Veľký reset v akcii: V post-covidovej ére „nečakane“ zomierajú každý týždeň tisíce ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Veľký reset v akcii: V post-covidovej ére „nečakane“ zomierajú každý týždeň tisíce ľudí

(Ethan Huff, Natural News) V týždni končiacom sa 8. júla 2022 zaznamenal Úrad pre národnú štatistiku Spojeného kráľovstva (ONS) 10 232 úmrtí, z ktorých 432 súviselo s Covid-19. To je takmer o 1000 úmrtí viac ako normálne v porovnaní s úrovňami pred pandémiou.

Ak od 1000 odpočítame 432, získame číslo okolo 570, čo sú úmrtia, za ktoré nebol zodpovedný covid, ale niečo iné. Ide o trend, ktorý trvá najmenej posledných 11 týždňov.

„Nadmerné úmrtia“, ako ich nazývajú, sú pozoruhodné už od prvého zavedenia vakcín proti Covid-19. Mnohí sa teraz domnievajú, že príčinou je úmrtí sú práve tieto vakcíny, a preto sa objavili výzvy na ukončenie agendy očkovania a posilňovacích dávok.

„Toto nie je len fenomén Spojeného kráľovstva,“ povedal Dr. John Campbell, PhD, vo videu zo 6. júla 2022.

„Toto je medzinárodný fenomén.“

Dr. Campbell získal doktorát na Univerzite v Boltone v roku 2013 s dôrazom na výučbu biologických vied v kontexte národného a medzinárodného vzdelávania zdravotných sestier. Jeho kanál YouTube, ktorý sa môže pochváliť približne 2,39 miliónmi odberateľov, obsahuje veľa videí o covide a klamstvách, ktoré sa o ňom hovoria.

„Zomiera oveľa viac ľudí, ako by sme očakávali na základe predchádzajúcich piatich rokov,“ hovorí.

„Čo sa tu deje? To je príliš veľa na to, aby to bola bežná štatistická odchýlka. Toto je skutočný efekt.“

Covidové „vakcíny“ sú formou masovej genocídy

Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer, tiež prišiel s tvrdením, že covidové vakcíny sú v skutočnosti zodpovedné za fenomén nadmernej úmrtnosti, ktorý sa v súčasnosti vyskytuje po celom svete.

Pred operáciou „Warp Speed“ (očkovacia kampaň proti Covid-19) ​​bola v USA miera úmrtnosti väčšinou stabilná a vo všeobecnosti predvídateľná. Teraz zomiera viac ľudí ako zvyčajne a vinník je len jeden – vakcíny.

Aj keď vylúčite úmrtia, za ktoré je zodpovedný covid a nie vakcíny, stále máme prebytok úmrtí, ktorý nemožno vysvetliť ničím iným ako vakcínami, hovorí Campbell.

„Po vylúčení covidových úmrtí je nadmerná úmrtnosť v roku 2022 v Anglicku a Walese 16,6% spolu a 18,2% len vo Walese samotnom,“ píšu Jennifer Margulisová a Joe Wang pre portál The Epoch Times.

Zbohom vysoký krvný tlak

Jeden mladý chlapec, 14-ročný Ted Sanderson, náhle zomrel vo svojej škole, Woodham Academy, 21. júna 2022. Sanderson dostal covidovú vakcínu podľa odporúčania vlády a teraz sa jeho život skončil.

V ten istý deň iná osoba menom Chris Houghton-Rai skolabovala pri práci v predajni Toyoty. 90 minút sa ho záchranári pokúšali oživiť, no nedokázali zvrátiť jeho náhlu smrť.

Asi o týždeň neskôr vo svojom dome skolaboval profesionálny futbalista na „dôchodku“ menom Gary Pearson, ktorý práve nastúpil do novej práce ako manažér futbalového tímu. Dva týždne predtým podstúpil Pearson operáciu srdca a „očakávalo sa, že sa úplne uzdraví“.

To sa však nestalo, pretože Pearson, ktorého jeho priatelia opísali ako „zdatného a zdravého“, zomrel bez zjavného dôvodu. Rovnako ako Houghton-Raia, záchranári sa pokúsili oživiť aj Pearsona, ale bezvýsledne.

Stres a izolácia vyvolaná plandémiou mohli tiež zohrať úlohu pri niektorých nadmerných úmrtiach, ktoré viedli k smrteľným stavom, ako je rakovina a buď zostali nediagnostikované, alebo neliečené. Avšak najväčším „slonom v porceláne“ sú vakcíny.

Niektoré úmrtia po očkovaní sú okamžité, no iným trvá týždne alebo dokonca mesiace, kým sa vyvinú. Všetko závisí od imunitnej kapacity človeka, ako aj od akýchkoľvek už existujúcich zdravotných predispozícií, ktoré má.

Záver

Neurológ Dr. Tom Lowry, MD, odborník na otras mozgu a pohybový aparát so sídlom v San Antoniu, hovorí, že on a jeho kolegovia tiež zaznamenávajú nárast neurologických poškodení už od začiatku očkovania – a mladí ľudia sú obzvlášť náchylní na tieto stavy, hovorí.

„Mali by sme robiť pitvy každého z týchto mladých ľudí,“ povedal Lowry. „Ak by sme to urobili, do šiestich mesiacov by sme s istotou vedeli, čo sa vlastne deje.“

Lenže o to zrejme „autority“ nemajú záujem.

Ďalšie novinky týkajúce sa očkovania proti covidu môžete nájsť na stránke ChemicalViolence.com.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. zvrhlý deduško večerníček

  „90 minút sa ho záchranári pokúšali oživiť, no nedokázali zvrátiť jeho náhlu smrť.“
  Pokiaľ viem tak mozog pri zlyhaní dýchania odumiera do 5 minút, OžIvovať niekoho hodinu a pol, to môžme rovno naklusať do márnic a začať sa pokúšať oživovať tam, asi rovnaká šanca ….

