženských štruktúr vytvorených „falošným Bohom“, čo by viedlo k dôkladnému antinomianizmu. Pre Franka je samotný rozdiel medzi dobrom a zlom produktom sveta riadeného „falošným Bohom“. Lederberg prirovnáva Frankovu pozíciu k pozícii Friedricha Nietzscheho . [11]
    Po Jacobovi Frankovi

    Po smrti Jacoba Franka v roku 1791 jeho dcéra Eva , ktorá bola v roku 1770 vyhlásená za inkarnáciu Shekhiny , príbytku božskej prítomnosti , pokračovala vo vedení hnutia so svojimi bratmi.“
    https://en.wikipedia.org/wiki/Frankism
    —————————————————
    REPLAY – „Frank tvrdil, že „všetky zákony a učenia padnú“ [5] a , po antinomianizme tvrdil, že najdôležitejšou povinnosťou každého človeka je prekročenie každej hranice. [6]“ – tu je zdroj tej najväčšej psychopatickej-sociopatickej bezočivosti a anarchie – aškenázi jidiš výraz „CHUCPE“!

    „Chucpe (hebrejsky, jidiš: חוצפה) je specifický druh drzosti[1] či opovážlivosti, ať v negativním, nebo případně i pozitivním smyslu. Je to výraz ještě silnější než nehoráznost. Slovo pochází z jazyka jidiš (jazyk Židů východní Evropy), kam se dostalo z hebrejštiny. Používáním ve společenském a politickém kontextu nabylo prostřednictvím filmu, literatury a televize širšího významu. Pojem byl do češtiny přejat přes němčinu (die Chuzpe), kolísá mezi středním a ženským rodem.

    Ačkoli pojem chucpe původně označoval zápornou vlastnost, získal zejména v angličtině (kde je standardní pravopis chutzpah) i pozitivní konotace. Zatímco původní chucpe se používá rozhořčeně k popisu někoho, kdo překročil hranice přijímaného zdvořilého chování ze sobeckých důvodů, v angličtině výrazu chutzpah může být použito v obdivu k nekonformní, ale nebojácné sebejistotě.

    Leo Rosten v knize Jidiš pro radost chucpe charakterizuje jako: „Zlost, otrlost, cynismus, nepochopitelná kuráž, dovolenost spojená s arogancí, prostě něco, co žádné slovo v žádném jazyce nemůže plně vyjádřit.“ (překlad Oty Ornesta, Jidiš pro radost, Academia, Praha 1998)

    Chucpe se často ilustruje takto: „Mladík je souzen pro vraždu svých rodičů a žádá soud o shovívavost, protože je sirotek.“

    Slovo se často používá k popisu chování bezskrupulózních politiků.[2] “
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Chucpe

 4. they live we sleep

  10. Zakáže alebo prudko sa obmedzí vlastnenie domácich zvierat. Urcite plemena tzv bojove boli zakazane vo viacerich krajinach…Otazka znie preco? Odpoved je , ze takeho psa si majitel dokaze vycvicit na oobranu a nehovorim , ze takeho psa je velmy lahko vycvicit proti uniformam. Ano pes je inteligentna lojalna zbran. Aby perun j.bol do kazdeho,,,podotykam kazdeho policajta, lebo tie hlupe policajne hovada chrania tento tento skorumpovany system, plny criminalnikov, zlodejov a vrahov.

 5. Velkoresetista má široký záběr pro vaše bytí.
  https://otevrisvoumysl.cz/davos-agenda-2021-velky-reset-ursula-von-der-leyenova-klaus-schwab-kdo-jsou-skutecne-my/ .. a výňatek
  Hugo: Přístí virus? Další virus?

  K. Schwab: Pro přístí virus, který nás určite dostihne.

  Hugo: Cože to teď řekl ještě jednou?

  K. Schwab: Pro přístí virus, který nás určite dostihne.

  Hugo: Nevím… nás dostihne, nebo bude pronásledovat? To si rozhodněte sami.

