Falošná pandémia? V USA teraz umiera o 60% menej ľudí ako pred rokom!


Print Friendly, PDF & Email

Americká vládna organizácia CDC (Centrum pre prevenciu a kontrolu ochorení) pravidelne vydáva vládnu štatistiku o počte úmrtí. Tento rok udáva počty celkových úmrtí a k tomu uvádza aj úmrtia na problémy s dýchacou sústavou.

Najnovšia správa uverejnená 30.4.2020 však ukazuje neuveriteľný jav – v 17. týždni roku 2020 (k 25.4.2020) bolo evidovaných až o polovicu menej úmrtí ako je týždenný priemer!

Čo zverejnilo CDC

Z ich stránky sme vybrali nasledovný výsek dát:

Zdroj týchto dát nájdete TU.

Vysvetlenie k stĺpcom: 1. stĺpec je rok, 2. stĺpec je týždeň, 3. stĺpec sú celkové úmrtia a 4. stĺpec sú súhrnné úmrtia na zápal pľúc, chrípku alebo COVID-19.

Pozrite sa na posledné dve riadky (zelená farba). Neskutočné, kde je teda tá pandémia?

Poďme sa teraz bližšie pozrieť na dáta

Keď sa pozrieme na týždne 9. až 12. (modrá farba), čiže pred vypuknutím pandémie, tak v priemere za týždeň v celom USA umrelo 53000 až 56000 ľudí, z toho okolo 4500 na zápal pľúc, chrípku alebo podobné ochorenia dýchacieho systému (COVID-19).

Ak by sme to rozdelili, tak zhruba 4500 úmrtí na dýchacie problémy a 50000 úmrtí na iné príčiny.

V 13. až 15. týždni (červená farba) potom celková úmrtnosť vybehla trocha hore, kedy zomierali v priemere 12000 ľudí na dýchacie problémy a 50000 na iné príčiny (rakovina, cukrovka, infarkty a všetko ostatné).

Čiže úmrtia iné príčiny zostali stabilné, u dýchacích problémov nastal nárast z 4500 na 12000 úmrtí.

Čo sa stalo v 16. a 17. týždni?

V 16. týždni celková úmrtnosť zrazu klesla na 52000, z toho bolo 12000 úmrtí na dýchacie problémy a 40000 na iné príčiny.

Ako je to možné? To začalo umierať o 10000 menej ľudí na iné príčiny? Skôr to vyzerá tak, že sa trocha pohrali s číslami.

V skutočnosti zrejme na iné príčiny umrelo stále 50000 ľudí a na dýchacie problémy neumrelo 12000 ľudí, ale 2000 ľudí. Zdá sa to logické, keď väčšina ľudí zostala doma.

Poznámka: Aj na Slovensku nastal prudký pokles akútnych respiračných ochorení v roku 2020 oproti rovnakému obdobiu predošlého roka (konkrétne zo zhruba 25000 hlásených chorých v roku 2019 na približne 5000 v roku 2020).

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ale späť k USA… Ten rozdiel 10000 v celkových úmrtiach sa javí, ako keby boli pacienti zle zaradení do skupiny. Respektíve, že umreli na nejakú inú príčinu, no do úmrtného listu im napísali COVOD-19, prípadne iné ochorenie spojené s dýchaním.

Ide tak zrejme o falšovanie štatistiky.

Ešte väčší prepad však nastal v 17. týždni, kedy celkový počet úmrtí je viac ako o polovicu menší oproti priemeru. Z priemeru 54000 všetkých úmrtí padol počet na čosi vyše 24000 úmrtí!

Štatisticky mali USA za rok 2019 priemernú týždennú úmrtnosť 61474 ľudí (zdroj). Súčasných 24387 je len 39,5% z minuloročného priemeru. Inými slovami, tento rok v 17. týždni mali o vyše 60% nižšiu úmrtnosť než vlani!

Aké sú vysvetlenia?

Poďme sa teraz trocha zamyslieť nad tým, ako je niečo také možné:

Možné vysvetlenie č.1

Štatistika za 17. týždeň možno ešte nemá zahrnuté všetky úmrtia kvôli časovému sklzu v štatistickom spracovaní.

Stránka americkej organizácie CDC to síce neuvádza, no teoreticky to je možné a preto to treba aj na tomto mieste pre férovosť spomenúť.

Možné vysvetlenie č.2

Obmedzenie zdravotnej starostlivosti viedlo k menšiemu počtu úmrtí. Je totiž známy fakt, že lekárske pochybenia sú 3. najčastejšia príčina úmrtí.

