Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Dospievajúce deti trpia poškodením srdca aj mesiace po druhej dávke Pfizeru


Print Friendly, PDF & Email

Dospievajúce deti trpia poškodením srdca aj mesiace po druhej dávke Pfizeru

(Ethan Huff, Natural News) Nový výskum publikovaný v Journal of Pediatrics odhalil, že viac ako 66 percent všetkých dospievajúcich detí, u ktorých sa vyvinula myo-perikarditída súvisiaca s očkovaním proti Covid-19 po druhej dávke, trpí pretrvávajúcimi srdcovými abnormalitami aj mesiace po ich prvotnej diagnóze.

Toto odhalenie naznačuje, že na rozdiel od toho, čo tvrdí vláda, nepriaznivé účinky očkovania proti covidu môžu byť dlhodobé, dokonca aj u detí.

A najsmutnejšie na tom je, že deti majú v prvom rade prakticky nulové riziko úmrtia na túto chorobu. Tak potom aký je dôvod, prečo boli zaočkované?

Štúdia spochybňuje oficiálne tvrdenia štátnych úradov

Štúdia zverejnená 25. marca 2022 spochybňuje postoj viacerých vládnych agentúr v Spojených štátoch, vrátane Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), ktoré tvrdí, že zápal srdca spôsobený mRNA vakcínami od spoločností Pfizer a Moderna je vždy „mierny”.

Výskumníci z Detskej nemocnice v Seattli sa zaoberali prípadmi pacientov mladších ako 18 rokov, ktorí prišli do nemocnice s bolesťou na hrudníku a zvýšenými hladinami troponínu v krvi medzi 1. aprílom 2021 a 7. januárom 2022, čo pokrýva obdobie hlavnej očkovacej kampane.

Všetci dostali druhú dávku Pfizeru v priebehu týždňa predchádzajúcemu očkovaniu.

Z 35 pacientov, ktorí spĺňali kritériá, bolo 16 určených ako vhodných pre účely hodnotenia. Následne všetkých 16 podstúpilo testy srdcovej magnetickej rezonancie (MRI) tri až osem mesiacov po prvom vyšetrení.

Zistilo sa, že 11 z nich má pretrvávajúce neskoré zvýšenie hladiny gadolínia (LGE), hoci hladiny boli nižšie ako v predchádzajúcich mesiacoch.

„Prítomnosť LGE je indikátorom srdcového poškodenia a fibrózy a je silne spojená s horšou prognózou u pacientov s klasickou akútnou myokarditídou,“ vysvetľuje štúdia.

Plne zaočkované deti majú hladiny troponínu viac ako 20-krát vyššie ako pacienti s infarktom

Metaanalýza ôsmich štúdií zistila, že LGE je prediktorom smrti zo všetkých príčin, kardiovaskulárnej smrti, transplantácie srdca, rehospitalizácií a rekurentnej akútnej myokarditídy.

Zvýšená hladina LGE si tiež vyžaduje zavedenie mechanickej podpory krvného obehu.

Liečba osteoporózy

Ďalšia metaanalýza 11 štúdií zistila, že „prítomnosť a rozsah LGE sú významným prediktorom nepriaznivých kardiovaskulárnych následkov“.

Zatiaľ čo niektorí detskí pacienti v novej štúdii vykazovali symptómy, ktoré boli prechodné a väčšina pacientov zrejme reagovala na liečbu, stále pretrvávali aj abnormálne nálezy, zistil tím vedcov.

„To všetko vyvoláva obavy z potenciálnych dlhodobých účinkov,“ napísali vedci a dodali, že „plánujú vykonať viac MRI vyšetrení po jednom roku, aby zistili, či sa niektoré z abnormalít vyriešili.“

„Táto práca poskytuje ďalšie dôkazy o tom, že myokarditída u dospievajúcich detí, ktorá je následkom očkovania proti COVID-19, je veľmi vážna,“ hovorí Dr. Madhava Setty, hlavný vedecký redaktor The Defender, projektu organizácie Children’s Health Defense (CHD).

„Všetci pacienti mali významne zvýšené hladiny troponínu v krvi, čo svedčí o poškodení srdca. Zvýšené LGE ukazujúce na vážny zdravotný problém, bolo prítomné u viac ako dvoch tretín detí.

Títo mladí pacienti mali strednú hladinu troponínu 9,15 – teda viac než 20-krát vyššiu ako hladiny zistené u ľudí trpiacich srdcovým infarktom.“

Záver

Dr. Marty Makary, chirurg a výskumník verejnej politiky na Univerzite Johna Hopkinsa, napísal k uvedeným zisteniam na Twitteri komentár, že CDC má občiansku povinnosť dôsledne študovať dlhodobé účinky myokarditídy vyvolanej očkovaním.

„Nová štúdia nasledujúca 3 až 8 mesiacov po myokarditíde ukazuje na MRI (magnetickej rezonancii) abnormalitu srdca s neskorým zvýšením gadolínia pozorovanú u 63% detí,“ dodal.

To si zaslúži ďalšie štúdium.

Podľa doktora Anisha Koka, kardiológa, štúdia tiež naznačuje, že viac ako 70 percent tínedžerov, u ktorých sa rozvinie myokarditída z covidových vakcín, „zostane už navždy s jazvou na srdci“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To si zaslúži ďalšie štúdium a ďalšie očkovania, aby bolo na kom študovať…
  Ako pekne básnicky povedať že si to nezaslúži ďalšiu štúdiu, ale – ako to básnicky povedať? – keď sa malá mosadzná “včelka” ktorá je reaktívnou silou pušného prachu v nábojnici vymrštená skrze trubku s vyvŕtanou závitnicou do lebky a zastaví sa až v amygdale?
  No, priamo to napísať už nemôžeme, verím, že básničku AI nepochopí. Iba že by cenzorovali a bonzovali ručne ľudia. Ale aj takí sa nájdu, každý chce žiť – aj keď na úkor druhých.

 2. Vyradení z bojaschopnosti! Impotenti!

 3. Israismael

  Toto asi nie je moc dobrá správa, ale pre mnohých možno minimálne zaujímavá a hlavne pre tých co poznajú numerologiu.
  Tak si to predstavte, čo som objavil na troch datumoch, ktoré boli smutne pre ľudstvo… Každý ten jeden dátum po spočítaní dňa, mesiaca a roka (rozložené na dvojcisla) dostáva jednotné číslo 68
  V gematrii značí 68 veľký tresk v zmysle veľké vojny, a zabíjanie…

  Prvá svetová vojna:
  začala 28.7.1914

  7 + 28 + 19 + 14 = 68

  Druhá svetová vojna
  začala 1.9.1939

  9 + 1 + 19 + 39 = 68

  Útok na Ukrajinu / Začala 3. svetová vojna/
  24.2.2022

  24 +2+ 20 + 22 = 68

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a svoj dátum narodenia si už zrátal?,pre mňa je numerolígia hlavne aký je dlh na hlavu a koľko nás tu je,lebo tak vysoké čísla niesú v poriadku,jediným nízkym číslom je tu počet tých rozumnejších a tých skoro bez viny a možno by ich súčet bol tiež tých 68,,,,vysokoškolsky vzdelaná doktorka opíchava mladučkú študentku šprťáčku túžiacu po vysokoškolskom vzdelaní-aké zmysluplné konanie pri toľkom vzdelaní a vedomostiach,,,,diabol si tu s vami robí,čo len sa mu zachce a čo má v náplni práce,,,,

   • Israismael

    Trochu sa krot vo svojich úvahách na témy ktorým nerozumieš… Prepáč mi.. Nič nie je náhoda a ani v buducnu a ani nikdy nebude nikdy náhodou, pretože to neplánuješ ty v tomto svete a vo vesmírne, ale niekto iný .. Ani to nie je náhoda ze si sa narodil do tohto sveta… Trochu by som bol pokornejsi na tvojom mieste….

