Covidoví zločinci idú počas leta šikanovať deti. Máme plán odporu!


Print Friendly, PDF & Email

Covidoví zločinci idú počas leta šikanovať deti. Máme plán odporu!

Už niekoľko týždňov sa hovorí o tom, že deti, ktoré sa počas letných prázdnin budú chcieť zúčastniť nejakých táborov, tak pred nástupom budú musieť predložiť negatívny PCR test na ochorenie COVID-19.

Doteraz presné podmienky neboli známe. Štátne úrady sa o tom dohadovali takmer mesiac, no konečné rozhodnutie padlo len doslova pár dní pred začiatkom prázdnin. Aké typické pre túto neschopnú vládu plnú plagiátorov, nevzdelancov a psychopatov!

Aké sú podmienky pre účasť v letných táboroch

Takže, po takmer mesiaci debát sa vláda babrákov uzniesla na nasledovných pravidlách pre organizáciu detských táborov počas prázdnin:

 • deti do 10 rokov nemusia mať test
 • deti nad 10 rokov musia mať PCR test nie starší ako 72 hodín
 • výnimkou pre test je očkovanie alebo prekonanie choroby
 • test musí byť vždy pred každým turnusom (to znamená, že keď napríklad vaše dieťa je prihlásené na 3 jednotýždňové turnusy za sebou, musí mať test každý týždeň)
 • štát bude preplácať len 2 testy na celé leto (to znamená, že ak vaše dieťa pôjde na 4 tábory, 2 testy preplatí štát a zvyšné 2 si musíte zaplatiť sami)

To, že štát prepláca len 2 PCR testy je vysoko nespravodlivé, nakoľko cena testu sa často vyrovná cene týždenného tábora (nepobytového, čiže pri dennom dochádzaní). Tým pádom sa náklady na tábor môžu doslova zdvojnásobiť!

Je absolútne nepochopiteľné, prečo štát pristúpil k takémuto riešeniu. Veď deti predsa chodia do školy už takmer 2 mesiace bez testov, tam sa stretne aj vyše 500 či 600 detí a Covid sa za tie 2 mesiace nijako školami nešíril.

Prečo by sa mal zrazu šíriť v skupinkách 20, 30 či hoci aj 50 detí?

Nám to vychádza tak, že skutočným dôvodom je jednoznačne snaha dať zarobiť spriazneným testovacím laboratóriám.

Zároveň chcú udržať mieru šikany v spoločnosti, aby si ľudia náhodou cez leto príliš nezvykli na slobodu, ktorú im títo covidoví zločinci pravdepodobne znova plánujú na jeseň zobrať.

Čo s tým? Máme plán odporu!

Ak sa voči takýmto šikanóznym praktikám nevzoprieme, budú postupne pribúdať. Podobne sa to už deje pri očkovaní, kde súčasná zločinecká vláda stále vymýšľa nové a nové spôsoby, ako diskriminovať neočkovaných.

Takže hnev ľudí bude treba zamerať na tých, ktorí stoja za týmto nehoráznym opatrením s PCR testami pre deti, a to konkrétne:

 1. Ministerstvo zdravotníctva SR
 2. Ministerstvo školstva SR (ozaj, vlastne ani nevieme, čo má ministerstvo školstva spoločné s letnými tábormi, nejako si prisvojujú právomoci)
 3. Úrad verejného zdravotníctva SR
 4. Všetky regionálne úrady verejného zdravotníctva vo všetkých okresných mestách

Preto navrhujeme, aby pred horeuvedenými inštitúciami začali ľudia robiť auto-protesty.

Priebeh auto-protestov pred štátnymi úradmi:

Kedykoľvek v priebehu pracovného dňa sa zastavíte na parkovisku pred niektorým zo spomínaných úradov. Môžete neplánovane jednotlivo alebo plánovane v skupinkách.

Liečba osteoporózy

Auto zaparkujte tak, aby predok auta smeroval k budove (kvôli smeru zvuku klaksóna). No a potom môžete začať trúbiť – či už do taktu nejakej melódie alebo len tak chaoticky. Fantázii sa medze nekladú!

Tým, že to nebudú protesty s presne stanoveným dátumom a časom, môže sa ich zúčastniť viac ľudí podľa toho, ako im to časovo vyhovuje. Dosiahne sa tým aj lepšie rozloženie protestu počas dňa – jeden si príde zatrúbiť ráno o 9:00, iný o 10:30 a ďalší poobede o 14:10.

Ako vidíte, takýto protest je veľmi nenáročný na organizáciu, no zároveň veľmi účinný pre „spríjemnenie“ dňa covidovým zločincom.

Vo väčšine spomínaných inštitúcii nemajú klimatizácie a tak počas týchto horúcich letných dní si nebudú môcť pozatvárať okná, inak by sa v práci riadne zapotili. Takže pri otvorených oknách budú nútení počúvať krásne melodické, prípadne nemelodické zvuky vašich klaksónov.

Čo vy na to, páči sa vám takýto nápad? Navyše je dostupný kdekoľvek na Slovensku, nielen v Bratislave, nakoľko regionálne úrady verejného zdravotníctva sú v každom okresnom meste.

