Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Regulačné úrady sfalšovali protokol PCR testov. Zahrnuli doň vírus bežného nachladnutia


Print Friendly, PDF & Email

Regulačné úrady sfalšovali protokol PCR testov. Zahrnuli doň vírus bežného nachladnutia

(Mike Adams, Natural News) – V šokujúcom odhalení, o ktorom ako prvý informoval Dan Dicks z kanadskej organizácie Press for Truth, priznáva dokument FDA (americkej Agentúry pre lieky a potraviny), že regulačné úrady CDC a FDA sa spriahli k podvodu.

Vyrobili testovací protokol na Covid-19 tak, že v ňom použili ľudské bunky v kombinácii s fragmentmi vírusu bežného nachladnutia. Prečo? Pretože nemali k dispozícii žiadne fyzické vzorky „covidového“ vírusu SARS-CoV-2.

Nie je možné vyrobiť test bez toho, aby bol najprv k dispozícii vírus

Bez fyzického referenčného materiálu, použitého na kalibráciu a potvrdenie, má súčasný PCR test vo fyzickej realite nulový vedecký základ.

A všetky PCR analýzy, založené na tomto protokole sú úplný podvod, označujúc za „covid pozitívnych“ ľudí, ktorým v krvi cirkulujú len maličké množstvá fragmentov RNA z iných koronavírusových kmeňov.

Dokument FDA, ktorý sa dá nájsť na webovej stránke FDA.gov, má názov “CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel“ .

Dokument prekvapujúco priznáva:

„Keďže v čase vyvíjania testu a konania tejto štúdie nemala CDC k dispozícii žiadne kvantifikované vírusové izoláty 2019-nCoV, boli vzorky určené na detekciu RNA 2019-nCoV testované charakteristickými zásobami in vitro transkribovanej RNA plnej dĺžky (N gén; prístup GenBank: MN908947.2) známeho titeru (kópií RNA/μL), vloženého kvôli napodobneniu klinickej vzorky do riedidla obsahujúceho suspenziu ľudských buniek A549 a vírusového transportného média (VTM).“

Povedané inak, nemali žiadny covidový vírus SARS-CoV-2, z ktorého by test vytvorili a kalibrovali, a tak namiešali koktejl ľudských buniek a fragmentov RNA vírusu bežného nachladnutia, ktorý potom nazvali „covid“.

Sekvencia GenBank, na ktorú sa odvoláva tento odstavec, je jednoducho definícia digitálnej knižnice označenej ako „covid“,no ani vo fyzickej realite nemá žiadne podporné referenčné materiály.

Je to preto, lebo žiadny lekár ani výskumník neizolovali „covid“ zo žiadneho infikovaného, symptomatického pacienta. V dôsledku toho nemôžu byť na skutočný covid nakalibrované žiadne laboratórne prístroje a testy sa jednoducho spoliehajú na digitálne knižnice, pretláčané CDC a WHO, používajúce označenie „covid“.

PCR testom je potom prikazované hľadať tieto genetické sekvencie, získané z vyfabrikovaných digitálnych knižníc, čo znamená, že celá schéma je kruhovou logikou brakovej vedy, bez akéhokoľvek základu vo fyzickej realite.

Prečo sú podľa všetkého necertifikované referenčné materiály pre covid dostupné laboratóriám na kalibráciu prístrojov?

Som zakladateľ a majiteľ analytického laboratória, ktoré rutinne vykonáva kvantitatívne analýzy potravinových kontaminantov, poskytujúc veľmi presné analytické výsledky na pesticídy, herbicídy a ťažké kovy.

Pri každom prípade, kedy vykonávame laboratórnu analýzu, kalibrujeme prístroje na základe známych fyzických vzoriek, nazývaných „externé štandardy“, alebo tiež „certifikované referenčné materiály.“ (CRM)

CRM na ortuť, arzén, glyfosát a dokonca aj na salmonelu si môže kúpiť ktorékoľvek laboratórium.

Laboratóriá si môžu tie referenčné materiály zakúpiť a použiť na kalibráciu svojich prístrojov, čím zabezpečia, že sa ich analýza vzťahuje k reálnym vzorkám vyčisteného materiálu. Tieto CRM zase musia byť vysledovateľné NIST, aby sa potvrdil ich pôvod a autentickosť.

Všetky CRM sú preto označené nálepkami s číslami šarží a dátumami spotreby.

Hoci laboratóriá môžu nakupovať referenčné materiály na mikróby, ťažké kovy, pesticídy, atď. – všetko fyzické materiály – akokoľvek som hľadal, nedokázal som nájsť žiadne certifikované referenčné materiály na SARS-CoV-2, ba ani jeho oslabenú, života neschopnú verziu.

