Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Vakcínový holokaust: Každý týždeň umierajú státisíce „plne očkovaných“ ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Vakcínový holokaust: Každý týždeň umierajú státisíce „plne očkovaných“ ľudí

(Ethan Huff, Natural News) V prípade, že ste na to ešte neprišli, skutočnou plandémiou nikdy nebol nejaký vzduchom prenášaný vírus. Vždy to boli takzvané „vakcíny“, ktorých obsah teraz podľa najnovších vládnych údajov zabíja státisíce ľudí týždenne.

„Úplne zaočkovaní“ sú chodiace mŕtvoly, ktoré v sebe nesú poškodený imunitný systém sužovaný bielkovinami a inými smrteľnými toxínmi, ktoré zahlcujú zdravotné systémy chorými a umierajúcimi pacientmi.

V „správach“ sa o tom, samozrejme, nedozviete, pretože ide o oveľa iný príbeh ako ten, ktorý šíria mocnosti snažiace sa, aby sme všetci verili, že genetické šmakulády (covidové vakcíny) „zachraňujú životy“.

Pravdou však je, že šmakulády masívne vyľudňujú svet priamo pred našimi očami.

Jeden príklad. Počet denných volaní sanitiek v Anglicku je teraz taký vysoký, že tamojší systém má problémy s vyslaním záchrannej služby ku každému prípadu.

Nemocnice sú tiež zahltené pacientmi, ktorí trpia chorobami po očkovaní, takže pre iných pacientov zostáva len málo, ak vôbec nejakých nemocničných postelí.

CDC: Riziko myokarditídy je 133-krát vyššie u plne zabodnutých

Na základe údajov získaných na základe žiadosti o slobodnom prístupe k informáciám Národná zdravotná služba Veľkej Británie (NHS) potvrdila, že počet núdzových situácií súvisiacich so srdcom sa v roku 2021 zdvojnásobil v porovnaní s rokom 2020 a predchádzajúcimi rokmi.

V roku 2022 toto číslo naďalej parabolicky stúpa, keďže sa prejavuje dlhodobý vplyv genetických šmakulád.

Z najnovších dátových grafov – môžete si ich pozrieť na stránke GlobalResearh.ca – vieme, že volania sanitiek mesiac čo mesiac neustále a bez konca pribúdajú.

Aby bolo jasné, mnohé z týchto volaní sa týkajú mladších a nielen starších ľudí. Mladí ľudia, ktorí by inak boli fit ako husle, sú dnes oslabení s poškodeným srdcom. Ich zdravotný stav v mnohých prípadoch vyústi do infarktu alebo mozgovej príhody.

Nadmerná úmrtnosť tiež prudko narastá, pretože proteíny produkované bunkami po podaní „vakcín“ sa hromadia vo vnútri ľudských tiel a vytvárajú zrazeniny, ktoré v mnohých prípadoch končia smrťou.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Majte na pamäti, že keď sa nemocnice prvýkrát zatvorili kvôli „vírusu“, v skutočnosti mali zdravotníci dovolenku. Nikdy nedošlo k prepuknutiu choroby nejakého značného rozsahu, až dokým nebola spustená masová očkovacia kampaň, ktorá rozpútala peklo na svete.

Teraz, vďaka týmto genetickým šmakuládam, stovky miliónov ľudí chodia ako časované bomby, ktoré sa spúšťajú zdanlivo náhodne. Avšak národné systémy zdravotnej starostlivosti ich všetky nedokážu zvládnuť.

Úrady vedia o smrteľných účinkoch covidových vakcín

Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) už nejaký čas vie o účinkoch covidových vakcín, ktoré poškodzujú srdce.

V januári zverejnili štúdiu, v ktorej zdôraznili skutočnosť, že u ľudí, ktorí dostali vakcínu, je 133-krát vyššia pravdepodobnosť, že sa u nich rozvinie myokarditída ako u tých, ktorí ju nedostali.

„To znamená, že očkovanie proti covidu zvyšuje riziko utrpenia myokarditídou o šokujúcich 13 200 %,“ uviedol Global Research .

„Myokarditída postupne oslabuje srdce, takže zvyšku tela sa nedostáva dostatok krvi. V srdci sa potom môžu vytvárať zrazeniny, ktoré spôsobia mŕtvicu v mozgu alebo infarkt priamo v srdci. Medzi ďalšie komplikácie myokarditídy patrí náhla srdcová smrť.

Neexistuje mierna alebo ľahká verzia myokarditídy. Myokarditída je vždy mimoriadne vážna, pretože srdcový sval nie je schopný regenerácie. Preto, keď dôjde k jeho poškodeniu, nie je už možné pretočiť hodiny späť.“

Podľa Britského štatistického úradu (ONS) v Spojenom kráľovstve sú nadmerné úmrtia vo veku masového očkovania ​​mimo tabuliek, konkrétne medzi úplne a čiastočne zaočkovanými.

Naproti tomu, neočkovaní nevykazujú žiadne takéto zdravotné problémy.

Najnovšie správy o covidových vakcínach nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Slava Macecha

  Lidi ani po dvou a půl roce nechápou princip mRNA a myslí, že to vyčurají.

  • zvrhlý deduško večerníček

   Väčšina z nich ani nechápe že to nie sú nijaké vakcíny !

   • A ty nechápeš, že i vakcíny patria do spaľovne… mŕtvol..

    • – veď preto ich pichajú novorodencom ihneď, len čo chúdence uzrú svetlo sveta…aby sa s vopred zničenou imunitou v tej spaľovni ocitli čo najskôr

     • Cela sion veda/zdravotnictvo je cca 400 rokov vopred pripraveny pidvod. Lekari uz neliecia cloveka dusu+telo ale len ciastocne potlacaju prejavy chorob.
      K certu s nimi!

     • Som hrdý sám na seba, že moja dcérka je od toho čistá..

     • Gratulujem ti, Robo. Toto sa dá dnes docieliť hádam už iba tak, že žena rodí doma pod dohľadom svojho manžela – lekára s nevymytým mozgom, alebo jemu adekvátnej náhrady.

     • …má rodný dom i strom..
      Ale to je „bonus“.

 2. Dá sa stopercentne overiť údaj či v USA už naozaj zomrelo po podaní vakcíny až 32 000 000 ľudí.

  • a to odkiaľ máte taký údaj?

  • zvrhlý deduško večerníček

   Chlapi, buďme opatrní čo sa týka týchto informácií, ľudia nevyhnutne zomierajú a je fakt ťažké sa dostať k relevantným údajom ohľadne príčiny. Tak ako sa počas pandémie vyrábali mŕtvi na kovid, dnes mám taký pocit že sa vyrábajú mŕtvi na vakcináciu . Priemerný človek je v trvalom kontakte s asi 200 ľuďmi (priatelia, známi), Tí moji sú z drvivej väčšiny zaštepení a neviem o nikom kto by mal čo i len zdravotné problémy (chápem že môžno keby asi aj mali tak sa s tým nepochvália, špeciálne niekomu kto ich od toho odhováral). V každom prípade beriem tieto apokalyptické správy s poriadnou rezervou.