Poznámka:

Keď sa nebude dať inak a na PCR test s vaším dieťaťom pôjdete, tak si vyberte PCR test zo slín. Nedávno sme totiž priniesli článok, ktorý opisuje odhalenie jednej profesorky biomateriálov o nebezpečnosti tyčiniek PCR testov na výter z nosohltana.

Záver

Ak sa oni rozhodli „spríjemniť“ životy rodičov a detí počas prázdnin, tak rovnako je potrebné spríjemniť životy aj im. Snáď časom dôjdu k rozumu a zistia, že oveľa lepšie ako si robiť prieky, je riadiť sa heslom „Ži a nechaj žiť“.

Ako občania tohto štátu musíme konečne prestať nechať si „kydať exkrementy na hlavu“ od ľudí, ktorí by nám mali slúžiť, no namiesto toho nás už takmer rok a pol šikanujú, terorizujú a utláčajú.

Dokedy ešte? Treba sa už konečne postaviť na odpor proti ich nekončiacej tyranii. Takže, milí priatelia, vidíme sa pred ministerstvami a úradmi verejného zdravotníctva!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net, Úvodný obrázok: ilustračný

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. hadzanie petard , nie je tiez na skodu , najlepsie rovno do otvorenych okien

 2. Prezidentka ocenila vedca Pavla Čekana najmä za zásluhy v oblasti vývoja a výroby testov na vírus SARS-CoV-2 .
  Tak prečo na SK netestovali našou výrobou? Prečo sme nakupovali z vonku?

 3. Správne je to „Ži a nechaj zomrieť!“

  Čo vám bráni piatim navštíviť priamo ministrov a fyzicky ich konfrontovať – že nemajú kam ujsť! To iba minister môže podávať ruky? Na tých zmrdov treba začať fyzicky tlačiť! Fyzicky! Treba zastaviť ich deti a príbuzných a začať im dohovárať! Na ministerstve – keď sa budú zašívať – stačí vydesiť sekretariát! Jeden, dva, tri, štyri päťkrát! Keď bude mať jeho sekretárka nočné mory – začnú sa diať veci! Treba si nájsť dôvod návštevy k niekomu inému a potom vraziť tam! Na to slúžia zoznamy zamestnancov. Pekne sa oblečte debili!

  Prosím vás – keď niekto z nich zdrhne do zahraničia – tam je bez ochrany! Žijeme v globalizovanom svete! To tlsté prasa otočí hlavu každému Slovákovi kdekoľvek na tejto planéte!

  • no on je nepriehladnutelny 😀 a on si pomoze aj sam.. dufam, ze uz coskoro, to si buchnem nejake dobre vino v ten vecer a poslem selficko rodine, pretoze bys a za neho mala hanbit, ako by som sa ja hanbil za rodinneho clena ktory vrazdil.

 4. Ani slovenska pista (posta) nevie aky bude vypalny poplatok za zasielky z mimo EU. Ktory budeme platit od 1.7. Je 28.6 prosim pekne.

 5. mať PCR test nie starší ako 72 hodín

  Logika v tomto je ze to staci pri nastupe. Ak sa nakazi v hodine 73. tak potom rest netreba a tu hnusobu moze volne sirit. Bububu

 6. Jednoduse pochytejte vsechny ty „doporucovatele, kolaboranty z neporpriteli nartodu a lidstva… , napiste petice , ze je jako radne nevakcinovane se bojite o vase zdravi, pochytejte je a jejich deti a dejte vsem v ramci Zabezpeceni narodniho zdravi a bezpecnosti pod dohledem Lidobvych udernych milici kazdemu 2 injekce, COVID vakdcin , Pfizer, Modena… a dalsi ty nejlepsi na depopulace, andela smrti a pod…
  Diky Vam inspiraci Badateli my jsme tak udelali a jiz mame od tech Psychpopatu pokoj ani se musi bat vyjit mezi nas a do ulic a sve deti jiz nepustit je nikam, vyvrhejlove…

 7. Je to poriadna hlúposť a zarobili už dosť, takže dôvod bude úplne iný – jednoducho dostali príkazom terorizovať deti aj ich rodičov kvôli očkovaniu.

  Naše dieťa absolvuje všetky tábory bez akýchkoľvek testov tak, ako každý rok.

  • presne tak, nedat sa a zahltit system staznostami.
   politici maju presne nulovu sancu, tj 0%, alebo inak 0,00% a podobne na vyhru nad obcanmi. Je ich jednoducho menej. Ak ich bude viac, tj, viac parazitov ako hostitelov, tak sa system zruti, cize sanca na vyhru korona teroru je 0 cela 00

  • nie je problém nasýtiť chudobných , ale je problém nasýtiť bohatých – tí nemajú nikdy dosť

 8. Tieto testy su podvod a umyselne vrazdia ludi, vysvetlim vam ako.
  Pri vstupe na tento pobyt treba mat test, berme to, ze dobre. Nasledne, tento test ma urcitu platnost, exspiraciu, tak ako ine veci v zivote, napr. licencie. Konkretne ten PCR ma 72 hodin. No ale co ak je pobyt 168 hodinovy? Pre neznalych, to je 7 dni. Co potom ten den cislo 4, alebo den cislo 5, pripadne posledna dva dni s cisomlom 6 a 7? Ved uz stvrty den je dana osoba NEtestovana, pretoze ak nepustia na pobyt osobu tesotvanu pred 96hodinami (tj 4dnami), ako tam mozu nechat osobu 4 a viac dni, NETESTOVANU?
  Preto navrhujem este vacsi TEROR a testovat sa pred kazdym jedlom, tj 5-6x denne. Ved, musime sa chranit, nie ?

