Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Nemecké dáta z poisťovní ukazujú, že 88 očkovaných ľudí denne „náhle a nečakane“ zomiera


Print Friendly, PDF & Email

Nemecké dáta z poisťovní ukazujú, že 88 očkovaných ľudí denne „náhle a nečakane“ zomiera

(Lance D. Johnson, Natural News) Asociácia lekárov zdravotných poisťovní (KBV) práve zverejnila záznamy o poistení 72 miliónov Nemcov. Údaje vytvárajú otrasný obraz.

Covidové vakcíny nielenže nedokázali zachrániť životy ľudí pred infekciou koronavírusom, ale teraz je zrejmé, že obyvateľstvo zažíva holokaust „modernej“ medicíny. Údaje boli zverejnené na tlačovej konferencii v živom vysielaní 12. decembra 2022.

Údaje o nemeckom poistení poukazujú na vakcínový holokaust

V roku 2022 sa nemecká vláda rozhodla monitorovať potenciálne vakcinačné poškodenia prostredníctvom údajov o poistení.

Inštitút Paula Ehrlicha (nemecký ekvivalent amerického CDC či slovenského Úradu verejného zdravotníctva) mal za úlohu analyzovať a zverejniť údaje o poistení, ale nepodarilo sa mu to urobiť včas a transparentne.

Nemecký poslanec Martin Sichert a dátový analytik Tom Lausen však prinútili nemeckú vládu, aby údaje zverejnila. No a dáta boli šokujúce.

Po spustení masového „očkovania“ proti covidu koncom roka 2020 sa počet náhlych úmrtí v prvom štvrťroku 2021 viac ako zdvojnásobil. S rozširovaním „očkovacej“ kampane na ďalšie a ďalšie segmenty populácie pokračoval aj nárast nadmernej úmrtnosti.

Pred zavedením „vakcín“ bol priemerný počet náhlych úmrtí v Nemecku približne 6 000 za štvrťrok. Dokonca aj počas „pandémie“ v roku 2020 sledovali nadmerné úmrtia podobné trendy ako v roku 2019 a pohybovali sa okolo 6 000 za štvrťrok.

V súčasnosti je za štvrťrok evidovaných približne 14 000 „náhlych a neočakávaných“ úmrtí.

Nadmerná úmrtnosť sa u silne zaočkovanej populácie viac ako zdvojnásobila. Každý deň v Nemecku „náhle a nečakane“ zomiera nad priemerom pred očkovaním približne 88 plne zaočkovaných ľudí.

Profesor Stefan Homburg, bývalý riaditeľ Inštitútu verejných financií na Univerzite v Hannoveri, na Twitteri napísal:

„Odkedy sa začalo očkovanie začiatkom roku 2021, „náhle a neočakávané“ úmrtia doslova explodovali. Ukazujú to nové údaje KBV z databázy 72 miliónov poistencov.“

Globálne odvetvie životného poistenia vypláca dnes približne o 250% viac ako to bolo pred zavedením „očkovania“ proti covidu

Globálny priemysel životného poistenia zaznamenal prvé signály, že ľudská populácia po zavedení vakcíny proti Covid-19 rýchlejšie vymiera.

Liečba osteoporózy

V prvých troch štvrťrokoch roku 2021 vyplatilo odvetvie životného poistenia 5,5 miliardy dolárov, čo prevýšilo celkové výplaty (3,5 miliardy dolárov) za celý rok 2020.

Aegon, ktorý vykonáva dve tretiny svojho podnikania v USA, vyplatil 111 miliónov dolárov v treťom štvrťroku 2021. Tieto plnenia boli o 258% vyššie ako rok predtým, keď bolo už počas „smrteľnej globálnej pandémie“ vyplatených len 31 miliónov dolárov.

Poisťovňa OneAmerica v Indianapolise zaznamenala v roku 2021 40-percentný nárast počtu úmrtí v porovnaní s predplandemickou úrovňou. Úmrtia sa vyskytujú u ľudí v produktívnom veku od 18 do 64 rokov.

„Práve teraz vidíme najvyššiu úmrtnosť, akú sme videli v histórii tohto biznisu – nielen v OneAmerica,“ potvrdil generálny riaditeľ spoločnosti Scott Davison.

„Údaje sú konzistentné u všetkých relevantných subjektov v tomto odvetví.“

V marci 2022 Andreas Schofbeck, bývalý generálny riaditeľ konglomerátu zdravotných poisťovní BKK/ProVita Schofbeck, ohlásil neočakávaný nárast plnení zdravotného poistenia súvisiacich s očkovaním.

Schofbeck použil fakturačné údaje BKK pre svoje tvrdenie, že vláda podhodnocovala počty hlásení o nežiaducich reakciách na covidové „vakcíny“. Po tom, ako na to upozornil Inštitút Paula Ehrlicha, bol náhle suspendovaný a prepustený.

Schofbeck vo svojom liste Inštitútu Paula Ehrlicha napísal:

„Ak sa tieto čísla extrapolujú na celý rok a na celú populáciu Nemecka, potom bola lekárska liečba vedľajších účinkov očkovania proti covidu poskytnutá pravdepodobne 2,5 až 3 miliónom ľuďom v Nemecku.“

Záver

Uvedené údaje sú na rovnakej úrovni ako údaje o poškodeniach spôsobených očkovaním, ktoré zozbieral systém hlásenia vedlajších účinkov vakcín VAERS v Spojených štátoch amerických.

Životné a zdravotné poisťovne naďalej upozorňujú na poškodenia zdravia a úmrtia spôsobené očkovaním, ale vlády naďalej predstierajú, že nadmerná úmrtnosť nemá nič spoločné s nezákonným očkovaním, ktoré presadili.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pokiaľ niekto má na to, aby vyvraždil 7 miliárd ľudí, tak mu nerobí problém dumpovať nejaké životné poisťovne! Lebo je to stále investícia do genocídy, ktorá má prioritu! Veď im sa peniaze vrátia po veľkom resete! Po poistencoch niekto dedí a teda – nie je nespokojný! Korupcia odmenou za smrť blízkeho – no nekúp to! A poisťovne si jednoducho zdvihnú inflačné poistky a ide sa ďalej!

  Čiže čo kto chcel týmto článkom povedať? Že poisťovne, ktoré sú dcérskymi spoločnosťami – investíciami bánk a banky – ktoré podiehajú Svetovej banke – nevedeli nič o investícii do covid podvodu a následnej lukratívnej genocíde „vakcínami“? Naozaj?

  Ešte k tomu Lukašenkovi – treba vedieť, že počas návštevy v Taliansku sa včas cez talianskych investigatívcov dozvedel o tom, ako Svetová banka podplatila taliansku vládu, aby spustila covid opatrenia – teda že je to riadený proces a nie pandémia – takže Lukašenko to pojal – ponuku Svetovej banky 940 miliónov za covid opatrenia – ako vyslovene kompromitujúcu zaležitosť!!! Lebo vtedy ešte nevedel, že všetky vlády takúto ponuku dostali tiež! A navyše sa vyjadril, že je to vlastne bagatel za vmiešavanie sa do Bieloruska – teda do jeho moci! Ono to proste prasklo v Taliansku! A ide o to, že ak to WB deklaruje ako pôžičku, tak to nemôže byť úplatok, aj keď je to pôžička nenávratná! Veď na tom kurvy riadené WB aj riadne zarobili! Keďže – podľa Pjakina z marca 2020 – „Covid pandémia je divadlo, na ktorom neúčasť politikov sa trestá smrťou“ – Lukašenko tiež začal hrať covid divadlo a nie že nie!

  „It has been reported via credible news sources, that The World Bank offered Belarus a $940 million coronavirus loan in June, but according to local news agencies, the conditions included that the country was to then “lock down and destroy their economy.” The Belarus President Aleksander Lukashenko didn’t accept the bribe and went public with the details informing the country and world.