   • Israismael

    Chápem tvoje rozhorčenie z tohto sveta, ved kto by nebol nahnevaný? .. Len nemusíš hneď sprznit všetko čo vyzerá na pohľad nepodstatné pre teba, aj keď to môže byť logicky niečím co môže byt pochopením pre niekoho o co ide.. Chápeš?? a to boli tie dátumy so synchronom jednotného čísla .. Všetko má svoju logiku aj sam Boh.. Nelogicke sú akurat ľudské zrudy, ktoré manipulujú ľudstvom a ako si správne poznamenal aj vakcínami a aj touto vojnou na ukr… Ľudia sa potrebujú prebudiť, inak bude zle a postihnu nás ako následok zlej karmy ešte väčšie pohromy ako boli doteraz a od toho roku 2020.. Musíme si uvedomiť ze zlo a temne sily s nami hrajú hru a veľmi spatnu už niekoľko storočí ci tisícročia, vlastne od udalosti spod Golgoty a teraz tieto spätne účinky sa hrnú na ľudstvo a sme na hranici konečných udalosti a z toho plynucich dosledkov

    • Tisícročia ? A čo tak miliardy? A čo tak od počiatku bez počiatku. Všeobecne veľmi obmedzený pohľad na čas ktorý neexistuje akurát v ľudskej gebuľke.🤣🤣🤣.To je všeobecne nie osobné na teba.

     • Israismael

      Vývin človeka a jeho vnútra, čiže Jeho,, JA“, ale aj pozemskej schránky, čiže tela, je naozaj dlhý, niekoľko miliónov rokov.. Avšak prišla jedna epocha ktorá ukončíeva vývoj Ducha v človeku(telo a rozum nie je podstata) , a tu sa zrazu scvrkol čas na jednu poslednú vývojovú etapu ukončenú skúškou, alebo inak tiež v biblii známom Poslednom Súde ľudstva…opäť opakujem nejde o tela v súde ale o ducha, ktorý je jedine to podstatne a živé ako entita života v človeku… Toto nie je bajka v žiadnom prípade, toto je skutočnosť ktorá sa uskutoční každú chvíľu.. Sme v tom dianí ako ľudstvo práve zainteresovani… Ľudia si myslia ze ešte je čas, že súd príde niekedy o tisíc rokov a pod. Nie… My sme už tesne pred ukončením… Triedenie ľudi prebieha už dávnejšie len teraz sme v poslednej fáze…. o chvíľu sa ukončí súdom…

  • mariankosmac

   Zaujímavé. Ale v numerológii sa obvykle počíta každé číslo samostatne teda ako jednociferné, takže

   Prvá svetová vojna:
   začala 28.7.1914

   2+8+7+1+9+1+4= 32 3+2= 5

   Druhá svetová vojna
   začala 1.9.1939

   1+9+1+9+3+9= 32 3+2= 5

   Útok na Ukrajinu / Začala 3. svetová vojna/
   24.2.2022

   2+4+2+2+2+2= 14 1+4= 5

   5 je číslo Boha. Boh chce aby boli vojny.

   • Miroslav Čižmár

    Číslo 5 je v binarnej sústave 101. A sme pri satanistoch.

   • Miroslav Čižmár

    Ciferné súčty čísel v desiatkovej sústave poukazujú na deliteľnosť tromi. Každé prirodzené číslo sa dá zaradiť do jednej z troch množín podľa zvyšku pri delení trojkou. Bolo by zaujímavé takto rozdeliť prvočísla.

    • Miroslav Čižmár

     Skúsil som urobiť ciferné súčty prvočísel na jednociferne čísla, a roztriediť ich podľa zvyšku pri delení výsledných cifier trojkou. Pri postupnosti prvočísel mi vychádza zaujímavý, symetrický vzor, fraktál. Je to symetrický chaos.

   • Lebo bohovia maju z vojny zatvu.

   • Israismael

    K tomu číslu 5… Zaujímavé že aj po rozložení jednocisla z tych dátumov vznikne nejaký súzvuk niečoho vo vesmíre… a po zhmotneni sa udalosti v hrubohmotnosti teda u nás na Zemi vznikne súzvuk cisla 5..
    V tomto prípade je to ako číslo 5 znamenajúce veľké zmeny a premeny v životoch ľudí… Žiaľ, vplyvom katastrofických udalosti, v tomto prípade VOJEN
    Každopádne by sa to nestalo nebyť zlej karmy ľudstva… Karma je reciprocny zákon Boží , zákon akcie reakcie, zákon spätného navrátenia sa…
    Koľko zla narobilo ľudstvo za posledných 100 rokov, ale koľko zla nahromadilo od vraždy Ježiša na Golgote až po dnes .? . Svetové vojny, americké vmiesavanie sa do sveta, západna Európa a vlády ako zlo, vraždenie nevinných ľudí po svete a nielen vo vojnách … Svet (mundana) sa čistí od zla zákonom Božím.. Niekedy to vyzerá vo svete nespravodlivé, ale vždy je to spravodlivosť podľa Zákona lebo každého čaká len to co zasial.

  • Vy? Už som to niekde čítala. No v každom prípade som zvedavá takto do budúcnosti na 6. 6. šestkového roka. 666…. číslo diabla ale i živého človeka

   • Jedno cislo nemoze byt pre dvoch a uz vobec nie tal rozdielnych ako Diabol a Zivy Clovek. Musite si ujasnit koho cislo to je a koho cislo vam tlaci propaganda aby ste si mysleli ze to je.

    • Miroslav Čižmár

     Je to číslo krakena.

     • Dalsi tvoj zbytocny komentar, spamujes a spamujes.
      Ale uznavam ti tvoju otvorenost a jednoduchost. Ani len nezakryvas to ze si kreten a vies nam to vsetkym dokazat.

     • Miroslav Čižmár

      Buďte asertívni ako holubice a opatrní ako hady. Akcia musí byť opatrná a reakcia asertívna.

