Vakcíny nefungujú: Podľa štúdie z Harvardu najzaočkovanejšie krajiny majú najviac prípadov covidu


Print Friendly, PDF & Email

Vakcíny nefungujú: Podľa štúdie z Harvardu najzaočkovanejšie krajiny majú najviac prípadov covidu

(Dr. Joseph Mercola, Expose.uk) – Vakcíny proti ochoreniu Covid-19 sú stále prezentované ako jediné riešenie na pandémiu. Masové očkovacie kampane prebiehajú vo svete v bezprecedentnej miere. K októbru 2021 bolo podaných vyše 6,54 miliárd dávok týchto vakcín.

Minimálne jednou dávkou bolo zaočkovaných 3,7 miliárd ľudí (47,6% svetovej populácie). Napriek všetkému, ani toto masové celosvetové očkovacie úsilie nedokázalo zastaviť pandémiu.

Štúdia publikovaná v Európskom žurnále epidemiológie priniesla bombastické odhalenie.

Dáta ukázali, že nárast prípadov Covid-19 v 68 krajinách sveta a taktiež v jednotlivých štátoch vrámci USA nedokáže očkovanie nijako spomaliť.

Dáta ukazujú, že vakcíny nefungujú tak, ako nám sľubovali

Oficiálny covidový naratív pokračuje v zhadzovaní viny za pokračovanie pandémie na neočkovaných, a to aj napriek tomu, že krajiny ako Izrael s vysokou zaočkovanosťou zažívajú silnú vlnu.

Ako uvádza S.V. Subramanian z Centra štúdií pre populáciu a rozvoj pri Harvardovej univerzite s kolegami v ich štúdii:

„Vakcíny sú momentálne primárnou stratégiou pre potlačenie Covid-19 na celom svete. Napríklad, naratív súvisiaci s aktuálnym nárastom nových prípadov v USA tvrdí, že sa tak deje v lokalitách s nízkou zaočkovanosťou.

Podobný naratív pozorujeme aj v ďalších krajinách, ako napríklad v Nemecku či Veľkej Británii. Zároveň Izrael, ktorý bol ospevovaný ako vzor v rýchlosti podávania vakcín a vo vysokej zaočkovanosti, má tiež značný nárast prípadov Covid-19.“

Za použitia dát zo stránky „Náš svet v dátach“ pre porovnanie krajín a dát Bieleho domu pre porovnanie jednotlivých amerických štátov, vedci analyzovali súvislosť medzi množstvom nových prípadov a zaočkovanosťou. Analýza pokrývala 68 krajín.

Vedcom sa nepodarilo objaviť vplyv plnej zaočkovanosti na počet nových prípadov covidu za posledných 7 dní.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ukázalo sa, že zaočkovanosť nielenže neznižuje počet nových prípadov Covid-19, ale dokonca ju mierne zvyšuje!

Podľa vedcov:

„Krivka trendu naznačuje mierny pozitívny vplyv, čiže krajiny s vyššou mierou plnej zaočkovanosti populácie majú vyšší počet nových prípadov covidu na milión obyvateľov.“

Vysoko zaočkované krajiny s vyššími počtami prípadov Covid-19

Ak by ste mali pochyby, že potrebujeme vážne prehodnotiť celosvetovú masovú očkovaciu kampaň, nasledujúce fakty by mali vaše pochybnosti vyvrátiť.

Island a Portugalsko majú viac ako 75% plnú zaočkovanosť populácie (viac než 95% zaočkovanosť dospelých) a zároveň zaznamenávajú viac nových prípadov Covid-19 na milión obyvateľov než Vietnam či Južná Afrika, ktoré majú iba 10% zaočkovanosť.

Izrael je ďalší prípad. S viac ako 60% plnou zaočkovanosťou celej populácie má najvyšší počet prípadov na milión obyvateľov za posledných 7 dní.

Dáta z jednotlivých štátov USA idú v rovnakom duchu. Nové prípady Covid-19 na 100 000 obyvateľov sú „značne podobné“ bez ohľadu na percento zaočkovanej populácie.

Dokonca z 5 lokalít s najvyššou zaočkovanosťou v rozmedzí od 84,3% do 99,9% (z tých, ktorí sa očkovať môžu) sa 4 lokality nachádzajú na zozname CDC s najvyšším prenosom infekcie.

Na druhej strane, 26,3% z 57 lokalít s nízkym prenosom infekcie majú nízku zaočkovanosť pod 20%.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Dr. Joseph Mercola, Zdroj: theexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.banned.video/watch?id=6171f6a9506e2b0e23eec647
  Rats Scramble to Escape Sinking Ship: NIH Admits Fauci Ran Illegal Bioweapons Program at Wuhan Lab Using Taxpayer Money – FULL SHOW 10/21/21
  NIH pripúšťa, že Fauci prevádzkoval nezákonný program biologických zbraní v laboratóriu Wuhan pomocou peňazí daňových poplatníkov

  National Institutes of Health (NIH) = Národný ústav zdravia

  • https://www.infowars.com/posts/gop-reps-grill-ag-garland-at-house-hearing-the-american-journal/
   Watch Live! Fauci NIH & Others Try To Erase Evidence After Being Caught Making Covid In Wuhan Lab
   Sledujte naživo! Fauci NIH a ďalší sa snažia vymazať dôkazy po tom, čo ich chytili pri výrobe Covidu v laboratóriu Wuhan

   • Marek Košice

    Bože, to je taká DEZINFO jak sviňa! ……… Keď vyrobili covid, tak jedine jeho digitálnu podobu a teóriu okolo neho………. Ako ho mohli vyrobiť, keď ŽIADEN vírus nebol izolovaný, a vírusy sú v skutočnosti exozómy – výlučky buniek, rozkladajúce sa mŕtve telá buniek………?

    • Teória únavy klamára: Ak niekto od rána do večera klame v tom čo si vieme overiť, tak je z klamania tak unavený, že zbytok, čo si nevieme overiť, je čistá pravda. 😀

     • Únava klamára spočíva v tom,že si musí všetky svoje klamstvá pamätať – s týmto pravdomluvný človek teda nemá problém. Lož teda spočiatku spôsobuje klamárovi radosť – keď klamár postupne nakladá iným do batoha svoje kamene, ale ľudia nakoniec túto lož neunesú – a veľmi dobre vedia, že kto im nie chlieb, ale kameň do batoha naložil! Podvodník je prichytený, keď si už nepamätá, koho podviedol! Taký Matovič ale aj iní, sú skrátka idioti, keď si neuvedomujú, koľkí z tých 5 a polmilióna si už ich podvod uvedomili! Tu už je len otázka – kto ten trest a ako vykoná.

