Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Posledné varovanie ľudstvu od bývalého viceprezidenta Pfizeru Dr. Mikea Yeadona


Print Friendly, PDF & Email

Posledné varovanie ľudstvu od bývalého viceprezidenta Pfizeru Dr. Mikea Yeadona

(Mike Yeadon, dailyexpose.co.uk) – Bývalý viceprezident a počas 16 rokov hlavný vedecký poradca Pfizeru Dr. Mike Yeadon vo svojom nedávno uverejnenom online interview dôrazne varoval ľudstvo, že sa musí prebudiť skôr, ako bude neskoro.

Dr. Yeadon naznačil, že svetové vlády klamú verejnosť po celú covidovú pandémiu a že je na masách, aby ich zastavili.

Varovanie Mikea Yeadona

Ako uviedol Dr. Yeadon:

„Nehovorte, že ste neboli varovaní, pretože varujem ľudí tak dlho, ako sa dá a tak dôrazne, ako viem, že si stále môžete hneď teraz vziať naspäť svoju normálnu spoločnosť a vziať si ju už zajtra,“ povedal Dr. Yeadon.

Video si môžete pozrieť tu (v angličtine):


Rúška ani lockdowny nefungujú

Vo vysie uvedenom videu Dr. Yeadon vysvetľuje, že obmedzenia ohľadom ochorenia Covid-19, zavedené na začiatku pandémie (ktoré sa stále využívajú) nefungujú. Vysvetľuje, napríklad, že rúška nie sú schopné zabránť šíreniu údajného vírusu a že lockdowny prenos nikdy nespomalili.

Ďalej Dr. Yeadon divákom povedal, že „nepotrebujú byť očkovaní nedostatočne otestovaným a tak trochu nebezpečným hrotovým proteínom, ktorého tvorbu v tele vakcíny vyvolávajú“, a mali by radšej ignorovať, čo im hovoria podplatení vedci.

Bývalý viceprezident Pfizeru varoval, že ak sa ľudia v niekoľkých nasledujúcich týždňoch neprebudia, stratia šancu vziať si späť svoju slobodu a vrátiť sa k normálnej spoločnosti, keď budú zavedené očkovacie (covid) pasy.

Vo videu Dr. Yeadon vysvetlil, že vládna politika – dokonca ešte pred začiatkom covidovej pandémie – postavila na hlavu chápanie toho, ako chrániť ľudí pred infekčnými ochoreniami, uvádzajúc ako kľúčový príklad toho lockdowny.

„Na to, aby ste boli infekční, musíte byť najprv symptomatickí. Do karantén by sa mali dávať chorí. Robili sme to vždy v minulosti.

Chorých dávame do karantény preto, lebo takto sa vyhnete nakazeniu širšej populácie.

Takže nápad dať do karantény zdravých spolu so zavádzaním týchto takzvaných lockdownov je nový vynález, ktorýa nemá vôbec žiadne opodstatnenie vo vede, ani v histórii zvládania epidémií.“

Aký je skutočný zmysel hromadného testovania?

Ďalej Dr. Yeadon uviedol, že hromadné testovanie obyvateľstva nebolo zavedené kvôli trasovaniu prípadov koronavírusu, ale kvôli vyvolaniu strachu, aby bolo možné mať kontrolu nad masami.

Tiež vyhlásil, že asymptomatické prípady sa vzpierajú zdravému rozumu, keďže podobné vírusy sa objavili až v roku 2020.

„Je pre nás silnou evolučnou výhodou, že si intenzívne uvedomujeme, či pre nás niekto predstavoval alebo nepredstavoval hrozbu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Skutočnosť, že sme v tom veľmi dobrí, by vám podľa mňa mala povedať, že je spoľahlivým radcom v tom, či pre vás niekto je alebo nie je hrozbou.

Ak teda nie sú symptomatickí, tak vás chrípkou (covidom) nenakazia.“

Okrem toho Dr. Yeadon vysvetlil, že Covid-19 predstavuje hrozbu pre starších a pre tých s už jestvujúcimi zdravotnými stavmi, nie je však rizikom pre tých, ktorí sú mladší, fit a zdraví. Pre mladších je podľa neho Covid-19 menšou hrozbou než chrípka.

Dr. Yeadon upozorňuje, že vlády celého sveta napriek tomu ďalej prikazujú masám utiecť a ukryť sa vo svojich domovoch, nútiac ich do zbytočných lockdownov a podrobovaniu sa tyranským reštrikciám.

Na konci videa Dr. Yeadon hovorí, že je vo svojich slovách úprimný a že by neklamal, keďže od kolegov sa mu dostáva „iba kritika a spoločenská izolácia“.

„Varujem vás, že vlády celého sveta, a určite aj tá vaša, vám rôznymi spôsobmi klamú a vy to viete ľahko zistiť.“

Záver: Ako ďalej?

O klamstvách a zločinoch našej vlády sme na tejto stránke písali už mnohokrát.

Nedávno sme napríklad zverejnili odhalenie známeho slovenského lekára MUDr. Radoslava Čičalu o veľkom podvode s falšovaním počtu hospitalizovaných na Covid-19 počas druhej vlny pandémie minulú zimu a jar.

Od počtu hospitalizovaných covidových pacientov sa následne odvíjali pandemické opatrenia ako lockdowny, zatváranie škôl a prevádzok či rušenie necovidových zdravotníckych úkonov v nemocniciach.

V dôsledku tohto falšovania štatistík došlo nielen k obrovským materiálnym škodám, ale aj k množstvu poškodení zdravia či dokonca úmrtiam, hlavne kvôli obmedzeniu zdravotnej starostlivosti pre iné ochorenia než covid. O neodbornosti liečenia covidových pacientov v našich nemocniciach nateraz pomlčíme.

Týmto konaním sa vláda, ministerstvo zdravotníctva, úrady verejného zdravotníctva, Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) a ďalšie inštitúcie podieľajúce sa na riadení pandémie, dopustili trestného činu sabotáže a zrejme aj mnohých ďalších závažných trestných činov.

Samozrejme, tieto ich zločiny neostanú ani zabudnuté, ani nepotrestané. Blíži sa doba, keď režim súčasných covidových zločincov skončí a začnú sa hromadné súdne procesy – u nás, aj inde vo svete.

Je vysoko pravdepodobné, že mnohí vedúci predstavitelia vyššie spomenutých inštitúcií skončia v base na dlhé desaťročia či dokonca doživotia. Covidoví kriminálnici budú potrestaní a ľudia začnú znova slobodne žiť.