  • Prosíme, aspoň neodhaľujte takto verejne svoju nevedomosť a ignoranstvo. Počas oživovania sa krv okysličuje (umelým dýchaním) a srdce krv pumpuje do tela (masážou srdca). Robí sa to kľudne aj hodinu a viac v dúfaní, že sa dýchanie a srdcová činnosť znova naštartujú aj bez vonkajšej pomoci.

   • zvrhlý deduško večerníček

    Príliš neskoro: už som odhalil ! 😀
    Ale vážne milá redakcia, na kurze prvej pomoci nás učili (viem, to bolo dávno) že keď srdce nenaskočí ani po 10 minútach, už nemá význam v tom pokračovať… Umelé dýchanie a masáž srdca je skôr na to aby systém nakopol, rovnako ako keď štartujete motorku tak ju nenakopávate aby ste sa vozili počas toho ale aby chytilo cyklus. Vy si vážne myslíte že nejako užitočne pumpujete krv do mozgu počas masáže srdca ? To ako koľko. 2 deci za 10 minút ? Ale ktovie, možno už dnes sú nové poznatky a niekto sa preberie po 2 hodinách masáže srdca ….

    • No – najprv len spomeniem „vývoj“ techniky oživovania za poslených 40 rokov. Najprv dlho platilo – na 1 vdych 5 masáží srdca. Potom 1 : 14, „teraz je to 1 vdych a 30 masáží. Hm – lekári vedia toho po 40 rokoch viac o fyziológii a nanatómii?

     Osobne mi 1 : 30 pripomína „krtkovanie“ potrubia – krv má totižto schopnosť rýchle sa usadzovať. No – iste to slúži aj zranenému, ale najviac to slúži potenciálnemu darcovstvu orgánov – po prípanom exnutí zraneného . medzitým sa totiž v najbližšej nemocnici musí – po identifikácii zraneného zistiť prípadná kompatibilita jeho DNA a musí sa zmobilizovať transplantačný tím. Alebo aspoň tím naa odber orgánov. Bez ohľadu, že sa toto nedeje zakaždým – zvyšuje to percento vhodných orgánov!

     Teraz inak – na čo sa /zámerne?/ „zabúda“ pri oživovaní? ???

     No – poznáme cyklus „pľúca – srdce – mozog“. ???

     A kam sa stratil NERVUS VAGUS?!

     https://www.wikiskripta.eu › w › Nervus_vagus
     Nervus vagus – WikiSkripta
     Nervus vagus, bloudivý nerv, n. X je největší součástí postranního smíšeného systému. Je to nerv smíšený – obsahuje vlákna visceromotorická, somatomotorická, somatosenzitivní, viscerosenzitivní a vlákna chuťová. Vede parasympatická vlákna k orgánům hrudní a břišní dutiny a doplňuje tak hlavový a sakrální …

     TOTO ČÍTAJTE POZORNE!!! Logicky hľadám AKUPRESÚRNY BOD na stimuláciu NERVUS VAGUS pri oživovaní!!!
     „Transkutánna stimulácia nervus vagus sa používa k liečbe porúch ako: epilepsia, pre-diabetes, depresie, chronický tinitus, obezita, Alzheimerova choroba, mozgová mŕtvica, chronická bolesť, reumatoidná artritída. Používa sa po úrazoch mozgu, na podporu asociatívnej pamäte.redukuje vasokonstrikčnú sympatickú nervovú aktivitu. Skúma sa i možnosť takýmto spôsobom podporiť liečbu zlyhávania srdca, fibrilácie siení.“
     REPLAY: „Používa sa po úrazoch mozgu, na podporu asociatívnej pamäte.redukuje vasokonstrikčnú sympatickú nervovú aktivitu. Skúma sa i možnosť takýmto spôsobom podporiť liečbu zlyhávania srdca, fibrilácie siení“
     http://www.gabrhel.sk/transkutanna_stimulacia_nervus_vagus.html

     ??? Otázka – ak hlbokí znalci bojových umení poznajú tzv. MARMA body, ktorými možno protivníka paralyzovať až usmrtiť – poznajú aj body, ktorými ho možno „oživiť“ z bezvedomia.
     Lenže táto prijebaná alopatická medicína zásadne nechce „poznať“ = uviesť do praxe – východné techniky a týka sa to aj oživovania! Samozrejme – kým nie je na to neskoro!

     Takže hľadám akupresúrny – marma – bod pre nervus vagus! ??? Z „praxe“ /informácia“/ – jeden mladý človek na Slovensku usmrtil kamaráta, keď mu – z nejakých dôvodov – strelil vzduchovkou do krku – a koci nespôsobil priestre ani hlbohé zranenie – trafil mu blúdivý nerv, čo spôsobilo okamžitú smrť! ???

     Čiže hľadáme ten bod na krku, na spodu lebky.
     „37 marma bodov v oblasti hlavy a krku“

     Čo sú body Marma v ajurvédskej liečbe?
     /Poznámka – v článku je obrázok s podrobným zobrazením marma bodov – dosť možné, že nie sú všetky, pretože Briti počas okupácie Indie fyzicky likvidovali všetkých znalcov marma bodov – čo bolo tajomstvo hlavne klanov bojových umení. Určite mi tam chýbajú body, ktoré používajú znalci starobilého ruského bojového umenia – hlavne na nohách. Článok sa však netýka využitia týchto fatálnych bodov – a tie sú práve dôležité pri stimulácii oživovania!/
     „Ajurvéda je tradičný indický systém alternatívnej medicíny, ktorý má dlhú a bohatú históriu používania. Podľa ajurvédskej medicíny sa verí, že päť prvkov sveta má obrovský vplyv na zdravie človeka.

     Marma body sú špecifické anatomické miesta vo vašom tele, cez ktoré prúdi energia týchto prvkov. Terapia bodmi Marma je prax stimulácie týchto bodov pomocou jemnej masážnej terapie.

