Bola vyhlásená medzinárodná zdravotná kríza pre bezprecedentnú mieru úmrtí po covidových vakcínach


Print Friendly, PDF & Email

Bola vyhlásená medzinárodná zdravotná kríza pre bezprecedentnú mieru úmrtí po covidových vakcínach

(Rhoda Wilson, Expose News) Pred pár dňami sa konala tlačová konferencia viac ako 400 lekárov a vedcov z viac ako 34 krajín, ktorí vyhlásili medzinárodnú zdravotnú krízu v dôsledku bezprecedentného rozsahu chorôb a úmrtí spojených s covidovými vakcínami.

Deklarácia vznikla z iniciatívy zainteresovaných indických zdravotníkov a odborníkov zo skupiny s názvom Univerzálna zdravotnícka organizácia (“UHO”).

Vo vyhlásení sa uvádza:

„My, lekári a vedci z celého sveta, vyhlasujeme, že existuje medzinárodná zdravotná kríza v dôsledku chorôb a úmrtí súvisiacich s podávaním produktov známych ako „vakcíny proti Covid-19“.

V súčasnosti sme svedkami nadmernej úmrtnosti v tých krajinách, kde väčšina populácie dostala takzvané „vakcíny proti Covid-19“. K dnešnému dňu táto nadmerná úmrtnosť nebola dostatočne preskúmaná ani študovaná národnými a medzinárodnými zdravotníckymi inštitúciami.

Veľký počet náhlych úmrtí u predtým zdravých mladých ľudí, ktorí boli očkovaní týmito „vakcínami“, je obzvlášť znepokojujúci, rovnako ako vysoký výskyt spontánnych potratov a novorodeneckých úmrtí, ktoré neboli preskúmané.

Oficiálne bolo hlásené veľké množstvo nežiaducich vedľajších účinkov, vrátane hospitalizácií, trvalého postihnutia a úmrtí súvisiacich s takzvanými „vakcínami proti Covid-19.

Registrovaný počet nemá vo svetovej histórii očkovania precedens.“

8 požiadaviek deklarácie

Deklarácia kladie osem naliehavých požiadaviek:

1. Celosvetové zastavenie národných očkovacích kampaní s produktmi známymi ako „vakcíny proti Covid-19“.

2. Vyšetrovanie všetkých náhlych úmrtí ľudí, ktorí boli pred očkovaním zdraví.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

3. Zavedenie programov včasnej detekcie kardiovaskulárnych príhod, ktoré by mohli viesť k náhlym úmrtiam pomocou analýzy, ako je D-dimér a troponín, u všetkých ľudí, ktorí boli naočkovaní prípravkami známymi ako „vakcíny proti Covid-19“, ako aj včasné zistenie závažných nádorov.

4. Realizácia výskumných a liečebných programov pre obete nežiaducich účinkov po podaní takzvanej „vakcíny proti Covid-19“.

5. Vykonávanie analýz zloženia liekoviek Pfizer, Moderna, Astra Zeneca, Janssen, Sinovac, Sputnik V a akéhokoľvek iného produktu známeho ako „vakcína proti Covid-19“ nezávislými výskumnými skupinami bez väzieb na farmaceutické spoločnosti a bez akéhokoľvek konfliktu záujmov.

6. Vykonajú sa štúdie o interakciách medzi rôznymi zložkami takzvaných „vakcín proti Covid-19“ a ich molekulárnych, bunkových a biologických účinkoch.

7. Implementácia programov psychologickej pomoci a kompenzácie pre každú osobu, u ktorej sa vyvinula choroba alebo postihnutie v dôsledku takzvaných „očkovaní proti Covid-19“.

8. Implementácia a podpora programov psychologickej pomoci a kompenzácie pre rodinných príslušníkov akejkoľvek osoby, ktorá zomrela v dôsledku očkovania prípravkom známym ako „vakcína proti Covid-19“.

Záver

Deklarácia uzatvára nasledovnými slovami:

V dôsledku toho vyhlasujeme, že sa nachádzame v bezprecedentnej medzinárodnej zdravotnej kríze za celú históriu medicíny v dôsledku veľkého počtu chorôb a úmrtí spojených s „vakcínami proti Covid-19“.

