Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Bill Gates sa chvastá, že čoskoro budú mať všetci novorodenci digitálne ID


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates sa chvastá, že čoskoro budú mať všetci novorodenci digitálne ID

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Miliardársky eugenik Bill Gates oznámil plány implantovať všetkým novorodencom povinné „digitálne ID“, čiže digitálne identifikátory a to so súhlasom rodičov alebo aj bez neho.

Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov v africkej Keni práve spustila svoj diabolský projekt.

Národ tretieho sveta sa používa ako testovacia aréna, pretože Gates a jeho globalistickí kumpáni z Davosu pokračujú vo svojom úsilí vnútiť digitálne ID všetkým ľuďom na planéte, ktorí sa chcú zúčastňovať života a spoločnosti.

Gates bol poverený iniciatívou kenskej vlády pre digitálne ID s názvom „Maisha Namba“.

Podľa denníka Kenyan Daily Post bola Gatesova úloha pomôcť kenskej vláde pri vývoji a zavádzaní projektu „Maisha Namba“ oznámená po nedávnej sérii „stretnutí za zatvorenými dverami“ s kenským prezidentom Williamom Rutom.

Portál Kenyans.co.ke k téme uvádza:

Miliardár, o ktorom je známe, že je šampiónom GMO (geneticky modifikovaných) potravín, sa stretol s Rutom počas sérii stretnutí, odkedy sa dostal k moci, pričom väčšina stretnutí bola zahalená rúškom tajomstva.

„Dohoda spojí kenskú vládu s kľúčovými technickými odborníkmi a partnermi, ktorí ponúknu profesionálne poradenstvo, aby zaručili hladké zavedenie novej ID technológie.“

Skupiny pre ľudské práva a občania však vyjadrujú obavy z možnosti diskriminácie a narušenia súkromia. Správa potrálu The Defender uvádza:

Alexis Hancocková, riaditeľka inžinierstva pre nadáciu Electronic Frontier Foundation, povedala, že takéto utajenie medzi vládami a súkromnými subjektmi je bežné.

„Externé spoločnosti často ponúkajú riešenia rôznym vládam, aby im pomohli vyriešiť problém s ich produktom,“ uviedla.

„Ak to majú vlády zaviesť, ľudia by mali mať možnosť najprv preskúmať príslušnú technológiu predtým, ako sa čokoľvek nasadí, a poprípade nasadenie technológie odložiť, ak sa nepreukáže ako bezpečná a spravodlivá.“

Podľa Biometric Update sa od programu „Maisha Namba“ očakáva, že bude riešiť rôzne výzvy, akými sú napríklad identifikácia a overovanie občanov, ochrana primárnych registračných dokumentov typu rodné listy a národné preukazy totožnosti, a tiež zlepšenie riadenia sociálnych programov a vládnych operácií.

Identifikačné číslo priradené v rámci programu „Maisha Namba“ má byť tiež použité na registráciu do vládnych služieb vrátane vzdelávania, zdravotného poistenia, daní a sociálneho zabezpečenia.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Dr. Wahome Ngare, predseda Asociácie katolíckych lekárov v Keni, pre portál The Defender povedal, že program „Maisha Namba“ bude fungovať aj ako program na sledovanie očkovania.

„Maisha Namba – Kiswahili pre rodné číslo – je biometrický očkovací systém pre novorodencov, ktorý nahradí rodné listy a pomôže sledovať deti od narodenia do veku 5 rokov,“ uviedol Ngare.

„Bude sa používať na monitorovanie a zabezpečenie toho, aby všetky deti dostali svoje vakcíny.“

Ngare ďalej povedal, že proces schválenia programu „Maisha Namba“ sa uskutočnil medzi februárom a marcom a vláda ho teraz spúšťa, s najväčšou pravdepodobnosťou ako súčasť verejného zdravotného poistenia.

Zapojenie Billa Gatesa do programu „Maisha Namba“ pripisuje zaangažovaniu subjektov ako Microsoft a vakcinačnej aliancie GAVI, ktorá hovorí, že „pomáha zaočkovať takmer polovicu detí na svete proti smrteľným a oslabujúcim infekčným chorobám“.

GAVI bola založená v roku 1999, pričom Gatesova nadácia bola jedným z jej spoluzakladateľov a je aj jedným zo štyroch stálych členov správnej rady.

GAVI udržiava základné partnerstvo s UNICEF, Svetovou bankou, Svetovým ekonomickým fórom (WEF) a Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO), ktorá zahŕňa GAVI do svojho zoznamu „relevantných zainteresovaných strán“.

