Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Inšpektor WHO prichytený pri prezradení manipulácie s koronavírusom pred pandémiou


Print Friendly, PDF & Email

Inšpektor WHO prichytený pri prezradení manipulácie s koronavírusom pred pandémiou

(Keoni Everington, Taiwan News) – Video nakrútené len niekoľko dní pred začatím pandémie koronavírusu ukazuje súčasného inšpektora Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ako diskutuje o testovaní modifikovaných koronavírusov na ľudských bunkách a humanizovaných myšiach vo Wu-chanskom virologickom inštitúte (WIV).

Udialo sa to len pár týždňov predtým, ako boli nahlásené prvé prípady ochorenia COVID-19 v samotnom meste Wu-chan.

Video s inšpektorom WHO

Tu si môžete pozrieť predmetné video (v angličtine). Virológ Vincent Racaniello (vľavo) a inšpektor WHO Peter Daszak (vpravo):

Video bolo pôvodne nakrútené 9. decembra 2019, čiže tri týždne predtým, ako Zdravotná komisia mesta Wu-chan oznámila epidémiu novej formy zápalu pľúc.

Virológ Vincent Racaniello urobil rozhovor s britským zoológom a prezidentom Aliancie EcoHealth Petrom Daszakom o jeho práci v neziskovej organizácii, zameriavajúcej sa na ochranu sveta pred objavením sa nových ochorení a predpovedanie pandémií.

Daszakova organizácia dostala od roku 2014 od amerického Národného ústavu zdravia (NIH) financovanie vo výške miliónov dolárov a tie potom smerovala do WIV na realizáciu výskumu netopierích koronavírusov.

Prvú fázu výskumu, ktorá prebiehala v rozmedzí rokov 2014 až 2019, koordinoval Daszak so Shi Zhengliovou, známou tiež ako „Netopieria žena“ z Wuhanského inštitútu virológie (WIV), ktorá skúmala a katalogizovala netopierie koronavírusy po celej Číne.

Aliancia EcoHealth dostala na tento výskum financovanie vo výške 3,7 milióna amerických dolárov a 10 percent z nich, ako uviedla stránka NPR, bolo odoslaných do WIV.

Súčasťou druhej, nebezpečnejšej fázy, ktorá sa začala v roku 2019, bol výskum nazývaný „gain-of-function“ (GoF), teda vnesenia nových vlastností, koronavírusov a chimér humanizovaných myší z laboratória Ralpha S. Barica na Univerzite Severná Karolína.

Za Trumpovej vlády bolo financovanie programu NIH (Národný inštitút zdravia v USA) uprostred pandémie 27. apríla zastavené.

Priznanie

V čase 28:10 pocastového interview Daszak uvádza, že výskumníci zistili, že SARS pravdepodobne pochádza od netopierov a potom sa vydali hľadať ďalšie so SARS súvisiace koronavírusy.

Nakoniec ich našli vyše 100. Pozoroval, že niektoré koronavírusy „sa v laboratóriu dokážu dostať do ľudských buniek“ a ďalšie dokážu u „humanizovaných pokusných myší“ vyvolať ochorenie SARS.

Zlovestne varoval, že také koronavírusy sú „neliečiteľné terapeutickými monoklonálmi protilátkami a nemôžete sa proti nim dať zaočkovať vakcínou“.

Iróniou je jeho tvrdenie, že cieľom jeho tímu bola snaha nájsť ďalšiu „spúšťaciu udalosť“, ktorá by mohla vyvolať ďalšiu pandémiu, a to len niekoľko týždňov predtým, ako vo Wu-chane začali hlásiť prvé prípady ochorenia COVID-19.

Keď sa Racaniello pýta, čo sa teda dá proti koronavírusu robiť, keď proti nemu nie je žiadna vakcína ani liek, tak Daszak v čase záznamu 29:54 zrejme prezrádza, že cieľom experimentov Gain of Function (získania novej funkcie) bolo vyvinúť pankoronavírusovú vakcínu na mnoho rôznych druhov koronavírusov.

Liečba osteoporózy

Na základe jeho reakcie je zrejmé, že WIV tesne pred začiatkom pandémie modifikoval v laboratóriu koronavírusy.

„V laboratóriu ich viete celkom ľahko upraviť.“ To, o čom sa zmienil potom, sa stalo signálnym znakom SARS-Cov-2. Jeho hrotovým proteínom: „Hrotový proteín riadi veľa z toho, čo sa s koronavírusom deje, zoonotické riziko.“

Daszak sa  zmieňuje o spolupráci WIV s Baricom:

„… a na uskutočnení toho pracujeme s Ralphom Baricom z UNC (Univerzity Severná Karolína)“. Ako bolo naznačené zástancami názoru, že SARS-CoV-2 je chiméra, vyrobená v laboratóriu, hovorí o vložení hrotového proteínu do „chrbtovej kosti iného vírusu“ a potom zopakovaní „toho istého v laboratóriu.“

Poskytnúc dôkaz o vytváraní chimér z dôvodu vakcíny, uvádza:

„Takže, logickým postupom u vakcín je, že ak budete vyvíjať vakcínu na SARS, ľudia použijú pandemickú SARS, ale skúsme vložiť tieto ďalšie súvisiace ochorenia a dostať lepšiu vakcínu.“

Na základe Daszakových vyhlásení sa zdá, že tesne pred začiatkom pandémie používal WIV experimenty GoF s chimérami, v snahe vytvoriť vakcínu. Súčasťou týchto experimentov zrejme bolo nechať geneticky upraviť infikované myši, kvôli expresii ľudského ACE2 proteínu týmito chimérami.

V prednáške s názvom „Posudzovanie koronavírusových hrozieb“, ktorú mal v roku 2015, štyri roky pred pandémiou, Daszak poukazuje na to, že experimenty na humanizovaných myšiach predstavujú najvyšší stupeň rizika.

Demonštrujúc svoje blízke vzťahy s WIV tiež na konci prednášky uviedol laboratórium ako spolupracovníka.

Sled genetických a experimentálnych štúdií pre posúdenie potenciálu ďalšieho šírenia)

S každým ďalším krokom je možné riziko vyššie:

 • Izolácia vírusu
 • Sekvenovanie celého genómu
 • Meranie rýchlosti mutácií a fylodynamiky
 • Sekvenovanie oblasti viažucej receptor, ak je známa
 • Štrukturálne porovnanie s ľudskými receptormi (napr. 3D modelmi, In silica)
 • Experimenty s bunkovou líniou infekcie (in vitro)
 • Experimenty na humanizovaných myšiach a iných pokusných zvieratách

Je diskutabilné, prečo bol Daszak členom tímu expertov z WHO, ktorým Peking nakoniec dovolil vyšetrovať počiatok prepuknutia ochorenia COVID-19, rok po tom, ako sa začalo.