  Vakciny. Lékaři jsou ohromeni: Stovky dětí s diagnózou „dětská demence“
  25. srpna 2022
  v Hlavní, Komentáře, Politika & Lid. práva, Svět, ZDRAVÍ & COVID
  Zvětšovač písma:
  A A A
  Vakciny. Lékaři jsou ohromeni: Stovky dětí s diagnózou „dětská demence“

  image_pdfStáhnout PDF
  Sledujte nás na Telegramu: 👉 @cz24news

  Na úvod opět upozorňuji, že všechna níže uvedená data pochází od fundovaných odborníků, jejichž příjmy nejsou závislé na libovůli Big Pharmy (na rozdíl od „odborníků“, které propagují korporátní média). Nejedná se tedy o žádné dezinformace typu „2 dávky a tečka“, neboť na ty máme experty na mainstreamu…

  Stovkám dětí je v poslední době diagnostikována „dětská demence“ a vzácné onemocnění popisované jako hybrid Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby – a lékaři si neví rady.

  V posledních dvou letech jsme svědky nevysvětlitelného nárůstu nemocí, včetně náhlých a neočekávaných úmrtí mladých a zdravých lidí. „Náhody“ se dějí neustále. V krajské nemocnici během pouhých dvou týdnů náhle zemřela více než desítka lékařů. Profesionální sportovci v nejlepších letech umírají jako mouchy. Slavné lidi zasáhly vzácné lékařské diagnózy. Po celém světě dochází k bezprecedentním epidemiím hepatitidy a virů.

  Nyní masmédia náhle informují o dříve neznámé nemoci: demenci u dětí. Podle některých výzkumníků média provozují záměrnou prediktivní programovací strategii k normalizaci narůstajících neurologických poruch.

  Prionové onemocnění vyvolané očkováním

  Ash Cupric hlásí : Recenzovaný článek publikovaný v časopise Microbiology and Infectious Diseases obsahuje některá odhalení o očkování proti koronaviru. Článek s názvem COVID-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion Disease naznačuje, že přípravek mRNA společnosti Pfizer by mohl vyvolat smrtelné nemoci, jako je Creutzfeldt-Jakobova choroba (obdoba nemoci šílených krav).

  Autor J. Bart Classen, MD, uvádí: „Sekvence RNA vakcíny a také cílová interakce spike proteinu byly zkoumány z hlediska jejich potenciálu zacílit intracelulární proteiny vázající RNA TAR DNA binding protein (TDP-43) a Fused v Transformaci sarkomu (FUS) do jejich patologických prionových konformací. Výsledky naznačují, že vakcinační RNA má specifické sekvence, které mohou spustit TDP-43 a FUS, aby se shlukly do jejich patologických prionových konformací. Je známo, že skládání TDP-43 a FUS do jejich patologických prionových forem způsobuje ALS, degeneraci předního temporálního laloku, Alzheimerovu chorobu a další neurologická degenerativní onemocnění.“

  Příznaky prionového onemocnění zahrnují:

  demenci
  pomatenost
  potíže s mluvením
  únavové halucinace
  zhoršenou pohyblivost
  nevratné poškození mozku

  Dr Stephanie Seneff je uznávanou výzkumnicí na Massachusetts Institute of Technology. Má tituly z biofyziky, elektrotechniky a počítačového programování. V době pandemie věnuje svůj čas studiu vakcín proti COVID-19. Po pečlivé analýze dat, případových studiích a fyziologických reakcích učinila několik překvapivých objevů.

  Výzkum u pacientů s Parkinsonovou chorobou ukazuje, že po podání spouští syntetický obsah vakcíny reakci imunitního systému a produkci spike proteinů – nejtoxičtější části virů. Tyto buňky se endogenními filtračními mechanismy dostávají do lymfatického systému, kde se rychle hromadí ve slezině.

  Seneffová vysvětluje, že toto kritické koncové centrum je místem, kde se vyvíjejí mozkové choroby. Popisuje celý proces jako dokonale navrženou metodu k vyvolání progresivního neurologického poškození v nadcházejících letech.

  Velká farmaceutická společnost, která již vydělala miliardové zisky z vakcín, se nyní ve velkém zaměřuje na léky na léčbu demence. Přestože výrobci za poslední dva roky nashromáždili masy bohatství a moci, z nekončícího prodeje drog, mohou nyní vydělat mnohem více. Merck nedávno investoval přes 1 miliardu dolarů do Ceverance (podporovaného Billem Gatesem) na vývoj receptur na neurodegenerativní onemocnění.

