Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Žiadne globálne otepľovanie: Podľa dát NOAA, už ôsmy rok pokračuje globálne ochladzovanie


Print Friendly, PDF & Email

Žiadne globálne otepľovanie: Podľa dát NOAA, už ôsmy rok pokračuje globálne ochladzovanie

(Lance D. Johnson, Natural News) Podľa najnovších údajov amerického Národného úradu pre oceán a atmosféru (NOAA) za posledné desaťročie nedošlo k žiadnemu „globálnemu otepľovaniu“.

Namiesto toho globálne ochladzovanie pokračuje už ôsmy rok po sebe! Satelitné údaje NASA uvádzajú pokles priemerných globálnych teplôt o 0,11 °C v prepočte na desaťročie počas posledných ôsmych rokov a piatich mesiacov.

Emisie CO2, či už prírodné alebo spôsobené človekom, neprivádzajú svet do „existenčnej krízy“ globálneho otepľovania, ako to tvrdia klimatickí alarmisti.

Napriek 475 miliardám ton emisií CO2 vypustených človekom do zemskej atmosféry, za posledné desaťročie stále neexistuje žiadny dôkaz, že globálne otepľovanie existuje, alebo že „ukončí planétu v podobe, ako ju poznáme“.

Efekt skleníkových plynov nie je jediným hnacím motorom globálnych teplôt a emisie CO2 neukončia svet

Ukazuje sa, že samotný efekt skleníkových plynov (pozorovaný len v malom meradle) nie je možné rozšíriť na celú planétu. Existuje mnoho mätúcich faktorov v klíme, počasí a ekológii, ktoré udržujú efekt skleníkových plynov v rovnováhe.

Nepredvídateľnosť sezónnych vzdušných más, morských prúdov, tektonickej aktivity, fotosyntézy a slnečnej aktivity sú veľké mätúce faktory, na ktoré sa zabúda, keď sa alarmisti globálneho otepľovania zameriavajú len na CO2 a skleníkový efekt.

Programy modifikácie počasia a geoinžinierstvo môžu byť tiež použité na manipuláciu s prírodnými procesmi, poveternostnými vzormi a teplotou, čím sa skresľujú údaje o celkovej teplote. Samozrejme, neexistuje spoľahlivý spôsob, ako presne zmerať teplotu Zeme, keďže v atmosfére, na zemi a v oceánoch sa momentálne vyskytuje veľké množstvo premenných.

Čo však vieme, je to, čo môžeme cítiť v našich vlastných regionálnych klimatických podmienkach zo sezóny na sezónu.

Napríklad, severovýchod USA momentálne zažíva rekordne nízke teploty. Na vrchole hory Mt. Washington v štáte New Hampshire bola práve zaznamenaná rekordne nízka teplota -43 stupňov Celzia s pocitovou teplotou -77 stupňov Celzia.

Rekordná masa sibírskeho vzduchu pokryla počas vianočného týždňa skoro celé Spojené štáty a priniesla takmer rekordné minimá až na Floridu. Dokonca aj médiá strašiace globálnym otepľovaním informovali o rekordných arktických teplotách na severovýchode USA, pričom sa objavili správy, v ktorých sa uvádzalo:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Arktická epidémia láme rekordy na severovýchode. Na juhu USA bolo takmer rekordné minimum hurikánov počas hurikánovej sezóny 2022.“

„Overovatelia faktov“ šíria neopodstatnený strach z globálneho otepľovania a ignorujú trendy ochladzovania

Korelácia nerovná sa príčinná súvislosť. Úrovne CO2 sú ľahkomyseľne korelované s minulými trendmi otepľovania, no znaky ochladzovania sú ignorované.

Keď sa s rastúcimi hladinami CO2 vracajú cykly ochladzovania (ako to bolo pozorované za posledných osem rokov), celá teória o takzvannom globálnom otepľovaní v dôsledku nárastu CO2 stráca svoju dôveryhodnosť.