  In one such article (Belarusian Telegraph Agency) – Aleksandr Lukashenko asked the participants of the meeting how things were with the provision of foreign credit assistance to Belarus. “What are our partners’ requirements? It was announced that they can provide Belarus with $940 million in so-called rapid financing. How are things here?” the head of state inquired.

  “At the same time, he stressed that additional conditions which do not apply to the financial part are unacceptable for the country. “We hear the demands, for example, to model our coronavirus response on that of Italy. I do not want to see the Italian situation to repeat in Belarus. We have our own country and our own situation,” the president said.

  “According to the president, the World Bank has showed interest in Belarus’ coronavirus response practices. “It is ready to fund us ten times more than it offered initially as a token of commendation for our efficient fight against this virus. The World Bank has even asked the Healthcare Ministry to share the experience. Meanwhile, the IMF continues to demand from us quarantine measures, isolation, a curfew. This is nonsense. We will not dance to anyone’s tune,” said the president“ – skrátka – WB ponúkla žalostne málo! Pretože v tomto prípade ponúkali všetkým!
  https://ghqmagazine.com/the-world-bank-offered-940-million-president-aleksander-lukashenko-no-to-bribe/
  —————————————————
  A opakujem znovu – úplatok talianskej vláde tesne predchádzal ponúkanému úplatku Lukašenkovi, a ten sa stiahol, pretože už vedel, že sa to v Taliansku práve vtedy prevalilo a považoval to za provokáciu!

  • to je jedno kto

   otazocka, ten uplatok o ktorom sa lukasensko dozvedel od talianskych investigativcoch dopredu, to je info od pjakina?

   • To je info priamo od talianskych investigatívcov – bolo od jednej pani, ktorá patrí medzi nich – ak ešte žije, lebo už vtedy sa skrývala – celkovo sú-boli štyria – pokúšali sa iniciovať vyšetrovaciu komisiu – ako dnes pár poslancov EU. Potom to nejako zakapalo.Výpoveď tej „novinárky“ či čo to bolo, uverejnil nejaký český protisystémový web – možno Protprúd, už neviem – bolo otitulkované. Bol tam aj odkaz na web ich skupiny – boli tam viaceré podrobnosti teraz to neviem po 4 rokoch dohľadať – možno to objavím v svojom archíve DVD. ide o to, že originál článku bol v taliančine, takže neviem zadať vyhľadávacie údaje v t. Tá pani vo videu to zavesila pre prípad, že by sa ím niečo stalo – lebo miliardy dôvodov, aby sa im niečo stalo. Pjakin to myslím ani nerozoberal, lebo Lukašenko bol len medzi prvými a Putin nie je členom vlády – Putin je lobálny hráč! No – niektorí ste toto prespali – neboli ste v správnom čase v toku správnych informácii. Dosťmožné, že vtedy v tom bonze mal prsty Salviny – po tom, čo ho pre protimigračnú politiku ako min. vnútra odstavili – len tipujem.

  • Podla mna si moc idelizujes Lukyho. Mozno prvotnych standardnych 940 mil. neprijal ale ked mu ponukli 10x viac, tak uz ano. V roku 2021 som si zvykol precitat bieloruske noviny lebo tiez som mal BLR ako taky etalon antikovidu a chcel som vediet aka je situacia v krajine vzdialenej 1 den jazdy autom od nas o ktorej som si tak ako tiy naivne myslel ,ze je jedinou nam geograficky a jazykovo blizkou a zaroven este stale slobodnou, bez koronovych fasistov. AK eale bolo moje prekvapenie ked som zistil,ze v lete 2021 v Bielorusku ockovacia kampoan nebola o nic mensia ko u nas. Bieloruska televizia propagovala ockovanie , vsade s apropagovlao ockovanie a na moje prekvapenie Lukino nedaval svoej ovecky ockovat len neskodnym Sputnikom (nepoznam nikoho ani u nas ani v Madarsku kto by po ockovani SPutnikom umrel ci mal akekolvek zdravotne nasledky) ale aj mRNA sajrajtom zo zpaadu ako u nas. Jasne, okresy s anezatvarali aj do baru ci kina ta pustili bez nejakeho kovidpasu ani nelanarili pokusne subjekty ockovacou loteriou ako u nas, ale aj tak sa v Bielorusku ockovalo a ockovanie sa medialne propagovalo, co mi prislo ze Lukyno zrazu otocil svoj nazor o 180 stupnov av priebehu jedneho roka sa z bojovnika proti korone jazdiacemu na traktore stal zrazu horlivy propagator ockovania zapadnymi vakcinami.. Logicky uvazujuc, jedine co ho mohli primat zmenit nazor boli peniaze. Veeela penazi. Lebo vsak uz vlani mu bolo jasne,ze pride ku konforntacii s NATO a on bude musiet stat na sttrane Ruska a teda bieloruskych obcanov- brnacov-vojakov bude potrebovat a je proti jeho zaujmom ich nechat povrazdit ci demobilozvat nezvratnym zdravotnym poskodenim vakcinami. Podla udajov Reuters je v BLR 69,7% ludi zaockovanych 2 davkami. Mozno ze zhrabolprachy a plnymi davkami mRNA vakcin ockoval len stupencov slnieckarskej opozicie a ostatnym obcanom pichali placebo, sputnik alebo sinovac.
   Aspon ja na Likyho miets eby som to spravil tak a nemyslim si ze ja som mudrejsi ako on, takze urcite to iste muselo napadnut aj jemu ze moze zhrabnut prachy od big pharma mafie ktora ak by mal nadalej svoj nekompromisny protikornovy postoj ako v roku 2020 , tak by ho urcite zlikvidovala tak ako zlikvidovala v Afrike viacerych prezidentov ktori tiez vysmiali cely tento kornovy podvod a zaroven biologicke zbrane ameriky pouzit proti svojim doamcim politickym oponentom podporovanych amerikou cim mal z celej plandemie najvyssi mozny uzitok: prezil, zarobil, zbavil sa opozicie 😀

 2. Globalisté na obálce časopisu The Economist předpovídají na rok 2023 energetickou smrt obyvatelstva, ukončení produkce živočišných potravin, lidé budou žít ze psích konzerv, jedinou starostí veškeré populace na planetě Zemi bude obživa a procesy na Ukrajině směřují k zažehnutí jaderné války! Trans-atlantický svazek Londýna a Washingtonu se dostane do střetu zájmů! Muž a žena budou od sebe odloučeni! Ekonomické fórum Klause Schwaba umístilo na obálku časopisu úplně všechno, už nemají vlastně co skrývat!
  „Konec systému Pax Americana přinese nový společenský řád se změnami na všech úrovních společenského řízení

  Pod čínským symbolem na levé straně je kalich a ovoce, symbol hojnosti pod čínským symbolem. Zatímco na druhé straně stromu pod symbolem rozvratu rodiny je ukrajinský pták, který vyzobává paběrky. Zkrácený překlad symbolů tak lze vykreslit a popsat tak, že podle předpovědi The Economist míří Ukrajina k jaderné události, což uvede celý svět do výbuchu a prskavky okolo vánočního stromečku by se v roce 2023 mohly snadno proměnit v exploze a výbuchy světové války. Na stromečku jsou přitom už navěšeny konceptuální ozdoby přechodu populace od živočišné stravy k udržitelné, rozuměj k hmyzu a červům.
  Ukrajinský sokol při lovu střemhlav

  Rovněž je zdůrazněn přechod k elektrické éře, který ale položí rodinné rozpočty natolik, že lidé budou vykupovat psí konzervy. Jedinou starostí člověka bude obživa a tradiční rodina dojde v roce 2023 dalšího destrukčního úpadku. Dojde k rozštěpení konceptuálních plánů Londýna a Washingtonu kvůli tomu, že Pax Americana musí skončit, aby Rothchsildovo City v Londýně mohlo realizovat Velký reset zahrnující jak Rusko, tak i Čínu. Proto ani Moskva nejde doopravdy proti Londýnu a Západu, protože není dovoleno, šlo by to proti plánu resetu.