Pokiaľ viem povedať, zdá sa, že neexistujú žiadne fyzické vzorky izolovaných covidových vírusov, ktoré by boli dostupné pre kalibráciu prístrojov a testovací protokol kontroly kvality.

Aby bolo jasné, ja nehovorím, že tie vírusy neexistujú a je celkom jasné, že Wu-chanský virologický inštitút sa dohodol s Faucim, Daszakom, NIH, Baricom a ďalšími na vyvinutí upraveného hrotového proteínu pre zbraňové účely.

Hrotový proteín však nie je samotný vírus. Je to jednoducho toxická nanočastica, ktorá sa dá vo veľkom syntetizovať a potom buď zhadzovať na mestá, alebo pridávať do vakcín a prostredníctvom imunizačných protokolov vpichovať ľuďom.

Veľkú otázku tomuto všetkému kladiem vo whistleblowerskom videu z môjho vedeckého laboratória (uvedené nižšie), ktoré o tom prináša viac podrobností, a z ktorého sa vám zakrúti hlava.

Zbohom vysoký krvný tlak

V podstate hovorí, že ak sa dá izolovať nejaký skutočný vírus „covid-19“, prečo očividne nie sú žiadne fyzické referenčné materiály pre kalibrovanie laboratórnych prístrojov na zisťovanie covidu? 

A prečo sa žiadne také materiály nepoužili pri vývoji FDA schálených, CDC parafovaných testovacích protokolov PCR?

Uvedené video, v ktorom Mike Adams tiež vysvetľuje, prečo je globálna pandémia takzvaného „nového koronavírusu“ kompletný hoax, si môžete pozrieť tu (v angličtine):

CDC sťahuje svoj vlastný podvodný testovací PCR protokol na covid, naznačujúc, že nedokáže rozlíšiť covid od chrípky

K záhade tohto všetkého ešte pridáva fakt, že CDC práve vydalo „laboratórnu výstrahu“, oznamujúcu svoj zámer stiahnuť do konca tohto roka chybný testovací PCR protokol.

Ako súčasť svojho oznámenia naznačili, že súčasný PCR test – ten istý, o ktorom sa vyššie zmienil FDA a ktorý bol vyvinutý bez akýchkoľvek fyzických vzoriek na kalibráciu – nepozná rozdiel medzi chrípkou a covidom.

Z dokumentu CDC:

„V príprave na túto zmenu CDC odporúča klinickým laboratóriám a testovacím miestam, ktoré používali CDC vybranú vzorku 2019-nCoV RT-PCR, aby začali s prechodom na iný, FDA autorizovaný test na COVID-19.

CDC nabáda laboratóriá zvážiť prijatie multiplexnej metódy, ktorá dokáže uľahčiť detekciu a rozlíšenie vírusov SARS-CoV-2 a chrípky.

Prečo by mohlo byť dôležité odlíšenie covidu od chrípky?

Pretože sa zdá, že prípady chrípky v roku 2020 takmer vymizli, lebo vďaka chybnému testovaniu bola chrípka premenovaná na „covid“.

Percento pozitivity na chrípku kleslo v epidemiologických týždňoch 5 až 9 v roku 2020 v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi o 64% (p = 0,001) a odhadovaný denný počet prípadov chrípky klesol o 76% (p = 0,002),“ uviedlo CDC v roku 2020.

Zdravotnícky establišment v podstate len jednoducho vzal všetkých ľudí, ktorým by inak diagnostikovali nachladnutia a chrípku a presunul ich do „covidovej“ kategórie, aby presadil naratív masovej covidovej hystérie, ktorý by ľudí dohnal k vakcínam.

Následne nato boli vyvinuté vakcíny s toxickými nanočasticami hrotového proteínu, aby vyvolali paniku vlny „delta“, vyskytujúcej sa zväčša medzi zaočkovanými jednotlivcami.

Odvtedy beží podvod plánovanej pandémie ako hodinky: ľudia z vakcín chorejú, a tak sú potrebné ďalšie posilňovacie očkovania, ktoré ochorenie udržiavajú. Ide o známu podvodnú schému „Zrecyklujte a opakujte.“

Nikdy sa to neskončí, dokým nebudú páchatelia vo väzení a ľudia sa o podvode nedozvedia.

CDC práve vydalo vedecký dokument, ktorý celý ten podvod potvrdzuje. Stiahnuť si ho môžete zo stránky Natural News, kde bol zálohovaný pre prípad, ak by ho úrady zo svojich stránok neskôr vymazali.