Samozrejme, „overovatelia faktov“ údaje o globálnom ochladzovaní za posledné desaťročie rýchlo zamietli. Najnovšie „overenie faktov“ z 3. februára to však bude mať s pretláčaním podvodu o globálnom otepľovaní o niečo ťažšie.

Overovatelia faktov teraz tvrdia, že osemročné údaje o globálnom ochladzovaní „nie sú trendom“, a že by sme sa mali pripravovať na koniec planéty. Podľa nich „osem chladnejších rokov nemožno extrapolovať na vyvodenie záverov o dlhodobom globálnom otepľovaní“.

Kontrolóri faktov ďalej tvrdia, že osemročné údaje o globálnom ochladzovaní nemenia celkovú trajektóriu globálneho otepľovania za posledných niekoľko desaťročí.

Môžu síce extrapolovať údaje za niekoľko desaťročí, aby „dokázali“ svoju teóriu a predali svoj príbeh v prospech globálnej elity, ale nedokážu rozpoznať trendy ochladzovania a prečo sú výkyvy teplôt súčasťou väčšieho cyklu, ktorý je mimo dosahu človeka.

Záver

Ak by neexistovala globálna ekonomická agenda, ktorú chcú globalisti realizovať, nemali by sme ani dôvod obávať sa zvyšujúcich sa teplôt.

Samozrejme, všetok strach a panika je šírená páve preto – motivovať vlády, aby sa pridržiavali globálnej agendy prospešnej len pre pár vyvolených „elít“, ktoré vo svete vytvárajú rôzne umelé krízy.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: Natural News, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Kiežby ale u nás je rok od roku teplejšie. V lete som bol na mieste bývalých polí kde stavajú novú štvrť a časť je spravená cesta a chodníky s lampami zatím bez domov. Tak som skúsil naboso ale nedalo sa jak bola tá asfaltka rozpálená. Neviem ako tam ľudia chcú žiť v takom pekle. V starej časti dediny kde je to viac členité to už tak rozpálené nebolo, len tam na rovine.

  • Franta Záruba

   Poslechněte si pana Staňka a pochopíte.

  • kvakcína je sloboda

   pretože betón a asfalt sálajú prijaté teplo a preto to budí dojem, že je teplejšie;
   betónové mestá sú peklom v lete a aj vždy boli – na vidieku a v prírode stačí tú horúčavu absorbovať zeleň – stromy, rastliny;
   pamätám si z detských čias – mala som biele sandále a bola taká horúčava, že sa asfalt topil a ja som si od toho asfaltu tie biele topánky zašpinila a už to nešlo očistiť! – a to je pekných pár desaťročí dozadu!!!
   tí hajzli nás totiž permanentne chcú niečim strašiť, slabšie povahy sa z toho môžu zblázniť a preto si to netreba všímať

   • Ja som „miloval“ tie – na zdravé zakopnutie – vyduté puchiere na asfaltových chodníkoch, keď fušeri betonári neurobili dilatačné škáry, a fušeri asfaltéri pokrývali mokrý betón hneď po daždi. Pome pome!