   • Tak to já vím hned o několika lidech, kteří poměrně brzy po očkování měli potíže, které s očkováním pravděpodobně úzce souvisí – jeden případ trombózy v paži, projevilo se tak, že s paží náhle nešlo hýbat, bylo nutno vyčistit cévu v délce cca 1 metr. Od té doby díky bohu vše v pořádku. Dále asi půlroční snížená imunita, opakované infekce. No a pak vím o jedné mrtvici krátce po třetí dávce očkování, tam to nedopadlo dobře. Potíž je v tom, že ačkoliv je u všech případů jasná souvislost časová, příčinnou souvislost prokázat nelze.

   • Keď poznáš ciele Globálneho mocenského systému, tak vieš, čo je čo. GMS je zásadne SKRYTÉ riadenie – teda ani jeho periféria moci = židia – si neuvedomujú, že sú riadení – a nepoznajú jednotlivé entity G?S – to by GMS už dávno odtrhli hlavy v boji o moc na planéte. Teda – aj genocída je tentoraz skrytá – obeť nesmie vidieť a poznať, že je likvidovaná – inak by sa bránila. Odporúčam ti a ostatným pochybovačom – naštudovať si krimi príbehy tzv. čiernych vdov! Napr. aj naše – všeobecne – patológie fungujú tak, že prioritne nevyľučujú travičstvo – na to musí byť vyslovený podnet. Skrátim – zabiť človeka možno aj perorálnym inzulínom, ktorý sa v tele rozkladá po 25 minútach. Už ho nezistíš – zistíš len sprievodné poškodenia na konkrétnych orgánoch a na to je špeciálna metodika. Takto zabili – podľa indícií – môjho otca. Po kremácii sa to už nedalo dokázať – v čase pohrebu sme nemali vedomosti a svedectvá, ktoré vyplávali neskôr. Inak by som na patológii zakročil okamžite. Sú za tým ľudia, ktorých môj otec nastrkal do basy za miliónové podvody, ale niektorí sa vyhli trestu a boli odvelení „za trest“ na školenia /prevýchovu grázlov na školených grázlov/ do Moskvy – a KGB sú vyslovení traviči. Otec sa smial, že mu raz budú ďakovať, lebo z nich budú kádroví plukovníci a generáli – ja som ho varoval, že raz ho za to zabijú. Asi tak.

    Čiže – ja vždy vychádzam z podnetu riadenia – ty to ignoruješ a správaš sa ako idiotský „pozorovateľ“, ktorý nevidí nič, pretože vidieť NEMÁ! Každý takýto „začudovaný“ postoj – ako nielen tvoj komentár – nahráva tomuto cielene skrytému travičstvu. Buď to tu robíš zámerne – alebo si len ICH užitočný idiot. Zvrhlý, zvrhnutý, padlý, podlý.

    • Teraz inak – zahraj si s Cigáňmi škrupinky! No chcem vidieť ten tvoj výsledok „pozorovania“! Skončíš s holou riťou.

     • zvrhlý deduško večerníček

      Tak keďže ty si to už vyskúšal za nás všetkých, ja už nemusím ! Inak aký to bol pocit ? (…s tou holou riťou …? ) 😀 😀

     • He – ja nemám holú riť – ja ju mám chlpatú!
      Ale dobre.

      Problém každého očividného pozorovateľa spočíva v tom, že oči nedokážu vedome /podvedome áno/ registrovať pohyb, ktorý trval menej ako 1/10 sekundy. Fotochemická reakcia – nerv – mozog – vyhodnotenie. Ono sa tá oneskorená informácia do mozgu nakoniec dostane – ale pokiaľ CNS rieši okamžitú situáciu – ešte to nemá vedome „vytlačené“.

      Existuje kúzelnícky trik so zmiznutou mincou – ktorú si kaukliar „odstrelí“ zo stola jediným rýchlim pohybom prsta. A urobí to aj vedome pred tebou – a hoci vieš podstatu triku – tá minca zmizne! A skončí v lone kaukliara. Detto škrupinky!

      Proste nemáš šancu! Ale keď poznáš podstatu „odstrelenia“ guličky – a tých guličiek sú desiatky pripravené vo vrecku a medzi prstami – môžeš využiť logiku – a jeden krát vyhrať – viac krát ti to ten gang nedovolí. Teda – gulička nikdy nie je pod žiadnou škrupinkou a to je ten podvod! Teda – ak sa ti podarí so širokým žiarivým úsmevom okamžite odkryť 2 škrupinky a natešene ukázať na tretiu – zaklopenú – „tam je!“ – podvodník, aby zakryl podvod ti prizná „logickú“ výhru – a buď neodkryje tú tretiu škrupinku, alebo – pripravený na takúto kritickú alternatívu – bleskovo podsunie záložnú guličku počas odkrývania škrupinky. Guličky sú väčšinou zo zagulatených kúskov nejakej špongie – špeciálny výroba. Ale tie možnosti závisia na majstrovstve škrupinkára. Teda.

      Chcem tým povedať toľko, že „raz vidieť je 100 krát viac ako 100 krát počuť“ – je hovadina, a že žijeme vo svete ovládanom iluzionistami, a teda – cesta pozorvateľa vôbec nemusí viesť k poznaniu pravdy. Pravda spočíva v poznaní cieľov – a preto tieto ciele zmrdi skrývajú a označujú ich za hoaxy a konšpiračné teórie. Kto pozná zámer nepriateľa – vie odhadnúť aj jeho spôsoby naplnenia cieľov a kamufláže – a vie ho prichytiť pri nafukovaní nafukovacích tankov.

     • zvrhlý deduško večerníček

      „Ale dobre“ ? Ale dobre čo, Maroško ? Už chceš byť kamarát ty potkan ? Lebo buzerovať a navážať da vieš len do tých čo sa nevedia brániť ? Takýchto mentálnych žebrákov ako si ty mám najradšej …

   • deduško, počty mŕtvych po čipizácii „vakcínou“ závisia od toho, či zdrojom informácie je poctivá investigatívna (žiaľ blokovaná) publicistika, alebo mainstream

   • Veľmi správne! Aj ja poznám kopu ľudí, čo sú očkovaní, a nič im nie je, a dostávam info od množstva známych, čo im zomreli príbuzní, a neboli očkovaní, a neumreli ani na covid, ba ani s covidom! Viete, na čo umreli? Na ten enormný počet sprostých hrozivých informácii – proste psychika, panika, strach… z toho odstávajú infarkty, z toho dostal aj moj otec pred 30 rokmi, keď nebol ešte covid, ale mal veľa stresov! Čiže, veľmi správne: všetko treba brať s rezervou, a najlepšie ani nečítať a nesledovať správy! Ja mám ľudí, čo sledujú iba to, kedy sa budú zvyšovať mzdy a dochodky:)) a o tom je minimum správ!:)) Takže si žijeme v pohode, a staráme sa o to, aby sme ešte tú chvíľu žili bez „otravy“ z informácii!

