Rakovinový priemysel chce zničiť nový liek proti rakovine od izraelských vedcov


Print Friendly, PDF & Email

Rakovinový priemysel intriguje, aby ZNIČIL nový liek proti rakovine, vyvinutý izraelskými vedcami... útoky sa už začali

Vo chvíli, keď izraelskí vedci oznámili, že objavili univerzálny liek na rakovinu, ktorý funguje na základe jedinej injekcie a nevyžaduje si žiadnu toxickú chemoterapiu, ožarovanie ani operáciu, som si povedal: „Rakovinový priemysel tento tím vedcov zničí.“

Úplne rovnakým spôsobom, ako boli znevažovaní a zatracovaní vedci, ktorí v roku 1989 oznámili objav studenej fúzie, zničí, zdiskredituje a očierni rakovinový establišment ktoréhokoľvek vedca, ktorý sa odváži vyjsť na verejnosť s pravdou o zvrátení či vyliečení rakoviny.

Netrvalo dlho a útoky sú už tu

Útoky na izraelských vedcov sa už vlastne začali. (Celú správu si pozrite dolu v mojom videu.)

„Náš liek na rakovinu bude účinný od prvého dňa, účinkovať bude niekoľko týždňov a nebude mať žiadne, alebo len minimálne vedľajšie účinky. Navyše, bude stáť oveľa menej, než väčšina ostatných liekov na trhu,“ povedal pre Jerusalem Post vedúci výskumu Dan Aridor.

„Sme presvedčení, že do roka ponúkneme kompletnú liečbu na rakovinu.“

Takmer okamžite rakovinový establishment – vedený zámožnými, vierolomnými klamármi a zločincami, profitujúcimi z toho, že ľudstvu odopierajú prístup k liečbam na prevenciu a zvrátenie rakoviny – začali negatívnu PR kampaň na pošpinenie izraelských vedcov.

Táto kampaň sa bude ďalej stupňovať, kým týchto vedcov nevyhlásia za podvodníkov a šarlatánov, neodmietnu im všetko financovanie a úplne ich neznemožnia na Wikipédii, vo vedeckom časopise Scientific American a všade inde, kde sa to len dá.

Takto totiž funguje rakovinový establishment.

Rakovinový priemysel sa zo všetkých síl usiluje znemožniť a zničiť kariéry všetkých vedcov, ktorí objavujú lieky proti rakovine

Vôbec nepochybujte o tom, že títo lekárski výskumníci budú znemožnení, zbavení financovania, verejne pošpinení, očiernení a nakoniec označení za podvodníkov.

Presne takto vždy funguje rakovinový – a očkovací – priemysel: Udržuj chorobu a očierňuj každého, kto sa pokúša pomôcť ľudstvu.

Prečo myslíte, že sú rakovinovým establishmentom a ich posluhovačmi zo „štandardných“ médií očierňované stránky ako americká Natural News či naša stránka tu na Slovensku?

Z úplne rovnakých dôvodov: Pomáhame ľuďom zvrátiť rakovinu, vyhnúť sa jej a zostať zdravý, bez utiekania sa k zákrokom toxickej chemoterapie, ktorá v skutočnosti rakovinu spôsobuje.

Zbohom vysoký krvný tlak

Nemýľte sa: To posledné, čo by rakovinový priemysel kedy chcel, je LIEK na rakovinu. Prišli by kvôli nemu o miliardy ročných ziskov a milióny ľudí na celom svete by boli bez práce.

V skutočnosti robí rakovinový priemysel všetko, čo je v jeho moci, aby zabezpečil, že sa výskyt rakoviny bude zvyšovať.

Je všeobecne známe, že takmer každá „liečba“ na rakovinu, ponúkaná napríklad zdravotníckym establishmentom, spôsobuje ďalšiu rakovinu (chemoterapia a ožarovanie).

Rakovinový priemysel na ľudstve vyslovene parazituje a aktívne pracuje proti každému, kto sa snaží vzdelávať verejnosť o prevencii rakoviny alebo pomáhať zachraňovať životy stratégiami na zvrátene rakoviny, po ktorých pacientom nie je zle.

Rakovinový priemysel intriguje, aby ZNIČIL nový liek proti rakovine, vyvinutý izraelskými vedcami... útoky sa už začali

Pozrite si celú  správu v silne kritickej epizóde Counterthink z tohto týždňa

Každý týždeň sú na portáli Counterthink uverejňované nové videá, ktoré sa odvažujú hovoriť pravdu a dôležitom probléme, ktorý práve teraz ovplyvňuje naše životy.

Pozrite si ho tu, exkluzívne cez slobodnú alternatívu YouTube – Brighteon.com, kde necenzurujú pre establišment nepohodlné informácie (v angličtine):

Epizóda z tohto týždňa sa týka izraelského lieku na rakovinu.

Dozviete sa tiež dôvody, prečo sa na zisk orientovaný rakovinový priemysel tak veľmi usiluje zdiskreditovať a zničiť prácu izraelských vedcov, ktorí vydali svoje oznámenie.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: brighteon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. jiří Kalvach

  Podívejme se, světový zločin s požehnáním snad OSN? Nebo kterých vlád? Sofistikovaný cíl, strategický? Omezit počet lidí na planetě? Ale to absurdní, nesmyslný cíl, touto metodou. Ani války to přemnožení lidí nevyřeší. Pouze systematická práce s informovaností a příprava na ekonomické problémy, s tím vším spojené. Čína o tom může vyprávět, zažívá to nyní na vlastní kůži. Ale toto tu zveřejněné je nevyslovená obžaloba někoho neurčitého, kdo chce řídit planetu. Ilumináti ? Bilderberggroup? Islám? Dosaďme si cokoliv a stejně to nelze nijak prokázat. Je to ovšem svinstvo nejvyšší třídy, jaké si lze představit. Účel? Nejméně 5 důvodů by se dalo zformulovat, jeden podivnější než druhý.

 2. Karel IV.

  Jsem farmaceut a vím o tom, že Izrael údajně takovou zprávu ohledně možného vyléčení rakoviny podal. Pokud se nejednalo o nějaký Fake news, pak k jakémukoliv (neoprávněnému) zabraňování zavedení této terapie nemám slov.

 3. Omezit počet lidí na planetě. Proč? Naše planeta uživí dvakrát tolik lidí jako dnes…

 4. Preco by farmapriemysel nechcel uspesny liek na rakovinu? Vsak chemoterapiu coraz viac ludi odmieta a aj mladych…
  Myslim, ze opak je pravdou.

  • Lebo liek vylieči a je koniec choroby i zisku. Chemoterapia nevylieči, podáva sa opakovane a je z nej tak viac zisku. Jednoduchá matematika…

   Ziskové nie sú lieky, ktoré vyliečia, ale látky, ktoré sa musia podávať pravidelne, zvyčajne doživotne – nielen chemoterapia, ale aj lieky na krvný tlak, statíny na cholesterol, atď, atď.

Pridajte komentár

*