No a keďže sa prestalo operovať, tak zrejme umiera menej ľudí. No, to je ale pekná vizitka „modernej“ medicíny, čo poviete?!

Možné vysvetlenie č.3

V týždňoch 13. až 15. propagandistická mašinéria spracovala štatistiky úmrtí rýchlejšie, ako to robí bežne a teraz tí, ktorých zahrnuli v tomto období „chýbajú“ v nasledujúcich dvoch týždňoch.

Inými slovami, mŕtvych popresúvali medzi týždňami tak, aby vytvorili zdanie „pandémie“. No lenže tam, kde niečo pridáte, musíte inde logicky ubrať a teraz to celé vyplávalo na povrch.

Záver

Záver nech si z týchto čísel urobí každý sám. My nič netvrdíme, len sme poukázali na oficiálne čísla a zároveň si trocha zašpekulovali si nad ich možnými vysvetleniami.

V každom prípade to vyzerá, že v lepšom prípade tu na tejto pandémii veľa vecí nesedí. No a v tom horšom prípade veľa vecí tu doslova smrdí. Zaujímavé bude sledovať ďalší vývoj tejto mediálnej pandémie, o čom vás samozrejme budeme priebežne informovať.

Aktualizácia: Po publikovaní článku sa k nám dostali novšie štatistické údaje, ku ktorým ďalej rozvíjame úvahu v komentároch pod článkom. Preto si ich nezabudnite pozrieť.

Liečba osteoporózy

Zdroj dát: www.cdc.gov, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …hm, v USA to zrejme začalo, p.Faucim a jemu podobne ,,naladenými“
  ľuďmi a v USA to zrejme aj pokračuje, ,,kým sa nedostaví aj patričný výsledok“ …..
  Ľudí nestačí len zneistiť, či už po fyzic., psych. alebo ekon.stránke,
  treba, aby ozaj uverili, čo všetko im hrozí z nového vírusu
  a potom príde na rad na ,,1.pomoc – vakcína :-(……………….
  ….SMUTNÉ… niekto z ľudí doslova ,,robí ovce“,
  kt.sa všetkému podriadia a ten niekto na nich potom ešte aj zarobí……..
  Dodržiavajme hygien.opatrenia,
  no hlavne si ZACHOVAJME ,,TRIEZVY POHĽAD “
  na celú záležitosť okolo koronavírusu.
  NECH sa NÁM to VŠETKÝM DARÍ !
  Držte sa všetci…………..

  • Mgr. Miro Vladyka

   Vyborny pohlad . Corona virus Je najvacsi podvod v dejinach vykonany na ludstve globalistami v snahe presadit Novy svetovy poriadok a likvidovat ludstvo prostrednictvom nezmyselneho ockovania. Gates, Rockefellers, Rotshilds a dalsi “svetovi pani” na tomto podvode este aj zarobia. My nosime nahubky a oni sa rehocu.

 2. Spravna odpoved je č.1, pouzivate neuplny dataset 😉
  odporucam si spravne interpretovat data a az potom vyvodit zavery

  https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/covid-data/covidview/05082020/nchs-mortality-report.html

  • Ok, takže už máte aktuálnejšie výsledky. Avšak, ak sa pozriete na týždeň 16, tak stále to vyzerá divne. 63000 (celkové úmrtia) – 16000 (respiračné úmrtia) = 47000 (bežné úmrtia).

   Avšak priemer za minulý rok je 61000 úmrtí za týždeň, z toho 2000 až 3000 respiračných (ako vyplýva z údajov pred pandémiou), čiže bežných úmrtí v minulom roku bolo tak 58000 za týždeň. Lenže teraz v 16. týždni ich je len 47000. Niekde chýba 11000. Kde sú?

   Nezdá sa vám, že oni tento rok na hulváta časť bežných úmrtí jednoducho preklasifikovali na COVID-19 a robia z toho teraz hystériu?

   A navyše celkové úmrtia teraz 63131 a minulý rok 61474 je rozdiel 1657, čo je len 2,7% oproti minulému roku = viacmenej štatistická chyba (prípadne sezónna odchýlka).

