MMS a liečba chorôb: Návod na použitie a kde sa dá kúpiť


Print Friendly, PDF & Email

Náš posledný článok o chlapcovi s nádorom v hlave, ktorý sa zo svojej choroby vyliečil pomocou MMS a CDS vyvolal pomerne živú diskusiu. Veľa čitateľov však nerozumie, čo tieto skratky znamenajú a ani ako danú liečbu správne aplikovať.

Neskôr sme síce odkázali na iný článok o MMS na našej stránke, no priznávame, že ani tam uvedené informácie nie sú komplexné alebo dostatočné pre správne pochopenie tohto druhu liečby.

MMS predstavuje pomerne účinnú metódu liečby rakoviny, avšak látky ako MMS a CDS sú silnými chemikáliami a  ich nesprávne použitie môže človeku ublížiť.

Rozhodli sme sa preto napísať tento článok, v ktorom podrobnejšie vysvetlíme čo uvedené skratky znamenajú, ako si pripraviť roztok pred užitím, upozorníme na možné riziká ich nesprávneho použitia, vysvetlíme dávkovanie a spôsob aplikácie pri liečbe a napokon uvedieme aj zdroje, kde si môžu čitatelia dané prípravky zadovážiť.

Čo sú MMS a CDS?

Existuje česká stránka, ktorá sa výhradne venuje MMS a podrobne popisuje spôsoby, ako túto liečebnú metódu správne aplikovať. Ide o stránku www.emms.cz

MMS je skratka pre Master Mineral Solution. Takto túto látku pomenoval vynálezca jej použitia na liečbu rakoviny, ale aj mnohých iných chorôb. J Humble. MMS teda nie je oficiálny názov chemickej látky, ale ide o marketingový názov, ktorý znamená Master Mineral Solution, v slovenskom preklade Majstrovský Minerálny Prípravok.

Chemicky MMS je chloritan sodný. Naproti tomu CDS je oxid alebo kysličník chloričitý. Na liečbu sa používa CDS, ktoré sa vyrobí chemickou reakciou tesne pred samotným požitím za pomoci aktivátora, ktorým najčastejšie býva kyselina citrónová.

Ako si pripraviť roztok CDS na použitie?

CDS nie je možné kúpiť priamo. Zadovážiť sa dá len MMS. Doma potom chemickou rekciou za pomoci kyseliny citrónovej sa vyrobí CDS.

Postup je takýto:

 1. Jednu kvapku 20% roztoku chloritanu sodného (MMS) kvapneme do pohára. Na ňu kvapneme jednu kvapku 50% kyseliny citrónovej. Ak nemáme kyselinu citrónovú, tak namiesto nej použijeme 5 kvapiek čerstvej citrónovej šťavy, ktorá obsahuje koncentráciu približne 10% kyseliny citrónovej.
 2. 50% kyselinu citrónovú je možné si vyrobiť zmiešaním rovnakého objemu kryštalickej kyseliny citrónovej (bežne dostupnej v potravinových obchodoch) s rovnakým objem čistenej alebo destilovanej vody
 3. Necháme prebehnúť reakciu MMS a kyseliny citrónovej približne 20 sekúnd v prípade použitia 50% kyseliny citrónovej alebo 3 minúty ak použijete citrónovú šťavu (o koncentrácii 10%)
 4. Výsledok reakcie, kysličník chloričitý (CDS), potom zalejeme 2 dcl čistej vody alebo džúsom.
 5. Roztok vypijeme

Upozornenia!!!

a) Postup. Je veľmi dôležité dodržiavať uvedený postup. Keďže sa jedná o kvapky silných chemikálií, je potrebné sa uistiť, že kvapky sa spolu riadne zmixujú. Pri týchto malých množstvách sa ľahko môže stať, že jedna kvapka bude na jednom konci dna pohára a druhá na druhom.

Vtedy by reakcia samozrejme neprebehla, preto sa uistite, že sú tekutiny v spojení. Prípadne pohár nakloňte, aby sa zliali a ostali na jednom mieste pre správny priebeh chemickej reakcie

b) Dávkovanie chemikálii. Keďže sa jedná o silné chemikálie, je absolútne nevyhnutné dodržiavať správne dávkovanie. Niektorí lekári vás môžu vystríhať, že chloritan sodný (MMS) vám môže rozleptať sliznice.

To by samozrejme mohol, ak by ste ho užili priamo. Lenže po reakcii s kyselinou citrónovou sa všetok premení na oxid chloričitý a ďalej po zriedení jednej jeho kvapky s 2 dcl ( = 200 ml = 0.2 litra) vody alebo džúsu, bude výsledná koncentrácia tak malá, že aj keby nezreagoval správne, stále by to bolo 1200x menej ako koncentrácia, ktorá by mohla človeku ublížiť.

c) Súčasné použitie MMS s Vitamínom C. MMS (CDS) sa nesmie používať súčasne s vitamínom C. MMS (CDS) je totiž silný oxidant a vitamín C zasa antioxidant. Vzájomne by sa teda mohli rušiť. Ak chcete používať aj vitamín C, tak ten môžete užiť minimálne 2-3 hodiny po poslednej dávke MMS (CDS).

Ako je teda možné vidieť, použitie MMS / CDS je úplne bezpečné, ale je nutné pri jeho príprave striktne dodržiavať uvedené zásady!

Princíp účinku a spôsob užívania MMS / CDS

Ako už bolo naznačené v predchádzajúcom bode, MMS sa používa v extrémne malých dávkach a následne sa riedi s veľkým množstvom tekutiny. Pri zahájení liečby sa začína s jednou kvapkou 20% tekutého chloritanu sodného aktivovaného 5 kvapkami citrónovou šťavou, ktoré po 3 minútovej reakcii vytvoria konečný produkt oxid chloričitý (CDS).

Je potrebné telo na túto látku postupne pripraviť, preto sa začína s malou dávkou. Následne sa z tela začnú vyplavovať toxíny a metabolické zvyšky odumretých rakovinových buniek, baktérii, vírusov a iných patogénov.

Preto človek v počiatočných fázach liečby môže pociťovať rôzne nevoľnosti. Ich príčina je jednak navykanie si na oxid chloričitý a jednak prebiehajúca detoxikácia.

Časom ako si telo na prebiehajúce procesy privykne, je možné dávky zvyšovať. Zvyšuje sa ale postupne, po jednej extra kvapke MMS. Na zvýšenej dávke sa ostáva niekoľko dní a telu sa dá opäť príležitosť privyknúť si.

Zároveň je treba sledovať reakcie tela. Ak by sa reakcie zhoršovali, je nevyhnutné zvyšovanie dávok okamžite pozastaviť, prípadne späť znížiť na pôvodné dávky, ktoré nevyvolávali potiaže. V extrémnych prípadoch, ak by telo reagovalo veľmi zle, liečbu je nutné na čas úplne prerušiť.

Dávkovanie MMS / CDS

Ako už bolo spomenuté MMS je možné použiť pre celú škálu zdravotných problémov. Pre bežné choroby je dávkovanie menšie, pri rakovine sú dávky vyššie. V každom prípade sa ale začína od 1 kvapky.

Dávkovanie a postup prípravy sú nasledovné:

a) Bežné (nerakovinové) ochorenia

– začína sa s 1 kvapkou 20% MMS aktivovanou 1 kvapkou 50% kyseliny citrónovej (alebo 5 kvapkami bežnej citrónovej šťavy)

– pri aktivácii 50% kyselinou citrónovou reakcia prebieha 20 sekúnd. Pri aktivácii citrónovou šťavou reakcia prebieha 3 minúty

– po rekcii sa vzniknutý CDS (oxid chloričitý) následne rozriedi v 2 dcl vody alebo džúsu

– užíva sa 8x denne, každú hodinu

Ako vyliečiť štítnu žľazu

– koncentrácia sa postupne podľa znášanlivosti zvyšuje na roztok o 3 kvapkách MMS (samozrejme, v rovnakom pomere ako sa zvyšujú kvapky MMS, sa zvyšujú sa aj kvapky kyseliny citrónovej v úlohe aktivátora)

b) Rakovinové ochorenia

– začína sa s 1 kvapkou 20% MMS aktivovanou 1 kvapkou 50% kyseliny citrónovej (alebo 5 kvapkami bežnej citrónovej šťavy)

– pri aktivácii 50% kyselinou citrónovou reakcia prebieha 20 sekúnd. Pri aktivácii citrónovou šťavou reakcia prebieha 3 minúty

– po rekcii sa vzniknutý CDS (oxid chloričitý) následne rozriedi v 2 dcl vody alebo džúsu

– užíva sa 8x denne, každú hodinu

– koncentrácia sa postupne podľa znášanlivosti zvyšuje na roztok o maximálne 8 kvapkách MMS (za súčaného zvyšovania kvapiek aktivátora kyseliny citrónovej, respektíve citrónovej šťavy a to v rovnakom pomere ako kvapky MMS)

– pri vyšších koncentráciách (nad 4 kvapky MMS) je dobre použiť riedenie až na 3 dl vody kvôli potlačeniu nepríjemného zápachu, prípadne riediť s ovocným džúsom (jablkový, ananásový a podobne)

– ak daná koncentrácia vyvoláva neznesiteľné potiaže, užívanie okamžite prerušiť

– ak daná koncentrácia vyvoláva znesiteľné nepríjemnosti, je treba koncentráciu znížiť a v liečbe pokračovať

Na internete sa môžete stretnúť aj s pojmom MMS2. Ide o chlornan vápenatý (nie chloritan ako u MMS). Niektoré protokoly ho v liečbe tiež využívajú, no my by sme radšej ostali len pri MMS, keďže MMS2 (chlornan vápenatý) je látka, ktorá sa používa v čistiacom prípravku SAVO.

