Agenda 21: Depopulácia 95 % sveta do roku 2030 prebieha v plnom prúde


Print Friendly, PDF & Email

Agenda 21: Depopulácia 95 % sveta do roku 2030 teraz prebieha v plnom prúde

Zdvihnite ruku všetci tí, ktorí ste už počuli o Agende 21? Väčšina ľudí si neuvedomuje, že jednou z najväčších hrozieb voči ich slobode môže byť program OSN známy ako Agenda 21.

Odbor pre hospodárske a sociálne záležitosti OSN, Sekcia pre trvalo udržateľný rozvoj vytvorila Agendu 21 ako program trvalej udržateľnosti.

Táto Agenda 21 je akousi zliatinou socializmu a extrémneho environmentalizmu, ktorá je podfarbená protiamerickými, antikapitalistickými podtónmi.

Každý jeden deň, na všetkých stretnutiach, na všetkých úrovniach vlády, zástupcovia mimovládnych organizácií, plánovacích skupín a federálni agenti obliehajú volených zástupcov a trvajú na tom, že ich politiky nemajú nič spoločné s národnými programami.

Pravidelne publikujú správy, zomkýnajú sa proti komukoľvek a stále sa oháňajú pojmom Agenda 21. „NIE, nie, nie,“ trvajú na svojom.

„Títo ľudia sú len blázniví paranoidní konšpirační teoretici. Nás zaujíma len miestny plán pre našu komunitu.“

Mnohí volení zástupcovia sú z toho zmätení. Problémy a politiky sa pred nimi náhle objavujú priamo, spolu s konkrétnou, živou vzorkou, pripravenou a hotovou legislatívou, pripravenou hneď na schválenie.

A potom ten neustály tlak na to, aby to prešlo, aby to bolo schválené. Navyše materiály a legislatíva často prechádzajú, sú schvaľované bez toho, aby ich volení zástupcovia poznali.

Sú nútení schvaľovať dokumenty často pod umelo vytvoreným tlakom, odvolávajúcim sa na nedostatok času a netušia nič o ich pôvode, pozadí, ani o ich účele. Čo je na tom celom najzarážajúcejšie, je to, že nemajú ani predstavu o tom, aké to bude mať následky.

Nemajú o tom vedomosti, nerozumejú témam a hlavne netušia nič o skrytých cieľoch procesov, ktoré prebiehajú. Veci sú nastavené tak, aby na to ani nemali čas. Vyvíja sa na nich tlak, ktorý má vždy rovnaké znenie: LEN TO UROB.

To, čo mnohí zákonodarcovia nedokážu realizovať, je to, že väčšina týchto právnych predpisov má priamu súvislosť s oveľa širším, rozsiahlejším programom.

Podľa webovej stránky OSN je Agenda 21 „komplexným akčným plánom, ktorý má byť prijatý globálne, na celom svete, na národnej a lokálnej úrovni, organizáciami spadajúcimi pod systém OSN, vládami a hlavnými skupinami vo všetkých oblastiach, v ktorých majú ľudia dopad na životné prostredie.“

OSN sa usiluje o kooptáciu, o to, aby jej zástupcovia boli vsadení ako noví členovia do volených orgánov. Chcú to dosiahnuť prostredníctvom jednotlivých vlád a nakoniec do „vlády jedného sveta“.

Ten jeden svet bude súkromnou krajinou pod záštitou zabezpečenia jej „trvalej udržateľnosti“. Ešte horšie je ale to, že Agenda 21 OSN dokonca stanovila plány na „vyľudnenie“ alebo skôr „kontrolu populácie.“

Ak vám to znie ako nejaký výňatok z Orwellovho románu „1984“, je to preto, lebo princípy Agendy 21 sú v hlbokom súlade s dementnou alternatívnou realitou, ktorú si sám Orwell predstavoval vtedy, keď napĺňal prázdne strany svojho vtedy vznikajúceho, slávneho románu.