  Časopis The Economist je úzce napojený na Světové ekonomické fórum a všechny tyto symboly jsou odvozené od plánů představených již dříve Klausem Schwabem, který má roli zvěstovatele a emisara Komise 300, který popularizuje chystané procesy a atributy nového světového řádu. Všimněte si, že když se podíváte na web WEF [2], tak tam nikde nenajdete podporu Ukrajině. Vůbec nikde.

  Světové ekonomické fórum zůstalo úplně nedotčeno tou ukrajinskou hysterií, kdy každá z významných organizací si dává na web symboly podpory Ukrajině, ale Světové ekonomické fórum nic. Chápete? Rusko dělá pro globalisty na Ukrajině pouze to, co bylo v plánu a Světové ekonomické fórum tak nemá důvod proti tomu procesu se nijak angažovat. Angažují se pouze ty subjekty, které jsou pod kontrolou Pax Americana.

  Kdokoliv je napojen na americké neocony a starý světový řád, podporuje Ukrajinu a dává to hlasitě a okatě najevo na svých webech. Podporovat starý systém ale znamená vyvolat jadernou válku, nikoliv proti Rusku, ale proti globalistům, kterým Ruský židovský kongres jen pomůže skrze Ruskou armádu. Rusko bude to zlé a špatné, globalisté se na 6. prioritě neušpiní, protože tu špinavou práci na Ukrajině za ně udělá a již dělá Ruská armáda. Web WEFu nekřičí nic o válce na Ukrajině, ani na podporu Ukrajinu, prostě ticho po pěšině, Rusko dělá vše podle plánu, protože je to pro něj výhodné v rámci nového rozdělení světa.“
  Poznámka – tým Ruskom /predtým sovietmi/ treba treba stále mysleť ruské židovstvo – ruský židovský kongres! Ako jeden z dvoch globálnych duálnych židovských konceptov riadenia!

  „To potvrzuje poslední ozdoba vpravo dole na stromku, a to je obrázek muže a ženy, kdy žena nese tašku s nákupem, ale muž má ruce v kapsách a nepomáhá ji. Tento symbol je naprosto trefný. Je to symbol rozpadu tradiční rodiny a odcizení se muže od ženy a opačně. Vánoční strom má celkem 6 svící, po každé straně 3 a sedmou svíci uprostřed na špici tvoří symbol jaderné války, tedy atomového jádra. A co to znamená 7 svící? To je samozřejmě židovský svícen Menorah, tedy vzkaz, že se jedná o židovský strom procesů řízení, je to jejich proces řízení světa. A to, co ze stromu opade, to dole sezobou Ukrajinci, což symbolizuje jeden z ptáků, sokolů, který přistál pod konceptuálním stromkem židovského řízení globalismu a sezobává to, co ze stromku opadlo. To je trefný odkaz na osud Ukrajinců v roce 2023, dostanou od světového společenství jen to, co spadne ze stolu globalistům po porcování Ukrajiny, resp. ze stromu globalismu.“
  https://aeronet.news/globaliste-na-obalce-casopisu-the-economist-predpovidaji-na-rok-2023-energetickou-smrt-obyvatelstva-ukonceni-produkce-zivocisnych-potravin-lide-budou-zit-ze-psich-konzerv/

  • Komentár pred týmto?

   • Mě vrtá hlavou,proč je údajně v Izraeli tak velká proočkovanost, když za vším co se děje je třeba hledat nosatýho.Proč by si likvidovali vlastní lid?Pak jsem kdesi vyslechla you tubko o tom,že tihle zákulisníci ve skutečnosti nejsou praví židé,jen se infiltrovali a ty praví prý nenávidí .Proto jich taky dost nechali obětovat v koncentrácích.

    • neustále splietajú dohromady židov so Židmi

    • A ty si analyzoval co pichali v Izraeli? Keby cely svet pichal a oni nie to by hned udrelo do oci. Ale tak ked oni isli prvi tak si kazdy povedal, ze ta vakcina musi byt ok. Mozno dostavali len vitaminy.

     • nejdspíše někde v článcích na tadescu nebo vitazstvo svetla jsem zahlídl zprávičku, že skutečná proočkovanost v izraeli je 1-4%, každý zdroj uváděl jiné procento…

     • V tom je ten problém.My nevíme přesně co v tom svinstvo je, co se kde píchalo, jestli oficiální data o počtu očkovaných jsou pravdivá.Taky jsem kdesi četla,že židům z Izraele hrozí od Arabů likvidace a chtějí se přesunou do naší republiky.Všechny sem dát nemůžou a původní obyvatelé je třeba zlikvidovat.Vždyť Praha je centrem Sionistů.
      V Německu je prý vysoká úmrtnost na vakcíny.Není to něčí pomsta za holokaust?

    • mariankosmac

     Nájdite odpoveď na otázku či Izraelci náhle a nečakane zomierajú. A budete vedieť či sú Izraelci zapichnutí alebo niesu.

     • Prvae ze to,ze hne duz zaciatkom roka 2021 sa objavili prve spravy z Izreala (samozrejme len na akzoe nedeoverhodnych deiznoframcnych weboch ze sa tam mnohonasobne (ale 5-nasobne ak si dobre pamatam) zvysil pocet infakrtov halvne u maldych muzov vo veku 18-35 rokov. U zien tiez,ale oproti muzom ten narast infaktov ani zdaleka nebol taky vyrazny, cize z toho usudzujem,ze zidia neboli ziadnou vynimkou a nedostavali ziadne placebo.

   • Kladiem si otázku – prečo – po rokoch, keď už bolo na alternatíve toho povedané toľko – neustále sa objavujú v komentároch vyjadrenia, ktoré vychádzajú z vyslovene povrchných vedomostí?

    1/ „neustále splietajú dohromady židov so Židmi“
    Nie sú Židia a židia – sú len židia! Pretože židovstvo nie je národnosť – židovstvo je sekta! A je úplne u prdele, či sa za žida považuje nejaký semita, alebo turkistický judaizovaný Chazar! Tzv. pôvodní židia sú príslušníkmi niekdajšieho národa Chaldejcov – hlavné mesto Ur – neskôr Babylon! Odtiaľ boli – z mesta Ur ako skurvená sekta vyhnaní, pri pokuse o návrat boli uväznení a znovu vyhnaní! Hebrej znamená priestupník zákona! Zločinec, štvanec na úteku! Židia toto prekrúcajú, akože Hebrej je ten, ktorý prekročil more do zeme zaslúbenej – teda do piči Sinajskej púšte! Nie – oni ho počas priaznivej geologickej situácie – tak ako iné národy prekračovali Beringovu úžinu do Ameriky – prekročili cez úžiny Červeného mora, keď ich hnali z najúrodnešej časti sveta – Mezopotámie! Detto – celý Exodus z Egypta je blud – dnes už dokázaný egyptskými archeológmi, z čoho majú izraelci bruchabôľ, a kvôli tradíciám, ktoré ich držia pohromade /na rozdiel od nás/ – udržiavajú tieto legendy pri živote!