  • Kedysi sme mali v meste kupko a všetky chodníky v areáli boli z asfaltu a minimum plochy z betónových „kociek“ 50×50. Keď bol hyc tak väčšina ľudí ktorí chodili na boso napr. do bufetu nešli po asfaltovom chodníku ale popri ňom po tráve – nedalo sa po ňom ísť – pálil jaxviňa. Niekedy keď som prebehol po tomto asfalte tak sa mi nalepil na nohu lebo na niektorých miestach bol už tekutý od horka.
   Kupko v meste cca v 1998 r. zrušili a hlavne že postavili všelijaké herne, oplotené platené športoviská kde sa človek nedostane bez toho aby nemusel vysvetľovať čo tam robí a čo tam vlastne chce.
   A tiež v meste kde to len ide – na letnom štadióne, v parkoch a pod. sa rozmáha zákaz vodenia psov, bicyklov, zákazy vjazdu, fotenia či vstupu – mesto sa pre človeka postupne stáva prostredím, ktoré ho začína šikanovať a obmedzovať.
   Dokonca nedavno zahatali hlavnú cestu z mesta čo viedla do lesov a k jazerám a k rieke – jazdili tam predtým l rybári, lesaci, turisti a kdekto celých sto rokov – to viem od starého otca keď ešte žil (ročník 1911) – a just tam postavili obrovskú halu – zahraničnú firmu rovno to búchali na tú cestu do prírody. Mne už to pripadá ako zámer odrezat obyvateľov mesta od prírody a nie ako len svojvôla. Obísť sa to moc nedá – 3 km na každú stranu je kanál a až potom mosty. Takže keď teraz idem na medvedí cesnak k rieke tak sa musím jak blbec – a tiež ako ďalší – trmácať obklukou po rozbitých cestách na bycikli. Autom sa tam nedá.

   • mariankosmac

    ,,zámer odrezat obyvateľov mesta od prírody a nie ako len svojvôla“ Vyzerá to tak. U nás nedávno úplne odstránili most cez rieku ktorý viedol na polia a pásu lesíka pri poliach. Najprv mizli z mostu dosky a bola tam stále väčšia diera ale ľudia to preskakovali a moc ľudí tam ani nechodilo. Potom som tam videl nejakého pána ako si priniesol dosky a opravil to a keď som okolo išiel nabudúce už tam vôbec most nebol.

    Ale to ani nemusí byť zámer odrezať od prírody ale jednoducho všetko je dnes súkromné a každý si to chce nechať pre seba a nie deliť sa s ľuďmi.

   • Jasné že je to zámer. Je to priamo v Agendách 20xx. Ľudí nahnať do miest za veľký múr a nepustiť do prírody, pod zámienkou že v divočine sú strašné choroby.

 2. Tohle je taky součástí plánu . Ničení soběstačnosti .Nejdřív likvidovali slepice teď jabloňové sady po celé ČR. Ale že tak najednou mají naspěch. Samosběr nedovolili nebylo kdy v tom zápale pro likvidaci.
  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3.563427-ovocnari-zlikviduji-asi-desetinu-jablonovych-sadu-na-pestovani-prodelavaji
  Hmyz v potravinách a umělé maso – Ivana Stenzlová. video.
  https://www.youtube.com/watch?v=mAlQAGEc_1U

 3. Ja ako záhradkár len môžem konštatovať, že uplynulých aspoň 10 rokov je normálnych, súdiac podľa termínov zberu zeleniny a ovocia. A nakoľko sa na mojej záhradke oteplenie neprejavuje, potom to oteplenie nemôže byť globálne Slightly Smiling Face

 4. Je jednoduchšie vyhlásiť, že za všetky zmeny klímy môže – človek a technická civilizácia. A ak jeden výrobok nahradíme – druhým, bude to krásne a efektívne. A keď časom – zistíme, že to až tak pozitívne neovplyvní – zmenu prírodných procesov, vymyslíme ďalšiu klimatickú núdzu a ďalšiu zmenu technológie. A tak – dokola.
  Ako napr. – sme prešli na nové úsporné LED žiarovky, ktoré síce znižujú spotrebu elektrickej energie, ale už nikto nepovedal, že vytvárajú svetelný smog, intenzívnejší o 30 – 40% ako pôvodný, ktorý je jedným z faktorov výrazného poklesu hmyzu na európskom teritóriu. Prečo po – A nepovieme aj B?

  Prečo nepovieme, že skutočná klimatická stopa elektromobilov je, podstatne väčšia oproti pôvodným predpokladom, pretože musíme akosi počítať aj s výrobou a spotrebou elektriny, ktorej z roka na rok – je menej a je už – neporovnateľne drahšia a jaksi – nedostupnejšia ? Čo – hlavne v DE, teraz s tými – elektromobilmi?!