    • 99,9 % ľudí je presvedčených o existencii vírusov. Však nám to tlačia do hláv od narodenia. Ak si len na chvíľu pripustíme, že existujú vírusy, už kráčame po zlej ceste. Ako hore, tak aj dole. Bunka – živý organizmus, človek -živý organizmus, atď. Keď organizmus prijíma potravu, musí aj vylučovať. Chce sa mi smiať i plakať zároveň.

    • Marek,velky suhlas,Dr. Andrew Kaufman MD,to hned na zaciatku perfekne vysvetlil,ze tie testy testuju na Exosomy,co su mrtve vyrusy a neskodne,tiez potvrdil,ze ziadny „covid“ nebol dokazany ani Koch,Rivers Postulates,takze kto tvrdi ze covid existuje,budto rozsiruje DISINFORMACIE,alebo nema dostatok informacii a asi je sprosty,tiez tieto tskzvane vaxxy,neboli vyrobene aby „pracovaly:“.ale aby ZABIJALI,as simple as it is. .Janko.L>A>

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku môjho obľúbeného MUDr. Mercolu.

  • Akurat mi poslal spravu,ale preco spomina takzvany covid,atd,vsak musi vediet ze neekzistuje??????????

 3. https://childrenshealthdefense.org/defender/sandra-jacobs-cerebral-venous-sinus-thrombosis-johnson-covid-vaccine/
  Michigan Woman Died From Blood Clots After J&J Vaccine, Autopsy Confirms
  Žena z Michiganu zomrela na krvné zrazeniny po očkovaní J&J, pitva potvrdila

 4. holistický prístup

  Jedovatý sajrajt (zbraň hromadného ničenia človiečikov!!!!) funguje presne podľa zadania – ďalšie „špáračky“ sú zisťovaním, ako sa mení DNA otrávených …

  Hľadajte príčiny – nie len poukazovanie na dôsledky – to je voda na mlyn psychopaticko-beštiálnemu parazitovi a jeho OTROKOM – tzv. „politikom“, „elite“, … – takto len makáte pre BEŠTIU.

 5. Ako môžu či už zaočkovaní alebo nezaočkovaní šíriť vírus, ktorý neexistuje?? Vírus SARS-Cov-2 nebol predsa doposiaľ vedecky preukázaný! Proti imaginárnemu vírusu možno očkovať donekonečna, vytvárať jeho nové modifikácie. Veď to sa v skutočnosti aj deje, alebo nie?

  • Tvárme sa, že vírus existuje a použime logiku a dôkazy kovidových fašistov proti nim samým 🙂

   Správne vysvetlenie tohto javu by bolo nasledovné: Vakcíny poškodzujú imunitu ľudí, tí chorejú stále vo väčšej miere (na chrípku, nádchu a iné bežné virózy) a falošné PCR testy to následne zachytávajú ako „nové pozitívne prípady covidu“.

   • holistický prístup

    Milá „redakcia“,

    Na dnešnej LŽI beštia a jej OTROCI makali veeeľmi dlho. Organizmus človeka je dokonalý – toho si je BEŠTIA vedomá – preto je všetko systematicky dlhodobo trávené všelijakými jedmi – na všetkých úrovniach – jedy spôsobujú všetkému problémy – bunky rýchlo hynú a rozkladajú sa – časť z nich je využitá (tá dobrá) na stavbu nových buniek a ten jedovatý zvyšok – to, čo nie je možné využiť – tak tým sa živia kadejaké škodlivé potvory (tiež rôzne dodávané do organizmov) – parazity – tie tiež hynú a zvyšujú záťaž organizmov … a TOTO beštia pomenovala VÍRUSMI!!!! …

    Záver: NIE SME CHORÍ – SME TRÁVENÍ. To, čo voláme CHOROBA je snaha organizmu dostať sa do rovnováhy (harmónie) – aj za cenu sebazničenia.

    Takéto niečo márne hľadám na stránkach – takže svojou činnosťou len podporujete vytváranie sveta BEŠTIE … halóóóó … budíček!!!!

    • komplexný prístup

     Doplň hladomor. Potraviny z marketu neobsahujú všetky potrebné živiny.

     • Hladomor a LUDOZRUTSVO,je uz doslova garantovane,

     • h. p., k. p., aj Janko – čítate / píšete mi „z duše“

     • holistický prístup

      kp,

      áno – to, že p-otraviny (JED-lo) sú bez živín, znamená, že ide o jedy (okrem tých cielene pridaných) a možno konštatovať, že ide o sktytú formu hladomoru.

      Zmena slov a zámena významov – čaromutie (MATRIX) – ale … MUSIA vyjaviť pravdu – to, že tak činia, nič neznamená – pretože všetko je postavené na prvotnom beštiálnom NÁSILÍ …

      Janko,

      biblický projekt – požieranie „BOHA“, obetovanie vlastného – zvyčajne „najmilšieho“ dieťaťa, , … – kto má aspoň základné znanie, vie, čo je pod tým ukryté – aj pod slovami „baránok“, „pastier,“, … plus skryté pridávanie kruto zavraždených človiečikov (najčastejšie detí, ale aj mŕtvol dospelých) v rôznej podobe do rôznych p-otravín má za cieľ ničiť aj energetické telá, ducha, dušu, … to je na dlhšie pojednanie.

    • Marek Košice

     Píšeš ako Maroš….Nie si jeho dvojča?
     Mimochodom tieto dva citáty „Organizmus človeka je dokonalý“ spolu s „To, čo voláme CHOROBA je snaha organizmu dostať sa do rovnováhy (harmónie) – aj za cenu sebazničenia.“ si nazvájom fatálne odporuje…

     • holistický prístup

      V čom si to odporuje?

      Ak si nepochopil, tak obaja vnímame to, čo je pomenované „vírusy“ rovnako – (len ja to vysvetľujem slovami, ktoré môžu pochopiť aj normálni človiečikovia – Ty to voláš exozómy) takže – až na „ideológiu teizmu“ sme na jednej vlne … o „Marošovi“ sa odmietam baviť – sme deň a noc … olej a voda, … niečo úpne odlišné – úplne oddelené … ako ručičky na hodinách – jedna na jednej minúte pred dvanástkou a druhá na jednej minúte po dvanástke – teda zároveň najbližšie aj najvzdialenejšie … tož tak.

     • Ľudské telo – ty satanista – vzniklo z Božej Idei! Satan je uväznený a honí si ho do ponožky na Saturne! To takí uctievači ako ty, sa ho snažia vyslobodiť a dostať na Zem – preto mu vytvárate prostredie! Ak je Satan pánom vášho času – Ja som večný v čase! On nie je pánom môjho času! Skús tú vetu zopakovať! Ty sice pochádzaš z Košíc, ale si zabednený v pre teba – vami východniarmi – zasranej Bratislave – ktorú tak nenávidíte! Lebo ste ju za Biľaka zasrali! Lebo v Bratislave padajú súdruhom pečené holuby do huby! Marek – Flinta v latríne! Padajú granáty a on sedí v latríne!
      Posraná satanistická beznádej! „Čo už si pomôžeme“! Apage! Depresívny čurák neschopný vidieť svoju budúcnosť normálne, ktorý schováva svoju zbabelosť a neschopnosť za Satana! FUCK! Takí ako ty nám tu vyrábate peklo na Zemi! Stotožnení s peklom na Zemi!