Preto žiadame, aby regulačné agentúry, ktoré dohliadajú na bezpečnosť liekov, ako aj zdravotnícke inštitúcie vo všetkých krajinách, spolu s medzinárodnými inštitúciami ako WHO, PHO, EMA, FDA, UK-MHRA a NIH reagovali na toto vyhlásenie a konali v súlade s ôsmimi opatreniami požadovanými v našej deklarácii.

Vyzývame všetkých lekárov, vedcov a odborníkov, aby podporili túto deklaráciu s cieľom vyvinúť tlak na zainteresované subjekty a presadzovať transparentnejšiu zdravotnú politiku.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mezinárodnú zdravotnú krízu môže /a veruže aj chce/ vyhlásiť ak tak mandatórne slobodomurárska organizácia WHO – tak sem nepleťte subjekty, ktoré nemajú podiel na globálnom riadení a už vôbec nemajú vplyv na zdravotnú politiku! Jedine, ak to bude „zdravotná“ neziskovka Domu Sionu!

  • Marosko,mas pravdu,tato organizacia nema absolutne ziadnu silu,Ps: v Utorok Letim do Europy, na 6 tyzdnov, Sk,FR,atd. [email protected],Janko

   • Drahý Janko – neuraz sa, ale ja sa zásadne nechcem stretnúť s nikým z diskusii na internete. Mail na AOL.com je podľa mňa služba cez bulvárnu stránku, ktorá tiež patrí Rotschieldom – u nás obdobne Azet.sk – takže ak by som mal aj niečo tajné – tadiaľto sa nespájam. Navyše všetky tie americké filtre na správy mimo Ameriky.

  • Ak takúto výzvu podpíše moja obvodná lekárka a s ňou ďalšie tisíce sl. lekárov – potom ma to bude zaujímať. Ale títo to nepodpíšu, pretože za každého opichanca inkasovali 28 eur, plus nášupy v nemocniciach za „koviďákov“. A títo sa neriadili lege artis medika, ale mediálnym marketingom farmakomafie, ktorý im toto „legalizoval“, takže nesú svoju osobnú vinu a podiel na tomto zločine.

   • Přesně tak. Jsou to spoluviníci.

   • Vladimir Bukac

    Ovšem lékaři jsou pod přísahou, že musí člověka léčit a neudělat nic, o čem by věděli, že mu jakýmkoliv způsobem – byť i podáním vakcíny – ublíží. Tedy je to na svědomí každého lékaře, pokud se zaprodá této ideologii. Bohužel svědomí lidí a bohužel i lékařů se „koupit“.

    • Vladimír, lekári museli vždy (v minulom režime – a v súčasnosti o to viac) poslúchať predovšetkým „boha“ Sionu. Tí „bohu“ najoddanejší boli už vtedy (a sú dodnes) určení na odpočúvanie, prípadne i zbavovanie sa ľudí, ktorí si dovidia ďalej nosa: teda tých, čo sa vyčlenili zo stáda nevedomých, poslušných oviec, vďaka čomu sa stali pre prehnitú spoločnosť nebezpeční a nežiaduci.
     „Kto nebude poslúchať Boha, bude uvrhnutý do rúk lekárov.“ („Svätá biblia“ – Roháčkov preklad)
     V minulom režime sa na odpočúvanie nepohodlných ľudí používal mikročip – ženám či dievčatám ho gynekológ bez mihnutia oka zakomponoval do krčka maternice a neváhal pritom ani panne prerezať tou ostrohrannou „kartičkou“ panenskú blanu. Keď sa organizmus mladého dievčaťa začal búriť, nasadil rakovinotvorné lieky… pchal ich do pacientky, až kým nedocielil vznik nádoru na krčku maternice. Takže potreba operovať. A akousi vzácnou náhodou operácia pripadla z kvanta gynekológov práve jemu… Ešte že jestvuje aj Vyššia moc!
     Vladimír, biele plášte to robili aj v minulosti – a robia to stále. Lekári majú prísahy, rovnako ako vojaci. Na povel – či chcú, alebo nie – musia poslúchnuť. Alebo zmiznúť, lebo už budú nepohodlní… ako Adam s Evou v Raji, keď „jedli zo stromu poznania a otvorili sa ich oči… a boli ako bohovia, ktorí zrazu rozpoznali, čo je dobré, a čo zlé“… (1. Mojžišova…)

