Zdravý 16-ročný chlapec po druhej dávke Pfizeru zomrel počas online vyučovania


Print Friendly, PDF & Email

Zdravý 16-ročný chlapec po druhej dávke Pfizeru zomrel počas online vyučovania

(The Expose) – Podľa záznamu v americkom systéme pre hlásenie nežiaducich účinkov vakcín (VAERS) zomrel zdravý 16-ročný chlapec počas online hodiny matematiky menej než mesiac po zaočkovaní druhou dávkou vakcíny Pfizer proti Covid-19.

Matka chlapca urobila zápis do systému VAERS dňa 13. júla 2021, z ktorého vyplýva, že k úmrtiu došlo presne 24 dní po druhej dávke.

Výpoveď nešťastnej matky

Matka o smrti svojho syna do záznamov uviedla nasledovné:

„Môj syn zomrel počas online vyučovania cez Zoom. Čakáme teraz na pitvu, pretože lekári nevedeli určiť príčinu úmrtia pri obhliadke.

Bol to zdravý chlapec, mal v škole dobré známky. Chcel sa stať stavebným inžinierom. Bol tým najlepším, čo ma v živote postretlo.“

V časti správy určenej pre laboratórnu diagnostiku uviedla:

„Nemal žiadne symptómy, ktoré by predchádzali úmrtiu. Videla som ho hodinu predtým, môj asistent asi 20 minút. Nebolo na ňom badať žiadne známky nejakých ťažkostí.“

Podľa údajov zo systému VAERS bola druhá dávka Pfizeru podaná 3. apríla 2021 a k úmrtiu došlo 27. apríla 2021.

Záznamy tiež ukazujú, že chlapec nemal žiadne alergie, predispozície, ochorenia, postihnutia ani vrodené chyby. Taktiež pred smrťou neužíval žiadne lieky.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zo záznamov je ďalej možné vyčítať, že strávil v nemocnici 8 dní, no nie je presne známe, ako sa zúčastnil vyučovania cez Zoom – či to bolo ešte v nemocnici alebo až doma po prepustení.

Množia sa prípady úmrtia detí po očkovaní

Prípady vážneho poškodenia zdravia a úmrtí detí a mladistvých sa objavujú už od samého začiatku sprístupnenia vakcín proti Covid-19 pre túto vekovú skupinu nielen v USA, ale aj v iných krajinách.

Je známe, že mladí ľudia, zvlášť chlapci, majú po očkovaní na covid zvýšené riziko rozvoja myokarditídy (zápalu srdcového svalu) a perikarditídy (zápal srdcového obalu).

Nedávno publikovaná správa od výskumníkov a lekárov Petra McCullougha, MD a Jessicy Roseovej, PhD, MSc, BSc odhalila, že chlapci a tínedžeri majú po kompletnom zaočkovaní vakcínou Pfizer až 6-násobné riziko rozvoja myokarditídy.

Dáta, ktoré vedci analyzovali ukazujú, že existuje jasná súvislosť medzi chorobami srdca a mRNA vakcínami, ktoré mladých ľudí poškodzujú v alarmujúcej miere.

Napriek tomu očkovanie detí ďalej pokračuje a to aj pri skutočnosti, že u detí je najmenšie riziko vážneho priebehu ochorenia Covid-19.

Dokonca, na Slovensku sa ako v jedinej krajine na svete rozšírilo toto očkovanie už aj na deti od veku 5 rokov. Toto je jednoducho neakceptovateľné, odporné, zločinné!

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: theexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.youtube.com/watch?v=v6E08u9FpdE
  Marian Kotleba: Vláda pripravuje obmedzenie volebného práva na základe zdravotných vyhlášok

 2. https://www.youtube.com/watch?v=Xj0Smc8gusk
  „Keď nás budú očkovať na silu, vytiahneme meče a bude tiecť krv.“ (FICOV PROTEST RIMAVSKÁ SOBOTA)

  • Koľko ľudí má meč a vie s ním narábať?

   • Ako náhrada celkom postačia aj palice, vidly, hrable, lopaty, čakany, baseballové pálky a podobne 🙂

    • trápne

     • Čo je trápne?

     • vidly, lopaty, čakany, pálky… asi si to v živote nedržal v ruke

     • A máte lepší nápad?

     • Trápne je, že ste vynechali mačety! Lebo to nepovedal Fico!