 9. Auto zaparkujte tak, aby predok auta smeroval k budove (kvôli smeru zvuku klaksóna). No a potom môžete začať trúbiť – či už do taktu nejakej melódie alebo len tak chaoticky. Fantázii sa medze nekladú!

  pozor, nie kazdy klakson je smerovany DOPREDU, skor do zeme. zvuky sa vsemozne odrazaju, a ked tak, ten klakson sa da pohnut, pripadne sa da kupit a napojit na 12V.. mnoho modernych aut ma zial slabe klaksony, kamiony maju lepsie.

  A bonus na zaver – uz aj na bicykle su klaksony „ako hovado“, a aj pesi si mozu urobit klakson, normalne mam chut si otvorit eshop s rucnym klaksonom… ono staci aj pistalka.. su take fakt super.. alebo pouzite dve tri.. treba cvicit pluca…

 10. chcelo by to nejaky „waypoint“ alebo body zaujmu, da sa povedat, na mape, kde tie ministerstva su 🙂

  „“nechcem“ „nejako“ „nabadat“ „n“a“ „protesty““, ale tie cesty na looovneksu su tak na prd, ze cesta lahko rozreze pneumatiku, a co potom s autom? kam ho odstavit? 😉 fantazia je super. Tusim dost blbe cesty su aj pred tymi ministerstvami, nie? Sice Fico dorpial obnovu vozovky prave na useku kde papalasi jazdili sem do Bratislavy pocas meetingov.. D2-hrad, a letisko-hrad, pripadne ine useky..

  • Ja som stále za tie zrkadlá – pár desiatok ľudí keď namieri zrkadlá – tak to už bude cítiť, navyše to môžu byť aj symbolicky bojovníci Svetla – treba to vedieť uchopiť. A myslím si, že jednotlivo to nikto nemôže označiť ako zbraň – sila je až v jednote – navyše je to zábavná aktivita! No lebo skúste kumulovať zvuk 30 klaksónov – nikdy to nebude mať silu nad 100 decibelov – bude to len hluk. To svetlo vie byť veľmi veľmi nepríjemné – keď im to začne pátrať po záclonách – „Vidíme vás – vieme o vás ku.vy! Posvietime si na vás!“ A načo terorizovať okolie, keď treba tlačiť na konkrétnych jednotlivcov! Kedy to chcete skúsiť – v zime?

   Však to máme priamo v slovesnosti!

   • Návod na zrkadlový anticovidmafiateror zrkadlový reflektor!

    1/ Kúpte si presne túto školskú zrkadlovú pomôcku – obsahuje 2 zrkadlá 10 x 15 cm a drevenú inštalačnú dosku.
    https://www.legalsoft.sk/rohove-zrkadlo.html

    2/ Zrkadlá sú z nerozbitného plastu, čo je dôležité v prípade nejakého konfliktu, že sa nerozbijú a neporežete sa- resp., že sú odolné nárazom a že to prežijú. Dve zrkadlá potom prilepte na dosku tak, aby medzi nimi bola rovnobežná medzera 0,5 až 1 cm. Medzera je dôležitá, aby ste nemuseli vŕtať otvor na zameriavanie cieľa priamo do zrkadla. Vysvetlím, čo to je. Otázka aké lepidlo – zásadne by nemalo poleptať pokovovaný plast a zničiť zrkadlovú plochu, ktorá bude na zadnej časti zrkadla – nedržal som ich v ruke – možné je aj to, že plast je z oboch strán zrkadliacej plochy – aj kvôli poškriabaniu pri školskej výuke. Len tipujem. Chemoprén Extrém silolep.

    3/ Otvor na zameriavanie cieľa je – pomôcka v rozviedčickom signalizačnom zrkadielku – spravidla celokovové s vysokým leskom. Rozviedčik tak mohol cez otvor – kamera obskura – vidieť presne svoj kontakt, ktorému – a len jemu presne zameranému – mohol signalizovať svetelné záblesky morzeovkou. Predstavte si, že tam tú dierku nemáte a ako idioti musíte z úkrytu naťahovať hlavu kam to doboha svieti! Takže!