Daszakovu účasť odsudzujú vedci ako Richard Ebright, molekulárny biológ z Rutgersovej univerzity v New Jersey, pre konflikt záujmov, ktorý ho „jednoznačne diskvalifikuje z účasti na vyšetrovaní pôvodu pandémie ochorenia COVID-19“, uviedli Daily Mail.

Vzhľadom na výlet WHO do Wu-chanu vytvoril výskumník známy pod pseudonymom Billy Bostickson so svojimi kolegami z tímu DRASTIC (decentralizovaného radikálneho autonómneho pátracieho tímu, vyšetrujúceho ochorenie COVID-19) petíciu požadujúcu, aby medzinárodný vyšetrovací tím zodpovedal 50 otázok ohľadom epidémie vo Wu-chane.

Jednou z týchto otázok je aj žiadosť o prístup do databázy zariadenia a k laboratórnym záznamom, ktoré by sa mali preskúmať 20 rokov dozadu.

Jeho súčasťou by mali byť aj bezpečnostné postupy, správy o bezpečnostných auditoch a hlásenia bezpečnostných incidentov zariadenia.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Keoni Everington, tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Slobodomurárska hra na slepú babu. Iniciačný rituál, ktorý má cibriť intuíciu a orientáciu. Čím viac ľudí ju hrá – tým skôr sa stane, že v tom plánovitom zmätku niekto z nich zakopne a lož sa prevalí.

  Hra na , , slepú babu“ medzi bývalými a terajšími …
  [Prehľadávať doménu volajte112.blog.pravda.sk/2020/10/29/hra-na-slepu-babu-medzi-byvalymi-a-terajsimi-politikmi/] https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/10/29/hra-na-slepu-babu-medzi-byvalymi-a-terajsimi-politikmi/
  Hra na , , slepú babu“ medzi bývalými a terajšími politikmi. 29. októbra 2020 19:20 , Prečítané 3 819x, volajte112 , Nezaradené. Kotleba, Matovič, Harabin, Fico a Pellegrini, Kollár, Čapútová , Hlina, Čarnogurský, Mečiar, Dzurinda, Mikloš, Mikloško, Schmögnerová, Radičová……….

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku.
  Teraz z tejto web stránky som prekopírovala:
  tapnewswire.com/2021/03/people-now-dying-following-the-experimental-johnson-and-johnson-covid-injections/
  Ľudia teraz umierajú po prijatí experimentálnych covidových injekcií od Johnson a Johnson

  • Prednedávnom som povedal, že Johnson a Johnson sú dobrí akurát tak ako púder na detskú prdel a Ametyst doplnila, že je to výborné po holení intímnych partií.

   Spoločnosť J&J čelí tisíckam súdnych sporov týkajúcich sa toho, že jej mastenec spôsobil rakovinu. Trvá na bezpečnosti a čistote svojho ikonického produktu. Avšak interné dokumenty preskúmané agentúrou Reuters ukazujú, že prášok spoločnosti bol niekedy znečistený karcinogénnym azbestom a že spoločnosť J&J tieto informácie uchovávala od regulačných orgánov a verejnosti.“

   „J&J nepovedala FDA, že najmenej tri testy uskutočnené v troch rôznych laboratóriách od roku 1972 do roku 1975 našli v jeho mastenci azbest – v jednom prípade na úrovniach označovaných ako „dosť vysoké“.“

   „“Je dosť možné, že tremolit bude nakoniec zakázaný vo všetkom mastenci,“ napísal Shelley 20. februára 1973 britskému kolegovi. Preto dodal, že „tento proces môže byť pre nás cenným majetkom“.

   Na konci marca Shelley uznal citlivosť plánu v oznámení zaslanom právnikovi J&J v New Jersey: „Budeme chcieť starostlivo zvážiť … patenty opätovne azbestu v mastenci. Je dosť možné, že možno budeme chcieť celú vec uchovať v tajnosti, než aby sme umožnili jej zverejnenie v patentovej podobe, a tým to oznámili celému svetu. ““

   „Niekoľko mesiacov potom, čo Petterson uznal, že čistota mastenca je snom, FDA navrhla pravidlo, že mastenec používaný v drogách neobsahuje viac ako 0,1 percenta azbestu. Zatiaľ čo divízia agentúry pre kozmetiku zvažovala podobné kroky v súvislosti s práškami mastenca, požiadala spoločnosti, aby navrhli metódy testovania.

   V tom čase franšíza Baby Powder od spoločnosti J & J spotrebovala 20 000 ton mastenca z Vermontu ročne. Spoločnosť J&J naliehala na FDA, aby schválila röntgenovú skenovaciu techniku , o ktorej vedec spoločnosti uviedol v poznámke z apríla 1973, že umožňuje „automatickú 1% toleranciu voči azbestu“. To by znamenalo, že mastenec s až 10-násobkom limitu pre azbest v liekoch, ktorý navrhuje FDA, by mohol prejsť zhromažďovaním.“

   „Spoločnosť J&J nepovedala FDA o teste z roku 1974, ktorý uskutočnil profesor na Dartmouth College v New Hampshire, pri ktorom sa objavil azbest v mastenci z J&J – aktinolit „vláknitý“. Spoločnosť tiež nepovedala FDA o správe z jej dlhoročného laboratória z roku 1975, ktorá našla častice identifikované ako „azbestové vlákna“ v piatich zo 17 vzoriek mastenca z hlavnej zdrojovej bane pre Baby Powder. „Niektoré z nich sa zdajú byť dosť vysoké,“ napísalo súkromné ​​laboratórium vo svojom sprievodnom liste .

   Bicks, právnik J&J, uviedol, že výsledky zmluvného laboratória sú irelevantné, pretože mastenec bol určený na priemyselné použitie.“

   „Zdá sa, že do roku 1977 spoločnosť J&J potlačila obavy o bezpečnosť mastenca. V internej augustovej správe o kampani J&J „Obrana mastenca“ sa uvádza, že nezávislé orgány považovali kozmetické výrobky z mastenca za „bez nebezpečenstva“. Pripisoval „toto rastúce stanovisko“ šíreniu „priaznivých údajov z rôznych štúdií sponzorovaných J&J“ vedeckým a lekárskym komunitám v Spojených štátoch a Británii. “

   V roku 1984 šéf kozmetiky FDA a bývalý zamestnanec spoločnosti J&J Heinz Eiermann tento názor zopakoval.“

   „O dva roky neskôr FDA zamietla žiadosť občanov o to, aby bol kozmetický mastenec opatrený výstražným štítkom s azbestom, pričom uviedol, že aj keby došlo k stopovej kontaminácii, použitie práškového mastenca počas dvoch rokov bežného plienkovania nezvyšuje riziko rakoviny.

   V roku 1980 začala spoločnosť J&J ponúkať verziu Baby Powder s kukuričným škrobom – aby rozšírila svoju zákaznícku základňu na ľudí, ktorí uprednostňujú kukuričný škrob, tvrdí spoločnosť.