     • Vy obaja ste zjavne ešte nevideli vaječné žĺtko – emulziu – zmes vody a tukov. Filozofia debilov nedotknutých poznaním! Každý sústružník a hutník pozná emulziu. Každý buzerant pozná emulziu. Tvoje pleťové mlieko je emulzia! Tvoj – VÁŠ OVČÍ MOZOG BUDE EMULZIA! Tatárska omáčka filozofuje!

     • holistický prístup

      Chrobáčik Truhlíček si nalial do mištičky za hrnčíčok čistej vodičky, prilial hrnčíčok čistého olejíčka a mieša, mieša, mieša, … – raz vymieša „vaječné žĺtko“, inokedy sa mu podarí rezná a chladiaca emulzia (široká škála), niekedy aj pleťové mliečko vymieša – to miluje a nadšene ho používa, občas sa mu zadarí aj tatárska omáčka, ale aj emulzia pre buzerantov (lubrikant) – aj tie zúžitkuje …, najčastejšie vymieša mozgovú hmotu, ktorú si rád cez nosné dierky tlačí do dutín lebečných … čo nespotrebuje, z toho má do rána znovu len vrstvu vody a na nej vrstvu oleja – úplne dokonalé …

     • Zabudla si Holly povedať ostatným, že na emulziu tvojho mozgu len habarka = kvedlačka nestačí, ale že na to potrebujem aj emulgátor – a ten najdostupnejší je práve žĺko. Inak sa mi to v tej tvojej opičej hlave naozaj do rána roztečie. Preto mozočky vždy s vajcom! Už si si habarkovala konečník? Už vieš, prečo sa tomu hovorí – babkina vrtuľa?
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Emulg%C3%A1tor

     • holistický prístup

      Chrobáčik Truhlíček,
      milujem Tvoje príspevky – milujem, ako sa dokážeš povyzliekať … a nielen to …

     • „holloriťný prístup“ – allias Robo z NWOO – prezradilo ťa tvoje obligátne slovo „človekovia“ a celkovo syntax a štýl! Musíš si riadne kúsať do prstov, aby si sem nenaťukal aj Martinko Klingáčik – tak si použil „chrobáčik“! Lubrikačná emulzia ťa vzrušuje – tú tvoju škaredú židiuľu doma zjavne už vieš pichať len do zadku – a tak si dostal ty bisoš chuť aj na mňa?! Hohó! Proudova teplá prdel ti už smrdí?! Lebo moja ešte viac!

     • holistický prístup

      Chrobáčik Truhlíček,

      ako inak – znovu nie že vedľa, ale úplne mimo misu – dokonca mimo miestnosť s misou – raz Ťa tá Tvoja ZLOBA, ZÁŠŤ a „paranoja“ zabijú – vyčistiť si žlčník a pečeň je základ. Kto by už len mohol dostať „chuť“ na starého agresívneho „capa“ s mnohými duševnými … „problémami“?!? … ach-jaj …

      Takže rozhodni sa, KTO naozaj JESM (v reči Tvojho kmeňa = KTO naozaj som) …

      Ďakujem, podaril sa Ti „husársky“ kúsok – smejem sa nahlas, až mi slzy tečú … a aj malé deti znajú, že smiech je liečivý …

      S ľúbosťou v srdci hp

    • H. P. samozrejme,ze toto bolo pripravovane dlhe roky,pomale trovenie ludi,znizovanie immunneho systemu,ustanoveniu novych zakonov,atd,atd.

     • To pomalé trávenie ľudí, Janko, sa začína (ako som už na stránkach Bádateľa spomenula) hneď od príchodu človiečika na túto krkavčiu Zem, a to okamžitým „zaočkovaním“ novorodenca. Nepochybujem o tom, že ešte pred dodaním mledziva (kolostra) od jeho vlastnej matky. A tak zbohom tvoja imunita, nemluvňa, už si náš! Otrok! A to do konca svojho života, ktorého dĺžku ti určíme MY, biele plášte! Tak rozhodol sionsky boh, ktorý je svojím myslením, cítením aj konaním pravým opakom láskavého Stvoriteľa-Otca VŠETKÝCH národov, teda celého ľudstva, a nielen toho jediného, vyvoleného židovského národa. Ide o tzv. „dedičný hriech“, daň za prvú dvojicu, ktorá si napriek zákazu sion-boha dovolila „jesť zo stromu poznaniu“, vďaka čomu sa páru „otvorili oči“, resp. zostali pred sion-bohom „nahí“ (odkrytí, zraniteľní)… A skrz tento „dedičný hriech“ je trestané každé ľudské pokolenie až dodnes.
      Doplňte, kto sa aktívne a do hĺbky venujete štúdiu biblie, u ktorého proroka ( + kapitola a verš) je presne zaznamenaný citát: „Kto nebude poslúchať Boha, bude uvrhnutý do rúk lekárov.“
      Biblia nie je mýtus; je to sionistický plán, ktorý sa začipovaním ľudstva naplní. V tejto knihe sa však – podobne ako na politickej scéne – neustále mieša a prelína Pravda so Lžou.

     • Opravte si lživý predsudok o „krkavčej matke“ – toto generácie používajú novinári, ktorí inak budujú kult matky, kult Zeme, kult krvi, kult čiernej madony – a toto má byť akože protipól. Inak s radosťou využívaný hyenistickými médiami! Satanizmus = krivdiť iným!

      Na toto sa spýtajte ornitológov!

      Krkavčie matky SÚ VZORNÉ MATKY!

      Eskimáci majú podobný fenomén DÔKLADNE!!! odpozorovaný u kolónií tučniakov, keď na striedačku – matka – otec putujú kilometre k moru, aby tam nalovili ryby – riskujúc, že ich zožerie v mori tuleň leopardí a na zemi líšky, aby potom v bruchu priniesli potravu presne a len svojmu mláďaťu, zatiaľ čo iné žobrú o pokrm, čo sa nezaobíde bez zúrivého klovania!

      Detto v našom pásme krkavce – hniezdia v kolóniách, a keď priletia nakŕmiť svoje mladé – nastáva zúrivé klovanie od ostatných, takže vystresované matky kľujú iné mladé, aby sa dostali k svojim! Lenže hlúpy Jano nedovidí na strom – kto je kto, koho je koho matka – keď všetky sú čierne, a tak z praktickej pozorovateľskej nevedomosti vyšiel ľudový predsudok o krvavých krkavčích, alebo beštiálnych /ktoré zviera týra svoje mladé okrem ľudskej matky psychopatky?/ -„matkách“!

