Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Urinoterapia – liečba len pre vyvolených (časť 7)


Print Friendly, PDF & Email

Zlatý dážď – URINOTERAPIA /UT/ – úspešné prípady

Vzhľadom na množstvo telefonických ohlasov a otázok čitateľov som sa rozhodol uverejniť niekoľko konkrétných prípadov liečenia UT.

Taktiež som dostal otázky týkajúce sa špecifikácie niektorých chorôb, ktoré sa pomocou UT dajú vyliečiť.

Tu je čiastočný zoznam problémov, ktoré . je možné urinou liečiť :

Orálne užívame urinu :

– k dezinfekcii ústnej dutiny a mandlí,

– k spevneniu zubnej skloviny,

– k ozdraveniu žalúdku a dvanástorniku,

– k odstraneniu rôzných polypov a novotvarov v žalúdku a tenkom čreve,

– k potlačeniu dysmikrobie v tenkom čreve,

– k liečeniu žlčníkových kameňov a nemocí pečene,

– pri infekčných onemocneniach,

– pre liečenie ľadvín,

– na zvýšenie imunity a pri hormonálnych problémoch,

– ako močopudný prostriedok pri chorobách srdca,

– na liečenie alergií,

– na pliesňové onemocnenia kože,

– na liečenie cukrovky,

– na očné choroby,

– na liečenie chrípky, prechladnutia a nádchy,

– na ženské nemoci,

– pri pľúcnych chorobách,

– pri gangréne, nehojacich sa ranách, modrinách , spáleninách,

– ako kozmetika,  (totálne likviduje lupiny),

– v neposlednom rade je to ideálný prostriedok na chudnutie a udržanie si vhodnej telesnej váhy bez prírastku hmotnosti.

Ešte predtým ako uvediem niekoľko konkrétných prípadov chcem zopakovať niekoľko dôležitých zásad pri aplikácii autourinoterapie pre tých kt. nečítali moje predošlé články..

Liečbu močom neaplikujte ak užívate alopatické a chemické lieky a už vôbec nie ak užívate drogy. Počas liečby jedzte vegetarianskú stravu, vylúčte fajčenie a maximálne obmedzte pitie kávy a alkoholu.

Čitatelia sa ma pýtali ako dlho treba užívať urinu. Odpoveď je pomerne jednoduchá : „ Pite Šívovu vodu dovtedy pokiaľ nebudete uplne zdravý „.

Vyžaduje si to však určitú dávku odvahy,  pevnú vôľu a nezlomnú vieru v úspešný výsledok. Veď poznáte to biblické : „Vaša viera Vás uzdraví“.

V zložitejších prípadoch je potrebné sa poradiť s odborníkom najlepšie urinoterapeutom pretože v istej etape liečby môže dôjsť k nepríjemným fyzickým a iným symptómom, ktoré človeka odradia a liečbu preruší presne v momente keď sa spustí blahodárny očistný proces a detoxikácia celého organizmu. Dovolím si však pripomenúť fakt, že podľa môjho názoru nestačí prečistiť svoje fyzické telo, ale je potrebné  postarať aj o duchovnú očistu, lebo predchodcom všetkých fyzických porúch sú poruchy v naších jemnohmotných telách.

Zbohom vysoký krvný tlak

A teraz niekoľko zaujímavých prípadov úspešnej liečby Šivovou vodou :

Anton:

Chlapec, ktorý si nešťastnou náhodou zatrhol necht na prste pravej nohy. Napriek tomu , že si ranu dezinfikoval zapálila sa a začala hnisať. Prst škaredo opuchol a znemožnil riadnú chôdzu. Niekoľko krát navštívil lekára, ktorý ranu vyčistil a zdalo sa, že všetko bude v poriadku.

Avšak po niekoľkých dňoch lekár radil uskutočniť malý chirurgický zákrok spojený s odstránením nechta s tým, že rekonvalescencia bude trvať niekoľko týždňov. Medzitým mu niekto poradil urinové obklady s urinou odparenou na jednu tretinu. Po dvoch dnoch intenzívných urinových obkladov bolesti ustúpili, opuch a hnis zmyzol a prst bol ako nový.

Henrieta :

Slečna, ktorá mala neutíchajúce bolesti v podbrušku a dignostikované cisty. Súhlasila s operáciou, ale cca po roku sa bolesti vrátili a cisty sa obnovili. Hrozila ďalšia operácia. Na základe konzulácií s urinoterapeutom sa pevne rozhodla pre autourinoterápiu. Systematicky pôstila, meditovala a pila celú svoju vodu. Realizovala niekoľko urinových klystírov a preplachovala si vagínu urinou. Po niekoľkých týždňoch bolesti ustali a cítila sa výborne. Začala behať a športovať a následná kontrola u gynekológa ukázala, že je  zdravá. Dnes je nadšenou propagátorkou autourinoterapie.