   Pretrvávajúci názor odvetvia, že kozmetický mastenec je bez azbestu, preto neboli vykonané žiadne štúdie o výskyte mezoteliomu medzi užívateľmi týchto výrobkov. Čiastočne je to tiež dôvod, prečo sa predpisy, ktoré chránia ľudí v baniach, mlynoch, továrňach a školách pred mastencom obsahujúcim azbest, nevzťahujú na deti a iné osoby vystavené kozmetickému mastencu – aj keď mastenec Baby Powder občas pochádza z rovnakých baní, ako sa predáva mastenec. na priemyselné použitie. J&J tvrdí, že kozmetický mastenec je dôkladnejšie spracovaný a teda čistejší ako priemyselný mastenec.“

   „Spoločnosť J&J získala zo štúdie veľa najazdených kilometrov. Bolo to citované v recenznom článku s názvom „The Biology of Mastc“, publikovanom 1. novembra 1976 v British Journal of Industrial Medicine. Okrem desiatok publikovaných štúdií sa v recenzii uvádzal nepublikovaný výskum vrátane jedného experimentu, ktorý používal bábiku ako zástupcu pre kojencov a ktorý podporil pozíciu spoločnosti v oblasti bezpečnosti mastenca. Nezverejnilo sa v ňom, že spoločnosť J&J zadala nepublikovaný výskum.

   Autor článku s recenziou dospel k záveru, že „obavy týkajúce sa možného nebezpečenstva pre zdravie vystaveného účinkom kozmetického mastenca na zdravie sú neopodstatnené… Neexistujú dôkazy o tom, že jeho bežné použitie predstavuje nebezpečenstvo pre zdravie.“

   Autorom bol Hildick-Smith, výkonný pracovník lekára J&J, ktorý dohliadal na taliansku štúdiu a hral kľúčovú úlohu vo výskume bezpečnosti mastenca spoločnosti. Tento článok nezverejnil jeho spojenie s J&J, identifikoval ho iba ako klinického asistenta na Rutgersovej univerzite. Hildick-Smith zomrel v roku 2006.“

   Poznámka – kilometrový článok. Podstata – metodika určuje výsledok. Kto financuje metodiku – získava taký výsledok aký chce. O tom je „bezpečnosť“ mastencových púdrov na prdel – o tom je „bezpečnosť“ vakcín Johnson a Johnson. Môj 70-ročný sused sa na túto vakcínu teší – odporučili mu ju deti – zrejme majú po páde komunizmu v podvedomí túto „dobrú“ západnú voňavú značku /za komančov sa púdrovali decká kukuričným škrobom/, a keďže je púder Johnson a Johnson „bezpečný“ pre malé deti – „určite je bezpečná aj tá ich vakcína! A navyše – ZADARMO! A keďže sa kozmetické firmy už zapodievajú nano technológiami – všetko pekne zapadá ako šerbeľ na riť!
   https://www.reuters.com/investigates/special-report/johnsonandjohnson-cancer/

   • Za jeden deň tri prípady z blízkeho okolia dali očkovať rodičov cez 80r. , ktorí nikde nechodia, anilen do potravín.
    Na otázku prečo? .. odpoveď znela ako cez kopirák „aby sme ich my nenakazili“ ..?? Ja im na to „kurnik, tak sa Vy dajte očkovať aby ste ich nenakazili!!“

    Na otázku: Pýtali ste sa ich lekára, či im očkovanie odporúča? … odpoveď znela „NIE a načo?“ … Na to som povedala „tak potom nemáte radi svojich rodičov“.

    A takého chrobáka som im tým dala do hlavy, že ….

    • dedičstvo…

     • …aneb kuahošigutentag

     • Vyborny nahlad a ma to absolutny zmysel.vidim to vsetko dookola,len ja som asi sprosty,ked branim moju 83 rocnu svokru,i ked by zomrela ja by som dostal 96K$$,chcem mat svedomie ciste

    • Milá Ametyst, to je zúfalé, že ľudia sa neunúvajú si prečítať príbalový leták týchto vakcín. Jeden je určený pre lekárov a druhý pre pacientov. Ja som prečítala príbalový leták pre lekárov – no comment, aké vedľajšie účinky a komu sa to nedoporučuje podať.
     Ale aj v mojom okolí sa dôchodcovia vo veľkom dávajú očkovať, už sa teraz ani neopovážim ozvať, aby som znovu nebola napadnutá.

     • A tie letáky sú verejné na webe ŠUKL.sk

     • No ľudia veria len médiám, tak ich nejaká pdf nástenka nezaujíma! Debil už číta len SMS!

      https://www.sukl.sk/

      https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/bezpenos-liekov/vakciny/vakciny-proti-covid-19/covid-19-vaccine-moderna-dokumenty?page_id=5512
      https://www.sukl.sk/buxus/docs/Bezpecnost_liekov/COVID-19_vakcina_Moderna_PIL_pacienti_update.pdf

      https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/bezpenos-liekov/vakciny/vakciny-proti-covid-19/covid-19-vaccine-astrazeneca-dokumenty?page_id=5527
      „2.
      Čo p
      otrebujete vedieť
      predtým
      , ako
      vám podajú
      COVID

      19 Vaccine AstraZeneca
      O
      čkovaci
      a
      látk
      a sa nesmie podať
      :

      ak
      ste
      alergi
      ck
      ý
      na liečiv
      o
      alebo na ktorúkoľvek z
      ďalších zložiek
      tejto očkovacej látky
      (
      uvedených v
      časti 6
      )
      .
      Upozornenia a
      opatrenia
      Pred
      tým, ako v
      ám podajú
      očkova
      ciu látku COVID

      19 Vaccine AstraZeneca,
      obráťte
      sa
      na
      svoj
      ho
      lekár
      a
      , lekárnik
      a
      alebo
      zdravotn
      ú
      sestru
      :

      ak
      ste
      niekedy v
      minulosti mali závažnú
      alergick
      ú rea
      k
      ciu po injekčnom podaní akejkoľvek inej
      očkovacej látky
      alebo
      po
      podan
      í
      očkovac
      ej
      l
      átk
      y
      COVID

      19 Vaccine AstraZeneca
      ;

      ak ste niekedy v
      minulosti
      omdleli
      po podaní akejkoľvek injekcie
      ihlou
      ;

      ak máte závažnú infekciu s
      vysokou teplotou (nad 38
      °C). Môžu vás však zaočkovať, ak máte
      miernu horúčku alebo infekciu horných dýchacích ciest ako j
      e nádcha;

      ak máte problém s
      krvácaním alebo tvorbou podliatin
      ,
      alebo ak užívate antikoagulančný liek (na
      predchádzanie krvným zrazeninám);

      ak váš imunitný systém nepracuje správne (imunodeficiencia)
      alebo užívate lieky, ktoré
      oslabujú imunitný systém (ako
      napríklad vysoké dávky kortikosteroidov, imunosupresíva alebo
      3
      lieky proti rakovine).
      Ak si nie ste istý, či sa vás ktorékoľvek z
      vyššie uvedeného týka,
      porozprávajte s
      a s
      o svojím lekárom,
      lekárnikom alebo zdravotnou sestrou
      predtým, ako
      vám podajú
      očkovac
      iu látku.
      Krvné poruchy
      Po očkovaní očkovacou látkou
      COVID