      Ale tento predsudok je úplne v súlade s účelovým označením Gójimov za zvieratá!

      Takže – tie iné matky sú zlé matky, nehodné matky, matky vrahyne, matky, ktoré opúšťajú svoje deti! Žiaden kult matky = kult hmoty – komunistický kult – keď otec – kult Ducha – nemal nárok na výchovu detí = statočných detí = potenciálnych odporcov systému!

      V prírode opustí matka svoje mláďa, len ak páchne od človeka!

      Už sa konečne začnite preprogramovávať do pravdy, inak budete mať nielen novinárske sračky a bludy v hlave až do vašej smrti!

      Mimochodom Emily – aby som si ťa zase nesplietol s ametyst – ty tu ospevuješ múdrosť prírody – akože toto nevieš?! Lebo pestuješ kult Zeme a nezmysly o kristovi! k – nie K!

     • Ty o čom zas točíš, Maroš? Sa preber!
      A keď chceš komentovať niečo, čo uvádzam z biblie, tak si ju najskôr prečítaj! Alebo môj prípadný komentár bez čítania preskoč; ja v prípade tvojich príspevkov budem robiť to isté.

   • Ale ti očkovaní oponujú ,že priebeh majú slaby ,že to nie je to ,čo by mali ,keby že sa nedajú
    Oni doslova sú v tom ,že nech ich chytí nádcha, či chrípka ,prejde to ľahko
    Kým neock.budu ,,bojovať ,,
    Ja by som sa hádam skôr chcela poradiť ,viete niekto povedať .. ozaj nám v dnešnej dobe uz aj 30r dozadu.. treba este všetky tie detské očkovania ? Veď máme všetko iné ako to vtedy keď to bolo rozšírené Viete sa niekto k tomu vyjadriť ? (lebo dennodenne človek počuje toto , prečo sa nechcem dať očkovať )
    Ďakujem

  • napichanci nešíria vírus, oni podľa všetkého vyrábajú – ich preprogramovaná a hacnutá DNA – spikeproteín (nikto nevie , kde je vypínač po napichnutí a či vôbec existuje) , ktorý sa v minulosti nazýval prión a ten šíria aj svojimi výmeškami či dýchaním do priestru. Otrava spikeproteínom – priónom – spôsobuje krvnvé zrazeniny a neskôr urobí z mozgu ementál – či emulziu – mikrozrazeninami a odumieraním nevyživovaných mikročatí mozgu. Takto sú výmeškami očkovancov ohrozovaní (pseudo-očkovaním) aj odporcovania napichnutia, ak sa dlhodobo zdržujú v spoločnosti napichnutých – hlavne v prvých týždňoch po napichnutí.

   • presne tak, iva, očkovanci „VÍRUS“ nešíria
    vírus na svoje „šírenie sa“ nepotrebuje zaočkovaného človeka…však tí, čo to monštrum vyrobili, si ho isto nevpichli, aby ho takýmto spôsobom ďalej roznášali
    otázkou zostáva, kde sa to tu vzalo, kto to sem dovliekol a komu sa podarilo napichať tie laboratórne baktérie do netopierov a potom aj do našich labutí v ZOO

   • …a nechápem, čo chcú ešte pred nami utajiť, keď to už dávno viac ako polovica ľudstva vie – čím viac sa do svojich nezmyselných lží zamotajú, tým väčšiu hanbu zožnú

  • Oldo presne sa to tak,deje,lebo ide o masivnu depopulaciu celeho sveta,nielen Slovenska

  • virus existuje, aj ked ho nevedeli „izolovat“. ale virus nie je problem… na viruse sedi spicaty protein (tie spice co vidis na obrazkoch), ten isty co je vo vakcinach — to je co vakcinovani ludia siria… capisce?

 6. K článku – tvárme sa, že nevieme…

  Harvardský a Houstonský projekt /likvidácie Slovanov/

  „V polovici 80. rokov bola do ruštiny preložená kniha britského dôstojníka spravodajskej služby Johna Colemana nazvaná Výbor 300 (The Comitee of 300). Autor približne tridsať rokov skúmal tajné mechanizmy riadenia sveta a prišiel k záveru, že globálne procesy riadi 300 najbohatších rodinných klanov. Tento „Výbor 300“ si objednal v 80. rokoch u najväčšej americkej vedecko-výskumnej korporácie vedecko-výskumný prieskum. Na základe získaných výsledkov z tohto prieskumu sa ukázalo, že prírodné zdroje na Zemi sú dosť obmedzené. Pre komfortnú existenciu na Zemi tieto zdroje postačia iba pre jednu miliardu ľudí.

  Vtedy bola vypracovaná teória „zlatej miliardy“, ktorá „má právo“ v priebehu 100-150 rokov zostať na Zemi. Medzi túto zlatú miliardu patrí obyvateľstvo USA, Kanady, Západnej Európy, Izraela a Japonska. Iste chápete, Rusi, ani Tatári, ani iné mnohé národy, ktoré žijú v našej krajine (v Rusku) sa do tejto miliardy nedostali. V roku 1985 svetové spoločenstvo (ktoré aj teraz bráni záujmy samozvaných ukrajinských politikov) sformovalo program vo vzťahu k Sovietskemu zväzu: Do roku 2020 dvojnásobne znížiť obyvateľstvo v ZSSR, v priebehu 35 rokov každého druhého v krajine zabiť. Zabiť nielen vojnou, ako sa to robí s moslimskými národmi, ale – staršiu generáciu zničiť biedou, ktorá bude organizovaná a mladú generáciu zničiť alkoholom, tabakom, drogami a morálnym rozkladom, ktorý bude všade a masovo v ZSSR implantovaný.

  Margaret Thatcherová, bývalá premiérka Veľkej Británie vo svojom vystúpení pred niekoľkými rokmi vyslovila záhadnú vetu: „Podľa hodnotení svetového spoločenstva je ekonomicky užitočné, aby na území Ruska žilo 15 miliónov ľudí“. Tlmočník si myslel, že zle rozumel a preložil 50 miliónov. Thatcherová ho okamžite opravila. V tom čase bolo v Rusku 150 miliónov. Kde zostalo ostatných 135 miliónov? Ostatní sa dostanú pod ozajstný „nôž“ šialenstva, antikultúry, rozvratu, drog. Pred dvoma rokmi Rusko osobne navštívila Madelaine Albrightová – v tom čase štátna tajomníčka USA a vystupujúc ozvučila tú istú vetu: „Podľa hodnotení svetového spoločenstva je ekonomicky užitočné, aby na území Ruska žilo 15 miliónov ľudí“. Kam zmizlo ostatných 130 miliónov? V tom čase bolo v Rusku už len 145 miliónov. Ako už to vidíme, program nabral plánovaný kurz pre svoju realizáciu a plnenie dlhodobých cieľov spoločenstva.