     V tomto článku skúmame, kde sa marma body nachádzajú, čo je terapia marma bodmi a potenciálne výhody terapie marma bodmi.
     Čo sú marma body?

     Ajurvédska medicína – a predstavy o existencii životnej energie a bodov marmy – existujú približne od roku 2 pred Kristom

     V ajurvédskej medicíne sú marma body anatomické miesta vo vašom tele, kde existuje koncentrácia životnej energie. O bodoch Marma sa hovorí, že obsahujú tri dóše :

     vata (vzduch a priestor)
     kapha (zem a voda)
     pitta (oheň a voda)

     Predpokladá sa, že tieto dóše sú spojené s vašou fyzickou a emocionálnou pohodou.

     Rovnako ako tradičná čínska akupunktúra, ajurvédska medicína verí, že stimulácia bodov marma môže zlepšiť vaše fyzické a duševné zdravie.

     Tiež sa verí, že zranenie bodov marma môže mať za následok negatívne účinky na zdravie v tele av niektorých prípadoch ďalšie zranenia a dokonca smrť.
     Umiestnenie bodov marma

     Hovorí sa, že na rôznych miestach ľudského tela je 107 marma bodov :

     11 bodov marma vo vašich končatinách
     26 marma bodov v kufri
     37 marma bodov v oblasti hlavy a krku
     33 bodov marma umiestnených inde vo vašom tele

     Čo je terapia marma bodmi?

     Ajurvédska medicína navrhuje terapiu bodmi marma ako metódu zmeny alebo zlepšenia vašej biochémie.

     Verí sa, že uvoľňuje stagnujúcu energiu a stimuluje vaše vnútorné orgány, hormóny a iné chemikálie, aby pomohli uspokojiť potreby vášho tela.

     Marma bodová terapia sa vykonáva jemnou stimuláciou marma bodov okolo vášho tela pomocou masážnej terapie .

     Vo všeobecnosti to vykonáva vyškolený masážny terapeut, ktorý má skúsenosti s ajurvédskou medicínou. Títo masážni terapeuti majú rozsiahle znalosti o umiestnení a funkciách rôznych bodov marma.

     Aromatické masážne oleje, niekedy napustené bylinkami, sa zvyčajne používajú na zvýšenie výhod masáže.“
     https://www.healthline.com/health/marma

     ANATÓMIA NERVUS VAGUS:
     Dorzálne jadro – posiela parasympatické vlákna do čriev
     Nucleus ambiguus – posiela eferentné motorické a parasympatické vlákna do srdca
     Solitárne jadro – prijíma špeciálny chuťový aferent z jazyka a viscerálne aferentné vlákna z orgánov
     Spinálne trigeminálne jadro – prijíma všeobecné senzorické aferentné vlákna
     Pobočky V jugulárnej jamke: meningeálne, ušné vetvy
     Na krku: hltanové, horné hrtanové nervy, recidivujúce hrtanové nervy; horné srdcové vetvy
     V hrudníku: dolný srdcový nerv, predné vetvy priedušiek, zadné vetvy priedušiek, pažerákové vetvy
     V bruchu: žalúdočné, celiakálne a pečeňové vetvy
     Pole inervácie Všeobecné senzorické aferentné vlákna – senzorické informácie z hrtana, ušnice, vonkajšieho zvukovodu, dura mater zadnej lebečnej jamky
     Celková viscerálna aferentná – informácie z tela aorty, pažeráka, pľúc, priedušiek, srdca, čriev
     Špeciálna aferentná – informácie o chuti
     Celková viscerálna eferentné – parasympatické delenie, ktoré simuluje hladké svalstvo a žľazy hltanu, hrtana, hrudníka a brušných orgánov
     Klinické vzťahy Vagotómia, jednostranné a obojstranné lézie
     https://www.kenhub.com/en/library/anatomy/the-vagus-nerve

     „Stimulácia VAGUS (BLÚDIVÉHO) NERVU môže zlepšiť celkové zdravie
     http://oplatisanevzdavat.sk/blog/stimul%C3%A1cia-vagus-bl%C3%BAdiv%C3%A9ho-nervu-m%C3%B4%C5%BEe-zlep%C5%A1i%C5%A5-celkov%C3%A9-zdravie

     „Resetujte svoj blúdivý nerv za 5 minút

     Vedeli ste, že s uvedomením si dychu dokážeme za 5-7 minút samoregulovať náš vlastný nervový systém? Možno ste to zažili pri cvičení jogy, spievaní, meditácii alebo dokonca pri turistike či pomalej prechádzke v prírode. Existuje mnoho metód na samoreguláciu nášho blúdivého nervu – hlavného regulátora nášho autonómneho nervového systému. Obrázok nižšie ukazuje dráhu vagusu alebo putujúceho nervu putujúceho z našej lebky, inervujúceho našu tvár, hrtan, pľúca, srdce a väčšinu našich orgánov.

     Viac o tejto silnej ceste liečenia a sebaodhalenia sa dozviete nižšie. Vychutnajte si jednoduché 5-minútové cvičenie, ktoré môžete robiť kdekoľvek a kedykoľvek, aby ste zresetovali svoj nervový systém prostredníctvom blúdivého nervu.“
     REPLAY: „putujúceho z našej lebky, inervujúceho našu tvár, hrtan, pľúca, srdce a väčšinu našich orgánov.“
     „K preťaženiu sympatického nervového systému dochádza počas chronických chorôb alebo v stresových obdobiach, keď sa náš autonómny nervový systém dostane do nerovnováhy. Častokrát, keď sme v súcitnom prepätí, môžeme si zvyknúť na to, že sa cítime podráždení, úzkostliví, neistí alebo nepokojní. Po prežití zmien a neočakávaných zmien počas a výziev globálnej pandémie môžeme všetci použiť silný 5-minútový reset na uvoľnenie do parasympatickej reakcie v našom nervovom systéme.