 2. A zdá se, že Putin nakonec nebude muset jít do války s NATO. Země NATO se ničí samy s ohromující rychlostí.
  A smrt “královny” znamená smrt západní civilizace a nemohla být načasovanější, protože smrt západní Evropy pravděpodobně nebude daleko..
  A žádná civilizace nemůže přežít bez potravin, energie a peněz.
  A jak USA, tak Evropa skončí masovými povstáními, vzpourami a násilnými revolucemi. A není divu, že se globalisté zoufale snaží zabít miliardy lidí pomocí vakcín proti biologickým zbraním a umělého hladomoru.

 3. adamkratochvil

  tym, ktori su jeden, dva ci trikrát ockovani sa takyto clanok dobre necita…

  • pretoze vacsina zomrie do 2025,ale oni to nevedia

   • Marek Košice

    Takže si nemám začať s opichanou slečnou, ktorej mám ísť dnes (po včerajšom vydarenom rande) robiť masáž k nej domov (býva sama, na rozdiel odo mňa)? Ona sa dala len preto, lebo sa „podvolila“, aby nemusela chodiť každý týždeň na špáranie v nose a podobne, a vtedy ešte neverila tomu, na čo slúžia vakcíny…
    Na druhej strane z mladých žien (25-35 rokov, mladšie nepočítam, sú mimo môjho záujmu) je na slovensku zaočkovaných predpokladám 66% a viac, čiže len jedna žena z troch (v tomto veku) nie je…… Ten výber je potom fest slabý… Ešte pred očkovaním som mal obrovský problém nájsť si vyhovujúcu partnerku…. A teraz je to ťažšie ešte o 66% než vtedy… „ĎAKUJEM“ 😀 😀 😀 😀

    • Marek, bude treba urobiť serióznu zoznamku (neopichaných), ja mám 20 ročnú dcéru, ktorej úplne vážne hľadám medzi deťmi mojich známych prebudeného partnera, ktorý vie, o čo ide… fakt tragédia, VŠ väčšinou podľahli pohodliu…

     • Marek Košice

      Dana : Danka, vieš, „bude treba“…ale kto to urobí? Ja som sa takto skúšal zoznámiť pred asi pol rokom cez Pokec… Cez internet sa dá zoznámiť ŤAŽKO už aj bez toho, aby mal človek túto požiadavku… Internetové zoznamovanie sa je posledné roky úplne nevyvážené… Ženy podpriemerne vyzerajúce si tam nárokujú (doslova NÁROKUJÚ) VŽDY na partnerov krajších než sú ony (prípadne aspoň výrazne bohatších od nich, ak nie krajších)… Je to úplne šialené, ale len asi 3-4x (a to som spoznal VYŠE 150!) som bol na rande so ženou, ktorá bola výzorom na mojej úrovni. Inak vždy vyzerala horšie. Nie som „supermodel“, dávam si tak 7-7,5 bodov z 10. Ale keby som chcel ženu s výzorom 7-7,5/10, tak by som musel vyzerať asi na 8,5+ … A kto vie ešte ako tie ženy 7-7,5/10 vyzerajú nenamaľované… možno na 6 – 6,5/10 ….. Ženská hypergamia ničí a zničí svet, ak sa to nepodarí Gatesovi a Schwabovi…

     • Marek, ak by si si mal vybrať medzi neopichanou (vakcínami, samozrejme) špatou a opichanou (vakcínami) krásavicou – a MUSEL (!) by sa pre jednu z nich rozhodnúť – ktorá by to bola?

    • pokud chceš zdravotní problémy způsobené spike proteinem, pohlavním stykem tak je to tvoje volba.