Jeho názov je: „Prepuknutie infekcií SARS-CoV-2, vrátane prudkého nárastu infekcií po vakcíne na COVID-19, súvisiacich s veľkými verejnými zhromaždeniami – okres Barnstable, Massachusetts, júl 2021“.

Dokument šokujúco priznáva, že k 74% infekciám došlo u plne zaočkovaných ľudí (dvojitou dávkou).

Záver

Pochopte, tou pandémiou je vakcína. Vakcína šíri hrotový proteín a podvodné PCR testy umožňujú udržiavať v chode hromadnú hystériu.

Viac podrobností o tomto všetkom prináša Mike Adams v bombovom podcaste na Brighteon.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Mike Adams, Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nuž nemôžem si pomôcť, ale mám podozrenie, že globalisti za pomoci konzorcia Pfizer pripravujú dokončenie plánu depopulácie Zeme prostredníctvo vyvinutých tabletiek proti covidu, ktoré chcú už experimentálne začať používať aj na Slovensku. Výrobky Pfizeru by som si už nedal za nič na svete, nehovoriac už o tabletkách proti covidu, ak máme už overené bez vedľajších účinkov známe lieky, ktoré zaberajú a sú lacné, ako napr. Ivermektin. Asi by bolo dobré rozbehnúť čím skôr osvetu, aby zvyšní ľudia nenaleteli na tieto ich tabletky rovnako, ako naleteli iní na ich pseudovakcíny proti covidu !!!
  Dnes sa začala v BA konferencia našich a českých „odborníkov“ na covid a už to tam zaznelo, takže sa zrejme celosvetovo prechádza na plán B, keďže plán A – zaočkovať 92% populácie Zeme im nejako nevyšiel…, ale satanovi služobníci sa nevzdajú… hrajú vabank a ide o boj s časom. Prepokladám, že blížiace sa početné umieranie na následky „vakcín“ sa im nebude pripisovať, ale covidu (aj preto ho musia umelo držať so strachom pri živote)… inak by si globalisti a ich farmako-mafia otvorene priznali svoju vinu ! Zaujímavá je však situácia v Rumunsku !!!

 2. len otazka – ako je teda mozne, ze virus izolovany nebol, ale napriek tomu je vo vakcinach jeho spike protein?

  • To je otázka za milión. Je to, čo je vo vakcínach, naozaj spike proteín neexistujúceho vírusu? Alebo hlavná pointa je ten spike proteín (resp. mRNA kód na jeho výrobu) a údajný vírus je len zámienka?

   • spike proteín sa v prípade ochorenia „šialených kráv“ (po r. 2000) nazýval prión. Preto vybili státisíce chovných stád kráv.
    Takže po určitom čase (pár rokov ?) tu budeme mať ochorenie „šialených ovcí“. 🙁
    (odložená eutanázia ?)

    • rozdiel je v tom, že do kráv to svinstvo napchali násilím, zatiaľ čo „ovečky“ sa naň vopred tešili… no a tí uvedomelejší z nás – nechali sa donútiť vydieraním pod hrozbami straty zamestnania plus rôznych výhod oproti neopichaným

   • ziadny takzvany covid nie je vo vaxxoch, lebo neekzistuje,ale ine jedy

 3. Babiš, batolata a Imunizační agenda 2030
  Ještě v červnu tvrdil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO), že děti do dvanácti let se očkovat nebudou. O tři měsíce později Babiš (za ANO) předobjednává vakcíny proti covidu-19 od firmy Pfizer/BioNTech pro 700 000 dětí ve věku pět až 11 let.
  Může ještě někdo věřit politikům?
  V ČR je cca 809 000 dětí v tomto věku a podle Vojtěcha vakcíny vystačí pro 80 procent z nich. Ministr prohlásil, že očkovat se začne, až Evropská léková agentura vakcínu schválí (SÚKL tedy už můžeme zavřít).
  http://zvedavec.org/komentare/2021/09/8859-babis-batolata-a-imunizacni-agenda-2030.htm

 4. „Grafen je další nebezpečná látka v současných vakcínách, jedna z mnoha. Je to látka, o které se moc neví, takže je těžké odhadnout co můžeme od jejího vlivu očekávat. Dopravena injekčně do lidského těla slouží jako velmi výkonná anténa, která spojuje očkované s 5G technologií. A 5G může takto způsobit, že látky, které nejsou běžně jedovaté, nebo agresivní, se jedovaté a agresivní stanou. Toto spojení je jeden z důvodů pro současné trombózy, mozkové, plicní a srdeční problémy, protože grafen je k hlavním orgánům doslova přitahován.“