    • Ti ktori planuju / koncipuju depopulaciu uvazuju inak nez bezna ovca. Aj nasledujuce roky nedostatku energii, tepla, jedla, lekarskej starostlivosti su jednym s aspektov ktory pomoze ockovanym so znicenou imunitou do hrobu. Je to komplexny mnohourovnovy plan roztiahnuty v case. Jedneho to odrovna hned. Ineho za mesiac a ineho za 10 rokov.
     Poznam z mojej rodiny a le aj zo sirsueho okolia pripady ktore su obetou nevakciny. Aked sa ich najblizsim snazim vysvetlit ze to moze suvisiet s nevakcinou tak to nejako neberu. Ked sa na take teliatka pozeram tak vidim ze ani naraz na betonovu zed ich neprebudi a v podstate radsej – aj ked s nariekanim a stazovanim ale predsa len dobrovolne zomru, vyhynu. V podstate dobrovolne vyhynie akasi „výseč“ obyvatelstva s naprosto vymytym mozgom.
     Tato skupina obyvatelstva je dokonca taka tupa ze ak by sa s medii valili informacie ze vakciny su pricinou umrti ale v tej dobe 20/21 sa nic ineho nedalo robit len vakcinovat s tym co bolo vyvinute tak oni – absolutni tupci by to prijali ako nevyhnutnost a moralne by sa postavili za vakcinatorov.
     Ved oni robili co sa dalo! – tak by rozhorcene dristali tie svoje bludy ako ked nejaky degenerovany trockisticky havloid ospravedlnuje havla a jeho podporu vrazdenia srbov slovami: ved on to tak nemyslel, on chcel len dobre a pod.
     Proste z tychto tupcov co nevidia co sa deje ten ich sebeklam nijako nikto nevyrve ani po dobrom ani po zlom.
     Proste vyhynu.

     • ani tá jeho veľkorysá amnestia ťažkých zločincov, ktorí hneď po ovanutí slobodou bezhlavo vraždili ďalej – ovčíncu nenaznačila vôbec nič

    • zvrhlý deduško večerníček

     Presne tak. Ako hovorí klasik, hlupák si je vždy všetkým istý zatiaľ čo rozumný človek je vždy plný pochybností. A len pochybovanie (examinácia) nás privedie k pravde. Bohužiaľ dnes je mnoho ľudí len fanúšikmi určitých názorov a nevnímajú nič iné. Tento koncept bol predhodený plebsu ešte za čias lúzy v antickom Ríme. Rozdeľuj a panuj. Politika je ale niečo iné, ako to, či vyhrá môj obľúbený AC Miláno alebo Bayern, lebo to do hĺbky ovplyvňuje naše životy. Jednoduchému to ale nevysvetlíš. A ani netreba, jednonduchý vždy len nasleduje globálny naratív, problém je v tom že dnes globálny naratív určujú tí nesprávny ľudia.

     • zvrhlý deduško večerníček

      A s tou psychikou máš tiež pravdu Barbara .

    • Nie odstávajú – je to preklep, ale dostávajú infarkty

 3. Tak ovečky,už sa Vám to blíži.Verte zdravému rozumu a nie strachu a propagande.Komu neni rady,nie je mu pomoci…Teraz budú tvrdiť,že to neumierajú na vakcíny,ale na niečo ine.Veď ONI niečo zasa vymyslia a ovečky opäť sklonia hlavy a budú poslúchať a aj zomierať.

 4. kvakcína je sloboda

  môj sused odnaproti má v sebe tri porcie, zatiaľ je čulý – pracuje, orie, seje, strieka roundupom :DDD, atd…
  prednedávnom mu zomrel brat 63 ročný, vraj nezabodaný – príčina nejasná, vraj mal cukrovku a neliečil sa;
  tak ho sledujem a čakám :DDDD

  • :))))))))) Super! Treba suseda sledovať a nie politiku! Dakedy na dedine vedeli ľudia akurát to, komu zdochol koň, alebo komu sa narodilo bábätko, a žili dlhé roky spokojne – moji predkovia až do 92 a 96 rokov. Mali iba rádio a nemali internet – závidím im to! Ľudí likvidujú tie hrozostrašné informácie, čím nás denne zaplavia senzáciechtiví novinári! Dnes už ani pravopis neovládajú správne, jediné, čo vedia, sú nadpisy, z ktorých mrazí! Teda tých, čo nepoznajú ich finty!

 5. Dobrý den,prosím,můžete mi posílat vše na mejl?Děkuli

 6. Přidám koment k očkování-já očko nejsem…..dva moji synovci plně očkovaní asi před 6 měsíci těžký zápal plic,doteď nejsou v pořádku…soused,taktéž očkovaný 38 roků-infarkt,zdravotní sestra,kamarádka syna,rozjela se ji po vakcínách tak silná artritida,že musela v práci zkončit-23 letá :(….a případů znám hodně….

 7. Pekny den!

  Existuje nejaky sposob ako tu vakcinu dostat von z tela?

  • …žeby od toho nášho komletného konope nás boli vopred odstavili práve pre jeho všestranne liečivé a všestranne využiteľné účinky?

   • Každá droga iba odsúva riešenie problému do budúcnosti, kedy bude problém ešte väčší a už neriešiteľný.

    • 100 %-ne PRÍRODNÁ a v požadovanej situácii tá správna droga, v správnom množstve a v jej nezmenenej podobe asi nie, tralala, lenže tých tu už niet. Naša vyspelá spoločnosť odkrágľovala na onen svet aj dary prírody slúžiace pre zdravie ľudstva. Osožné vo viacerých smeroch. Naskôr ich mocní zakázali, no keďže prežijúca predvojnová generácia neohlupovaná mainstreamom ani súčasnými zvrátenými lekárskymi postupmi vedela o tom svoje, museli tieto dary prírody postupne vykynožiť inak. Tie najodolnejšie a súčasne najvzácnejšie rastliny, na ktoré dovtedajšie, a to ani tie najagresívnejšie postupy ničenia neboli dostatočne účinné, odstránili neskôr, ešte invazívnejšími metódami.

     Tento príspevok som na portál Bádateľa pred cca 2 mesiacmi už dávala, a nie je z mojej hlavy; takže pre teba, tralala:

     Emily
     12/08/2022 at 4:15
     Subject: FW: VEDELI STE, PRAVDA O KONOPE A NAM VTLKAJU DO HLAVY …MARIHUANA……

     Je rok 1914. Léta první světové války a farmáři pěstují „konopí“ za americké dolary.. Mějte to na mysli a čtěte dál.

     Průmyslové konopí není jen zemědělská rostlina!

     Tohle je protijed na ropu a dolar!

     PROČ BYLO ZAKÁZÁNO:

     👉 1. Jeden akr konopí produkuje tolik kyslíku jako 25 akrů lesa.

     👉 2. Opět z jednoho akru konopí může vzniknout stejné množství papíru jako ze 4 akrů stromů.

     3. Zatímco konopí se může 8x proměnit v papír, strom se může změnit na papír 3x.

     4. Konopí vyroste za 4 měsíce, strom za 20-50 let.

     5. Konopí je skutečný lapač radiace.

     6. Konopí lze pěstovat kdekoliv na světě a potřebuje velmi málo vody. Navíc, protože se umí chránit před hmyzem, nepotřebuje pesticidy.

     7. Pokud by se textil vyrobený z konopí rozšířil, pesticidní průmysl by mohl úplně zaniknout.

     8. První džíny byly vyrobeny z konopí; i slovo „KANVAS“ je název daný konopným výrobkům.

     Konopí je také ideální rostlinou pro výrobu lan, provazů, tašek, bot, klobouků.