      „Chceme-li zničit národ, musíme nejprve zničit jeho morálku a padne nám do klína jako zralé ovoce. “
      https://www.valka.cz/14797-Zivot-boj-a-smrt-pod-sedmi-vlajkami-1

      „Válka Německa a Rakouska proti Srbsku se vyznačovala mimořádnou krutostí a vražděním civilistů, a to včetně žen a dětí. Běžné bylo popravování desetiletých kluků oběšením. Rakouská armáda prvně předváděla, co může čekat poražené národy a hlavně Slovany v příští válce. Za I. světové války se jednoznačně dopouštěla barbarství na civilním obyvatelstvu. Popravám srbských civilistů byli nuceni přihlížet i čeští vojáci, což pak vedlo k vlně dalších přechodů Čechů na druhou, protirakouskou stranu fronty.

      Podíváme-li se na obrázek, všimneme si podivného způsobu poprav, který byl praktikován zvláště na Srbech. Tato poprava není oběšení, ale vlastně pomalé a trýznivé zadušení. Dá se snad přirovnat k staré španělské „garotě“, což je nástroj používaný k popravě zardoušením. Odsouzenec sedí na lavici nebo je opřen o kůl. Na kůlu je připevněna smyčka která odsouzenci svírá krk. Ta je pomalu utahována buď vratidlem anebo je vytahována přes horní příčné prkno, dokud se odsouzenec neudusí. V jiné formě je garota s dřevěnými rukojeťmi na koncích a je utahována popravčím.

      Protože rakouští důstojnicí, ale i mužstvo, takto vraždili hromadně a záměrně, lze usuzovat, že již tehdy se jednalo o záměrný způsob vraždění podlidí z „nekvalitních národů“ podle germánské teorie „Volk“.

      Odborný popis ukazuje záměrnou mučivost popravy. Lékařské zprávy konstatují: Asi za jednu až jednu a půl minuty po zahájení se na okamžik zastaví srdce. Poté se jeho činnost obnoví, i když pulz je slabý a nepravidelný. Objevují se záškuby svalstva, nejvýraznější jsou na dolních končetinách. Zhruba po dvou minutách křeče přestávají a zrychluje se pulz a zvýrazňuje se jeho nepravidelnost. Po dalších čtyřech minutách, tedy zhruba po deseti minutách od začátku škrcení, se objeví výrazné nevratné změny na mozku, a tedy smrt. Někdy může při oběšení dojít k uskřinutí jazyka mezi zuby, a tím k děsivému „řičení“ či „bečení“ oběti, často dojde k uvolnění moči, stolice či spermatu. Může nastat i krvácení z nosu nebo z uší. Vraždění Srbů nabylo rozměrů záměrné genocidy. Tento poměrně malý stát, „Království Srbsko“, utrpěl obrovské ztráty. Během války zahynulo asi 1 100 000 obyvatel, slovy milion sto tisíc, z toho bylo zhruba 450 tisíc vojáků a 650 tisíc civilistů. Více podrobností najdete v dalších pokračováních ve vyprávění o českých „srbských legiích“ (vsadím se, že většina čtenářů o nich nikdy neslyšela).“
      https://www.valka.cz/14799-Zivot-boj-a-smrt-pod-sedmi-vlajkami-3

      Odporúčam prelúskať celý seriál!

      Toto je mačeta! „„Keď nás budú očkovať na silu, vytiahneme MAČETY a bude tiecť krv.“
      Fico na Rimave nespomenul mačety preto, pretože keby ich spomenul – mohlo by to zapnúť miestnym Rómom! „Fico musí najprv prekovať pluhy na meče“ – potom na nás prestanú VŠETCI zmrdi orať – čo pri Ficovi nehrozí, že by nechal vyzbrojiť národ – viď zbraňová amnestia. Trapné, trapné, trapné!
      https://armpek.com/maceta-tramontina-71cm-s-drevenou-rukovatou

     • Keby sme spomenuli mačety, vypichli by ste niečo iné, na čo sme zabudli.

     • Robí /aj nerobí/ sa to takto. Odkliknúť, že máte 18!
      https://deadhouse.org/fights-en/fight-with-a-machete.html

      Redakcia – neviete, prečo mi nefunguje http://www.badatelka.net ?

   • asi ich spocitas na dvoch rukach??

