Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Čo v skutočnosti zabilo Patrika Swayzea? Rakovina to nebola


Print Friendly, PDF & Email

rakovina pankreasu chemoterapia

Na fotografii môžeme vidieť, čo je podľa lekárov P. Swayzea „výborná odozva“ na štandardnú onkologickú liečbu.

V marci 2008 bola slávnemu hercovi Patrickovi Swayzeovi diagnostikovaná rakovina pankreasu.

Ide o jeden z najťažších druhov rakoviny, u ktorej má lekárska elita žalostne nízku úspešnosť liečby a väčšina ich pacientov umiera do dvoch rokov od určenia diagnózy1.  Mnohí oveľa skôr.

Prípad Patrika Swayzea

Swayzeov prípad bol v mainstreamových médiách intenzívne zverejňovaný. Zničujúce účinky liečby sú zrejmé z jeho fotografií.

Patrick Swayze zomrel dva roky od určenia diagnózy a choroba uňho prebiehala obvyklým spôsobom. Od toho momentu bola úroveň jeho života úplne zničená2.

Patrickovi lekári sa verejne chválili výsledkami jeho liečby, ako keby reprezentovali zlatý štandard zdravotnej starostlivosti.

„Výborná odozva na liečbu“, ako si ju predstavujú Swayzeho lekári, môžeme vidieť na úvodnej fotografii. A zrejme už poznáte konečný výsledok tejto „výbornej odozvy na liečbu“ z iných médií.

Swayze zomrel 14. septembra 2009 na „medicínu“. Aby zatajili ozajstnú príčinu smrti, lekári to nazývajú „iatrogénna smrť“, pretože neodborná verejnosť nevie, čo tento termín znamená.

Ak naša medicína má na pacienta takýto účinok, je nemysliteľné, aby sme sa tým chválili v médiách.

Doktor George Fisher, Swayzeov onkológ, má veľa vystatovačných poznámok ohľadom svojej vlastnej práce a type liečby, ktorú vykonáva.

Ako uvádza: „Z dôvodu výbornej odozvy na liečbu [Swayze] bude pokračovať v tej istej terapii v Stanforde.“

A čo toto?

„Menej než 25 percent pacientov s rakovinou pankreasu v pokročilom štádiu sa dožije viac než rok od určenia diagnózy, a Swayze je dôkazom, že je možné ju liečiť.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

A ešte nezabudnime na tento posledný citát: „Choroba u Patricka je značne malého rozsahu a zdá sa, že zatiaľ má na liečbu dobrú odozvu.“

Aká je pravda o štandardnej onkologickej liečbe?

Problémom je (a obvykle v takýchto prípadoch šikovným trikom), že počet úmrtí stúpa až po stanovení diagnózy3. To znamená, že úmrtnosť pacientov začne prudko stúpať až po tom, ako nastúpia štandardnú liečbu.

To, čo zabilo Patricka nebola rakovina. Ľudia, ktorí ho zabili sa stále vzájomne potľapkávajú po pleciach a poberajú platby za svoj výkon.

Pacienti, ktorí nepodstúpili liečbu, zvyčajne žijú lepšie a dlhšie než tí, ktorí boli liečení „konvenčnou“ liečbou.

Mimochodom, tá „konvenčná“ liečba je v skutočnosti nová a experimentálna.

Výsledky sú vždy lepšie pri použití alternatívnych (nejedovatých) liekov. To sú tie, ktoré naozaj účinkujú a natrvalo vyliečia viac než úbohé 4% pacientov, ktoré sa podarí vyliečiť klasickej lekárskej elite.

Stojí za to spomenúť, že najčastejšie príčiny, vďaka ktorým sa rakovina „šíri“ sú chemoterapia, operácia a radiácia – samotné zákroky, ktorými chceme rakovinu odstrániť!

Rakovina sa potom v odbornej literatúre popisuje ako vedľajší prejav týchto zákrokov. Ak by si Swayze bol býval rakovinu liečil hoci rovno fajčením cigariet, bol by žil dlhšie a lepšie.

Čokoľvek by prinieslo lepšie výsledky než ho jedom otráviť na smrť.

Záver

Swayze urobil bežnú chybu, že vyhľadal alopatických (konvenčných) lekárov s ich jedovatou liečbou, keď mal hľadať ozajstné lieky v alternatívnej medicíne.

Nakoniec sa Swayze odhodlal na „skok viery“ – presnejšie, skok veľmi pomýlenej viery. A za svoju chybu ešte aj štedro platil. A milióny ľudí, na svojej ceste do hrobu, robia to isté.