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vysokoškolsky vzdelanci sami sa zamotávajúci do zložitej spleti informácií a tvoreného nekonečného chaosu vás celý čas odrbávajú,jednoduchý zdravý rozum je nadovšetko,ten kto túži po vysokom vzdelaní-túžiť už potom môže po hocičom,,,,na vakcinácii sa rovnako dobre bohatne,ako na hocičom inom v duchu svet patrí tým,ktorí na to majú,,,,baktérie a vírusy tu prežijú všetko a všetkých a ani vzdelanie vám nepomôže,,,,

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,množenie je vojna ženy a muža a z toho vzíjde vždy nový bojovník,vojna je boja boj je obnovou strateného,každý kto umrie v boji je zakrátko nahradený novým životom,kým na bojisku akýsi hrdinovia prelievajú krv-vznikajú inde nové životy a to bez prestania,onen boh nám dokazuje nahraditeľnosť nerozumného a ešte to aj zdvojnásobuje,,,,kým na ukrajine zabili údajne až vyše 400ukrajincov sa za ten čas inde narodili ťažkétisíce nových životov a týmto nám dokazuje onen iba jedno-človek nedokáže boha tromfnúť v numerológii-žiadný človek nezabije viacej ľudí,než onen boh-semono nechá vzniknúť nové životy-vždy je vpredu,,,,logika klonovania muž+žena sú dvaja a z nich budú další dvaja-traja-štyria a kým murie muž+žena už majú ich potomkovia vlastných potomkov,,,,

 6. Jaroslav Vladimirovic

  Copak nechapete ze soucastne vyvrazdovani snahy o kolaps Slovanu EU jsou za vsim Anglo USA satanisti jejich loze Bidena Soros ….
  Jak jste to vse spapali
  Zelenskyiy je jejich sluhom jako byl komediant vozrala Vaclav Havlu
  Ktery rozbil CSFR pak ji nechal kompletne rozlozit ,,zspadem znicit ,,, vytunelovat
  Dovedete si predstavit dnesni uroven CSFR 3x vetsi platy, ,, ,,, 9 mesicni pracovni rok zdarma 14 denni lazenska pece pro vseobevne zdravi 28 jodinovy prsvovni vysoce
  Productivity vyroba vyvazene vysprla sebrvedoma vysprla superxdrava spolecnost s ostrahou hranic pred vetrelci joko Svycarsko

  Podobne planum a studijim Tomase Bati zavrazdenem leteckou havarii Anglany
  BATA by totiz nevznikla 2.WW holokausty vyvrazdovani vcetne EU inteligence ,
  KRIMINSLMICI jiz dnesni 7 milionu ,,,vrazd. ,,stale Malo tak valky …id ,,k nelibosti Synagogy Satanistu

  V 1987 jiz byly splaceny valecne ,,,dluhy ,, Warsavskych zemi ,,, bezne urovne 13 ax 20% nasi produkce CCCP splaceno take v ,drahyvh Kovech surovinsch produkce ,,
  CSFR zbranema textiles skalou vedkere vyroby vcetne VSZ
  Nasich narodu budoucnost zardousena satanisty vcele Hsvlojidu
  s. Lidskou tvari podvodu. ,
  Ja byl v planovaci rade rozvoje modernization ,,,vychodni nezavisle EU az po infrastructure Zivot Remer NEBE 5.DE xxXZ. Max 7. Satanisti 1. do 2.DE ..

  Energeticke site byly jiz zakladne vybudovany jaderne elektrarny novych CCCP na neobohaceny uran Francousky Kanadsky typy pripravovany
  Ne ty USA ,,Fukushima ,,
  Stale opijeni podvody imperialistu
  Covid vakcinacema migrsci z Afriky NATO..WHO ,
  ,ukrajinsky podvody k sebevrazdam kolapsu pro zisky a zachrany imperializmu ,,,papirkovych hodnot spotrrbnich zaxmradlych lejn
  Nastaly sebevrazefne hony na Carodejnice podobne paleni zpisma Svateho v nasich srdcich hnev prazdnota z Moderna Pfizer JNJ zmrzaceni vakcinacema Marky
  selmy ,,,
  7x XZ Dvsty zachrance civilizaci Slovanstva.

  JSTE UBOHI VAZALOVE USA SATANIDTU ..radeni v nasich zemi .

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,neotravuj s ukrajincami,to je zapredajný národ dobrý iba tak podnikateľom zo západu do roboty,rozumný človek myslí na posmrtný žívot a nie na mozole na rukách a vynosené biele košele,,,,posmrtný život je blaho a rozkoš pre dušu,,,,rovnako dobre si zašuká páchnucí bezdomovec pod holým nebom po pollitrovke nza 4e,ako voňavkový milionár vo vile po fetošine za 50e,,,,a takto je to aj s tou vašou histerickou pravdou-nikto z vás nemá pravdu,lebo pravda neexistuje,existuje iba zaplatená lož,komfrontácia a diplomacia,,,,

   • Israismael

    Co očakávaš od tak nízko postavenej planéty Zem vo stvorení?.. Očakávaš tu vysoko duchovné vyvinuté bytosti?.. Bytosti ako človek sem prišli vyvíjať svoje živé Ja (Ducha) a oni dosiaľ vyvíjajú len tela a rozum… a to co majú vyvinúť do výšky(ich vlastného ducha, nie ako fixiu ale ozajstnú entitu skrytú v mäse) to je u nich takmer u každého úplne zamurovane .ludia ani len netušia ze majú živého Ducha v sebe to podstatne o co ide Bohu, a co je hlavná podstata človeka a jeho úlohy v pozemskom, že vyvinie svojho Ducha v sebauvedomeni(ze si ho konečne uvedomíš ze je v tebe) …. a ze telo je len schránka, zahal, potrebná,, pomôcka“ pre tvojho ducha v pozemskom… Sme jedine tvory v celom stvorení, ktoré neuposluchli Boží zakon(nemyslím tým 10toro mojzisovych)… Ľudia nemajú o 3 hlavných zákonoch ani šajnu aj keď by sa to mohli naučiť a spoznať ich na tejto Zemi,lebo tie zákony sa tiahnu od samého vrchu Božského až po Zem….ono však ľudia sú leniví, pohodlí a uctievajú tradície ktoré nie sú od Boha ale človeka.. A potom sú aj slepí vo viere a pod …. keby neboli lenivý hľadať Pravdu v tých samotných Zákonoch, čo je aj Božia vola zároveň., tak by sme tu mali Raj na Zemi…..
    .. Pravdu vyššiu treba hľadať , nie tu pozemku lebo v tej je naozaj len lož… To je tragédia pre ľudstvo… Mali by spoznať celú stavbu stvorenia pretože je v tomto pozemskom bytí k získaniu, kto chce do šatne sa k tomu, bude pritahovany .. Celú stavbu stvorenia musí človek spoznať a aj iné Pravdy pochádzajúce od vrchu Božského až po túto Zem a ešte aj nižšie planéty pod našou planétou .. Čas sa blíži co sa týka konečných rozsudkov (posledný Súd) a ľudstvo je neznale a ešte aj temne a ide do záhuby ak sa v krátkom čase nespamätá

    • Israismael

     *oprava : dostane sa k tomu……

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,nič nieje tak rozumn, vysoké a ani tak rozumne ďaleké ak sa jedná o myslenie človeka a jeho vívoj v rovnováhe so všetkým okolo toho čo vidíme i toho čo nevidíme,ale vieme že to tu je a existuje to niekde pri nás,,,,zdravý rozum nenapadnutý zásahom z temnoty dokáže všade prežiť,ten nakazený rozum prežije iba ak je na kom profitovať a parazitovať k jeho prospechu a ten úplne skazený sa spoliehá na zhovievavosť temnoty po čase jeho konca tu na zemi,,,,zdravý rozum sa kúpiť nedá-ten sa dedí a má sa zveľaďovať a chrániť pred nákazami,kúpiť si môžte vš.tituly a zlatokopky,,,,

    • este raz,,ludstvo,, sa nespamäta lebo ako si napisal zijeme v tretej hustote.lenze tato tu teraz konci a uz nebude a s tou inkarnaciou to bude tak,ze ti,ktori to ,,nezvladnu,,sa budu musiet inkarnovat niekde inde.zem prechadza do piatej hustoty,ktora prebieha a v urcitom momente jun? nastane sok nieco ako zunami ale vlna,ktora zasiahne zem.bude to trvat tri dni.ti co na tuto chvilu budu pripraveni pojdu vyssie.aj,ked to co pisem nie je z mojho vnutra ale citim,ze nieco sa udeje a robim nieco preto,aby som nezostal v tretej hustote dalsie velmi dlhe obdobie. a v tomto case sa berie so sebou aj telo.