„Na hlbšej úrovni a na základe môjho chápania sú program „Maisha Namba“ a karta Maisha súčasťou väčšej medzinárodnej iniciatívy ID2020, ktorú sponzoruje Gates prostredníctvom GAVI a Microsoftu a ich neúspešného očkovacieho pasu,“ povedal Ngare.

„Z tohto dôvodu budú celkové následky systému digitálnej identifikácie známe v čase, keď Svetová zdravotnícka organizácia ohlási ďalšiu pandémiu, najmä ak budú na budúci rok prijaté aktualizované medzinárodné zdravotné predpisy Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO),“ dodal Ngare.

Ngare sa odvolával na dodatky k existujúcim medzinárodným zdravotným predpisom, o ktorých v súčasnosti rokujú členovia WHO spolu s navrhovanou „pandemickou dohodou“.

Aliancia ID2020 predtým podporovala vývoj digitálnych ID a očkovacích pasov. Microsoft je zakladajúcim členom aliancie ID2020, rovnako ako GAVI, Gatesová nadácia, WEF, Svetová banka, poradenská firma Accenture a Rockefellerova nadácia.

„Ak všetko pôjde podľa plánu, Bill Gates nielenže vstrekne svoje mRNA vakcíny miliardám Afričanov,“ povedal Ngare.

„Okrem toho vytvoril aj systém digitálnej identifikácie pre vlády na celom svete, aby zabezpečil, že nikto neujde pred ich vakcínami a že tým, ktorí odmietnu očkovanie, bude možné obmedziť cestovanie alebo prístup k vládnym službám.“

Stop Candida

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. jak to bylo s rozpadem československa
  https://youtu.be/pZZiKm1gjds?feature=shared

 2. Staci posledna tretina videa…
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/expert-nanotechnologie-prinasi-nevidane-informace-o-5g-6g-a-covid-vakcinach/
  O to im ide, okrem depopulacie, prezivsich chcu potom ovladat… len to musia doriesit a doladit priamo na ludoch. Experiment popri depopulacii dalej trva… Preto tolko sarzi, nepotrebuju predsa masy otrokov.

 3. Ad „Gates bol poverený iniciatívou kenskej vlády pre digitálne ID s názvom „Maisha Namba“.“

  Čo to je za hovadinu?
  1/ V indii ho chcú obesiť!
  2/ V Afrike má za sebou státisíce sterilizácií žien a desaťtisíce poškodených detí. Pokiaľ viem, tak ako ešte nedávno Krméry – aj Bill Gates sú v afrických štátoch persona non grata. ???

 4. Israismael

  Nové video Hizballáhu pre Izrael a (USA?) . „Zajtra“ sa ukazuje stlačenie tlačidla LAUNCH…
  Video, ktoré práve zverejnil Hizballáh v Libanone, pred prejavom vodcu Hizballáhu, má ako poslednú scénu prst stláčajúci tlačidlo na ovládacom paneli rakety označené ako „SPUSTIŤ“. Ak sa niekedy objavil signál, že zajtra začne otvorená vojna, zdá sa, že je to tak…
  uvedené video je podľa komentátorov v skutočnosti KÓDOVANÝ PRÍKAZ pre jednotky Hizballáhu, aby „začali útok o 2:26“ ( alebo 14:26 SEČ) , čo je čas na LED hodinách na začiatku videa.
  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/just-in-new-hezbollah-video-about-speech-tomorrow-shows-pushing-launch-button

 5. https://i.postimg.cc/q70WYYmg/0ce1e225-d24a-46a9-848e-3f4c8d8bcd0c.jpg

  ..velký počet úředníků, kteří prosazovali smrtící injekce ko*kovid, jsou ŽIDÉ s dvojím izraelsko-americkým občanstvím! Přestože Židé představují pouhá 0,3% současné světové populace, zastávají ve většině nejvyšší místa a to nejen v americké vládě (stačí se porozhlédnout u nás, v ČR, kdo co řídí a jaký má původ!! A kde je dosazen!!!), včetně amerického centra CDC..