    Židia sa teda delia na semitských, tzv. čiernych /čmúdov/ židov, ktorí sa tvária, že sú tí praví sektári, a chazarských judaizovaných židov, ktorí chcú byť židovskejší ako židia pôvodní, tzv. bieli židia, ktorí tých semitských považujú za konkurentov v tzv. židovských procesoch riadenia, čo znamená, že sa hlásia k sionizmu, čo je najhoršia forma fašizmu, pretože vychádza z doktríny, že Mesiáš príde az vtedy, keďˇvyhladia posledného nežida! Táto doktrína vychádza z Talmudu – podľa Dzurindu ako „hard power“ – a doktrína semitských židov – tzv. ortodoxných – vychádza z Tóry, čo znamená miernu – podľa Dzurindu ako „soft power“ – teda im ide „iba“ o manipuláciu a zotročenie nežidov, lebo podľa Tóry Mesiáš príde, až sa ľudstvo zmení na ich židovský obraz „dokonalosti“! Chazarskí židia prijali judaizmus zhruba v rovnakom čase, ako prebiehala kresťanizácia Slovanov a vybrali si Talmud, pretože ten najviac vyhovuje ich výpalníckej zločineckej povahe! Semitský žid klame a manipuluje, chazarský žid vydiera, klame a rozpútava vojny! V Izraeli, ktorý vznikol na území Palestíny – sionisti vybudovali štát, ktorý slúži len ako predpolie na útok proti Iránu – ktorý by sa mal podľa plánu globalisov stať centrom koncentrácie riadenia 3. kalifátu, to znamená celej Európy a Eurázie!! Preto prebieha islamizácia Európy – ktorú riadia aj židia, pretože rozvratby im mohol pomôcť ovládnuť väčšie územie budúceho veľkého Izraela a získať dostatok otrokov! Sioni na výmenu obyvateľstva – palestínskych Arabov za židovských osadníkov použili na to holokaust, aby získali sympatie svetovej verejnosti so židmi ako obeťami a „legitímnymi“ novousadlíkmi /dnes opačný pohyb výmeny bieleho obyvateľstva imigrantmi – tiež „obeťami“ vojny/ – a zároveň ich v Európe likvidovali ako budúcu konkurenciu v procesoch „riadeniaô ich sveta! Dnes tvorí židovstvo v Izraeli pomer 70% chazarských židov, ktorí ovládajú Izrael a 30% semitských židov, ktorí imigrovali po rozpade ZSSR a predtým ako utečenci so zdravými inštinktmi pred holokaustom. Dá sa povedať, že Chazari sú šovinisti, ktorí pohŕdajú čiernymi židmi, pretože si s nimi mohli urobiť počas nacizmu a WW2 to, čo chceli! Tá najdôležitejšia info je, že existuje plán na tzv. Veľký Izrael – plán návratu chazarských sionistov na územie Chazarského kaganátu, odkiaľ ich rozprášili Rusi v druhej „sanačnej“ výprave /vtedy špeciálna operácia/ v 10. storočí. Chazarský kaganát zasahoval do územia dnešnej Okrajiny, a na toto územie si robia zálusk aj semitskí židia Chassidi, pretože aj niekdajšia Chaldejská ríša zasahovala do tohoto územia! A zároveň im ide o územie východnej Európy /Česko a Slovensko je tzv. Mahrál/ a Irán – kedysi časť perzkého územia, ktorá tiež kedysi bola ovládaná Chaldejcami – ktorí tvoria ten pôvodný archaický národ, ktorý spolu s Chetitmi /Sýrčania/ ovládali priestor Mezopotámie /Babylonskú ríšu/, odkiaľ exkomunikovali túto satanistickú sektu incestných sektársky organizovaných psychopatov, ktorých si egyptskí faraóni a žreci zvolili ako ideálnych bojových psov na vybudovanie svojej tajnej skrytej periférie moci, a týchto židov lobotomicky – sociálnym inžinierstvom vo vyhnanstve 2 generácii na púšti – doslova preformátovali na nevedomých ale všetkého schopných otrokov s vrodeným komplexom moci! Teda – židia neriadia nič – židia vykonávajú rolu riadenej exekutívy, tak ako vykonáva exekutívu štátna moc, ktorá nepracuje pre štát, ale pre globálny mocenský systém!

    Teda – v Izraeli prebehlo fuj fuj očkovanie prevažne semitských židov – Chazari toto svinstvo nedostávali – už som dávno spomenul, že ani Fíni – ktorí majú turkistickým Chazarom pomôcť namixovať budúcu bielu rasu ovládajúcu európsky kontinent so zotročeným svetlohnedým obyvateľstvom so zníženou inteligenciou!

    O tom aké poškodenia vakcínou boli v Izraeli – si pozrite izraelský dokument Vaxtestimonies, ktorý nakrútila semitská židovská herečka, ktorá tomuto obetovala kariéru, lebo je v šoubize ovládanom Chazarmi – odpísaná! Detto na toto – odpor proti vakcínam – zomrel semitský žid, Dr. zelenko! A zomrel na to aj semitský žid – Aaron Russo – holywoodsky režisér.

    https://da-dk.facebook.com › napanaczsk › posts › izraelský-snímek-přináší-mrazivá-svědectví-statečných-lidí-kteří-mají-vedlejší-ú › 4815823751797053
    NA PÁNA – Izraelský snímek přináší mrazivá svědectví… | Facebook
    Izraelský snímek přináší mrazivá svědectví statečných lidí, kteří mají vedlejší účinky po očkování. Facebook. E-mail eller telefon: Adgangskode: Har du glemt din konto? Opret profil. Se mere af NA PÁNA på Facebook.

    2/ „Není to něčí pomsta za holokaust?“ – je to práve pokračovanie boja sionistických židov proti ortodoxným židom o prevzatie periférie moci globálneho mocenského systému – jedna sektárska mafia /Dom Sionu a neokoni/ likviduje druhú sektrársku ortodoxnú mafiu! Nám to môže byť v dôsledku „u prdele“, tak ako je prežúvajúcej zebre „u prdele“, ktorý z dvoch levov bojujúcich o vládu nad teritóriom je nakoniec aj tak zožerie!

    3/“Proč by si likvidovali vlastní lid?Pak jsem kdesi vyslechla you tubko o tom,že tihle zákulisníci ve skutečnosti nejsou praví židé,jen se infiltrovali a ty praví prý nenávidí .Proto jich taky dost nechali obětovat v koncentrácích.“

    Reatívne správne – ale obávam sa, že bez pochopenia celého kontextu – a ten súvisí s mocou nad procesmi riadenia a s globálnou exekutívou! Keď na to budeš pozerať cez procesy riadenia – zapnú ti súvislosti – inak NIKDY!

    • Ešte dodám, že Chazari pred judaizáciou vyznávali tzv. falický kult – za symbol moci považovali „zvrchovaný násilnícky penis“! Dnes sa to cez nimi prevzatý satanizmus premieta do rôznych sexuánych agend a tam, kde majú títo zmrdi zvrchovanosť a centrum riadenia – je postavený vždy nejaký vysoký obelisk – opäť ako falický mocenský symbol! Viď ten vo Washingtone! Bližšie v komentári predtým – po jeho schválení, lebo tu má niekto stále so mnou bezpečnostný problém!

     https://www.wonderslist.com › 10-most-amazing-obelisks-in-the-world
     10 Most Amazing Obelisks in the World – Wonderslist
     An obelisk is a tall and tapering pillar-like monument with four sides, and has a shape that looks like a pyramid at the top. Originally, obelisks were monolithic, but over time, more and more obelisks came to be built of several stones. Some modern obelisks even have interior spaces. Let us take a look at 10 Amazing Obelisks in the World.

     • Čo si myslíš o tejto teórii?: Ježiš žil na území dnešného Turecka, v úžine Bosporu, na dne Mramorového mora. Hladina svetového oceánu stúpla o 150 m po potope sveta. Jeruzalém je Diznilend pre Kresťanov. Postavu Ježiša využili ako symbol kargokultu „kresťanstvo“ po potope.

     • Dík,tak nějak jsem se dosud otázce dějin Židů vyhýbala .Asi si budu muset leccos dostudovat.Pořád věřím v dobro a sílu probouzících se duší.