  Áno! Musíme uznať, že jeden z hlavných problémov v spoločnosti je – zbytočná spotreba a zbytočná produkcia rôznych tovarov a služieb – za účelom dosahovania stále vyššieho medziročného HDP! Aký národo-hospodárský – blábol a stupidita!

  Ale otázka klímy – nie je len o tom, lebo:
  Zlý, nepodarený človek, ktorý by mal radšej spáchať samovraždu, aby zachránil planétu – Zem..

  Je to komplexná téma.
  Citácia (skrátená) Petra Staněka:

  „Nejedná sa o globálne otepľovanie. Je to i zmena prírodných podmienok na planéte Zem, ktoré sa týkajú atmosféry, oceánu, flóry a fauny a všetkých ďalších procesov. Musíme skúmať cykličnosť týchto procesov, pretože tieto procesy cyklujú bez ohľadu na to, či tu človek bol alebo nebol. Ďalšou rovinou je časová dimenzia týchto procesov, pretože sa ukazuje, že všetky klimatické modely sa mýlili a tempo zmeny je podstatne rýchlejšie, 10 až 20 krát, ako sme pôvodne uvažovali. Ďalšou nesmierne dôležitou vecou je – systémovosť dopadu.
  A samozrejme, potom je tu otázka vesmírnych vplyvov. Všetci sa tvária, že planéta sama vytvára procesy globálneho otepľovania a ochladzovania, ukazuje sa však, že intenzita vesmírnych vplyvov môže byť nesmierne veľká. Je to nielen rotácia a precesia zemskej osi, obeh Zeme okolo Slnka, zmena pozície slnečnej sústavy v galaktickom systéme, ale i postavenie vlastného pohľadu na planétu Zem.
  Jednou zo zvláštnosti pri cykloch je, že pred 413 tis. rokmi bola na planéte teplota vyššia o 3 stupne, ale zároveň hladina CO2 bola na polovičnej úrovni. Znamená to skutočné potvrdenie toho, že CO2 – nie je jediným strojcom skleníkového efektu a zvyšovania teploty na planéte“.

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,“siedmy“ koná a to čo malo tu nastať-postupne aj nastáva v princípe jeho rozhodovania,,,,,,,sl.vláda koná voči rusku zaujato a občanov priamo vťahuje do konfliktu a znášania neprimeraných dôsledkov a následkov tohoto súboja nenažranosti a pýchy egoistického západu so skromnosťou a rozumnosťou hrdého východu,,,,,,,tu nemá nikto pokoja-kým tu budú niekto ako oni,tí ktorí vyčnievajú z radov a šliapu po chrbátoch ohnutých pri práci z nevedomosti a nepozornosti,aby tí-oni sa mali vždy lepšie a lepšie a by nevedomí-nepozorní boli vždy takýto,,,,,,,všetko čo povedal „siedmy“ mám JA už dávno napísané na starom železe už niekoľko rokov-je tam napísaný osud ľudstva ako aj jeho skutky ako aj planéty páchnucej a hnijúcej funghy,,,,,,,to čo je na povrchu-vôjde do vnútra a to čo bolo vo vnútri víjde na povrch,,,,,,,ochladzovanie nieje spôsobené prírodou,či ľudským pričinením,alebo oným bohom-ba práve naopak,ale sila „siedmeho“ pôsobí na všetky elementy ako vyššia autorita obracania logiky ako vyššia mocenská existencia udelená najvyšším všeotcom,,,,,,,zamrznú vám hadie chvosty a kto sa správa ako zviera-bude ako zviera aj žiť,kým na neho rada nepríjde,,,,,,,

 6. Z iného súdka!

  8:00 Slovenský premiér Eduard Heger prisľúbil splniť požiadavku Ukrajiny na dodávky stíhačiek MiG-29. Zatiaľ nie je známe, kedy Kyjev lietadlá dostane.
  MIMORIADNY ONLINE Rusko stupňuje útoky na Ukrajine: Charkov a Záporožie hlásia masívne vzdušné údery | Topky.sk