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ukrajinský vojnový utečenci sú iba utečenci za prácou bažiacích vo svojej primitívnosti po západoeurópských falošných výhodách a platmi cez banky a pod kontrolou všemocných zo západnej časti slobodomurárskeho polkruhu,,,,naší politici-podnikatelia a kámoši podnikateľských elít už vopred vybavili otvorenie hraníc a naverbovanie pracovnej sily a toto všetko pôjde ak to nevíjde a toto tutti nevíjde-z vašej kapsy,resp.ako váš nový dlh,totižto štát má tak brutálny dlh,že nieje v silách občanou to reálne do volieb znížiť a zakamuflovať špinu tento vlády,,,,ani fico,ani matovič a jeho parťák,ani ľsns či sns a či iné,lebo toto sú iba podstrčenjé nepodarky z ponuky elít z pozadia,treba ruskú pomoc,lebo už fakt stačilo tej chudoby drahoty otročenia a zadĺžovania na kapitalistické vysokoškolské hyeny.

 8. …očkovanie by sme mali všetci ignorovať a zároveň by sme všetci mali hľadať tú vyššiu Pravdu…

  • mariankosmac

   Ak zavedú povinné očkovanie a bude ti chodiť každý mesiac pokuta, tak sa ti to bude ťažko ignorovať. V Nemecku už špekulujú a ak to bude v Nemecku tak možno aj u nás keďže Nemecko – náš vzor! Našťastie aj nemecká vláda je nejednotný bordel a tak je ešte nejaká nádej že to neprejde.

   Německo dosud zavedlo povinné očkování pro zdravotníky, pečovatele a záchranáře, kteří musí být od poloviny března imunizovaní, jinak nemohou svou profesi vykonávat. Povinné očkování zdravotníků je ale jen prvním krokem k imunizaci populace, který se vláda kancléře Olafa Scholze rozhodla učinit. K dalšímu kroku, který by očkování vyžadoval plošně, se ve čtvrtek chystá Spolkový sněm. Scholz a také ministr zdravotnictví Karl Lauterbach podporují povinné očkování všech dospělých, tedy od 18 let věku. Vláda ale žádný vlastní návrh zákona, jak bývá v Německu běžné, nepředložila. Scholz místo toho opakovaně zdůrazňuje, že rozhodnout musí parlament.

 9. Nepoznajú čas – a už vôbec hodinky! Pre nás minulý čas znamená hriechy, pomstu, dlžoby, otroctvo. Pre nás budúci čas znamená túžby, dlžoby, hypotéky – otroctvo!
  Od nich sa všetky vatikánske doktríny odrážajú ako hrach od steny! Požadujú jedinú vec – dôkaz! „V matematike“ poznajú len jeden a veľa – dosť! Matka nevie koľko má detí – vie len, že sú všetky.

  Nepoznajú čas_Piraha – najšťastnejší národ na svete.mp4
  https://ulozto.net/file/G6TX1B0Fnns2/nepoznaju-cas-piraha-najstastnejsi-narod-na-svete-mp4#!ZJH5AGR2ZzWuMzMyAQIwAzAvLmOuMQWmoz5jp08jpxZjMQH5Zj==

 10. hľadač pravdy

  „Kríza Corona“ ako prostriedok tyranie jedného sveta

  Hlavný poradca amerického prezidenta Donalda Trumpa v „koronárnej kríze“ Dr. Anthony (Tony) Fauci, ktorý už viac ako tri a pol desaťročia robí svoje (ne)veci v americkom zdravotníckom aparáte, má „multimiliónový vzťah“ s Billom Gatesom. Je vedúcim Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby (NIAID), ktorý je súčasťou vyššie uvedeného NIH, a tento NIAID spolu s nadáciou Gates Foundation financuje vývoj „vakcíny proti SARS-CoV-2“ spoločnosťou „Moderna“, ktorá už bola tiež predstavená, a ešte viac vzhľadom na skutočnosť, že Fauci, ktorý má v súčasnosti 79 rokov, je zrejme už dlhé roky členom „Vedúcej rady“, a teda sedí v „najvyššom poradnom orgáne Gatesovej nadácie“, epizóda z januára 2017 podporuje našu tézu, že „pandémia Corona“ bola naplánovaná dlho dopredu po tom, ako všetky predchádzajúce pokusy zlyhali.

  V tom čase „bezprostredne po Trumpovej inaugurácii Fauci na Georgetownskej univerzite oznámil, že „nová administratíva (bude) čeliť výzve v oblasti infekčných chorôb (v podobe) prekvapivej epidémie „…! Toto „prekvapenie“ čaká nielen USA, ale celý svet na prelome rokov 2019 a 2020. Nemusí to byť až tak úplne „prekvapujúce“, pretože ak veríte Michaelovi Morrisovi (ktorý bohužiaľ neuvádza zdroj), skupina výskumníkov z Wuhanu pod vedením Prof. Dr. George Gao, „superhviezdy medzi čínskymi virológmi“, už v marci 2019 uverejnila správu, v ktorej varovala pred možno už nie vzdialeným „vznikom nového netopierieho koronavírusu“. Ten istý profesor Gao bol potom v októbri medzi účastníkmi „Event 201“, ktorých vybral Bill Gates… To, že „zasvätenci“ pri moci neboli skutočne „prekvapení“ ani vo Francúzsku, ako napríklad dvojnásobný pra-lóžový slobodomurár Macron, sme už ukázali vyššie (pozri s. 525). Gates ako veľký „manažér“ „krízy“ bol od samého začiatku v centre pozornosti celého sveta. Niektorí z jeho pôvodných lóžových „bratov“ a „sestier“, ktorí ho verejne podporujú, sa nám už predstavili, s niekoľkými ďalšími sa ešte stretneme. Už na Svetovom ekonomickom fóre jeho „nearistokratického“ pra-lóžového brata Klausa Schwaba, ktoré sa bude konať ako každý rok od 21. do 24. januára 2020 v Davose, majú Gates/Schwab CEPI – pozri vyššie! Gates/Schwab nechali CEPI, ktorú spoločne financujú, oznámiť „(podľa definície univerzálnu) distribúciu vakcíny proti SARS-CoV-2, ktorá v tom čase ešte neexistuje „. Čína však tento vírus oficiálne „identifikovala“ až 7. januára. Predovšetkým však: „Čínske orgány zverejňujú prvé výsledky výskumu až 24. januára a potom 3. februára, ale výslovne zdôrazňujú, že potrebné kontrolné experimenty ešte neboli vykonané „.

  Najvyšší slobodomurári však nechcú tak dlho čakať. Dňa 30. januára, t. j. 1/30 = „13“, WHO, ktorá práve dostala od Gatesa v roku 2019 neuveriteľných 530 miliónov dolárov, vyhlasuje „stav ohrozenia verejného zdravia medzinárodných rozmerov „. Zhodou okolností tá istá WHO práve „koncom roka 2019“ uverejnila dokument, v ktorom opisuje „rôzne opatrenia, ktoré by mali mnohé krajiny uplatniť v roku 2020 v prípade budúcej pandémie, od zatvorenia škôl až po zákaz vychádzania „.