  twitter.com/BGatesIsaPyscho/status/1718755548789723268

  „Ředitelkou CDC byla Rochelle Walensky, dvojí občanství s Izraelem, židovka. Zástupkyně ředitele CDC Anne Schuchatová, dvojí občanství s Izraelem, Židovka. Šéfka CDC Sherri Bergerová, dvojí občanství s Izraelem, Židovka. Hlavní lékař CDC Mitchell Wolfe, dvojí občanství s Izraelem, Žid. Ředitel washingtonské kanceláře CDC Jeff Reczek, dvojí občanství Izraele, Žid. Car COVID Jeff Zients, dvojí občanství Izraele, Žid. Havní poradce ko*kovid, Andy Slavitt, který má rovněž dvojí občanství s Izraelem a je Žid, spolu s „asistentkou ministra zdravotnictví pro lidské služby pro naši zemi, asistentkou ministra zdravotnictví Rachel Levinovou, transgender, dvojí občanství s Izraelem, Židovka…

  Big Pharma, federální vláda také obsazena nadměrným počtem Židů.. Šéf vakcíny Pfizer, Albert Bourla, dvojí občanství s Izraelem, Žid. Hlavní vědecký pracovník společnosti Pfizer Mikael Dolsten, dvojí občanství Izraele, Žid. Hlavní vědecký pracovník společnosti Moderna Tal Zaks, dvojí občanství Izraele, Žid. Dále je zde finanční sektor, včetně generálního ředitele společnosti BlackRock Larryho Finka a prezidenta společnosti BlackRock Roba Kapita, kteří jsou rovněž Židé a rovněž mají dvojí občanství Izraele. Hlavní lékařka CDC společnosti Johnson & Johnson Joanne Waldstreicherová, dvojí občanství s Izraelem, Židovka. Hlavní lékař společnosti Merck, Michael Rosenblatt, dvojí občanství s Izraelem, Žid.

  Hlavní poradce Světového ekonomického fóra (WEF) Yuval (Noah) Harari, dvojí občanství s Izraelem, Žid – a to tady mluvíme jen o ko*kovid; to nemluvíme o tom, kdo je ve vedení, kdo ovládá média a naše banky!

  ..atd….atd..

  • …bohom sionu vyvolený národ…

   • Seba samým – psyhopatickým vyvolením – na báze „výnimočnosti“ – a pod zástierkou celého /neexistujúceho/ národa – psychopatická „elita“ – sebestredná Mojžišo-psychopatická sekta!

    Emily! Už drž tú židovskú pi.u!

    • Kto je to ten svojský, pokorujúci, týrajúci boh sionu?? Ty mudrc! Z neho si berieš príklad? Potrebuješ to tu rozložiť?
     A prestaň sa konečne kvačkať na moje komentáre – aj s desiatkami svojich pseudonymov – nickov, značiek, z ktorých už aj ty sám máš guláš a pod ktorými si tu vylievaš žlč alebo si robíš „dobrý deň“ z čitateľov, prispievateľov aj z redakcie. Alebo si myslíš, že sme tu všetci na hlavu?

     • Termín „tautonymá“ ti asi veľa nehovorí, všakže? Potrebuješ útočiť ešte aj na názory, ktoré tým tvojim neodporujú. Akoby si nevedel, že načítané (málokedy zaručené) „vedomosti“ nie sú všetko.
      Introspekcia, človeče!

    • Maroš-ko prestaň sa vulgárne vyjadrovať na adresu žien. Čo nechceš aby ti robili druhý, nerob ani ty im. Si inteligentný človek, ktorý sa moc nestretáva s ľuďmi. Iba sedíš za oknom „doma“ a nudíš sa. Prejdi sa niekedy a srdečne sa porozprávaj s ľuďmi. Nekritizuj každého, ktorý má iný názor než ty.

     • On názor má, čo sa týka mňa, práveže dosť podobný. Lenže on potrebuje byť k ženám – aj k tým ním vykonštruovaných – bezočivý. A nielen k ženám.

     • Bez kundy Emily – nefungovali by debili. Na tom funguje aj Čaputová – a?

     • Choď si vytriasť, udiera ti to do hlavy.

     • Emily predchádzajúci článok
      „Ježiš ešte raz príde: ale až potom, keď vraždiace hyeny pochopia, že sú si nepohodlné medzi sebou navzájom – a práve táto vychcaná partia bude potrebovať Ježišovu ochranu: jedného pred druhým navzájom.“

      Ak toto nie je židonáboženská schizofrénia, tak sa všetkým kundám ospravedlňujem! Tebe Vladimír prajem konečne spoznať čiernu vdovu!