 3. https://www.naturalnews.com/2021-10-19-biden-voters-are-now-joining-mass-protests-against-vaccine-mandates.html
  MASS PROTESTS erupt across America; even Biden voters now rejecting tyrannical vaccine mandates … “Let’s go Brandon” protest rap goes viral
  HROMADNÉ PROTESTY vybuchujú po celej Amerike; dokonca aj voliči Bidena, ktorí teraz odmietajú tyranské mandáty (povinnosť) na očkovanie … Protestný rap „Poďme, Brandon“, sa stáva vírusovým

  • Nebolo to az tak dramaticke a taketo „demonstracie: nikde nevedu,oni to uplne ignoruju,veskere zakony, ustavu,aj ich terajsie zakony pre nich neplatia

 4. https://www.naturalnews.com/2021-10-19-uk-pfizer-report-shocking-vaccine-injuries-covid-jab.html
  UK’s Pfizer report reveals SHOCKING VACCINE INJURIES and deaths from the covid jab
  Britská správa spoločnosti Pfizer odhaľuje ŠOKUJÚCE ZRANENIA VAKCÍNAMI a úmrtia spôsobené covid vakcínami

  PS Prebehla som článkom – horor aké zranenia a úmrtia sú z týchto vakcín a hlási sa len cca 1 percento týchto zranení a úmrtí.

  • Nerozumiem, čo za zranenia?

   • Monokel je tiež zranenie – krvna „zranenina“ – čomu nerozumieš? Otrava nie je zranenie? – chemické a fyzikálne pôsobenie? Facka oproti tomu zranenie nie je. Jedine na egu.

   • Ametist Paralyza od hrudy dole,oslepenie(jedna Ceska to dostala a jej dcera je paralyzovana,tuna) ,Krvne zrazeniny,srdcove ,prihody,je to dlhy list,oficialne podla CDC-Vaers,vyse 770 tisic ludi dostalo side-effet,vyse 16390 mrtvych a to je len JEDNO %,cauko

 5. https://www.naturalnews.com/2021-10-19-massachusetts-police-officer-icu-jj-covid-vaccine.html
  Massachusetts State Police officer taken to the ICU after receiving Johnson & Johnson coronavirus vaccine
  Policajný dôstojník z Massachusetts prevezený na JIS-ku po tom, ako dostal očkovaciu látku proti koronavírusu od Johnson & Johnson

 6. https://www.naturalnews.com/2021-10-19-red-pill-discusses-moderna-mrna-vaccine-damage.html
  Melissa Red Pill discusses the Moderna vaccine and the damage it causes – Brighteon.TV
  Melissa Red Pill hovorí o vakcíne Moderna a o škodách, ktoré spôsobuje – Brighteon.TV

  Moderna vaccine causes imbalance in body’s electrochemical signals
  Očkovacia látka Moderna spôsobuje nerovnováhu v elektrochemických signáloch tela

 7. https://www.naturalnews.com/2021-10-19-top-scientists-warn-against-covid-vaccines.html
  Top scientists release study warning against COVID-19 vaccines, demand an immediate end to vaccinations
  Špičkoví vedci vydávajú štúdiu varujúcu pred vakcínami proti COVID-19 a požadujú okamžité ukončenie očkovania

  COVID-19 vaccines kill more people than they save
  Vakcíny proti COVID-19 zabíjajú viac ľudí, ako zachraňujú

 8. https://www.naturalblaze.com/2021/10/ron-paul-the-mass-rebellion-is-here.html
  Ron Paul: The Mass Rebellion Is Here!
  Ron Paul: Hromadné povstanie je tu!

 9. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/americke-vojenske-biologicke-laboratore-v-kazachstanu-jsou-podezrele/
  Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu jsou podezřelé

 10. https://otevrisvoumysl.cz/vakcina-funguje-skvele-anthony-fauci-v-hlavni-roli/
  „Vakcína funguje skvěle!” – Anthony Fauci v hlavní roli

