Ako nás naši nepriatelia (názoroví oponenti) tajne čítavajú


Print Friendly, PDF & Email

Nedávno som si pozeral štatistiky návštev na našu stránku. A hľa, čo to nevidím?! Prístupy z miest, ktoré by som vôbec nečakal. V titulku článku som ich nazval nepriateľmi, no zároveň doplnil pojem “názoroví oponenti”.

My žiadnych z našich čitateľov nevnímame ako nepriateľov, to skôr oni sami sa tak, prípadne nás považujú. Takže nazývajme ich radšej názorovými oponentmi. Je teda potešujúce vidieť, ako nás naši tajní platonickí priatelia v príšerí, za zatvorenými dverami čítajú spôsobom, aby to náhodou nikto nevidel.

Ľudia, ktorí by za normálnych okolností o nás nezavadili, ani dobrého slovka nepreriekli, zrejme v hĺbke duše vedia, že sa mýlia, no oficiálne to nikdy nepriznajú.

Na stránke zverejňujeme množstvo informácií a rád, ktoré naozaj fungujú a pomáhajú toľkým ľudom. To si zrejme uvedomujú aj oni a napriek hovoreniu jedného, robia druhé. Alebo ako sa hovorí „Vodu káže, no víno pije“.

Pozrime sa teda, ktože nás to poctil svojou návštevou za posledných približne 5 mesiacov a ktoré články si pozerali.

Naši platonickí priatelia

1. Východoslovenský onkologický ústav, akciová spoločnosť, Košice

Naši utajení priatelia z Východoslovenského onkologického ústavu nás za minulých 5 mesiacov navštívili celkom 13 krát (približne raz za 2 týždne). Každá ich návšteva trvala v priemere okolo 6 minút a celkovo si pozreli 33 článkov.

Medzi články, ktoré si pozreli sú tak tie, týkajúce sa rakoviny, ako aj z iných oblastí. Takže sa zdá, že si nielenže pozerajú čo píšeme o ich špecializácii, ale dokonca vyhľadávajú aj iné naše všeobecné rady z oblasti zdravia. Zopár príkladov článkov, ktoré si pozerali:

Rakovinové články:

Efektívne a netoxické metódy boja s rakovinou

Ako doplácajú deti na lekársku hlúposť

Chemoterapia – čierny závoj onkológie

Dovolenka na detskej onkológii

Konvenční onkológovia: lekári, šarlatáni alebo zločinci?

Ostatné články:

Desatoro starostlivosti o zdravie moderného slovenského dieťaťa

HCL: Žalúdočná kyselina, helikobakter a pokazený žalúdok

Pár viet na tému zuby, chrup, stomatológia a zubní lekári

Ulcerózna kolitída a Cronova choroba

Jedovaté plienky

2. Národný onkologický ústav, Bratislava

Ďalším z prominentných subjektov z oblasti konvenčnej onkologickej „liečby“, ktorý nás poctil svojou návštevou boli naši obdivovatelia z Národného onkologického ústavu v Bratislave.

Za posledných 5 mesiacov nás navštívili celkom 18 krát, pri jednej návšteve strávili na stránke v priemere 6 minút a pozreli si celkovo až 72 článkov, čím predbehli svojich kolegov z Košíc a vyhrali dnešný duel.

Dnešná cena Zlatého hypokrata teda poputuje do Bratislavy. Víťazovi srdečne blahoželáme! 🙂

Mnohé články, ktoré si pozerali sú tie isté, ako ich košickí kolegovia. Z ďalších prečítaných článkov vyberáme:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Rakovinové články:

Enzýmová terapia a prevencia (NIE LEN) rakoviny

Lymfóm (hodgkinov, non-hodgkinov) a iné skúsenosti

TERAPIA B17: kompletný preklad

MMS pre liečbu rakoviny: Návod na použitie a kde sa dá kúpiť

Cysta, hrčka, prípadne fibróm v prsníku: Úľava alebo výstraha?