Ešte tam však nie sme, preto treba byť aktívny. Čím viac z nás sa pridá k občianskemu odporu proti týmto tyranom, tým skôr sa dočkáme spravodlivosti.

Z tohto dôvodu prosíme každého, aby sa v rámci svojich možností čo najviac zapájal do akcií odporu proti súčasnému zločinnému režimu. Či už sú to demonštrácie, blokády, bojkoty, ignorovanie opatrení, podávanie trestných oznámení či akékoľvek iné nenásilné formy protestu – všetko sa ráta.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Mike Yeadon, Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku.

  Teraz som vypočula aj najnovšie video od David Icke:
  https://www.banned.video/watch?id=613207691b6d700556eeb20f
  Different Faces, Same Cult – The David Icke Dot-Connector Videocast
  Rôzne tváre, rovnaký kult

  David Icke Explains Who Carried Out 9/11 & Why
  David Icke vysvetľuje, kto a prečo uskutočnil 11. september

  David Icke rozoberá túto fašistickú diktatúru ako niekoľko ľudí diriguje túto zemeguľu, títo ľudia sú z rodu Sabbatini.
  David Icke rozoberá hlavne obdobie 20 rokov medzi 9/11 a teraz. Aj 9/11 bol zinscenovaní týmito ľuďmi ako aj celý Covid, climate change – klimatický teror
  Pripravujú Total Global Control – totálna kontrola každého človeka.
  Niekoľko ľudí diriguje celú zemeguľu, sme manipulovaní, aby sme boli od nich závislí.
  Pripravujú Police military state – policajní vojenský štát.
  Hrajú nám, že nás chránia pred terorizmom, vytvárajú strach, uvaľujú tyraniu na ľudí, teraz nám aj určujú kedy môžeme opustiť svoj byt…
  Total centralized global control and tyrany – totálna centralizovaná celosvetová kontrola a tyrania.
  Príde k masovej depopulácii vďaka vakcínam
  Chcú zničiť západnú civilizáciu, ľudia majú byť prepojení s umelou inteligenciu.
  Robí sa to cez neziskové organizácia riadenie Georgom Sorosom.
  Južná hranica USA je už otvorená pre imigrantov – riadia to Sorosove neziskovky. Ide sa útočiť po biely ľuďoch.
  Idú zničiť podnikania, chcú aby ľudia boli závislí na štáte na guaranteed income – na garantovanom príjme – aby s boli totálne na nich závislí, aby nás mohli totálne ovládať.
  Idú nás zničiť aj cez lockdowny. Idú vytvoriť policajný štát.
  Zaočkovaní začnú vo veľkom umierať ale zvalia to na niečo iné.
  Ďalší podvod je Climate change – zmena klímy, strach, veľký reset. Manipulujú počasie, vytvárajú veľké dažde, ohne, zapaľujú lesy… Aj tie veľké dažde teraz v New Yorku vytvorili oni manipuláciou počasie.
  Vedia urobiť záplavy, divoké ohne kedy len chcú. Zničia ľudí ktorí sa proti nim postavia. Plánujú aby z človeka bol syntetický tvor, transgenderizmus, chcú aby nebol rozdiel medzi mužom a ženou, chcú aby bol len jeden rod. Deťom vymývajú mozgy.
  Vo vakcínach je syntetický genetický materiál, chcú nás očkovať každých 8 mesiacov, chcú dosiahnuť obrovskú depopuláciu.
  Pripravujú nedostatok potravín. V Amerike už farmári dostávajú peniaze aby nič nesadili.
  Atď. atď.

  • Počúvaj! Existuje také niečo, ako zablúdiť v lese! Obvykle to dopadne tak, že zblúdilec po čase s hrôzou zistí, že už tam bol, keď objaví vlastné stopy!

   Otázka – čo mám urobiť konkrétne ja, aby si tu nebola zacyklená a neustále tu ostatných nenamotávala v bludnom kruhu? Ide mi o to, že procesy sa zrýchľujú a je treba ísť dopredu a nie sa donekonečna vracať! Ísť dopredu pre mňa znamená nachádzať riešenia, byť odhodlaný, byť rozhodnutý! A nie ako preskakujúca vinyl platňa!
   https://www.dutchcowboys.nl/uploads/headers/hd-vinyl-2019.jpg

 2. Jose Mourinho

  Ako dalej? Tak svedkom uz nepomoze nic idu si vo svojom covid-mode a pochybujem ,ze zmenia nazor..skusal som to parkrat a nic , nevadi nech im este zdravie sluzi..a ostatni dat dole handru z hlavy a ignorovat tie nezmysli..v obchode ma uz vacsinou neriesia a ked niekde ano tak si to nevsimam a nereagujem..

 3. Jupíík!
  Úplnou náhodou som narazil na film, ktorého románovú predlohu som čítal a ktorého príbeh považujem za jeden z najsilnejších, ak si vôbec viete predstaviť život námorníka v severnom mori počas ponorkovej vojny a sprevádzania konvojov spojencov
  z Británie do Murmanska – ak si viete predstaviť utrpenie zranených umierajúcich v ľadovom oceáne a v pekle horiacej nafty – pretože to bola potopené loď za loďou. Toto je krásny príklad odhodlania – nie odvahy – jednoducho odhodlania – potom už na odvahe nezáleží. Pretože odvaha je len schopnosť prekonať strach! A na to treba odhodlanie!

  Kruté moře ( Monsarrat Nicholas ) http://www.knihysova.sk
  [Prehľadávať doménu knihysova.sk] http://www.knihysova.sk/kniha/273631/krute-more
  Kruté moře je kniha o válce v Atlantiku. Kapitán Ericson a první důstojník Lockhart pak představují ty, na jejichž bedrech tato válka spočívala – profesionály i dobrovolníky, kteří přišli na moře z různých koutů britského impéria i z nejroztodivnějších povolání.

  Kruté moře-(drama)-(1953)–cz-dabing.avi
  https://ulozto.net/file/1byb2wULX6Xe/krute-more-drama-1953-cz-dabing-avi#!ZGqzLwR2AzWyZmxkLmEzZzLmBQR4Z2ILAyuBHGAkLHSaJQZlLj==

 4. Zaujímavé by bolo testovať, aké protilátky (imunitu) proti covidu-19 majú zaočkovaní ľudia . Obávam sa, že mnohí o nič vyššiu ako nezaočkovaní. Ak by každý zaočkovaný mal možnosť po dvoch týždňoch po druhej dávke tento test absolvovať, mnohí by boli nemilo prekvapení. Covid pas by mal dostať iba ten, kto je proti covidu imúnny.