  Heger je primitívnejší než Briti ! Je to vlastizradca, lebo svojim nesvojprávnym konaním ohrozuje život a bezpečnosť obyvateľov Slovenska !
  Rusko varovalo Britániu pred dôsledkami dodávok bojových lietadiel na Ukrajinu – CZ24.NEWS

 7. všetci si musíme život ktorí nám je daný nejako prežiť, či už je príjemný alebo horší, mňa ale hnevá že nám postupne vyrubujú všetky lesy tam kde som pred tým chodil na hríby rastie iba všelijaký nekvalitný nálet a bodľačie, lesy idú do Ružomberka možno aj toto má nejakú súvislosť s počasím ale neriešil by som to , zimy i letá sa striedali stále raz bolo teplejšie , inokedy chladnejšie. Hnevá ma však to rozširujúce sa oplocovanie pozemkov, lúk i pasienkov, lesná zverina nemá kam ísť, nikdy nebolo každý deň toľko zrazených a usmrtených zvierat na cestách ako je teraz

 8. Hmyzová „valentýnka“ 🙂
  i.postimg.cc/MTYJkMgJ/valentynhmyz.jpg

  ..pojídat hmyz a parazity v nich…

  • No – tak tebe sa to zobrazilo hneď – a desiatky-stovky ostatných sa z toho majú ojebať!

  • Určite nie sú originálne. To bude nejaká čínska náhrada.

  • Hmyz dávali aj v Kauflande – ale plastový/gumový – za každý 20€ nákup. No niektorí predávajúci u pokladne tie sáčky dávali aj za minimálny nákup alebo aj po hrsti. Veľké to dobrodenie – osveta – z ich strany.
   Keď som sa pozrel na stránky Kauflandu tak mi až srdce radosťou poskočilo – jak sa tá spoločnost zaujíma o biologickú rozmanitosť, hotely pre hmyz, problém s plastmi či ľudské práva
   Reku to je snáď vtip.

 9. Přidám sem další zjištění ohledně ko*kovid, kdy vše do sebe třetím rokem zapadá, jako ďábelské PUZZLE!

  1) WHO vydává mezinárodní “pandemickou” smlouvu, která nutí všechny vlády zaměřit se na “dezinformace” v digitálním i fyzickém prostředí. Poté, co zavedla celosvětový lékařský (policejní) stát, pomáhala utajovat biolaboratoře (např. na okrajině) a výzkumy zaměřené na získávání funkcí (Fauci), prosazovala pasy vakcín (tečka nejen do Chorvatska), které segregují, zraňují a zabíjejí, nyní připravuje mezinárodní smlouvu, která by v celosvětovém měřítku uzavřela svobodu slova a vládní odpovědnost:
  reclaimthenet.org/who-releases-international-pandemic-treaty-zero-draft-that-targets-misinformation-and-disinformation

  2) WEF slibuje zákaz “nebezpečných” vajec po vědeckém objevu, že jejich konzumace přirozeně léčí (tedy údajně) ko*kovid:
  newspunch.com/wef-vows-to-ban-dangerous-eggs-after-study-finds-they-cure-covid-naturally/

  Takže, WEF a přisluhovači útočí na vejce (ptačí chřipka) tím, že je označuje za nebezpečná a smrtelně nebezpečná poté, co bylo zjištěno, že tato potravina s vysokým obsahem bílkovin přirozeně léčí ko*kovid.
  = Riziko infarktu a mrtvice je skrze spásné genetické spásné “vakcíny” . Jde o to, že globalisticky orientovaní “vědci” tvrdí, že konzumace vajec může způsobit krevní sraženiny vedoucí ke smrti – což je příhodná zástěrka pro hordy “plně očkovaných” lidí, kteří na injekce umírají každý den. Oni tvrdí, že cholin, živina obsažená ve vejcích, nějakým způsobem přispívá k údajné srážlivosti krve v této superpotravině. Konzumace cholinu je prý důvodem, proč lidé všude na světě náhle a zdánlivě bez příčiny umírají.. JASNĚ A MĚSÍC JE VE ZNAMENÍ ŽLUTÉHO SÝRA A JÁ JSEM FANTOMAS 😀