Kde sa dá MMS zohnať na Slovensku?

Tuto je dôležité si uvedomiť jednu dôležitú vec. MMS (chloritan sodný) nie je látka schválená úradmi pre ľudskú konzumáciu. Je to silná žieravina. Nikto vám ju nepredá za účelom liečby.

Môžete ju kúpiť len ako chemikáliu používanú na bielenie textilu. Po jej zakúpení to, čo s ňou urobíte je čisto na vás a len na vás. Nikto vám neposkytne záruku bezpečnosti, tobôž nie liečebného účinku.

V úvode som uviedol stránku, kde si môžete o MMS prečítať viac podrobností.

Ale ani táto stránka MMS sama nepredáva. Len odkazuje na inú stránku  – www.skchem.sk. Na tejto stránke sa už však o liečení nič nespomína. Tam sa MMS ponúka na predaj ako prostriedok na dezinfekciu vody a bielenie textilu. Stránka tiež ponúka predaj knihy J. Humbla.

Zrejme je to urobené takto z právnych dôvodov, aby to nebolo napadnuteľné (jedni píšu o liečení, no nič nepredávajú, druhí hovoria o bielení textilu, no nič neliečia). Predpokladáme, že to bola jediná cesta ako umožniť ľudom sa dozvedieť o MMS informácie a zároveň si byť schopný tento prípravok zaobstarať.

Okrem stránky www.emms.cz informácie poskytujú napríklad aj stránky www.mms-kapky.cz alebo www.mmskapky.cz.

Po prezretí si uvedených stránok, je možné medzi nimi ucítiť určitú nevraživosť. Je ťažké povedať kto je dobrý a kto zlý.

Pravdepodobným dôvodom je ich vzájomná konkurencia. Nechceme robiť sudcov, ani advokátov  žiadnej strane. Čitateľom odporúčame preštudovať všetky zdroje a potom si spraviť vlastný úsudok.

Ďalšie stránky, ktoré predávajú MMS sú napríklad www.vylecse.cz alebo stránka www.webareal.sk/mms-kvapky

Záver

Pri hľadaní a zisťovaní informácii na internete je možné, že natrafíte aj na ďalšie stránky ponúkajúce informácie o MMS, prípadne ktoré ho aj predávajú. Každopádne sa pri kúpe uistíte, že kupujete správny a kvalitný produkt.

Ďalej sa uistite, že produkt je predávaný už v požadovanej koncentrácii medzi 20 až 30%. Existuje aj chloritan sodný pre priemyselné účely, ten je však 80%. V žiadnom prípade nekupujte tento. Riedenie si vyžaduje presné znalosti.

Pri nesprávnom riedení 80% chloritanu sodného na 20% môže dôjsť za určitých okolností dokonca až k výbuchu. Preto to radšej ani neskúšajte robiť doma sami.

Po zaobstaraní správne nariedeného MMS používajte na jeho aktiváciu presné postupy podľa návodu na používanie. MMS je silný prostriedok nielen na liečbu rakoviny, ale aj ako chemická látka sama o sebe. Buďte preto pozorní a opatrní!

Podrobný zoznam doplnkov vhodných na rakovinu, ale aj iné typy ochorení nájdete v článku Odporúčané doplnky výživy.

Upozornenie

Tento článok je čisto informatívny, nepredstavuje chemicky ani lekársky overené informácie, návody alebo postupy. Snažili sme sa vám poskytnúť náš názor a vedomosti o danej problematike najlepšie, ako to vieme. Čo s nimi urobíte, je výslovne na Vás.

Prírodná liečba osteoartritídy

V prípade akýchkoľvek škôd alebo nesprávneho použitia prípravku, stránka www.badatel.sk, ani nikto s ňou v spojení, nepreberá za tieto škody zodpovednosť.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ak by niekto chcel MMS nech sa obráti na tuto e-mailovu adresu.

  • Aby som nezabudol, miesto kyseliny citronovej používam zriedenú HCl, nakolko vela ludom robi problem uživanie kyseliny citronovej a HCl je pritomná v žaludku, čiže nedráždi…

  • Dobry den,

   Mala by som zaujem o MMS. Odkial prosim pochadzate?

   Dakujem krasne a prajem
   pekny den.

   Adriana M.

  • MMS kvapky ( s aktivátorom HCl) i CDS koncentrat, vylepšený na tzv. CDS2, je možné zaobstarať si aj na stránke http://oxiclub.webnode.sk/. Týmito produktami som si pomohol pri ochorení zvanom bechterevova choroba (autoimúnne och.- vraj neliečiteľné). Po 2-3 mes. kúre sa stav mojich kĺbov a chrbtice zlepšil natoľko, že som si po vyše 10 rokoch mohol znova zabehať. Neuveriteľná vec. To konečne presvedčilo aj manželku a odvtedy to užívame v rodine nielen dospelí ale aj deti namiesto antibiotík, ak je treba. Pri deťoch dávame prednosť CDSku vo forme kvapiek, ktoré majú presnejšie dávkovanie. MMS a hlavne CDSko má neuveriteľne široké spôsoby použitia, vnútorne aj navonok- dokonca aj rastliny po ňom lepšie rastú!

   • Ahojte
    Mam bechterevovu chorobu, ktora mi bola diagnostikovana cca pred 5rokmi.
    Posledne dni som mal uz docela silne bolesti, zacal tuhnut uz aj krk.
    Som rozhodnuty ist do MMS, resp. mam doma chloritan sodny a kyselinu chlorovodikovu 3.5 % .Viete niekto odporucit ako , resp. kolko kvapiek denne a ako dlho uzivat aby som dosiahol co mozno najlepsej efektivity??
    Dakujem.

    • Caban neblazni…
     Zozen niekoho kto absolvoval skolenie na MMS resp.CDS. V tomto clanku je vela „bludov“ – POZOOOR.
     Kontakty najdi na http://www.zapper.cz.
     Aj na Slovensku ma uz dost ludi tuto licenciu.
     Hlavne nic neskusaj a nerob „naslepo“, ale drz sa overenych protokolov priamo od J.Humbla.
     A vyuzi moznost VSETKO dopredu vymerat pristrojmi (napr.Salvia z metody JOALIS).
     (vyber vhodneho preparatu MMS/CDS/CDS2, koncentraciu, davkovanie)
     Vela zdaru.

  • Vážená redakcia, vo vašom článku Ste napísali toto:

   Ako už bolo naznačené v predchádzajúcom bode, MMS sa používa v extrémne malých dávkach a následne sa riedi s veľkým množstvom tekutiny. Pri zahájení liečby sa začína s jednou kvapkou 20% tekutého chloritanu sodného aktivovaného 5 kvapkami citrónovou šťavou, ktoré po 3 minútovej reakcii vytvoria konečný produkt oxid chloričitý (CDS).

   Je to veľmi mylná predstava pre začiatočníkov, to že zaktívujeme kvapku
   25,4% – ého chloritanu sodného spolu s kyselinou citrónovou 5-ími kvapkami,respektíve 1 kvapkou 50%-ej kyseliny citrónovej, ale tým nám nevznikne produkt CDS, nechcem tu uvádzať vzorce aby som nováčikov ešte viac nimi nedomotal.

   Čo je to CDS?
   Reakcou chloritanu sodného s kyselinou citronovou vzniká plyn oxid chloričitý (ClO2). Tento plyn volne uniká z roztoku do vzduchu.
   Tento plyn je MMS (Master Mineral Souliton).
   Ak je uzávrenom priestore prítomna voda, plyn sa v nej rozpustí (H2O prijme ClO2) a vzniká CDS (Chlor Dioxid Solution).