  • Niektorá krajina to robí /alebo urobila/..dohladka na nete.

  • „Covid pas by mal dostať iba ten, kto je “

   Situ tento týždeň – vodič SAD ma pri nastupovaní upozornil nasadiť si rúško. Platba a lístok prebehli pod igelitom, ale z ruky do ruky. On sám rúško až po oči. Keďže sa poznáme roky, ešte sa víťazoslávne pochválil, že má dve dávky a kľudne si dá aj tretiu. V tom momente som si uvedomil, že ma bude viesť kamikadze.

   Začiatkom týždňa som bol v blízkom kontakte min. s takto priznanými 3 osobami /inak vybavovačky na okrese/, a neviem, či niečo preskočilo, alebo psychickou únavou, ale necítil som sa najlepšie a pot mi 3 dni na to páchol ako hnijúca kaluž vody, takže niečo zo mňa muselo ísť von, a to som jedol len samé dobré veci a popíjal víno a minerálku. Zrejme naozaj bude treba prehodnotiť to „stretávanie sa“ – pokiaľ človek nemusí.

   Pri nákaze toxoplazmou ľudia strácajú prirodzenú obozretnosť, ale títo vakcinovaní sú priam v eufórii – a to normálne nie je tiež.

 5. https://zemavek.sk/minister-priznal-ze-sa-riadi-odporucaniami-farmaceutickych-firiem/
  Minister priznal, že sa riadi odporúčaniami farmaceutických firiem

  Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský povedal v priamom prenose, že on sa riadi tým, čo mu povedia farmaceutické firmy. „Už chápem, prečo tento pán v parlamente neodpovedá na žiadne otázky. Jednoducho on je Mr. Pfizer,” okomentoval situáciu poslanec Tomáš Taraba.

 6. https://www.naturalblaze.com/2021/09/israels-coronavirus-czar-tells-citizens-to-prepare-for-eventual-4th-shot.html
  Israel’s “Coronavirus Czar” Tells Citizens To Prepare For Eventual 4th Shot
  Izraelský „koronavírusový cár“ hovorí občanom, aby sa pripravili na prípadnú štvrtú vakcínu

 7. Ústup na covidovom fronte: Na pápeža budú môcť ísť už nielen zaočkovaní

  Nezaočkovaní návštevníci sa budú musieť evidovať v registrácii OTP, ktorá sa na stránke navstevapapeza.sk spustí v pondelok 6. septembra. Informovala o tom tlačová kancelária Konferencie biskupov Slovenska (KBS).

  Ďakujeme pekne ani toto už nerozhodlo o tom, že sa zúčastníme. Najprv ste občan druhej kategórie, nezodpovedný a teraz by ste mali ísť zachraňovať ich zbrabranú situáciu.
  A po odchode budú aj tak hádzať vinu na nezaočkovaných. Mali by to ľudia nezaočkovaní odignorovať, tak ako to robia ONI!
  Nech sa ukáže, že ak sa stretne masa zaočkovancov, že čo to donesie. Tu by sa potvrdilo o čom vakcinácia je: Aj keď to už aj tak vieme- Izrael, Island apod sú toho najväčším dôkazom.
  Nič proti pápežovi, ale raz všetko vyjde na povrch okolo plandémie, lebo chrípka záhadne zmizla a mala väčšiu úmrtnosť ako covid. Ale ľudstvu treba masírovať mozgy a nájsť takých pudlíkov ako je Sabaka a jemu podobní.

 8. Vakcinovaných skončilo pri alfa aj delta variante v nemocnici viac ako nevakcinovaných, šokuje Mesík
  Aj na Slovensku je veľa lekárov, vedcov a odborníkov, ktorí sú doslova „zatracovaní“ iba preto, že neuznávajú očkovanie proti COVID-19. Sami ponúkajú riešenia ako sa tejto chorobe brániť. To isté platí aj o lieku Ivermectin. Patrí medzi nich aj Juraj Mesík.

  Juraj Mesík je nielen vyštudovaný lekár, ale aj analytik bezpečnostných rizík, ktorý sa od začiatku koronakrízy venuje situácii okolo COVID-19. Je veľkým zástancom lieku Ivermectin (ale nielen toho), ktorý je, zdá sa, v boji s týmto vírusom najúčinnejší. V statusoch vždy poukazuje nielen na tento liek, ale aj na to, ako nás vláda a niektorí „odborníci“ Covidom doslova oblbujú.

  Štatistiky sa nám veľakrát prezentujú iba také, ako si to „niekto“ želá
  „Čo sa babe chcelo, to sa babe snilo, alebo darmo je, vládny kontrakt na Pfizer propagandu je vládny kontrakt – a ich čitatelia aj tak uveria hocičomu,“ píše v statuse Mesík a dodáva, že 27. 8. vyšla v Lancete štúdia (TU) porovnávajúca okrem iného hospitalizácie neočkovaných a očkovancov pri alfa a delta variante covidu v marci až máji 2021. „Nevakcinovaných skončilo v nemocnici 1,9% pri alfa variante, 2,2% pri delte. Vakcinovaných (21 dní po prvej dávke + dvojočkovanci) skončilo v nemocnici 3,4% pri alfa variante a 2,3% pri delte,“ vyberá zo štúdie vyštudovaný lekár…………………………….čl. pokračuje na Hlavnom denníku.

  Tento lekár a vedec nemôže verejne prehovoriť, lebo by im to narušilo kvákanie o plandémii. Veď Mikasova odmena okrem platu, bola 63 tis. eur, iné zverejnené nemáme, tak aj cez mŕtvoly „pojede“ a k nemu prirátať ostatných covid tkzv
  „odborníkov“.
  A to nehovoríme o lekároch pubertiakoch čo sa týka veku a skúsenností. Zacítili možnosť nadštandartných zárobkov taktiež jedú ako namydlený blesk. Je im jedno o čom to je , im ide iba o zisky. Už ich nebudem menovať, ale tie ksichty už sú opozerané a nezaujímavé a aj smiešne.
  Ak má niekto zdravie strážiť musí byť odborník s viacročnými skúsenosťami a nie nejaké mini čivavy zalezené v kúte izby. Kto už len takýmto môže veriť.