     9. Snižuje účinky chemoterapie a ozařování při léčbě konopím, AIDS a rakoviny; používá se nejméně u 250 nemocí, jako je revma, srdce, epilepsie, astma, žaludek, nespavost, psychologie a onemocnění páteře…

     10. Hodnota bílkovin konopného semínka je velmi vysoká a dvě mastné kyseliny v něm nikde jinde v přírodě nenajdete.

     11. Konopí je ještě levnější na výrobu než sója.

     12. Zvířata krmená konopím nepotřebují hormonální doplňky.

     13. Všechny plastové výrobky lze vyrobit z konopí a konopný plast se velmi snadno vrátí do přírody.

     14. Pokud je karoserie vozu z konopí, bude 10x pevnější než ocel.

     15. Lze jej použít i pro zateplení budov; Je odolný, levný a pružný.

     16. Mýdla a kosmetika z konopí neznečišťují vodu; Je tedy zcela ekologicky šetrné

     V Americe v 18. století bylo jeho pěstování povinné a farmáři, kteří ho nepěstovali, skončili.

     Teď je ale situace opačná. Odkud to vzešlo?

     – Hurst vlastnil noviny, časopisy a média v Americe v 19. století. Měli lesy a vyráběli papír. Kdyby byl papír z konopí, mohl přijít o miliony. 👎

     – Rockefeller byl nejbohatším mužem na světě. Byla tam ropná společnost. Biopalivo, konopný olej, byl samozřejmě jeho nejhorším nepřítelem.

     – Mellon byl hlavním akcionářem společnosti Dupont Company a měl patent na výrobu plastů z ropných produktů. Konopný průmysl také ohrožoval jeho trh.

     – Mellon se později stal ministrem financí amerického prezidenta Hoovera.

     Tato velká jména, o kterých jsme mluvili, se na svých schůzkách rozhodli, že konopí je nepřítel. A zakázali ho. Prostřednictvím médií vtloukali lidem do mozků, že je toxickou drogou spolu se slovem marihuana.

     Léky z konopí byly staženy z trhu a nahrazeny chemickými látkami, které se dnes používají.
     Pro výrobu papíru se kácí lesy.
     Přibývá intoxikace z pesticidů a rakovina.

     A potom jsme naplnili náš svět plastovými odpadky, škodlivým odpadem.

     • Vieš nejaké praktické návody ako pestovať a spracovať technické konope? Prečo by mal byť konopný olej všeliekom? Existuje kopa užitočných rastliniek.

     • tralala, v článku sa píše o PRIRODZENOM konope z r. 1914 – a nie o súčasnom technickom. Celkovo nie som zástancom akýchkoľvek spracovaných látok. Ani prevarené mlieko už nie je mliekom: je to pre organizmus cudzorodá, neprirodzená látka spôsobujúca zápaly horných dýchacích ciest: daj ho vypiť novorodencovi, a po niekoľkých hodinách zvíjania sa v kŕčoch (pripomínajúcich kontrakcie) dodýcha… – TOTO UVÁDZAM LEN AKO PRÍKLAD na pochopenie rozdielu medzi prirodzenými a spracovanými, resp. technickými látkami.

      K tvojim otázkam:
      „Prečo by mal byť konopný olej všeliekom?“ – konopný olej je spracovaná látka, a nie surovina, už len preto všeliekom určite nie je. Navyše mu chýba vláknina…
      „Vieš nejaké praktické návody ako pestovať a spracovať technické konope?“ – Nie, neviem, o neprirodzené látky sa nezaujímam.
      A prečo vlastne – tralala – takéto otázky?? Čítal si vôbec ten článok, na ktorý reaguješ? Lebo ja si myslím, že nie.

     • Bingo !

  • Ludmila: Treba skúmať (napríklad pod mikroskopomom so zväčšením aspoň 1000x) a skúšať (rôzne vitamíny, teplé kúpele, slniečko). Tu ti asi nepomôžu, a vlastne nikde, pretože ľudia sú prasatá.

   Čítal som, že vakcíny obsahujú grafén, ten poškodzuje cievy a krvinky, vidno to na krvnom stere (kvapla rozotretá na sklíčku pod mikroskopom). Ďalej že sa v cievach tvoria upchávky, niečo ako nerozpustné špagety, ktoré sa vyberajú operačne. Za peniaze u súkromného doktora, nie v špitáli platenom z daní.

   Zatiaľ ochrana proti grafénu – menej sa namáhať, brať antioxidanty (C-čko, ovocie) a kolagén.

   Ak mi toto zverejní „redakcia“, tak je v polospánku, lebo tu dovoľuje písať len trolom. Prípadne mi to redakcia ukradne ako článok.

   • Redakcia je v polospánku – ty si v rauši! Prečítaj si po sebe, čo si napísal! Výroková logika úplne v prdeli! A to sme sa učili na základnej! No – ale sme iný ročník – seniláci.

    • Nie sme v polospánku. Ak sa vám mRNA prepíše do DNA, tak už to odtiaľ nedostanete. Môžete teda sa snažiť dostať z tela von vyrobené hrotové proteíny, ale aj tak vám to bude prd platné, lebo telo si ich bude vyrábať stále nové a nové.

     Inak ale máte pravdu, že na našej stránke nemáme veľa článkov o tom, ako riešiť následky covidových vakcín. A viete prečo? Lebo každý má len obmedzené množstvo času a energie. My sme ten náš čas a energiu radšej investovali do toho, ako ľudí odradiť od očkovania než do toho, ako zmierňovať následky po očkovaní. Veď ako sa vraví: „Prevencia je jednoduchšia ako liečba“ – a platí to aj pri odstraňovaní následkov očkovania.

     Ak si očkovanci nedali povedať, tak nech teraz oni investujú svoj čas a energiu do toho, ako z toho von. A navyše, tých ľudí, ktorí si pripustia, že urobili chybu je tak málo, že aj keby sme sa tomu venovali, tak by to bolo zrejme mrhanie časom a energiou. Môže to znieť mierne chladnokrvne, ale je to tak.

     Jediné, ako si môžu očkovanci trocha pomôcť, sú klasické veci – vitamíny, minerály, antioxidanty, enzýmy a na ten grafén NAC (n-acetyl cysteín).

     • dá sa z toho von, vydať sa cestou hladovky najprv 1den potom 2 ,3 5 10a 30 dnove hladovky

     • redakcia: Máš pocit že si v bezpečí, ale nie si. Je veľa spôsobov ako sa očkuje.
      TOMíK: Hladovku plánuje ľudomilné EU. Predbehli ťa.

     • Ide o to – čo telo registruje ako toxín – potom to buď ukladá do inertných štruktúr ako tuk a rohovina, vlasy, alebo sa to snaží vylúčiť – a na to existuje bio „protokol“ priorít, napríklad obličky prioritne vylučujú alkoholové metabolity a až potom iné. Čiže – tieto biotechnológie v prvom rade obchádzajú imunitný systém, ktorý inak detekuje niečo cudzorodé. Čiže koncept týchto „vakcín“ je postavený na stratégii implantátov – a to je ten problém! Ak chceš dostať implantát z tela /čip/ – musíš vedieť, kde ho máš! Teda stratégia detoxu „implantátov“ by mala spočívať na detekcii koncentrácie – kde sa aj ten grafén hromadí – a detoxikovať konkrétny orgán. Inak je to potom rovnaký postup ako zajebať celé telo antibiotikami kvôli hnisavému zubu. Dalo by sa to detekovať biorezonančnou odpoveďou – čo znamená skenovať každý orgán porovnávaním frekvencií zdravých orgánov a nezdravých orgánov – čiže jednotlivo každého človeka. Máme? Vieme?