  „Grafen rovněž ovlivňuje strukturu a funkci bílkovin, obzvláště pak těch, příbuzných amyloidním bílkovinám, což jsou priony. Jejich špatné skládání a rozmnožování způsobuje těžké nemoci, jedna z nichž je nemoc šílených krav. Grafen podporuje tuto činnost, čímž vzniká nebezpečí vážného onemocnění neurodegenerativními chorobami.“

  „Odborník na mikroskopické vyhodnocení, Dr. Robert O. Young prozkoumal všecky čtyři současná očkování s pomocí různých druhů mikroskopických procesů. Zjistil, že kromě grafenu tyto injekce obsahují nanočástice nerezové oceli a jiné jedovaté kovy. Nerezová ocel v některých očkováních je držena dohromady jakýmsi lepidlem na bázi uhlíku z redukovaného kysličníku grafenu, což způsobuje patologické krevní sraženiny tím, že dochází k neustálé degeneraci buněčné membrány, což tyto látky způsobují.

  Ten nejpodivnější nález byl, když Dr. Young zjistil, že současná očkování obsahují smrtelně nebezpečného tropického parazita, Trypanosoma cruzi, což je mikroorganismus původem z Jižní Ameriky, který způsobuje tak zvanou Chagas nemoc. Příznaky této nemoci jsou zpočátku mírné, nebo žádné. Mohou zahrnovat horečky, oteklé lymfatické žlázy a bolesti hlavy, ale může také dojít k zánětu srdce nebo mozku a k zadržování vody kolem srdce, což je životu nebezpečné. To je tak zvaná akutní fáze. Po 4-8 týdnech přejdou infikovaní do chronické fáze, která později vyústí v srdeční nemoci. Po delší době, asi za 10-30 let, pak dojde k naprostému selhání srdce. Vyskytují se také žaludeční potíže, včetně oteklého jícnu a oteklých střev a těžké nervové poruchy. Tato nemoc je v současné době nevyléčitelná. Zanechává zjizvené orgány, které jsou těmito miniaturními parazity zničeny.

  Trypanosoma přežije mražení a rozmražování a i poměrně vysoké teploty, což mu umožňuje přežít v mražených injekcích a také v krvi člověka.“

  „Grafen je ještě ke všemu velice inteligentní!

  V Německu přišli na další zajímavost: jak Pfizer, tak i Moderna, když jsou vzorky jejich injekcí zkoumány pod mikroskopem, je možno vidět miniaturní kousíčky svítivých částeček, jak se pohybují, skládají se jedna ke druhé a vytvářejí pruhy, které se postupně spojují a vytváří strukturu, podobnou nano-vysokofrekvenční anténě, viz obrázek. Krátké video je na stránce.

  Tato krystalická seskupení jsou velmi podobná tomu, co na Slovensku objevili ve slinách čerstvě očkovaných a co je rovněž obsaženo v rouškách a na tyčinkách, použitých pro sbírání vzorků na nefunkční a nebezpečné PCR testy. Je to tak zvaný hydrogel a tento obsahuje kysličník grafenu. Grafenové tekuté krystaly se volně formují v přítomnosti venkovního elektromagnetického vlivu a tvoří anténě podobné obrazce.

  5G technologie nemohla být jednoduše odvozena od bývalého stupně stejné technologie. K ní je potřeba přídavná, podpůrná technologie, kterou poskytuje právě grafen. Jednu molekulu silná vrstva grafenu a její přizpůsobivost, spojená se schopností vysoko-hertzového bezdrátového spojení umožňuje internetové napojení, které skýtá právě 5G.“

  „Jak již bylo řečeno, kromě grafenu obsahují vatové tyčinky na PCR testy a také roušky další jedovaté látky. Na příklad vatové tyčinky obsahují kysličník etylenu, což je rakovinotvorná látka. Když tyto tyčinky vsunou každému hluboko do nosu, což je naprosto zbytečné, pak se tyto ocítají v těsně blízkosti mozku. Kysličník etylenu způsobuje nejrůznější druhy rakoviny, rozedmu plic, nádory na mozku a kromě jiných nemocí také genetické změny.“

  „Ještě jeden úspěšný lék nejen proti Koroně, ale i proti očkování

  Čínská komunistická strana připravila celkem pět léků jak proti koroně, tak proti následkům očkování. Všecky tyto léky obsahují látku, zvanou artemisinin. Jakmile se tato zpráva dostala na veřejnost, okamžitě byl artemisinin ve všech lékárnách vykoupen a komerční internetoví prodejci zvýšili jeho ceny. A hned na to byl v Číně prodej tohoto léku obhospodařován.