     Spike protein sice klesá po vpichu, ale stále se nachází v těle očkovaného a ten ho vylučuje během dýchání,….
     dá sto to najít na internetu a přišli na to během kontrol batolat a dětí. Jeden příklad: oba rodiče očkováni, dítě ne, mělo zdravotní problémy a po vyšetření pediatrem bylo zjištěno, že krev dítěte (cca 2 roky) obsahuje stejné neznámé objekty v krvi jako u rodičů. Doktor zjistil, že k přenosu došlo tím, že dítě chovali v náručí….
     tento příklad byl na jednom českém webu, ale už nevím na kterém.
     *****
     Transfuze cizí krve je stejně riziková, protože málokterý stát se zaobírá i touto problematikou.

     • Marek Košice

      A vôbec – nenachádza sa spike proteín aj vo vode z vodovodu? Dá sa „zabiť“ varom? … Viete ľudia, na jednej strane niektorí z nás robíme všetko pre to, aby sme sa vyhli spike proteínu (napr. môj prvý fyzický kontakt s očkovanou je kontakt s tou ktorú som spomenul, len tie pusinky medzi nami), na druhej strane je (BOHUŽIAĽ!) dosť pravdepodobné, že zaočkovaní nakoniec skončíme všetci, ktorí neutečieme do hôr niekde do Rumunska…

     • Marek Košice

      jirik : „Jeden příklad: oba rodiče očkováni, dítě ne, mělo zdravotní problémy a po vyšetření pediatrem bylo zjištěno, že krev dítěte (cca 2 roky) obsahuje stejné neznámé objekty v krvi jako u rodičů. Doktor zjistil, že k přenosu došlo tím, že dítě chovali v náručí….“ …. Vieš, kde je istota, že je to pravda, a nie je to len „druhá strana tej istej mince“? Satan má podchytené ako náboženstvá, tak satanizmus a dokonca ateizmus. Zdalo by sa, že náboženstvá a ateizmus nemajú spolu nič spoločné, ale majú – na oboch stranách vládne Satan, ktorý zakrýva ateizmom, ale aj náboženstvami skutočné fungovanie sveta. Mainstream s očkovacou propagandou je jedna strana mince, a správy o prenose spike proteinom z dychu (z „alternatívnych médií“) môžu byť druhá strana mince, ktorá má spôsobovať veľký strach neočkovaných ľudí z ľudí očkovaných….. Jeden by povedal, že prenášať sa to bude len krvou, prípadne ejakulátom, a aj to len keď sa ejakuluje do vagíny alebo do druhej dolnej dierky, ktorej vnútro by časť ejakulátu mohlo vstrebať a tým pádom by to prešlo do krvi (nezničili by to tráviace šťavy, ak vôbec majú tú schopnosť)…

     • Marek, náboženstvá a ateizmus majú spoločné to, že jedno aj druhé slúži ako nástroj politiky na ohlupovanie a ovládnutie ľudstva.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,takže kto je očkovaný je zombík a umrie a kto nieje očkovaný, tak je svetec a anjel a bude žiť,,,,celé ľudstvo je už pod úplnou kontrolou najvyššiej inteligencie a menšie než IQ-nanobotov už máte všetci v sebe aj bez očkovania,stačí že ste v komunitách stravujete sa a pijete,,,,menší než IQ-nanoboti konajú na pokyn najvyššiej inteligencie-vševidiace oko-stvoriteľ umelej inteligencie-náhrady za človeka,,,,človek nieje sám tu strojcom ničoho a sám sa ku ničomu nikdy nepričinil-konal iba ako biorobot s podporou naprogramovaného vedomia pre potreby temnoty.