      Ako sa detoxikovať a vyliečiť z očkovania_RU probiotikum VETOM a Nattokináza.pdf
      https://uloz.to/file/yEbn1ZQvel31/ako-sa-detoxikovat-a-vyliecit-z-ockovania-ru-probiotikum-vetom-a-nattokinaza-pdf#!ZJHkMQR2ATWzZmNjMGxmMTAyZwqxMGRmoTH4YxHmHJqXHGNjZN==

     • Dokonca aj veľmi slušný kúzelník už človeku so šmakuládou nevie skoro vôbec pomôcť. Ale na druhej strane nič nieje nemožné – Toyota !

      Alebo keď človek pochopí, čo hovorí Morfeus Neovi keď sa otĺkajú v počítačovej simulácii…len na to treba snahu a chuť poznávať Matrix.

      https://www.youtube.com/watch?v=12u1nA7bXzc

 8. Som zasadne proti vakcinam na baze mRNA, sama nie som zaockovana proti covidovej vakcine, ani nikdy nebudem, ani moj manzel a deti. Ale nechapem, preco tato vakcina skodi iba niektorym ludom a nie vsetkym. Ako si tato vakcina vybera svoje obete ? Podla akého principu ? Mam v mojom okoli asi 220 osôb 2 x zaockovanych (rodina, znami, priatelia, kolegovia mojej dcéry, klienti môjho syna, pocetni susedia, lekari ktorych navstevujem….) a nikto z nich nema ten najmensi problém. Mam verit, ze vsetci tito ludia dostali placebo ? Nikto mi uz neveri ked im spominam vedlajsie vazne nasledky, len sa zo mna smeju. O par mesiacov tomu budu 2 roky co sa nechali zaockovat. Alebo sme tu (v Zeneve) mali nejaké iné vakciny ako inde na planéte ? Pritom sa tiez spomina zvysena umrtnost ludi vo Svajciarsku v poslednych mesiacoch…. fakt tomu nerozumiem.

  • Následky sa s každou dávkou znásobujú. To znamená, že 4. dávka spôsobí 2-krát toľko problémov ako 3. dávka, 4-krát toľko ako 2. dávka a 8-krát toľko ako 1. dávka.

   Mnohé dávky boli placebá, lebo ak šlo o 3. fázu klinického skúšania, tak tam museli byť placebá a zaočkovaný nesmel vedieť, či má placebo alebo nie. Tiež sa ukázalo, že najviac problemov robilo len asi 5% dávok. Farmafirmy údajne testovali rôzne zloženia tých vakcín. Preto tá variabilita v následkoch. Možno vaši známi mali šťastie na placebo a možno sa u nich následky ešte neprejavili.

   V jednom článku sme tiež písali, že 62% očkovaných mali mikrozrazeniny, o ktorých ani nevedeli. Následky zrejme nastanú časom v priebehu 2 až 5 rokoch v podobe srdcových zlyhaní z tých mikrozrazenín v pľúcach. Ak 38% ľudí mikrozrazeniny nemalo, tak zrejme dostali placebo. Druhá odmocnica z tohto čísla je 61,6%, čo znamená, že až 61,6% boli placebá.

   Šanca, že sa vám pri 61,6% miere placeba nič nestane je:

   Po 1. dávke … 61,6%
   Po 2. dávke … 37,9%
   Po 3. dávke … 23,3%
   Po 4. dávke … 14,4%

   Miera placeba sa ale mohla v rôznych krajinách líšiť a tiež rôzne zloženie vakcín môže spôsobovať rôzne následky čo do druhu, aj do času výskytu.

  • https://www.facebook.com › OSMCR › videos › dr-lee-merrittová-o-otázce-neplodnosti-z-covid-vakcín-a-geneticky-zaměřených-lát › 1019212485324797
   Dr. Lee Merrittová: O otázce neplodnosti z covid vakcín a geneticky …
   Dr. Lee Merrittová mluví o otázce možné neplodnosti způsobenou covid vakcínami a o realitě geneticky a rasově zaměřených látek (biologických zbraní),… 337 views, 14 likes, 1 loves, 0 comments, 13 shares, Facebook Watch Videos from OSM: Dr. Lee Merrittová mluví o otázce možné neplodnosti způsobenou covid…
   ——————————————
   V závere dokumentu Dr.Lee Merrittová poznamenáva, že tieto vakcíny – v tomto zložení – nedostávajú-nedostávali chazarski židia a Fíni – už som tu komentoval prečo práve títo /ako návrat bielych neožidov – v rámci výmeny obyvateľstva v zemi zasľúbenej/.

  • Karkulka – Švajčiarsko je celkovo – aj v liečbe tých najťažších stavov – absolútna špička, a v starostlivosti o pacientov takisto. Prijímalo, liečilo (aj vyliečilo) KVALITNÝMI medikamentmi ešte aj v čase „zúriaceho“ „covidu“ beznádejné prípady, a to bezohľadu na to, či bol pacient zapichnutý šmakuládou, alebo nie. Takže vychádzaj z toho, že ZODPOVEDNOSŤ švajčiarskych lekárov oproti našim halabala čipovačom je neporovnateľná.

   • Je fakt, ze sme na tom boli o nieco lepsie ako okolité krajiny… ale napriek tomu lekarom nebolo doporucené predpisovat Ivermektin alebo hydroxychlorokin.
    A ambulancie neboli zatvorené, antibiotika sa predsa len predpisovali. Ani vakcinacny natlak nebol az tak silny ako inde, bolo to na dobrovolnej baze.
    V lete sme s muzom nachytali „covid“, manzel bol na 3 dni hospitalizovany lebo mu to narobilo sarapatu inde ako zvycajne (ma za sebou imunoterapiu kvôli rakovine koze), v nemocnici sa ho pytali, ci chce Paxlovid, on ze v ziadnom pripade nie a tak akceptovali – nenutili ho – a na druhy den sa mohol vratit domov, kde si to este par dni vylezal.
    Svajciarsko uz nie je také, aké som spoznala v r. 1974, ale da sa to vydrzat…:-)))
    Dufam, ze sa vlada ukaze na urovni a nenecha nas pomriet od hladu v zime ci zmrznut….

  • Dočkajte času, jak hus klasu. ( Bodaj sme sa mýlili !!!!!)

 9. z jedné diskuze

  Připomenu web, který dává informace o tom, jak špatná která šarže je a kde si lidi mohou hledat, jestli měli smůlu nebo ne.

  https://www.howbadismybatch.com/

  (a ještě doplním – třeba malé děti 5-11 let, kterým jejich super rodiče nechali píchnout tyhle “vakcíny”, mají aktuálně o 22% vyšší úmrtnost (!!!!) než děti nenapíchané tím sajrajtem. “UK Gov. pauses COVID Vaccine roll-out to 5 to 11-year-old Children after 22% increase in Deaths among age group since NHS began to Vaccinate them” – https://expose-news.com/2022/09/17/uk-gov-stops-covid-vaccine-5-to-11-after-increase-in-deaths/ )

  zdroj – https://bornova.pub/2022/separatisticke-republiky-se-zrejme-pripoji-k-rusku-zitra/#comments

  • Ja tiež len v rámci konceptuálnej gramotnosti pripomínam poznámku V.V.Pjakina – jednak podľa neho o pripravovanom holokauste židov 2, pred čím Pjakin varuje, že by to mala byť skúška nášho človečenstva /ako genocída z našej strany – staneme sa zvermi/, jednak – podľa Pjakina – o chystanej výmene periérie moci GMS /Globálneho prediktora/ – výmene židov – za scientológov! Teda – už podľa tohoto – scientológovia nie sú národnosť, ale sekta – čo opäť potvrdzuje, že ani židia nie sú národnosť, ale ekta. Teraz inak.