  3) Další, dnes a denně – tentokrát např. lékařka, která se nechala “očkovat” proti ko* kovid a chlubila se, že se “nic nestalo”, po několika měsících zemřela: twitter.com/goddeketal/status/1621487158619000832
  A zemřela “po krátkém onemocnění, které nesouviselo s kovidem” – a to nedlouho poté, co se sama nechala “očkovat” proti kovid. Byla silnou zastánkyní očkování a před svou smrtí veřejně prohlásila, že se jí po injekci “nic nestalo”.
  Dr. Oveta Fullerová řekla, že si vzala vakcínu a nic se jí nestalo… až na to, že je teď mrtvá.
  pic.twitter.com/hTpPWJol3p
  “They are very, very, very, very safe,” Fuller declared about the COVID jabs she helped get authorized.” = KARMA JE ZDARMA 🙂

  4) Japonský lékař žaluje vládu za to, že odmítá uznat zranění a úmrtí způsobená “vakcínou” proti ko*kovid:
  lifesitenews.com/news/japanese-doctor-files-lawsuit-against-govt-over-refusal-to-acknowledge-covid-vaccine-injuries/
  = Japonská vláda se podílí na masivním utajování údajů, které ukazují, že ko*koid “vakcíny” ničí životy. A Dr. Masanori Fukušima se soudní cestou snaží tyto údaje zveřejnit..

  5) Clevelandská klinika potvrzuje, že kovidové injekce systematicky Ničí imunitní systém, injekci po injekci, rok po roce:
  expose-news.com/2023/02/08/cleveland-clinic-proves-covid-vaccines-destroy-immune-system/
  = Clevelandská klinika, která se trvale řadí mezi nejlepší poskytovatele zdravotní péče ve Spojených státech, má k dispozici údaje, které ukazují, že čím více se člověk nechává “očkovat” proti ko*kovid, tím hůře funguje jeho imunitní systém..

  6) Údaje CDC ukazují, že několikanásobné “očkování” může zkrátit očekávanou délku života až o 24 let.. (dva odazy):
  medrxiv.org/content/10.1101/2022.12.17.22283625v1.full.pdf
  expose-news.com/2023/02/08/cdc-confirm-c19-vaccine-knocks-24years-off-mans-life/
  = Nejnovější zdravotní údaje australské vlády Nového Jižního Walesu (NSW) potvrzují to, před čím varujeme delší dobu: ko*kovid “vakcíny” způsobují AIDS vyvolaný očkováním (VAIDS), který člověka připraví o mnoho let života – a s postupem času stále více..
  A např. v loňském roce bylo zjištěno, že průměrný dvakrát očkovaný Australan, který podstoupil první sérii očkování proti ko*kovid, má 10,72krát vyšší pravděpodobnost, že “chytí ko*kovid”, než jeho neočkovaný protějšek. V letošním roce je u téhož dvakrát očkovaného Australana 20krát vyšší pravděpodobnost, že onemocní, zatímco u jeho protějšků očkovaných třikrát a více je pravděpodobnost onemocnění nejméně 35krát vyšší…

 10. Stredozem sa globálne ochladzuje do januára – februára, a potom sa globálne otepľuje do júla – augusta. Existujú niekoľkoročné cykly, kedy sa na niektorých miestach Zeme ochladzuje a pribúdajú ľadovce, a na iných zas naopak. Vedcom neverím ani nos medzi očami. Súkromné nesfalšované meteostanice sú na internete.