  Loni uspořádal loutkový prezident Joe Biden neobvyklou tiskovou konferenci. Oznámil, že během příští dekády budou pacienti s Alzheimerovou chorobou obsazovat „každé jedno osamělé nemocniční lůžko v Americe“. Možná se ti odpovědní snaží připravit společnost na tsunami kognitivního úpadku…

  ZDROJ

  Překlad: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,základom celej problematiky náhlej globálnej zmeny-je postoj vás všetkých a to už od fanatického prijatia eura a vstupu do eu za každú cenu,lebo dá sa voľne cestovať a netreba zmenárne,,,,ďalej to je dovolenie politikom,aby občanom nehorázne zadlžovali a vpúštali sem falošných zamestnávateľov zo západu ktorí platia svojích zamestnancov aj z dotácii vlád-čím sa vám všetci skladáme na mzdy,ktoré potom vy roboši rozhajdákate v zahraničnomzahraničí,a ktorí sú tu už skoro všetko skúpili a v tichosti aj vlastnia,,,,ďalej je to prijatie satanistického produktu-moderných mobilov ako prvý symbol šelmy,ktoré denne s hrdosťou a očarením používate,,,,volíte si ešte horšie vlády a hlavy štátu,než už ste mali a to len preto,lebo vám bolo nasľubované a vám sa to páčilo,,,,slovensko sa preto stalo stokou europy a to s ľuďmi aký sú napríklad aj tu,,,,z osloboditeľa a dlhoročného partnera s výhodnými cenami ste si urobili nepriateľa,ktorého by ste najradšej videli ukrižovaného,,,,vaše upírstvo graduje a inedlho to vaše besnenie nebude mať konca,lebo doslova z mesiace na mesiac vám hrabe viac a viac-vy už nemáte úctu k ničomu,zapredali ste sa temnote a idiotizmu v histérii zavalení neustálym prilevom informácií klamstiev a zvratov,,,,vyciciavate všetko čo vám príjde do cesty a nič vám nieje pritom svaté,,,,

 7. svatoslav butora

  Takmer všetky verejne dostupné informácie z poslednej doby a tiež i tento článok dokumentujú, že prebieha Armagedon. Neexistujú takmer žiadne pozitívne správy okrem správ o počasí a zo športu. Darebácky systém Vlády USA a spol. a tzv.EU a spol. a darebácky systém WEF a spol. a MMF a spol. a viditeľná darebácka chobotnica OSN a spol. vyvolali a udržiavajú pri živote všetky aspekty sebazničenia ich „vládneho“ systému. Ich podstatou je nenávisť… a pretože nenávisť k životu je rakovinou myslenia tak sa zanedlho stane, že nebudú mať šancu nimi naštartovaný Armagedon a nimi pripravovaný Veľký Reset prežiť.
  Nechcem komentovať ich rakovinu ani ich rýchly koniec a zánik. Veď aký zmysel má komentovať ne-život týchto ne-živých Svetovládnymi Idiotmi ovládaných systémových zdochlín.
  Pre živý Svet Ľudí sú Schwabe a WEF a Davoské „svetovládne fórum“ a ostatné svetovládne entity systému Západu sveta neživými smrdutými mršinami, ktoré sa vydriapali/vyšplhali do riadiacich funkcií, v ktorých nemajú čo pohľadávať.
  Svet živých ľudí zo Sveta Ľudí tieto ne-živé mršiny typu Schwabe a spol. prežije a ich „pamiatku“ rád zabudne.

  • A pritom všetky tieto záležitosti agendy svetoveho ekonomickeho fóra z Davosu, pod taktovkou masovych vrahov väčšina Slovákov považuje za číry hoax a konšpiraciu. Neveria tomu….

   • Možnože práve oddnes sú vo väčšine tí, ktorí už vedia, že hlavné mesto Eú je Davos a nie Brusel.

 8. Neviem ci sa na to nepozerame zo zlej strany. Toto bezprecedentne sucho na celej Zemi (nielen Europa, ale aj Azia a zapad USA minimalne) je jednoznacne znamenim ochladzovania oceanov a teda mensieho vyparu z nich. Ale nie je to pomale, ale pomerne rychle. Zeby to bolo znamenim prichadzajucej doby ladovej. V nej by tak ci tak polovica ludstva vyhynula. Preto je asi lepsie urobit celosvetovy IQ test a nechat hlupu polovicu spachat eutanaziu vpichnutim si viacerych davok jedu. Takto sa da kriza potravin a redukcia ludstva riadit ked tato vymrie pred celosvetovou klimatickou dobou ladovou.