Autorom článku je Thomas Corriher, Healthwyze.org

Liečba osteoporózy

Zdroj: realfarmacy.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Viera Mrázková

  Všeobecne sa vie,ako chemoterápia namiesto liečenia zabíja.Prečo ju lekári používajú?? Máme predsa protonovú terápiu v Prahe,prečo sa nevyužíva,keď je kvalitnejšia? Prečo o nej niektorí lekári pochybujú,keď výsledky jej liečenia sú výborné,menej zaťažuje pacienta.Mám príklad z vlastnej rodiny,Doc.Doležel z Masaryk.onk.ústavu,odmietol vydať dopručenie k liečbe rakoviny protonom,i keď bola s proton.centrom dohovorená,termín určený a poisťovňa liečbu by zaplatila.Ten docent doporučenie nedal a ešte sa vyhrážal,že keˇna proton liečbu pojdeme,samozrejme za vlastné peniaze,od nich,,teda od doc.Doležela,v prípade potreby,nech pomoc neočakávame.Liečba prebehla v Brne a príbuzný má už tretí rok následky po ožiarovaní,samozrejme nevratné.Doc.Doležel pri zmienke o protone vyskočil z kresla ako zanený býk,kričal na nás,takže sme nemali na výber.Prijali sme liečbu ožiarovaním v Brne a výsledok a následky po ich liečbe sú tristné.Može mi prosím na toto niekto odpovedať??

 2. PhDr.Bedřich Vorlíček Wunderlich

  Vážení přátelé a onkologičtí pacienti, podobné články a hodnocení lékařů, kteří se touto léčbou zabývají, jsou velice zavádějící. Články většinou píší lidé, kteří o daném problému někde a něco četli – slyšeli, nebo měli daného pacienta doma. Sám jsem toto onemocnění přežil, včetně následné transplantace kostní dřeně a mohu říci, že naše současná medicina na vysoké úrovni a osobně jsem poznal naprostou většinu kompetentních, vysoce vzdělaných a empatických lékařů a sester. Hovořím o Hematoonkologickém oddělení v Plzni v čele s panem primářem a mým ošetřujícím lékařem, pane Dr.Michalem Karasem PhD. Proto bych rád řekl – zaplať Pán Bůh za to, co lékaři a sestry pro nás dělají ! Dr.Bedřich Vorlíček Wunderlich, Plzeň

  • Zmiznite odtiaľto, takých lekárov ako ste vy máme plné zuby, majú na svedomí životy našich bratov, sestier, rodičov. Ste satani farmaceutickí dlhonosí, chazarskí vrahovia aj s vašim rakovinovým priemyslom. Dobrý biznis pre vás, ale karma vás dostihne.

 3. keby lekári liečili základné infekčné ochorenia ako chlamýdie, mykoplazmu, boreliu, bartonelu…. tak by žiadna rakovina neexistovala. Lenže to je pre nich nerentabilný biznis. Takže tak.

 4. Eva Medvedova

  Viete mi poradiť nadmerne sa mi poti hlava. Nie som spotenamnikde, len hlava. Každú noc si prezliekam aj 3x tričko čo sa mi spoti medzi vlasmi a pot mi tečie ns ramená, nie jetomrakovina?

  • Milan Rezák

   Poznám osobne prípad, kedy nadmerné potenie sa podarilo odstrániť.
   Viacej na e-mail.
   Milan

   • Irena Suchanová

    Dobrý den,mám ten problém nadměrného pocení přes 20 let,reaguji na Vaší nabídku,že poradíte jak na to.Děkuji Suchanová

  • Nadměrné pocení bývá způsobeno hormonální nerovnováhou – obvykle nadmíra estrogenu….doporučuje se doplnit progesteron, např. Drmek (od firmy Adiel je silný), taky jsem ho brala….

 5. Clanok je ako vystrihnutý z časti nasho zivota. tetu presne tak isto dorobili Pani doktori chemoterapiou. Vedeli ze nepoliecia a aj tak to do nej liali v litroch. Nebyt chemo,este mohla byt urcite medzi nami….

 6. VIEM o tom, že NIEKTO zo Slovenska poslal Patrikovi NIEČO a loečbu v čase, keď ho „loečili“ za drahé peniaze ODBORNÍCI v dobrej viere – až NATO, že liečba sa vydarila ale PACIEN NIE . práci česť. 12.6.2017 543

  • Viera Mrázková

   tak to máte veliké štěstí.něco o onko léčení vím,jsem vystudovaná rtg lab s atestací z 20 letou praxi na onk.a 20 letou praxi na rtg diagnostice.a bohužel moji sourozenci,dědeček,tatínek zemřeli na onk.onemocnění.bohužel.jedno mi není jasné,proč lékaři cpou pac.chemoterapií,když má víc negativních účinků,než léčivých.kdybychom neměli proton,možná bych se tak nedivila,ale lékaři vesměs proton léčbu odmítají.ale kdyby nedejbůh tu léčbu potřebovali sami,ta určitě i kanálama by lezli do Prahy!