 9. Toto video sa oplatí vypočuť, resp. prečítať preklad:
  https://cz24.news/pravda-o-spanelske-chripce-co-se-pred-sto-lety-opravdu-odehralo-video-6-min-cz-titl/

  PS Za všetkým stoja tí istí ľudia, tie isté rodiny. Rockeffelerovci, Gates.

 10. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/mobilni-ockovaci-jednotky-vyrazi-do-60-skol-v-banskobystrickem-kraji/
  Mobilní očkovací jednotky vyrazí do 60 škol v Banskobystrickém kraji

  Banskobystrický samosprávný kraj vyšle během příštího týdne do deseti obcí v kraji, kde byla proočkovanost proti Covid-19 nejnižší, jednotky pro epidemické očkování.

 11. https://www.infowars.com/posts/over-100-young-people-hospitalized-for-vaccine-related-heart-problems-in-ontario/
  Over 100 Young People Hospitalized For Vaccine-Related Heart Problems in Ontario
  V Ontáriu hospitalizovali viac ako 100 mladých ľudí kvôli problémom so srdcom spojeným s očkovaním

  • A shocking report from Ontario, Canada, reveals that over 100 mostly young people were hospitalized for heart inflammation after receiving the experimental mRNA injection.
   V Ontáriu hospitalizovali viac ako 100 mladých ľudí kvôli problémom so srdcom spojeným s očkovaním
   Šokujúca správa z kanadského Ontária odhaľuje, že viac ako 100 prevažne mladých ľudí bolo hospitalizovaných kvôli zápalu srdca po podaní experimentálnej mRNA vakcíny.

 12. https://zemavek.sk/florida-zaviedla-pokutu-5000-usd-pre-tych-ktori-by-pozadovali-vakcinacne-pasy/
  Florida zaviedla pokutu 5000 usd pre tých, ktorí by požadovali vakcinačné pasy

  Štát Florida zaviedol pokutu 5000 dolárov voči každému, kto bude požadovať, aby sa občan preukázal dokladom o vakcinácii. Pokuta bude platiť pre podniky, školy a vládne agentúry, ktoré by vyžadovali od obyvateľov Floridy preukaz očkovaní proti COVID-19.

  Na Slovensku však vláda zaviedla praktiky podľa vzoru diktátora Pinocheta. Ustanovila, že do zdravotných záznamov ľudí smie nazerať ktorýkoľvek policajt, vrátnik, SBSkár, dievča zo základnej školy, ktoré predáva lístky na plaváreň či hoci aj opitý krčmár.

 13. Právna úprava vedenia, spracúvania či poskytovania a sprístupňovania údajov zo zdravotnej dokumentácie je obsiahnutá v zákone č. 576/2004 Z. z. o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti (ďalej len ako „zákon o zdravotnej starostlivosti“). V tomto zákone sú taktiež upravené práva pacientov a iných osôb, ktoré sa týkajú zdravotnej dokumentácie.

  Nahliadnutie do zdravotnej dokumentácie

  Obsahom zdravotnej dokumentácie sú zvyčajne intímne informácie, ktoré si každý pacient chce nechať len pre seba. Túto oprávnenú požiadavku rešpektuje aj zákon a preto hovorí, že do zdravotnej dokumentácie môžu nahliadať len presne definované osoby. Áno, čítate správne, iné osoby ako tie, ktorým to zákon dovoľuje, do Vašej zdravotnej dokumentácie nemôžu nahliadať. Zákon upravuje nielen presne stanovený okruh, ale určuje aj to, v akom rozsahu a za akým účelom môže takáto osoba do Vašej zdravotnej dokumentácie nahliadať.

  Vaša zdravotná dokumentácia je vedená v písomnej forme a od 1.1.2019 by ju ambulancie a nemocnice mali viesť elektronicky prostredníctvom Vašej elektronickej zdravotnej knižky v rámci e-Zdravia o ktoré sa stará Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI).

  Prístup do „papierovej“ zdravotnej dokumentácie u poskytovateľa zdravotnej starostlivosti má:

  1/PACIENT alebo jeho zákonný zástupca (v prípade neplnoletého zvyčajne rodič) v celom rozsahu,
  2/BLÍZKE OSOBY: Manželovi alebo manželke, dieťaťu alebo rodičovi alebo ich zákonnému zástupcovi po smrti tejto osoby, a to v celom rozsahu; ak takáto osoba nie je, osobe plnoletej, ktorá s ňou žila v čase smrti v domácnosti (§ 115 Občianskeho zákonníka), blízkej osobe (§ 116 Občianskeho zákonníka) alebo ich zákonnému zástupcovi.
  3/SPLNOMOCNENEC, teda ktokoľvek, koho na nahliadanie do zdravotnej dokumentácie písomne splnomocnil pacient alebo v prípade smrti pacienta nikto z blízkych osôb. Podpis splnomocniteľa musí byť osvedčeným. Splnomocnenec má právo nahliadať v takom rozsahu, aký je uvedený v plnej moci.
  4/REVÍZNY LEKÁR príslušnej zdravotnej poisťovne na účely kontrolnej činnosti v celom rozsahu,
  5/Úrad pre dohľad na zdravotnou starostlivosťou na účely prešetrovania sťažností v celom rozsahu,
  6/MZSR a VÚC (lekár a sestra samosprávneho kraja) na účely vykonávania kontroly nad plnením povinností poskytovateľa zdravotnej starostlivosti
  7/LEKÁR URČENÝ zo strany MV SR, MO SR MD SR , MS SR: ak ide o zdravotnú dokumentáciu vedenú v zdravotníckych zariadeniach týchto rezortov v celom rozsahu.
  8/VŠEOBECNÝ LEKÁR MVSR na účely lekárskeho vyšetrenia v prijímacom konaní podľa zákona č. 73/1998 o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície a posudkovému lekárovi ozbrojených síl Slovenskej republiky,
  9/POSUDKOVÉMU LEKÁROVI SOCIÁLNEJ POISŤOVNE na účely lekárskej posudkovej činnosti pri výkone sociálneho poistenia v celom rozsahu,
  10/POSUDKOVÉMU LEKÁROVI ÚPSVAR: na účely lekárskej posudkovej činnosti podľa zákona č. 73/1998 o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v celom rozsahu,
  11/ZNALEC ktorého ustanovil súd alebo pribral orgán činný v trestnom konaní alebo ktorého požiadala o vypracovanie znaleckého posudku niektorá zo strán na účely priamo súvisiace s občianskym súdnym konaním alebo s trestným konaním v rozsahu nevyhnutnom na vyhotovenie znaleckého posudku;
  12/ZDRAVOTNÁ POISŤOVŇA: vykonávajúcej individuálne zdravotné poistenie na účely kontrolnej činnosti poskytnutej zdravotnej starostlivosti za ktorú bola zo strany poisťovne uhradené poistné plnenie
  13/Príslušný orgán zdravotníckej komory v rozsahu kontroly príslušného ošetrujúceho zdravotníckeho pracovníka,
  Pracovníkovi epidemiológie príslušného RÚVZ a odbornému pracovníkovi epidemiológie úradov verejného zdravotníctva MV SR a MO SR v rozsahu potrebnom na zabezpečenie epidemiologického vyšetrovania,
  14/KLINICKÝ AUDÍTOR poverený zo strany Ministerstva zdravotníctva SR na účely výkonu klinického auditu u poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, ktorý vedie Vašu zdravotnú dokumentáciu.
  JUDR. MIRIAM TIPÁNOVÁ20. 11. 2020