  • Marek Košice

   To čo píšeš dáva určitý zmysel (pretože v tom je logika), ale skôr to vidím tak, že tie vakcíny sú koncipované ako prostriedok na zavedenie nanočipu do krvného obehu (alebo do nejakého telesného tkaniva z krvného obehu – keďže je to NANOčip), a ako prostriedok na výrazné zníženie plodnosti obyvateľstva. Čo sa týka vakcíny ako „zabijak vakcinovaného“, zatiaľ to tak vôbec nevyzerá. Ak teda nepovažuješ za „výraznú genocídu“ 0,1 alebo 0,2% úmrtnosť na „covid“ vakcínu. To potom môžeme povedať, že už celé desaťročia je na ľudstvo páchaná genocída pomocou potravín z prešľachtenej a zoxivanej pšenice, cigariet, alkoholu, ale aj pomocou nepotravinových činiteľov, ako napríklad rôzne žiarenia (mimo „G-čiek“), vysoký stres spôsobený otročením štátu (elitám) v spojení s rodičovstvom a nedostatkom času…. Tieto veci zabíjajú predčasne veľké percentá ľudí. V porovnaní s tým, sú vakcíny „proti covid“ (ich vplyv na život očkovaného, aspoň teda za ten rok a pol čo na ľudí pôsobia) takmer neškodné… PS : V rodine nie sme „proti covid“ vakcinovaní NIKTO, takže ma nemajte za trolla (hlavne Redakcia)…

  • Celkom to sedí, sucho, teda menší osvit slnkom a následne menší výpar z morí mohol spôsobiť aj minuloročný výbuch sopky na Kanárskych ostrovoch ( + iné sopky na svete, súčasná sopečná a tektonická aktivita je vysoká ). Máme tu aj dve slabé solárne cykly za sebou. Táto zima ( a ďalšie zimy ) môže byť výnimočne tuhá..

 9. kvakcína je sloboda

  no a do toho všetkého tu máme hrozbu jadrového zamorenia, pretože „ukrajinci“ ostreľujú záporožskú jadrovú elektráreň, ktorá je najväčšia v európe!!!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ostreľujú ju na pokyn usa-nato a dostávajú za to veľmi dobre zaplatené,defakto si amerika kupuje postupne celú ukrajinu-teda skoro celú a aby sa putin nemohol sťažovať,tak mu prinajhoršiom k pokoju jadra prenechajú už zabrané územia,lenže obávam sa že pokoj tu nikto z eliťákov nechce a vojna je dobrá zámienka na urýchlenie už meškajúceho paktu nwo,,,,zelensky predáva v priamom prenose ukrajinu a ukrajincov-amerike a ukrajinci v nevedomosti a nepríčetnosti stále veria,že svet im pomáha sa oslobodiť,aj československo sa oslobodzovalo v rokoch 19451968,1989,1992/93,,,,na svete nieje ani jedna rozvojová či vyspelá krajina,ktorá je slobodná,,,,mnoho ukrajincov dostalo rozum a ušlo vyhúkaných z eu speť domov,lebo tu treba drieť,ponižovať sa a platiť nehorázne čiastky za všetko čo má cenovku,,,,aj vy tu mnohí už nemáte česť a ani hrdosť.

 10. Marek Košice

  Vernon je kresťan, že? Je totiž presvedčený, že po smrti pôjde do nebíčka a (to najdôležitejšie) – OSTANE TAM naveky. Možno preto sa ešte teraz na sklonku života „samotrýzni“ prílišným pripúšťaním si toho, čo sa vo svete deje (ale nie je ešte úplne isté, že sa to ľudstvu nepodarí prekakziť). Možno sa do určitej miery „stotožňuje“ s (fake) Ježišom Kristom, a svoje posledné mesiace či posledných pár máličko rokov života (duševné utrpenie mu život skráti) berie ako „tri dni na kríži“. Aké bude ale jeho prekvapenie, keď sa ocitne „tam hore V RAJI“ po smrti jeho tela, ALE len na chvíľočku…a potom ŠUP naspäť tu na Zem, a pravdepodobne do Schwabovho „NWO“… Samozrejme túto skutočnosť si nepripustí, pretože by dostal infarkt, keby pripustil že je možné (a ono to je ISTÉ), že sa sem do tohto „Pekla na Zemi“ znova inkarnuje… To by potom pochopil, že žiaden Boh (ktorý stvoril len dušu, nie telo, pretože telo stvoril Satan) ho po smrti tela „nevykúpi“ na dlhšie, než na pár okamihov…