  Kampaň pomaly, ale isto naberá na obrátkach po celom svete. V tejto krajine je zodpovedným mužom istý Prof. Dr. Christian Drosten z Charity v Berlíne, ktorý dostal pekný „dar“ (zlé jazyky by to nazvali inak…) od Billa Gatesa v dostatočnom predstihu (pozri vyššie). Drosten začiatkom januára rekordne rýchlo vyvinul „test Corona“, 13. januára ho – zhodou okolností alebo nie – predstavil verejnosti a okamžite ho začal predávať po celom svete, a to ešte predtým, ako mal údajný genetický kód údajného vírusu Wuhan, čo dokonca otvorene priznáva, ale čo celý svet veľkoryso prehliada, pretože hlúposť nebolí. Dňa 6. marca ten istý Drosten, ktorý už bol známy podobnými nehoráznosťami v predchádzajúcich rokoch, a preto bol obzvlášť drahý a hodný peňazí Gatesa a spol., predpovedal pre „Osnabrücker Zeitung“ rovnako odvážne, ako smiešne, že v Nemecku „možno očakávať 278 000 úmrtí na koronu“. V tejto chvíli WHO, kontrolovaná Gatesom, ešte nezistila „pandémiu“. Kvôli „priaznivej“ slobodomurársko-kabalistickej číselnej symbolike sa tak stane až 11. marca. Tento dátum, H.3., obsahuje „11“ vpredu a „13“ vzadu.

  Ale môžete tiež vynásobiť 11 číslom 3 a potom získte počet vysokého stupňa zasvätenia „33“. Nemecká kancelárka Merkelová, ako trojnásobná pra-lóžová slobodomurárka, ide ešte ďalej a svoju prvú tlačovú konferenciu na túto tému začína v tento deň presne o 11.30 hod. Spočiatku je opatrná. To, čo oznamuje, znie o deväť mesiacov neskôr, keď dokonca len na dva dni Vianoc – výnimočne a „štedro“! – a mnohí „občania“ považujú aj to za „príliš nebezpečné“, už znie ako rozprávka z dávnej minulosti: Veľkým podujatiam s viac ako 1000 účastníkmi sa treba „pokiaľ možno vyhýbať „. Pri spätnom pohľade treba konštatovať: táto salámová taktika nadnárodného slobodomurárstva najvyšších stupňov spolu s neustálou poplašnou propagandou fungovala vynikajúco. „Francúzi majú krátku pamäť“, hovorí sa u našich juhozápadných susedov, ale Nemci a ich milióny „migrantov“ dlhšiu pamäť určite nemajú!

  Tí, ktorí pamäť napriek tomu vlastnia, si všimnú: dátum prezentácie Drostenovho testu, ako bol oznámený vyššie, tiež vedie k obom prepleteným kabalistickým číslam v rovnakom poradí v anglickom pravopise ako 1/13. Nezávisle od Gioele Magaldiho, ktorého sme citovali vyššie, že ide o nový „11. september“, už mnohí iní dospeli k rovnakému záveru. Má snáď počiatočná kumulácia „113“ na konci naznačovať, že ide o pokračovanie a zároveň zintenzívnenie „9/11“ s aktuálnym „11/13“? Zdá sa, že najkratšiu pamäť zo všetkých má spolkový minister zdravotníctva Spahn: 16. marca spolu s kancelárkou zavádza tie „ďalšie masívne obmedzenia verejného života“, ktoré len dva dni predtým na Twitteri poprel ako „falošné správy „. Merkelová ho zrejme o svojich plánoch včas neinformovala. Alebo ona sama dostala nové príkazy od svojich pra-lóží? V každom prípade, odteraz tie najdivokejšie strašiaky vychádzajú práve od nej. V polovici marca, zrejme aby ospravedlnila spomínané „masívne obmedzenia verejného života“, pochmúrne predpovedá, „že 60 až 70% Nemcov bude nakazených Coronou“. 18. marca vo svojom týždennom videoposolstve vyhlasuje, že pandémia Corony je „najväčšou výzvou od druhej svetovej vojny „. Mimochodom, ide o rovnakú rétoriku, akú v rovnakom čase používa jej dvojnásobný pra-lóžový „brat“ Emmanuel Macron vo Francúzsku, ktorý už 12. marca do značnej miery paralyzoval verejný život vo svojej krajine. Vo veľkom prejave k národu 16. marca ohlásil ešte prísnejšie preventívne opatrenia a zaprisahal Francúzov, pre ktorých ich „odborníci “ porovnateľní s Drostenom už namaľovali na stenu 300 000 koronárnych úmrtí, nie menej ako šesťkrát doslova do „vojny“ proti zlému koronárnemu vírusu, resp. chorobe „Covid-19“, ktorú údajne spôsobuje.

  Medzitým si Merkelovej minister vnútra Seehofer necháva vypracovať tajný dokument – pravdepodobne v jednom alebo viacerých think-tankoch – „Ako dostať Covid-19 pod kontrolu“, ktorý unikol na verejnosť až neskôr a bude hotový do konca marca a bude obsahovať výslovné odporúčania na čo najväčšiu propagandu teroru. Cieľom zjavne nie je „dostať pod kontrolu“ Covid-19, ale „dostať pod kontrolu“ nemecké obyvateľstvo. Jednou zo zlomyseľných rád je vykreslenie scenára, v ktorom preťažené nemocnice odmietajú ťažko chorých starších ľudí, ktorí potom musia zomrieť doma „bojujúc o dych“. Autori tvrdia, že je to psychologicky veľmi účinné, pretože: „Udusenie alebo nedostatok vzduchu je základným strachom každého človeka.“ Ďalšou nemenej zlomyseľnou radou je strašenie deťmi, ktoré sa údajne „ľahko“ nakazia „vírusom koróny“ mimo domova a potom „nakazia“ vlastných rodičov. Ak potom otec alebo matka zomrú v „agónii“ a deti majú pocit, že za to môžu, „je to to najstrašnejšie, čo môže dieťa zažiť“, hovoria cynicky anonymní pisatelia! Pra-lóžová „sestra“ Merkelová zasa využíva každú vhodnú príležitosť, aby „varovala“. Dňa 30. marca „varuje“ ministerských predsedov spolkových krajín: „Nemali by sme nadobudnúť dojem, že po 19. apríli všetko vrátime späť a bude to ako predtým“. Koncom mája „varuje“, že „by sme ešte stále žili „na začiatku pandémie“”. Zároveň však pôsobí ako bič a uprostred leta žiada, aby sa napriek aj oficiálne veľmi nízkym údajom o „infekcii“ a „úmrtí na korónu“ „utiahli opraty“. Na otázku novinárov vysvetlila, že jej išlo o to, že „pravidlá sa musia presadzovať veľmi dôsledne“, a preto by bola „veľmi vďačná, keby sa pokuty ukladali aj za nenosenie masiek a podobne“.