    • Objektívne

     Bude potrebné sa rozhodnúť či naša súčasná veda je správna, alebo je to inak. S tým súvisí Exodus, ktorý je podľa archeólógov novej doby skutočný. Ortodoxní archeológovia hovoria, že Exodus sa nikdy neuskutočnil a Mojžiš nikdy neexistoval, no a samozrejme, že pyramídy boli postavené ako hrobky pre faraónov a stavali ich 20 rokov. Dá sa veriť len tomu, kto vie vysvetliť kde boli Hebrejci tých 41 rokov o ktorých sa píše v Biblii, že chodili po púšti, pretože oni niekde boli, ale po púšti nechodili. Biblia jasne hovorí, že po tých 41 rokoch boli všetci živí a zdraví a oblečenie a ani obuv sa im neopotrebovala a nevedeli pochopiť kde to vlastne boli. Je tam viac zvláštnych vecí, udalostí, ktoré sa diali počas ich tzv.putovania.

     • Máš v tom riadny guláš z nejakej posranej neochronolňogie! Nájdi si dokument Exodus na you tube – práve podľa novej egyptskej archeológie sa Exodus nekonal – čiže presne naopak a o vyhnanstve židov na púšti si dohľadaj Zaznobina – už som to sem ával a dám, keď umyješ za mńa okná!

      „Biblia jasne hovorí, že po tých 41 rokoch boli všetci živí a zdraví a oblečenie a ani obuv sa im neopotrebovala a nevedeli pochopiť kde to vlastne boli. “ – toto hovor koňovi!

     • Objektívne

      Veď si prečítaj Bibliu, je to tam jasne napísané. Ale vševedkovovia ako Zaznobin a mnohí iní to vysvetliť nevedia.

     • Jan Kozák – Bible je podvod.mp4
      https://ulozto.net/file/DYhGpfqXtNXC/jan-kozak-bible-je-podvod-mp4#!ZGt2BQR2AQH3BTSuMGDlZwx0Mwp3ZRALGaEILyySHJA3ZQxkLt==
      —————————————
      Ľudstvu z biblie jebe už 1900 rokov! Už len keď si predstavím Noemovu archu stavanú na púšti – z tých haluzí ledva na kúrenie – ale tvrdošijne stavanú na púšti, lebo to je celá pointa – aká potopa na púšti, že – ale čo iné dokáže indoktrinovaný človek, ak nepoužívať spojenie vedomia a mozgu na kritické zhodnotenie toho, čo mu reve do mozgu vedomie, že to všetko je pičovina! Problém je, že to, čo človek číta – nie je spolupráca vedomia a mozgu – len program pre mozog! Lebo kniha NEMÁ VEDOMIE!!! Mozog si prečíta program a vedomie už nezapája! Lebo keby zapojil – bolo by to rúhanie! To je prvá lobotomická autocenzúra – ale vysvetli to človeku po takejto lobotómii! V čom je rozdiel medzi tebou a islamistom? Že jeho program sa volá mierne inak?! Chceš spochybniť „jeho“ korán?! Odsekne ti hlavu – lebo načo ti je hlava, keď chceš počúvať „zakázanú stanicu“ – tvoje vlastné vedomie!

     • Objektívne

      Mnohí vševedkovia, ktorí všade boli a všetko vedia nerozmýšlajú v intenciách multi-dimenzionálnej reality. Biblia jasne uvádza, že Mojžiš a jeho zhromaždenie viedol anjel na určité miesto na púšti, ktoré pripravil. Otázka znie prečo? Mojžíš za dobu 40 rokov pasenia stáda oviec poznal púšť ako svoje boty, nepotreboval nikoho aby sa dostal na určité miesto. Prečo ho musel nejaký „anjel“ niekam viesť? Možno preto, lebo to bolo špecifické miesto, kde realita a čas plynuli inak. Opisované udalosti jednoznačne naznačujú, že boli v pozmenenom stave reality ako napríklad oheň, ktorý z ničoho nič vypukne a sám sa uhasí, keďže boli hladní, tak hromada mŕtvych prepelíc padala z oblohy, zem sa znenazdajky otvorlila a pohltila 250 z nich, z neba zostúpil oheň a zabil ďalších 250 mužov… Jedina tak, keď čas plynul inak sa dá vysvetliť ich oblečenie ktoré sa neopotrebovalo a aj to, že sa čudovali kde to boli, pretože sa tam stretli z javmi, ktoré vymykali z ich každodennej skúsenosti. Z archeologického hľadiska sa nikdy nenašli žiadne dôkazy o veľkej populácii žijúcej na Sinajskej púšti, najmä v blízkosti Kadesh Bernea, kde sa celý zbor mal zdržiavať 38 rokov. Mimochodom tento opis V Biblii je veľmi podobný tomu, čomu dnes hovoríme „brána“ (brána do inej reality/hviezdna brána) a zdá sa, že niektorím to nepríde vôbec divné. Prečo má potom niekto problém s tým, keď sa podobný opis nachádza v Biblii?

     • „Biblia jasne hovorí, že po tých 41 rokoch oblečenie a ani obuv sa im neopotrebovala“ – to povedz Baťovi!
      1/ Na rozpálenej púšti pri 60 st. Celzia nevydrží stáť ani agama! Bez obuvi si v prdeli!
      2/ Každá obuv tam podlieha vysokej abrázii pieskom a kameňmi! Keďže z kozaciny sa vyrobiť usňové podrážky nedajú – národy púšte používajú sandále z dreva a remienkov. Už si niekedy šmirgľoval drevo?! Lebo z tvrdého dreva sandále ani dreváky neurobíš, tobôž nie nejakým bronzovým nožíkom! Ani železným! Iste – mohli im dovážať značkové šmirgle zo žraločej kože.
      3/ V púšti židia nič nechovali, žiadne kozy, oni cielene nesmeli pracovať – to bol účel – aby prebehlo ich preformátovanie a potlačenej pravej mozgovej hemisféry a potlačenie kognitívnych funkcií /zodpovedajú za základné činnosti spojené s prácou pre vlastné zachovanie/ a podpora ich psychedelického abstraktu! Čo myslíš- typologicky – akí fantazmagori napísali tento židobiblický ovládač pre nežidov?!
      Egypťania ich kŕmili len jednostrannou kašou – biblia hovorí, že im z neba padala mana! Hovno! To mali len halucinácie o jedle – ako ľudia v gulagu! Toto chcú teraz vyskúšať na nás! Máme na to nový výraz – snívať o pečených cvrčkoch, ako ti padajú do huby!

      Nemám chuť sa dohadovať so sektármi – mám im chuť rozbíjať kotrby!

     • Objektívne

      Tí, čo hovoria, že Hebrejci chodili 40 rokov po púšti nikdy v tej oblasti na púšti neboli. Inak by vedeli, že sa tam nedá moc dobre chodiť po tých ostrých malých kameňoch. No a tí, ktorí hovoria, že Biblia je podvod, nikdy neprišli na to, ako ju treba prrečítať, pretože z bežného čítania, tak ako v kostole sa človek nič nedozvie a právom sa môže domnievať, že je to podvod.

     • Žiaden anjel ich nikam nevedol – boli to vojaci a žreci ovládajúci masovú hypnózu! Tieto tvoje úvahy majú len podporiť doktrínu židovskej sektárskej anjelskej vyvolenosti a s týmto chodˇcez pekelnú bránu do pekelnej prdele!