 14. „O neodbornosti liečenia covidových pacientov v našich nemocniciach nateraz pomlčíme.“A to by ste práve nemali.Nech si už konečne aj tí najväčší optimisti uvedomia,čo sú lekári na Covidových „a nielen“oddeleniach zač.Myslím že nedávno sa demaskovali v plnej miere,lebo pchať do ľudí remdesivir a iné svinstvá aj keď viem že sú neúčinné a škodlivé sa rovná vražde.Takže moja rada znie: vážení pokiaľ ste schopní,riešte všetko bez lekárov vlastnými silami,lebo v opačnom prípade je tam riziko že sa už domov nevrátite.

  • Milý Janek, presne tak. Aj ja sa modlím aby som nepotrebovala lekára, nemocnicu.
   Mám obavy, že tím Bádateľa sa už vyčerpal v prekladaní článkov – teraz to myslím v dobrom, nie útočenie.
   Aj ja sa napomínam, že všetko zlo prijímať len s mierou. Svoje okolie som nepresvedčila, sem som vypisovala ako „topiaci sa chytá slamky“.

 15. https://cz24.news/mazurek-reaguje-na-lengvarskeho-pfizer-je-jedna-z-najviac-skorumpovanych-firiem-na-svete-lengvarsky-diktuje-a-nici-celemu-slovensku-zivot-podla-zaujmov-skorumpovanych-mafianov/
  Mazurek reaguje na Lengvarského: „Pfizer je jedna z najviac skorumpovaných firiem na svete.“ Lengvarský diktuje a ničí celému Slovensku život podľa záujmov skorumpovaných mafiánov

 16. https://www.banned.video/watch?id=61357a468990370a2bcd6648
  Great Reset Mastermind Announces Plan For The Forced GMO Takeover Of Every Human Body
  Veľký Reset zosnovateľ oznamuje plán núteného prevzatia každého ľudského tela GMO

 17. https://smis-lab.cz/2021/09/01/prirozena-imunita-predci-ockovani/

  Že to s protilátkami bude poněkud jinak, než si odborníci na našem ministerstvu myslí, naznačuje česká studie z dílny SMIS s příznačným názvem „Protilátky po prodělané infekci poskytují dostatečnou a dlouhodobou ochranu proti onemocnění COVID-19“. Definitivní tečku za touto debatou však učinila retrospektivní izraelská studie zahrnující 700 tisíc lidí, jejíž závěr doslova říká „Tato studie prokázala, že přirozená imunita poskytuje dlouhodobější a silnější ochranu před nákazou, symptomatickým průběhem a hospitalizací způsobenou delta variantou viru SARS-CoV-2 než imunita po dvou dávkách BNT162b2 vakcíny“.

  Debata tedy končí. Koronavirus s mutací delta vakcínu Pfizer jednoznačně obelstil, ale prohrává u lidí s přirozenou imunitou. České ministerstvo by mělo na svém webu „Dezinformace, lži, hoaxy a alternativní fakta o covid-19“ upravit informace. Seznam zaručeně pravdivých výroků z dílny MZdr obsahuje tato tvrzení:

  „Tzv. post infekční imunita není celoživotní ani dlouhodobá. Očkovací látka vytvoří daleko vyšší hladiny protilátek a buněčnou imunitu. Taková imunita je robustnější, a proto také dlouhodobější.“

  2. „Dá se proto předpokládat, že po očkování bude imunita solidnější a dlouhodobější než po vlastním prodělání nemoci.“

  České ministerstvo zdravotnictví tedy přesně ilustruje oblíbený český vtip: Víte, jaký je rozdíl mezi fake-news a news? Asi tak půl roku.

 18. Milá redakcia Bádateľa, vitajte naspäť. Dúfam, že aj ostanete.

 19. https://www.naturalnews.com/2021-09-09-disturbing-video-australian-covid-camp-police-threaten-to-gas-covid-prisoner.html
  Disturbing video: Australian covid camp police threaten to “gas” covid prisoner instead of releasing him after 14 days
  Znepokojivé video: Austrálska polícia v covid tábore hrozí, že „pustí plyn“ na covidového väzňa po 14 dňoch namiesto prepustenia na slobodu.

  Completely healthy, innocent people are deemed a public health threat merely for “testing positive” via a fraudulent PCR test
  Úplne zdraví nevinní ľudia sú považovaní za hrozbu pre verejné zdravie iba pre „pozitívne testovanie“ prostredníctvom podvodného testu PCR

  We are witnessing the vaccine holocaust accelerate by the day as governments become genocidal terrorists
  Sme svedkami toho, ako sa vakcinačný holokaust každým dňom zrýchľuje, keď sa vlády stávajú genocídnymi teroristami

 20. https://www.banned.video/watch?id=613932d492973d1364395a5d
  10 Million March with Bolsonaro Against ‚Globalist Communist Tyranny‘ – MUST SEE!
  10 miliónov ľudí pochoduje s Bolsonarom proti „globalistickej komunistickej tyranii“ – TREBA VIDIEŤ!

  Alex Jones breaks down the growing resistance to globalist communism around the world as 10 million march with Brazilian President Jair Bolsonaro.
  Alex Jones analyzuje rastúci odpor voči globalistickému komunizmu na celom svete počas 10 miliónového pochodu s brazílskym prezidentom Jairom Bolsonarom.