 3. Pokud by opravdu poklesl počet úmrtí, tak mi vysvětlete, proč v New Yorku skladují mrtvé v chladírenských vozech a dokonce i ve stěhovacích autech.
  Někteří lidé mají tendenci vidět konspirační teorie za kde čím.
  Ale Covid-19 je reálná pandemie. Má na svědomí statisíce mrtvých. A kdyby nebyla na celém světě přijata drastická opatření, tak by to byly asi miliony nebo i stamiliony mrtvých. Protože by neumírali jen lidé nakažení koronavirem, ale i lidé zranění při dopravních nehodách, lidé po infarktech atd. atd., neboť by je neměl kdo ošetřit – nemocnice by byly zahlceny pacienty s Covidem, spousta zdravotníků by byla nemocných.
  Mimochodem, na webu se dají najít data o úmrtnosti z některých zemí Evropy, která naopak ukazují na významný nárůst počtu úmrtí v březnu a dubnu tohoto roku, v desítkách procent, a to i oproti obdobím, kdy řádila chřipka. Přičemž i tady autoři zdůrazňovali, že údaje za duben ještě zdaleka nejsou konečné…

  • Piotr Piotrovic

   Presne tak. Nemam rad, ked si niekto najde nejake cisla, ktore sa mu nahodou hodia a vyvodi z toho nejake zavery. A kto by mal zaujem na pade americkej ekonomiky, na 30 mil. novych nezamestnanych. Kto je taky silny, ze by umyselene sposobil pandemiu takmer vo vsetkych krajinach sveta? Ake tajne sily by to mohli byt? No ved dajte nejaku konspiracnu teoriu, zaujimalo by ma to. Uz len cakam, kedy niekto napise, ze aj spanielska chripka z pred 100 rokov bola vlastne len konspiracia.

   • Stačí, že jedna krajina spanikári a od nej paniku preberú ostatné krajiny. Veď si predsa žiadny politik nemôže vziať na seba vinu, že niečo zanedbal a kvôli nemu zomrelo xy ľudí. Tak radšej bezmyšlienkovito všetko zavrie. Davová psychóza sa nešíri len v dave ľudí, ale v akomkoľvek dave, aj v dave štátov.

    • Tvrdit, že vlády všechno zavírají bezmyšlenkově, je opravdu hodně odvážné. Jsem si jistý, že o tak zásadních krocích politici opravdu hodně uvažují. Odrážejí tlaky různých průmyslových lobby, kteří přichází o velké zisky, odrážejí tlaky politické konkurence.
     A že si žádný politik nemůže vzít na sebe vinu, že něco zanedbal a kvůli němu zemřelo xy lidí? A to je špatně? Já myslím, že je to naopak dobře.
     Nemám radost z nedozírných národohospodářských škod, nemám radost z růstu nezaměstnanosti, nemám radost z krachu společností, ale… Pokud necháte Covid-19 projít populací bez drastických protiopatření, bude to znamenat nejen mnoho mrtvých a nemocných, ale v důsledku nakonec stejně velké ekonomické škody.
     Otázkou je, jaká protiopatření jsou účinná a nutná. Možná opravdu vznikla až příliš velká panika, protože bylo o tomto koronaviru málo informací. Doufejme, že příští vlna této pandemie, která asi přijde, nás zastihne připravenější a zásah do života společnosti už nebude tak výrazný.
     No a kdyby nic, tak tato pandemie nás možná přesvědčí, že v dnešním globalizovaném světě nám stále ještě hrozí, a možná víc než dříve, celosvětové epidemie, které se mohou rozšířit během několika týdnů. Vždyť kdo z nás pamatuje, že by střední Evropu ohrožovala nějaká infekční nemoc do té míry, že by na ni umírali desetitisíce lidí? SARS, MERS, EBOLA, nemoci s mnohem větší smrtností, se podařilo zkrotit víceméně v krajinách jejich vzniku. A Evropa zůstávala v klidu.
     Nyní přišlo varování, že se takové nemoci mohou týkat i nás. Naučili jsme se nosit roušky, naučili jsme se správně mýt ruce, naučili jsme se opatrnosti… MOŽNÁ SE NÁM TO BUDE JEŠTĚ HODIT.

  • To sú len mediálne hry. To, čo boli tie reportáže, že objavili nejaký kamión s mŕtvolami, tak to sa vysvetlilo, že vodič ochorel, ostal doma a nikomu nepovedal, že má pred domom nákladiak s mŕtvolami.

   Mnohí lekári naopak vypovedajú o tom, źe majú prázdne nemocnice. Televíznu stanicu CBS dokonca usvedčili, źe virábali umelú realitu. Keď išli filmovať testovacie miesto, kde nikto nebol, tak žiadali okoloidúcich, aby im išli robiť komparz tak, že sa postavia do radu a vytvoria tak dojem náporu na testovanie. Celé je to zjavne iba veľké divadlo.