  Artemisinin je výtažek z rostliny jménem Artemisia annua, což je druh pelyňku. Věřím, že jakýkoliv pelyněk bude fungovat stejně. Tento lék je používán na léčbu malarie a proti infekčním nemocem, způsobeným parazity. Spolu s další látkou, piperaquinem, což je další účinný lék proti malarii a parazity způsobovaným nemocem, ve formě Artemisinin piperaquin je účinný i proti současnému Covidu a jiným chřipkám a také proti následkům očkování.“
  http://www.nwoo.org/2021/09/23/dalsi-latky-ve-vakcinach-grafen-a-jihoamericky-parazit/

  • Graphene, jeden z najdôležitejších doposiaľ vyvinutých nanomateriálov, naďalej prekvapuje vedeckú komunitu.
   Je neuveriteľne tenký, ale 200 -krát silnejší ako oceľ, pričom je stále flexibilný. Je transparentný, môže viesť elektrický prúd, dá sa ľahko vyrobiť magneticky a jeho výroba je lacná. Niektorí hovoria, že grafén môže znamenať revolúciu v oblasti výpočtovej techniky, telekomunikácií a inžinierstva. Tento úžasný materiál znie ako fikcia, ale Graphene je skutočná vec. Fyzici tvrdia, že čoskoro budeme schopní vyrábať elektroniku, ktorá je tenšia, rýchlejšia a lacnejšia než čokoľvek iné, na báze kremíka, s možnosťou urobiť ich prehľadnými a flexibilnými.
   https://www.disclosurenews.it/graphene-free-energy-sci-fi-material/

  • Ano,Maros,tiez v kratuckom videu od Dr.Pierre Gilbert v 1995,povedal ze tekuty Krystal(graphene Oxide) ,sa dostane do mozgu pomocou nizkych frequencies (co je 5G) a ludia sa stanu Zombie,google:dr.pierre gilbert in1995,cauu

  • Peter Svitek

   A čo tak serrapeptaze. Ta tiež rozpusta zrazeniny

 5. Nuž, ak mRNA „vakcína“ proti covid-19 zapríčiňuje aj krvné zrazeniny, tak čo takto (pýtam sa redakcie Bádateľa) užívať nattokinázu, ktorá má prekázateľný fibrolitický účinok a je cenovo dostupná?

 6. https://www.naturalnews.com/2021-09-23-covid-vaccines-shedding-deadly-spike-proteins-nanoparticles.html
  Covid “vaccines” are shedding deadly spike proteins via “skin-penetrating nanoparticles”
  Covidové „vakcíny“ vylučujú smrtiace hrotové proteíny prostredníctvom „nanočastíc prenikajúcich pokožkou“

  Daszak, Fauci, Zhengli are unleashing hell on the planet
  Daszak, Fauci, Zhengli rozpútavajú peklo na planéte (na zemi)

 7. https://www.naturalnews.com/2021-09-23-french-doctor-arrested-dragged-prescribing-ivermectin-covid.html
  IS THIS NAZI GERMANY? French doctor arrested, dragged out of his home for prescribing ivermectin to covid patients
  JE TOTO NAZI NEMECKO? Francúzskeho lekára zatkli a odvliekli z domu kvôli predpisovaniu ivermektínu covid pacientom

 8. https://www.naturalnews.com/2021-09-23-the-conspiracy-theorists-were-right.html
  The conspiracy theorists were right; it IS a “poison-death shot”
  Konšpirační teoretici mali pravdu; Je to „jed smrti vakcína“

 9. https://cz24.news/plne-zaockovana-australska-plavkyna-lezi-s-covidom-v-nemocnici-psychicky-aj-fyzicky-som-zdrvena-priznava-mrna-covid-injekcie-celkom-znicia-prirodzenu-imunitu/
  PLNE ZAOČKOVANÁ AUSTRÁLSKA PLAVKYŇA LEŽÍ S COVIDOM V NEMOCNICI. „PSYCHICKY AJ FYZICKY SOM ZDRVENÁ,“ PRIZNÁVA. MRNA COVID INJEKCIE CELKOM ZNIČIA PRIRODZENÚ IMUNITU

  AUSTRÁLIA: Populistickému a propagandistickému heslu „Vakcína je zdravie, vakcína je sloboda“ dnes už verí čím ďalej tým menej ľudí. Určite medzi nich patrí aj austrálska plavkyňa Madison Wilsonová.

 10. https://cz24.news/portugalsko-od-1-oktobra-rusi-nudzovy-stav-a-uvolni-vacsinu-opatreni-covidpasy-sa-nebudu-vyzadovat-od-zakaznikov-v-restauraciach-hoteloch-a-fitnescentrach/
  Portugalsko od 1. októbra ruší núdzový stav a uvoľní väčšinu opatrení. Covidpasy sa nebudú vyžadovať od zákazníkov v reštauráciách, hoteloch a fitnescentrách

  • ale sa v tom aj uvadza ze maju 84 % zaockovanost …..
   ale kolko su ich aktualne pocty infikovanych a zomrelych uvedene nebolo ….