  • Viera Mrázková

   proč práci čest?,když něco napíšete,tak prosím tak,abychom tomu rozuměli.Co to znamená NIEKTO?A NIEČO? Co to bylo?,léčení na dálku?,Nebo „operace se podařila,akorát pacient zemřel“ Když o tom něco víte,tak proč to jajemství?

 7. špekulant

  Už som to tu spomínala, moja teta ako 70-ročná mala diagnostikovanú rakovinu – asi krčka maternice alebo niečoho hneď vedľa (diagnostikoval to gynekológ). Zničili to ožarovaním. Podľa tetiných slov, spálili jej tým črevá, nemohla potom jesť hocičo, hocičo ju prehnalo. Dávala si teda pozor na stravu a črevá sa časom zregenerovali, mohlo to trvať aj 15 rokov. Potom už jedla normálne všetko. Teta sa dožila 102 rokov.

 8. Moja teta mala tiez rakovinu pankrasu, odmietla chemoterapiu a liecbu v nemocnici, po operacii odisla domov a vyzerala ako herec na obrazku vpravo uz o pol roka po diagnoze. On az o 2 roky 🙁

 9. Nech mi už niekto vysvetli čomu má dnes človek vlastne veriť. Osobne si myslím, že telo s tým s čím sa vysporiadať ma, s tým sa vysporiada. Mala som mladšieho brata. Mladý 24 ročný chlapec na začiatku svojej životnej cesty. Celý život zdravý. Prežil všetko možné. Mal silnú imunitu. Až raz sa napil nechtiac z pohára našej infikovanej tety. Dostal mononukleozu. Celý čas bol liečený. Zjedol snáď 30 antibiotík. Po posledných najsilnejších mu padla imunita. Začal nám chradnut pred očami a pomaly odchádzal. Došlo to do štádia, že mu rodičia volali záchranku. V nemocnici po vyšetrení zistili, že ma bielych krviniek vyše 200 000, takže mu diagnostikovali leukémiu a s tým začali celý proces liečby. Môj otec mu začal dávať alternatívnu medicínu z prírody a chlapec sa začal uzdravovat. Pred našimi očami zo dňa na deň silnejel až do času, kedy ho zobrali na onkohematologiu na JIS. Začal chradnut zase, ale ani nie tak na tele, ako na duchu. Z viery, ktorú mal, že to prekoná, začal študovať o ľuďoch, ktorí zomreli na toto ochorenie. Ostatní pacienti ho dávali dole, že z toho sa nedá dostať. Vo februári ho pustili na mesiac domov. Podstúpil ožarovanie a teraz to prichádza, po dobrati posledného ožarovanie ho začali bolieť nohy. Leteli na pohotovosť a tam ho poslali prec, že pre nho nemajú v nemocnici miesto. Prijali ho do nemocnice až keď nemohol na nohách stat a môj otec ho musel nosit na rukách. Odniesol si syna do nemocnice a za tri dni nastala bratova smrť. Opakujem zdravý chlapec, tak kto mu dodrbal zdravie? Kto? Toto boli vážení. Tu ide o môjho brata s cim denno denne bojujem. Jeho stratu aj po 2 rokoch nesiem mimoriadne ťažko. Budím sa s tým a zaspávam s tým pocitom. Najhoršie je na tom, že sa k nemu správali ako k zvieraťu. Kanily do nho doslova zapichli a ťahali ho prec tak, že sa s nim nikto nemohol rozlúčiť. Koho za toto obviniť? Mam si myslieť, že to tak malo ci nemalo byt? Denne som s nim bola v kontakte a ten kontakt mi už nikto nevráti. A nielen mne. Ukradli pokoj z našej rodiny.

  • A prečo ste ho dávali na onkohematológiu? Mali ste ho nechať doma a pokračovať v alternatívnej liečbe, keď zaberala a pridať surovú vegánsku stravu. Zničili ho v nemocnici, aj my sme to zažili, nikdy viac nemocnica ani chemické „lieky“

 10. Lebo mal 24 rokov a sam dôveroval lekárom. Ale súhlasím, pochopila som, že doktori v nemocniciach už dávno sa neusiluju o záchranu. Resp zachránia, ale niečo iné zničia. Dobabrali tak aj môjho strýka.

 11. Moja babička i teta prešla chemoterapiou a distali sa z rakoviny,žili ešte dobre dlho. Teraz moja sesternica 30r.,akútna leukémia,berie už 4 sériu chemoterapie,uvidíme,sama som zvedavá. Mám otázku,dá sa to liečiť aj protónovou liečbou???

  • Protónová terapia je konvenčná liečba, preto sa na to musíte opýtať konvenčných onkológov. My sa venujeme alternatívnej liečbe. Avšak protónovou terapiou sa zvyčajne liečia tuhé nádory, nie leukémia…

 12. Myslím, že operace a odstranění nádoru je dobré….známá si to nechala vyoperovat a odmítla další onkologickou ‚léčbu‘ a je v pořádku roky po operaci…

Pridajte komentár

*