 11. Už to po troch dávkach nemohla rozchodiť!
  Môže sa poďakovať fanúšikom, čo ju presvedčili !
  https://www.topky.sk/cl/100313/2369677/Smutna-sprava–Zomrela-Hana-Zagorova-

  • Veľmi smutná správa

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,je treba sa na to aj inak pozerať-zostane viacej chleba a nižšia spotreba energií,,,,ak budete chcieť aby slávne osobnosti(speváci,herci,športovci,umelci všetkého druhu ako nevýrobná sféra)žili skoro večne,ktoré sú v plytvaní na prvom mieste-tak sa potom nedivte,že všetko je drahšie a ťažšie dostupné,,,,jeseň-zima 2022 a rok 2023 budú tvrdou skúškou o prežitie a štartovacou dráhou pre opíchancov žijúcich v pýche,,,,

 12. O tomto se hovoří už delší čas a mnozí se na tuto situaci připravují odporem,občanskou neposlušností.Je potřeba ignorovat všechna taková vládní nařízení a dělat si svoje, hledat a spojovat se s podobně smýšlejicími,pomáhat si navzájem. Důležité je vytváření zásob pro výměnný obchod a věcí potřebných,lidé z měst by si měli hledat přátele na vesnicích u těch,co hospodaří a umí.Vytvářet samostatné komunity. Proti totálnímu zotročení unipolárního světa se postavilo Rusko,ti už hovoří o zcela jiném světě,lepším.

 13. Nepomôžem si, ale z toho všetkého, čo sa posledne udialo mi vychádza len jedno a je to otázka času. Západ a USA chcú vyvolať proti Rusku plnohodnotnú vojnu, ktorú chcú určite viesť v Strednej a Východnej Európe. Tou chcú vyriešiť zdroje, zníženie populácie a upevnenie moci, keďže teraz sú tak skompromitovaný v očiach väčšiny sveta, s nulovou dôverou, že len silou si môžu opäť vybudovať rešpekt a poslušnosť, ktoré stratili. Takže vojna proti Rusku bude ! Treba sa na najhoršie pripraviť, liberálny odpad, slniečkárov a rusofóbov poslať v prvom rade !!!

  • Israismael

   Ešte som nikde nezachytil v diskusii aby niekto poznamenal najdôležitejšiu vec akú by ľudia na tejto zemi mali vedieť …teraz v tejto sekunde keď to čítaš zamysli sa nad tým že si živý …pár sekúnd zamysli sa nad tým čo ťa tu na zemi oživuje …,že si živý človek a čím si oživený a fungujúci na planéte …….nemyslí práve na svoje telo,ktoré je viditeľné ako vonkajší viditeľný okruh človeka a nemyslí ani na vnútornosti ,orgány, krv,mäso a kostí a pod ..to je všetko iba súčasť hmotného tela ale to nie je živost (živost a život sú dve podstatne veci ale vo výrazne a význame odlišné)..nemyslí ani na rozum a mozog ..to stále nie je živost to sa ti len usmerňuje myšlienky,podnety aby si mohol myslieť hovoriť a konať ako človek tu v pozemskom.. …napadlo ťa že máš aj ducha (živý softvér ) pre tvoje oživene telo aby ono mohlo fungovat v tomto svete poZemskosti??? ..môže fungovať auto bez motora?…môže fungovať koleso bez duše ?.môže fungovať počítač bez softvéra?..to sú príklady síce nezivych veci,ale iba pre tvoju obraznost .vidis napr v kolese dušu?? No nie ale vieš že je v kolese ,že??.ale môže fungovať telo pozemské bez ducha ??…vidis v tele dušu,ducha?..nie nevidíš lebo softvér je inohmotny -duchovne,nehmatatelny fyzickymi zmyslami, ale to je tvoja živost ,tvoje JA ..on duch nie je hrubou hmotou ako telo .len sa nad tým zamysli …aspoň kúsok to premysli a uvazuj ..
   A vedz že Boha nezaujíma telo ani mozog ani rozum ako najhrubšia hmota z teba , ktoré zhynie na tejto zemi buď prirodzene alebo násilne ale Jeho zaujíma,, softvér“ každého jedného človeka,jemnohmotny duch ..chápete to kúsok???…ak bude duch spatny ,nevedomy ,slabucky a nevyvinuty nemôže postupovať po smrti schránky obalu,v konečnom vyjadrení teda tela do vyšších sfér do slnečných sfér ale klesne do temnot …treba sa báť teda pozemskej smrti ,alebo báť sa tej strašnej nevedomosti človeka,že ani len netuší že má svoj ,,softvér-ducha“.????.. ,Kto si clovece ,poznáš sa a všetko čo s tebou súvisí??.. más spoznať v tomto čase kto si a kam máš ísť vedome ,keď ukončis bytie tu na Zemi ..a neboj sa smrti ..to je len prechod ak si to uvedomis…….prirodzenosť …..