   To čomu sa správne hovorí CDS sa robí z väčšieho množstva kyseliny citrónovej 50% a cholritanu sodného 24,5% a nie z jedinej kvapky.

   Vyrábam ho už roky a robím ho nasledovne: Do 2 dl sklíčka od kompótu si odvážim rovnaké množstvo 80% kryštalickej kyseliny citrónovej a pridám rovnaké množstvo čistej vody 1:1. Kto nevlastní váhy, môže namiesto nich využiť polievkovú lyžicu tak, že si do nej naberieme 80% kyseliny citrónovej a nožom ju zarovnáme.
   Do 2 dl sklíčka od kompótu si tak dáme 5 rovných polievkových lyžíc 80% kyseliny citrónovej ak ním pridáme 5 rovných lyžíc čistej vody,rozmiešame a vznikne nám roztok 50% kyselina citrónová a do nej pridáme presne to isté množstvo chloritanu sodného,uzavrieme viečkom, do ktorého predtým urobíme 2 tesné otvory pre priesvitné polyetylenové hadičky 8 mm jednú od okysličovacieho strojčeka pre akvária a druhý otvor pre hadičku do pripravenej 2 l plastovej fľaše do ktorej nalejeme 1,6 l čistej vody.

   Hadičku od strojčeka do 2 dl sklíčka odrežeme do šikmá a ma sa dotýkať dna.Druhu hadičku vsunieme do tesného otvoru a odstrihneme ju cca 5 mm od viečka a druhý koniec hadičky odrežeme do šikmá aby hadička dosiahla dno kvôli lepšiemu prebublávaniu vody s plynom.

   Po zapnutí okysličovacieho strojčeka nastavíme strojček na strednú intenzitu fúkania a necháme ho v 2-oj litrovej fľaši 1/2 hodiny prebublavať a tak je 1,6 l CDS na svete.

   Pri výrobe CDS nutne použiť ventilátor súčasne s otvoreným oknom,alebo odsávať plyn digestorom.

   Takto vyrobené CDS pre dospelú osobu dávkujeme 20 ml rozmiešané v 2 dl vody s pridaním 100% ananásového džusu cca 1 dl (vodu o toľko menej) a pre 7 ročné dieťa strednej váhy dávku CDS pripravíme 10 ml.
   CDS sa užíva podobne ako MMS. 1. deň 3 dávky CDS denne za sebou pravidelne každú hodinu,ale 1/2 hod pred jedlom.
   2. deň 4 dávky, 3. deň 5 dávky, 6. deň 6 dávky 7. deň 7 dávky, 8. deň 8 dávky a pri rakovine tak pokračujeme do 25 dní.

   Pri likvidovaní kokových baktérií postačí iba 3 dní.
   Pri chlamydiach v tkanivách pľúc a rozmnožovacích organov od 7-10 dní.
   Pri hemopfilus 10 dní.
   Pri všetkých chrípkových vírusov 3-4 dni podľa toho ako dlho sme nechali vírusy v tele na pospas.
   Výrobu CDS zvládne takmer každý.

   Pri užívaní CDS sa nehnačkuje ako pri MMS a dá sa ním podľa mojich dlhoročných skúsenosti s veľkým úspechom a istotou vyliečiť veľké množstvo chrôb.

   http://www.czmms.info/index.php/cds

 2. Nepouzivajte MMS, ale CDS.
  Pre skusenejsisch, vyraba sa to z 80% NaClO2 (da sa zohnat->google): postup
  Video postup: linka1; linka2

 3. Katarína

  CDS sa dá kúpiť ako koncentrát na adrese: http://www.skchem.sk/, ale potrebuješ k tomu testovacie prúžky na zistenie koncentrácie ClO2 v tekutinách. Tato stránka spolupracuje s časopisom Nová Regena ako som už písala a tá poskytuje informácie o MMS/CDS a o prednáškách J.Humbla a A. Kalckera v České republike.

  • Pasiky su celkom drahe a pochybujem ze ich budete pouzivat :-), niektore zdroje vravia, ze staci jedna kvapka CDS (ekvivalent 3 kvapiek mms1) pre jednu standartnu davku. V pripade malych deti to viacej rozriedite alebo pouzitie pasiky. Ja si davam podstane (30-40) viacej kvapiek CDS po zappingu ako prevenciu.
   MMS1 pouzivam v sucinnosti s MMS2 vlastne uz iba do kupela (obcas, preventivne).
   Nove video k CDS tvorcov z CR (trailer) je volne siritelne: cd1 cd2
   Otazky/odpovede ohladom vsetkeho k MMS/CDS najdete tu: linka1; linka2
   a samozrejme v knizkach od J.Humbla. (toto nemala byt reklama, ale kto hlada nech uz konecne najde)

   • Na poslednej prednaske v Prahe spominal Andreas Kalcker, ze zistili rozdielne posobenie mms1 a cds. MMS1 v zaludku z dvojnasobi svoj ucinok, takze ked sa davkujete 3 kvapkami, posobia ako 6 kvapiek. U CDS sa to neprejavilo.
    Vseobecne, ale MMS1 alebo CDS nemusia mat likvidujuci ucinok na vacsie parazitalne cervy, ktore ma vacsina populacie. Otazne je samozrejme aplikovane mnozstvo chlordioxidu a ci sa taketo testy budu realizovat.

 4. ako toze sa nemoze pouzivat vitamin c a mam to zaliat kvapkami citronu :)?

  • Cisto doslovne ano, je to kontradikcia, lenze v jednej kvapke citronu toho vitaminu C je tak zanedbatelne male mnozstvo, ze to reakciu s MMS, ani telesne procesy nijako neovplyvni…

 5. cds na svetle degraduje, za chvílu máte len smradlavu vodu.
  ja pouzivam stabilizovane ClO2, ma 10%, co je 100000ppm. Na pitie 1 ml na 2l vody.
  ešte sofistikovanejší je Polyhexamethylen guanidin hydrochlorid.
  Je bez zápachu, rovnaké účinky ako ClO2 čo je vaše CDS, bez vedlajších účinkov.
  Už niektorí výrobcovia uvádzajú, že zabíja vírus sposobujúci rakovinu hrubéhočreva.

  • Vyrobene alebo zakupene CDS sa nedrzi na svetle ale v chladnicke.
   Pocas vyroby CDS je najefektivnejsia absorbcia pri teplote (destilovanej) vody do 11°C. Vhodna je tmava nadoba na uskladnenie napr: sklo, alebo plast (bez ftalatu).

  • Testujem prave nieco podobne ako spominas richardq, nedalo by sa ti napisat na email?

 6. neviem kolko ta vyjde cds, ja dam 25€ za 2000 litrov ClO2 zriedeného
  na presných 50 ppm. nepotrebujem pasiky, miesat chemikaalie atd.
  -je stabilizovaný, po 2 rokoch rovnaký účinok.
  -ked uz miesat, tak s HCl. Cista reakcia, kyselina citronova vraj reaguje s vapnikom a odburava ho z tela.
  -dolezita vec, MSM spriestupni bunkovu blanu, ucinna latka sa dostane aj do bakterie k virusu. Ja striedam MSM+ClO2, 2 dni prestavka, MSM+bikarbona.
  Ale mam toho dost tak si ClO2 davam do kupela, koža je najvacsi organ. a tych 50 ppm je na mna moc, tak pijem len z vody vo vani. Robim tak uz od marca. Lekarov a lieky nepoznam a to som mal ozajstne problemy.

  • ahoj, potreboval by som poradit ako sa popasovat s rakovinou mocoveho mechura, co uzivat a v akych mnozstvach? choroba bola zdiagnostikovana nastastie v prvom stadiu….otec je po operacii (odstranenie tumora) cca. 3 mesiace. vopred dakujem

   • Keď je po operácii, je to veľmi dobré. Tumor nezasahoval hlboko a to je veľké šťastie do budúcnosti. Ja by som v žiadnom prípade tu navrhovanú liečbu neskúšala:
    http://ntic.sk/doc/lekarnik%20MMS.pdf
    Je to vyslovene nebezpečné. Váš otec bude pravidelne sledovaný cystoskopicky, ďalej sa riaďte pokynmi ošetrujúceho lekára. Ale prosím, neskúšajte takéto pofidérne metódy, lebo mu môžete ublížiť. Veď ešte aj sami sú si vedomí možných postihov.