   Ak by v televízii celý deň dávali všetkých, čo zomrú na rakovinu, po mesiaci by ste nadobudli dojem, źe celé ľudstvo do pár týždňov vymrie na rakovinu.

  • Skúsim vám na to odpovedať logicky bez náznaku akejkoľvek konšpirácie. Taliansko Španielsko Francúzsko Amerika. V médiách ste sledovali správy a veľkom počte mŕtvych o skladovaní na štadiónoch v mraziarenských vozoch a pod. Je k tomu par vysvetlení. Zákaz pohrebov za prvé z dôvodu obmedzenia účasti rodiny to znamená zakaz zhromažďovania za druhé podpora hystérie ze telo aj po smrti je vysoko nákazlivé. Bolo vypočítané ze s malým nárastom počtu kremácií dokážete zahltiť system na viac ako mesiac. Dúfam že toto vysvetlenie vam nebude pripadať ako konšpiračné. Myslím pol roka od vypuknutia tejto choroby máte dostatok informácií na to aby ste si urobili z toho svoj vlastný obraz. Prajem veľa zdravia a pozitívneho myslenia

 4. To je přece jednoduché: USA se nepodařilo svést vinu na Čínu a protože ten černý Petr zůstal jim. tak Je tedy jasné že se jedná jen o malou „rýmičku“ – nemocnice jsou prázdné a lékaři nemají do čeho píchnout,

 5. Ďakujem redakcii Bádateľa, že nám prekladá tieto články, že vyvíja takéto úsilie.

 6. Použitá štatistika je správna.
  Na korona vírus skutočne nezomrel ani jeden človek. Tento vírus nie je priamo smrteľný.

  Je to podobné, ako iné choroby – napríklad rakovina.
  Je dokázané, že každý človek má v tele rakovinové bunky. Pokiaľ má dobrý stav imunity, nič sa nedeje.
  Ak sa imunita naruší, rakovina má zelenú. Napadne nejaký životne dôležitý orgán v tele, nasleduje úmrtie.
  Nikdy sa neuvádza, že pacient zomrel na zlyhanie hrubého čreva, alebo na nefunkčnosť krve prenášať kyslík….
  Šatisticky sa zaradí do úmrtia na rakovinu hrubého čreva, na leukémiu….

  Podobne to platí aj pre Covid-19. Mladí a zdraví ľudia „prechodia“ toto ochorenie bez príznakov, alebo aspoň bez komplikácií.
  ľudia s oslabenou imunitou napadnutý korona vírusom rýchlo onemocnejú na iné, bežne vyliečiteľné choroby.
  Otázkou je, či uvádzať príčinu úmrtia Covid-19, alebo napríklad úmrtie na respiračnú chorobu.
  Správne je to uvedené v štatistike – evidované úmrtia sú dôsledkom infikovania osoby koronavírusom, oslabenej rôznymi inými chorobami, alebo aj starobou.
  Iný výklad: ak by osoba nebola infikovaný koronavírusom, z choroby sa mohla vyliečiť nejakou štandardnou liečbou konkrétneho onemocnenia.
  ZOMREL na COVID-19

 7. No a ako je to, ked zratame vsetko od zaciatku roku az po 17. tyzden a porovname s cislami za prvych 17 tyzdnov z minuleho a predchadzajucich rokov ?

 8. Tlamka Jozef

  Je to na zamyslenie, ale nechcem sa miešať do politiky….

 9. Vážení spoluobčania /20 – 40 rokov veku/ prebuďte sa, kým nie je neskoro! Sledujete aj niečo iné ako svoj mobil či hry na internete? Vo vlastnom záujme s ohladom na budúcnosť Vašich detí si pozrite nasledovné:

  https://cz24.news/zakazany-rozhovor-davida-ickeho-o-viruse-covid-19-testovani-na-koronavirus-5g-sieti-a-globalnom-kriminalnom-syndikate-video/

 10. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/05/21/bill-gates-foundation-global-health.aspx
  Náš milučký, dobručký pán Bill Gates – povinná depopulácia cez vakcínu, povinné sledovanie každého človeka…
  https://www.naturalnews.com/2020-05-20-bill-gates-10-million-bribe-nigerian-children-coronavirus-vaccine-experiments.html – ako pán Bill Gates ide uplácať, aby prešla povinná vakcinácia…

Pridajte komentár

*