   Trochu nerozumiem – aký duálny systém súperenia chce vytvoriť GMS v rámci novej scientologickej periférie moci – keď v rámci židovskej periférie moci dlhodobo fungujú dva tandémové koncepty – talmud a tóra. Odhadujem však, že by mohlo ísť o dva súperiace tandémové koncepty – scientológovia a hnutie New Age.

   To len ako poznámka na registrovanie zmien na najvyššej úrovni riadenia – ktoré budú pre väčšinu ľudí nepostrehnuteľné – až budú jdeného dňa hotové.

   • KONTEXT:
    hľadač pravdy
    28/09/2022 at 19:41
    Ad
    „mix všetkého možného sa dnes označuje slovným spojením New Age – čo je z minulosti premenované učenie teozofov, ktorí pôsobili v satanistickej ,,Teozofickej spoločnosti“.
    New Age je ,,viera“ ,,Nového veku“, ktorá je pripravovaná otupeným masám, ako ,,náboženstvo jedného sveta“.“

    • Israismael

     A tieto zlataniný my chcel spolu s tebou splechnut do očí ze práve toto som ja chcel dať tu ľuďom ako nejaké slovo New Age.. . Nehorázne obviňovanie!!!!!!. V živote som nič také nesledoval ani neviem co sa píše v talmude ci tore a pod veci islamského charakteru a pod… Takí ľudia čo nemôžu ani len tušiť z akého Zdroja to mam, a tým pádom nemôžu mať ani poznatky o tom odkiaľ je ten Zdroj, ale za to vedia hnusne a krivo obviniť…
     To sú väčšinou ľudia čo nemôžu a nevedia oddeliť co je čisté a co pokrivene a špinavé.. . Ľahko sa hovorí o svete co sa deje z viditeľného hľadiska a co vnímaš človek, ale ťažko sa chápe niečo čo je oveľa podstatnejšie ale je neviditeľné… Anal =litikov je po svete množina, spústu veľa a dokážu aj spísať nejaké slovo pre ľudí (ci skopírovať) .. Ja som nikdy nepísal inak len svojimi vlastnými slovami, svojim duchom všetko tak ako viem a ako som to dostal .
     .nebol by som ani len ozval už tu, ale keď som videl tento tvoj komentár vyššie stačilo mi s tým New Age.. NIČ CO POZNÁM NIKDY NEPOCHADZALO ANI NEBUDE Z MYŠLIENOK NEW AGE.. ZAPAMATUJ SI TO ČLOVEK MAROŠ.. A ZAPAMATUJ SI TO NAVŽDY… OFF.. OFF

     • Este nemate dostatocne spracovane PG, nieje v kontradikcii s KSB.

 10. prt v potrupí

  Mlynček na mäso beží na plné obrátky. Odvedenci z Ukrajiny idú priamo do prvej línie a ich mŕtvoly upchávajú lesy a cesty. Rusi zaspali a riešia blbé referendá.

 11. …vďaka za článok aj komentáre, s tým rozhlasom je to pravda…predch.gener.to stačilo a žili…Israismael už mnoho ľudí veľmi dobre vie, z akého zdroja si písal, verím tomu, že časom sa pridajú ďalší….

  • Israismael

   Áno len toto poznanie porazí temno tohto sveta.. Porazí to vznikajúce NWO ten poriadok ktory sa chystá.. Kapitalizmus je už skoro mŕtvy, komunizmus bude znovu len nakrátko a ateizmus zomrie za chvíľu len čo sa to rozšíri to Svetlo poznania.. Bude to ako blesk .. Ale z tejto pliagy o chvíľu vzíde to co je ešte stokrát horšie.. NEW WORLD ORDER… Z pliagy komunizmu, kapitalizmu ateizmu fašizmu vznikne to najhoršie semeno, ktoré bude chcieť zadusit globálne všetkých ľudí, pretože budú chcieť vnútiť ľuďom život bez Poznania Boha(nemyslím tým bludov z náboženstiev ale pravého B cez Prave Pozanie), a to tesne pred posledným súdom keď sa ešte mnohí budú môcť zachrániť a dostať sa z temných zovretí, ale zabránia im to … Tak ešte toľko k tomu…. co ma potešilo Alenka, ze už sa to áno šíri ako oheň k srdciam. ten Zdroj.. Ľudia musia 9vedieť ako to bolo so svetom ako sa pálili biblie od 6st pred Kristom až do 20 tého storočia n. l, ze prečo to pálili keď tam bolo prave slovo a tie terajšie sú písané proti Slovu pravdy, komfrontacie(preto boli pálené kedysi a aj kvôli tomu ze aby mali kňazi moc nad ľuďmi)…. Miliárdi ľudí nevie, ze prišiel na Zem Duch Pravdy aby ešte raz povedal a spísal to zachraňujúce Slovo a v Pravde vysvetľuje co všetko bolo pomýlené jezuitmi a katolíkmi a vlastne všetkými denominaciami a náboženstvami sveta.. Tak politicky, svetský aj vojensky ci očami je svet viditeľný a známy co sa deje a to sa aj komentuje co je viditeľné, ale duchovné to bolo v biblii naozaj často pomylene a k Pravde je jediný Zdroj. Aj ten je už viditeľný pre tých co,, vidia „.. .

   • “ a k Pravde je jediný Zdroj“ – a o ten sa prú všetci a ty si jeden z nich! Áno – nasledujte Israel a Ismael! To je nám to blízke! FUCK YOU!

    Hovorí sa, že najviac lepí medvedie hovno. Omyl!

    • Israismael

     Prečo ma provokujes aby som sem znova písal?.. Baví ta to tými poznámkami?.. Isra nemá nič spoločné s israelom ci Izraelom, už som to tu par krát písal…A ismael je meno kohosi o ktorom tebe tiež nebudem zdôrazňovať význam toho mena… Ty sa to všetko raz dozvieš ale až otrcis svoje,, contle“síce bude ti to vysvetlene ale už zrejme zbytočne pre tvoje JA… Tebe nejdem nič vysvetľovať lebo tebe by to aj tak nebolo vhodné a ani dôstojne.. Tebe je zbytočné vysvetľovať ti nejaké Slovo .. Popritom ti príde vysvetlenie a to sa neobávam … ze ako si spravoval svoju, hrivnu“… Ci si bol len nula alebo dokonca dve nuly, ktoré často vysia na dverách za ktorými v,, troneni“ hnojis túto hrubo hmotnú Zem, alebo ti bude vysvetlene ze si hodný ako kameň ktorý bude vhodný pre ďalšiu výstavbu v novej ríši… MAROSKO

     • Si si nevšimol, že ten komentár hľadača pravdy som skrátil len na jeho vyjadrenie podstaty – bez adresy na teba? Takže čo sa vzťahuješ? Som konktétne teba – odídenca – spojil s New Age? Ale aj tak si trafená hus? No tak znovu!
      „mix všetkého možného sa dnes označuje slovným spojením New Age – čo je z minulosti premenované učenie teozofov, ktorí pôsobili v satanistickej ,,Teozofickej spoločnosti“.
      New Age je ,,viera“ ,,Nového veku“, ktorá je pripravovaná otupeným masám, ako ,,náboženstvo jedného sveta“.“

      A nech ťa šlak trafí!