     • Maroš! Po celý čas to tu „hovorím“ – a za tým si stojím, že biblia aj Všetky náboženstvá sveta sú schizofrenické! Mám znova rozpitvávať, prečo? Však čitateľov z toho už trafí šľak!
      Teba sa opýtam:
      1. Funguje Vesmír (rovnako ako matematika) v desiatkovej sústave, alebo nie? Koľko má naša slnečná sústava planét? Nás v škole učili, že deväť. Moje deti sa učili, že má osem. Zrazu! …vyškrtli Pluto – a to aj napriek tomu, že táto planétka má minimálne jeden svoj (nie zanedbateľný) mesiac – Cháron. Koľko napočítali a uznali jej mesiacov naposledy, netuším. Ani po tom už nepátram…
      Dnes sa celý svet topí v mori neustálych Zmien, Dezinformácií a Lží. Z akého dôvodu? Čo všetko už aj v tých v školských učebniciach poprekrúcali a robia to ďalej – a prečo? Lebo Babylon!

      To, že matematika určite ide cez desiatkovú sútavu, vieme všetci. Má teda aj vesmír 10 planét, alebo nemá?
      Prečo tú desiatu planétu stále pred nami zatajujú? Pretože v opačnom prípade by (možno) slepoveriacim otvorili oči: Lebo pravdepodobne práve z tej desiatej, zamlčiavanej planéty prišiel k nám Ježiš: Aby nám – citujem ho – „povedal Pravdu o svojom Otcovi, ktorý je v nebi“.
      Aké náboženstvo sem priniesol? Žiadne! Zrušil všetkých „židovských“ desatoro boha sionu a nahradil ich jedinou kratučkou vetou: „Milujte sa navzájom.“ Treba viac? Tie tri jasné slovká obsahujú úplne všetko! …na rozdiel od kvanta zložitých, neprehľadných a protirečivých si hrubikánskych náboženských kníh, ktorých snahou je nás všetkých čo najviac domotať: lebo treba medzi ľuďmi spôsobovať sústavný nesúlad, nenávisť, vojny… slovom – Rozkol. Preto pravý Ježiš – keď navštívil Zem, bol so svojimi, iba niekoľkými učeníkmi neustále prenasledovaný. Preto bol Rímom odsúdený. A preto bol Zavražený a pribitý na kríž: Na výstrahu všetkým, aby už nikdy nikto sa neodvážil urobiť to isté: Odhaľovať Lož! Lebo divide et impera.
      Po Ježišovej násilnej smrti sa Jeho učeníci rozpŕchli a „zavládla Tma“, ktorá trvá tu dodnes. Kebyže nie, tak sa tu nehašteríme, lebo by sme boli jednotní. A presne to boh sionu – za žiadnu cenu – ani dodnes nie a nie dopustiť!

      2.Čo má Nadpozemský Človek (z mäsa a kostí) – Ježiš – ktorý sa nikdy nikomu nenarodil, lebo vždy bol, spločné so Židovkou Máriou? Daj aspoň jediný bod, ktorý by ich mohol spájať. Ja som taký nenašla.

      Prečo pred nami ani dodnes nepriznali tú dlhodobo zatajovanú, desiatu planétu, z ktorej prišiel k nám Ježiš? Za čo ho tu na Zemi po celý čas prenasledovali aj s Jeho Učeníkmi (apoštolov nemal!) – a nakoniec ho zavraždili? Preto, že nebol Žid. On nemal žiadnu národnosť, lebo sa nenarodil. On bol vždy.

      Dúfam, že už naposledy:
      POzemský samovyvolený „boh“ sionu NIE JE NADpozemský Stvoriteľ Otec.
      A NADpozemský Ježiš NIE JE (a zo žiadneho hľadiska ani nemôže byť!) POzemským židovským kristom, ktorý tu na 12-ich pilieroch postavil cirkev a zaviedol náboženstvo. Ježiš kostoly nestaval – on ich (svojím učením) „búral“. Preto musel zomrieť (a Jeho mŕtve telo zmiznúť) – aby sa umožnil už nikým a ničím neblokovaný VSTUP LŽI, ktorá trvá tu dodnes!
      Prečítaj si starý, pôvodný Roháčkov preklad. Som si istá, že ty pri troche snahy tento najväčší podvod v dejinách ľudstva pochopíš.

      A ten odkaz Vladimírovi – to má byť čo??

     • holistický prístup

      Emily,

      a ostatní – čomu sa venujte – to TVORÍTE … takže Maroš Ťa (vás) vníma správne … až na tie „expresívna“.

     • Maroš / holistický prístup / Jednoduchá / Boza / Bozena… (v nedávnej minulosti napr. lio, lilio + celá fúra ďalších tvojich „ženských“ a iných pseudonymov):
      Koľko máš rokov? Baví ťa hrajuškať sa na investigatívnom portáli ako deculko na pieskovisku?