 21. https://www.banned.video/watch?id=613acd46de4bd31838930b26
  U.S. Officials Warn Of “Polio Like” Illness Coming In 4 Months
  Predstavitelia USA varujú pred chorobou „podobnou obrne“, ktorá sa dostaví do 4 mesiacov

  How is it possible that U.S officials could be warning about a “polio-like” illness emerging?
  Ako je možné, že by americkí predstavitelia mohli varovať pred vznikom choroby podobnej obrne?

 22. https://cz24.news/nova-studie-vedcu-university-of-bristol-hrotove-spike-proteiny-z-mrna-covid-injekci-zpusobuji-srdecni-infarkty/
  NOVÁ STUDIE VĚDCŮ UNIVERSITY OF BRISTOL: HROTOVÉ SPIKE PROTEINY Z MRNA COVID INJEKCÍ ZPŮSOBUJÍ SRDEČNÍ INFARKTY

 23. https://www.infovojna.sk/article/video-divenka-upadla-do-bezvedomi-jen-par-minut-po-vakcinaci-lekari-potvrdili-ze-se-jednalo-o-reakci-na-vakcinaci
  VIDEO: Dívenka upadla do bezvědomí jen pár minut po vakcinaci! Lékaři potvrdili, že se jednalo o reakci na vakcinaci!

 24. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/09/09/fauci-lied-to-congress.aspx
  Will Fauci Be Held Accountable for Lying to Congress?
  Bude Fauci braný na zodpovednosť (niesť zodpovednosť) za klamstvo v Kongrese?

 25. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/09/10/perspectives-on-the-pandemic-with-dr-peter-mccullough.aspx

  Dr. Peter McCullough is an internist, cardiologist and epidemiologist who warns that COVID-19 vaccines not only are failing but are putting lives at risk
  MUDr. Peter McCullough je internista, kardiológ a epidemiológ a varuje, že vakcíny proti COVID-19 nielenže zlyhávajú, ale ohrozujú životy.

 26. https://aeronet.cz/news/total-control-sefka-verejneho-zdravotnictvi-statu-novy-jizni-wales-v-australii-prohlasila-ze-lide-jsou-sledovani-a-dohledavani-v-ramci-noveho-svetoveho-radu-premierka-statu-vystoupila-hned-vedle/
  Total Control: Šéfka veřejného zdravotnictví státu Nový Jižní Wales v Austrálii prohlásila, že lidé jsou sledováni a dohledáváni v rámci Nového světového řádu! Premiérka státu vystoupila hned vedle ní a prohlásila, že všichni obyvatelé státu budou už napořád v lockdownu, pokud se nenaočkují! Byli jste varováni, zazněla od ní hrozivá výhrůžka k občanům! Austrálie zřídila koncentrační tábory, ve kterých policie šacuje dokonce i nákupní tašky donáškových služeb a konfiskuje pivo a alkohol! Austrálie se stává největším koncentračním táborem na světě!

  Už zbývají jenom vaše děti, o které globalisté usilují všemi prostředky, od vakcín dětí, až po převýchovu. Nacisté kradli děti pro germanizaci, globalisté pro re-genderizaci… s cílem indukce neplodnosti a neochoty rozmnožovat bílou rasu

  • A nepřítelem budou ti, kteří budou chránit zbytky svobod. K ovládnutí světa chybí globalistům už jenom jediné: Vytrhnout vám vaše vlastní děti v útlém věku a zpřetrhat pouto mezi vámi a vlastními dětmi. Aby vaše děti vás nenáviděly. Aby nenáviděly vlastní původ, vlastní rasu, vlastní kulturu, vlastní zemi, vlastní stát, vlastní dějiny a vlastní pohlaví. Přešijte mně, budou prosit děti vychované globalisty. To je to, o co se nyní hraje. Poslední hradba odporu v podobě rodiny muže, ženy a dítěte. Nejsvětější Trojice, bez které žádná civilizace nemůže přežít! Budoucnost otroků pro ty, kteří se podřídí. A nekonečné pronásledování těch, kteří se postaví na odpor za ochranu rodiny a národa. Jak v rodině, tak všude jinde, přátelé. Všude jinde!

   • V Česku i na Slovensku, v Polsku i v Maďarsku, a postupně v celé Východní Evropě budou národy uvrženy do koncentračních táborů, které vybudují sami lidé, kteří se neprobudili. Vystaví sobě vlastní koncentrační prostory, s tupými výrazy malomocných a pohledy nevraživosti a pohrdání k těm, kteří bijí na poplach, že dochází k zánikům národů, států, hranic, kultur a postupně i obyvatel a vyznání.

    • prestan s tým strašením
     tu iný oheň horí
     a iný planie dym
     nie každý je tu chory
     a skurvysynov zmorí

     • To smetisko tu horí, smetisko tu dútna,
      eštébák tu povolil – navoziť sem odpad!
      Nebezpečný odpad – do Holíča bratku,
      vy.ebaný primátor – povolil tam skládku!
      A tak sprostý Slovák čipuje si seba aj smetie, a odpadový holding zo sveta ho zmetie!
      ——————————————————
      Podanie petície proti skládke nebezpečného odpadu v Holíči …
      [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=QHL921CUSu4
      Občania Holíča sa postavili špinavému biznisu čelom a nedovolia, aby mesto na čele s primátorom ohrozili životné prostredie okolia mesta Holíč vybudovaním sk…

      FCC holding – konkr. FCC Česká republika získala v roku 2019 dovozovú kvótu „len“ 120 ton nebezpečného odpadu, v roku 2020 /platí do jesene 2021/ už 120 tisíc ton nebezpečného odpadu! Do Holíča! Stránky mesta sú o tomto ticho.
      „Pezinok“ – to bol len odvar na udržanie cien pozemkov. V podstate aj to čipovanie má zabezpečiť – ako „ISO“ – pohyb materiálu a dokumentáciu voľných kapacít a zároveň je to nasúvanie Total Control. GDPR je tým porušené – obec chce poskytnúť osobné údaje tak FCC Slovensko /podniká v Trnave/, ako aj IT-plošticovej firme Senzeo. Minulý týždeň sa vraj rokovalo o zákone o povinnom čipovaní nádob, ale údajne to neprešlo.
      Ako prví sú v registroch Taliani, potom Rakušáci a Slovinci. To je ten EU voľný pohyb „tovaru a služieb“. Každú tonu, čo tu ušetrí Slovák niekto sem zavezie! Skládkami sa riadi aj pohyb cien pozemkov a špekulácie s realitami.