Zoberme si túto kapitolu z Agendy 21, zverejnenej na webovej stránke OSN:

„Hlavným cieľom ľudského osídlenia je zlepšenie sociálnej, ekonomickej a environmentálnej kvality ľudských sídiel a životného a pracovného prostredia všetkých ľudí, osobitne chudoby žijúcej v mestách a na vidieku.

Takéto zlepšenie by malo byť založené na aktivitách technickej spolupráce, partnerstvách medzi verejným, súkromným a komunitným sektorom.

Toto zlepšenie sa má dosiahnuť aj účasťou komunitných skupín a osobitných záujmových skupín, akými sú ženy, domorodí obyvatelia, starší ľudia a osoby so zdravotným postihnutím na rozhodovacom procese.“

Tieto prístupy by mali tvoriť základné princípy národných stratégií osídlenia. Pri vytváraní týchto stratégií budú krajiny musieť stanoviť priority spomedzi ôsmich programových oblastí, ktoré sú stanovené v tejto kapitole.

Zbohom vysoký krvný tlak

Tieto priority budú v súlade s národnými plánmi a cieľmi krajín, pričom tieto krajiny plne zohľadnia svoje sociálne a kultúrne schopnosti.

Okrem toho by mali krajiny primerane zabezpečiť monitorovanie vplyvu svojich stratégií na marginalizované a vylúčené skupiny s osobitným zreteľom na potreby žien.

7.5. Oblasti programu zahrnuté v tejto kapitole sú:

(a) Poskytovanie adekvátneho domova pre všetkých;

(b) Zlepšenie manažmentu ľudských sídiel;

(c) Podpora plánovania a manažmentu trvalo udržateľného využívania krajiny;

(d) Podpora integrovaného poskytovania environmentálnej infraštruktúry: zásobovania vodou, kanalizácie, odvodňovania zamokrených území a nakladania s pevným odpadom;

(e) Podpora trvalo udržateľných energetických a dopravných systémov v ľudských sídlach;

(f) Podpora plánovania a riadenia ľudských sídiel v oblastiach citlivých na katastrofy;

(g) Podpora aktivít trvalo udržateľného stavebníctva;

(h) Podpora rozvoja ľudských zdrojov a budovania kapacít pre rozvoj ľudských osídlení.

Najhoršou časťou toho celého je to, že občania už každý deň zažívajú implementáciu uvedeného, možno bez toho, aby si to vôbec uvedomovali.

Všetky informácie o Agende 21, resp. o Agende 2030, zoznam udalostí, ku ktorým došlo v posledných rokoch a dôkazy o prebiehajúcej realizácii Agendy 21, ale aj Agendy 2030 nájdete na webovej stránke OSN.

Nájdete tam aj celé znenia Agendy 21, Agendy 2030 a takisto aj ratifikačné procesy, vrátane ich priebehov.

Agenda 21: Plánovači diskutujú o VAŠEJ budúcnosti

Agenda 21: Program vyľudňovania pre nový svetový poriadok

Depopulácia by mala byť najvyššou prioritou Tretieho sveta, Henry Kissinger, 1974

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. ťažko znášam , keď o tejto téme rozprávam ľudom , ktorí na prví pohľad vyzerajú normálne , no potom Vás vysmejú . . .

    • Nerozumiem, ved ani jeden bod v clanku nezahrnuje depopulaciu a naopak je pozitivne naladeni. Z druhej strany kontrola porodnosti je akosi nutna az alarmujuca.

    • To je zial tak. Ti neveriaci a posmievajuci sa budu vykrikovat, az ked sa to dotkne ich rodiny. Potom uz bude ale neskoro, kto za to mohol, preco im o tom nikto nepovedal.
      Inak povedane, pre hlupakov vzdy sa vsetko len tak odrazu stane…. A vsak oni to mysleli dobre. Zial nikto nechape, ze metoda medovych motuzov na hlupakov funguje.

  2. A co „Agenda 30“ ? Vegani ju dobrovolne podporuju… HANBA !!!!

Pridajte komentár

*