  Samozrejme, Merkelová a všetci jej lóžoví ,,súrodenci” a para-slobodomurárski prisluhovači na straníckej, vládnej, parlamentnej a štátnej úrovni to všetko ospravedlňujú veľkou „starostlivosťou“ o zdravie nás všetkých a nespočetné množstvo ľudí im na to naletí. Vo zvyšku sveta to nie je oveľa odlišnejšie. Skutočné pozadie tejto tak dojímavej „obavy“ je však diametrálne odlišné. Vyššie sme videli, ako päťnásobný „oligarchický“ pra-lóžový slobodomurár Jacques Attali chcel už v roku 2009 pod zámienkou „pandémie prasacej chrípky“ vytvoriť skutočnú „svetovú vládu“. V nasledujúcich dvoch rokoch sa k tomu opakovane vracal:

  16. februára 2010 v relácii „Public senat“:
  „Možno snívať o Jeruzaleme, ktorý sa stane hlavným mestom planéty, ktorá sa jedného dňa zjednotí okolo svetovej vlády. To je pekné miesto pre svetovú vládu.“

  5. júna 2010 na kanáli „Arret sur Images“.
  „Myslím, že si treba predstaviť svetovú vládu ako stratégiu. Mimochodom, keď vlády hovoria o G-20, je to ilúzia, akési oneskorenie pred svetovou vládou. Smerujeme k tomu. Či sa tam dostaneme bez vojny, alebo až po vojne – to neviem. Ale o to sa musíme usilovať.“

  9. apríla 2011, opäť na kanáli „Public senat“.
  „Predovšetkým je tu niečo, čo sa dá urobiť do 24 hodín: spojenie Svetovej bezpečnostnej rady, skupiny G-20 a menového výboru Medzinárodného menového fondu. Inými slovami, tri kľúčové orgány (…). Je to veľmi jednoduché. Ak dnes zlúčite Svetovú bezpečnostnú radu a skupinu G-20, získate účinnú svetovú vládu. Ak pridáte menový výbor, získate nástroj na konanie. Je to veľmi jednoduché, môžete o tom rozhodnúť do 24 hodín (…) Žiadny národ nie je na vrchole svetových problémov. (…) Jediné, čo môže byť (na tejto úrovni), je planetárna bezpečnostná rada so skutočnou planetárnou exekutívou. To príde. Jedinou otázkou je, či to príde po katastrofe alebo namiesto katastrofy“.

  Znamená to niečo pre nás, v „časoch“ údajne „strašne katastrofickej“ „pandémie“ Corony a „vojny“ (Macron) proti „vírusu“…? V roku 2011 opäť ten istý najvyšší slobodomurár Attali vydal knihu „Demain, qui gouvernera le monde?“ („Kto bude zajtra vládnuť svetu?“), ktorej anotáciu nájdete na svetovej knižnej sieti Amazon: „Kto bude zajtra vládnuť svetu? Spojené štáty? Čína? India? Európa? G-20? OSN? Nadnárodné spoločnosti? Mafie? Ktorá krajina, ktorá aliancia, ktorá medzinárodná inštitúcia bude mať prostriedky na riešenie ekologických, jadrových, hospodár-skych, finančných, sociálnych, politických a vojenských hrozieb, ktoré doliehajú na svet? [Všimnite si, že hrozba „zdravia“ chýba, pretože v tom čase práve veľkolepo zlyhala… a aj tak – ako dokazuje vyššie uvedený zoznam – je to len jedna z mnohých ďalších rovnako „užitočných“ zámienok]. Kto dokáže využiť obrovský potenciál všetkých kultúr?
  Musí byť moc vo svete ponechaná náboženstvám? Na impériá? Na trhy? Alebo by sa mala vrátiť späť národom opätovným uzavretím hraníc? Jedného dňa si ľudstvo uvedomí, že môže zvíťaziť len vtedy, ak sa spojí okolo demokratickej vlády sveta, ktorá prekračuje záujmy najsilnejších národov, chráni identitu každej civilizácie a stará sa o záujmy ľudstva tým najlepším možným spôsobom. Takáto vláda bude jedného dňa existovať. Je naliehavé zaoberať sa touto myšlienkou pre dobro sveta.
  Ani jeho rovnako „oligarchickému“ pra-lóžovému bratovi Billovi Gatesovi nie je, samozrejme, cudzia srdcervúca starosť brata najvyšších stupňov slobodomurárstva Attaliho. Dokonca aj „háčik“ bol úplne rovnaký ako u Attaliho v roku 2009, a tiež sofistikovaný štýl pracujúci so sugestívnymi otázkami, keď sa Gates 28. januára 2015 v „Süddeutsche Zeitung“ už prejavil podobne „znepokojene“ ako dnes jeho pra-lóžová „sestra“ Merkelová. Tu je zhrnutie obsahu, ktorým noviny rozhovor predznamenali: „Sme pripravení na vojnu, máme divízie,“ zdôrazňuje zakladateľ softvérovej spoločnosti Microsoft. Ale čo epidémie? Koľko lekárov na to máme, koľko lietadiel, stanov, vedcov? Keby existovalo niečo ako svetová vláda, boli by sme lepšie pripravení“.

  V roku 2020 sa Gates osobne zdrží takýchto odhaľujúcich vyhlásení. Ale prečo práve on „daroval“ toľko peňazí „svojim“ masmédiám? Ponáhľajú sa vytiahnuť gaštany z ohňa pre neho a všetkých jeho pra-lóžových kumpánov? Alebo by sme skôr mali povedať, aby sme vyvolali celý reťazec zložitých skúšobných balónikov?

  Je tu notoricky známy britský Guardian dotovaný Gatesom, ktorý niekedy v lete 2020 venuje bývalému britskému premiérovi Gordonovi Brownovi potrebnú pozornosť tým, že „režíruje“ niečo, o čom by vzhľadom na Brownovu súčasnú politickú bezvýznamnosť nemusel „informovať“, nebyť jeho slobodomurárskych „kontaktov“ a Gatesových peňazí, a to:
  „Gordon Brown vyzval svetových lídrov, aby vytvorili dočasnú formu globálnej vlády na riešenie dvojitej lekárskej a hospodárskej krízy spôsobenej pandémiou Covid 19“. Existuje aj hamburský týždenník „Die Zeit“, ktorý bol vždy spojený s „Trilaterálnou komisiou“, a teda aj s „oligarchickou“ pra-lóžou „THREE EYES“, a ktorému Gates (pozri vyššie) práve poskytol niekoľko stotisíc eur, čo poslušne titulkuje: „Svetová vláda, to by bolo pekné “ a v komentári píše: „Dobrá časť svetovej vlády je presne to, čo by som teraz rád videl“.

  Je tu aj časopis „Der Spiegel“, ktorý už v roku 2018 Gatesovi pripomenul jeho bratské „povinnosti“ s hrdými dvoma a pol miliónmi dolárov (pozri vyššie), ktorý 19. marca 2020 rovnako poslušne uvádza titulok „Potrebujeme svetovú vládu “ a ďalej to rozvádza: „(…) Covid-19 nám to teraz deň čo deň dokazuje: krízy ako táto si vyžadovali nejakú svetovú vládu – nech by bola akokoľvek dočasná a nedokonalá (…).“