      Horiaci krík u Mojžiša schizofrenika bol efekt vypúšťania peľu z púštnej borievky – deje sa to presne ako u morských korálov – je to načasované hormónmi zapínanými dĺžkou dňa, poťažmo teplotou! Sám som tento efekt zažil so svojou borievkou – trvalo to necelú hodinu – jednoducho sa zrazu okolo nej objavíl „dym“ prúdiaci z jej konárov – boli to opakujúce sa explózie prašníkov – naraz v celom stromčeku – puf – potom nič, potom puf atď. – najprv som myslel, že mi jebe a že stromček sa samovoľne vznietil! No lebo kurva „niet dymu bez ohňa“, že! Je to asi 5 rokov dozadu aj napriek poznačenému termínu – nedá sa to časovo ustriehnuť – musíš byť v pravý čas na svojom mieste! To trvá naozaj len hodinu! Samozrejme nie presne. Takže iste – Mojžiš údajne videl „dym“ z kríka a „zajebalo mu“ – presne ako mne pri tomto UNIKÁTNOM jave! Ešte aj na tie morské koraly treba mať šťastie vidieť ich rozmnožovanie a to množstvo vajíčok a spermatu!

     • Ja mám pocit, že biblia bola naschvál sformulovaná tak, aby jej nikto nerozumel. Zámer na roztrieštenie ľudstva. Však Rozdeľ, a panuj! No ne?

     • Objektívne

      To isté je aj so 4-veršiami od Nostradama z ktorých sa človek tiež prt dozvie keď to číta ako rozprávku na dobrú noc, alebo ako Bibliu v kostole. A predsa to má svoj obsah, ktorý je diametrálne odlišný.

    • Anthony Morava

     Jen hebrejec z 12 kmenů izraele má nárok na věci z Hospodinova zaslíbení, Chazar 100x převedený na judaistickou víru nemá nárok na nic. Takže i Bůh bude rozlišovat.

 3. MUDr. Mikuláš Štefan, Nedovolme nikomu, aby nám to kazil
  hodinu dvacet minut
  https://www.youtube.com/watch?v=sF-4OZ4luJ4

 4. O Troloch inak. Nórski horskí obri – ktorých vytlačila kresťanizácia a potreba ovládnuť prírodu. Norsky film o mysterióznych bytostiach – Troloch.
  Poznámka – tu možno pochopiť tú zámenu pojmov, prečo teraz nazývame trollmi zlomyselníkov, ktorí všetko kazia, zatiaľ čo kedysi to boli bytosti koexistujúce s ľuďmi. Viď zakázaná archeológia a 18-metrové kostry humanoidov.

  Tento film na niečo odkazuje!
  2022 – Trol CZ Dabing – Troll CzDab [WebRip] – Akcni, Dobrodruzny, Fantasy.avi
  https://ulozto.net/file/UrQkb5crG4h2/2022-trol-cz-dabing-troll-czdab-webrip-akcni-dobrodruzny-fantasy-avi#!ZGSvAQR2ZmZ4AmSzMQDmAJRlBJEvAGWbARqBFwSdHGAYpTIxMt==

  Giant Human Skeletons Found Buried in Mounds Across North America
  https://www.gaia.com/article/giant-skeletons-have-been-found-buried-in-mounds-across-america

  Giant human skeleton unearthed in Varna, Bulgaria
  https://archaeologynewsnetwork.com/2021/11/22/giant-human-skeleton-unearthed-in-varna-bulgaria/

  • He – len mi tak napadlo – norski filmári použili na predlohu Trola asi starého Mečiara.
   https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/4/59/5928264/5928264_1200x.jpeg?rev=3

   • Lenze trolovia nemaju telo z hrubej hmoty ale z jemnejsej hmoty – nevidime ich, tak ako uz nevidime vsetky bytosti zivlov. Ja som v norsku videl giganticku tvar vladcu jedneho horskeho skalneho masivu a to sa mi stalo druhy raz v zivote aby som videl „bytostneho“. Inac ani ťuka.
    Poznam ludi co ich vidia tak ako ked my vidime bezne zvierata v prirode a vedia s nimi komunikovat. V podstate tym ze sa stratili nasmu hrubemu fyzickemu zraku tak zostali pre nas len v risi rozpravok.
    Dost ma stvu tie vsemozne filmy o bytostiach prirody kde ich pohnutky su vykreslovane s absolutnou bud nechapavostou alebo zamerom z nich alebo znas urobit hlupakov.
    Inak tie niekolkometrove kostry mohli patrit ludom alebo ich predchodcom, ktovie ako sa to tu na Zemi v pradavnych dobach krizilo. Urcite nepatrili trolom i ked oni sa tiez dokazu na chvilu akoby zhmotnit do nasej hustoty a zasiahnut „fyzicky“.

    • Vidime ich (prirodne bytosti) len zrakom jemnohmotneho tela, ktore ma zvacsa rovnaku podobu ako fyzicke.
     A na tom V.Meciarovi nieco bude, musi mat nejake vlastne vodcovske schopnosti i keby bol riadeny tak vedel urobit v danych podmienkach po 89 dost dobrych veci pre nas stat. Nevnimam ho ako negativnu osobnost i ked si uvedomujem, ze v kontexte svetovych udalosti mohol hrat do istej miery ulohu mu niekym danu. On nemal rad porazenecky pristup u ludi a preto ho dost ludi nemalo v oblube – pripadal im namysleny, arogantny, ludske slabosti neodpustajuci, oni chceli mat vodcu takeho „ťuťuli – muťuli“. A Miklos, Carnogursky a Zapad po nom isli ako vlci.

    • Tiež som vydesený videl asi ako 3-ročný obrovského hmyzieho mimoňa s hlavou modlivky, ale veľkou ako byvolia hlava – čumel na mňa zohnutý dole cez okno na balkóne! Vrieskal som od strachu, ale moja matka nevidela nič! Potom som cez deň videl aj ich desivo čierny stroj – ukazoval som naň cez okno otcovi s otázkou, čo je to za „motorka“ – lebo to vyzeralo ako obrovská „saidka“ zložená z dvoch strojov, a otec nevidel tiež nič. Áno – deti majú tieto schopnosti, len sa divím, prečo dospelí potom strácajú pamäť na tieto – takéto zážitky. Ten mimoň je presne vyobrazený v Above Majestic.

     Naďabil som – lebo Prozretelnosť – na dokument, ktorý vás posadí! V ňom je nie priamo /kto už má aké také info z toho vie potrebné vyvodiť/ zakódované vysvetlenie, prečo „elity“ plánujú opustiť planétu, a prečo nás podvádzajú s emisiami CO2, atď. a antropomorfným zdrojom oteplovania! Všetko je lož!

     Zdrojom obrovského nárastu oteplovania „planéty“ – geoidu /terra convexa/ rýchlosťou uvoľňovania energie 5-7 hirošimských atómových bômb za SEKUNDU!!! je zemské jadro, vulkanická explozívna aktivita a kavitačný efekt rýchlej rotácie posunutého zemského jadra, zemskej kôry a oceánu, ktorý už nedokáže tlmiť-pohlcovať túto energiu! Končí sranda! Pokiaľ to ako ľudstvo nejako nedokážeme zastaviť – končíme ako ľudstvo! Preto sa židáci ako Harari z WEF vyjadrujú o Noemových archách – preto potrebujú zodrať ľudstvo z kože, aby získali všetky prostriedky na evakuáciu zo Zeme, a ak sa im to včas nepodarí, preto nás chcú zlikvidovať, aby získali prístup aspoň k tým málo zdrojom, ktoré po globálnej katastrofe zostanú k dispozícii vôbec!

     Dokument si pozrite! Toto nie sú hypotézy ale pozorované a namerané fakty! Toto nie je „prognóza“, ale reálne vedcami, ktorí nechcú nič tajiť – pozorovaná realita s jednoznačne očakávaným koncom! Tepelné „kvapky“ – obrovské objemy oceánskych podmorských más zohriate od dna oceánu o 7 st. Celzia za púhu HODINU!!! Ľudstvo prakticky o týchto skutočnostiach nevie NIČ! Pretože evakuovať celé ľudstvo sa skrátka nedá a preto to bude kto z koho! A preto – kvôli tejto nevedomosti – ľudstvo nedokáže spolupracovať na zastavení tejto – každých 12 tisíc rokov sa opakujúcej – poťažmo potopy! O čom dokument nehovorí, je podľa novej predstavy o Terra Convexa /vedecká spoločnosť Zigurat Brasil/ – obrovská masa ľadu na okrajoch nášho geoidu – ktorý keď sa začne topiť – sme všetci v prdeli!