  Koho sa títo ľudožrúti 20. a 21. storočia rozhodli ponechať v Rusku? Dva milióny – to je obsluha transsibírskej magistrály, najkratšej cesty z Japonska a juhovýchodnej Ázie do Európy. Ďalších 13 miliónov nechali na obsluhu najšpinavších hutníckych a chemických výrob a obsluhu svetového úložiska jadrového odpadu, na ktoré bude Rusko zmenené. (Mimochodom, súčasná Putinova Štátna Duma už prijala zákon o zmene Ruska na svetové jadrové úložisko. Na Sibíri sa realizuje rozsiahly program výstavby ciest pre tento projekt). „Zlatá miliarda“ nepotrebuje Rusko ani Ukrajinu, ani ich dejiny a kultúru. Potrebuje iba ich prírodné bohatstvá a ich životný priestor.“ – pokračovanie…
  https://kokiho-blog.webnode.cz/news/harvardsky-a-houstonsky-projekt/
  —————————————
  „Ako uvádza S.V. Subramanian z Centra štúdií pre populáciu a rozvoj pri Harvardovej univerzite s kolegami v ich štúdii:“
  REPLAY – „z Centra štúdií pre populáciu a rozvoj“ = plán na depopuláciu Slovákov – v roku 2100 nás má byť 2,56 mil.!

  Čiže čo doboha má znamenať „štúdia“ z kuchyne našich vrahov v Harvarde?! Že majú nahovno výsledky, lebo Slovania sú švábi – alebo ich zasrané sion-anglosaské lektvary neutralizovala Galaktická Federácia?!

  Redakcia – tvárte sa harvardsky! Alebo houstonsky?! To potom máte so švábmi problém – my tady nehoustnem ani netuhnem – nehardujem!

 7. https://www.banned.video/watch?id=61733f137c7d401093689750
  Former Trump Medical Advisor Warns Shots are Creating a Supervirus
  Bývalý lekársky poradca Trumpa varuje, že vakcíny vytvárajú supervírusi

 8. https://www.banned.video/watch?id=61733bf97c7d4010936777c1
  The Medical Tyrants are Now Targeting Our Children
  Lekárski tyrani sa teraz zameriavajú na naše deti

 9. https://www.banned.video/watch?id=6172f845e77e390ffdd16e13
  Modern Mind Control: From MK Ultra to Microchip Implants With Sean Stone
  Moderná kontrola mysle: Od MK Ultra po mikročipové implantáty so Sean Stone

 10. https://www.banned.video/watch?id=6171f1f7506e2b0e23eb90c8
  Tucker Carlson Exposes Jump in Deaths from ‚All Causes‘ as COVID Injection Spreads
  Tucker Carlson odhaľuje skok (zvýšenie) v úmrtiach zo „všetkých príčin“, ako sa COVIDOVE vakcíny šíria

 11. https://www.naturalnews.com/2021-10-22-white-house-targets-28-million-us-children-bioweapon-injection-campaign.html
  White House plans mass GENOCIDE against 28 million US children, targeting ages 5 – 11 with sweeping bioweapon injection campaign
  Biely dom plánuje hromadnú GENOCÍDU proti 28 miliónom amerických detí so zameraním na vek 5 až 11 rokov s rozsiahlou kampaňou na vstrekovanie biologických zbraní

 12. https://cz24.news/prolhany-chlibku-cdc-a-fauci-rikaji-ze-ockovani-proti-covid-siri-nakazu-zcela-stejne-jako-neockovani/
  PROLHANÝ CHLÍBKU! CDC A FAUCI ŘÍKAJÍ, ŽE OČKOVANÍ PROTI COVID ŠÍŘÍ NÁKAZU ZCELA STEJNĚ, JAKO NEOČKOVANÍ!

  SHAKEDOVÁ: Zelené pasy bychom mohli zrušit jako podmínku pro venkovní posezení v restauracích.
  HOROWITZ: Ano, i pro bazény, nejen resturace. Epidemiologicky máte pravdu. Ale věc se má tak, že potřebujeme ovlivnit lidi, kteří nejsou očkovaní.

 13. https://blog.hlavnespravy.sk/28241/podliehaju-iluzii-vacsina-ockovanych-si-mysli-ze-sa-nenakazi/
  Podliehajú ilúzii: Väčšina očkovaných si myslí, že sa nenakazí
  MUDr. Peter Lipták

 14. https://www.facebook.com/watch/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-UNK_GK0T-GK1C&v=371802648061760

  Prave som to dostal dnes vecer. velmi presvedcive!

  Pravda, tu si brusia zuby na Slovanov, ako som mohol zistit sam na vlastnej kozi, ked som tu prisiel v 1968. Policajti boli obzvlast hrubi!

  Dnes som videl som fotku ministerky v jej cancelarii, so seres ovou fotkou v pozadi.
  Kto to povedal, ze nezalezi koho volia, ale kto pocita hlasy?
  Bolo by zaujimave zavolat Rusov na volebny den na Slovensku a nechat ich davat pozor pri hlasovani a pocitani hlasov.
  Mila redakcia, dakujem za Vase Forum. Velmi vzdelani ludia sa tu maju moznost podelit so svojimi poznatkami.

  • Systém /= tí, ktorí ho majú v moci/ potrebuje takéto fóra na to, aby vedel, čo vie protistrana! Takže NEĎAKUJ! Adminka tohto webu /detto Lichtner Infovojna.sk/ pomáhala proklamovať slobodu v očkovaní, vďaka čomu vznikla armáda očkovancov – dnes ochotná pozatvárať v lágroch odporcov očkovania! Ani tento – ani žiaden web na Slovensku neučí konceptuálne chápať prebiehajúce procesy smerujúce – reaktívnou autogenocídou – do našej záhuby!

   Úplný humus bolo vyjadrenie administrátorky tohto webu – necitujem, len hovorím podstatu – že si mieni počkať na následky očkovania, čo by akože malo očkovanie zastaviť, čo je analógia, keď stádo hoviad vytlačí na svoju perifériu tých slabých, aby sa predátori nasítili a oni – jadro stáda to prežilo! Hnus! Hnus! Sama sa zaradila medzi zvieratá!

   Opakujem – ja som tu tolerovaný len ako reflexia systému – takže za „príležitosť tu“ nikdy neďakujem!