     • zvrhlý deduško večerníček

      Ismael, kokos vy ste tu asi všetci jemne pribrzdení …! Načo preboha na neho reaguješ ? Si normálny ? Čo si myslíš že dosiahneš ? Grobian jeho úrovne rodzumie len jeho vlastnej medicíne. Pošli ho do p!če a kľudne si tu ďalej píš tie svoje magoroviny. Kto si to bude chcieť prečítať, ten si to prečíta a na neho kašli, nech si tu pobehuje s tým svojím šrobováčikom ! Sťažujete sa tu že vám lezie na nervy a zároveň ho kŕmite reakciami na jeho výgrcky. Veď práve z toho on žije, chudák … 😀 😀

     • zvrhlý deduško večerníček
      02/10/2022 at 1:18

      „Ale dobre“ ? Ale dobre čo, Maroško ? Už chceš byť kamarát ty potkan ? Lebo buzerovať a navážať da vieš len do tých čo sa nevedia brániť ? Takýchto mentálnych žebrákov ako si ty mám najradšej …

      Ad
      Maroš
      01/10/2022 at 20:09

      He – ja nemám holú riť – ja ju mám chlpatú!
      Ale dobre.
      —————————————–
      Zvrhlé klbko nervov. Ešte si myslíš o sebe, že si sexi? Hysterka je sexi?

      Ja – tu vždy hrám sám za seba – ak niekomu vyhovuje, že tým hrám aj za neho – budiš.
      Už som tu viac krát povedal, že sa nemienim s nikým scukávať. Takže ja som niekedy povedal, že som chcel byť s tebou „chatový Badatel kamarát“? Tým „Ale dobre“? To znamenalo, že som po tebe nechcel hodiť stoličku – a?!

      He- keď s niečim-niekym nesúhlasím – tak sa vám nepáči. Keď s niekým-niečim súhlasím – tiež sa vám nepáči! Prečo? Pretože tu kreténi bojujete o „vzťahy“ a žiarlite na každé možné vytvorenie nejakého vzťahu. Z chybného pozorovania sa môže niekomu zdať, že aj ja žiarlim na nejaké „vzťahy tu“ – lenže to má inú podstatu – ja som VŠEOBECNE proti vzťahom tu – to si nechajte pre sociálne siete – toto nemá byť sociálna sieť vy debili! Pretože v okamihu keď sa vytvára sieť – vytvára sa aj hierarchia! Chcete? Ja nie!

      Otvorene poviem – mne sa tu vyslovene nepáči, keď niekto chce vytvárať vzťah so mnou – lebo je to pasca – a rovnako sa mi nepáči, keď tu registrujem primitívne podlizovanie a nadbiehanie a „vytváranie sociálnej siete“ podobnej FCB – lajky – nelajky a okruhy priaznivcov. Podstata – mám predstavu, že nielen tu – by mal byť každý diskutér sám za seba a nesnažiť sa vytvárať virtuálne klany! Ak klan – tak fyzicky – medzi fyzicky známymi osobami! A prečo tu výhradne jednotlivo? Pretože to je základ horizontálnej organizácie – každý za svoju ideu a svojím presvedčením a svojimi schopnosťami! Ale nie kurva – tu sa vždy musí niekto zhŕknuť do nejakého kŕdla husí! Tak si gágaj idiot kto s kým! Už len tvoj nick vyžaruje, že niečo nie je v poriadku – a recesiu rozoznám. Ale ty nie si recesista – ty si od samého začiatku podvraťák!

     • Vymením tie tvoje infantilné, satanistické, AI, FCB, debilizačné smajlíky za „dva vzácne malé dolíčky nad ženským pozadím“ – potom sa rád zapotím! Inak…
      https://d2gg9evh47fn9z.cloudfront.net/800px_COLOURBOX5076556.jpg

     • zvrhlý deduško večerníček

      Ale veď nehysterči Maroško. Všetko bude tak ako ty povieš, neboj sa. A teraz sa ukľudníme, pozri pôjdem s tebou : hlboký nádych….výdych…. Mysli na niečo romantické, napr. keď si prvý raz pretiahol kozu v ohrade tam na rodnej samote odkiaľ pochádzaš …. To boli tvoje najlepšie časy, tvoje „heydays,“ všakže ?
      Pane bože ! 😀 😀 😀 (-_Q)

      Inak smajlíky sú tu na vyjadrenie neverbálnej komunikácie ktorá pri písaní chýba. Nemôžu byť infantilné, debilizačné alebo nejaké iné. Sú aké sú, to len v tvojom mentálnom svete majú atribúty o ktorých tu píšeš . 🙂 (-_Q)

    • zvrhlý deduško večerníček

     Ty ale počuj, nezapotil si sa príliš pri tom zúfalom copy/paste-ovaní ? To by ma mrzelo … 😀 😀 😀

 12. Z ľudí okolo mňa sa vyplavuje čierny jemný prášok…

  • z ľudí sa vyplavuje?
   močom?
   stolicou?
   kedy sa vyplavuje?
   čo znamená „vyplavuje“?
   ako to zbadali?

   • kBed sa boli vycikat

    • Vycikať prášok v instantnej podobe? „Naposledy“ som takto vycikal „zváračské cundre“ – čierne kvapkovité ostré purínové obličkové kamienky po obličkovej kolike, v nemocnici v Dunajskej Strede . Cinkalo to do misy – dodnes ľutujem, že som si ich pár nevzal – ale bol som vtedy grogy. Presne kopírovali tvar nimi upchatých nefronov. Kolika je žralok zahryznutý do boku, ktorý nepustí.

     Inak – keď sa ryžuje riečne zlato, tak sa tiež vyplavuje čierny magnetit v podobe prášku. Je to len uhol pohľadu na vyjadrenie skupenstva. Aj zo soli z potu je nakoniec prášok.

     • keď to cinklo Maroš neboli to obyčajné kamienky možno to boli diamanty a ty si ich nechal chirurgovi a on ich speňažil v zlatní
      ctve lebo boli purínové a puríny upchávajú običky ktoré obsahuje pivo a premiena ich na vzácne kovy, manžeelke si mohol urobit náhrdelník

     • Božena: Predstavujem si ťa ako chlapa s veľkým bruchom, ktorý sedí za počítačom, a vypisuje že je atraktívna blondýnka.

     • Božka, tu musíš polopate, ak chceš, aby ťa pochopil úplne každý.

 13. …áno Israismael, Pravda ako jediný zdroj je viditeľná pre tých, kt.vidia a vidieť chcú….