 11. Marek Košice

  REDAKCIA : Nehnevajte sa, ale v dobe, keď nás údajne (NIE SOM OČKOVANÝ PROTI COVID) za pár rokov čakajú stámilióny mŕtvych na vakcínu „proti covid“ dávať články o tom, že na vakcínu zomrel nejaký zdravý 16 ročný chlapec „z Tramtárie“……. Koho to zaujíma???….
  Inak viete čo mi príde divné? Áno, stále čítam badatel.sk, otevrisvoumysl.cz, aeronet.cz……. ALE KDE SÚ TÍ UMIERAJÚCI ĽUDIA????? Polka Slovenska napichaná, z toho 98% v autobuse má respirátor aj na nose………. PREČO NEVIDÍM NIKOHO ASPOŇ OMDLIEŤ??????? …..NEROZUMIEM TOMU!!!! ……. Až si pomaly začnem myslieť, že na vakcínu zomrie jeden z 200 (čiže dokopy možno 12 miliónov ľudí z celého sveta… čo je „hovno“ v porovnaní s tými stámiliónmi čo to mali byť, či dokonca S MILIARDAMI čo to mali byť)…….. Alebo budem o pár mesiacov či pár málo rokov brutálne šokovaný tým, že moji susedia (ak ma dovtedy neodbachne nejaký vojak) budú z dôvodu „covid vakcín“ padať ako muchy????? ZATIAĽ NIKOHO NEVIDÍM…….. Natrieskaný bus, blbo vetraný, respirátory na ksichte (ja rúško pod nosom), A NIKTO NIE A NIE ODKVECNÚŤ………. Ani staré ženy, ani starí muži……A možno štvrtina (lebo si myslím, že starí sa dali vakcinovať v menšje miere) z tých starých sú vaxnutí… AKO MI TOTO VYSVETLÍTE?????????????????????????????

  • Dočkajte času, ako hus klasu.

   Máme jeden článok vychádzajúci z analýzy dát. Jeho obsah je však aj na túto stránku príliš výbušný, preto rozmýšľame, či ho publikovať alebo radšej nie. Mnoho ľudí by ho totiž nemuselo rozdýchať, prípadne by prepadli panike.

   Preto nateraz vravíme, aby ste čakali a dočkáte sa (ak vám práve toto chýba ku šťastiu).

   • redakcia: a co ten článek publikovat na pokračování?

   • Jožko Fazuľa

    Ahoj, myslím že by ste mali publikovať všetko čo sa dá, ale overené a podložené. Nech si to každý preberie sám, čítam vaše správy rád, lebo sú triezvejšie ako tadesco alebo qanon. Otázka je či sa odvážite, pretože uverejnennie nevhodných vecí môže mať dosah na funkciu stránok. Na funkciu rostlináře by to vplyv nemalo mať….

  • No – obdobné to bolo aj s covid mŕtvymi na uliciach – ľudia odkvecávali, sanitky v kuse húkali, po uliciach vrecia s mŕtvolami, chodby nemocníc preplnené – každý druhý ventilátor v hube!!

   „ZATIAĽ NIKOHO NEVIDÍM…….AKO MI TOTO VYSVETLÍTE?????????????????????????????“

   Nuž jeden kamarát v krčme a dve mŕtvice v ich rodine do 3 dní po očkovaní. Autobusy sú v prvom rade poloprázdne a ja som rád, že ten 2 x vakcinovaný nadšený hrdina ma v ňom nebude viezť najmenej pol roka – toľko nemusím ísť na kontrolu a keď pôjdem – budem sa snažiť vyhnúť jeho linke, lebo už aj bez vakci je to tu na cestách o zrkadielka. Čomu nerozumieš – že tu ľudia na vakcínu umierajú „potichu“?!

   • Marek Košice

    Maroš : No nerozumiem napríklad tomu, že moja mamka a moja sestra (som introvert, vystačím si sám, proste naživo nekecám takmer s nikým) nepoznajú nikoho relatívne mladého (dajme tomu do 60 rokov), kto by od začiatku vakcinovania zomrel. A obe sú spoločenské, poznajú veľa ľudí.

 12. Marek Košice

  *12miliónov ako 0,5% z 2,4 milióna, toľko by malo byť napichaných….

 13. Marek Košice

  Polka Slovenska napichaná………Akože nevidím ODKVECNÚŤ nikoho v MHD??? Respirátor 98% z nich na nose……Medzi nimi aj ľudia z strednom veku, starí ľudia…….A NIKTO NEODKVECNE……….AKO JE TO MOŽNÉ????????????
  Som „antivaxer“, viem, že vírusové ochorenia sú podvod („vírus“ je grc/hovno bunky, alebo jej rozkladajúce sa telo), ale TOTO MI NEJDE DO HLAVY……..
  Buď sú ľudia fakt ako švábi, alebo……..alebo oj*bujú všetci tí doktori z alternatívnych médií???? ………. Na „alternatívnych“ weboch sa to len hemží videami o tom, akú otrasnú kvalitu krvi majú zaočkovaní………že niečo také hrozné doktori ešte nevideli………A PREDSA ICH OČKOVANÝCH NEZLOŽÍ (ani obyčajné odpadnutie) ANI RESPIRÁTOR NA KSICHTE V ZLE VETRANOM AUTOBUSE………… Niečo mi tu nesedí, som sám? …

  • Vy v autobuse vidíte tých, ktorých to ešte nezložilo. Mali by ste sa ísť pozrieť do nemocníc, hlavne na oddelenia neurológie. Známy lekár vystupujúci proti očkovaniu (nebudeme menovať) hovorí, že v nemocniciach je plno ľudí so závažnými následkami, no tutlá sa to.