   To video hore som nabiehal 4 krát kvoli zamrznutému PC – nedopozeral sam a už nemienim. Opäť ide len o povrchnú vnímanie problému – bez videnia cieľov!
   1/ Cieľom je totálna genocída a obmedzenie zdrojov – rozvrat technologickej civilizácie, prechod na organickú civilizáciu Zlatekj miliardy – s vládnucou technologickoou „elitou“ degenerátov!
   2/ Subcieľom je nedostatok a hladomor – likvidácia príjmov, živnosti atď.
   3/ Podnikateľ si zlikviduje živnosť tak, že
   – si zlikviduje príjem vďaka segregácii,
   – si zlikviduje firmu vďaka segregácii zamestnancov,
   – ak to nespácha sám – štát ho zlikviduje pokutami,
   – zamestnanci odídenci si takto zlikvidujú firmu a živobytie tiež a zlikvidujú ostatné firmy svojím nedostatočným príjmom – nakoniec sa zlikvidujú exekúciami, hladomorom, prípadne občianskou vojnou.

   Tomuto sa dá jedine čeliť a nie prizeraťsa a snažiť sa s tým vy.ebať!

   A táto nekonceptuálna stránka navádza ľudí, ako s tým vy.ebať! A zavádza ľudí „deľbou práce“, akoby vakcinácia nesúvisela s ostatnými nástrojmy globalistov. Kedysi stránka o zdraví. Dnes vám lieči „obličky“ a tým vám zničí pečeň – a ďalej to poznáte! oTto je systémový Badatel Dnes!

   Opakujem – ja som tu tolerovaný len ako reflexia systému – ktorý potrebuje vedieť čo vieme!

   • My sme to nepovedali. Dali sme to ako anketu, že čo si myslia ľudia a väčšina navrhla takýto postup. Alebo je lepšie ich (očkovancov) zachrániť a oni potom prinútia zaočkovať sa aj nás?

    Vy ste sa k tomu konkrétne nevyjadrili. Nože, dajte nám vedieť, ako by ste postupovali vy. Ak vaše argumenty budú rozumné a presvedčia nás, tak radi zmeníme názor.

    Inak my tu tolerujeme každého. Jediné pravidlo je neútočiť osobne na iných diskutujúcich alebo nás. Ak toto dodržíte, kľudne si môžete písať čo len chcete.

    • Podporte petíciu za dobrovoľnosť očkovania proti COVID-19
     [Prehľadávať doménu badatel.net] https://www.badatel.net › podporte-peticiu-za-dobrovolnost-ockovania-proti-covid-19
     Som proti násilnému očkovaniu! Kto sa bude chcieť nech sa dá….Chráňme si Naše zdravie . Gates a spol nech investujú do životného prostredia a do účinných liekov liekov hlavne boji s rakovinou, mozgovými príhodami….Je potrebná začať petíciou proti očkovaniu, lebo raz sa zobudíme a bude to povinné!

  • Ladislav a pomocou kalashnov, tych sorosovcov napravit

 15. https://www.youtube.com/watch?v=nULp7mXZrhU
  Davos v katakombách Tajné prepojenie Klausa Schwaba s Vatikánom

  • Čo keby som vám prezradil, že kľúčový koncilový otec 2. vatikánskeho koncilu bol zároveň aj váženým prednášajúcim v Davose v počiatkoch Svetového hospodárskeho fóra?

   Čo keby som vám tiež prezradil, že okrem toho, že tento arcibiskup mal pred 40-mi rokmi veľmi blízko ku Klausovi Schwabovi, zároveň aj zorganizoval na konci 2. vatikánskeho koncilu tajné stretnutie uprostred noci pod ulicami Ríma s cieľom zosnovať plán úpadku tradičnej Katolíckej cirkvi?

   Znie vám to ako búrlivá konšpiračná teória alebo dej románu od Malachiho Martina?

   Nuž, je to čistá pravda. Máme nové šokujúce video s Klausom Schwabom, v ktorom to narovinu hovorí. Ak ste chceli vedieť, o čom je František, tak tu to máte.

   Niet divu, že v novembri poputuje do Glasgowa, aby prednášal na konferencii OSN o klimatických zmenách. A hádajte čo? Kým bude v Škótsku, František neodslúži verejnú svätú omšu.

   Video je určené všetkým ľuďom, nielen katolíkom, ktorí sa chcú dozvedieť, čo sa vo Vatikáne deje s Františkom a globalistickými veľkými hráčmi nového svetového poriadku.

   Zdroj: TheRemnantVideo 18.8.2021

 16. Idú po nás

  Pozor, Pozor, Vakcíny fungujú, o tom potom, treba si uvedomiť načo boli navrhnuté a vyrobené. Už to bude iba tak že nás budú tráviť, a zabíjať, podľa ich plánu depopulacie. Voda a jedlo sú už otrávené desaťrocia, vzduch – chemtrails. Stale je to ale malo, takže sa pritvrdilo a máme tu injekcie. Zatiaľ som kľudný, lebo rozumný prežijú, ale to nie je koniec, energie a suroviny na planéte dochádzajú, takže do 2030, sa bude iba zabíjať a vraždiť v rámci zdravia ľudí a zelenej ekológie.

 17. J.Biden ma nový slogan: „Vaše telo moja voľba“ Biden oznámil, že všetky spoločnosti so 100 a viac zamestnancami musia presadiť povinné očkovanie.
  https://joannenova.com.au/2021/09/your-body-my-choice-says-biden/

  • Áno, no napriek tomu nevyšlo žiadne oficiálne nariadenie, lebo na to Biden nemá právomoc. Spolieha sa na to, že to firmy začnú robiť a mnohé to už aj robia. Je to podobné ako s našimi nulitnými vyhláškami, ktoré hlúpi a právne nevzdelaní policajti vymáhajú.

 18. …najskôr k tomu článku, žiadny cov. neexistuje, pod ,,cov.“ sa skrývajú chor.ako chrípka, bež.nachl,,záp.pľúc a pod. všet.známe ešte pred koronocirkusom…a vakcíny samozrejme že nepomáhajú po zdrav.stránke, pretože toto nie je ich cieľom a my všetci, kt. o tom vieme vďaka stránkam ako je aj Portál Bádateľ vieme aj o tom prav.cieli….cieli ,,Veľ“.resetu…veľa vysvetľuje aj Harvard.a Houst.projekt, vďaka za zverej….je veľmi smutné, čo je v pláne so slovans.národmi, kt.si ako 1 z mála národov doteraz ctí trad.hodn., kult., svoj.zvyky a pod, …milá Jean, opäť kopec inform., ďakujeme, tiež veľa hovorí to video prepoj.Klausa s Vatikánom…zaujím.by bolo vedieť, koľkí ľudia toto naozaj vedia, alebo len tušia? koľkí vôbec tušia pravé ,,poslanie“ pápeža Fr. ?….nie mnohí, a ,,zarytí pravdoveriaci“ vám ani neuveria, žiaľ, hlavne na ich vlast.škodu……a ako to je v reáli ?…stále tvrdím, že je to o ľuďoch….niekde chcú vidieť cov.test na vlast.oči, niekde sa vás na to ani nepýtajú…. v každom prípade, je výborné vedieť aká je pravda, aj keď je skutočne ,,nie príliš priaznivá“….nie je význam ,,zakrývať si pred ňou oči“….treba, aby sme sa hlavne ako jednotlivci by sme sa mali vedieť zastať sami seba / nie je to jednod., no musíme vydržať / a odmietať tento koronocirkus…. pre naše vlast.dobro a dobro celého národa….