    • Milá(ý) Enok, svojho možného postihu si nie sme vôbec vedomí. Naša stránka MMS nepredáva. My o ňom v rámci ústavou garantovanej slobody slova píšeme. Viem, že mnohým lekárom a zástancom konvenčnej medicíny sa takéto slobody nepáčia a najradšej by oponentov umlčali aj za použitia represívnych zložiek moci (polícia, súdy).

     Čo sa týka nášho varovania na konci článku, tak to je tam nie pre náš “strach”, ale pre dobro čitateľov. Pri užívaní napríklad vitamínu C si je ťažko ublížiť. Preto pri článkoch o vitamíne C takéto upozornenia nepublikujeme.

     Avšak pri MMS a jeho nesprávnom používaní môže dôjsť k poškodeniu zdravia, keďže chloritan sodný neaktivovaný kyselinou citrónovou je žieravina.

     V prípadoch keď došlo u ľudí k poškodeniu zdravia, tak aj ten vami udávaný leták uvádza, že to bolo pri zlom aplikovaní alebo pri nedodržaní návodu na použitie. To však postačuje, aby autor toho letáku očiernil samotný prípravok.

     Aj sama uznáte, že je to dosť manipulatívne. Rovnako by sa Vaša logika dala uplatniť na všetky “bežné” a “schválené” liečivá. Pri ich nesprávnom užití tiež hrozí akútne poškodenie zdravia.

     Prečo s rovnakou húževnatosťou sa nezasadzujete o zakázanie aj týchto liekov? Veď predsa je tam potenciál ublížiť, ak sa nesprávne použijú. Tak prečo nebrojíte aj proti nim?

     • Boze, Enok,mam velky respekt pre lekarov, su studovani, teda mudri a maju pomahat chorym./prisaha/. Skoda, ze sa tvaria, ze nepoznaju harmancek, lipu ci sipky. Kto za to moze?

    • Je síce rok 2016, ale nedá mi nereagovať na aroganciu Enok! Presne takto dopadol môj otec, v 2013 mu bola zistená rakovina močového mechúra, v priebehu 4 mesiacov 2x podstúpil TUR s tým, že to je na povrchu sliznice a teda sa to bude len sledovať. Povedané nám bolo, že to nie je nebezpečné, že pri opakovaní sa to znova vyčistí a bla,bla,bla. 2 roky mal cystoskopie negatívne, v sept. 2015 mu robili stent v hrudi, nasadili mu Trombex, v okt. 2015 mal kontrolnú cystoskopiu, negatívnu, v novembri sa mu objavila krv v moči, ktporá sa pripisovala Trombexu. Takto sa to ťahalo skoro pol roka, ani urológa nenapadlo, žeby to mohla rakovina! Po cystoskopii v apríli to už zrazu bolo vo svalovine, 1. mája 2016 bol objednaný na TUR, pri príjme dostal infarkt, a potom vám neprajem zažiť to, čo musel preskákať on, na urológii a internom! Takže rakovina už bola vo svalovine, jeden ucháň mu už predpovedal len paliatívnu starostlivosť. Zle bolo aj to, že stratil veľa krvi, dostal dokopy cez 20 krvných konzerv atď., čiže silná anémia. Ešte v nemocnici som mu začala dávať čistý B17 a ďalšie antioxidanty vo vyšších dávkach a pod. Teraz, nakoľko sa mu objavuje krv v moči /cez katéter mu zaniesli aj silnú infekciu E.coli, ktorej sme sa doteraz nezbavili/, mu idem nasadiť ličbu CDS2 + minerály. Týmto som chcela varovať všetkých, ktorí sa s takouto chorobou potýkajú, aby sa nespoľahli len na lekárov a to, že majú od nich všetky informácie a pri rakovine močového mechúra najmä to, aby sa nedali učičíkať tým, že sa to bude len sledovať a pod. Treba s tým začať robiť niečo hneď!

  • Prosim ta kde sa to da objednat a mcm a CIO2 A DAKY NAVOD NA POUZITIE

 7. Ja by som len chcel upozornit na chybu v texte. Mate tam uvedene ze MMS2 je chlornan sodny, ale je to chlrnan vapenaty! http://www.emms.cz/mms-2.

  • Ďakujeme za upozornenie, už je to opravené.

   • Ja by som ešte rád upozornil na to, že chybný názov látky MMS2 ste síce opravili, avšak ponechali ste tam tvrdenie, že je to rovnaká látka, aká sa používa v prostriedku SAVO. To však nie je pravda. Bola to pravda dovtedy, kým ste písali o chlornane sodnom.

   • Vladimír Kočí

    Rád bych se vyjádřil k MMS2, jak bylo správně podoknuto jedná se o chlornan vápenatý. Dostane se koupit jako tzv. Chlorshock a používá se do domácích bazénů na čištění vody.Je doporučeno aby obsahoval 70 – 90% Chloru. Pokud to není uvedeno na štítku je dobré se podívat na internetu na stránky výrobce.Já jej používám při nachlazení, kašli nebo chřipce, či angině. Používám na to tobolky, které se dostanou koupit v lékárně.Vsypu této látky asi tak do poloviny této tobolky a zapiji dvěma deci čisté vody. Většinou to zachytím v ranném stadiu, takže stačí si večer vzít dávku a do rána mám pokoj.Člověk musí počítat s tím, že se mu brkne po Chloru.Jinak žádný problém. Bát se tedy není čeho.Samozřejmě jako ve všem jiném je potřeba užívat rozumně s mírou.

 8. Poznámka administrátora:

  Príspevok s linkami bol vymazaný, keďže sa jednalo o jeho duplicitné publikovanie. Pôvodný komentár obsahujúci uvedené linky bol publikovaný čitateľom „aragon“ pod týmto článkom:

  http://www.badatel.net/mms-fantazia-alebo-skutocnost

 9. ViktorOzana

  Uz pres pet let se velmi uspesne zabyvame lecbou vsech typu rakoviny, nadoru, cukrovky, alergii a desitek dalsich onemocneni konopnym vytazkem. Spoluobcane prestante verit doktorum a zkorumpovanemu systemu a nenechte sve blizke umirat zbytecne. Pro vice informaci: [email protected]

 10. Kúpil som CDS z skchem. Do 1l fľaše som nalial cca.1,5dl CDS a zalial som to vodou.Pri meraní pásikmi sa mi po vytiahnutí pásika detekčná plocha po minute až dvoch sfarbila skoro do biela. Pásik som mal v roztoku cca 5 sekúnd a koncetráciu mi ukazoval hneď po vytiahnutí z fľaše na cca 25ppm. Má niekto skúsenosti ako presne identifikovať ppm roztoku v prípade, že som si nie istý odhadom farby pásika? Zakúpené CDS má 300ml. a stojí na skchem cca 18eur. Vyzerá to tak, že za 18eur mám pri koncentrácii 50ppm možnosť urobiť len dva až tri litre zriedeného CDS. Sú moje výpočty správne? poraďte mi prosím, ak máte s tým skúsenosť. Ďakujem.

  • Ste si istý, že ste kúpil CDS? CDS je oxid chloričitý, teda plyn – ten sa nedá kúpiť vo fľaši (možno ak, tak len v tlakovej). Preto sa predáva MMS (chloritan sodný), ktorý sa následne aktivuje na CDS až doma tesne pred užitím.

   Pokiaľ ste kúpili nejakú inú formu, tak bohužiaľ k tomu vám neviem odpovedať. Ak sa v chémii nevyznáte, tak na vašom mieste by som radšej nerobil pokusy sám doma. Jednak pri tom môžete spustiť nejakú nepredvídanú chemickú reakciu a ublížiť si. Alebo v tom lepšom prípade vytvoríte produkt, ktorý bude neúčinný, v tom horšom prípadne zdraviu nebezpečný.

 11. Objednala som si chlornan vápenatý, prišlo mi 1/2 kila. Vie mi niekto prosím poradiť ako ho riediť aby my vyšlo MMS2? Ďakujem

  • dobrý deň, kde ste objednala chlornan vápenatý? neviem ho zohnať… Dík za odpoveď. marta

   • Vladimír Kočí

    Chlornan vápenatý se dostane koupi v drogerii jako Chlorshock (chloršok) na čištění vody v bazénu.

 12. Lubika chlornan vapenaty sa neriedi,ale davkuje do kapsul velkost „0“
  Ja som pomocou MMS vyliecil otca z rakoviny hrubeho creva pocas troch tyzdnov,clanok je aj tu na Damianovej stranke http://www.badatel.net/rakovina-hrubeho-creva-a-mms/
  Ak niekto potrebuje poradit,kludne napiste…

 13. 10.12.2012 Podpořte Andrease Kalckera !
  Andreas Kalcker byl nedávno zatčen na Ibize při přednášce o MMS. Tento víkend se uskutečnila přednáška na které se sešlo přes 500 lidí a na které bylo veřejně protestováno proti postupu španělských úřadů. Na této přednášce španělská policie byla, ale již nikoho nezatkla!