 11. https://cz24.news/navod-jak-zmirnit-dopady-covid-injekci-a-pri-trose-stesti-nejen-prezit-ale-i-prodlouzit-si-omezenou-delku-zivota-po-aplikaci-mrna-a-vstriknuti-toxinu-obsazenych-v-covid-injekcich/
  NÁVOD JAK ZMÍRNIT DOPADY COVID INJEKCÍ A PŘI TROŠE ŠTĚSTÍ NEJEN PŘEŽÍT, ALE I PRODLOUŽIT SI OMEZENOU DÉLKU ŽIVOTA PO APLIKACI – VSTŘÍKNUTÍ MRNA A TOXINŮ OBSAŽENÝCH V COVID INJEKCÍCH

  • V každém případě jde u všech tzv.západních „vakcín“, protože s vakcínami má tento globalistický utrejch společný skutečně jen ten název, jinak vůbec nic, stále jen o experimentální látku schválenou pouze k „nouzovému“ použití, to znamená, že její schválení jako povinné očkování je zločinem proti lidskosti, porušení Hippokratovy přísahy, zločin genocidy, a hlavně jednoznačné porušení tzv. Norimberského kodexu.

 12. https://zemavek.sk/o-povinnosti-testovania-pred-vstupom-do-ambulancie-rozhodne-lekar-pri-hospitalizacii-je-test-povinny/
  O povinnosti testovania pred vstupom do ambulancie rozhodne lekár. Pri hospitalizácii je test povinný

  Ústredná vojenská nemocnica v Ružomberku oznámila, že od pondelka 27. septembra bude vyžadovať od pacientov doklad o očkovaní, negatívnom teste alebo prekonaní ochorenia COVID-19. Výnimku majú deti do 12 rokov a pacienti v akútnych stavoch. „V prípade, že sa pacient pri vstupe do nemocnice nebude vedieť preukázať príslušným dokladom, nasmerujú ho na mobilné odberové miesto ÚVN Ružomberok na Považskej ulici 12, kde mu urobia antigénový test za poplatok päť eur,“ uviedla hovorkyňa nemocnice Petra Dišková. Potvrdila, že nemocnica postupovala v súlade so spomínaným usmernením.

 13. Aktuálne satanské rituálne zverstvá na Slovensku, indície zla nie iba na Slovensku
  https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/aktualne-satanske-ritualne-zverstva-na-slovensku-indicie-zla-nie-iba-na-slovensku

  • Maroš, ešte raz tá istá moja otázka – do akej miery je tento web objektívny? Lebo podľa iného zdroja Clintonka žije a má čerstvé aktivity.

   • A čo klony? Dvojníci?
    Klingonka mala viackrát verejne paralýzu.
    Otázka je – ktorá verzia jej zlého ducha bola eliminovaná.

   • Emily,jedna zo stranok,je pod vedim globalistov a pracuje ako opozicia,povedia sice nejaku pravdu,ktora je uz aj tak davno vonku,ale Clintonka je chora,ale je OK,este stale vrazdi ,tiez tie tabory,co tato stranka propaguje ze su pre deep state,je vlastne pre nas,caUKO

 14. Tak uz sa vas neda zdielat na fb.. Hned oznamia, ze tato URL nesplna poziadavky na fb komunikaciu… SVINE

 15. https://aeronet.cz/news/kdo-nebude-ockovany-nedostane-podporu-v-nezamestnanosti-kdo-si-neprijde-pro-booster-davku-kazdych-6-mesicu-bude-povazovany-za-neockovaneho-a-vy-v-evrope-a-v-usa-se-tomu-musite-prizpusobit/
  Kdo nebude očkovaný, nedostane podporu v nezaměstnanosti! Kdo si nepřijde pro booster dávku každých 6 měsíců, bude považovaný za neočkovaného a vy v Evropě a v USA se tomu musíte přizpůsobit! Izraelské ministerstvo zdravotnictví předložilo nový zákon do Knessetu, kterým se ustanovuje v Izraeli trvalé očkování a ztráta nároku na podporu v nezaměstnanosti pro neočkované osoby! A generální ředitel Moderny prohlásil, že pandemie skončí příští rok jen v případě, pokud se lidé budou trvale a již napořád očkovat! Zaměstnanec FDA v uniklém záznamu navrhuje, aby odmítači vakcín a zejména černoši byli stříleni vakcinačními šipkami z pušek!