      19 Vaccine AstraZeneca
      sa veľmi zriedkavo pozorovala
      kombinácia krvných zrazenín a
      nízkej hladiny krvných doštičiek, v
      niektorých prípadoch spolu
      s
      krvácaním. Zahŕňalo to niektoré závažné prípady
      s
      krvnými zrazeninami v
      rozdielnych alebo
      neobvyklých miestach a
      nadmerným zrážaním krvi alebo krvácaním naprieč telom. Väčšina
      týchto
      prípadov sa vyskytla v
      priebehu prvých sedem až štrnásť dní po očkovaní a
      vyskytla sa
      prevažne
      u
      žien vo veku menej ako 5
      5 rokov,
      a
      však
      v
      porovnaní s
      inými ľuďmi
      túto očkovaciu látku dostalo
      viac žien mladších ako 55 rokov
      . Niektoré prípady mali
      smrteľné
      následky.
      Ak
      sa u
      vás
      po očkovaní objav
      í
      dýchavičnosť, bolesť na hrudi, opuch nohy
      alebo
      pretrvávajúca bolesť
      brucha
      , oka
      mžite vyhľadajte lekársku starostlivosť
      .
      Takisto
      ,
      ak sa u
      vás po pár dňoch po očkovaní objav
      ia
      siln
      é
      alebo pretrvávajúc
      e
      boles
      ti
      hlavy alebo
      rozmazané videnie, alebo
      ak sa u
      vás po pár dňoch objaví
      tvorba kožných podliatin
      alebo
      okrúhlych
      škvŕn veľkosti š
      pendlíkovej hlavičky
      mimo miesta vpichu očkovacej látky,
      okamžite vyhľadajte
      lekársku starostlivosť
      .
      Rovnako, ako
      pri
      ktor
      ej
      koľvek očkovac
      ej
      látk
      e
      ,
      2

      dávkový očkovací cyklus s
      očkovacou látkou
      COVID

      19 Vaccine AstraZeneca nemusí
      plne
      ochrániť
      všetky
      očkov
      an
      é
      osob
      y
      .
      N
      ie je známe, ako
      dlho bud
      ete
      chránen
      ý
      .
      V súčasnosti existujú obmedzené údaje o účinnosti
      očkovacej látky
      COVID

      19
      Vaccine
      AstraZeneca u
      osôb vo veku 55 rokov a starších.
      Deti a
      dospievajúci
      Očkovacia látka
      COVID

      19 Vaccine AstraZeneca sa neodp
      orúča u
      detí vo veku
      menej ako
      18 rokov.
      V
      súčasno
      s
      ti nie
      je k
      dispozícii
      dost
      atok informácií
      o
      použití očkovacej látky
      COVID

      19 Vaccine
      AstraZeneca u
      detí a
      dospievajúcich mladších ako 18 rokov“
      https://www.sukl.sk/buxus/docs/Bezpecnost_liekov/COVID-19_Vaccine_AstraZeneca_PIL_pacienti_marec2021.pdf

      https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/bezpenos-liekov/vakciny/vakciny-proti-covid-19/covid-19-vaccine-janssen-dokumenty?page_id=5562
      https://www.sukl.sk/buxus/docs/Bezpecnost_liekov/PIL_COVID-19_Vaccine_Janssen_Pacienti.pdf

      Poznámka – kvôli debilom-sledovačom a trollom rozhádzaný text upravovať nemienim.

 3. pobavil ma nadpis článku na aktualitách: „Veronika Remišová: Je naivné myslieť si, že sa Matovič stiahne a pôjde pásť ovce“
  …nuž odkaz pre Veroniku …“ on už stádo má a dosť veľké… tak načo by odchádzal“

 4. Pfizer začal testovať nové vakcíny pre deti do 11 rokov.
  Rusi testujú Sputnik V vo forme nosových kvapiek.

 5. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/27/why-mass-covid-19-vaccination-must-end-now.aspx
  Vaccine Insider: COVID-19 Mass Vaccination Campaign Must End
  Človek zasvätený do vakcín: COVID-19 masová vakcinačná kampaň musí skončiť teraz

 6. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/03/26/gates_1920_-lackies-publish-a-new-paper-on-how-hcq-doesn_1920_t-work-dr-meryl-nass-counts-the-ways-they-may-have-fixed-the-result.aspx
  Gates’ Lackies Publish a New Paper on How HCQ Doesn’t Work. Dr. Meryl Nass Counts the Ways They May Have Fixed the Result

  Tento článok je o tom ako elity bojujú proti tomu aby sme boli správne, účinne liečení pri Covide-19.

  • Kazdy,kto „lieci“ „covid“ nerozumie tomu,ze nebol nikdy dokazany,izolovany,atd,.takze vsetko je to nezmysel,samozrejme ze zink,C,Selenium D3,su dobre prre chripkove ochorenie,alebo zabranenie,tiez Cesnak,Cibula,atd.

 7. https://www.naturalblaze.com/2021/03/gates-plan-to-control-worlds-seeds-agriculture-food.html
  Gates’ Plan To Control World’s Seeds, Agriculture, Food
  Plán Gatesa je kontrolovať semená celého sveta, celosvetové poľnohospodárstvo a potraviny

  V tomto článku je aj obrázok ako ide tok peňazí na toto.
  Ďalší obrázok je koľko pôdy už vlastní Bill Gates.
  Ale aj to vieme, že Bill Gates je fakticky hovorcom Rockefellerovcov.

  Poobede to celé prečítam a vypočujem videa v tomto článku.

 8. Ďalší „zaujímavý“ článok:
  https://www.vaccinedeaths.com/2021-03-26-situation-update-mar-26-vaccinated-people-are-walking-biological-time-bombs.html
  Situation Update, Mar 26: Vaccinated people are walking biological time bombs and a THREAT to society

  Podľa tohto článku zaočkovaní ľudia budú rozširovať vírus

  • To je jasné od začiatku… veď predsa to, že už na vírus človek neochorie neznamená, že ho neprinesie napr. rukami.
   A ak si teraz niekto hovorí , že vírus predsa tak dlho vo vzduchu nevydrží, tak potom si protirečií s tým aké opatrenia robíme teraz.

  • V takzvanych vaccinach,cize programoch,su vselijake nakazlive svinstva,preto sa treba VAXXOM vyhybat a ich obchadzat nadaleko,pokial sa to vsetko nevykutla,ale to asi zoberie cas

 9. https://www.banned.video/watch?id=605e7d7e2a75de6565f0ad98
  Friday Live: EU Reports 3,964 Killed by Covid Vaccines, 162,610 Injured – FULL SHOW 3/26/21
  Piatok naživo: EÚ hlási 3.964 zavraždených covid vakcínami, 162.610 poškodených

 10. svatoslav butora

  Prajem pekný deň v nepekne usporiadanom svete, ktorý momentálne riadi zločinná OSN a jej zločinná údajne na zdravotníctvo orientovaná WHO. Treba vydržať. Ten kovidný zločin pre dosiahnutie svetovládnych dolárových cieľov psychopatických elít pomocou bakteriologickej zbrane – kovidu Sars 19 – nezostane bez trestu.

