Čo v skutočnosti zabilo Patrika Swayzea? Rakovina to nebola

rakovina pankreasu chemoterapia

Na fotografii môžeme vidieť, čo je podľa lekárov P. Swayzea „výborná odozva“ na štandardnú onkologickú liečbu.

V marci 2008 bola slávnemu hercovi Patrickovi Swayzeovi diagnostikovaná rakovina pankreasu.

Ide o jeden z najťažších druhov rakoviny, u ktorej má lekárska elita žalostne nízku úspešnosť liečby a väčšina ich pacientov umiera do dvoch rokov od určenia diagnózy1.  Mnohí oveľa skôr.

Prípad Patrika Swayzea

Swayzeov prípad bol v mainstreamových médiách intenzívne zverejňovaný. Zničujúce účinky liečby sú zrejmé z jeho fotografií.

Patrick Swayze zomrel dva roky od určenia diagnózy a choroba uňho prebiehala obvyklým spôsobom. Od toho momentu bola úroveň jeho života úplne zničená2.

Patrickovi lekári sa verejne chválili výsledkami jeho liečby, ako keby reprezentovali zlatý štandard zdravotnej starostlivosti.

„Výborná odozva na liečbu“, ako si ju predstavujú Swayzeho lekári, môžeme vidieť na úvodnej fotografii. A zrejme už poznáte konečný výsledok tejto „výbornej odozvy na liečbu“ z iných médií.

Swayze zomrel 14. septembra 2009 na „medicínu“. Aby zatajili ozajstnú príčinu smrti, lekári to nazývajú „iatrogénna smrť“, pretože neodborná verejnosť nevie, čo tento termín znamená.

Ak naša medicína má na pacienta takýto účinok, je nemysliteľné, aby sme sa tým chválili v médiách.


Vedecky potvrdená prevencia pred rakovinou. Spirulina Vulcanico. Posledné kusy zakúpite tu.

Doktor George Fisher, Swayzeov onkológ, má veľa vystatovačných poznámok ohľadom svojej vlastnej práce a type liečby, ktorú vykonáva.

Ako uvádza: „Z dôvodu výbornej odozvy na liečbu [Swayze] bude pokračovať v tej istej terapii v Stanforde.“

A čo toto?

„Menej než 25 percent pacientov s rakovinou pankreasu v pokročilom štádiu sa dožije viac než rok od určenia diagnózy, a Swayze je dôkazom, že je možné ju liečiť.“

A ešte nezabudnime na tento posledný citát: „Choroba u Patricka je značne malého rozsahu a zdá sa, že zatiaľ má na liečbu dobrú odozvu.“

Aká je pravda o štandardnej onkologickej liečbe?

Problémom je (a obvykle v takýchto prípadoch šikovným trikom), že počet úmrtí stúpa až po stanovení diagnózy3. To znamená, že úmrtnosť pacientov začne prudko stúpať až po tom, ako nastúpia štandardnú liečbu.

To, čo zabilo Patricka nebola rakovina. Ľudia, ktorí ho zabili sa stále vzájomne potľapkávajú po pleciach a poberajú platby za svoj výkon.

Pacienti, ktorí nepodstúpili liečbu, zvyčajne žijú lepšie a dlhšie než tí, ktorí boli liečení „konvenčnou“ liečbou.

Mimochodom, tá „konvenčná“ liečba je v skutočnosti nová a experimentálna.

Výsledky sú vždy lepšie pri použití alternatívnych (nejedovatých) liekov. To sú tie, ktoré naozaj účinkujú a natrvalo vyliečia viac než úbohé 4% pacientov, ktoré sa podarí vyliečiť klasickej lekárskej elite.

Stojí za to spomenúť, že najčastejšie príčiny, vďaka ktorým sa rakovina „šíri“ sú chemoterapia, operácia a radiácia – samotné zákroky, ktorými chceme rakovinu odstrániť!

Rakovina sa potom v odbornej literatúre popisuje ako vedľajší prejav týchto zákrokov. Ak by si Swayze bol býval rakovinu liečil hoci rovno fajčením cigariet, bol by žil dlhšie a lepšie.

Čokoľvek by prinieslo lepšie výsledky než ho jedom otráviť na smrť.

Záver

Swayze urobil bežnú chybu, že vyhľadal alopatických (konvenčných) lekárov s ich jedovatou liečbou, keď mal hľadať ozajstné lieky v alternatívnej medicíne.

Nakoniec sa Swayze odhodlal na „skok viery“ – presnejšie, skok veľmi pomýlenej viery. A za svoju chybu ešte aj štedro platil. A milióny ľudí, na svojej ceste do hrobu, robia to isté.