     Konec lidstva na Zemi se blíží, 2022 (toto není scifi ani dobrodružný film).mp4
     https://ulozto.net/file/ERsduohwbjEl/konec-lidstva-na-zemi-se-blizi-2022-toto-neni-scifi-ani-dobrodruzny-film-mp4#!ZJMwLmR2AGp2ZzAwZQIyMTIxA2R4Z2kSnzWvHx1DFRM0qGNmMD==

     https://www.youtube.com › watch?v=dKMrZXpFksM
     Konec lidstva na Zemi 2022 toto není scifi ani dobrodružný film …
     Konec lidstva na Zemi 2022 toto není scifi ani dobrodružný film Optimální kvalita a velikost – YouTube AboutPressCopyrightContact…

     „Asteroid, který zasáhl Zemi před asi 66 před miliony let, zřejmě způsobil přehřátí moře, což mohlo vést ke vzniku extrémních hyperkánů – hurikánů, které mohou být až 40 kilometrů vysoké a které se tak mohou táhnout až do horní stratosféry.

     Tyto hyperkány mohou vyvolat větry, které mohou dosahovat rychlosti až 343 metrů za sekundu. A pokud se takový přírodní živel opět ukáže, bude to pro lidstvo znamenat jistý konec.“
     REPLAY – „zřejmě způsobil přehřátí moře, což mohlo vést ke…“
     https://eurozpravy.cz/veda-a-technika/veda/173421-lidstvo-muze-brzy-potkat-stejny-stejny-osud-jako-dinosaury-neni-treba-bat-se-asteroidu-ale-neceho-jineho-varuji-vedci-z-mit

     • Áno, ten dokument o zemskom jadre je pravdivý, ale vedci to nemôžu priznať, pretože to by mohlo vyvolať nepredstaviteľnú paniku vo svete, pochopiteľne. Zemský cyklus sa opäť raz zavŕši, už o rok to bude eskalovať pravidelne a ľudstvo to pocíti všade, že sa niečo deje. Zatiaľ to vždy znamenalo koniec každej veľkej civilizácie a tí, čo prežili, začínali odznova. Pritom existuje riešenie, ako stabilizovať zemské jadro a dostať ho do rovnováhy. Nejde však o technické – materiálne vzaté riešenie, ale prácu „okultného“ charakteru so silami prírody vďaka vysokofrekvenčnej energii. Týmito silami však môže disponovať iba bohočlovek na vysokej duchovnej úrovni, ako bol Kristus. Čiže dokáže to aj jednotlivec, ale takého na Zemi zatiaľ asi niet, máme tu už však pomoc z vesmíru od bohoľudí – našich anjelov na tejto ušľachtilej úrovni, ktorí nám ukazujú, čo treba urobiť pre našu záchranu. Je to aj v ich záujme, pretože pozdvihnutím úrovne ľudstva na Zemi, sa pozdvihne úroveň celej našej galaxie, ktorú oni spravujú. Oni však nemôžu priamo zasahovať, kvôli slobodnej vôli ľudstva, môžu nám len ukázať cestu a dať nástroje a ľudia sa sami musia rozhodnúť, či si vyberú život, alebo smrť. Nič nie je nemožné, no už asi nie je dosť času, aby niekto z pozemšťanov dosiahol Kristovskej úrovne, no to dokáže vykompenzovať spoločné úsilie množstva ľudí v tejto veci, ak sa zvýši vibračná úroveň požadovaného množstva ľudí tak, aby táto sila dokázala stabilizovať zemské jadro, máme vyhraté a môžeme vstúpiť do novej éry Zlatého veku, alebo sa vrátiť späť na stromy… Čiže sme sa ocitli v podobnej situácii, ako je opisované v príbehu Sodomy a Gomory, a ak sa včas nenájde dostatok spravodlivých, ľudstvo postihne skaza, najprv rozbúrené jadro vychrlí kvantum lávy cez všetky možné staré, neaktívne sopky na Zemi, čo pevniny premení na popol, a potom sa Zem prepóluje, čo spôsobí zaplavenie pevnín oceánmi, a kde je dnes súš, bude oceán a naopak… Taká je realita a riešenie ponúka projekt Tvorivá spoločnosť od našich vesmírnych priateľov z medzinárodného hnutia Allatra.
      Komu je to dané, ten pochopí, chopí sa činu a prežije. Dosť bolo rečí, chce to akciu.

     • „Tvorivá spoločnosť“ a Allatra je ukrajinská sekta, ktorá chce tvrdo trestať ľudí, ktorí sa nepodriadia jej víziám a spôsobu života. Prosíme, nedávajte sem ich linky, nebudeme to uverejňovať.

      Viac info tu:
      https://otevrisvoumysl.cz/tvoriva-spolecnost-creative-society-a-allatra-cesta-nebo-slepa-ulicka/

     • Sotva začalo to očkování,tak ruská numeroložka Džuli Po o souvislosti eliminace množství lidí nebezpečným očkováním z důvodu velkých přírodních katastrof mluvila.Týká se to hlavně obyvatel přímořských států.

     • redakcia:
      když už jste začali toto téma, jak je to s inovací republiky?! https://www.youtube.com/@InovaceRepubliky

     • Nesledujeme ich pravidelne, ale oni v podstate zverejňujú rozhovory so zaujímavými ľuďmi. Nevidíme na tom nič zlé a zatiaľ ani nejaké postranné úmysly. Ale ako hovoríme, nemáme ich zanalyzovaných, takže sa nechceme ani nejako konkrétne vyjadrovať.

     • Redaxia – Allatra je zároveň islamizačná spoločnosť!

      Allin – nie každý, kto pozná problém – ponúka jeho „riešenie“ ez bčných úmyslov! Už z tvojho nicku vidím, kam si nasmervaný! Inak ten problém môžu spôsobovať práve neutrína zo Slnka alebo s Centrálneho Slnka – v kombinácii s technológiou HAARP!

     • Ono to asi stejne nejako suvisi s tym v akom „duchovnom“ stave sa sa nachadza ludstvo. Nieje to z mojej hlavy ale citim to tak. Cital som to cca 20 rokov nazad z istych zdrojov a bolo to v zmysle, ze fyzicka, dusevna a duchovna cinnost ludstva priamo uplne ovplyvnuje zivot planety a to zivocisnu risu, rastlinnu risu, nerastnu risu. Vsetko sa cloveku prakticky pdriaduje pretoze je hierarchicky najvyssia bytost na planete . Napriklad kvoli neprirodzenemu spravaniu ludi
      zvierata preberaju ich negativne (a nim neprirodzene) vlastnosti ludí alebo bytosti zivlov nicia obydlia ludi a pod. (aj oni sa vraj vedia nahnevat, vyprovokovat). Akoby Vyssia moc dala do uzivania ludom pre svoj vyvoj celu planetu (ktora ich vo vyvoji podporuje a vedie ak ju vedia „citat“) a zalezi len na nich (slobodna vola) ako budu bacovat. Ono to moze vypadat uletene, ze par miliard inkarnovanych duchov – ludi na Zemi by dokazalo svojou fyzickou a hlavne duchovnou cinnostou ovplyvnovat celu giganticku masu planety, jej biosferu, vratane zemskeho jadra (nech uz ma akukolvek podobu).
      Nieco mi hovori, ze napriek vyznamnym astronomickym udalostiam, ktore ovplyvnili minulost planety tak prave posobenie ludstva ma na planetu najvacsi vplyv.
      Mimochodom dole k tej allatre – absolutne nechapem, kto im moze verit. Nemyslim tomu co hovoria ale nim samotnym. Staci sa nich len pozriet, ciste divadlo. Ale prave takto si mnohi naivni duchovne hladajuci predstavuju „krasnych duchovnych ludi na urovni“.