    4/ Na takto vytvorený svetelný štít o zrkadliacej ploche spolu 20 x 15 cm zozadu namontujte rukoväť, ktorej os bude kolmá na medzeru medzi zrkadlami a predstavte si, že táto medzera bude pri držaní štítu v horizontálnej polohe. Potom od rukoväte vľavo aj vpravo vyvŕtajte presne kolmo a čistým spôsobom dierky takého priemeru, aby ste pri pracovnej vzdialenosti štítu cca 30-40 cm od tváre videli cieľ – zameraný objekt. Ak je štít hrubý – odhadujem 1,5 cm – tak sa snažte v materiáli urobiť dierky v tvare presýpacích hodín, t. j. dierka kamery obskury nech prehádza cca cez 2 mm materiálu a zvyšok pred a za nech je vybratý. Kamera obskura funguje najlepšie vtedy, keď je dierka minimálna a hrúbka steny tiež minimálna – viď ájurvédske korekčné okuliare s dierkami.
    https://www.tualmed.sk/okuliare-na-pocitac/ajurvedske-okuliare-na-zlepsenie-zraku/

    Ja osobne by som investoval do dvoch sád týchto zrkadiel a urobil štít väčší. Viac slnečnej energie. „Hračka“ do 20 eur a musí vydržať roky protestov.
    He – aj roxor vydrží roky.

    • Vŕtanie zameriavacích dierok samozrejme ako prvý úkon, potom rukoväť a až potom lepenie zrkadiel – keď sa niečo zbabre. Opačný postup v návode som uviedol kvôli predstave konštrukcie ako takej.

     „Signalizačné zrkadlo
     Toto signalizačné zrkadlo bolo navrhnuté tak, aby dodávalo signál pre núdzové použitie, zvlášť vhodné pre záchranný čln SOLAS a záchranný čln. 2 druhy signalizačného zrkadla sú k dispozícii na požiadanie, jeden je vyrobený z akrylového plastu a druhý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele“

     „Aplikácie:
     Toto signalizačné zrkadlo môže byť použité pre záchranné člny, záchranné člny, záchranné plavidlá a záchranné člny. Kvalitné zrkadlo je dokonalé denné signalizačné zariadenie odolné voči zlyhaniam – žiadna núdzová súprava by nemala byť bez neho.“
     http://m.sk.henrysafety.com/lifeboat-and-liferaft-accessories/signaling-mirror.html

     MAYDAY taktické signálne zrkadlo Heliograph
     Malé taktické signálne zrkadlo
     Cena s DPH:
     3,55 €
     https://www.commando.sk/tovar/8770/mayday-takticke-signalne-zrkadlo-heliograph

    • Výhoda použitia väčšieho množstva menších zrkadiel je v tom, že sa tak môže energia sústrediť do jedného menšieho bodu a v ňom pôsobiť maximálnou energiou. Keby ste prišli na protest s jedným zrkadlom veľkým ako krava, tak jeho odrazené svetlo bude síce nepríjemné, ale stále to bude len jednonásobok odrazeného svela. Ale keď 100 protestujúcich namieri svoje zrkadlá na jeden ksicht z týchto vampírov vyciciavajúcich národ – to bude šupa!

    • Ešte dodatok – zo zrkadlami sme sa ako fagani hrávali práve cez prázdniny na sídlisku. Dvaja – traja sme si vyhliadli obeť – väčšinou nejaké dievča – a znepríjemnili sme jej cestu niekam. Niekedy sme tak vytáčali dospelákov. To podstatné – ruka sa prirodzene chveje, takže ožiarená osoba zažíva stroboskopický efekt zábleskov a mihotania. A to je veľmi veľmi nepríjemné, spôsobuje to závrat a dezorientáciu a u fotosenzitívnych osôb môže spôsobiť až epilepsiu. Je to naozaj veľmi efektívne ako zmrdom spôsobiť vážny nepokoj a strach! Na klaksóny sa vyserte. Len vystrašené opice robia v džungli hluk a bordel – mlátia okolo seba konármi a vrieskajú – aby zahnali inú tlupu alebo väčšieho predátora. Vy ste opice? Alebo deti Svetla.

     • hm, to je extremne zaujimave, to s tymi zrkadlami.. Pretoze vsetko co si napisal dava perfektnu logiku, hlavne koncentracia 100 zrkadiel do 1 okna, to by mohlo by az „prilis“ efektivne 🙂

     • Berco Balogh ‎– Farbami Dýcha Noc (1995) [FLAC+Mp3@320kbps].HQ_Discothe
      https://ulozto.net/file/vPsObecrfwF5/berco-balogh-farbami-dycha-noc-1995-flac-mp3-320kbps-hq-discotheque-zip#

      Veľmi vydarené album – vnútri je skladba Zrkadlá

     • Takto – povedal som A – teraz poviem B. Ujasnime si
      1/ Som spomínal, že zrkadlo u jednotlivca nemôže byť považované za zbraň. „Zbraň“ je len to, čo má v hlave, t. j. že hocičo sa dá využiť či zneužiť ako zbraň. Aj kreditnou kartou sa dajú spôsobiť vážne zranenia a nielen v bondovkách. Poznáme prípady, keď zlomyseľní fagani hádzali z diaľničnej lávky pred autá nebezpečné predmety. Detto zrkadlom sa dá spôsobiť havária oslepením vodiča. Toto v žiadnom prípade neskúšajte – môžete spôsobiť hromadnú haváriu a to do konca života nerozchodíte!