     Cvičenie:
     Držte bradu nehybne nad prsnou kosťou a oči s jemným pohľadom alebo zavreté očné viečka, pomaly pohybujte očami úplne doprava bez sily a vydržte 30 sekúnd až 2 minúty, pričom dýchajte pomaly a plynulo, vdychujte nosom a vydychujte. zaoblené pery. Môžete si tiež HUM alebo vzdychať jemné AAHH pri výdychu, ak chcete. Všimnite si, kedy sa prirodzene objaví prehltnutie, vzdych, zívnutie, grgnutie, uvoľnenie čeľuste, prasknutie ucha, uvoľnenie krku, brucho alebo iná relaxačná reakcia.

     Pomaly vráťte oči späť do stredu. Pošúchajte si dlane o seba, aby ste zapálili liečivé body Lao Gongu v strede dlaní a položte dlane na zatvorené oči. Nadýchnite sa 1x nosom a vydýchnite zaoblenými perami, čím uvoľníte oči do tmy svojich liečivých rúk.

     Pomaly uvoľnite dlane, jemne otvorte oči, ak si to želáte, a bez námahy posuňte oči úplne doľava, pričom bradu držte pevne zarovnanú nad srdcom. Vytvorte pomalé a plynulé úplné dýchacie cykly nosom a von zaoblenými perami po dobu 30 sekúnd až 2 minút pri pohľade doľava, alebo kým vo svojom tele nepocítite relaxačnú odozvu. Môžete tiež pridať HUM alebo AAHH pri výdychu, aby bola vaša čeľusť uvoľnená.

     Pomaly privádzajte oči späť do stredu a znova a umiestnite svoje body Lao Gong do stredu svojich liečivých rúk na oči. Na dokončenie cvičenia sa pomaly nadýchnite. Uvoľnite ruky a pomaly otvorte oči. Všimnite si akékoľvek zmeny vo svojich myšlienkach, zníženie napätia v krku/pleciach alebo možno celkový pocit uvoľnenia z vášho dňa.

     Je normálne, ak pociťujete miernu nevoľnosť alebo závraty, zatiaľ čo zmierňujete a uvoľňujete prehnanú reakciu vo vašom sympatickom nervovom systéme. Jednoducho pokračujte v pomalých plynulých dychoch a nechajte oči odpočívať pod jemne zatvorenými viečkami.
     Užite si to!“
     https://www.energizeshanti.com/vagus-nerve/
     ————————————————-
     ZHRNIEM:
     Vagus-nerve-stimulation-VNSDownload-Power-Point-slide-264-KB
     https://www.researchgate.net/figure/Vagus-nerve-stimulation-VNSDownload-Power-Point-slide-264-KB_fig1_51696122

     Podľa môjho laického = nelekárskeho názoru – súčasná západná alopatická metodika „osobného“ oživovania vyložene vynecháva tlakovú – akupresúrnu stimuláciu nervus vagus!

     A teraz len kvôli predstave – zranenému v bezvedomí máte kvôli dýchaniu zakloniť hlavu a vytiahnuť jazyk – ako? Tak, že mu podložíte krk. A čo tak podložiť ho na úrovni „pliec“ – čím dosiahneme jednak požadovaný záklon kvôli dýchaniu – jednak sa tým vytvorí priestor na podhmat krku a možnosť stlačiť – stimulovať nervus vagus ukazovákom a prostredníkom – podľa obrázku „Vagus-nerve-stimulation-Power-Point-slide“. Problém – treba poznať PRESNÚ oživovaciu techniku hmatu-tlaku na nervus vagus – v bojových umeniach je toto miesto pod uchom a hneď za čelustným kĺbom veľmi citlivé a silným tlakom či úderom živú osobu paralyzujúce – je to záležitosť ako a kedy a za akým účelom.

     Ďalší postreh – 30 masážami srdca na jeden nádych sa snažíme vohnať krv do mozgu – aby sa nakopol ako CNS. Ale – nikto nedvíha zranenému, ktorý nestratil krv /utopenec napr./ končatiny – ako v prípade straty krvi – práve aby jej bolo dosť pre mozog! ???

     Otázka – som laik ja, alebo tí profesionáli, ktorí sa živia aj oživovaním – a úplne drbú na tieto skutočnosti? Ako „paranoik“ si myslím, že v pozadí môže byť aj percentuálna kalkulácia, že mŕtvi by „mali“ pomôcť živým! Inak so túto ignoranciu neviem vysvetliť.

     Ešte poznámka – ako iekdajší technik BOZP som musel „vybrať“ určité percento zamestnancov na kurzy kvôli povinnosti zamestnávateľa zabezpečiť pracovisko, ale aj zákazníkov v inak neverejnom priestore – na zabezpečenie poskytnutia prvej pomoci do príchodu záchranky. Kurva! Tých „vybraných“ som musel do toho kopať! Mali to zadarmo! Sprostých „matiek“ som sa pýtal – vy nepotrrebujete vedieť doma poskytnúť prvú pomoc svojmu decku, manželovi?! Doboha s vami!

     /Komentár som neupravoval – nemám čas/

   • Redakcia to by bolo pri normálnom oživovaní,ale nie tak uspesne,ked sa jedna o upchatie ciev by Graphene Oxide ,lebo tie clogs nie su krvne zrazeniny,ako ich pozname

  • Ano,Dedusko,presne tak

 2. Lidem zakážou chovat zvířata na maso a budou nás chtít krmit levnými proteiny ,všechno do sebe zapadá.https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/veterinari-hmyz-gastronomie-brouci.A180125_165817_ekonomika_rts .
  Není problém v tom že si někdo vybral dobrovolně eutanázii /informací o tečce bylo dostatek / ale to že lidi co se tomu zatím bránili budou chtít vrahové s pomocí vlád na celém světě zapíchnout násilím a to doslova.

 3. Ale napriek podobným informáciám ako toto: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/birxova-priznava-ze-vedela-ze-vakciny-covid-19-nikdy-nebudou-chranit-pred-infekci/ TUPKY a ďalší mainstreamový hnoj klame a navádza na ďalšie opichávanie sa ! Morálne mŕtvoly bez svedomia !