Autorom článku je Thomas Corriher, Healthwyze.org

Zdroj: realfarmacy.com, Spracoval: Badatel.netPodobné články

Odoberajte nové články na email

Páčil sa vám tento článok? Potom odoberajte zdarma nové články emailom:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. Viera Mrázková says:

  Všeobecne sa vie,ako chemoterápia namiesto liečenia zabíja.Prečo ju lekári používajú?? Máme predsa protonovú terápiu v Prahe,prečo sa nevyužíva,keď je kvalitnejšia? Prečo o nej niektorí lekári pochybujú,keď výsledky jej liečenia sú výborné,menej zaťažuje pacienta.Mám príklad z vlastnej rodiny,Doc.Doležel z Masaryk.onk.ústavu,odmietol vydať dopručenie k liečbe rakoviny protonom,i keď bola s proton.centrom dohovorená,termín určený a poisťovňa liečbu by zaplatila.Ten docent doporučenie nedal a ešte sa vyhrážal,že keˇna proton liečbu pojdeme,samozrejme za vlastné peniaze,od nich,,teda od doc.Doležela,v prípade potreby,nech pomoc neočakávame.Liečba prebehla v Brne a príbuzný má už tretí rok následky po ožiarovaní,samozrejme nevratné.Doc.Doležel pri zmienke o protone vyskočil z kresla ako zanený býk,kričal na nás,takže sme nemali na výber.Prijali sme liečbu ožiarovaním v Brne a výsledok a následky po ich liečbe sú tristné.Može mi prosím na toto niekto odpovedať??

 2. PhDr.Bedřich Vorlíček Wunderlich says:

  Vážení přátelé a onkologičtí pacienti, podobné články a hodnocení lékařů, kteří se touto léčbou zabývají, jsou velice zavádějící. Články většinou píší lidé, kteří o daném problému někde a něco četli – slyšeli, nebo měli daného pacienta doma. Sám jsem toto onemocnění přežil, včetně následné transplantace kostní dřeně a mohu říci, že naše současná medicina na vysoké úrovni a osobně jsem poznal naprostou většinu kompetentních, vysoce vzdělaných a empatických lékařů a sester. Hovořím o Hematoonkologickém oddělení v Plzni v čele s panem primářem a mým ošetřujícím lékařem, pane Dr.Michalem Karasem PhD. Proto bych rád řekl – zaplať Pán Bůh za to, co lékaři a sestry pro nás dělají ! Dr.Bedřich Vorlíček Wunderlich, Plzeň

 3. mudr. says:

  keby lekári liečili základné infekčné ochorenia ako chlamýdie, mykoplazmu, boreliu, bartonelu…. tak by žiadna rakovina neexistovala. Lenže to je pre nich nerentabilný biznis. Takže tak.

 4. Eva Medvedova says:

  Viete mi poradiť nadmerne sa mi poti hlava. Nie som spotenamnikde, len hlava. Každú noc si prezliekam aj 3x tričko čo sa mi spoti medzi vlasmi a pot mi tečie ns ramená, nie jetomrakovina?

  • Milan Rezák says:

   Poznám osobne prípad, kedy nadmerné potenie sa podarilo odstrániť.
   Viacej na e-mail.
   Milan

 5. Clanok je ako vystrihnutý z časti nasho zivota. tetu presne tak isto dorobili Pani doktori chemoterapiou. Vedeli ze nepoliecia a aj tak to do nej liali v litroch. Nebyt chemo,este mohla byt urcite medzi nami….

 6. turcan says:

  VIEM o tom, že NIEKTO zo Slovenska poslal Patrikovi NIEČO a loečbu v čase, keď ho „loečili“ za drahé peniaze ODBORNÍCI v dobrej viere – až NATO, že liečba sa vydarila ale PACIEN NIE . práci česť. 12.6.2017 543

  • Viera Mrázková says:

   tak to máte veliké štěstí.něco o onko léčení vím,jsem vystudovaná rtg lab s atestací z 20 letou praxi na onk.a 20 letou praxi na rtg diagnostice.a bohužel moji sourozenci,dědeček,tatínek zemřeli na onk.onemocnění.bohužel.jedno mi není jasné,proč lékaři cpou pac.chemoterapií,když má víc negativních účinků,než léčivých.kdybychom neměli proton,možná bych se tak nedivila,ale lékaři vesměs proton léčbu odmítají.ale kdyby nedejbůh tu léčbu potřebovali sami,ta určitě i kanálama by lezli do Prahy!

  • Viera Mrázková says:

   proč práci čest?,když něco napíšete,tak prosím tak,abychom tomu rozuměli.Co to znamená NIEKTO?A NIEČO? Co to bylo?,léčení na dálku?,Nebo „operace se podařila,akorát pacient zemřel“ Když o tom něco víte,tak proč to jajemství?

 7. špekulant says:

  Už som to tu spomínala, moja teta ako 70-ročná mala diagnostikovanú rakovinu – asi krčka maternice alebo niečoho hneď vedľa (diagnostikoval to gynekológ). Zničili to ožarovaním. Podľa tetiných slov, spálili jej tým črevá, nemohla potom jesť hocičo, hocičo ju prehnalo. Dávala si teda pozor na stravu a črevá sa časom zregenerovali, mohlo to trvať aj 15 rokov. Potom už jedla normálne všetko. Teta sa dožila 102 rokov.

 8. Moja teta mala tiez rakovinu pankrasu, odmietla chemoterapiu a liecbu v nemocnici, po operacii odisla domov a vyzerala ako herec na obrazku vpravo uz o pol roka po diagnoze. On az o 2 roky 🙁

Pridajte komentár

*