Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Zdravotnícke úrady USA priznali, že po covidových vakcínach vzrástli ochorenia srdca 133-násobne


Print Friendly, PDF & Email

Zdravotnícke úrady USA priznali, že po covidových vakcínach vzrástli ochorenia srdca 133-násobne

(Ethan Huff, Natural News) Dva hlavné úrady verejného zdravotníctva v Spojených štátoch amerických vykonali spoločnú štúdiu, ktorá ukázala šokujúci nárast rizika vzniku autoimunitného srdcového ochorenia u „plne zaočkovaných“ proti Covid-19.

Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) a Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) zistili, že v porovnaní so základným rizikom v bežnej populácii je riziko myokarditídy 133-násobne vyššie u tých, ktorí dostali mRNA „vakcíny“ od oboch hlavných výrobcov Pfizer/BioNTech a Moderna.

K štúdii publikovanej v časopise Journal of the American Medical Association (JAMA) prispeli výskumníci z niekoľkých špičkových univerzít a nemocníc z celej Ameriky.

Pomocou údajov z vládneho systému hlásenia nežiaducich udalostí vakcín (VAERS) dokázali CDC a FDA identifikovať 1 626 prípadov myokarditídy, ktoré boli krížovo skontrolované, aby sa zabezpečilo, že výsledky sú v súlade s oficiálnou definíciou myokarditídy CDC.

Na základe toho výskumníci dospeli k záveru, že najrizikovejšou mRNA „vakcínou“ z hľadiska potenciálnych negatívnych účinkov na zdravie je tá od Pfizer/BioNTech.

Vakcíny od Pfizeru podľa údajov zo systému VAERS spôsobili 105,9 prípadov myokarditídy na milión dávok po druhej injekcii u mužov vo veku 16 a 17 rokov. Vo vekovej skupine 12-15 rokov u mužov bolo po druhej dávke 70,7 prípadov myokarditídy na milión dávok.

Mužská veková skupina 18-24 rokov mala riziko 52,4 prípadov na milión podaných vakcín od Pfizeru a 56,3 prípadov na milión podaných vakcín od spoločnosti Moderna. Medián času od očkovania do nástupu symptómov bol len dva dni pre obe vakcíny

(Súvisiace: Iná štúdia z Južnej Kórey zistila, že prípady myokarditídy medzi plne zaočkovanými naďalej raketovo rastú.)

Keďže systém VAERS zachytáva len približne 1% poškodení vakcínou, aké je skutočné riziko autoimunitného ochorenia srdca po covidovom očkovaní?

Ako zistili predchádzajúce štúdie, prevažná väčšina srdcových problémov súvisiacich s covidovým očkovaním, približne 82%, sa vyskytuje u mužov.

Vo veľkej väčšine prípadov, okolo 96%, museli byť tí, ktorí dostali myokarditídu, hospitalizovaní a vo väčšine prípadov boli liečení nesteroidnými protizápalovými liekmi (NSAID).

Liečba osteoporózy

V čase prepustenia zaznamenalo 87% hospitalizovaných vymiznutie symptómov, teda aspoň spočiatku. Nedá sa však povedať, čím môžu títo ľudia trpieť v priebehu nasledujúcich rokov, najmä vo vyššom veku.

Medzi najčastejšie hlásené nežiaduce účinky patria:

 • bolesť na hrudníku, tlak alebo nepohodlie (89%)
 • dýchavičnosť (30%)
 • abnormálne výsledky na EKG (72%)
 • abnormálne srdcové nálezy na magnetickej rezonancii (72%)

Úrad CDC si uvedomuje silnú a nepopierateľnú súvislosť medzi covidovým očkovaním a ochoreniami srdca, preto spustilo program aktívneho skríningu pre dospievajúcich a mladých dospelých, aby sledovali vývoj ich zdravotného stavu po príhodách po očkovaní súvisiacich so srdcom.

Keďže covidové vakcíny sú k dispozícii len od konca decembra 2020 a do tiel ľudí sa reálne začali dostávať až v roku 2021, stále nie sú k dispozícii žiadne dlhodobé dáta na vyhodnotenie dlhodobého vplyvu očkovania na ochorenia srdca.

Organizácie American Heart Association (AHA) a American College of Cardiology (ACC) radia, aby sa ľudia s myokarditídou zdržali intenzívneho športu na 3 až 6 mesiacov, inak by mohli náhle zomrieť na ihrisku.

Až potom, keď bude mať normálne výsledky na EKG a iných testoch, by mal človek postihnutý ochorením srdca súvisiacim s covidovým očkovaním čo i len pomyslieť na obnovenie namáhavého cvičenia.

Záver

Mimochodom, VAERS zachytáva len 1% všetkých poškodení zdravia a úmrtí súvisiacich s očkovaním. Takže akokoľvek sú tieto čísla a percentá šokujúce, je potrebné ich vynásobiť číslom 100, aby sme získali presnejší obraz o skutočnom počte poškodení zdravia a úmrtí z týchto „vakcín“.

Chcete držať krok s najnovšími správami o následkoch očkovania proti covidu? Môžete tak urobiť na stránke ChemicalViolence.com.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. kdo chce komu kam pomozme mu tam

 2. Jak k tomu okrúhlemu číslu prišli?

 3. Israismael
 4. …vďaka za infor. ,,,

 5. Jen pro zopakování . Vakcínami o kterých si naivní ,systému věřící rodiče myslí že chrání , likvidují naše zdravě narozené děti .Pak účinek jedů svalí na špatnou genetiku.
  https://www.denik.cz/zdravi/syndrom-dravetove-dite.html?

 6. +Zpráva potvrzuje 632x nárůst počtu nadměrných úmrtí dětí v Evropě od schválení vakcíny COVID pro děti agenturou EMA.

  expose-news.com/2023/06/21/report-confirms-632x-increase-in-child-excess-deaths-across-europe-c19-jab/

  = existuje přímá souvislost mezi schválením vakcíny proti kovid společnosti Pfizer pro děti a nárůstem nadměrného počtu úmrtí u dětí
  = mRNA vakcíny potenciálně zhoršují průběh dalších onemocnění a činí tyto osoby tedy náchylnějšími k dalším onemocnění

  „Konečným cílem nemohlo být omezení nákazy, protože údaje z reálného života odhalily ironický zvrat: zdálo se, že populace očkovaná proti COVID-19 vykazuje vysokou pravděpodobnost nákazy a přenosu ve srovnání se svými neočkovanými protějšky. Ukázalo se, že samotný štít, který měl před virem chránit, ve svém poslání úplně selhal,“ upozornil článek na Expose.

Pridajte komentár

*