 4. P.s.: Nehovoriac o inom efekte očkovania – strata plodnosti, ktorá sa začala už prejavovať všade, nedávno bola o tom informácia z maďarského parlamentu. Teraz je tu Taiwan : https://chemicalviolence.com/2022-07-06-taiwan-catastrophic-23-percent-drop-birth-rate.html !

 5. Mimo téma, ale: Dnes mi dorazil Biokrb stolní Garden (2.490 z obchodu „tvoje-zahrada.cz“, kvalitně zabaleno + PPL doprava, za mě ok). Hodím sem první foto níže (po vybalení a první montáži). Další foto bude až z provozu. Počkám, až se trochu ochladí a nebude kolem 30 ve stínu. Etanolový krb je vážně velký, ještě určitě z bezpečnostních důvodů pořídím i nehořlavou podložku:
  https://i.postimg.cc/NMLw6BVd/01.jpg
  https://i.postimg.cc/J7DsmLn3/03.jpg
  https://i.postimg.cc/J7DsmLn3/03.jpg

  Základna je opravdu z docela masivního a lakovaného plechu, včetně čtyř tvrzených skel okolo. Pokud bude vše ok, dokoupím (desítky litrů) etanol do rezervy. Za cenu 1500, Kč lze už sehnat 30 litrů, což ujde, při provozu řekněme 2l denně, kdy vychází litr na 50,- to je 100,- denně. A na 31 dní to vyjde 3100,- Kč na přitopení, což se dá, vzhledem jaký hurikán se tady asi na nás všechny blíží…

 6. Všetkým zaočkovaným prajem šťastnú cestu !

  • Do pekla,lebo podla krestanov,uz do neba ist nemozu, vieme ze tie vaxx obsahuju Enzym co sa vola Luciferase-enzyme „svetla“

 7. Kde máte napísané ,že musí byť len debata k článku , naopak mne to trošku v tomto chodím svete prinieslo aspoň na chvíľku úsmev.

  • Chorom svete

  • Lea,je to „curtiezy“ a ma to zmysel,je dobre ak chces inu temu uviest,oznamit to na zaciatku, stare porekadlo hovori: kto sa smeje naposledy,smeje sa najlepsie a zrejme to nebudes ty a most likely,nikto,len Elity,ktore sa uz smeju teraz,lebo vacsina ich agend sa uz splnila na velke percenta. Tiez im Skoro NIKTO nestoji v ceste

 8. …ďakujem za prínos.informácie z článku aj príspevkov….a ešte, to ,,najšťastnejšie“ zvieratko je aj zákon.chránené,..

 9. …a áno Lea, mne práve to zvieratko vyvolalo úsmev na tvári….ten svet bude taký, akým si ho ,,sami urobíme“….všetk.prajem pekný slnečný deň….

  • looking glass…

  • Alenka ten svet bude taký ako ho Elity urobia,lebo uz znacnu cast planu dosiahli a na dokoncenie im uz nic nestoji v ceste,teraz uz „Biden“ tuna vyhlasil National Emergency,na podnet vraha z WHO ohladom money pox(monkeypox) zvolil sudruha,ktory bude robit lockdowny,takzvane opatrenie,to iste bude po celom svete,najstrasnesi bude Digitalny financny system,kde elity zoberu aj to JEDNO Percento,co este vlastnime,cauko

 10. Chazarske zidosionisticke bestie to maju dobre premyslene,v duchu,ak vytvorim ludom jeden problem,tak ho v pohode vyriesia.Dokonca vyriesia aj dva,tri i styri problemy.No oni nam naraz,sucasne vytvorili more problemov,covid virus,vrahciny,vojna na Ukrajine,umelo vyvolany nedostatok energii,potravin,nimi riadena masova migracia,krach podnikov a ich ekonomiky,masova nezamestnanost,hyper inflacia,nesplatitelna zadlzenost statov,pripravovana jednotna digitalna mena atd.Nuz ak zavalite naraz takouto masou problemov ludsku populaciu,tak dosiahnete v jej vacsine absolutnu rezignaciu na akykolvek zmysluplny odpor.A toto prave prebieha v realite,ze vacsina ludi je pasivna voci tymto vyssie uvedenym veciam.

 11. Vite, co mně doslova vytáčí?
  Tady už se veřejně a bez okolku mluví o depopulaci světa, česky vyvraždit lidstvo a nikdo, ale nikdo nic nedělá!
  Ani pravnici, soudy, policie, vlády jednotlivých zemi, ani lide neprotestuji.
  Nerikejte mně, ze jsou všichni podplaceni a zastrašeni.

  Tito vrazi patří do vězení, na 1000 let. S nahrazenim všech škod uz výkonných.

  • Ani pravnici, soudy, policie, vlády jednotlivých zemi, ani lide neprotestuji.

   lebo všetci politici, 90% sudcov, 50% policajtov si zaslúžia tiež väzenie

  • Mirka,Klaus Schwab vyškolil vyse 10 tisíc,“mladych globalnych vodcov“,ktori su uz teraz v klucovych odvetviach po celom svete,maju neobmedzene financie,armady,policie a uzasna propaganda,tiez cenzura,aka nebola nikdy,takze 95% populacie nevie nic,neveri,ini zas ze oni aj tak nic nemozu zmenit-resignacia,len ja som asi ten „sprosti“,ktory burcuje ľudí a pracuje dlhe hodiny kazdy den. Tiez ak by sa nahodou niekto dostal neziaduci do určitej funkcie,tak ho jednoducho zabiju,alebo inac odstrania,Morho