  • To isté, t.j. že nezaočkovaní už nebudú dostávať kompenzáciu za ušlú mzdu po absolvovaní nútenej karantény, platí aj v Nemecku od 1.11.2021. Minister zdravotníctva SRN Jens Spahn označil toto štátne vydieranie za povzbudenie ľudí, aby sa rozhodli očkovať

 16. Video v tomto článku treba vypočuť:
  https://cz24.news/pripady-poskozeni-po-covid-injekcich-syndrom-ade-protilatkove-zavisle-zesileni-video-cz-titl-9-min-prepis/
  PŘÍPADY POŠKOZENÍ PO COVID INJEKCÍCH – SYNDROM ADE – protilátkově závislé zesílení (VIDEO CZ +Titl, 9 min + přepis)

 17. https://cz24.news/dalsi-vnucovany-totalitny-fenomen-doby-karticka-otp-covid-19-je-v-rozpore-s-ustavou-sr-a-medzinarodnymi-dohovormi-o-ochrane-ludskych-prav-a-zakladnych-slobod/
  ĎALŠÍ VNUCOVANÝ TOTALITNÝ „FENOMÉN DOBY“ – KARTIČKA OTP COVID-19 – JE V ROZPORE S ÚSTAVOU SR A MEDZINÁRODNÝMI DOHOVORMI O OCHRANE ĽUDSKÝCH PRÁV A ZÁKLADNÝCH SLOBÔD!

  KARTIČKA O-T-P
  Kartičku si stiahnite kliknutím na link:
  https://zalobyvocistatu.sk/wp-content/uploads/2021/09/Korona-clanok-Karticka-OTP.pdf

 18. https://cz24.news/kde-sa-stratil-zurivy-vakcinator-a-predajca-vakcin-cekan-vykopal-inym-jamu-a-padol-do-nej/
  KDE SA STRATIL ZÚRIVÝ VAKCINÁTOR A PREDAJCA „VAKCÍN“ ČEKAN? VYKOPAL INÝM JAMU A PADOL DO NEJ?

  Po mRNA očkovaní a následnom zápale srdca: 3 týždne (nie len týždeň, ako uviedol on sám) ležal na kardiológii VUSCH v KE a ešte počas toho sa mu rozbehla aj autoimunitná polyradikulitída – zapal nervov a oslabli mu končatiny:

  Po pobyte v nemocnici absolvoval 7 týždňov v NRC Kováčová. (doliečovacie kúpele) Učí sa chodiť a zadýchava sa – je proste mrzák.

 19. 23.09.2021
  Boj o planétu a mysle ľudí. Časť XXX.
  Hosť: Tomáš Hlaváč
  https://www.infovojna.sk/archiv/informacna-vojna

  Případy úmrtí dětí po covid injekci.mp4
  https://ulozto.net/file/7k88DiheoHRp/pripady-umrti-deti-po-covid-injekci-mp4#!ZGWuZGR2ZmLmAQt1LJMyMGt4BGD5Z3OFFT9yMIHhMKAhpQpmLD==

 20. KDE SA STRATIL ZÚRIVÝ VAKCINÁTOR A PREDAJCA „VAKCÍN ČEKAN? VYKOPAL INÝM JAMU A PADOL DO NEJ? Tu je znenie článku s plným obsahom.
  SLOVENSKO: Vakcíny sú účinné,..ale ako?! KDE SA STRATIL ČEKAN?
  Obchodníka so smrťou dostihla jeho vlastná karma.

  Ked po vakcinácii plnej humbuku okolo, sa nakoniec dal zavakcinovať aj sám obchodník s vakcínou Čekan, tak skoncil v nemocnici. Vtedy som zachytil správu, že podľa jeho slov mu vlastne nič nie je, len pre istotu ostal v nemocnici na „sledovaní“. Po tomto vyhlasení sa po Čekanovi „zľahla zem“ a nikto o ňom nepočul, nikto ho nevidel a prestali ho ukazovať v rôznych debatách, či propagácii vakcíny. Prečo? Čo sa vlastne stalo?

  Podľa zdroja blízkeho lekárom (na požiadanie nemenujem ani zdroj, ani ošetrujúceho lekára, aby sa nestali cielom covihysterie), obchodník so smrťou Pavol Čekan z nemocnice nevyšiel tak ako sa povrávalo, respektíve neodišiel domov „zdravý“.

  Po mRNA očkovaní a následnom zápale srdca: 3 týždne (nie len týždeň, ako uviedol on sám) ležal na kardiológii VUSCH v KE a ešte počas toho sa mu rozbehla aj autoimunitná polyradikulitída – zapal nervov a oslabli mu končatiny:

  Po pobyte v nemocnici absolvoval 7 týždňov v NRC Kováčová. (doliečovacie kúpele) Učí sa chodiť a zadýchava sa – je proste mrzák.