  Podpořte Andrease Kalckera a celosvětový boj proti zákazům zveřejňování informací o MMS (boj proti farmako mafii) !!!

  Odkaz na petici je zde: linka

  Ja iba dodam, ze je to objavitel CDS(CDI), clovek ktory sa touto oblastou vedecky zaobera.

 14. Prednaska Andreas Kalcker Praha 2012 [2:33:08]: linka

 15. ja som tieto kvapky uživala. z vlastnej skusenosti viem že pomahaju , ale myslim si že ich malo kto vydrži uživať dlhšie, prto že su po par dnoch strašne – hnusne -mate pocit , že pijete proste chlor…

 16. chcem sa opytat,beriem mms nejaky cas,riedim to vodou a chcela by som to riedit s cajom,moze sa to?lebo caje obsahuju aj antioxydanty ,ci to nerusi ucinky mms vie mi niekto povedat&,dakujem

  • Nemal by to byť žiaden problém. Pomer antioxidantov v čaji k oxidantom z MMS/CDS je tak malý, že to nijako neovplyní účinnosť.

 17. ok dakujem,a este by som sa chcela opytat,aj ked predpokladam ze to asi neni mozne,brat len mms2 ci staci,lebo s tym nemam ziaden problem,mms1 je dost nechutne,ale asi aj silnejsie.ze ci mi staci brat len mms2 aj ked viem ze jim humble to nedoporucuje brat samostatne ako som sa docitala.dakujem

  • Na to vám bohužiaľ neviem odpovedať. S MMS nemáme osobné liečebné skúsenosti – naša stránka predovšetkým informuje o zahraničných zdrojoch v oblasti alternatívnej liečby rakoviny. Priamo liečbou pacientov sa nezaoberáme.

   Keď pán Humble neodporúčal brať len MMS2 samostatne, mal na to zrejme dôvod.

   Skôr by som sa snažil dodržiavať overené a vyskúšané protokoly a nepríjemnú chuť potláčať riedením v džúsoch, prípadne inými vecami, ako napríklad niečo po užití zajesť.

  • MMS2 sa bezne uziva samostatne. Nie je v tom ziadny problem, aj to nazvali ako protokol (nejake cislo). Sam Humble vravel, ze to tak zvykne uzivat, kedze nosievat kvapalinu je dost nepohodlne. Pouzitie mms2 je preventivne vhodne aj pre pokozku (kupanie), koncentracia by mala byt rozumna (4-8 polievkove lyzice), resp podla vlastneho pocitu – aby to nepalilo – nespalilo pokozku (pred spanim potom nie je treba mms2 kupel oplachovat).

   • ok,dakujem za odpoved,beriem aj mms1 aj mms2,asi tak 2mesiace,ale mam pocit ze na moju diagnozu to este nezabralo.asi to musim brat dlhsie.aj ked je zaujimave ze tomu panovi na rakovinu hrubeho creva to zabralo neviem za mesiac ci kolko,nejsom si ista,ja mam adenom na hypofyze,a menzes stale nikde,hm tak uvidim,este to nevzdavam.niekedy berem menej mms1 a niekedy len to mms2.stravu az tak neobmedzujem,lebo ked sa nenajem na obed ,tak by som vracala,takze je to take troska som zmetena ze ci robim spravne to co robim.

 18. a mms a alkohol ?je to mozne dat si alkohol ak berie clovek mms?

  • Takáto situácia zrejme nebola ešte nikým testovaná. Okrem toho, ak sa chce človek vyliečiť z nejakej choroby, tak počas liečby by nemal piť alkohol. Takže bohužiaľ, k vašej otázke vám neviem dať spoľahlivú odpoveď.

  • mms neutralizuje jedy, alkohol je vlastne jed

   • no v tom videu z prednasky v prahe ta pani poradkyna povedala ze mms sa nedostane do mozgu,ja mam adenom hypofyzy,cize to na moju diagnozu nezaberie,nezlikviduje to moj nador ak som spravne pochopila,akurat ma to detoxikuje to citim,ale nador tam mam stale.

   • alkohol je jed? 2 deci bieleho vina su predsa zdrave.

    • súhlas, ale u mužov 2DL max. 2x denne (u žien 1/2 až 3/4 množstvo) a podmienka víno biele, suché (franc. sec alebo angl. dry).(!)
     Teda nie sladké, nie polosuché.

 19. tak iste ze mate pravdu,ale neviem kde som citala taka pani pisala ze po vypiti mms mala nachystany stamprlik cokoladoveho likeru ,aby zniesla tu chut mms,tak v malom to asi neni take hrozne .

  • Technicky by jeden malý pohárik nemal vadiť. Mali sme dojem, že myslíte riadne popíjanie si počas liečby.

   Zlú chuť MMS je možné prekryť aj inými vecami – či už džúsmi, prípadne inými nápojmi alebo pokrmami na zajedenie. Dobré je to rozriediť vo viac vody, aby sa to aspoň čiastočne prekrylo.

  • alkohol liker sa zvykne pouzivat napr. proti parazitom. parazit sa naje sladkeho vratane alkoholu, uvolni sa v najlepsej nalade od stien (creva) a potom prehanadlom sa mozu rychle vylucit.

 20. ved tak to aj robim

 21. Moje skúsenosti s MMS sú vynikajúce. Zbavila som sa všetkých problémov a s doktormi sa už štvrtý rok stretávam iba na ulici. MMS od začiatku odoberám z jediného pre mňa spoľahlivého zdroja: cxclub.webnode.sk Zo začiatku som mala veľký odpor voči chlórovému zápachu, ale doliatím ovocného džúsu sa zápach stratil. Dnes kombinujem kvapky vnútorne spolu s kúpeľom (3 kávové lyžičky) je to super relaxačný kúpeľ!

 22. mam otazku, ak ma clovek problemy s oblickami, citala som, ze mms nesmie pouzivat…je to pravda, citala som, ze jedna pani skoncila na dialize.Ze to dokonca moze cloveka zabit.
  DAkujem
  Mima

  • Pri užívaní MMS/CDS sa z tela začnú vyplavovať toxíny a usmrtené patogény (vírusy a baktérie). Všetky orgány podieľajúce sa na detoxikácii budú prechodne zaťažené vo zvýšenej miere. To znamená obličky, pečeň, lymfatický systém i koža (potné žľazy).

   Preto sa odporúča začať s minimálnou dávkou, čo je 1 kvapka MMS aktivovaná kyselinou citrónovou. Potom podľa reakcie tela postupne zvyšovať a pri akejkoľvek úrovni už vyvolávajúcej potiaže sa treba zataviť, prípadne ísť späť.

   Niektorí ľudia môžu byť na to úplne alergickí a zistia už po prvej kvapke, že to ďalej brať nemôžu. To isté platí aj pre ľudí, ktorí majú závažné problémy s niektorým spomenutým vylučovacím orgánom.

 23. Zdá sa mi,že v rubrike „ako si pripraviť roztok CDS na použitie“ máte chybu,to čo píšete je klasická príprava MMS1…Roztok CDS sa pripravuje prebublávaním destilovanej vody do ktorej sme zaviedli hadičku s kysličníkom chloričitým.Na youtube sú návody.Treba k tomu aj vzduchovací motorček – akvaristický.

  • Domaca vyroba CDS: linka
   Netreba motorcek, znizite mozne prekyslenie vysledneho roztoku. Bez motorceka to nechate prebublavat dlhsiu dobu. Hovori o tom Kalcker vo svojej prednaske, objavitel CDS (niekde na youtube.com alebo http://www.emms.cz).

 24. The largest world wide MMS Conference held in the City of Prague, Czech Republic in Europe 29th JANUARY 2013

  video

  Poznámka:

  Vynikající byla I přednáška Ing.Hany Bláhové, nejznámějšího odborníka na parazity v lidském těle. Její přednáška začíná na cca 1 h a 15 až 16 min tohoto záznamu.

 25. Mám 50 rokov a MMS používame celá rodina viac ako 2 roky. Som rada, že exituje niekto ako Jim Humble a že som sa dostala k informáciám o MMS.