  • Zatial nie je sily,co by to zastavila,vrazdia aj presidentov(africa),atd,nevieme aku sancu bude mat Znamy Nemecky Advokat Reiner Fullelich a spolocnost

 11. Hlavne si treba nastudovat co su to vlastne tie virusy… Velmi v skratke, virusy su odpadove latky z otravy tela. Rovnako ako moc, pot, stolica, takze logicky musia ist z tela prec. No a ockovanie proti vylucovaniu odpadovych latok z tela je proti zdtavemu rozumu. Treba hladat priciny otravy organizmu, ktore vyvolavaju virusy… Najede ich na nete aj pod nazvom exozomy. Kto pocuva Mudr. Hrusovskeho urcite je v obraze.

  • Najpr to vysvetlil Dr Andrew Kaufman MD,skoro na zaciatku tohto uzasneho podvodu na genocidu sveta,nikto sa tiez nemoze nakazit Exosomamy,lebo su mrtve

 12. Rybári! Wake up! WormUP!

  Chrumkavé múčne červíky od WormUP: mimoriadny chuťový zážitok, luxusné vzduchotesné balenie a 5 príchutí
  „Čo majú spoločné chipsy a múčne červy? Sušené červíky sú tiež fantasticky chrumkavé, na rozdiel od chipsov však nie sú vyprážané na oleji, ale sušené horúcim vzduchom, neobsahujú žiadny cukor, laktózu, antibiotiká, sú bez chémie, bez konzervantov a zvlášť pre deti je toto zdravé maškrtenie ideálne. Prelomte ľady, odstráňte predsudky a zaraďte aj vy túto hmyziu potravinu do svojho jedálnička.“
  https://www.zlavadna.sk/zlava_288504_chrumkave-mucne-cerviky-od-wormup-mimoriadny-chutovy-zazitok-luxusne-vzduchotesne-balenie-a-5-prichuti?recommended_by=custom_personalized_alternative_deals_v1&recommendation_id=001a8661-7118-4fcc-af7f-109b78e9dabe

  • Myslíš ,že príchute nebudú sú bez chémie?

   • Keď ich budú kŕmiť instantným kakaom – tak asi nie. Aj mužské sperma má príchuť – podľa toho, čo dotyčný papá – to moje určite po klobáskach a víne. Chuť údajne po É-čkach je – „e-é!“

  • Treba spomenut,doporucenie bill gates,World Economic Forum a inymi vrahmi tohto sveta,v Anglicku su uz oznacene za Potravu,inac moje sliepocky maju cervy velmi radi

 13. Systém totálnej kontroly IDEX – nasúvanie sociálnych kreditov a NWO modelu čínskeho riadenia v Českej republike.
  2021-03-26 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-03-26-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  KONTEXT:
  https://www.sevt.sk/ochranne-puzdro-na-jednu-bankomatovu-kartu-veloflex-2-ks-14226.html
  https://www.dampo.sk/Prakticke-hlinikove-puzdro-na-doklady-Aluma-wallet-d1524.htm

  • Za zábavou díky nesnímatelnému náramku. Co plánuje nová hlavní hygienička?
   „Lidé, kteří budou mít negativní PCR test, by mohli dostávat náramek, který jim zajistí vstup na akce – ač na omezený čas. Nový PES pak bude obsahovat výhody pro naočkované proti covidu-19.“
   „Svrčinová počítá s tím, že nejdříve dojde právě na výjimky pro testované a později – s dodávkami většího počtu vakcín – i na výhody pro očkované.“
   „Zmiňované náramky se zatím ve světě užívají spíše pro hlídání lidí, kteří mají nařízenou karanténu. K tomuto účelu je vyzkoušely třeba Jižní Korea, Izrael nebo Hongkong. S náramky prokazujícími negativní test by tak Česko bylo poměrně inovativní.“
   „Digitální zelený certifikát, jak osvědčení nazývá Evropská komise, bude postaven na trojici kritérií, která budou mít stejnou váhu: očkování, negativní PCR či antigenní test a přítomnost protilátek v těle. Každý členský stát se podle návrhu bude moci rozhodnout, jaké stanoví podmínky pro majitele osvědčení, budou však muset být pro všechny stejné.

   „Naším hlavním cílem bylo připravit uživatelsky jednoduchý, nediskriminační a bezpečný nástroj, který plně zajistí ochranu dat,“ uvedla místopředsedkyně komise Věra Jourová.“

   REPLAY: „NEDISKRIMINAČNÝ!!!“

   „Zároveň se nezapomíná ani na ty, kteří nepoužívají chytré telefony nebo nemají přístup k internetu. Několik společností v rámci iniciativy COVID-19 Credentials Initiative vyvíjí čipovou kartu, která je prostředníkem mezi tradičními papírovými očkovacími průkazy a online verzí.L – ha – „ešteže tak“!
   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/za-zabavou-diky-nesnimatelnemu-naramku-co-planuje-nova-hlavni-hygienicka-148577#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=148577&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Pozeral som video ako esembaci v Cesku zatvaraju ludi,sice s Masku,ale nie Respirator,tiez v Rusku biju ludi v metre ak nemaju masku,atd. Kanada ma byt jedna z prvych krajin,zobrat ludom vsetko co vlastnia a za to im budu odpustene vsetky pozicky,dokonca dostanu mesacnu almuznu(universal income). Kto to odmietne pojde na skolenie do tabora,ak ho nepresvedcia,tak caka nanho guilotina ,ktore tam uz doviezli

 14. https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-covid-vaccine-reactions-deaths-increasing/?itm_term=home
  V tomto článku je rozpísané ako „pekne“ ľudia umierajú z Covid vakcíny, ako „pekne“ trpia vedľajšími účinkami.

 15. Hrôza, toto nás čaká?
  https://tadesco.org/cina-oznamila-who-ze-chce-ovladat-globalni-system-ockovacich-pasu/
  Čína oznámila WHO, že chce ovládat globální systém „očkovacích pasů“

 16. https://otevrisvoumysl.cz/testovaci-tycinky-na-covid-sterilizovane-ethylenoxidem-latkou-co-zpusobuje-rakovinu-muz-sdili-pribeh-zemreleho-otce/
  Testovací tyčinky na covid sterilizované ethylenoxidem – látkou, co způsobuje rakovinu | Muž sdílí příběh zemřelého otce
  Ve zkratce…
  Testovací tyčinky na covid jsou sterilizované ethylenoxidem, látkou, co způsobuje rakovinu. Muž sdílí příběh otce, co zemřel na krvácení do mozku v období, kdy byl opakovaně testovaný tyčinkou na covid-19. Více informací o této látce naleznete v článku.