      2/ Ad Archimedes a požiar rímskych lodí. Niektorí to spochybňujú kvôli postaveniu Slnka – nie kvôli princípu!

      „Někdy z 2. století pochází příběh od syrského spisovatele Lúkiana, podle kterého Archimedes při obléhání Syrakus (asi 214–212 př. n. l.) nechal zapálit nepřátelské římské loďstvo pomocí slunečního světla odraženého bronzovými štíty svých spolubojovníků. Z pozdější doby se dochovalo Anthémiovo tvrzení, že k tomu použil zrcadel. O tom, zda je to reálné se debatovalo dlouhou dobu až teprve ve 20. století se odhodlali vědci zrekonstruovat pokus s možnostmi, které Archimédés mohl mít k dispozici. Vyrobili maketu římské lodi a zaměřením odražených slunečních paprsků zrcadly do jednoho místa lodi, se jim podařilo způsobit její vznícení.

      Už v roce 1973 udělal první ověření pokusem řecký vědec Ioannis Sakkas. U námořní základy Skaramagas u Athén použil 70 měděných zrcadel o rozměrech 1,5 × 1 metru. Zaměřil je na model římské válečné lodi z překližky ve vzdálenosti 50 metrů. Po přesném zaměření všech zrcadel došlo během krátkého okamžiku ke vznícení lodě.

      V roce 2005 provedli studenti z MIT další praktické ověření, když použili 39 čtverečních metrů sestavených ze 127 zrcadel, která namířili na dřevěný model lodi. Podařilo se jim zapálit oheň na lodi pouze tehdy, když nebyla na obloze žádná oblačnost a navíc by loď musela být alespoň 10 minut v klidu. K zapálení dřeva je zapotřebí příkon aspoň 15 kW/m2, slunce poskytuje výkon asi 1,5 kW/m2, je tedy nutné soustředit jeho výkon aspoň 10x.V podmínkách Syrakus by však moře s loďmi bylo směrem na východ a proto by tímto způsobem nebylo možné dosáhnout energie potřebné ke vzplanutí lodi.“

      Poznámka – teda aj pri proteste so zrkadlami treba mať situačný plán!
      https://fyzmatik.pise.cz/267-experiment-archimedes-udajne-zapalil-zrcadly-lode.html

      Treba vedieť, že „drevo nehorí“ – horia plyny uvoľňované z dreva! Tie sa začínajú uvoľňovať pri teplote dreva 130 st. C a viac. A teraz.
      Bežná atmosferická páľava pri 30 st. v tieni je cca 40 stupňov. Je to zdrojový ohrev Slnka – 100%. Ako dosiahneme tých 130 stupňov, keď zrkadlo odráža povedzme 90% slnečného žiarenia a zároveň dochádza k lomu a rozptylu a efekt je povedzme 70%?

      130 st. : 40 st. = 3,02 násobku 100% žiarenia. Lenže my máme k dispozícii 70%-ný odraz, takže 3,02 : 0,7 = cca 4,3 násobok = 4,3 zrkadla – teda 5 zrkadiel! ???

      3/ Teda – ak tvrdím, že by to s tými zrkadlami šlo, treba si ujasniť – ČO by nimi šlo! Odbočím.

      Možno si ešte mnohí pamätáte na majdanový masaker v Odesse 2014. ??? V budove odborov sa ukrylo množstvo Rusov a občanov nesúhlasiacich s násilným Majdanom. Viete kto ich zapálil? No – akcia bola riadená a molotov koktaily hádzali muži. Lenže existuje záznam – kto plnil tieto fľaše! Boli to stredoškolské študentky, slniečkárky, sfanatizované sorosovské idiotky-„patriotky“! Mladí ľudia – buď nevedomí si dôsledkov, alebo ľahostajní k dôsledkom! A fanatická nenávisť je veľmi podceňovaná motivácia, zvlášť u pomstychtivých žien!

      Teda – teraz pristúpme k zrkadlu ako ku zbrani a pristúpme k zbrani ako k zbrani! ??? Otázka.

      4/ Ak teda vieme, čo dokáže 100 zrkadiel – vieme týchto 100 zrkadiel aj kontrolovať – aby sa to nevymklo? No – existuje určitý predpoklad, že v dave sa vyskytne dosť zodpovedných ľudí, ktorí povedia dosť, stačilo. Avšak toto neplatí v situácii plnej provokatérov a riadenej smerom k masakru! A stále treba mať na pamäti tých „len“ 5 zrkadiel!

      V tomto treba mať jasno! Aj v tom, že proti nám stojí Rímsky klub.
      Takže môj návrh – zrkadlá na protest áno, ale zatiaľ menšieho kalibru. Ten psychologický stroboskopický efekt na zmrdov bude dostačujúci. Budú stačiť Mayday zrkadielka za 4 eurinky. Samozrejme – ak s tým zmrdi neprestanú – čaká ich peklo! Archimedes!