  „Wiener Zeitung“ ako spolkový rakúsky denník síce nedostal dar od Gatesa, ale rovnako ako samotná vláda je pod prísnou vrchnou kontrolou slobodomurárov (čo Magaldi vyššie výslovne potvrdil pre všetky súčasné vlády). To stačí na to, aby sa kvalifikoval na uverejnenie článku so sugestívne otáznym titulkom „Svetový štát ako riešenie krízy Corona?“.
  Vo Švajčiarsku 22. júla „Neue Zürcher Zeitung“ otvára svoje stĺpčeky slobodomurárovi Richardovi Nathanovi Haassovi z „neo-aristokratickej“ pra-lóže „LEVIATHAN“, aby sa stal „hosťom“. Nadchádzajúce očkovanie proti „Covid-19“ sa musí „riešiť na medzinárodnej úrovni“, tvrdí Haass: „Vlády, korporácie a mimovládne organizácie sa musia rýchlo spojiť, či už v rámci iniciatívy COVAX, pod záštitou OSN alebo skupiny G-20, alebo v inom rámci. Globálne riadenie má rôzne podoby a rozmery. Rozhodujúce však je, že existuje.“ Anglický výraz „Global governance“, ktorý tu v ,,NZZ” zostal nepreložený, znamená v nemčine niečo ako „celosvetová vláda“ a je trápnou formulkou slobodomurárov pre také prípady, keď nemôžu alebo nechcú povedať priamo „svetová vláda“…

  Pokiaľ ide o „iniciatívu COVAX“, Haass nám v tom istom článku hovorí, že ide o „iniciatívu za zlepšenie globálneho prístupu k vakcínam Corona pod názvom Covid-19 Vaccine Global Access (COVAX)“ a jej zakladateľmi sú „prípravca vakcín Gavi, Svetová zdravotnícka organizácia, niekoľko vlád a Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov“…! GAVI (pozri vyššie) je sama o sebe Gatesovým výtvorom, WHO (pozri vyššie) je finančne kontrolovaná Gatesom viac ako kedykoľvek predtým, odkedy sa USA na jar 2020 stiahli ako darca… Takže „zakladatelia“ sú Gates, Gates a opäť Gates. Keďže sa zdá, že všetky tieto články o „jednom svete“ sa stretávajú s malým ohlasom a nemá im kto tlieskať, mediálna mafia vedená na uzde pra-lóžami a samotné pra-lóže zatiaľ opäť ťahajú za kratší koniec. Sme však vďační ich práve citovaným „exponentom“ za to, že nám umožnili aspoň na chvíľu nahliadnuť do zákulisia divadla Corona a že tak jednoznačne potvrdili naše najhoršie obavy. „Očkovanie Covid-19“ je Gatesovi a jeho kumpánom z pra-lóží tak blízke, pretože skôr alebo neskôr sa budú musieť vysporiadať s kvantovým bodovým tetovaním, teda neviditeľným tetovaním pod kožou. Ide o najnovšiu generáciu neviditeľných mikročipov pod kožou, na ktorých a) bude mať každý človek svoje vlastné digitálne identifikačné číslo a b) bude mať vždy pri sebe všetky svoje finančné aktíva vo forme čisto elektronického „zostatku“, keďže všetka hotovosť bude čoskoro stiahnutá z obehu.

  Mediálna mafia tomuto plánu, ktorý je zjavne na obzore, nič nedarovala, ale jej smiešne papagájske a donekonečna opakované výkriky „Konšpiračné teórie”! Široká verejnosť sa ani nepozastavuje nad tým, prečo niekto ako Bill Gates – ani lekár, ani mikrobiológ, ale človek s právnickým vzdelaním! – pozvú veľké televízne stanice na oboch stranách Atlantického oceánu, aby poskytol „rozhovory“ o „zvládnutí“ „pandémie Corona“ pomocou „očkovania“, bude môcť tento tajný pra-lóžový slobodomurár v apríli 2020 všade s úsmevom prezentovať „svoj“ (!) program.

  Začiatkom apríla on, nikým nevolený nepolitik, v celoštátnej americkej televízii vyhlásil, že „v ére koronavírusu bude možno potrebné zakázať masové podujatia, prinajmenšom dovtedy, kým sa neprijme komplexný očkovací program“.

  6. apríla ho vo vystúpení v jednej z hlavných amerických svetových sietí citujú, že zrejme krátko predtým povedal: „Kým nebudeme mať takmer všetkých na celom svete zaočkovaných, nebude návrat k normálu. Dňa 6. apríla ho cituje jedna z hlavných amerických svetových internetových stránok, ktorá zrejme krátko predtým povedala: „Kým nebudeme mať zaočkovaných takmer všetkých ľudí na svete, nenastane návrat k normálnemu životu“. A 8. apríla Financial Times prinášajú rozhovor s Billom Gatesom, v ktorom sľubuje, že „v širšom pohľade sa život nevráti do normálneho chodu, kým nebude svetová populácia úplne zaočkovaná“.

  11. apríla vo videorozhovore s Danielom Rothom povedal: „Nebudú žiadne veľké verejné podujatia ani plné reštaurácie. Podľa Gatesa to, kedy sa vráti normálny stav, závisí od toho, kedy sa podarí nájsť vakcínu proti koronavírusu. „Bude to polonormálne, kým nebudú k dispozícii miliarda vakcín,“ povedal Gates. „To však podľa neho potrvá minimálne ďalších 18 mesiacov, zvyčajne to trvá päť rokov“. To druhé je mimochodom nepravda, pretože podľa odborníkov trvá v priemere osem a často aj desať rokov, kým je nová vakcína pripravená na použitie.

  12. apríla, na Veľkonočnú nedeľu, najvyšší sviatok rímsko-katolíckej cirkvi, poskytuje Gates 10 minútový rozhovor pre „ARD-Tagesthemen“, v ktorom doslova hovorí: „Vakcínu, ktorá bude vyvinutá, nakoniec podáme siedmim miliardám ľudí (. . .). V americkom televíznom rozhovore Billova manželka Melinda tiež chváli vakcínu ako „konečné riešenie“ a „temne predpovedá, že ak sa čoskoro nenájde“: „(. . .) budete mať mŕtvoly. …uvidíte na uliciach Afriky mŕtve telá“. Na veľkom podujatí zameranom na získavanie finančných prostriedkov, ktoré približne v tom istom čase zorganizovala Komisia EÚ, tá istá Melinda Gatesová v súvislosti s plánovaným vývojom „vakcín Corona“ hovorí: „S potešením oznamujem, že (nadácia Gatesovcov) na tento účel prisľúbi 100 miliónov dolárov“.

  15. apríla sa v referenčných novinách francúzskej tlače Le Monde objavuje celostránkový článok, ktorý napísala Gatesová. V ňom pripomína svoje založenie CEPI pred tromi rokmi, ktoré už bolo niekoľkokrát spomenuté, a pokračuje: „CEPI už vyvíja najmenej osem rôznych potenciálnych vakcín proti Covid-19 a výskumníci sú presvedčení, že do osemnástich mesiacov budú mať pripravenú aspoň jednu. Tento kalendár však závisí od finančných prostriedkov (…).
  CEPI potrebuje na financovanie svojej činnosti najmenej 2 miliardy dolárov“. Potom sa dostáva k „jadru“ veci: „Ak je súkromný sektor ochotný zvýšiť svoje úsilie a vyrobiť túto vakcínu (…), nemal by na to strácať peniaze“. Inými slovami: daňoví poplatníci by mali „financovať“ „vývoj“ tejto vakcíny (na ktorej potom „súkromný sektor“ – ako vedľajší efekt pôvodnej stratégie lóží zameranej na totálne zotročenie sveta – zarobí veľké peniaze!) Je to ten istý starý príbeh o odsúdencovi na šibenicu, ktorému je dovolené dodať potrebný povraz samotnému katovi.