      CZ112368 23.09.2020 FCC Česká republika s.r.o., Praha nebezpečný 08 01 11 A3140 120,000 /ton – pozn./ Boneko a.s., Holíč

      Prehľad rozhodnutí na cezhraničnú prepravu/dovoz odpadov vydaných v roku 2020
      https://www.minzp.sk/odpady/cezhranicna-preprava-odpadov/registre/

      https://archiv.ekotopfilm.sk/ako-je-to-s-odpadmi-v-holici/

 27. https://www.hlavnespravy.sk/lekar-hoffe-z-lyttonu-v-britskej-kolumbii-pocas-4-az-7-dni-po-covid-ockovani-mozu-dostat-krvne-zrazeniny/2671468
  Podľa lekára Hoffea z Lyttonu v Britskej Kolumbii sa počas 4 až 7 dní po Covid-očkovaní vytvoria drobné krvné zrazeniny až u 62 % očkovaných

 28. https://www.hlavnespravy.sk/ockovanie-proti-covid-19-od-5-rokov-bude-v-sr-mozne-vdaka-povoleniu-ministra-zdravotnictva/2671946
  Očkovanie proti COVID-19 od 5 rokov bude v SR možné vďaka povoleniu ministra zdravotníctva

 29. https://zemavek.sk/nezaockovani-uz-nemozu-vyuzivat-klasicku-zdravotnu-sluzbu-po-starom-bez-testu-uz-nikam/
  Nezaočkovaní už nemôžu využívať klasickú zdravotnú službu po starom, bez testu už nikam

  Nezaočkovaní majú veľký problém. Ak budú chcieť využiť služby u lekárov tak, ako na to boli zvyknutí, musia na to zabudnúť. Testovať sa (dokonca PCR testom) musia v určitých prípadoch aj zaočkovaní.

  Povinný test až trikrát do týždňa pre tých, ktorí nie sú zaočkovaní a náhodou by sa chceli vybrať k všeobecnému lekárovi, zubárovi, prípadne na bežnú masáž či rehabilitáciu do nejakého ústavného zariadenia, polikliniky, zdravotného strediska alebo ambulancie.

 30. https://childrenshealthdefense.org/defender/dominique-de-silva-covid-vaccine-injury-neurological/
  Exclusive: 30-Year-Old Still Seeking Answers 6 Months After Developing Neurological Complications Following Pfizer Vaccine
  Exkluzívne: 30-ročná stále hľadá odpovede 6 mesiacov po rozvinutí neurologických komplikácií po očkovaní Pfizerom

 31. https://www.banned.video/watch?id=613a81482026d11782e4d343
  BREAKING BOMBSHELL: WHO/CDC Docs Prove COVID Vaxx Created Deadly Delta Variant
  Dokumenty WHO/CDC dokazujú, že COVID vakcíny vytvorili smrteľný delta variant

 32. Tým neznámých lékařů ze slovenské Detvy prohlašuje, že vakcína Pfizer obsahuje RNA šablonu na vývoj syntetického parazita, který prý roste po vstříknutí vakcinačního roztoku do lidského těla a de facto požírá červené krvinky! Slovenský server přinesl šokující snímky pořízené laboratorním mikroskopem, které zachycují růst parazita a marný boj fagocytů proti jeho rozvoji! Dokáže někdo tento objev replikovat a ověřit? Lékař snímky posoudil a z některých je opravdu zděšen, zachycují totiž obrazy odpovídající destrukci červených krvinek! Pokud tohle kromě mikrovlnky umí i vakcína, tak je to doslova genocida za bílého dne!
  https://aeronet.cz/news/tym-neznamych-lekaru-ze-slovenske-detvy-prohlasuje-ze-vakcina-pfizer-obsahuje-rna-sablonu-na-vyvoj-syntetickeho-parazita-ktery-pry-roste-po-vstriknuti-vakcinacniho-roztoku-do-lidskeho-tela/

  „Když naučíte děti nechat se očkovat dvakrát ročně, pořád dokola, tak jste ovládli národ. Když naučíte děti, aby se samy mezi sebou segregovaly a dělily v kolektivech na očkované a na ty hnusné ostatní a infekční kriply, tak se budou takto dělit i v dospělosti, v pracovních kolektivech, ve veřejném prostoru, v dopravě, v obchodech, prostě úplně všude. A co hlavně? Bude jim to připadat úplně normální, vždyť tak přece jako děti byli všichni vychováni, ne?“

  „Ano, to je přesně ten jediný politický důvod, proč tahle politická sebranka se snaží protlačit očkování malých dětí povinných školou, protože tím si režim vychová poslušné ovcované ovčánky. Když se malé dítě naučí, že jako očkované je přijímané v kolektivu kamarády, ale jako neočkované je v pozici méněcenného jedince, kterého se všichni štítí, najednou vám to dojde. Je to stejné jako ve 30. letech v Německu. Ze dne na den se německé děti začaly štítit židovských dětí, protože ty musely nosit žluté hvězdy.

  Ta největší hrozba spočívá v tom, že dnešní režim je zákeřnější, protože vám umožňuje se z té označené a ocejchované skupiny přesunout do té dobré skupiny. Dobrovolně, samozřejmě. Za nacistů to možné nebylo, jednou Žid, navždy Žid. Ale dnes globalisté přišli s upgradem nacismu. Když se necháš naovcovat, budeš náš! Budeš moci přijít mezi nás! Ovcování je budoucnost! Ovcování je šance pro život! Zajistěte svému dítěti lepší vzdělání, naovcujte své dítě ještě dnes! Ovcovaní mají 25% slevu na nákupy, vykřikne Jeff Bezos. U nás mají ovcovaní nižší úrokové sazby na hypo, pochlubí se banky. A sem mohou jen ovcovaní, napíší majitelé obchodů na dveře. A myslíte si, že to vyvolá protesty? Ne!“
  https://aeronet.cz/news/vedeni-spolecnosti-pfizer-povolilo-slovensku-jako-prvni-zemi-na-svete-zahajeni-ockovani-deti-ve-veku-od-5-do-11-let-vakcinacnim-roztokem-comirnaty-500-a-ockovat-se-zacne-okamzite/
  ———————————-
  K tomu poznámka – čo má čo Pfizer povoľovať Slovensku?! Snáď je to naopak? ???
  Nie je to naopak! Tam, kde korporátno-klanové záujmové skupiny ovládli štát, krajinu, kde nastolili fašizmus, tam je Záujem Korporácie nad záujmom štátu! A preto oprávnene hovoríme o vlastizrade politikov!