     • Vladimír

      „holistický prístup“, ty si pacient, z ktorého ústavu si ušiel?

 6. B. Gates mal zostať pri Microsofte a IT. No chamtivcovi jeho bohatstvo nestačilo a tak sa dal nato, čomu nerozumie – na vakcináciu. Lepšie povedané, ako sa sám vyjadril, vakcinácia bola jedna z jeho najlepších investícií. Digitálna idendita je ďalším jeho antihumánnym krokom a zlatou baňou. B. Gates je v potravinárstve popri GMO aj propagátorom umelého mäsa, pričom vraj žiada, aby bolo v obchodoch zakázané uvádzať, že ide o umelé mäso, čím sa má zabrániť jeho odmietaniu kupujúcimi.

  • Bill Gates je bábka globalistov pretlačená cez IBM – súkromný sexuálny vzťah riaditeľa IBM a Bill Gatesovej matky. Riadená pozícia „elít“. Vytváranie úloh bábok podľa scenáru.

 7. Elon Musk: George Soros ničí civilizaci

  https://aktax.cz/elon-musk-george-soros-nici-civilizaci/

 8. Izrael se přiznal k děsivému bombardování uprchlického tábora v Gaze, při němž zahynuly a byly zraněny stovky civilistů, ale věří, že jeho akce byla oprávněná, protože byl zlikvidován velitel Hamásu. Tento krok vyvolává odsouzení z celého světa a přispívá k rostoucímu napětí v regionu.

  https://aktax.cz/izrael-priznava-ze-bombardoval-uprchlicky-tabor-v-gaze-a-zabil-a-zranil-stovky-civilistu-jen-proto-aby-zlikvidoval-jednoho-cloveka/

 9. Israismael

  Aktualizácia situácie v Gaze v súvislosti s Izraelom:
  Dnes (piatok)o 14h sa má vo veľkej miere rozhodnúť čo sa stane v najbližších hodinách ,pretože Izrael nedodržal ultimátum Hizballahu skončiť do dnes rána s útokmi na Gazu …o 14h má vystúpiť zo závažným prejavom generálny tajomník Hizballáhu a očakáva sa že vyhlási vojnu Izraelu ..Zdá sa teda, že veci sa pripravujú na rozbeh a po prvej fáze tretej svetovej na Ukrajine , môže táto druhá fáza na blízkom východe nakoniec naplniť to čo bolo už dávno plánované ohladne WWW3.Albert Pike..
  ČO PLANOVALI SILY ZLA ODHALUJE PLAN 3 SVETOVEJ PODLA ALBERTA PICKA…TAK SI PRECITAJTE ,ZE AKO SA TO VSETKO VYVIJA PODLA TYCH NÔT :
  Tretia svetová vojna musí byť sformovaná využitím rozdielov spôsobených „agentom“ „Iluminátov“ medzi politickými sionistami a vodcami islamského sveta. Vojna musí byť vedená tak, aby sa islam a politický sionizmus navzájom zničili. Medzitým ostatné národy, opäť rozdelené v tejto otázke, budú prinútené bojovať až do úplného fyzického, morálneho, duchovného a ekonomického vyčerpania… Potom všade po svete budú ľudia ktorí sa musia brániť proti svetovej menšine ,,revolucionárov,, nastane vyhladzovania ničenie civilizácie ..množstvo, veľké množstvo ľudí ostane rozčarovane a dostane ,,pravé ,,svetlo prostredníctvom univerzálneho prejavu ,,čistej,, Luciferovej doktríny, konečne zverejnenej verejnosti.

  • Israismael

   Tieto sily zla ,medzi ktoré samozrejme patril aj slobodomurar vysokého stupňa Albert Pike,nepočítali ani v najmenšom s plánom Boha ..Preto sa má podľa nich na konci času, v ktorom práve sme, prejaviť doktrína temna ,Luciferova doktrína..

 10. Psychopat , kterého by bylo třeba zlikvidovat i se Sorosem , Rotshildem a Rockefellerem , aby konečně zlo na Zemi bylo zničeno až do kořenů . Kdo nebojuje proti zlu jako by ho sám podporoval…..

 11. Vládnou nám magoři a psychopati . Jejich jediný smysl života je chamtivost , honba za mamonem a vnucování nesmyslných až idiotských požadavků , Chtěli by ovládat lidi jak loutky a chybí jim zcela ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM !

Pridajte komentár

*