  • Rudolf Šuňavský, starší

   oni aj tak zrejme čítqť a písať nevedia…

 4. Magdalena
  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,takže všetci zaočkovanci-údajné obete tohoto počinu,pôjdú do neba,,,,,či tam už sú???? alebo im postačí niekoľkoročný súdny proces a medializácia???? v každej káve z automatu je jed,v každom nápoji z pet fľaše je jed,v každej bagete je jed,v každom burgery je jed,v každej konzerve je jed,v každej mrazenej potravine je jed atd atd-a už ste žalovali firmy vyrábajúce tieto potraviny a pitivá,,,,

   • Marek Košice

    Kovidbarón, veľmi trefne si to napísal… Ešte si mohol dodať, že v každej cigarete (to nemá s čistým tabakom nič spoločné), a v každej pšeničnej či pšenično-cukrovej/glukózovosirupovej potravine /šmakuláde……. A mimo potravín/poživatín tu máme neprírodné pracie prášky, neprírodnú kozmetiku, a mohol by som pokračovať pol dňa…..

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,MK-internetové komunity sa snažia oddeliť zgrupovávaním od ostatku spoločenstva tak,že si vytvárajú fiktívne kluby a mafie spriaznených a tie spodky veselo ohovárajú a tých hore nenávidia a chcú ukrížovať,,,,lenže,každý z nich zabúda na to,že nad každou skupinou je iná a vždy iná a iná nadskupina,ktorá sa bude straniť tým nišším a zaostalejším-ako pyramída idiotizmu,,,,keď to tak vezmeš-tak čerství vysokoškoláci sú dnes či včera iba omámení a zmanipulovaní bioroboti fungujúci na úrovni čisto materialistickej,tí postarší vš.sú už aj patrične skazení a k tomu ešte pridáš nakazenosť jedom z opíchania,tak je vymaľované-a pritom vlády štátov takýmto dávajú prednosť a moc a kompetencie a veľké peniaze razítka a rozhodovanie,,,,a to sa radšej nezmieňujem o súdnictve,advokátoch,novinároch,moderátoroch z tv,zdravotníctve či školstve do detajlov,,,,inak fajčenie od svojích komerčných počiatkov tichá vražedná zbraň,tak isto ako erotika a sex s hrozbou aids,či rozdanie kľúčikov od zámerne zlacnených automobilov hocikomu,kto má na zaplatenie kurzu a vie tým prejsť,,,,denne sú vo svete zdemolované desiatky tisícok áut,motoriek a veľkých vozidiel na cestách a krv všade okolo,,,,jednoducho narodiť sa môžeš,ale umrieť musíš a celá selekcia prebieha inteligentnou náhodou tvorby deja kde účastníci udalosti vidia čo sa stalo a ako a prečo a aj tak budú pokračovať akoby nič,,,,doslova-odíjde ti ženská jedného dňa z domu niekam do práce či na nákup,alebo návštevu a už sa ti nevráti,,,,ale funguje to aj tak,že kto nemá predčasne umrieť,tak ver mi,že dej sa bude tvoriť tak,že ťa auto nezrazí,vlak neprejde,neutopíš sa,neotráviš sa atd,,,,lebo to ONO chce,aby si žil a to ONO vie dej okolo teba upraviť,lebo má to ONO s tebou nejaký zámer,,,,doslova udalosti proti rozumu proti vede a proti logike,,,,je to totižto silnejšie a je to ONO nad týmto tu všetkým,,,,dokonca nano-bioroboti/nanoboti môžu byť aj v spermiách ľudí a oni ťa vyskladajú,,,,

   • zatial nikto

    Pitiva a pitioly

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,tento svet má iný a oveľa večší problém a ten sa volá-ľudský idiotizmus,,,,premonožená populácia,nízka kvalita ľudí,uprednostňujete kvantitu,účelové vzdelávanie a nie skutočnú ľudskú kvalitu,,,,človek bez ľudskej podstaty sa stáva iba žijúcou mŕtvolou so zvrhlými potrebami a zvyklosťami,,,,jeden druhému ničíte zdravie škodlivinami z komínov fabrík,výfukových plynov z automobilov vozidiel lietadiel,úmyselným vypaľovaním prírody,vykurovaním drevom,fajčením kde sa len dá,,,,máte tendenciu skôr škodiť,než to nerobiť,,,,žijete životy,ktoré sami ponúkate po stáročia na diablovom trhu-život za peniaze,,,,narušili ste rovnováhu v prírode a jedna strana s tou druhou sa háda-či je to skutočne tak,vy potrebujete iba prácu-práca je vaším majetkom a vaším oslobodením od nudy,vaším naplnením osudu k čomu ste v skutočnosti tu určení,,,,

 6. Budeme to sledovať 😉 V každom prípade tá neistota musí byt príšerná… Rozmýšľať a overovať sa však ma pred tým. V každom prípade mi je vyše 50% populácie ľúto, čo sa nechali zapichnut z dôvodu Cestovania, Prace, starým Rodičom a Vstupu do nákupných centier.