   • Kto nevie, aký humus herák pančovaný s bohvie čím sú si feťáci schopní napchať do žíl a nezloží ich to – zloží ich až zlatá dávka čistého heráku, keď už sú z nich také trosky, že nie sú schopní zohnať lówe ani na ten pančovaný a potom otravujú dílera na dlh a keď nedá – začnú sa vyhrážať násilím, alebo vydierať bonzovaním, a tak dostanú zlatú.

    Príde aj „zlatá“ vakcína – keď niekto dá povel na Timing v rámco hromadnej sakrálnej obete! Odrezať hlavu tisícom ľudí nie je až taký problém – jeden z chorvátskych kápov v tábore Jasenovac kvôli stávke podrezal za noc cca 1400 ľudí – koľko takýto ko.ot dokáže napichať ľudí niekde na štadióne?!
    https://www.mladiprotifasizmu.sk/jasenovac/

   • Presne tak, milá redakcia Bádateľa. Aj na neurológii v nemocnici na Mickiewiczovej v Bratislave leží veľa zaočkovaných, resp. tam ležia vďaka očkovaniu.
    Viem to od dvoch ľudí, ktorí tam ležali poslednú dobu.

    A aj to viem, že kardiológom veľmi pribudli pacienti. Viem to od ľudí čo chodia ku kardiológom, že teraz majú neskutočné termíny na objednanie.

  • Zle sa divate, ja som uz aspon dvakrat videla, zazila konkretne, ako sme volali sanitku k clovekovi, ktoremu prislo zle, mal nasadeny respirator‼️‼️‼️

 14. V Amerike vo veľkom padajú lietadlá:

  https://www.banned.video/watch?id=616f6cd80d954a07248e7169
  Radical Increase In Plane Crashes Could Be Caused By Covid Vaccine
  Radikálne (extrémne) zvýšenie počtu leteckých nešťastí môže byť spôsobené vakcínou proti Covidu

  Owen wonders about the sudden increase in plane crashes and if it may have something to do with pilots being forced to get vaxxed.
  Owen sa čuduje náhlemu nárastu leteckých nehôd a či to môže mať niečo spoločné s tým, že piloti sú nútení do očkovania.

  PS Ja si myslím, že u nás je nárast autonehôd vďaka vakcíne

 15. https://www.banned.video/watch?id=616f6d710d954a07248edaf1
  Virginia Man develops Terminal Cancer After Vaccine
  Mužovi z Virgínii sa objavila terminálna rakovina po očkovaní

  Owen takes a call from a man whos grandfather was diagnosed with cancer after getting the covid vaccine and passed away soon after.
  Owen prijal hovor muža, ktorého starému otcovi diagnostikovali rakovinu po očkovaní proti covidu a čoskoro nato zomrel.

 16. https://www.banned.video/watch?id=616ee7514f229605207b8482
  „Ive Seen Customers Die“ Pharmacist Manager Quits Calling COVID Vaccine Poison
  Voľný preklad (neviem to presne preložiť)
  Manažér lekárne „Videl som ako zákazníci zomierajú“ ukončuje s tým, že Covid vakcínu nazýva jedom

  Pharmacist manager quits in epic fashion.
  Lekárenský manažér končí epickým (impozantným) spôsobom.

 17. https://cz24.news/slovensko-budicek-covid-automat-ma-iba-odporucaci-charakter-priznal-lengvarsky/
  SLOVENSKO BUDÍČEK!!! COVID AUTOMAT MÁ IBA ODPORÚČACÍ CHARAKTER!!!! Priznal Lengvarský!

  Covid automat nie je ani zákonom schválený automat ani nariadenie vlády

  • Ani tzv. koaličná zmluva nie je súčasťou zákonodarného – exekutívneho systému SR – takýto objekt legislatíva ani Ústava SR nepozná a preto nie je pre nás záväzná! Záväzný je len parlamentom schválený program vlády – otázka – je v tomto programe vlády násilná vakcinácia a likvidácia ekonomiky a občianskych slobôd?! Ak nie – je pre nás káždé odbočenie vlády od jej schváleného programového vyhlásania NEZÁVÄZNÉ! Ak by malo byť – museli by byť vyhlásené nové voľby, v ktorých by politické strany museli takýto zámer deklarovať ako svoj volebný program. Otázka – je tu jediná politická strana, ktorá by v roku 2019 deklarovala likvidáciu hospodárstva a občianskych práv? Lebo pokiaľ viem – nikto týmto subjektom takýto mandát vo voľbách NEDAL!!!