 33. Veľmi zaujímavé video v maďarčine s jedným lekárom, prečo sa neočkovať. Zistilo sa napr. že lietajú chemtrailsové lietadlá s nápisom WHO, keď nás to zasiahne dostaneme zápal pľúc. Jedným slovom depopulácia…

  https://www.youtube.com/watch?v=0ce_YGevhD0
  Embertelen emberkísérlet – Dr. Pócs Alfréd, Jakab István

  N

 34. https://cz24.news/sprava-britskej-vlady-70-umrti-na-covid-19-vo-velkej-britanii-pripada-na-zaockovanych/
  SPRÁVA BRITSKEJ VLÁDY: 70 % ÚMRTÍ NA COVID-19 VO VEĽKEJ BRITÁNII PRIPADÁ NA ZAOČKOVANÝCH

 35. https://www.youtube.com/watch?v=DFjZAkj7KrM
  Marian Kotleba: Po odchode pápeža spustí vláda lockdown a očkovanie detí. Pripravme sa na odpor!

 36. Jednoduchá

  ,,Strašiť nás viac netreba,
  bo sa z toho stane ,,potreba“,
  radšej sa my pristavme,
  slobodu si nedajme!
  Tých ozaj chorých, to je fakt,
  je iba kde- tu, ako mak,
  čo si kto upečie,
  musí si zjesť,
  čo si kto donesie,
  musí si niesť,
  za tie naše rozhodnutia,
  ponesieme ,,dopadnutia“,
  a tie naše detičky,
  chráňme si ako tie skutočné včeličky…
  ..som veľmi rada, že Portál Bádateľ je späť….

 37. https://www.youtube.com/watch?v=nIk_m9f6uNc
  Odhaľujeme tunelovanie štátnej zdravotnej poisťovne pod taktovkou OĽaNO

 38. hľadač pravdy
 39. https://www.naturalnews.com/2021-09-10-covid-vaccine-spike-proteins-damage-heart-cells.html
  STUDY: Covid “vaccine” spike proteins damage heart cells, alter heart function… and they’re in the booster shots, too
  ŠTÚDIA: Covidové „očkovacie“ špičkové proteíny poškodzujú srdcové bunky, menia funkciu srdca … a sú v posilňovacích vakcínach

  Vaccine-induced spike proteins are like a cancer that eventually overtakes the body
  Vakcínou indukované proteíny sú ako rakovina, ktorá nakoniec zasiahne telo

 40. https://www.naturalnews.com/2021-09-10-documentary-trustwho-exposes-bill-gates-bankrolling-genocide.html
  New documentary film “TrustWHO” exposes Bill Gates for bankrolling global genocide programs
  Nový dokumentárny film „Dôverujte WHO“ odhaľuje Billa Gatesa, že financuje globálne programy genocídy

  The WHO is basically run by Bill Gates
  WHO v zásade riadi Bill Gates

  PS WHO = Svetová zdravotnícka organizácia

 41. https://www.naturalnews.com/2021-09-10-unvaccinated-americans-quit-jobs-vaccine-mandates.html
  70% of unvaccinated Americans would QUIT their jobs over vaccine mandates, to avoid being injured or killed by deadly jabs
  70% neočkovaných Američanov by kvôli mandátu očkovania skončilo so zamestnaním, aby sa vyhli zraneniu alebo smrti smrteľnými vakcínami

 42. https://cz24.news/propagator-mrna-injekci-bill-gates-zcela-otevrene-o-tom-ze-chce-snizit-populaci-o-miliardu-lidi-video-3-min-cz-titl/
  PROPAGÁTOR MRNA INJEKCÍ BILL GATES ZCELA OTEVŘENĚ O TOM, ŽE CHCE SNÍŽIT POPULACI O MILIARDU LIDÍ! (VIDEO 3 min, CZ Titl)

 43. https://cz24.news/nyni-pochopite-proc-existuje-tak-zurivy-odpor-proti-predepisovani-nekterych-leku-darpa-novy-operacni-system-v-lidskem-tele/
  NYNÍ POCHOPÍTE, PROČ EXISTUJE TAK ZUŘIVÝ ODPOR PROTI PŘEDEPISOVÁNÍ NĚKTERÝCH LÉKŮ. DARPA, NOVÝ OPERAČNÍ SYSTÉM V LIDSKÉM TĚLE

  Tyto grafenové oxidy jsou nanorozměrné, neurotoxické a genotoxické, zejména v kombinaci s magnetitovými nanokomponenty, a procházejí všemi fyziologickými orgánovými bariérami.
  Magnetické oxidy grafenu v organismu také napadají buňky centrálního nervového systému s neurologickými účinky prostřednictvím trvalé degenerace: se ztrátou sluchu, závratěmi a hučením v uších, bolestmi hlavy, neobvyklou podrážděností.

  Mladí lidé budou postiženi Parkinsonovou chorobou, Alzheimerovou chorobou, Creutzfeldt-Jakobovým efektem a hrůza přijde s mikrovlnnými vlnami 5/6 G.

  Tento stejnosměrný elektrický proud bude dalším zdrojem elektrické energie pro podkožní biočip RFID, který nahradí dočasný zdravotní průkaz. DARPA/A.I.A., bez níž se nelze dostat k penězům.

 44. Jednoduchá

  …vďaka milá Jean za ďalš.informácie…

 45. Tak to je pozitívny postoj. Blbcov ignorovať a ostatných neobmedzovať. Ja idem slabšou formou, kde ma chcú obmedzovať tak tam nejdem. Sú aj iné možnosti.

 46. vschni neockovani reknou ze ne budou pracovat s ockovanzmi protoze staty je berou jako chranene ale ne jako tiche prenasece kdo je bude hlidat,tak mi pripada naockujem vsechny a covid skonci ,ukol splnen,pak pripada ze nechcou priznat ze vakcina nezabira podle jejich predstav,nejvetsi gool je ze nechcou ludi testovat zdarma .tosi moc nepomuzou.pravdepodobne ockovani nemuze bzt povinna protoyze vi koupili rizikovou vackcinu.

Pridajte komentár

*