  • Marek Košice

   Vieš čo…. podľa mňa dostali „len“ čipy pod kožu…… Videl som síce tie videá od doktorky Madejovej či koho, kde bolo ukazované aké „nano pílky“ sú vo vakcínach a ako rozrežú cievy ľuďom (a tak ich zabijú), ale………….DIV SA, ZATIAĽ NIČ, prešiel rok a pol, nepomrelo ani percento očkovaných (a to ešte netreba zabúdať, že aj keby očkovanie neprebehlo, tak ľudia predsa neprestanú umierať, nie??? A aj vtedy sa občas stalo, že umrel človek v mladom alebo v strednom veku)…. Takže začínam mať dojem, že tie pílky vytasia ostne až pod mikroskopom, ale v cievach/žilách sú tupé ako bowlingova guľa….

   • No, ak vy poznáte vo svojom živote len 10 ľudí (sám ste spomínali, že do spoločnosti príliš nechodíte), tak pri 1% úmrtnosti je len 10% šanca, že budete poznať nejakého nebožtíka po vakcíne 🙂

    • Marek Košice

     Moja mamka pozná okolo 100 ľudí + robí mzdárku pre firmu s pobočkami predajn v X mestách na Slovensku. A nikto mladý/relatívne mladý neumrel.

   • Digitální USB 2,0 mikroskop kamera zoom 800x
    Kód: 51358
    Part No.: 8594164995446
    Dostupnosť: 07.10.2022 – u dodávateľa
    Výrobca: OEM/noname

    Bežná cena: 38,60 € s DPH
    Vaša cena: 37,50 € s DPH / 31,25 € bez DPH
    Nákupom získate 375 bonusových bodov.

    Digitální USB 2,0 mikroskop (mikroskop kamera), zvětšení až 800x
    Popis
    Digitální USB mikroskop (mikroskopická USB kamera) s přísvitem, 2 Mpix, zvětšení až 800x, možnost foto a video. Součástí digitálního mikroskopu je instalační CD a stylový stojánek.
    HD barevný CMOS senzor, vysokorychlostní DSP (instaluje se bez ovladače), 24bit DSP,
    Optimální rozlišení 640×480, maximální 1280×1024, interpolovaně až 2M
    optický i digitální zoom,
    obsahuje digitální měření softwaru a kalibrační pravítko,
    Vhodné pro mikroskopické zkoumání různých druhů povrchů, používání při opravě drobných částí a využití pro výuky prostřednictvím videa či fotek. Úprava přísvitu možná pomocí ovládacího kolečka.Ideální dárek pro hravé a zvídavé děti, jejich tatínky kutily. Své využití nalezne mikroskop i u maminek, žen a dívek – je velmi vhodný také pro zkoumání vlasů, struktury konečků vlasů a povrchu nehtů.
    Parametry :
    Kompatibilní s USB 2. a USB 1.1
    Zvětšení : 25x – 800x opticky
    Přísvit: 8 x bílá LED dioda, regulace intenzity (ON-OFF)
    Formát obrazu : 24-bit JPG/BMP/RGB
    Formát videa : AVI
    Automatické vyvážení bílé
    Připojení a napájení : USB 2.0, 5V prostřednictvím USB
    Podporované OS : Windows XP / Vista / Win 7
    Barva : černá
    Rozměr: 105 x 33mm
    http://www.focus.sk/digitalni-usb-2-0-mikroskop-kamera-zoom-800x-51358
    ———————————————
    Zjavne nepodporuje Linux a MAC, takže mne je to nahovno. Bežný lekársky mikroskop má zväčšenie 2020 krát. Tých 800 krát je pomer ceny a výkonu super!