 11. Vlady se takovym protestum smeji, protoze reknou. „At si rvou ti pitomci, maji demokracii a tak muzou rikat, co chteji, my si budem delat take, co chceme.“ Protesty takoveho druhu nic nezmuzou. Proti usurpatorum se neda bojovat zvanenim, ale ciny.

 12. Zdá sa, že Krčmery sa zobudil.
  Video- Krčméry ako konšpirátor v TA3 o delta variante v Británii: Polovica tých, čo zomreli, boli zaočkovaní
  „Čo je zlé, je, že polovica tých čo zomreli, boli zaočkovaní,“ povedal Krčméry v relácii Téma dňa na televízii TA3.

  Sa musím priznať, že musím prehodnotiť tento názor, sedemnásť rokov starý, lebo podobný scenár bol aj s MERS-om, tam tiež v prvej skupine 40% ľudí zomrelo a teraz je tá mortalita 5%. A podarilo sa to ukontrolovať.

  Teraz tá situácia je iná, a ja hovorím, že len blázon nemení svoje názory, to znamená, my zrazu sa stretávame s mutáciami, ktoré aj keď možno že nemajú vyššiu mortalitu, majú omnoho vyššiu nákazlivosť. Si predstavte, že tento nový mutant, nazvime ho „delta“ má to rýchlosť nákazy, to erko od 1,44 až po sedem. Čo je teda tá rýchlosť je nekonečná. Jeden človek môže teoreticky nakaziť za jeden deň sedem ľudí.

  Hovorím, o mortalite zatiaľ nemáme dostatok údajov, len z Británie máme, a tam tá mortalita je asi rovnaká, ale čo je zlé, že polovica tých, čo zomreli, boli ako zaočkovaní.

  To je ďalšia vec, tak ja len ale nechceme strašiť! My zatiaľ tu máme dva prípady na Slovensku, a v okolitých krajinách je to zatiaľ sporadická choroba, to je dobrá správa. Som za to, aby sme všetko preto urobili, aj nepríjemné kroky, aby sa tento vírus u nás zostal sporadicky. Obávam sa, že som ale jeden z mála kolegov, epidemiológov, ktorí veria, že je to možné.

  Dneska som konzultoval toto s pani Pravninovou a včera s kolegami s epidemiologického štábu, s konzília a som taký dosť osamelý v tomto optimistickom videní, že hovoria skoro všetci, že tá choroba už tu je. Dneska som rád, že ste túto informáciu ako neututlali a v hlavných správach sa vyjadrili omnoho väčší vedci, ako som ja, ako napríklad Boris Klempa a Fedor Čiampor, že proste tieto varianty už tu sú, len ich zatiaľ nevidíme, teda…

  Redaktor: Vy ste teda povedali, že už tu máme dva potvrdené prípady… Krčméry: My máme na Slovensku dva potvrdené prípady a tak to je nič, to je, to sú dva prípady, obidvaja boli importovaní, jeden priamo z Indie a druhý sekundárne. A v Českej republike, čo je zlá správa, tak dneska potvrdili komunitné šírenie, čiže sú tam prípady, o ktorých vôbec nevieme odkiaľ sú.

  Pripravil A. Čulen

 13. TVRDÝ odkaz talentovaného Slováka odporcom očkovania: Nechceš vakcínu? Zaplatíš ŠPECIÁLNU DAŇ!!
  S vývojom aplikácií začal už v 14 rokoch, dnes šéfuje startupu Powerful Medical. Spolu s bratom vytvorili softvér, ktorý pomáha lekárom s diagnostikou kardiovaskulárnych ochorení a tým zachraňuje ľudské životy. Martin Herman (25), ktorý sa pred pár dňami stal laureátom Krištáľového krídla v kategórii Inovácie a startupy, je okrem iného veľkým zástancom očkovania. V rozhovore nám povedal aj to, prečo je očkovanie dôležité a ako presvedčiť ľudí, ktorí vakcíny odmietajú.

  Ak vytvoril tento softvér v poriadku nech si zaslúži ocenenie, ale vyjadrovať sa k očkovaniu a k trestom za odmietanie očkovania nemá tento „sopliak“ právo.

  Ak je dobrý v jednej veci v druhej môže byť total neschopák. Čo On vie o vakcínach, on robil nejaký výskum, On tu bude zadávať návody na tresty, nech sa schová ešte mame pod sukňu. Aké veľké skúsenosti má za sebou? Ak vytvorí jednu vec k dobru iné môže spraviť k zlu, tak nech zavrie ten sopliacky „zobák“.

  Iné ma nenapadá, lebo takéto uchá sa idú vyťahovať a starať sa do zdravia iného.
  To je druhý Sabaka,ktorému tiež „múdrosť“ kvitne v hlave!!!!