  • Israismael

   Ešte aj z tohto Alenka si niektorí urobia,, srandu “ co o chvíľu sem dám nižšie pod tento komentár… . Dávam to sem len preto aby aspoň niektorí pochopili.. Aby aspoň niektorí pochopili co sa deje vo svete pretože to všetko zlo a absolútne zlyhanie ľudstva spôsobí veľkú a obrovskú očistu co sa bude rovnať pre mnohých konečná stanica, katastrofa, apokalypsa .. Stop pre celkové bytie temnot a im podobných ľudí a to navždy .podotýkam 80% ľudstva bolo temných pred nie veľa rokmi dozadu . Donekonečna sa nebude hrať Najvyšší s týmto nerozumným a pochabym ľudstvom, ktore sa 80-tich % s v kolektívnom vedomí pre túto Zem prikláňa k temnotam a prebije tak v zákone vesmíru duse Svetleho vedomie a tak to aj teraz vyzerá na planéte ako vyzerá .ze zatiaľ víťazi temno na Zemi lebo ma prevahu a ak to takto pôjde ešte pár rokov 4-5 možno 6 rokov tak to skončí absolútnou skazou pre ľudí… Ja nestrasim ani nič… Preberte sa, kto ešte môže.. Myslím to v dobrom zmysle nie v kritike … Však ja vám tu nedávam do rozumu niečo čo je na výsmech, na kohosi posmesky…. ale vám chcem pomôcť aspoň poniektorym.. .. Si predstavte plod ovocia napr hrušku a sledujte ten priebeh plodu ako sa vyvíja… Píšem to pre porovnanie deja a pochopenie ako je to aj s človekom . Vynechám rast stromu od samotného zasadenia… Najskôr teda keď už je strom zrelý na plodenie, tak vzniká kvet….. potom to ide ďalej do nezreleho zeleneho plodu po kvete, potom čas dozretia, nakoniec zber v krásnom plode alebo zahnitie a zničenie plodu hrušky , co sa vzťahuje na jej prezretost a zhnitie, nepoužitie… Taka istá chronológia prebieha aj u človeka pre porovnanie.. Ešte raz píšem pre porovnanie a pochopenie, aby ma niekto neobvinoval co to porovnávam a pod .. Porovnávam to lebo tak to je aj s človekom.. Najskôr kvet=plod v tele matky, malé telo už s dusou po pôrode vyvíjajúce sa na zemi cez rodičov, ďalej rast človeka , co je doba mladosti a dospievanie, učenie, potom v zrelom veku by mal dospieť clovek k poznaniu ze prečo odkiaľ kam – čiže mal by človek dospieť k poznaniu ak nie je ovšem zabedneny temnom ..na záver v starobe je tu bud človek spôsobilý pre ďalší postup v smere Raj, alebo prezrety človek duša neznala seba, uvedomujúc len rozum a nie ducha a neznala prečo prišla a kam odchádza a je teda bez použitia ako ta hruška co zhnila, teda odpadne zo stromu a zhnije v zemi..
   Vy posmievaci nemáte ani miligram poznania a vás to zabije ta neznalosť o chvíľu keď pôjde do tuhého záverečná fáza udalosti na tejto Zemi, lebo nebudete vedieť ako sa pohnúť v tých dňoch a niekto bude po vás požadovať Poznanie a ako ste sa vyvinuli ako ľudia.. Absolútne zúfalstvo príde… A teraz dám jedno posolstvo… Ci veríte ci nie to už je na každom ci si to vôbec prečíta… Však môže to človek aj odignorovať ako taraninu ci magorovinu… Slobodná vôľa rozhoduje aj v tomto ako vo všetkom….

 14. Israismael

  Takže pridám sem jedno dôležité varovanie ale zároveň aj nádej v konečnej fáze….
  IMANUELOVO proroctvo zo dňa 6. decembra 1941 (deň jeho pozemskej smrti):

  V MARCI ZAPOČNE SA…
  Jedného marca započne sa… konečné dianie, ktoré v proroctvách je…. a Biblii je v podobenstvach…

  Začne to strašlivou nákazou, ktorá sa objaví náhle a za tri týždne dve tretiny ľudstva skolí. Až následne spozná ľudstvo, že uprostred súdu stojí, skôr nie! Skôr nie! Ľudia budú o spravodlivosti BOŽEJ pochybovať, keď iba tí takzvaní „dobrí“ budú zo Zeme odvolávaní. Všetko len ľudia, o ktorých JEŽIŠ hlásal, že vlažní budú vyvrhnutí.(vlazni sú poväčšinou ti ludia, ktorí sú ateisti, oni pôjdu prví zo zeme out)

  Budú to všetko tie ľudské duše, ktoré sa nevyvinuli, ktoré nie sú dostatočne dobré, aby mohli vstúpiť do Tisícročnej ríše(svet po očiste, po odstránení úplného temna zo zeme, tJ zbraní atomiek, nepravych ľudí, inštitúcií, organizácií a pod).. , ale ani také zlé, aby upadli do rozkladu.

  Tí takzvaní „dobrí“ ľudia, ktorí však ani nič dobré nevykonali, lebo netúžili po svetle. Medzi ľuďmi sa rozšíri zúfalstvo, aké si žiaden človek nedokáže predstaviť. Prečo, budú kričať, si BOH len tých dobrých berie zo Zeme?

  Na tisíce a tisíce budú ľudia páchať samovraždy, na čo však lekári a vedci budú mať vysvetlenie! Pôjde údajne o nákazlivý bacil alebo vírus, ktorý vraj ešte nebol objavený. A na tisíce a tisíce budú pod tlakom lúčov Svetla ľudia šalieť. I v tomto prípade bude lekárska veda tvrdiť, že ide o údajný vírus, ktorý sa usádza v mozgu. Ale pomôcť nedokáže žiaden lekár sveta!

  Všetky tie ľudské duše, ktoré budú v tom čase odvolané zo Zeme, nie sú ešte stratené. Dostanú príležitosť dozrievať na nižších planétach, až pokým aj tam nezapočne posledný súd. Zem je jediná planéta, na ktorú môžu prísť ľudskí duchovia rôznej duchovnej zrelosti súčasne. Existujú i ďalšie planéty, na ktorých je umožnené žiť ľudským duchom; avšak Zem je tá najdôležitejšia planéta, keďže na nej pôsobia žiarenia z najrôznejších kútov stvorenia spolu. Keď títo vlažní, ako vravel JEŽIŠ, budú vyvrhnutí, tak až vtedy započne ten skutočný konečný boj.(upozorňujem sme blízko konečnej fázy)

  Potom po prvýkrát povstane na Zemi Svetlo v priamom strete voči temnu. A tento konečný boj potrvá len pár mesiacov.(cca 6mes)…jedna sa o poslednú a záverečnú fázu celého suzenia (suzenie ma trvať 7r)..

  Nemožno opísať zdesenie, ktoré potom v krátkom čase doľahne na celé ľudstvo.

  Dopisal som do textu v zátvorkách vysvetlenia… Tod vsjo….

 15. „kazdy-tyzden-umieraju-statisice-plne-ockovanych-ludi“ – píšete v októbri 2022! Ani vtedy, ani dnes, (po polroku neskor) s tým nemožem súhlasiť. Poznám totiž hodne plne zaočkovaných ľudí, ktorí veselo si žijú! Dokonca jeden žije v mojom blízkom okolí, a tak mi lezie tak na nervy, že občas si myslím, že aj by bolo dobré, ak by naňho platil tento mýtus s očkovaním. Ale neplatí…

Pridajte komentár

*