    Tu je iný 800 x za 100 eur.
    https://www.conrad.sk/p/renkforce-usb-mikroskop-20-megapixel-digitalne-zvacsenie-max-800-x-1432537

    3kolský klasický optický 800 x za 173 eur.
    https://www.mall.sk/mikroskopy/celestron-mikroskop-labs-cm800-40-800x-44128-
    —————————————
    Výhodou digitálu je môžnosť ďalej pracovať so zväčšením. A dobre si pamätám zo ZDŠ, že na pozorovanie krviniek a ich počítanie v mriežke sme používali obyčajný školský. Treba sa naučiť pripraviť si správny preparát.

    • Mám 100x až 900x z baumaxu? asi deset let s podsvícením a ještě jsem ho nepoužil, vlastně jo. V pár referenčních vzorcích jsem vyzíral „mikro data bank, takže jo ukazuje a možná do něj vrazím tužkovou baterku. Ale fakt pětikilo jsem za něj určitě nedal. 20€ ani ne.

     • 🙂 Jo a „debil to dovede vyfotit po trochu přemlouvání když píše „nepovoleno. A tam jde zoom a s přetažením na komp je to už jasná zpráva.
      Nesmí „rozumět jak je použitý pak to jde. Oni mají nějaký blok i do dalekohledu aby jste si neudělali hvězdářské dělo, jak by k tomu přišli výrobci s čočkami na stojan.

 7. kvakcína je sloboda
  • Nejako malo Slovakov akoze ubudne vzhladom na to, ze 50% ludi napichanych.

   • Genocída musí byť nenápadná, inak bude vyzerať ako genocída!

    „Veľké demografické zmeny čakajú aj Slovensko. Populačné maximum u nás podľa štúdie nastalo už pred dvomi rokmi (5,42 milióna), v roku 2100 tu podľa modelu bude žiť len 2,56 milióna obyvateľov.

    V rámci susedných krajín sa napríklad v Poľsku počet obyvateľov zmenší o viac ako polovicu. Kým v roku 2017 tam žilo 38 miliónov ľudí, v roku 2100 to bude len 15,5 milióna.

    Česko v tomto roku podľa štúdie dosahuje populačného maxima na úrovni 10,6 milióna obyvateľov. V roku 2100 by u našich severozápadných susedov malo žiť 6,73 milióna obyvateľov.

    Najľudnatejšia krajina sveta Čína podľa predpovede dosiahne populačné maximum o štyri roky. V roku 2100 by v nej mala žiť zhruba polovica obyvateľov, než ich žije teraz.

    Jediný región, ktorý bude rásť, je Afrika. Tam sa do konca storočia populácia strojnásobí. Nigéria sa stane druhým najľudnatejším štátom sveta, v Egypte pribudne 100 miliónov ľudí.

    Podobný rast predpovedajú vedci taktiež na Blízkom a Strednom východe. Kým Afganistan bude mať 130 miliónov namiesto terajších 33 miliónov, Spojené arabské emiráty stratia dve tretiny obyvateľstva.“
    https://doma.markiza.sk/clanok/2002835-kolko-obyvatelov-bude-mat-slovensko-v-roku-2100-studia-vyvolava-obavy

    • Marek Košice

     Akurát, že dôvodom takého vysokého poklesu obyvateľstva nebudú predčasné úmrtia na vaxx (ak, tak len v mizivom percente), ale dôvodom bude neplodnosť obrovského počtu obyvateľov sveta (stámilióny).

     • Ale inak je podľa teba vakcína nie nebezpečná, lebo ľudia nekapú na ňu ako muchy na uliciach!! Si rovnaký zmrd ako tí v mainstreame a treba ti odrezať gule, napchať ti ich do slipov a napchať ti to do huby! Už si tu deklaroval, že nechceš deti – len jebať! Teraz si sa odkopal, pretože klameš od samého začiatku a už sa nevieš kontrolovať! Mám rovnakého sion starostu – debilného politruka, ktorému je jedno, že vyľudní pol dediny! Akože nemáte na rukách krv, ale inak slúžite masovým vrahom! Hovädá! O svoje gule prídete!