     • mariankosmac

      Ak existujú mimozemšťania potom by to pre ľudskú elitu nemal byť problém nasadnúť do mimozemského stroja a zachrániť sa z tejto zomierajúcej planéty. Problém môže byť že nemajú kam letieť, ľudskú háveď asi na žiadnej planéte nebudú chcieť. Takže musia vymyslieť akúsi vesmírnu stanicu, taký lepší ISIS pre najbohatších na ktorej budú žiť vo vesmíre a možno len kúsok od Zeme na jej obežnej dráhe tak ako stanica ISIS či ako sa volá.

     • Objektívne

      Vedci z MIT majú v jednom pravdu. Extrémne vetry budú v ten jeden deň naozaj fúkať, ale dynosaurov nevyhubil asteorid. Vyhubilo ho to isté, čo vyhubílo civilizáciu Atlantídy a to isté čaká aj našu civilizáciu. Ozónovú vrstvu naozaj niečo zničilo a to isté ju ničí aj teraz. Všetky tie procesy a udalosti budú rovnaké ako pred 66 milónmi rokov.
      Novodobí proroci čerpajúci z astrálu budú mať pokrivené predpovede, ale čoraz častejšie budú mať niektorí ľudia prorocké sny ako napríklad japonská umelkyňa Ryo Tatsuki: https://www.nspirement.com/2022/08/05/ryo-tatsuki-the-future-i-see.html

     • kvakcína je sloboda

      tak som si pozrela ten dokument;
      aj si ho videl celý?! možno by som týmto „vedcom“ uverila, keby v záverečných cca dvoch minútach nezaznelo: „svet sa ocitne v jednej Buči, nelokálnej v okolí kyjeva,…“
      prečo tam boli vložené tieto slová?!
      prečo sa nespomenulo Srbsko?!, Irak, atd….
      ďalšie bu bu bu!!!
      choď niekam aj s tvojou kreatívnou spoločnosťou!!!!
      stratila som 16 minút (a to nepočítam čas písaním týchto riadkov) kvôli – redakcia odpustí – pičovine
      a to som si myslela, že si seriózny :DDDDD

 5. Ak by ste si pozreli ten ruský dokumentárny seriál Podivuhodná veda a ešte všeličo iné a rozmýšľali potom o tom, tak dôjdete k všeličomu, čo už určité elity vedia (a aj keď o tom vedia, a robia všeličo a majú všeličo, prd im to pomôže).

  To, že sa dajú vnímať všelijaké veci okolo nás, pre väčšinu neviditeľné ( a neuveriteľné), tak toho je viac, ako čo dokážeme vnímať akože normálne. Deti to majú a zabudnú pod vplyvom matrixu. Ale dá sa k tomu opätovne dopracovať. A potom človek pochopí a vie, prečo cituje Sokratésa.

  A preto Poznanie (akože pravda) oslobodzuje…

  …a je to každého slobodná voľba, či sa rozhodne Matrix, hologram pochopiť, alebo bude iba jeho otrokom…

  Nech sa Nám čo najlepšie na tejto ceste Poznania darí, každej jednej bytosti.

 6. Allin…hodnotné info, skvelé info…

  …a teraz kto uverí, že tú schopnosť máme všetci, každý jeden z nás !!! Sám Kristus tvrdil (údajne), že sme bohovia, že keď uveríme a spoznáme, budeme ešte väčšie zázraky ako on schopný konať.

  A v skutku nič nieje nemožné !!! Všetko je možné !!!!

  Ale na to treba vedieť, mať POZNANIE.

  Energia, ktorú vytvára obyvateľstvo zemegule je povedzme, akože Svetlá alebo Tmavá a ich odtiene. Keď nadávame. pindáme, čo podporujeme, koho ? Kto má choseň z takej mňamky ? Máme takú silu mysle, keď čítame všetky tie články o vojne, kovide, a všetkom, že Svetlo, mier, múdrosť, poznávanie, pohoda Nám dokáže v mysli kvitnúť, ale dolievame do Nesvetla, temnoty. Čo podporujeme, aj keď nechtiac ?

  Na čo myslíš…to trvá !!!

  Je to geniálne vymyslené…

  Verte, neverte, každý má svoju cestu (osud) vo svojich rukách ( Myšlienkách ).

 7. Allattra a pod. kydy… ach jaj, ako by to bolo forum nejakej sekty. Piste prosim k teme alebo diskutujte o tychto podivnostiach inde. Dakujem.

 8. Souhlas. Jestliže všechny energie na planetě budou v rovnováze,Země opět vykvete v Ráj. Ale je zabydlena lidmi,kteří spolurozhodují a zapoměli na to,že jsou boží děti , boholidé. Odmítají vlastní podstatu. Ne všichni,někteří vědí,žijí jinak. Pomáhejme.Vše začíná u Myšlenky v Prostoru. Zlo to ví a náš posvátný Prostor ( Tu První Prioritu a Počátek Všeho ) zaplňuje svinstvem, infiltrací,nyní až absurdní,do očí bijící lží,prolhaností,podvodem. Stačí tak málo.Vypnout např. jeho nástroj, TV a jít do parku,lesa,ke studánce,dívat se na tu krásu,pít z ní, tam se začínáme napojovat,otevírat. A můžeme cítit,chápat ten náš pravý,Posvátný Prostor. Je v něm Touha,Láska, Vůle . Je náš,byl nám darován.

  • Nadnárodní oligarchové nejsou můj doktor,ani lékař.Nemohu a nikdy nepřijmu jejich vakcínu,ten podvod století.

 9. Takže čas je na našej strane ako vždy.


  To hovorím od detstva všetkým dospelým: „Počkajte (so svojímy nehoráznymi lžami), čas vás všetkých preverí.“

  Ni o dnes tým 70-tnikom „samozrejme“ stále chýba sabareflexia. Ego ich úplne pohltilo.

 10. Na doplnok dnešnej veľmi dlhej diskusnej témy už len treba pozrieť sériu filmov: Vetřelci dávnověku. Je to niekoľko desiatok dokumentov na rôzne utajené témy tohto sveta.

 11. Něco k patokům ranhojičů, lektvaristů a mastičkářů kteří změnili termíny ale nikoliv metody kdy si platili za středověku na kšeft traviče studní za morových ran, teď to do vás prdnou technikou kosmického „vjeku – injekcí. A kdysi měli na hřibitovech orgie a pitky z kšeftu. V dobových románech najdete, v dějepisu pro děti ne a knihovny faktografií pro fachidioty účelově vymetli.
  https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/evropa-ma-obrovskou-nadumrtnost-obyvatel—tomas-furst.html

 12. A s tymto, tzn. chladnokrvne naplanovanou ockovacou genocidou suvisi aj dovoz MOslimakov! Pekne povedane tuto:
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/12/nemecka-katolicka-cirkev-pomaha-odstranit-krestanstvi-z-evropy-rika-madarsky-arcibiskup/#comment-23903 .

 13. „Sulík chce rokovať o novej parlamentnej väčšine aj za cenu pokračujúcej spolupráce s Matovičom“
  https://www.infovojna.bz/article/sulik-chce-rokovat-o-novej-parlamentnej-vacsine-aj-za-cenu-pokracujucej-spoluprace-s-matovicom
  ————————————————
  To môže znamenať len jedno – niekto ešte nemá splnené domáce úlohy a Agenda 2030 nepočká! Čo chceš kurva riešiť ty holohlavý debil v náš prospech!

 14. Ale nejak nič nepíšu koľko zomrelo neočkovaných,či to sa nehodí?

Pridajte komentár

*