Ostatné články:

Psoriáza a iné kožné choroby – Kto ďalší sa chce vyliečiť?

4 byliny pre vašu úľavu od opuchnutých a boľavých nôh

Desať dôvodov prečo nenavštíviť svojho lekára

Hyperaktivita u detí?

Liečba len pre vyvolených – časť 7

Zopár slov na záver našim tajným ctiteľom

Milí naši onológovia a ďalší zdravotnícky personál. Vieme, že sú medzi vami aj takí, čo so súčasnym stavom konvenčnej onkologickej „liečby“ nesúhlasíte. Vieme, že keby ste mohli, liečili by ste tak, ako sa má. Uznávame, nie je to pre vás ľahké.

Súčasný systém je nastavený tak ako je a každá opozícia k nemu, dokonca čo i len menšie vyjadrenie opačného názoru môže znamenať stratu zamestnania kariéry a príjmu. Ste v pasci, z ktorej sa nedá dostať von.

Buď budete „držať hubu a krok“ a žiť si ako-tak zabezpečený život alebo budete stáť vo fronte na úrade práce. My to vieme, súcitíme s vami a trochu vás aj ľutujeme (len tých poctivejších z vás).

Chceme vás však poprosiť o jednu malú láskavosť: Ak nejaký pacient alebo jeho rodič prejaví nesúhlas s vami predpísanou liečbou, neútočte na nich. Neprehovárajte ich, nevyhrážajte sa im, prosíme Vás o to!

Nechajte tých ľudí na pokoji, akceptujte ich slobodné rozhodnutie, prípadne ich v tom v tichosti podporte. Ak ani to v tom vašom prehnitom systéme nejde, tak si aspoň zahryznite do jazyka a nehovorte im nič. Mlčať je niekedy zlato. Ešte raz Vám vrelo a zo srdca ďakujeme!

Dodatok pre ostatných čitateľov

Ak vás nás článok náhodou trochu vyľakal v tom, aké všetky údaje vidíme v štatistikách návštev, buďte pokojní. My tieto štatistiky nijako nevyužívame, nezneužívame, ani nikomu inému neposkytujeme.

Údaje, ktoré sme zverejnili v tomto článku sú v podstate veľmi všeobecné. Nie je možné z nich priamo identifikovať nikoho. Neuviedli sme v ktoré dni sa tieto návštevy uskutočnili, ani žiadne ďalšie technické údaje, ktoré by umožňovali konkrétnu identifikáciu osôb.

Napriek názorovej rozdielnosti si naša stránka váži všetkých čitateľov, aj tých z uvedených inštitúcii. Údaje v tomto článku sme zverejnili len pre ukážku za účelom prezentovania myšlienky, nie pre spôsobenie škody niekomu.

Tieto dve organizácie sme boli schopní identifikovať, pretože majú vlastný špecifický prístup na internet. Väčšina domácich užívateľov sa v štatistikách zobrazuje len ako napríklad sieť Orange, Telecom alebo UPC. To je najďalej ako sa dostaneme.

Takže môžete byť v kľude, 95% prístupov je totálne anonymných, zistiť sa nedá nič, ani keby niekto chcel. Teda ak by niekto chcel veľmi, ako napríklad nejaká štátna bezpečnostná zložka, tak zrejme by to šlo, no v našom prípade určite nie.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

A aj keby sa to v niektorých ojedinelých prípadoch dalo, viac konkrétnejší ako v tomto článku by sme aj tak neboli. Ako sme už spomenuli o niečo vyššie – súkromie všetkých našich čitateľov si vážime nadovšetko, vrátane súkromia našich platonických priateľov z uvedených onkologických inštitúcii.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. !
  „My tieto štatistiky nijako nevyužívame, nezneužívame, ani nikomu inému neposkytujeme.“ no tak trošku ste to zneužili….:)

  • No tak dobre, priznávame, bola to taká malá podpásovka, ale naozaj iba malá. Keď sa už nechali nachytať na hruškách, bolo ťažké odolať a nechať si to len pre seba…

   Ale veď oni to určite nejako rozchodia, hrošej kože majú až-až…:-)

 2. Ak máte webovú stránku, to je niečo podobné, akoby keby ste mali bilbord pri autostráde,alebo na hlavnom námestí sveta.