  Budú tohoto obchodníka so smrťou ešte ukazovať pri propagovaní smrtiacej látky? Nemyslim.Pýtam sa len, kedy prídu na radu ďalší obchodníci so smrťou ako sú Sabaka, Jarčuška, Krčméry, Prokopová, Visolajskyý Lengvarský a ďalší.

  Pamätáte sa, ako tento pfizerov agent chcel posielať všetkých na Mars, či do Afriky? Spomínate si na jeho vyjadrenia plné nenávisti voči zdravým a nezaočkovaným?PÁN BOH HO POTRESTAL.

  Karme sa netešíme, ale mnohí z nás cítia akési zadosťučinenie.

  Kedy príde na ostatných ? Možno neskôr aj keď nie v takejto istej podobe, ale v spravodlivom okamihu si ich karma nájde!!!!

 21. https://www.naturalnews.com/2021-09-24-lives-shattered-derailed-taken-by-covid-vaccine.html
  Israeli mother exposes the lives shattered, derailed and taken by COVID-19 vaccines
  Izraelská matka odhaľuje životy zničené, vykoľajené a odobraté vakcínami proti COVID-19

  heart problems, neurological, vaginal bleeding, blood clots, inflammations, skin problems and disease outbreak.
  srdcové problémy, neurologické problémy, vaginálne krvácanie, krvné zrazeniny, zápaly, kožné problémy a prepuknutie chorôb.

  Healthy young man diagnosed with myocarditis
  Zdravý mladý muž diagnostikovaný myokarditídou

 22. Jednoduchá

  …z podtatr.kuriéra sa teraz ,,mimoriadne otvárajú oči“ a človeka pri čítaní tých ohavných a úplne neetic. činov bez štipky morálky až doslova ,,zamrazí“ a potom sa sama seba pýtam, čo je toto za svet a tí ľudia, čo sú v ńom?…nie toto nie sú ľudia, ,,praví“ ľudia majú dušu, takú ,,ľudskú, cítiacu“, tieto také nie sú, zrejme sú to tie sú zblúdilé duše kráčajúce po ceste temna, kt.vedie jedine k hlb.pádu….a tie deti v tom ,,zapletené“, to je ako horor.film, a pritom sa to ozaj deje….to je veľmi krutá realita, preto by sme mali my všetci zvážiť, čo budeme a máme ozaj robiť, nielen kvôli týmto ,,prípadom, ale aj kvôli koronocirkusu…. vďaka za tie kartičky O-T-P, p.Krajníková to myslí pre nás ozaj dobre….to video od p.Baláka bolo opäť ako vždy na výbornú, otázkou je, koľkí z tých primátorov, starostov, riaditeľov sú takto uvedomelí?….ja osobne poznám 1, ako človeka prac.v tejto oblasti veľmi ozaj ochotného, keď môže, pomôže, zdá sa taký rozumný, no v tejto ,,otázke“ robí tak ako väčšina….kedysi sme sa rozprávali o očkov., tiež hovoril, že sa nedá a naraz sa dal…potom som sa ho na to pýtala, bolo mi povedané, že zmenil názor kvôli rodič., kt.sa báli zaočkovať…tak toto ma ,,dostalo“ a už sa o očkov. s ním nerozprávam… osobne vidím tie detičky takto v školách, je to všetko úplne proti zdrav.rozumu….oni sú už samé také zmanipul., že si to rúško nechávajú aj napr.cestou zo školy domov:-(((, a keď sa im človek prihovorí, nech si ho dajú dolu, tak urobia tak ako ktoré….tie príspevky na ,,ulož to“- ako sa detoxikovať a vyliečiť z očkov.+ zálesác.príručka+obvody televízorov – toto sú príspevky od toho istého človeka…všetko veľmi praktické k životu, a to je skvelé :-)…p.Čekana ,,dobehla karma“, mali by sme sa poučiť, ako vlastne konať, ona čaká každého….

 23. jednoduchá

  …myslím, že sa nepoučil aj z predchádz.životov a týmto rozhod.,,propagovať vakcíny“ ho aj s predch.nespráv.skutkami resp.rozhodnutiami teraz dobehla….

  • …a ja si myslím, že keby bol mal predošlé životy, už dávno boli národy kompletne vykynožené a zostala by tu iba hŕstka predátorov a on. Ktovie, čím by sa táto partia sprisahancov zapodievala potom.

 24. Jednoduchá

  …obe si to len myslíme, aká je ozaj pravda, ukáže čas…

Pridajte komentár

*