  • Infantilný ajťák ženúci sa za svojím úspechom. V podstate je to sluha židákov typu Gates, ktorí využívajú „hravých“ Gójim inovátorov-idiotov. Ako decko bol zrejme stále zavretý v izbičke, kde ho sexuchtiví rodičia neustále zásobovali kockami a on staval a staval a oni mali od neho pokoj na sex. Tohto infantila treba zavrieť do detenčnej montovne Silicon Valley, kde spolu s ostatnými nakoniec vymyslia žuvačku, s ktorou pôjde odpáliť celý svet. Toto sú neskutoční obmedzenci, ktorí vidia len „to svoje“ a hlavne seba v tom „úspechu“. Psychopati „vedy“. Konkrétne títo slovenskí zarputilo vymýšľajú super apky – kvázi elektronické obojky pre nás samých.

   Ono sa to robí tak, že tak ako Stalin aj Hitler takýchto zmrdov odchytili a zavreli ich niekde, kde dostávali 100 gramov pilinového chleba na deň. Ak vymysleli to, čo mali vymyslieť – dostali 200 gramov pilinového chleba na deň. Preto sa tomu hovorí mať piliny v hlave. Treba ich naučiť, že prežiť vôbec bude ich najväčší úspech v živote – zvlášť ak im nejaká žuvačka pod autom utrhne nohy.

  • Ak mi niekto povie „nechces X, zaplatis Y“ tak okamzite na neho podavam trestne oznamenie za VYDIERANIE.

   • ISIS bežne zdaňoval nemoslimov. Toto nás má čakať aj v islamizovanej Európe. Je to proste chazarský spôsob výpalníctva. Áno – tento zmrd uvažuje ako výpaľník – raketier. Tak k nemu treba aj pristupovať. On nepovie, že neočkovaní si nesmú kúpiť jeho zasranú apku! Talentovaný Slovák? On sa aj cíti ako Slovák. Talent je od slova dar, ale výpalné – či už Rímu, alebo Rím Húnom – sa platilo v talentoch striebra /medzi 20 a 40 kg/.

    Tiež si treba uvedomiť, ako takéto talenty „vznikajú“. Podnikateľský „talent“ Billa Gatesa vznikol cez pi.u jeho matky, ktorá chrápala s jedným zo šéfov IBM.

    He – viete, že Fruni – Horizont Slovakia – získal v roku 1992 cenu – PYRAMÍDU!!! – ako najlepší podnikateľ roka? A potom bum – skončil a živil sa dílovaním horčice! A potom – zrejme ako všetkého schopného vrátiť sa na výslnie – začal predávať americké Hammery! A myslím, že takto to pôjde aj s týmto zasratým ajťákom – teraz mu dali ochutnať úspech. Potom mu ho zoberú. A keď sa presvedčia, že je ochotný podpísať zmluvu s Diablom – znovu ho uvedú do biznisu – samozrejme už zaúkolovaného.

    Veď je taký mladučký! Taký sladučký!

 14. Práve som sa dočítal že povinné očkovanie je opäť na stole hm…. takú snahu do toho dávajú aby čím viac bolu ľudí zaockovanych tou hnusobou to je sila plus mi došla včera sms kovid pas ale pravdepodobne všetkým

  • mne SMS neprisla, ale ja som sa nikdy testovat nebol, ak mi pride, ozvem sa im, nech moj covid pas odstrania.

   • Mne tiež nič neprišlo – žiaden test. Navyše žiaden pas – nenechám si kvôli tomu brať odtlačky ako zločinec a seriem na cestovanie po imigrantmi zasratej Európe! Podľa mňa oslovujú tých, ktorí majú platné pasy a cestujú – aj keď v Šengene načo pas. V žiadnom prípade reagovať nebudem! Lebo uvažuj – trafená hus!

    • nj, neodpisem im, vymazem sms 😀

     • Chodili sms na vyzdvihnutie covid pasu ale chyba v programe …pretože niektorí ľudia neboli očkovaní ale mali covid len prekonaný a už dávno do 180 dňoch. A sms prišla.

  • Mne tiež nič nevhodí,ale by som im zchuti odpísal nech idú do pi..

   • No oni to urobili tak, že na tú ich sms-ku sa nedá spätne odpísať. Ale stále tam môžete zavolať a vynadať im 🙂

 15. Milá Jean kam si sa podela ….

 16. Keď budú otvorené okná, evokuje to rovno defenestráciu

 17. Jednoduchá

  …možno sa to p.Jean dotklo, ako jej Maroš v 2 článkoch dozadu napísal….p.Jean je milá osôbka, veľmi iniciatívna, čo sa týka zisťovania infor.ohľadom terajš.situácie……a tiež veľmi empatická….verím tomu, že čoskoro sa opäť pridá k nám, však p.Jean ? :-)…..

 18. Jednoduchá

  … ešte k tým testom, je to úplna hlúposť, nie sú pravdivé, ani presné, nie sú nám vôbec prospešné….no priznám sa, včera som sa ja dala …potrebovala som ísť nutne do Čiech / určite nie na dovolenku/ a nechcela som niekoho viac stresovať, dosť, že ho už niekto iný…dala som si do nosa kopec krému a potom som sa riadne vysmrkala….teraz to dávajú len tak na okraj nos.dierok….určite už viac nepôjdem, to viem…a vakcína? tak to absolútne NIE!…tá nehrozí…..