 17. Ovládejte jídlo a ovládáte lidi; ovládněte ropu a budete ovládat národy;
  ovládejte peníze a ovládejte svět.
  Henry Kissinger

  • Tiez otvorene povedal: Vojaci su sproste,debilne zvierata,co sa pouziju na svetovu kontrolu a este veselo lieta po sveta,ma vyse 90 rokov

 18. Stále pre občanov platia rôzne obmedzenia, stále musíme počúvať ako sa nedohodli, stále sa bude držať kresla premier Matovič a vyše 80 % občanov si ho nepraje.Vraj koluje nepodpísaný list niektorého z poslancov OLANO na podporu Matoviča. No ak sa autor nepodpísal môže to byť kľudne aj sám Matovič, že sa takto sám snaží obhajovať.Veď prečo by sa nejaký jeho pätolízač mu nesnažil verejne zavďačiť a skrýval by sa za anonymitu? Lebo z jeho hlavy vyvstane všeličo. A preto anonymný autor je trápny a smiešny.
  Takisto ako psychiater odhalí blázna, aj občan by mal rozoznať či niekto ešte patrí do politiky alebo nie.“ Povedal pre parlamentne listy.sk bezpečnostný analytik Juraj Zábojník.
  Jednoducho povedané zmiznite už zo scény a pustite vládnuť schopných. Ste tu len rok a väčšinou len zvady. Igor nie je človek na tímovú prácu ON tak vykrikovať z kúta, alebo z lavice to je jeho ego!! Za tento cirkus berú obrovské platy a väčšina národa obracia euro, aby vyžili.
  Dajte ľuďom pokoj a liečte ľudí liekmi,ktoré pomáhajú a nie tými za ktorými sú farma biznismeni. Alebo pandemická komisia, však to je neuveriteľný počet ľudí, načo ich je toľko , však takto dobre platení prečo by sa nedržali nad hladinou a kde nič tu nič, takto to tu vyzerá. Je nám z toho všetkého už zle.

  • a este bude daleko horsie,lebo nejde o „Islamovica“,ale je to sveto riadene,takze,kto-kolvek ho vymeni,bude sa v terore pokracovat. Smutne je ze uzasne percento ludi stale veri na „virus“ a chce mat este prisnejsie otroctvo ,len sa pozrite na ludi s tymi spinavymi handrami na papuliach,nosia to aj keby to nemuseli a to je tak po celom svete,tuna v USA „krajina free and brave),sa boji „virusu“ 97% Oviec

 19. Veľmi pekný prejav Putina: láska k národu, láska k vlasti, jednota
  https://outsidermedia.cz/putin-k-80-tisicum-rusum-v-luznikach-prosim-hluboce-se-nadechnete-a-odpovezte/

  • Tiez sikanuje a bije ludi(metro,security bije ludi,ked nemaju masku) nepostavil sa voci tejto Hrozbe,ale ju tiez zerie,sputnic,proti „virusu“ ktory nebol nikdy dokazany,nech sa tiez strci do P????

 20. https://tapnewswire.com/2021/03/cdc-2050-dead-following-covid-vaccines-as-300-deaths-added-this-week-16-deaths-from-new-jj-shot-producing-covid-symptoms/
  CDC: 2050 mŕtvych po Covid vakcínach ako 300 mŕtvych pridaných tento týždeň – 16 úmrtí od novej Johnson a Johnson vakcíny, ktorá produkuje „Covid symptómy“

  Concerns About the New Experimental Janssen (Johnson and Johnson) COVID “Vaccine” with 16 Deaths
  Obavy ohľadne novej experimentálne Janssen (Johnson a Johnson) COVID „vakcíny“ so 16-timi úmrtiami

 21. https://rizikaockovania.sk/prof-thon-ockovat-proti-covidu-ludi-ktori-ho-prekonali-je-nezmysel/
  Prof. Thon: Očkovať proti COVIDu ľudí, ktorí ho prekonali, je nezmysel

  • Moj sprosty Priatel,to akoze prezil,podla podvodnych testov,povedal to jeho doktorovi a Doktor ho uz 2 krat zaockoval,chleba mu das,co robim,ale rozumu nie

   • No to je tak, keď vodcovia našej civilizovanej „vyspelej“ spoločnosti robili aj robia (a stále usilovnejšie) všetko pre to, aby stádo bolo nielen čo najväčšie, ale aj čo najtupšie. Aby „mocným“ nevidelo až príliš do karát. Lebo potom by si s ním len ťažko poradili, všakže?
    Preto geneticky modifikované potraviny.
    Preto povinnosť chlórovať plus ďalšími toxínmi pravidelne obohacovať našu pitnú vodu.
    Treba vytrvalo ničiť aj vzduch, však komínov nikdy nebolo dosť. Ani elektromagnetov. Siete 5G čo nevidieť stačiť nebudú – čo tak vrhnúť sa už teraz na 6G? Nech sa pridáme k prvým na svete!
    Celosvetové prvenstvo sa nám nakoniec predsa len v niečom podarilo. V zbytočnom počte mŕtvych na záhadný, ani dodnes neizolovaný a pravdepodobne neexistujúci „vírus“.

 22. VIDEO: Testovací tyčinky na covid sterilizované ethylenoxidem – látkou, co způsobuje rakovinu
  https://www.infovojna.sk/article/video-testovaci-tycinky-na-covid-sterilizovane-ethylenoxidem-latkou-co-zpsobuje-rakovinu
  —————————————————————————————————–
  Torzo informácií na lekárskom webe PubChem – nefunguje im prekladač /ich server neodpovedá tlmočníkovi/ – tu si odznačte text, kliknite pravou myšou, zvolte preklad cez Google Translate

  „10.4Metabolism/Metabolites
  New Window

  Ethylene oxide reacts with glutathione to form cysteine derivatives, forms ethylene glycol by epoxide hydrolase with subsequent metabolism of the glycol, and reacts with chloride to form 2-chloroethanol. The relative importance of these pathways is undefined. Ethylene glycol glutathione conjugates are metabolites of ethylene oxide. …
  Dart, R.C. (ed). Medical Toxicology. Third Edition, Lippincott Williams & Wilkins. Philadelphia, PA. 2004., p. 1244