 18. Na krabicích vakcíny COVID-19 od společnosti AstraZeneca je uvedeno datum výroby 15. července 2018. Ale „COVID-19“ byl objeven až v roce 2019 a byl pojmenován až 11. února 2020!

 19. Užodsúdili za to niekoho? Resp. začalo sa trestné konanie na zodpovedné osoby?

 20. Nuž keď mi včera dcéra povedala, že v jej triede a strednej škole je zaočkovaných až 90% žiakov, vtedy som si uvedomil, koľko tupých, nemysliacich a komfortných ľudí u nás žije ! Zodpovednosť vnímajú len ako slovo bez akéhokoľvek významu (ich sa nedotýka) a pravdu si zľahčujú prijímaním pekne naservírovaných názorov mainstreamu a vlády. Nedochádza im stále, že ak sa dieťaťu niečo stane, bude to LEN ich vina, lebo sú lenivý si informácie preverovať a robiť ZODPOVEDNÉ rozhodnutia ! Nuž a deti nad 18 rokov sú najovplyvniteľnejším naivným materiálom, riadiace sa skôr výstrelkami, reklamami a hocičím len nie zdravým rozumom !

  • Spolužiaci sú budúca konkurencia tvojej dcéry – na VŠ alebo odborne profesionálne. Problém je, že aj oni majú byť súčasťou kolektívnej bezpečnosti národa a keď nebudú – nebude an tento národ.

 21. MAP 1014 EU Včera unikly tajné materiály Zuřivá hádka v Bruselu Ožebračení důchodců Návrat Kalouska!
  green deal a odvodové platby do bruselu – opětovné privatizace státního majetku?!
  týká se i slovenska
  http://cztube.eu/video/3516/map-1014-eu-vcera-unikly-tajne-materialy-zuriva-hadka-v-bruselu-ozebraceni-duchodcu-navrat-kalouska
  http://michalapetr.cz/

 22. https://www.hlavnespravy.sk/najvyznamnejsi-transhumanisti-sa-cez-vikend-stretli-v-madride-ich-sialeny-ciel-splynutie-cloveka-a-masiny/2721734
  Najvýznamnejší transhumanisti sa cez víkend stretli v Madride. Ich šialený cieľ: Splynutie človeka a mašiny

  Transhumanizmus možno považovať za novú budúcu relígiu. V každom prípade to plánujú tak transhumanisti. Ich šialený patologický plán spočíva v tom, že chcú dostať technológiu na najvyšší piedestál moci. Zjednotením človeka s mašinou chcú človeka ako samostatného živého tvora takpovediac eliminovať a vziať mu slobodnú vôľu a schopnosť vlastného rozhodovania sa a podriadiť ho „rozhodovaniu“ mašiny

  Šialenstvo korony je príkladom toho, že už teraz je veľká časť ľudstva veľmi ľahko manipulovateľná a ovládateľná – a to je len začiatok. Je to začiatok konca.

 23. A v ČR: https://www.cas.sk/clanok/2599901/pocet-nakazenych-koronavirusom-v-cesku-dalej-prudko-stupa-v-nemocniciach-je-620-pacientov/ ! Ale koľko % je v nemocniciach plne zaočkovaných je tiež ticho, rovnako ako v našej gubernii…
  Nerozumiem, lebo podľa posledného mediálneho masírovania tu a v ČR mala začať kosiť vraj mŕtva chrípka… žeby zmena scenára ???

  • V krajinách, ktoré nezverejňujú podrobné dáta, je v nemocniciach údajne väčšina nezaočkovaných (Slovensko, USA, Česko).

   Naopak, v krajinách, kde zverejňujú podrobné dáta, je v nemocniciach väčšina očkovaných (Veľká Británia, Austrália, Izrael).

   Zaujímavé, že?