 26. CDS jednoduše lze připravit. Videonávod na:
  https://www.youtube.com/watch?v=YT-cLnyOe8c
  https://www.youtube.com/watch?v=1axNjIs0dQc
  motorček netreba

  • prosim Vas, je niekde uverejnene davkovanie CDS pri chorobe Cholangiocelulárny karcinom najvyssi stupen, nemoze pouzit chemoterapiu, vysadene lieky, berie do zil roztok proti vracaniu a zmetenosti- halopiudol midanolin 5 mg, ludsky albumin – flexbumin 200g/l – moze pri tom brat CDS?
   Hladame kontaktnu osobu, ktora by nam mohla surne pomoct
   dakujem

   • Obavam sa, ze na vasu otazku kvalifikovanu odpoved asi nenajdete. Konvencna medicina neuznava CDS a preto ani kombinaciu vami uvadzanych liekov a CDS zrejme nikto netestoval. Okrem toho pri najvyssich stadiach rakoviny je podavanie kombinacii akychkolvek chemickych latok velmi rizikove. Reakcia, ktoru mozu vyvolat je nepredvidatelna.

    Zacat s alternativnou liecbou je lepsie ak choroba este nepostupila do takehoto stadia. Vela pacientov podstupi konvencnu liecbu a v zaverecnych stadiach, ked tato liecba nepomohla, ocakava od alternativnej mediciny zazraky. Vtedy uz ale casto byva neskoro. Je mi luto, ale poradit vam bohuzial neviem.

   • Dobry den, kontaktujte lekarku andreu steinerovu v samorine

 27. Dobrý deň,

  chcela by som sa informovať či nemá niekto skúsenosti i s liečením nezhubného (benígneho) nádoru na mozgu pomocou MMS. Vopred ďakujem za reakciu 🙂

 28. Dobrý deň,
  Aké sú skúsenosti s liečbou nádorového ochorenia močového mechúra pomocou CDS a MMS2 ?

 29. V článku je několik nepřesností i matení pojmů, názvosloví. Není to nejlepší článek pro studium problematiky MMS ( ClO2 ). Autor nemá v řadě věcech jasno a nezná některé základní věci o MMS a CDS, či MMS 2. Dobrá snaha autora článku je zřejmá, ale vědomosti a pochopení tématu poněkud pokulhávají. Škoda…

  • Je pekné, ako ste všetko skritizovali, ale konštruktívne ste neuviedli nič. Škoda.

   Ak sú v článku chyby, čo tak presne povedať ktoré a uviesť ich na priamu mieru? Ale kritizovať je zrejme ľahšie ako niečo zmysluplné tvoriť…

 30. Oprava zásadních chyb v článku :

  MMS je kysličník chloričitý – ClO2, neboli dioxid chlóru.
  MMS není chloritan sodný – NaClO2, to je jen jedna z látek, z které se MMS připravuje.
  MMS i CDS je obojí ClO2, jen každé se jinak připravuje a CDS je čistější ClO2, oproti
  klasické MMS 1. CDS je možné zakoupit nebo si připravit doma. Na rozdíl od klasické
  MMS 1 s kyselinou citrónovou, není prodej CDS vysloveně zakázán. KLasické MMS 1
  je mírně kyselejší a někomu při dlouhodobějším užívání může působit acidózu žaludku
  (překyselení), přitom CDS je čistější ClO2 a pH má více neutrální, ale zase nemusí být
  vždy CDS dostatečně účinné na všechny nemoci.

  MMS s kyselinou citrónovou nelze oficiálně koupit jako sadu. Lidé si kupují zvlášť
  chloritan sodný a zvlášť kyselinu citrónovou a MMS si každý připravuje doma na
  svou vlastní zodpovědnost. MMS lze míchat i se 4% HCl nebo nově také
  s hydrogensíranem sodným, což je NaHSO4.

  Postup přípravy roztoku CDS není příprava CDS, ale klasické MMS !
  CDS se připravuje probubláváním ClO2 skrze vodu z většího množství koncentrátu.
  Zaměňují se v článku nepřesně a nejasně pojmy MMS a CDS.

  Chloritan sodný NaClO2 se u nás prodává v koncentraci 24,5%, např. v Polsku a
  v Německu je to 28%, ale není to uvedených 20%, i když pravda, zcela přesnou
  koncentraci nelze 100% zaručit a mírná odchylka není zásadní problém.
  Nesmí se míchat s džusy z citrónových plodů! Jablečný a ananasový možno, ale
  těsně před pitím, např. půl napůl s vodou v které je MMS, ale nejlepší je voda.

  MMS 2 je chlornan vápenatý v prášku a poliká se v tobolkách. MMS 2 není SAVO,
  Savo je NaClO a je to chlornan sodný! MMS 2 se nasazuje se vždy u rakovin a u léčby,
  kde MMS 1 kapky nejsou dostatečně účinné, ale obvykle se užívá zároveň s MMS 1.

  Weby mmskapky.cz nejsou pod autorizací objevitele Jima Humbla a je tam několik
  nepřesností jako nepřesné a neaktualizované dávkování pro vnitřní užití, proto je před
  nimi varování. Ano, může jít o konkurenční boj ve věci prodeje NaClO2, ale Jim Humble
  nemá šanci kontrolovat správnost informací všech webů na toto téma a tyto konkurenční
  weby použily informace Jima Humbla bez jeho souhlasu, bez autorizace informací a
  ověření kvality surovin. Stačí však udělat kvalitní chemickou analýzu prodávaných
  látek, pokud by někdo chtěl kvalitu surovin ověřit.

  I v „konkurenčních“ webech o MMS najdete dobré informace, ale je třeba si je ověřovat
  u autorizovaných zdrojů a především v originál knihách. Poznatky se vyvíjí a někteří další
  propagátoři MMS informace neaktualizují a někdy neověřují.

 31. Zde je pěkně ukázán a popsán princip přípravy a fungování MMS, i když jde o výrobu vína – náhrada siření za MMS a výsledek byl překvapivý – kvalitní a chutově nejlepší víno !
  http://www.youtube.com/watch?v=Rj5Yi2BMW-s&list=UUYGZy_-dQBGMGD6R_uKVDLA&index=8

 32. ZDOKUMENTOVANÝ ÚSPĚCH LÉČBY MALÁRIE POMOCÍ MMS V AFRICE !!
  12.12.2012 se v Ugandě v okrese Luuka realizovaly pod dohledem Červeného kříže klinické testy účinku MMS ( ClO2 ) na malárii.
  Je to historický okamžik, kdy celosvětově uznávaná organizace našla odvahu účastnit se regulérních testů na léčbu malárie pomocí MMS, o kterém do dnešní doby prohlašují někteří vědci a lékaři, že je to nesmysl a podvod.
  U většiny nemocných byla úspěšnost léčby už po první dávce MMS, a menší zlomek nemocných malárií byl vyléčen po druhé dávce MMS. Výsledek 100% úspěšnost léčby.
  http://www.youtube.com/watch?v=6w9eRFdYKvY&feature=youtu.be

 33. K cene MMS – dobrá stránka je napr. cxclub.webnode.sk Produkt ten istý, a vzhľadom na objem (120ml) môže byť cena takmer polovičná, záleží na počte balení. Ja som objednal pre rodinu a známych 20 balení, cena výborná, samo aj kvalita.

 34. Pozor! Z iných stránok ako sú tie čo predávajú chémiu, MMS nekupujte. Na youtube je prezentačné video o MMS a na konci jasne píšu, že žiadny prípravok nesmie byť označený ako MMS, keďže MMS nebolo schválené. Takže CZchem a SKchem sú z tých stránok jediný, ktorý predávajú pravú látku teda chloritan sodný.

 35. Anna Kudelová

  Prosím tu je moj príspevok a názor na MMS. Nepíšte, že lieči rakovinu, môžete tým ublížiť veľmi veľa ľudom, to že pomohol niekomu, neznamená, že pomôže všetkým. MMS je totiž chémia, ktorá sa v organizme ukladá. Ak je rakovina spôsobená parazitmi samozrejme, že ich zničí a tým človek vyhrá. Ale ak je spôsobená ťažkými kovmi a vy mu pridáte chémiu, svoj boj prehráva. Treba viac informácii, nie zovšeobecňovať, že MMS lieči rakovinu. Nie je to tak 1000%. A kedže je to chémia, nemôže to byť prospešné pre organizmus.