  In adult male Sprague-Dawley rats, male Swiss CD-1 mice, and male rabbits, 20 or 60 mg/kg ethylene oxide as a solution in distilled water was injected into the caudal vein in rats and mice or in the marginal vein in rabbits. Some animals were exposed to 200 ppm ethylene oxide in inhalation chambers. The animals were housed in metabolism cages, and urine samples were collected at 0-6 hr and 6-24 hr. The urine samples were analyzed for 2-hydroxyethylmercapturic acid, N-acetyl-S-carboxy-methyl-L cysteine, S-(2-hydroxyethyl)-L-cysteine, S-carboxymethyl-L-cysteine, and ethylene glycol. Species-related differences in the metabolic disposition of ethylene oxide were observed. Excretion product patterns did not differ significantly between injected doses. Rats (n= 5) eliminated 37% of ethylene oxide as 2-hydroxyethylmercapturic acid (31%) and ethylene glycol (6%); mice (n= 10) converted 19.3% of the ethylene oxide to 2-hydroxyethylmercapturic acid (8.3%), S-2-hydroxyethyl-L-cysteine (5.8%), S-carboxymethyl-L-cysteine (1.9%), and ethylene glycol (3.3%). The rabbits (n= 3) excreted only 2% of the ethylene oxide, primarily as ethylene glycol. In rats, larger amounts of 2-hydroxyethylmercapturic acid were excreted in the 6-24 hr period, and larger amounts of ethylene glycol were excreted in the 0-6 hr period. In mice, equal amounts of 3-hydroxyethylmercapturic acid were excreted in the two collection periods and larger amounts of ethylene glycol were excreted in the 6-24 hr period. No urine was voided by the rabbits in the 0-6 hr period. No qualitative differences in urinary metabolite excretion of ethylene oxide were observed relative to the method of exposure.
  PMID:3692004
  Tardif R et al; Fundam Appl Toxicol 9 (3): 448-53 (1987)

  In the presence of water and chloride, ethylene oxide is hydrolyzed to 2-chloroethanol and ethylene glycol. The glycol is further metabolized to oxalate, formic acid and CO2.
  European Chemicals Bureau; IUCLID Dataset, Ethylene Oxide (CAS # 75-21-8) p. 155 (2000 CD-ROM edition). Available from, as of July 9, 2008: http://esis.jrc.ec.europa.eu/

  Within 24 hours following iv treatment 35% of the administered doses ranging from 1 to 10 mg/kg to the rat were excreted as 2-hydroxyethyl-mercapturic acid (2-HEMA) in the urine. After inhalation exposure to different ethylene oxide concentrations, the 2-HEMA levels determined in 24 hr-urine were linearly related to ethylene oxide exposure levels.
  European Chemicals Bureau; IUCLID Dataset, Ethylene Oxide (CAS # 75-21-8) p. 155 (2000 CD-ROM edition). Available from, as of July 9, 2008: http://esis.jrc.ec.europa.eu/

  In animals and humans, there are two routes of ethylene oxide catabolism, both of which are considered to be detoxification pathways. The first involves hydrolysis to ethylene glycol, with subsequent conversion to oxalic acid, formic acid, and carbon dioxide. The second involves conjugation with glutathione, with subsequent metabolic steps yielding S-(2-hydroxyethyl)cysteine (S-(2-carboxymethyl)cysteine) and N-acetylated derivatives (ie, N-acetyl-S-(2-hydroxyethyl)cysteine (and N-acetyl-S-(2-carboxymethyl)cysteine)) … . The route involving conjugation with glutathione appears to predominate in rats and mice; in larger species (rabbits, dogs), the conversion of ethylene oxide is primarily via hydrolysis through ethylene glycol … . Ethylene oxide may also be formed from the metabolism of ethylene … . A physiologically based pharmacokinetic (PBPK) model for the dosimetry of inhaled ethylene oxide was first developed for rats and included binding of ethylene oxide to hemoglobin and DNA in addition to tissue distribution, metabolic pathways (ie, hydrolysis by epoxide hydrolase and conjugation by glutathione-S-transferase), and depletion of hepatic and extra-hepatic glutathione … . The model was then refined and extended to mice and humans … . Simulations indicate that in mice, rats, and humans, about 80%, 60%, and 20%, respectively, would be metabolized via glutathione conjugation … . This is consistent with observed levels of theta-class glutathione S-transferase (GSTT1) enzyme activity in the order mice > rats > humans. In rats and mice, GSTT1 activity was highest in the liver, followed by the kidney and testes. Rat brain and rat and mouse lung contained small amounts of activity compared with other tissues (enzyme activity in mouse brain was not examined). Ethylene oxide is a substrate for the human GSTT1 enzyme … .
  International Programme on Chemical Safety; Concise International Chemical Assessment Document Number 54: ETHYLENE OXIDE (2003). Available from, as of July 22, 2008: http://www.inchem.org/pages/cicads.html
  10.5Biological Half-Life
  New Window

  Labeled ethylene oxide is primarily excreted in urine and a half-life of approximately 10 min was estimated for the first-order clearance of ethylene oxide in rodents.
  USEPA/OPPTS; Revised Ethylene Oxide HED Risk Assessment for Reregistration Eligibility Document (RED) p.9 EPA-HQ-OPP-2005-0203-0100 (May 2007). Available from, as of July 21, 2008: http://www.regulations.gov/search/Regs/home.html#home

  The elimination half life is estimated at 40 to 55 minutes in humans.
  Dart, R.C. (ed). Medical Toxicology. Third Edition, Lippincott Williams & Wilkins. Philadelphia, PA. 2004., p. 1244
  10.6Mechanism of Action
  New Window

  Ethylene oxide is an electrophilic agent that alkylates nucleophilic groups in biological macromolecules …. Since ethylene oxide is formed during the metabolism of ethylene, a natural body constituent, endogenous as well as exogenous sources of ethylene and ethylene oxide contribute to background alkylation of proteins such as hemoglobin and albumin, as well as DNA … . N-(2-Hydroxyethyl)valine (HEVal) and hydroxyethylhistidine (HEHis) adducts have been frequently monitored in tissues of workers exposed to ethylene oxide in occupational settings … . Background levels of HEVal in non-smokers ranged from 9 to 188 pmol/g globin … Studies of smokers exposed to ethylene oxide in cigarette smoke … and occupationally exposed workers … have revealed higher levels of hemoglobin HEVal adducts among individuals with a GSTT1 null genotype (ie, homozygous deletion of GSTT1 gene) than among those with a GSTT1 positive genotype (ie, having at least one copy of the GSTT1 gene). …
  International Programme on Chemical Safety; Concise International Chemical Assessment Document Number 54: ETHYLENE OXIDE (2003). Available from, as of July 22, 2008: http://www.inchem.org/pages/cicads.html

  Ethylene oxide binding to DNA results primarily in the formation of 7-(2-hydroxyethyl)guanine (7-HEGua) … . In DNA extracted from the lymphocytes of unexposed individuals, mean background levels of 7-HEGua ranged from 2 to 8.5 pmol/mg DNA … Human tissue contains 10- to 15-fold higher levels of endogenous 7-HEGua than rodent tissue. … In mice, half-lives for the removal of 7-HEGua in DNA from a variety of tissues (brain, lung, spleen, liver, and testes) were 1.5- to 3.9-fold lower than in rats … . In both rats and mice, substantive depletion of glutathione pools has been observed following single exposure to high levels (ie, > 550 mg/cu m) of ethylene oxide … although it should be noted that increases in tumour incidence have been observed at lower concentrations. …
  International Programme on Chemical Safety; Concise International Chemical Assessment Document Number 54: ETHYLENE OXIDE (2003). Available from, as of July 22, 2008: http://www.inchem.org/pages/cicads.html