 24. https://www.infowars.com/posts/colorado-governor-says-kids-should-lie-and-get-covid-vaccine-without-parents-knowing/
  Colorado Governor Says Kids Should Lie And Get COVID Vaccine Without Parents Knowing
  Guvernér Colorada hovorí, že deti by mali klamať a nechať sa očkovať proti COVIDU bez toho, aby to rodičia vedeli

  Get the vaccine and lie to your family for the rest of your life, says Democrat Governor Jared Polis
  Prijmite vakcínu a klamte rodine do konca života, hovorí guvernér demokratov Jared Polis

 25. https://www.infowars.com/posts/pope-demands-silicon-valley-in-the-name-of-god-censor-hate-speech-conspiracy-theories/
  Pope Demands Silicon Valley “In the Name of God” Censor “Hate Speech,” “Conspiracy Theories”
  Pápež požaduje Silicon Valley aby cenzurovali „V mene Boha“ „Nenávistné prejavy“, „Konšpiračné teórie“

 26. https://cz24.news/aktualny-stav-neockovanych-v-roznych-krajinach/
  evropských států pomálu česká a slovenská republika chybí!

 27. https://cz24.news/varovani-proti-ockovani-z-vysokych-mist-kam-zmizely-miliony-obeti-covid-injekci/
  VAROVÁNÍ PROTI OČKOVÁNÍ Z VYSOKÝCH MÍST! KAM ZMIZELY MILIONY OBĚTÍ COVID INJEKCÍ?

 28. SME už od rána straší kritickou situáciou v najmenej zaočkovaných krajinách EU, t.j. v Bulharsku a v Rumunsku, kde vraj praskajú nemocnice s neočkovanými. Viete toto nejako dementovať, resp. odkázať na relevantné dáta? Pozrite sa na to… Ďakujem. ;o)

  • Stačí si pozrieť počet pacientov na Slovensku počas druhej vlny a teraz. Na množstvo nakazených je teraz to číslo len asi tretinové v porovnaní s druhou vlnou. Prečo? Oficiálne tvrdia, že preto, lebo už sú ľudia viac premorení a zaočkovaní ako v druhej vlne. To je ale blbosť, lebo ľudia s imunitou by nemali byť ani nakazení. Na pomer nakazení/hospitalizovaní by to nemalo mať žiadny vplyv.

   Skutočný dôvod? V druhej vlne vo veľkom falšovali počty hospitalizovaných. Po odhalení to už teraz nerobia a tak „záhadne“ namiesto 2700 pacientov máme v nemocniciach len cca 900. Inými slovami – v druhej vlne podvodmi nadhodnotili počty v nemocniciach až 3-násobne!

   Píšeme o tom v tomto článku:

   https://www.badatel.net/lekar-odhalil-sposob-ako-sa-u-nas-falsuju-pocty-hospitalizovanych-na-covid/

  • Otázka – ak má deň 24 hodín – koľko hodín mieniš sledovať Bulharskom a Rumunskom?Ak ti sor. SME „nasýti“ mozog nejakou info z B a R – chceš ešte viac?! B a R sú najmenej zaočkované krajiny a momentálne tam prebiehajú mohutné protivládne protesty – teda . “ o toto sa nebudeš starať, keď ti už o tom niečo povieme – ale iné“!

   Informačná presýtenosť!

 29. Mne skôr išlo o konkrétne info z Rumuska a Bulharska. Nenarazili ste na nejaké články o situácii v týchto krajinách na alternatívnych stránkach? Zaujímavé, že o nich píšu z mainstreamu len sorosovské SME (niekedy sa tam zo zvedavosti zatúlam) … na DennikN nechodím už vôbec, tak neviem. ;o)

 30. https://www.youtube.com/watch?v=pTcfcoRZCqs
  Marian Kotleba: Benčík obhajuje brutálny systém na sledovanie a izoláciu ľudí MOVIR

 31. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/10/20/the-great-new-normal-purge.aspx
  The Great New Normal Purge
  Veľká nová normálna čistka

  V tomto článku je napísané, že ak sa nevzbúrime proti očkovacej tyranii tak od apríla 2022 je náš koniec.

 32. https://www.naturalblaze.com/2021/10/are-we-following-irrational-authorities-in-destroying-our-lives.html
  Are We Following Irrational Authorities In Destroying Our Lives?
  Nasledujeme iracionálne autority pri ničení našich životov?