  Zrejme Vás teší, že máte záujemcov – čitateľov. Teda, malo by vás to tešiť.

  Vy ste sa zhodili. Vy ste sebe teraz svoje meno poriadne pošramotili – keď uvereňujete článok o tom, kto vás číta v takom tóne ako to tu čítam.

  Tí z onkologie mali vás čítať s džavotom? Vadí vám, že mlčia?
  Mlčať je zlato – a vy teraz pozbierajte Judášové striebro…

  • Ak by ste umieral na malariu a ja poznal jednoduchu liecbu, bolo by z vaseho pohladu „zlate“ ak by som vas nechal na pospas osudu ?

 3. Kleofasz Kutya

  Ak su nazorovi oponenti nepriatelia tak to si povedal o sebe teda dost…

  • Zrejme ste si neprečítali článok poriadne. Oni pre nás sú názoroví oponenti. My pre nich nepriatelia (máme svoje zdroje, že v ich prípade je tomu tak).

   Ak by mohli, zahrabali by nás pod čiernú zem – ako napríklad sa snažili odstrániť MUDr. Jurkoviča. On ale priamo ľudí liečil. My neliečime, ale informujeme a publikujeme.

   A preto zatiaľ proti nám nič nezmôžu, hoci denno-denne hútajú nad spôsobmi, ako by mohli. Ich PR agentúra (rozumej Liga proti rakovine) nám už aj posielala rôzne výhražné listy, že nás budu žalovať a neviem čo ešte. Môžete si to ľahko vyhľadať v archívoch tejto stránky.

 4. tento web je obycajna raklamna kampan aby sa predavali pochybne pripravky typu MMS a ine [vymazane adiministratorom – vulgarnost] co normalny clovek do seba v zivote neda
  davate ludom falosnu nadej ze sa vylecia snad z kazdej moznej choroby
  pravda je vsak taka ze rakovina je cisto nahodna choroba kde mozete ovplyvnit jedine pravdepodobnost ze ju dostanete alebo nie a aj ta nikdy nemoze byt nulova
  a co sa tyka tohto lolo clanku tak si uvedomte ze kazdy normalny clovek si hlada informacie aj na nete
  a cez googla sa da dostat aj na takyto odpad

  • Vyše tretina ich prístupov boli priame prístupy. Inými slovami – priamo do internetového prehliadača naťukali názov našej stránky.

 5. Fuha, kolko spravodlivo nasranych zrazu. Viete co pani doktori? Ja Vas mam tiez plne zuby, mne je jedno ze ste po 10 rokoch zistili, ze Vas ucili chojoviny a teraz neviete co dalej s Vasim pohodlnym zivotom. Iste, mate ako kazdy z nas dve moznosti, dalej byt ticho a poberat uplatky za Vasu mlcanlivost, alebo aspon pasivne odporovat. Velka cest vynimkam, osobne poznam 2 (Slovom: Dvoch) lekarov, ktori si zasluzia oznacenie lekar. Inak pozdravujem.

 6. Milý badatel.sk
  Chceli ste urobiť dobrú vec tým, že zverejníte, že vaši názoroví oponenti vás navštevujú. Asi ste to urobili s dobrým úmyslom. Ako však vidíte na reakciách, váš krok je považovaný skôr za určité zneužitie dát, ku ktorým máte prístup ako za niečo pozitívne. V tejto súvislosti ma preto napadá príslovie: „Cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami“. Preto by som vám odporúčal v plnom rozsahu vziať späť, čo ste zverejnili, ospravedlniť sa a viac nedláždiť cestu do pekla. Aj tak je okolo nás dosť iných dláždičov. Tak si možno opäť časom získate späť dôveru nás – čitateľov.
  Ďakujem

Pridajte komentár

*