  The /physiologically based pharmacokinetic (PBPK)/ models for rats, mice, and humans are qualitatively similar in their elements and provide for interspecies comparisons of internal ethylene oxide dose. The models are consistent with the conclusion that ethylene oxide is acting as a direct-acting alkylating agent in humans and rodents. Quantitative differences in response in biomarkers of exposure and effect are accounted for by differences in basic physiology between rodents and humans, rather than by factors suggesting a different mode of action.
  International Programme on Chemical Safety; Concise International Chemical Assessment Document Number 54: ETHYLENE OXIDE (2003). Available from, as of July 22, 2008: http://www.inchem.org/pages/cicads.html

  Evidence for a common mechanism of carcinogenesis in humans and experimental animals comes from studies that have demonstrated similar genetic damage in cells of exposed animals and workers. The DNA damaging activity of ethylene oxide provides its effectiveness as a sterilant, and it is this same property that accounts for its carcinogenic risk to humans.
  DHHS/NTP; SUBSTANCE PROFILES REPORT ON CARCINOGENS, ELEVENTH EDITION: Ethylene Oxide CAS No. 75-21-8 p.1. Available from, as of July 23, 2008: http://ntp.niehs.nih.gov/
  10.7Biochemical Reactions
  New Window“
  https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/ethylene-oxide
  ———————————————————————————-
  „Etylénoxid , ktorý IUPAC nazýva oxirán , je organická zlúčenina so vzorcom C.
  2H
  4O . Je to cyklický éter a najjednoduchší epoxid : trojčlenný kruh pozostávajúci z jedného atómu kyslíka a dvoch atómov uhlíka. Etylénoxid je bezfarebný a horľavý plyn so slabo sladkou vôňou. Pretože sa jedná o napätý kruh , etylénoxid sa ľahko zúčastňuje mnohých adičných reakcií, ktoré vedú k otvoreniu kruhu. Etylénoxid je izomérny s acetaldehydom a vinylalkoholom . Etylénoxid je priemyselne vyrába oxidáciou z etylénu v prítomnosti strieborného katalyzátora .

  Užitočná je aj reaktivita, ktorá je zodpovedná za veľa nebezpečenstiev etylénoxidu. Aj keď je etylénoxid príliš nebezpečný na priame použitie v domácnosti a pre spotrebiteľov všeobecne neznámy, používa sa na výrobu mnohých spotrebných výrobkov, ako aj iných ako spotrebiteľských chemikálií a medziproduktov. Medzi tieto produkty patria detergenty, zahusťovadlá, rozpúšťadlá, plasty a rôzne organické chemikálie, ako napríklad etylénglykol , etanolamíny, jednoduché a zložité glykoly, polyglykolétery a ďalšie zlúčeniny. Aj keď je to životne dôležitá surovina s rôznymi aplikáciami, vrátane výroby produktov ako polysorbát 20 a polyetylénglykol (PEG), ktoré sú často účinnejšie a menej toxické ako alternatívne materiály, samotný etylénoxid je veľmi nebezpečná látka. Pri izbovej teplote je to horľavý, karcinogénny , mutagénny , dráždivý a anestetický plyn. [8]

  Ako toxický plyn, ktorý zanecháva zvyšky na kontaktoch vrátane potravín a korenia [je potrebné objasnenie ] , je etylénoxid povrchový dezinfekčný prostriedok, ktorý sa často používa v nemocniciach a priemysle zdravotníckych prístrojov ako náhrada pary pri sterilizácii nástrojov a zariadení citlivých na teplo. , napríklad jednorazové plastové injekčné striekačky. [9] Je tak horľavý a mimoriadne výbušný, že sa používa ako hlavná súčasť termobarických zbraní ; [10] [11] sa preto s ňou bežne manipuluje a dodáva sa ako chladená kvapalina, aby sa zabránilo jej nebezpečnej povahe. [8] [12]“
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ethylene_oxide
  ———————————————————————————————————-
  Čiže – teraz viete, prečo sa sterilné „činske“ rúška vyrábajú na zemi detskými otrokmi – nevadí – ono sa to chemicky sterilizuje – preto colníci radšej neotvárajú kontajnery a drogy sa „pod rúškom“ pašujú jedna radosť. Teraz viete, prečo rúška obsahujú uvoľňujúce sa ftaláty z plastov a dioxín!

  „Dioxin zavinil desítky katastrof.

  Byl například významnou nežádoucí příměsí postřiku Agent Orange, který užívala armáda USA během války ve Vietnamu a který následně způsobil značně zdravotní problémy jak americkým vojákům, tak zasaženým obyvatelům jižního Vietnamu. Dioxin také zamořil v 60. letech 20. století areál podniku Spolana Neratovice, který vyráběl a dodával dioxinem kontaminovanou složku pro výrobu Agent Orange.[2]
  Znám je také kvůli úniku na milánském předměstí Seveso v roce 1976.“

  „Fyziologické působení

  Do organizmu se může dostávat nejrůznějšími způsoby: vdechnutím prachu, v potravě nebo pokožkou. Ve vysokých koncentracích způsobuje dioxin záněty kůže (alergická dermatitida, chlorakné), při vdechnutí vyvolává záněty sliznic a plicní tkáně, což může končit i smrtí. Dalšími nejvíce postiženými orgány jsou oči, játra a ledviny. Smrtná dávka u krys LD50 při podání v potravě je pouhých 20 μg/kg.

  I při dlouhodobé expozici dioxinem v menší koncentraci (při nižších dávkách) dochází k řadě typických příznaků/následků: Pigmentové poruchy (např. zmnožení pigmentových skvrn), cévní poruchy, ateroskleróza, zvýšení krevního tlaku, urychlení stárnutí (zejména díky poškození genetického aparátu buňky), hormonální poruchy, poruchy plodnosti (narušení reprodukčních funkcí), poruchy imunity; dioxin působí karcinogenně, teratogenně, mutagenně a hepatotoxicky, dochází k narušení nervů, postižení očí, jater a ledvin.

  Dioxiny jsou schopny se bioakumulovat v tukových tkáních živočichů a lidí.“
  https://cs.wikipedia.org/wiki/2,3,7,8-tetrachlordibenzodioxin

  Čím viac tieto skurvené vlády nakúpia rúšok a testov – tým viac moderných drog sem prepašujú. Genocída má mnoho mnoho vrstiv a všetky sa navzájom podporujú. Áno – je to geniálne zvrátené!

  Bože! – ja som tvoj prieskumník, ja som tomuto Zločinu svedok a ja som im súhlas nedal! Žiadam Tvoju Prozreteľnosť, aby nám pomohla týchto Zloduchov zmiesť z povrchu zemského! Nech sa tak stane! amen!

  Za toto nikoho súdiť nebudeme! Za toto budeme už len trestať! Pánboh si ich vytriedi. Amen!

Pridajte komentár

*