  Začiatkom mája sa dozvedáme: „V súčasnosti vlády a súkromné spoločnosti pracujú na rýchlom vývoji a aplikácii vakcíny proti koronavírusu. Zakladateľ Microsoftu Bill Gates, ktorý je hlavným podporovateľom týchto snáh, navrhol, aby každý, kto sa nechá zaočkovať, dostal „digitálny certifikát“, ktorý by dokazoval, že bol zaočkovaný“.
  Toto je teda diabolsky dômyselne vymyslená brána, cez ktorú má prísť „digitálna identita“, mikročip s platobnou funkciou pre všetkých občanov Zeme, celkom neškodne – nevinne, pretože „sama od seba“. Nespočetné množstvo dobrovoľne hlúpych a neoblomných neveriacich, ktorým vôbec nevadí absolútna kontrola s tým spojená, pretože „nemajú čo skrývať“ a sú ochotní bez váhania vyznávať svoju oddanosť satanovi vo všetkých podobách aj s „666“, ktoré budú nosiť otvorene a viditeľne nad mikročipom, dokonca považujú Gatesov nápad za „skvelý“. Potom, v polovici novembra 2020, prichádza správa, že vo Veľkej Británii sa už zaoberajú „vývojom“ takéhoto digitálneho očkovacieho preukazu, hoci v tejto chvíli vôbec neexistuje vakcína proti „Covid-19“! Ako vidíte, „očkovanie“ je len vedľajšia záležitosť a skutočným cieľom je kontrolný čip.

  Čierni Afričania, ktorí sú často vykresľovaní ako „intelektuálne menejcenní“, sa v tomto ohľade ukazujú ako ostražitejší a múdrejší než údajne tak inteligentní „bieli“ Európania, Severoameričania a Austrálčania. Začiatkom leta 2020 sa Bill Gates tajne pokúsi „presvedčiť“ vládu najľudnatejšej krajiny v celej Afrike, aby zo zákona prinútila všetkých Nigérijčanov dať sa zaočkovať proti korone, pričom použije 10 miliónov dolárov „argumentačnej pomoci“. Politická opozícia sa však o tom dozvie, zverejní pokus o podplatenie v parlamente, a tak sa jej podarí dosiahnuť, že povinné očkovanie nebude schválené. Uvidíme, či bude mať Gates väčší úspech v Keni a Malawi, kde sa v apríli 2020 jeho nadácia chystá uskutočniť prvé rozsiahle „poľné testy“ s digitálnym očkovacím certifikátom aplikovaným pod kožu pomocou technológie kvantových bodiek, ktoré si svetová verejnosť zväčša nevšimla. Miliardár, pra-lóžový slobodomurár Bill Gates, ako už bolo spomenuté je prakticky neprehliadnuteľný. Prejavilo sa to v apríli, keď sa v USA spustila petícia vyzývajúca prezidenta, aby „dal vyšetriť Nadáciu Billa a Melindy Gatesovcov za zločiny proti ľudskosti a lekárske pochybenia“. Hoci petícia rýchlo dosiahla zákonom požadované minimum 100 000 podpisov a k 23. aprílu má už 410 000 podporovateľov, globálna mediálna mafia o nej zrejme nesmie povedať ani slovo. Prinajmenšom v tejto krajine o tom nie je nič počuť ani vidieť, zatiaľ čo Bill Gates je v médiách takmer všadep-rítomný. Vyšetrovanie sa zjavne neuskutočňuje. Všeobecne cenzúra na celom svete nadobúda čoraz grotesknejšie rozmery. Už 29. októbra 2018 sa nikto iný ako Bill Gates postaral o to, že dánsky lekár Dr. Peter Gotzsche, v tom čase spoluzakladateľ nezávislej „Cochrane Collaboration“, medzinárodnej organizácie lekárov, ktorá skúma, odhaľuje a bojuje proti korupcii v oblasti publikovania lekárskych a farmaceutických štúdií, bol z tejto svojej organizácie vylúčený. „Zmanipulovaný panel kontrolovaný Gatesom vyhodil Gotzscheho z Cochrane Collaboration po tom, čo uverejnil dobre zdôvodnenú kritiku vakcíny proti HPV“.

  V roku 2020 špinavé paprče toho istého Billa Gatesa a jeho tisícov „oligarchických“ pra-lóžových slobodomurárov siahne hlboko do všetkých svetových sieťových platforiem a sociálnych sietí, ktoré boli kedysi považované za alternatívu k etablovanej mediálnej mafii. Všetko, čo kritizuje koronavírus, očkovanie alebo Gatesa, bude najneskôr od marca/apríla označené za údajné „falošné správy“ alebo to bude s nevídanou drzosťou vymazané, a to aj v prípade, že pochádza od najvyššie postavených vedcov a dokonca aj od najskúsenejších lekárov. „Napríklad generálna riaditeľka YouTube Susan Wojcicki zakázala na tejto platforme obsah, ktorý podporuje to, čo považuje za „falošnú liečbu“ koronavírusu, alebo ktorý je v rozpore s [údajmi] Svetovej zdravotníckej organizácie, ktorej údaje poskytol a financoval Bill Gates“.

  zdroj: Verlag Anton A. Schmid, Durach, Pro Fide Catholica, Johannes Rothkranz, Printed in Germany 2021, ISBN: 978-3-946271-44-4.

  • Israismael

   Našiel si veľa Pravdy ako vidieť.. To je najhoršie ze ľudia neskumali, že čo mali za úmysel temni parchanti.. Ze nespoznali aj keď boli varovaní ľuďmi že vakcína je nebezpečie, že bude to nejaký podvod na ľuďoch.. Ľudia nepočúvali, vysmievali sa takým co písali a informovali ohľadne tých vakcín…. No a ani dnes ešte neveria ze im to môže ublížiť, lebo si myslia ze nemôžu byť také ľudské monštrá aby im ublížili v 21 storočí…. Pozabudli však, alebo nevedia, ze sme v biblickom Poslednom súde(v poslednej fáze cca do roku 2030) a ze zlo pozdvihne v závere časov svoju hlavu(Lucifer) a bude sa snažiť znicit všetkých ľudí… S týmto ľudia nepočítali, napriek tomu ze je to písané v novom zákone kniha Zvajenia Jana…. Ľudia sa nikdy nezaoberali vyššími vecami lebo im stačilo slepo veriť cirkvám, alebo boli a sú neveriaci… Pre všetkých ešte TKVIE posledná záchrana v SLOVE, v knihe Súdu, kde sú všetky potrebné Pravdy.. (Vo Svetle Pravdy, Posolstvo Grálu, na internete dostupné volne pod názvom Doznievanie Posolstva od Abdrushina)

 11. Nedávno vypustil mainstream a koordinovane aj alternatíva „správu“, že prichytili chlapíka, „ktorý sa nechal 89 krát opichať, aby získal pravé EVIDOVANÉ nálepky do ním predávaných falošných covid pasov! Výsledok? Na vlastné oči uši v dedine – ľudia diskutujú, ako to mohol prežiť! Vôbec ich neserie, ako to mohlo prejsť systémom! A že ľahšie je sfalšovať covid pas ako posranú nálepku! A už vôbec im nenapadne, že niekto mohol čórnuť celý balík covid vakcín, resp. už tých po expirácii a použiť tieto nálepky. Ale – v hlavách debilov už vŕta, že opichanie je bezpečné, lebo 89 krát a nič! Opakujem – toto vypustila aj alternatíva! 89 krát „neevidovaný“ chlapík = „neprebieha“ total control! Lenže prebieha! Systém už presne vie, kto NIE JE OPICHANÝ!

Pridajte komentár

*