Petrík :

Jedenásťročný chlapček, ktorý mal toľko lúpín, že bol z toho nešťastný. S mamkou vyskúšali všetkú dostupnú vlasovú kozmetiku, ale bezvýsledne. Po dvoch zábaloch hlavy urinou lupiny zmizli. Mamku to posmelilo a vyskúšala zábaly na svojej hlave. Vlasy jej zhustli a prestali vypadávať.

Pani Alena :

Staršia pani kt. mala problémy s opuchnutými lýtkami a členkami, kt. ju ešte naviac aj svrbeli. Po niekoľkým aplikáciach urinových masáži svrbenie uplne ustúpilo. Pani si pozháňala literatúru o urinoterápii a odvážne sa pustila do ďalšieho liečenia. Verím, že sa svojích potiaži úplne zbaví.

Pán Ján :

Celé roky mával v istých intervaloch neustále problémy so žalúdkom. Zápchy striedali bolesti žalúdka a nadúvanie. Prešiel na vegetarianskú stravu, meditoval a  začal piť urinu, pravidelne si robil urinové klystíry. Po čase všetky problémy ustupili. Po aplikácii klystírov neveril vlastným očiam, keď videl čo obsahovala jeho stolica a čo za odpad nosil mnoho rokov vo svojom tele. Mimochodom japonskí lekári zistili, že dospelý človek v strednom veku nosí v sebe až 7 kg odpadových a iných toxických látok.

Pán Teodor :

Od svojich osemnástich rokov trpel na peľovú alergiu a každý rok vždy počas mája, júna a čiastočné júla prežival muky. Pravidelne navštevoval imunoalergologa bral lieky, ktoré čiastočne zmierňovali jeho problémy počas alergického obdobia. Často krát v noci nevedel spať, prežíval stresy a začal priberať na váhe. V čase alergie bol neustále unavený, ľahko ochorel a prechladol. Raz v noci sa začal dusiť, napadlo ho, že je na krok od astmy. Vybehol na balkón a rozhodol sa, že zmení svoj život a bude zdravý.

Začal sa dlhý proces jeho duchovnej a fyzickej premeny a očisty. Prestal jesť mäso stal sa vegetariánom, začal vnímať a milovať prírodu a všetko živé. Pravidelne meditoval a prosil. Neskôr sa dopočul o liečení Šivovou vodou. Neváhal a vyskúšal všetky urinoterapeutické praktiky a po istej dobe začali alergické symptómy ustupovať. Po 2 rokoch liečby sa dostavil výsledok a konečne prežil po dlhých rokoch prichádzajúcu jar tak ako ostatní zdraví ľudia. Dnes je to zdravý človek so silným imunitným systémom a nadšený propagátor tejto zázračnej medicíny, ktorú si vyrábame sami a je zadarmo.

Môj syn /prípad 1./ :

Vzhľadom na povolanie, na ktoré sa intenzívne pripravuje, pracuje denno denne s počítačom.

Všetci vieme ako to poškozuje zrak a často diskutujem o tom čo bude s mladou generáciou, ktorú už v škôlke nútia pozerať do obrazovky…???

Po dlhodobej práci s počítačom si môj syn přikládá na oči urinové obklady z čerstvej uriny. Veľmi mu to pomáha a nevie si to vynachváliť a je to zadarmo. Nemusí prispievať farmaceutickým gigantom.

Môj syn/prípad 2./ :

Pri fyzicky náročnej brigáde na ostrove Kréta sa mu vytvoril silný zápal medzi prstami na nohe. Absolvoval odborné (J) vyšetrenie, no prsty puchli ďalej – veľmi ťažko sa mu chodilo.

Nazbieral urinu a odparenou na 1/3 objemu si robil obklady, ktoré podľa potreby vymieňal cca 24 hodín. Na tretí deň volal, že prsty sú v poriadku a je v opäť v práci… podotýkam náročnej na chôdzu. Bez alopatických liekov, antibiotik a podobných somarín.

Najnovší prípad :

Môj sused :

Aktívny amaterský potápač, ktorý sa vybral s partiou do Karibskej oblasti za účelom poznávania tamojšieho podmorského sveta. Avšak při neopatrnej manipulácii na lodi sa mu stal úraz a skoro prišiel o časť prsta. Vzhľadom na to, že mal šťastie, boli naďaleko ostrova, kde dostal prvú pomoc a mohol pokračovať v plavbe. Jeho problémy však pokračovali. Prst začal hnisať a ukrutne bolieť. Vtedy si spomenul na moje rady ohľadom urinoterapie. Tajne, aby sa mu partneri nesmiali praktikoval urinoterapiu. Nielen dokončil plavbu, ale uskutočnil aj niekoľko ponorov.Prst si doliečil pomocou UT doma a dnes ťažko najdete viditeľnú jazvu po úraze.