   • Marek Košice

    Israismael : A teraz zaplač… Po smrti fyzického tela sa inkarnuješ do ďalšieho… a znova a znova a znova…….. ako my všetci (možno jeden z 10 000 to obíde, nejaký osvietený). „Veľa šťastia“.

    • Israismael

     Fúha kebyže mi to nenapíšeš tak som ,,hlúpy“ a asi aj tak zomriem že?..keď píšem o tele hrubohmotnom (tu na zemi )a jemnohmotnom(mimo túto zem), tak sú ľudia ktorí to pochopia čo to znamená a že v raji (duchovna sféra,iný svet)je telo ešte priesvitnejsie jemnejšie čiže duchovné,čo však to ty už nemôžes pochopiť lebo by si písal inak …a nik nič neobíde ,to ti garantujem..obísť sa nič nedá,pretože zákon je Spravodlivý a je to zákon toho ktorý ťa stvoril na tento svet ,akurát že ti už ,,stokrát“ bola pridelená iná pozemska matka aby si sa tu narodil do pozemskeho ..čiže áno máš pravdu znova a znova a znova inkarnacia…raz to však skončí a už nebude potrebná inkarnacia..buď sa vyvinies na zrelého ducha ( nie telo) a pôjdeš do Raja alebo nevyvinies a skončíš v nížinách tam kde niet svetla..inkarnacie končia lebo konči aj doba milosti a už sa to všetko takmer vytriedilo toto ľudstvo a to značí buď alebo ..buď svetlo alebo tma

     • Israismael

      Mimochodom Marek ty si nepochopil pointu toho čo som písal pred tým ..ja som písal o Tom že či si človek neuvedomuje že ma ducha v tele .to bol zámer môjho príspevku …keďže má človek ducha ,ten nemôže zomrieť ako telo pozemské ..ty si nepochopil že som písal o prechode zo smrti do iného sveta ?..veď to je tam písané v poslednej vete čo som napísal hore výšie …že ten prechod zo smrti do iného sveta je ako prirodzenosť .

     • Přátelé, ale právě proto přišel Ježíš, aby nám dal šanci se z tohoto koloběhu koloběhu duší vymanit a jako záchranná raketa nám dal možnost se po smrti dostat přímější cestou k cíli lidského bytí. A je jedno, jaké pojmy užíváme, zda Bůh, vyšší sféry, pátá či vyšší dimenze….

   • ISRAISMAEL-jednoducho,strucne,zrozumitelne napisane.***

 14. …ďakujem za zauj.informácie…

 15. aura mudra čakra karma

 16. S tým Stalinom ste to teda netrafili. Len enormné, kolosálne, plánované a ludmi netušené úsile „kolektívneho západu“ mohlo od 2. sv. vojny dokázať pošpiniť Stalinovo meno v očiach svetovej verejnosti.
  Bol to práve Stalin, ktorý vychoval národy Ruska tak aby z nich neboli „sociálni idioti“, aby správne chápali pojem štát a jeho význam pre prežitie národa.
  A s takýmto uvedomelým spoločenstvom nedokázali pohnúť ani vsetky prozápadné vlády v Rusku od Chruščova až po Gorbačova.
  Je to smutné ale aj istým indikátorom – to, že sa Stalinovo meno vyskytuje v zozname diktátorov, vrahom, tyranov.

 17. A s takýmto uvedomelým spoločenstvom nedokázali pohnúť ani vsetky prozápadné vlády v Sovetskom Zväze od Chruščova až po Gorbačova.
  Je to smutné ale je to aj istým indikátorom a varovným signálom – to, že na stránkach alternatívy sa Stalinovo meno vyskytuje v zozname diktátorov, vrahov, tyranov.

 18. A hlavně přijít tuto sobotu do Prahy na demonstraci. Je třeba těm šmejdům připomenout, že v jednotě je síla. https://www.naprvnimmiste.cz/

Pridajte komentár

*