 19. Takto. Pre správne pochopenie – ako funguje „cezhraničná“ informácia v globalizovanom svete!
  1/ Počas tzv. železnej opony sa pašovali samizdaty, ale aj celé knihy – vydávané za beletriu – kvázi fikciu. Jedna z nich – „Štrnásta nula“ od Enza Russa – román o modernej mafii, originál vyšiel v roku 1986 – u nás publikovaný v roku 1991. Teda – už v roku 1986 vyšli pokyny nadnárodného zločinu o budúcej drogovej balkánskej ceste, o rozdelení ČSFR v roku 1992, o prenikaní mafie do štátu! Cezhranične – pekne zabalené ako knižka – ktorej predchádzal Krstný otec.
  Vtedy sme vo Východnom bloku nemali internet – tak sa to urobilo takto, a myslím – aj keby internet u nás existoval – znovu by sa to urobilo „ako fikcia“, t. j. verejne na očiach, pretože príjemcom pokynov boli konkrétni ľudia – nie nechápajúca verejnosť.

  2/ Teraz detto. Príjemcami určitých informácii z Harvardu – sú zainteresovaní sionisti – nie obyčajná verejnosť. Teda – výstup o vakcíne z Harvardu – kuchyne našich vrahov – nie je všeobecná globálna informácia – je to kód! Táto redakcia tento kód nechape – zverejňuje ho ako všeobecnú informáciu – a priom pomáha cezhraničnej komunikácii našim vrahom – ktorí žijú na Slovensku. Lebo -maily sú hackované, ale článoček nie!
  Teda!
  3/ Neviem, či chápete význam paranoickej stráže Sokola na tomto webe!

  • A ako by ste teda tú správu dekódovali vy? Prezradíte to nám nevedomým?

   • „Masové očkovacie kampane prebiehajú vo svete v bezprecedentnej miere. K októbru 2021 bolo podaných vyše 6,54 miliárd dávok týchto vakcín.

    Minimálne jednou dávkou bolo zaočkovaných 3,7 miliárd ľudí (47,6% svetovej populácie). Napriek všetkému, ani toto masové celosvetové očkovacie úsilie nedokázalo zastaviť pandémiu.“ – zdroj je kto? Lebo ak WHO – prečo nie WHO? Alebo Harvard?

    „Napriek všetkému, ani toto masové celosvetové očkovacie úsilie nedokázalo zastaviť pandémiu“ – Mercola udržiava podvod o pandémii, aby mal o čom písať? Aby ho mohli preberať alternatívne média a trolli?

    „Za použitia dát zo stránky „Náš svet v dátach““ – veď to sú globalistické dáta – ako môžu sedieť, keď nesedia nielen na Slovensku?! V 68 krajinách „nášho sveta“? Toto je zpráva – z ktorých dát MAJÚ VYCHÁDZAŤ MÉDIÁ – otázka ktoré?
    ————————————————-
    Podľa mňa – toto je to kontextuálne gros odkazu článku – keďže som podozrievavý:

    „Ak by ste mali pochyby, že potrebujeme vážne prehodnotiť celosvetovú masovú očkovaciu kampaň, nasledujúce fakty by mali vaše pochybnosti vyvrátiť.“
    PLUS headline
    „Vakcíny nefungujú: Podľa štúdie z Harvardu najzaočkovanejšie krajiny majú najviac prípadov covidu“ = ???

    Keďže vieme, že covid existuje len vďaka podvodu s PCR testami a oni si urobia výsledky aké chcú – TOTO JE POKYN NA ZMENU ZLOŽENIA VAKCÍN Z KUCHYNE NAŠICH VRAHOV! Nie na zastavenie očkovania! Prehodnotiť nerovná sa zastaviť! Zomiera príliš málo ľudí, aj ked veľa – ale nesedí to s plánom! Ľudia sú ako švábi! „Opatrné“ podávanie jedu treba prehodnotiť! Veď oni majú na to „deltu“, aby mohli zakryť úmrtnosť na vakcíny – ale ľudia sú švábi!

    Všimnite si, ako sa Mercola vyhol súvislostiam medzi vakcínami a úmrtiami na ne – toto vynechal – prečo? – pracuje len s falošnou pozitivitou!

    Toto je cezhraničný odkaz – robte to inak – nejdeme podľa plánu! To, že je to z Harvardu = jedno z centier riadenej genocídy! To, že chcú do nás napchať 3. – 5. dávku je udržiavanie Owertonovho okna, aby mohli zmeniť receptúru! Odbočím – myslím, že okolo roku 2013-2014 – zomrelo v Rusku cca 80 akademikov! ???

    Čiže výstup pre nás – pozor, teraz má prísť tá rana, ktorej sa majú obávať práve Slovania – ako prioritný cieľ genocídy! Čo má doboha čo robiť v našom informačnom poli výraz „neúčinné vakcíny“?! Akože neškodné vakcíny?! Neškodná Coca Cola, v ktorej sa rozpustia mince?!

    Jean nás tu zvykla na Mer-colu?!

    • Tu je príklad udržiavanie masovej kontroly v neustálom pohybe – zaklínadlá typu „britskí /izraelskí/ vedci zistili“!

     Izraelskí vedci navrhli efektívnejšie testovanie ľudí na …
     [Prehľadávať doménu facebook.com] https://www.facebook.com › spravy.rtvs › videos › 834365817043898
     Izraelskí vedci navrhli efektívnejšie testovanie ľudí na koronavírus Dokázali, že PCR testy sú schopné rozoznať nákazu aj v koktejli namiešanom z…

     Celoplošné testovanie a prísne opatrenia pomohli Slovensku …
     [Prehľadávať doménu euro-bazar.eu] https://www.euro-bazar.eu › celoplosne-testovanie-a-prisne-opatrenia-pomohli-slovensku-v-boji-proti-covid-19-tvrdia-britski-vedci
     8.12.2020 (Webnoviny.sk) – Plošné testovanie na koronavírus na Slovensku v priebehu týždňa znížilo mieru nákazy o zhruba 60 %. Podpísali sa však pod to aj prísne protipandemické opatrenia, tvrdia vo svojej, zatiaľ nezrecenzovanej, štúdii vedci z London School of Hygiene & Tropical Medicine. Informuje o tom denník The Guardian.