 33. https://www.youtube.com/watch?v=OKjmktBYTQg
  David Icke EXPOSES The Secret Cult Who Control The World
  David Icke ODHAĽUJE utajovaný (schovaný) kult, ktorý ovláda svet

 34. Maroš, asi ti žiaľ nedopína poriadne o čo mi ide. :o))) Pýtam sa, lebo ma niečo zaujalo a chcel som vedieť, čo tým sorosovský denník sleduje. Ich zverejnené „správy“ neraz naznačujú, že sa chce niečo zakryť, prekrútiť alebo od toho odpútať pozornosť. Ak je pravda čo píšeš, daj konečne aj nejaké konkrétne zdroje na tieto informácie a nie len keci frajera. Ďakujem. ;o)

  • Ako servismana si hľadaj iného frajera – kto chce založiť Balkánsku úniu? Bulhari a Rumuni, alebo Soros a syn?!

 35. Od 1. listopadu se budou muset všichni zaměstnanci na pracovišti prokazovat potvrzením o bezinfekčnosti, takzvaným covidovým pasem. To znamená, že musí předložit buď potvrzení o očkování, prodělání covidu-19 v posledním půlroce, nebo negativní test. Po jednání vlády to ve středu oznámil ministr zdravotnictví Wolfgang Mückstein. seznam.cz
  *****
  budou už rakušané pořádně stávkovat?

 36. Vytočený Fico: „Predstavte si, čo si táto všivavá vláda voči mne dovolila! Nie som zaočkovaný a nepôjdem sa dať zaočkovať,“ Mafiánska vláda falšuje údaje a štatistiky!!!
  https://cz24.news/vytoceny-fico-predstavte-si-co-si-tato-vsivava-vlada-voci-mne-dovolila-nie-som-zaockovany-a-nepojdem-sa-dat-zaockovat-mafianska-vlada-falsuje-udaje-a-statistiky/
  *****
  Video, ktoré sa šírilo prostredníctvom sociálnej siete Facebook a ktoré polícia označila operatívne za hoax obsahovalo zákrok polície v Prievidzi. JUDr. Štefan Harabin na sociálnej sieti oznámil, že na „dvoch brutálnych grázlov v radoch prievidzskej polície,“ podáva trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru Slovenskej republiky.
  Dr. Harabin uviedol: „Ide minimálne o trestné činy zneužívania právomoci verejného činiteľa, nátlaku, apartheidu a diskriminácie skupiny osôb, obmedzovania osobnej slobody a ublíženia na zdraví
  spáchaných na bezbrannom invalidovi.“ Informáciu o tom, že podáva trestné oznámenie adresoval priamo generálnemu prokurátorovi JUDr. Marošovi Žilinkovi.
  V príspevku upozorňuje, že okrem výsluchov poškodeného a prítomného svedka na akcii, má generálna prokuratúra k dispozícii aj jeden z nespochybniteľných dôkazov, ktorým je video z celého fašistického zákroku. „Na objasnenie tejto trestnej činnosti nepotrebujete výpoveď ani jedného kajúcnika,“ dodáva JUDr. Štefan Harabin.
  https://www.hlavnydennik.sk/2021/10/20/judr-stefan-harabin-podava-trestne-oznamenie-na-policajtov-z-prievidze/

 37. Robia to raz za cas….prevdepodobne im dosli financie od statu…a tymto zdvihaju varovny prst..ked nebudu dalsie prachy budeme toto pustat von

 38. Miroslav Marik

  Potřebuješ se nechat za očkovat třeba tě přejde smích.

 39. …je smutné, že niekt.rodičia dajú zaočkovať svoje deti, veľmi smutné a zlé riešenie…
  …je to ozaj výbor.infor., že covid automat má len odporúč.charakter, malo by to byť na prvých stranách v novinách….bezpečnosť nášho národa bude ,,vďaka“ takýmto deťom všelijaká, no nie bezpečná…toto očkov.by sa malo zrušiť, jednoznačne …

 40. …ešte som chcela povedať, že človek niekedy urobí rozhodnutia, kt.by už viac krát určite nikdy neurobil…ten tábor pre tých väzňov bol veľmi krutý, ,,o takýchto veciach“
  vieme mnohí, no už by sme ich zažiť či ,,urobiť“ rozhodne nechceli….a k tej facke…podľa mňa je to ozaj také psych.poníženie pre fackovaného a tiež ,,pohladenie“ ega pre fackujúceho…ledaže by medzi nimi bola dohoda, chvíľu ja teba, potom zasa ty mňa :-(…:-)…

 41. Zdravím… viem o 38 ročnej pani ktorá zomrela po očkovaní do 48 hodín.. Zdravá, neliečila sa na žiadne ochorenie… Bola to učiteľka, môjho suseda kolegyňa…

Pridajte komentár

*