    • Našlápnuto na to mají a teď to s cenou energií popadli zhurta lidem.
     https://pravyprostor.net/?p=149078#comments

 8. Totálny rozvrat v plnom prúde ! Rozpad cirkvi sa zrýchľuje… ku ktorému krídlu sa pripojí väčšina slovenských biskupova a kňazov???
  https://www.topky.sk/cl/11/2376739/Vzbura-proti-Vatikanu–Nemecky-biskup-nazyva-homosexualitu-bozou-volou#disqus_holder

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,choď sa kuknúť na nemeckých,amerických,francúzskych či ruských kasární že čo robie vojaci v sprchách a po večierkách,,,,funguje to na vojenských školách a útvaroch,kde sú ovce zavreté a nevypúšťané,,,,podobne je na tom aj cirkev,klátoštory a všetko všade,kde je ich viacej ako dvaja,či ľudia z kancelárií a fabrík kde si s niekym častejšie a zblížený viacej než je zdravé-lenže je to takto Zámerne!,ľudská rasa je nečistá a nestabilná,nedokáže vzdorovať a okolnosti si hneď ozrejmiť-jednoducho zvieracie pudy sú nad ľudské sily,,,,pravím silným stvorenstvom je muž,ktorý unikne od ľudí do prírody a stane sa pánom lesa,či púšte,či oázy,či ostrova a zver si ho obľúby a stane sa ich vodcom,,,,

 9. To sa vsetko pekne zakryje hladomorom, vojnami a chladom. Na vakciny si za 2 roky nikto ani nespomenie. 😉

  • Marek Košice

   Bohužiaľ… Ale desí ma, ako sa hovorilo, že „tretia svetová vojna“ ukončí celý svet (alebo jeho polovicu, napr. Európu s Áziou), lebo to nebude mať nič spoločné so strieľaním zo samopaľov, diel, rúcaním budov, atď… No asi aj táto informácia bol blud….

  • Presne tak, príde plánovaný finančný kolaps, ako následok plánovanej energetickej a potravinovej krízy a dostaneme sa na ďalší level postúpného zavádzania totálnej kontroly a depopulácie. A aby všetky ofce nezdiveli, treba ich zase zhypnotizovať, ako pri covide, Ukrajine a pod., a rozhýbať naštartované procesy k digitálnej identite, mene a sociálnym kreditom. Tomu všetkému má slúžiť meranie uhlíkovej stopy, čo nám okrem iného zlikviduje výrobu skoro všetkého, začínajúc potravinami a likvidujúc nám poľnohospodárstvo !
   A tu je niečo o tom celom podvode s CO2: https://cz24.news/spinavy-mytus-o-uhlikove-neutralite-kteremu-vsak-vetsina-lidi-uverila-video-12-min-cz-dab/ !

   • Marek Košice

    Draslík, nezdá sa ti tá moderátorka nejaká divná? Vyzerá ako krvilačná beštia… Nechcem jej krivdiť, ale má také zlovestné ústa a sánku, že určite musí odrádzať svojim výzorom drvivä vúčšinu mužov… Inak by to bola pekná žena, ale takto teda nie…

 10. …Ďakujem moc za článok aj zauj.komentáre….

 11. Zasílejte prosím tuto zprávu s odkazem na námi přeložený 87 stránkový PDF dokument lidem ve svém okolí, lékařům, právníkům, policistům, starostům, politikům, novinářům, zaměstnancům státní správy, soudcům i státním zástupcům. JE TO DŮLEŽITÉ PRO BUDOUCNOST NAŠICH DĚTÍ.

  https://otevrisvoumysl.cz/pdf-velka-porota-2-den-tym-pravniku-a-expertu-z-rad-whistlebloweru-odhaluje-plan-globalnich-elit-na-ovladnuti-sveta/

Pridajte komentár

*