 12. „Pomôž si sám – aj Pánboh ti pomôže!“
  R.R.Rifeho liečivé frekvencie cez MP3_MP4 prehrávač.pdf
  https://ulozto.net/file/vxAs9UqZm8cV/r-r-rifeho-liecive-frekvencie-cez-mp3-mp4-prehravac-pdf#!ZGMyAQR2ZmR0ZwqvMQV1ZmMzBQWwMIMwBT16El1RZRcfpQV1LD==
  https://www.sencor.sk/mp3-prehravac/sfp-4408-bk-1
  —————————————————
  Poviem na rovinu, že tieto materiály dávam dohromady predovšetkým kvôli sebe a zdieľam ich z vďačnosti k iným neznámym, ktorí mi tiež pomohli tým, že niečo zdieľali a tak som sa aj ja dostal k tomu, čo som potreboval pre seba. Zdieľanie z Princípu! Po týchto „veciach“ však siahnu len tí, ktorých ku tomuto vedie niečo z Hora – čím nemyslím práve a vôbec až zúfalcov. Šťastie praje pripraveným!, vynaliezavým, aktívnym, prezieravým! Keď vám odstavia internet a nebudete mať vlastné archívy – pôjdete do…

  • Ďakujem. Prajem všetko dobré. Aby som nezabudol, ďakujem aj za octovanie.

  • Ďakujem Božena … Z každého rožku trošku som si odniesla z tvojich komentov si fakt veľmi zčítaní a pozorný Maroš

  • to je jedno kto

   Maros, ohladom Rifeho, na webe su aj nejake pristroje, ktore liecia, mas v tomto smere prehlad?

   • Poporiadku:

    1/ Prvý – všeobecne známy – je desaťročia používaný prístroj – ultrazvukové rozbíjanie obličkových kameňov. Dlhodobo jediné, čo židovská lekárska lobby pustila von. Príliš špecifické, aby niekomu napadlo, či by s tým išlo „rozbíjať“ aj niečo iné. Pôsobí to nebezpečne v iných, ako lekárskych rukách. Na vybraných pracoviskách – pre vybraných ľudí. Poradovník.

    2/ Nastúpila „nová“ – exkluzívna „liečba vybraných“ ochorení – pomocou biorezonancie! Ha! čo je podstatou?! PREVIERKA účinnosti – VÝZKUM BIOREZONANČNÝCH ČIPOV RFID – inplantátov! Ide o ten záver – možnosť takýmto biorezonančným implantátom vyvolať chorobu u vybraných jedincov, ktorí odporujú systému – spôsobiť im smrť, eliminovať ich – a to bez použitia elektromagnetických pušiek.

    https://www.pre-zdravie.sk › biorezonancia
    Biorezonancia – Nová metóda terapie | Pre-zdravie.sk
    Každý odklon od zdravia, napr. zápal, môžeme posudzovať z dvoch rôznych hľadísk: – zápal zisťujeme viditeľnými príznakmi a liečime liekmi – zápal zisťujeme patologickými frekvenciami a vysielaním harmonizujúcich frekvencií, patologické eliminujeme a tým liečime. To je biorezonančná diagnostika a terapia .

    REPLAY: „patologické eliminujeme“ = vieme, ktorými patologickými eliminovať VÁS!

    Skrátim…
    3/ Rifeho prístroje firmy Spooky2 v USA
    https://www.spooky2.com/

    4/ Keďže „USA“ /DARPA/ obmedzujú vývoz určitých zariadení, ktoré by sa dali použiť na vojenské účely – je mi „záhadné“, ako sa to obmedzene dostáva do Európy /cez Rakúsko/. Všimol som si, že Rifeho frekvencie od Spooky2 sa objavili na You Tube až v roku covidu – 2019 – takže niekto rozhodol. Treba si uvedomiť kozmopolitné rozptýlenie „vyvolených“ po celom svete a ich záujem. Židia sa detto liečia pomocou Dr.Hamerovej Germánskej novej medicíny, ktorá je pre nás nežidov zakázaná.

    Takže.
    Tu predávajú len samotnú frekvenciu a protokol liečenia za 25 eur /lus poštovné a cez exkluzívnu platobnú agentúru.
    https://www.frequenz-therapie.com/sk
    „Dodávame z Rakúska do EÚ a iných krajín za týchto podmienok.“
    https://www.frequenz-therapie.com/sk/prepravne-a-platobne-podmienky

    Poznámka – možno si niektorí pamätáte, že som v minulosti vyzval aj redakciu, aby iniciovala zbierku a pomohla zorganizovať /cez Maďarsko napr./ dovezenie aspoň pár špičkových prístrojov Spooky2 z USA – aby sme mali aj my na Slovensku niečo v rukách! Salám!

  • to je jedno kto

   skusal si nieco z tych frekvencii?

   • Predvčerom som to len dal dohromady. Keďže MP3 mám od roku 2007 – blbne mi pri prepínaní „pesničiek“. Keďže slúchadlá v tomto prípade som NEMAL NA UŠIACH, ale na postihnutom orgáne – nemohol som sa orientovať, čo to práve hrá alebo prestalo. Tiež mi to komplikoval dlhý názov a „chvostík“ súborov – „chyba formátovania“. Tak som sa nasral a celé to prepísal a premenoval cez Audacity – a nakoniec som viaceré frekvencie na konkrétny orgán a ochorenie – oka – pospájal do radu do jedného súboru, takže namiesto 4 á 20 minút mám 80 minút jeden 4 x modulovaný. Do prázdneho rámu od okuliarov som si inštaloval pomocou pásky oba reproduktory malých lacných slúchadiel s jack 3,5 mm bez mikrofónu. Po nasadení na oči to smeruje presne tam kam má a nevyrušuje ma zvuk za iných okolností z repráku PC – počujem to ako slabé myšacie piskotanie. Môžem si ľahnúť na hoďku a – ale momentálne som si nenašiel čas, lebo iné priority. Tiež je treba poznať protokol liečby konkrétneho orgánu – ako často – ako dlho – poškodiť si nemáš ako – skôr ide o to, koľko minimálne. Spooky2 všeobecne uvádzajú, že účinok sa prejaví po 3-4 aplikáciách – 1 za deň. Keďže Spooky2 uviedli súbory o dĺžke 20 minút – malo by to stačiť. Amatéri vyrábajú tieto „harmonizačné“ zvuky v dĺžke niekoľkých hodín – to akože ahoj! Našlaktrafenie!