Tibor Antony

[email protected]

Damián píše

Moja polovička si popálila ruku žehličkou. Najskôr popálenina nebolela, avšak na ďalší deň začala červenať a bolieť. Po nanesení čerstveho ranného moču rana pálila (soli a antiseptické látky v moči) a do 3 hodín rana vybledla a bolesť celkom ustála. Hojenie bolo urýchlené a bez akýchkoľvek potiaží.

Moč často odporúčam na vyčistenie menších či väčších rán a zápalov. Táto metóda si medzi známymi postupne získava veľkú obľubu hlavne u zápalov uší a očí. Mnohí ju praktizujú tajne v obavách pred vysmiatím. Taká je doba – svet sa smeje z vecí prirodzených.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Keby ľudia vedeli celú pravdu o urinoterapii a o čo prichádzajú, keď ju odmietajú, horko by zaplakali. Niektorí už žiaľ aj plačú ale napriek tomu urinoterapiu odmietajú. Už neviem, ako presvedčiť ľudí o tom, že moč nie je odpad.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Urinoterapii praktikuji, zajimalo by mne proc se nema pit kava.
  Nemam s tim zadne problemy.

 2. Prosím o info, musí sa pri urinoterapii používať len vlastný moč?

  Dcérka 13 mesiacov má zapálený nechtík na nohe. chcela by som jej dať obklad z urinu. Musí byť odparený, Musí byť jej? Asi áno. Však?

  Ďakujem za radu.
  LG

 3. Dr.Katrinec Jozef

  Velmi dobré a záslužné!!!

 4. Prosím o radu. 14 mesačnému synčekovi sa na lakti vyhodili vyrážky, ktoré sa mu rozšírili už po celej rúčke a postupne sa mu vyhadzujú aj na stehne. Kožná nás odbila že to je slnečná alergia a predpísala mastičku ktorá nezaberá ani Fenistil kvapky. Tak som mu to začala potierať jeho urinou. Mám to skladovať v chladničke alebo stačí pri izbovej teplote? Ďakujem za odpoveď.
  AG

 5. Dobry den

  stale uvadzate, ze sa treba poradit s nejakym urinoterapeutom…ale ako ho najst?? Mate daky zoznam terapeutov? Ak ano, tak mi prosim poslite na e-mail kontakt na niekoho z vychodneho SK. Dakujem

 6. Angelika Jarošová

  Dobrý deň.
  Prosím o radu , mám diagnostikovaný chronický zápal žalúdka a helicobaktera,okrem toho aj reflux vybrala som 3-oj kombináciu liekov ,neúspešne. Teraz som skončola 4-or kombináciu a čaká ma dychový test. Nie som si istá zlepšením .Je táto metóda účinná na moje zdravotné problémy?

 7. Urinoterapiou som si vyliečil Crohnovu chorobu. Neberiem žiadne lieky a nemám žiadne problémy. Každému vrelo odporučujem.

 8. Daju sa urinou liečiť aj jazvičky po akné?Za odpoved vopred dakujem.

 9. Po 14 hodinovom lete na ostrov v juznom pacifiku sa mi zapalila zila na nohe aj ked som mala v sebe aspirin,Noha bola opuchnuta zila na dotyk tvrda a kazdy krok bol bolestivy. Zavolala som sestre tiez cita vase clanky poradila dat si na to v moci namocenu handru previazat plastikom anechat cez den aj noc,Rano bol opuch aj bolest prec.a zila nebola uz taka tvrda opakovala som to par dni a noci avsetko bolo v poriadku

 10. Ludia su hlupi, darmo, kto nevyskusa, neuveri, a len malokto to odskusa a ten kto odskusa znamym ani neodporuci, naco?aby z neho hned spravili uchylaka?a aj tak to nakoniec neodskusaju lebo su padavky a nakoniec ten kto to odporucil vyjde z toho ako uchylak, tak naco to niekomu vraviet?ludska hlupost a hlupe predsudky su nekonecne ako vesmir, su to prirodne zakony a môžu sa aj na hlavu postavit skorumpovane farmateuticke spolocnosti a skorumpovani lekari.. proti zakonom prirody nezmozu nic, len príroda robi velke veci zadarmo

 11. My s manželkou sme liečili UT syna, mal na oboch zápästiach atopický exém (aspoň tak nám to povedal lekár), ale vyzeralo to zle, veľmi suchá drapľavá koža, ktorú si malý chlapec (1r.) dokázal rozškrabať do krvi, vyskúšali sme všetky mastičky čo nám dal pediater, nič nezaberalo, jediný výsledok bol, že ho to pár hodín až tak nesvrbelo, ale nemizlo to. V tej dobe sme menili pediatra a ten nový nám poradil UT, išli sme do toho bez váhania a účinok bol neuveriteľný, koža sa mu úplne zregenerovala asi za 2 týždne, počas nasledujúcich rokov (asi do 5-6 r.) sa mu to pár krát vrátilo, ale hneď ako sme videli suchú kožu na zápästiach, tak sme začali UT a zmizlo to, skutočne odporúčam.

Pridajte komentár

*