  • to Anna Kudelová
   Ja som cital, ze mms rozklada tazke kovy, pravda nie vsetky, takze v tomto ohlade by to nemal byt problem. Podla mna ziadna liecba sama o sebe nie je 100%na-to uz viem z vlastnej skusenosti. MMS by malo liecit rakovinu ak je sposobena bakteriami, virusmi a niektorymi parazitmi- tu treba asi nasadit proti nim ine lieky. Ja by som odporucal skusat viac metod naraz(pravda take, ktore sa mozu navzajom kombinovat). Zatial aj ja skusam vselico, najnovsie MMS, takze uvidime … Este dodam, ze neviem o tom, ze by MMS obsahovalo tazke kovy, zda sa mi ze pri pouziti kys citronovej tam su aj citraty, ktore ale telo vie odstranit, sice tym trochu obmedzuje detoxikaciu. Ak mate ine informacie tak ich prosim napiste, ale dodajte aj zdroj. Kazda dobra rada moze mat velku cenu.

   • djfox na rakovinu potrebujes MMS1 + MMS2 , Pri MMS1 sa uz nepouziva kys. citronova, ale chlorovodikova, menej drazdi zaludok a najlepsie je MMS1 nahradit metodou CDS, kde sa vznikajuci plyn prebubla do cistej vody, zriedi a pije ako MMS1. Na internete sa povaluje vela starych knih, ale len v tych novych z roku 2012-2013 sa docitas o CDS. Celkove sa v novych knihach dost zmenilo davkovanie na slabsie roztoky a viac dennych davok po hodine. Nadory na povrchu a pod kozou je lepsie liecit cez ciernu mast blacksalve.cz , kniha o masti je na skchem.sk Ja som tam kupil aj tie nove knihy o MMS a CDS z roku 2013. nelutujem.

 36. Kvalitný CDS koncentrát i MMS kvapky v dobrej cene sú aj na stránke http://oxiclub.webnode.sk/. Nájdete na nej aj ďaľšie užitočné info a môžete tam vložiť aj Váš dotaz. Odpoveď dostanete od niekoho, kto sa pomocou týchto prípravkov dostal z vážneho ochorenia zvaného „Bechterevova choroba“, kde bola už nasadená aj biologická liečba. Takže info „z prvej ruky“, ako sa povie…

 37. Aj tu http://www.mms1.wbl.sk sa dozviete podrobnosti o MMS1, MMS2, DMSO a iné zaujímavosti o liečení s týmito minerálmi.

 38. Mám tedy zkušenosti poze se standartním MMS, ale chtěl bych napsat 2 věci:
  1) kromě takovýchto článků doporučuji koupit nebo stáhnout na uloz.to knihu od JIma Humbla, protože je opravdu nutné, abyste věděli co děláte.
  2) pro ty jako já, co nenávidí odpornou chuť MMS (ClO2) mám vychytávku zmiňovanou právě ve výše uvedené knize. Stačí si v lékárně koupit želatinové kapsle a malou injekční stříkačku bez jehly. Kapsle se skládá ze dvou částí, takže ji rozdělte. Rozníchejte ve sklenici nějaké 3 a 3 kapky jednotlivých složek a počkejte až zreagují. Pak výsledek nasajte stříkačkou a napusťte do kapsle. Kapsli uzavřete druhým dílem a co nejdříve polkněte a zapijte, protože se rychle rozpouští. Takto nemusíte mít tu chuť v puse a přesto MMS bude fungovat (tedy pokud zrovna nechcete vyléčit dásně). Pár minut po požití vám může být nevolno, jak se kapsle rozpustí v žaludku, doporučuji zajíst a lehnout si.

 39. Má niekto z vás skúsenosti s detmi pri MMS1 alebo CDS? je vhodnejsie CDS kvoli chuti? Mám dieťa poskodené po očkovaní MMR vakcínou, dôsledok je že dieťa nechodí a nerozpráva, plus slabší autizmus, za chviľu mu budú 3 roky. Potrebujem ho detoxikovať. Ak začínajú dospelí na 1kvapke, koľko dať dieťaťu a ako často? tiež 8x denne po hodine? alebo proste zvýšiť množstvo tekutiny? problémom deti je že nevypijú na povel toľko tekutín ako potrebujem, a nasilu to do nich nedostanem. Vie mi niekto v tomto smere poradiť? alebo dať link na youtube kde sa rieši MMS/CDS pri deťoch?

 40. A CDS je asi lepsie kvoli chuti, ale pozri poriadne ten fejsbuk, tam to maju rozpisane, ze ako to na autistov pouzivaju.

 41. AntonSmatanik

  MMS -> HCL (Kyselina chlorovodíková) + Chloritan sodný

  HCL – Kyselina chlorovodíková – solná. 4%, 200ml
  Chloritan sodný 200ml

  25 eur

  Mam na sebe odskusane, ze MMS funguje a nie je nebezpecne pri spravnom davkovani.
  Predavam zvysok prilis velkeho balenia.
  Ak niekto mate zaujem, obratte sa na email:)

 42. Som 2 rok po odstráneni lobulárneho ca z prsnika, v rámci adjuvantnej liečby mi následne naordinovali rádioterapiu. Odvtedy (2 roky) mam problem z poklesom leukocytov. Má niekto skúsenosť v tomto smere, že MMS pomôže?

 43. Má niekto skúsenosti v liečení alergie pomocou MMS alebo CDS?

  • Podla J.Humbla je mozne pomocou MMS a CDS liecit aj alergie.Treba pouzit Protokol 1000.Podla typu alergie 1x za den celotelovy kupel vo vani,plastovy vak,rozprasovac/ 10 kvapiek na 30 ml/, alebo inhalacia/ nepouzivajte viac, nez 2 aktivovane kvapky MMS a vdychujte velmi zlahka ! /

 44. Ahojte, mohlo by MMS/CDS pomôcť aj pri neliečiteľnej rakovine žlčníka?

 45. Dobrý deň, prosím Vás, neviete či možem používať MMS spolu s hormonálnou antikoncepciou? Neznižuje účinnosť ? Pozn. hormonálnu antikoncepciu neprestanem užívať.

 46. Blazni, viete ze pijete pripravok na cistenie bazenov, cize v postate Savo??? Dovidenia zdravy rozum a dovidenia oblicky – som lekar a striktne vam vsetkym to neodporucam, NEMOZE to mat nijaky pozitivny vplyk pri liecbe rakoviny, jedine placebo efekt, ale na placebo efekt si najdite nieco menej skodlive, co vam neodpali oblicky…zbohom zdravy rozum

  • Ty si riadny s prepáčením hlupák , že si vedľa. To nie je SAVO, má to iné chemické zloženie. Ale hlupákovi sa to nedá rozumne vysvetliť

 47. Môže sa MMS/CDS užívať aj popri chemoterapii na urýchlenie liečby? Vyoperovali mi dva skvamózne karcinómy (mts) z krku, primárne ložisko CT nenašiel, teraz som po 2. cykle CHT cisplatinou, ktorá má na mňa veľmi nepríjemné dôsledky.

 48. pisete, ze mms je oxidant a vitamin c je antioxidant, preto nie je dobre ich uzivat naraz resp. vitamin c by sa nemal dodat telu skor ako 2-3 po uziti mms…. to som nevedel, ale ok… vieme, ze mms aktivujeme kyselinou citronou, ale pisete, ze namiesto kyseliny citronovej mozeme pouzit aj citronovu stavu, ktora sposobi tu istu chem. reakciu… lenze citronova stava ak dobre viem obsahuje aj prave vitamin C, kedze citron je jeden z tych najlepsich zdrojov tohoto vitaminu… preto sa pytam… neprotirecite si tak trochu?

 49. ClO2 je pri izbovej teplote plyn, tak mi vysvetlite ako zostane v pohári 😀 ľudia bože nenaleťte hneď na každú somarinu ktorá sa niekde píše…

  • Stačí si pozrieť na niektorom videu napr. prípravu CDS – je tam jasne vidno, že ClO2 sa pomerne dobre rozpúšťa v prítomných tekutinách (vo vode), ktoré od neho následne získavajú zreteľné zafarbenie do žlta. A ešte lepšie je presvedčiť sa o všetkom vlastným experimentom – vyhneš sa tak vlastnému sebastrápňovaniu pri hlásaní chybných záverov a upozornení, ktoré akosi nezodpovedajú výsledkom pokusov a skúsenostiam z reálu…

 50. V tomto článku je veľa bludov. Chodte priamo ku zdroju na http://www.czmms.info , alebo ma môžete kontaktovať. Som v tom takmer od začiatku. Užíval som MMS, vyrábal som si a užíval som CDS a vyrábam si a užívam CDS 2. CDS 2 je momentálne najčistejšia forma kysličníka chloričitého (ClO2) alebo dioxid chlóru, alebo slangovo chlórdioxid. Táto látka nie je nič nové, je súčasťou našeho imunitného systému. Takže dodávame telu len viac munície na rýchlejšie a efektívnejšie likvidovanie chorôb.