     „zatiaľ nezrecenzovanej“ – asi ako tento článok!

     Mercola Market – Shop Products Recommended by Dr. Joseph …
     [Prehľadávať doménu mercolamarket.com] https://www.mercolamarket.com
     Dr. Joseph Mercola recommends these health products to help you take control of your health. Get 5% Off All Autoship Orders! Learn more; Save $5 Now! Text SAVE to 88088** 877-985-2695 877-985-2695. Help. FREE SHIPPING ON ALL ORDERS OVER $49 & 90-DAY SUPPLY SUPPLEMENTS | USA CANADA. FREE SHIPPING OVER $49 | USA …
     Top Products
     Discover and shop for top products and other health supplements from…
     Supplements
     Discover and shop for top health supplements and other health…
     Pets
     FEATURED PRODUCTS Complete Probiotics for Cats & Dogs. Provide your…
     Food & Drinks
     Discover and shop for top food and drink products and other health…
     Personal Care
     Discover and shop for top personal care products and other health…
     Clothing
     Discover and shop for top clothing products and other health…

     https://duckduckgo.com/?q=mercola+products&t=h_&iax=images&ia=images

 20. http://www.nwoo.org/2021/10/22/varovani-proti-ockovani-z-vysokych-mist-kam-zmizely-miliony-jeho-obeti/
  Varování proti očkování z vysokých míst – kam zmizely miliony jeho obětí?

 21. Na tomto „nepeknom“ blogu sa smejem:
  Jsem zvědavý, co s náma budou dělat, teď zákaz do hospody, posléze by to mohl být zákaz na veřejné hajzly, abychot tam někoho neohrožovali.

  • My sme mali povolené sedieť na terase vzadu
   Wc nie Ten len pre OTP (interiér) takže obsluhe je to ľúto

   • Mnohí ľudia idú konzumovať len aby mohli ísť na záchod a nebolo to trapné, zvlášť ak nie ste miestny štamgast.!
    Takže srať na nich!

 22. http://www.zvedavec.org/vezkratce/18206/
  Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!

 23. http://svobodnenoviny.eu/prezident-chorvatska-odsoudil-media-a-tvrdi-zadne-dalsi-ockovani-v-nasi-zemi/
  Prezident Chorvatska odsoudil média a tvrdí: Žádné další očkování v naší zemi!

 24. https://www.infowars.com/posts/sweden-suspends-moderna-shot-indefinitely-after-vaxxed-patients-develop-crippling-heart-condition/
  Sweden Suspends Moderna Shot Indefinitely After Vaxxed Patients Develop Crippling Heart Condition
  Švédsko pozastavuje Moderna vakcíny natrvalo po tom, ako zaočkovaní pacienti získali zmrzačujúce srdcové stavy

 25. https://www.infowars.com/posts/report-joe-biden-builds-wall-around-his-delaware-beach-house-makes-america-pay-for-it/
  Report: Joe Biden Builds ‘Wall’ Around His Delaware Beach House, Makes America Pay for It

  Joe Bidenovi sa stavia plot (stena) okolo jeho domu za USD 456 548 a platí sa to z daní ľudí.

 26. https://www.hlavnespravy.sk/vacsina-nakazenych-su-ockovani-vo-vacsine-vekovych-skupin-profesor-mediciny-zo-stanfordskej-univerzity-ukazuje-na-data-z-anglicka-a-nezmyselnost-covid-pasov/2726818
  Väčšina nakazených sú očkovaní vo väčšine vekových skupín – profesor medicíny zo Stanfordskej univerzity ukazuje na dáta z Anglicka a nezmyselnosť covid pasov

 27. AUSTRÁLIA: Reignite Democracy Australia, ktorú založila novinárka Monica Smitová, otvorená kritička autoritárskych karantén v Austrálii, ktorá bola minulý týždeň prepustená z väzby na slobodu, založila skupinu s názvom „Zdravotné sestry prehovorili“, v ktorej zdravotné sestry, ktorým zapchávajú ústa, hovoria pravdu o tom, čo sa v súčasnosti deje v nemocniciach s ľuďmi, ktorí utrpeli poškodenia očkovaním.

  https://cz24.news/australske-zdravotne-sestry-uz-nebudu-mlcat-a-odhaluju-hrozy-napachane-smrtiacimi-covid-injekciami-sformovali-imformacnu-skupinu/
  *****
  a to na začátku covid rok 2019/2020….. austrálie dostala vakcíny, ve kterých byl HIV/AIDS, což zjistili až po naočkování mnoha osob…..

 28. https://www.youtube.com/watch?v=dbZF4SKWclk
  Jakubec: DRZOSŤ❗Jarčuška porušil prísne opatrenia a zabával sa s Kandráčom. Výsmech národu❗

  Ten ktorý zakazuje slobodne žiť, porušuje čo sa len dá a vysmieva sa ľuďom do tváre.
  Rovnaký ako Krčméry a Mikas.
  Kandráč/ovci propagátor nutnosti vakcinácie brnkal na struny do rytmu.
  Jarčuška tancuje bez vkusu a Kandráč hraje na playback bez bicích…
  Super dvojka, na smiech😁

 29. https://www.naturalnews.com/2021-10-22-delta-plus-variant-requires-more-vaccines-pfizer.html
  COVID-19 delta plus variant could require MORE vaccines, says Pfizer board member
  COVID-19 delta plus variant by mohol vyžadovať VIAC vakcín, hovorí člen predstavenstva spoločnosti Pfizer

 30. https://cz24.news/australske-zdravotne-sestry-uz-nebudu-mlcat-a-odhaluju-hrozy-napachane-smrtiacimi-covid-injekciami-sformovali-imformacnu-skupinu/
  AUSTRÁLSKE ZDRAVOTNÉ SESTRY UŽ NEBUDÚ MLČAŤ A ODHAĽUJÚ HRÔZY NAPÁCHANÉ SMRTIACIMI COVID INJEKCIAMI!! SFORMOVALI IMFORMAČNÚ SKUPINU

 31. ….áno, urč.informácie sú vždy len pre urč.ľudí….keď preniknú k tým ostatným,buď nie sú správne vysvetlené, alebo sú podané tak, aby sa ani chápali všelijako, len nie správne….

 32. Teória Dr.Vína: Zaočkovaní sú neinformovaní ľudia. Ak by vedeli že je to smrteľné, nič by ich nedonútilo.

 33. ..Vladko chcem sa Ti moc poďakovať za to sprostredkovanie učenia, veľmi si to vážim….priznám sa, až neskôr som si uvedomila, že som Márii nedala číslo a ona mi zavolala….veľmi ma tým povzbudila…ĎAKUJEM ešte raz …

 34. Súlas 👍

Pridajte komentár

*