    Vidím to tak, že použitie karty Micro SD/TF s viacerými nahrávkami v Bluethooth reproduktore je problém, lebo ti to nevypíše, čo práve vysiela – a často skresľuje – takže čo frekvencia – to karta. Výhoda MP3_MP4 je v tom, že vieš, čo vysiela, lebo to vypíše. Ale aj tak to vidím na viac prehrávačov MP3_MP4 v rodine – na rôzne ochorenia /koleno, bedrový kĺb, kríže, koža, atď/ – každému osobitne – opakujem – prepínanie nie je spoľahlivé /aspoň u mňa na starej MP3/.

    Keďže existujú aj frekvencie Spooky2 proti plesniam a patogénnym mikróbom – malo by to nahradiť – hlavne cez deň počas neprítomnosti v byte /aj na pracovisku/ – UV lampy, ktoré sú tiež veľmi drahé, a ničia kvety aj farby v byte. Toto si pustiť v slučke cez Bluethoot a odísť – poznámka – treba sa pohrať so silou zvuku – vtedy neskresľuje – tieto subtílne frekvencie sa cez repráky naozaj nedajú napeckovať na plné gule!

    Zásadne – funguje to, o čom vieme prečo a ako to má fungovať, a že teda veríme SEBE – že to funguje! Nevedomý, nepoučený, nevzdelaný, ničomu neveriaci nerozhodný ignorant nikdy nič nevyskúša a nikdy neuverí tým, ktorí to vyskúšali. Rife s tým prišiel v rokoch 1920-1940. Nemci počas WW2 už poznali tajné tibetské frekvenčné zvukové zbrane. Sledovali Rifeho prácu a skonštruovali frekvenčné delo, ktorým dokázali ztekutiť celú kravu! Lenže malo dosah len 30 m a zasahovalo do obsluhy dela – tak sa urgentne presmerovali na iné zbrane. Pokračovali v tom Japonci. USA – aj ZSSR po vojne pokračovali v tej nemeckej zbrani – ZSSR to úspešne použilo proti Číňanom počas amurského konfliktu. Dokonca aj počas intervencie Číny do Tibetu – jeden brániacich sa chrámov urobil z celej čínskej jednotky prach. Číňania to potom zbombardovali. USA pokračujú vo výrobe frekvenčných pušiek a diel proti davom aj jednotlivcom. Detto 5-6G.

    Zhrniem – je tu plná prdel informácií a dôkazov, že to funguje, takže „čo ja“ nie je dôležité pre toho, kto má o tom potrebné penzum informácií. Tupelá budú okolo toho chodiť do smrti.

    Kreatívne vlastnosti zvuku a frekvencií.mp4
    https://ulozto.net/file/ZcA8RnOZdO74/kreativne-vlastnosti-zvuku-a-frekvencii-mp4#!ZGZ4MGR2A2IvMQtmAJLjAGH1LzVlAwD3G2EjDIu2nGuUJwL3MN==
    ————————————-
    Poznámka – včera večer som už pod nový článok o B.Gatesovi a 11 nových vírusoch chcel pokračovať s vyhrabanými Rifeho frekvenciami proti konkrétnym globálnym nákazám – komentár nebol uverejnený – takže robím opäť len pre seba! Keďže „mediátor“ má s tým problém. Tak si to vyhrabte sami – ale načo, keď to svinstvo ešte nemáte v sebe – né?!

    • Práve som zabil vypisovaním také množstvo času, ktoré inak potrebujem pre seba – normálne to neľutujem, ale nasiera ma, keď mi niekto hádže polená pod nohy! Liečte sa potom na Boroch u Penty! FUCK!

     • to je jedno kto

      na Rifeho som narazil pred casom, jednak ma zaujal ten jeho microskop a jednak aj tie liecive frekvencie. co sa tyka microskopu, tam skapal pes, ale videl som, ze teda tie pristroje su celkom in. akurat, riesil som to len ako doplnok k veciam, co mne funguju, a tak som sa casom na to vykaslal, pretoze som nepotreboval nic urgentne, s cim by som si nevedel rady a tiez som videl kopec marketingu okolo tych pristrojov a nebolo s kym o tom skecnut, co ma a nema zmysel.

      „Práve som zabil vypisovaním také množstvo času, ktoré inak potrebujem pre seba – normálne to neľutujem, ale nasiera ma, keď mi niekto hádže polená pod nohy“
      nelutuj, mne si poskytol velmi cenne info. idem prezistit viacej info ohladom spooky2.

      ..a zacal som testovat na sebe jednu frekvenciu. svojim sposobom. ale uz teraz ma na tom nieco zasokovalo. vyzeralo to tak, ako keby ta frekvencia fakt posobila v danom mieste. zaujimave.

      zatial Ti velmi pekne dakujem, fakt mas slusny prehlad!

     • Mne počas prvého použitia frekvencie na regeneráciu zraku – pri zavretých očiach – na tom oku kde to pôsobilo – vznikol akýsi svetelný efekt – prirovnám – na neliečenom oku som mal „cool“ tmu, na tom liečenom „šedú tmu“ a akési vírenie. Ale zatiaľ som sa k tomu dostal len raz pokusne. Inak žiaden zlý pocit som nemal, skôr naopak. Keďže neočakávam okamžitý efekt – začnem, keď sa na to naladím že „poďme na to“. Teraz tie horúčavy…

     • Myslím, že som včera v noci konečne vyriešil problém s prehrávaním zvukových súborov na MP3 – to „chyba formátovania“.
      Docvaklo mi, že ten blbý MP3 prehrávač z roku 2007 a 2GB kapacitou má určite problém s podporou slovenčiny – aj s použitým fontom, aj s diakritikou. Ďalšia vec – prehrávač číta – zobrazuje názov súboru, ale aj „backround etiketu“ = popisku súboru /autor, názov sklatby, názov albumu, číslo skladby, rok, žáner, komentáre a bla bla bla/ – kokrétne aj autora. Teda – hoci si z internetu stiahnete takýto súbor a pomenujete po svojom – prehrávač číta aj tie autorské meta dáta. A aby nebol problém – treba to spracovať cez program Audacity – „nový“ – otvoriť, vybrať – všetko, exportovať výber „ako“ = mp3, názov a popiska. Uložiť – kam.