 51. Mark25 says: Kto je podľa Vás blázon a kto nemá zdravý rozum.

  Ročne zomrie na celej našej planéte liečením rakoviny v rukách tých najlepších odborníkov onkológov 7,5 miliónov nešťastníkov.

  Prečo je tomu tak: Farmakopriemysel spolu so skorumpovanými onkológmi za úplatu nedovolia vyliečiť rakovinu kvôli najlukrativnejšiemu biznisu sveta vražednou chemoterapiou, ktorú prežijú len tí najodolnejší jedinci voči tej agresívnej chémií po 5. rokov a tých je žiaľ len 2-3%.
  Aby ste tomu lepšie porozumeli čo vlastne chemoterapia je, prosím pozrite si toto vedecké video:
  https://www.youtube.com/watch?v=6UpHFK629hI&feature=em-subs_digest-vrecs
  Kto je tu blázon a ešte o trochu jemnejšie psychopad, keď pomocou zázračného MMS a CDS sa vyliečilo vo svete už milióny ľudí, ktorý za to vďačia nie lekárskej vede, ale vďaka Bohu len zdravému rozumu a objaviteľovi prípravku MMS J Humblovi – NECH ŽIJE NAVEKY.

 52. Vitamín B17 Laetril (amygdalín) nepatrí do skupiny vitamínov
  1/nie je kofaktor žiadnej biochemickej reakcie
  2/ nie je pre život nepostrádateľnou látkou.

  Tvrdenia, že laetrile alebo amygdalín majú blahodarné účinky pre pacientov s rakovinou nepodporujú v súčasnej dobe riadne klinické údaje. Existuje značné riziko závažných nežiaducich účinkov u otravy kyanidom po laetrile alebo amygdalín, a to najmä po požití. Pomer rizika a prínosu laetrilu alebo amygdalínu ako liečba rakoviny je teda jednoznačne negatívny.
  Pozrite si toto:
  Cochrane Database Syst Rev. 2015 Apr 28;4:CD005476. doi: 10.1002/14651858.CD005476.pub4.
  Laetrile treatment for cancer.
  Milazzo S1, Horneber M.
  Author information

  Abstract
  BACKGROUND:
  Laetrile is the name for a semi-synthetic compound which is chemically related to amygdalin, a cyanogenic glycoside from the kernels of apricots and various other species of the genus Prunus. Laetrile and amygdalin are promoted under various names for the treatment of cancer although there is no evidence for its efficacy. Due to possible cyanide poisoning, laetrile can be dangerous.
  OBJECTIVES:
  To assess the alleged anti-cancer effect and possible adverse effects of laetrile and amygdalin.
  SEARCH METHODS:
  We searched the following databases: CENTRAL (2014, Issue 9); MEDLINE (1951-2014); EMBASE (1980-2014); AMED; Scirus; CINAHL (all from 1982-2015); CAMbase (from 1998-2015); the MetaRegister; the National Research Register; and our own files. We examined reference lists of included studies and review articles and we contacted experts in the field for knowledge of additional studies. We did not impose any restrictions of timer or language.
  SELECTION CRITERIA:
  Randomized controlled trials (RCTs) and quasi-RCTs.
  DATA COLLECTION AND ANALYSIS:
  We searched eight databases and two registers for studies testing laetrile or amygdalin for the treatment of cancer. Two review authors screened and assessed articles for inclusion criteria.
  MAIN RESULTS:
  We located over 200 references, 63 were evaluated in the original review, 6 in the 2011 and none in this update. However, we did not identify any studies that met our inclusion criteria.
  AUTHORS‘ CONCLUSIONS:
  The claims that laetrile or amygdalin have beneficial effects for cancer patients are not currently supported by sound clinical data. There is a considerable risk of serious adverse effects from cyanide poisoning after laetrile or amygdalin, especially after oral ingestion. The risk-benefit balance of laetrile or amygdalin as a treatment for cancer is therefore unambiguously negative.

  Wien Med Wochenschr. 2015 Jan 22. [Epub ahead of print]
  Severe cyanide poisoning from an alternative medicine treatment with amygdalin and apricot kernels in a 4-year-old child.
  Sauer H1, Wollny C, Oster I, Tutdibi E, Gortner L, Gottschling S, Meyer S.
  Author information

  Abstract
  BACKGROUND:
  The use of complementary and alternative medicine (CAM) is widespread in children with cancer and is poorly regulated.
  PATIENTS AND METHODS:
  Case report.
  RESULTS:
  We describe a case of severe cyanide poisoning arising from CAM use. A severely agitated, encephalopathic, unresponsive 4-year-old boy (initial Glasgow Coma Scale of 3) with a history of metastatic ependymoma was brought to our emergency department by ambulance services. Initial blood gas analysis demonstrated severe metabolic/lactic acidosis. On detailed questioning of the parents, the use of CAM including intravenous and oral „vitamin B 17“ (amygdalin) and oral apricot kernel was reported. After administering sodium thiosulfate, rapid improvement in his medical condition with complete recovery without need for further intensive care treatment was seen. Serum cyanide level was markedly elevated.
  CONCLUSIONS:
  Cyanide poisoning can be the cause of severe encephalopathy in children receiving CAM treatment with substances containing cyanogenic glycosides.
  Wien Med Wochenschr. 2015 Jan 22. [Epub pred tlačou]

 53. František

  Prosím o informáciu :už 3roky používam mms kvapky len na inhaláciu.Mám vynikajúce skúsenosti,Ale neškodí časom nejakým spôsobom tato inhalácia plucam?Zatiaľ sa nič negatívne neprejavilo.
  Ďakujem

 54. Aj tu http://www.mms1.wbl.sk sa dozviete podrobnosti o MMS1, MMS2, DMSO a iné zaujímavosti o liečení s týmito minerálmi.

 55. Vážení všetci,čo sa chcete liečiť,alebo užívať MMS ako prevenciu.Nikde som sa nedočítal,že je možné inhalovať plyn(oxid chloričitý),iba v knihách od J.Humbla.Je to najrýchlejší spôsob,ako dostať plyn do krvného obehu a preto s najrýchlejším účinkom.Robím to už 4-roky a výsledok-žiadny zdravotný problém(mám 69r.).Ale treba si prečítať postup podľa J.Hubla.

 56. Vážení uživatelia MMS.je vašou povinnosťou o účinkoch tejto látky INFORMOVAŤ čo najviac ľudí.V dnešnej kovidovej dobe je to vynikajúci prostriedok na liečbu tohto ochorenia-je to moja vlastná skúsenosť,Preto dávam toto len ako informáciu.Nie som lekár ani žiadny zdravotník,tak nikomu to nevnucujem.Žiaľ je to veľmi lacné a preto to žiadna vláda nikdy nebude ľudom doporučovať.Takto nás strašia,skresľujú údaje,len aby nás držali pod zámkom a aby sme neprotestovali.

 57. Pozdravujem všetkých užívateľov MMS a aj tých,ktorí sa o tento spôsob liečby zaujímajú.ja si už viac ako 5 rokov liečím prechladnutia,afty,bolesti zubov,popáleniny a pod.(íné choroby som do dnes liečiť nemusel) len s MMS a to váčšinou inhaláciou oxydu chloričitého.Pri pití tohto roztoku používam zásadne kyselinu chlorovodíkovú(3,5-4%).Ale hlavne to používam na PREVENCIU(2-3xdenne po jednej kvapke s pomalým nádychom raz nosom a raz ústami.Bol som napadnutý aj koronavýrusom,ale behom dvoch troch dní som sa ľahko vyliečil.Pozrite siinfo od doktora Kalckera na link http://www.mms a koronavýrus.Všetky vakcíny,ktoré nás nútia pod strachom príjmať nestoja za nič,akurát za dva-tri roky sa uvidí,čo ste to do seba nechali pichnúť.Nie som testovaný a ani očkvaný,mám viac ako 70r podnikám a chodím po celej republike vlakom,autobusom a pod. a výrusu sa vôbec nebojím!!Nie som žiadny lekár ani odborník v zdravotníctve,len popisujem moju osobnú skúsenosť s MMS.Mňa nikto nepresvedčí,že to nefunguje a je to nebespečné,ako tvrdia oficiálne lekári tzv.odborníci.má to len jednu negatívnu vlastnosť-je to veľmi lacné a preto to nikdy žiadna vláda nepovolí.Jedine Bolívia oficiálne povolila liečiť kovid pomocou MMS. Ak by to nefungovalo,tak by to ľudia nekupovali,ale treba dodržiavať presné postupi pri aplikácii,ktoré sú uvedené v knihách od j.Humla.

Pridajte komentár

*