 19. A KDE JE naša Jean?

 20. Link-včelička naša milá, Vaša dnešná absencia v komentároch – ako vidíte – nás viacerých nemilo prekvapila, takže šup-šup ozvať sa nám, že ste Živá a zdravá, a že ste sa na nás bádatelistov nevykašľali.

 21. jednoduchá

  …presne tak…milá Jean, už sa ozvite a ,,uspokojíte“ aj nás ! budeme radi :-)…..

  • Milá pani Jednoduchá, Jean je zatiaľ zdravá, len na „staré kolená“ už mnohé veci nezvláda. Tak som sa rozhodla neprispievať, ľuďom vo svojom okolí ďalej nevysvetľovať… Ja si sama „preletím“ tými článkami, viac času musím stráviť prechádzkami, cvičením…
   Žijeme dobu: za dobrotu na žobrotu.
   Ale prajem každému veľa zdravia, psychických síl, teraz na nejaký čas sa odmlčím.
   Jedným slovom mnohé veci sú už „nad moje sily“.

 22. Milá redakcia – povedzte Godovi nech mi to tu nemaže!
  – – –
  Toto je priestor pre blog Štyroch jazdcov Apokalypsy – ŠTYRI V JEDNOM!

  How Can You Register Permanent Residence for Adjusting Status?
  http://www.pohrebnictvovenusa.sk/blog/

  NAVŽDY SPOLU! /Poznámka – štvoritú som nezohnal!/

  Spolu navždy s spoločníkmi Kremačné urny – Ženského Života …
  [Prehľadávať doménu sk.desertanglican.org] https://sk.desertanglican.org/Companion-Cremation-Urns-12806
  Dvojitá urna umožňuje umiestniť dvoch ľudí do jednej urny. Tieto urny vytvárajú mnoho rôznych materiálov, z ktorých každý má výrazný vzhľad. Tieto urny môžu prísť v mnohých rôznych tvaroch, štýloch a farbách. Prvým krokom pri hľadaní dvojitej alebo sprievodnej urny je zvážiť typ, ktorý si prajete.

  Typ? No – hádam taký, aby nebolo treba biť sa o miesto pri stene – či?
  https://i.ytimg.com/vi/o-KQ8HgXVck/maxresdefault.jpg

 23. Jiz mame pripravene uderne brigady a jakmile se nekde vyskyne sberka k ockovani budou obkliceni a oni a jejim rodinam pro preveci aby nam neroznaseli COVID vcetne politiku, nahoncich tak nasilne vakcinovat vcetne jejich rodin. Je to jednoduche a ta vakcina se muze vpichnout take ajkymkoliv lajkem a pres kosilku odev primo do ramena!
  A at oni zalezou strachem do svych der, jejich deti ani nepusti ven je nas jiz miliony na par z te podlidske Luzy zatracencu, Chazaru, Satanistu a zaprodancu ktere musi okusit nas hnev a tim my zvitezime jako Kubanci, Vietnamci a USA patrioti proti Broitskym kolonizatorum!!! Ja jsem si od nich zazil pekne peklo od 19. 11. 2010 a nezlomili mne prestoze nekoliktate jiz na odchodu v COMA Porazce a …. a stale Duchem silnejssim a stale s virou v Uzdraveni Bozim Darem!

 24. Pavel Tomášek

  Až raz budú súdení, to je viac než isté, možno budú hovoriť podobne ako prisluhovači fašizmu počas norimberského procesu. Len sme plnili príkazy.

 25. Jednoduchá

  …p.Jean, milé od Vás, že ste sa ozvala :-)som veľmi rada, že ste zdravá a v poriadku……chcete sa odmlčiť? ale nie, veď Vaše príspevky si určite mnohí radi prečítajú, nielen ja…a tiež nielen to, viete milá Jean výborne pochopiť iných! toto nie každý ,,ovláda“….keby som Vás poznala osobne, dali by sme si spolu čaj alebo kávičku, určite by sme sa mali o čom porozprávať, verím tomu! :-)…..alebo ak sa teda potrebujete odreagovať, urobte, ako uznáte za vhodné a až dostanete chuť/ verím tomu, že ÁNO, a to čoskoro! :-)/ tak sa ku nám opäť pridáte!….hlavne sa nevzdávajte a nepripúšťajte si niektoré veci príliš k srdcu….áno človeka ako ste Vy, empatického a milého, to dokáže zneistieť či potrápiť, ale každý z nás má Jean právo slobod.voľby a keď sa iní takto rozhodnú, je to už na nich samých, nemôžete preberať zodpovednosť za ich rozhodnutia ….prajem Vám všetko len to najlepšie, veľa elánu a slniečka na cvičenie aj prechádzky, dala ste si úžasnú úlohu !!! :-)….držím Vám všetky palčeky a budem sa tešiť, keď sa opäť ozvete! :-)))…..

 26. Milá p.Jean,je to škoda,že ste sa odmlčali,Vaše príspevky som si čítala najradšej-bude mi to chýbať!! A ďakujem za všetko a verím,že si nájdete čas a chuť napísať!

Pridajte komentár

*