      No a v tom názve aj v popiske som konečne použil výhradne malé písmená, bez slovenskej diakritiky, bez pomlčiek, podtržníkov, atď. – len krátky názov a kód /akronym spojených súborov/, a to detto aj v popiske. A takto to funguje perfektne!

      Možno, že nové MP3_MP4 8GB prehrávače už majú inú podporu jazyka a čítačku, ale takto by som to použil-upravil aj pre ne. Iná vec je mať to kvôli presnej identifikácii súborov v archíve, ale tú nahrávku len pre osobný prehrávač a pre tento účel liečenia treba upraviť v PC zvlášť!

      https://www.audacityteam.org/download/
      https://audacityapp.net/
      https://downloads.digitaltrends.com/audacity/windows

     • Komu to môže pomôcť – súbory liečebných Rifeho-Spooky2 procedúr pre oči a koleno – pre „bežný“ typ ochorenia. Opakujem – názov /“formát“/ je prispôsobený na použitie v prehrávačoch MP3_MP4 aj staršej generácie.

      Oba súbory majú skrytú popisku „autora“ – sp2rf /Spoky2 Rife frequencies/.

      1/ oci zkgvm.mp3 – akronym pre OČI – Zrak+Katarakty+Glaukóm+Vormes /“červíky/+Makulárna degenerácia – spolu v jednom súbore!
      https://ulozto.net/file/wNcTJqPmek0x/oci-zkgvm-mp3#!ZJLjLGR2AwR0BJR3MJEwL2V1ZTAvLKtjn2I1ZSuGGQOAFGZ2MD==

      2/ koleno bacom.mp3 – akronym pre Koleno – Bolestivosť+Artritída+Cysty+Osteoartritída+Mobilita kĺbov – spolu v jednom súbore!
      https://ulozto.net/file/9hjsFTpzNC9b/koleno-bacom-mp3#!ZGLkZwR2AQD5ZGSwLJZmAGqzAGyxBTV5D05ZnwAjDzZ0MwV2Zj==
      —————————————-
      Diagnóza navyše – frekvencia navyše – nie je na závadu liečebného procesu – často možno ešte nie je priamo diagnostikovaná, ale už tam môže byť prítomná ako skrytá, pretože orgánové poškodenia spolu priamo súvisia!

      Opakujem – tieto konkrátne „haluze“ som robil pre potrebu svoju a mojej rodiny – časom urobím aj iné „tématické kapitoly“. Moje autorstvo spočíva len v dramaturgii a strihu – autorstvo frekvencií Spooky2 je v skrytej popiske súboru zachované ako „sp2rf“.
      ——————————————–
      O týždeň nebudete vedieť, kde čo je. Tieto ochorenia sú veľmi časté – kto ho nemá? Takže kto ho nemá – môže pomôcť tomu, kto ho má. Vaša karmická vec.

 13. oprava zčítaný

 14. Maroši, díky za krásné fotky. Trochu odlehčení je potřeba.
  Bluesman – mám pět dílů Ovlivňování reality od Vadima Zelanda, je to jedna z nejlepších knih tohoto žánru pro mne. Doporučuji.
  Všem přeji, aby humor nedocházel

 15. Oliver Stone – tri najúprimnejšie minúty v americkej televíznej histórii?

  Nejako „náhodne“ som sa preklikala k videu O. Stone (3.17 min). Je síce ešte z roku 2017 z odovzdávania cien a možno ste ho už i mnohí videli-počuli. Ale – vôbec nezaškodí – si ho „zrevitalizovať“ – i po 5-tich rokoch.
  P.S. Pre mňa – na americké pomery – dosť dobré..

  https://nastub.cz/w/nvG9BBLvLsr52gC9N45wYP

 16. Ďalšia vakcinačná obeť – rakúsky dirigent – 73 ročný, dňa 22.7.2022 v Bavorskej štátnej opere , skolaboval priamo počas predstavenia, ktoré sám dirigoval.
  Ukážka – online – ako „fungujú“ vakcínky. Podobne, ako v SR – Lasica.
  viac čítaj v článku:

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/znamy-dirigent-nahle-zemrel-behem-predstaveni-v-mnichove/

 17. Verím, že v týchto časoch aj toto urobí niekomu radosť: Ja to mám v uudio originál, ale našiel som ešte dostupné, tak si to vypočujte. Prajem Vám všetko dobré. Bluesman: https://www.youtube.com/watch?v=TbA__EvXuVk&list=PLm_4i5-mYQBiABrjpYWBXtcQsUe5FLTes

 18. …je veľmi smutné, koľko ľudí naraz ,,odchádza“….no o inom som chcela …veľmi krásne ďakujem za tu vlož.prísp.- za lieč.frekvencie R.R.Riefeho, tiež za audioknihu od Vadima Zelanda / toto mi však nešlo/, za ozaj úprimný a ľuds.príhovor od Olivera Stoneho a tiež za úžasnú audioknihu 4dohody od M.Ruiza +5.dohoda…obe doma mám, sú to vynikajúce ,,nadčasové“ diela, ĎAKUJEM Moc ….napadla mi 1 myšlienka, kt.som si zapamätala-Umením ovládať svoju myseľ môžeme mať na Zemi nebo alebo peklo- my sami sme tvorcami svojho života…je to tak stručne vysvetlené, no veľmi pre nás dôležité….viem, že to nie je ľahké, no určite to nie je nemožné….dob.noc …

Pridajte komentár

*