 11. K článku:

  1/ Ujasnime si, že manipulácia s počasím je realita, ale táto manipulácia je vždy lokálna – pretože technológia – zatiaľ – nedokáže ovplyvniť celú planétu – aj keď sa o to entity – snažiace sa ovplyvniť náš ekosystém v prospech seba – snažia Zem klimaticky teraformovať. Tzv. „efekt motýlich krídiel“ dokáže Zem – ako nosič života, ale aj ako živý systém – entalpia – entrofia – vždy spracovať! Efekt motýlich krídiel môžme premenovať aj ako EFEKT PRDNUTIA! ale to by nebolo také úžasné!

  2/ Počasie ako zbraň – áno – momentálne v našom regióne celú zimu prebiehajú presuny zbraní na Ukrajinu – s požehnaním vlastizradcu Gerasima – teda – nikto nepotrebuje zamrznuté výhybky a prasknuté koľajnice – a nikto nechce zmrznuté pripjaťské močiare na presun ruskej techniky! Teda – teplá zima – muchy lietajú!

 12. Teraz treba ofciam vysvetliť, že tzv. meranie uhlíkovej stopy a emisie CO2 sú len podvodom na ožobračenie a kontrolovanie más !!! A každý politik, ktorý toto podporuje, každý novinar, mimovládkár, bankár… všdtci sú zločinci a vlastizradcovi !!

  • No iste – akurát nie tu – diskusné fórum nijako nereprezentuje temperament témy – maximálne sa – ak tak – aktivizujú sektári a náboženskí fanatici.

   • Temperament témy treba aktivizovat aktívnymi diskutérmi ktorých je tu ako húb po daždi &&&

    • Pletieš si šafrán s hubami – ale u teba normálne. Po daždi ak tak dážďovky – snažia sa mať v rámci rodozmeny slizký sex. Aby nezdegenerovali ako židáci.

     • Rada pletiem preto si občas zapletiem šafran do mojho tmavého vrkoča ten by som si nepoplietla s hubami …

     • Ty si skrátka – Virakoča!
      https://neveda.cz › virakoca-nepohlavni-buh-stvoritel-se-zlatou-krvi
      Virakoča, nepohlavní Bůh Stvořitel se zlatou krví
      3. 6. 2021Virakoča, bůh slunce a nejvyšší stvořitel, byl pro inckou říši posvátný, stejně jako zlato. Zlato však nemělo pro Inky materiální hodnotu, ale představovalo krev Virakoči a pot slunce. Pro incké a předincké kultury byl Virakoča nejvyšší stvořitel, který nebyl ani muž, ani žena. Věřící zřídkakdy používali jméno Virakoča kvůli jeho posvátné povaze.

  • kvakcína je sloboda

   ofciam a hlavne kvočkovaným a špáraným nevysvetlíš!!! pre nich je sväté to, čo dáva RTVS, hnojka, narkóza a podobné „pravdu“ šíriace média

   • Netrep hlúposti. Poznám zaočkovaných ľudí, ktorí sú proti naratívom, ktoré presadzuje súčasná vláda a prezidentka (green deal, LGBTIQ, vojna na Ukrajine) a zúčastňujú sa aj protivládnych protestov. Stačí, ako ich nálepkuje minister Naď. Ak by všetci nezaočkovaní vyšli do ulíc, t.j. väčšina obbyvateľov SR, vyzeralo by to na Slovensku zrejme ináč.

 13. Áno nieje to také jednoznačné čo je kto vlastne zač. Moc bych nevsadzal pri hodnotení človeka na to či je ockovaný, pravičak, slusnoclovek, zapadne orientovaný, ateista, či má len základnú školu, študovaný či xxx ďalších kategórii.
  Aj neveriaci prozápadný ateista či jednoduchá sestrička v nemocnuci môže byť lepším človekom než človek veriaci, nábožný alebo vysokovzdelany. Slepí ľudia pri posudzovaní hodnoty človeka vždy vsádzajú na svoj intelekt cez ktorý hodnotia iných. Je to léčka do ktorej spadli z vlastnej zlomyselnosti a z vypočítavosti svojho chladného rozumu. Je to miestnosť bez okien a dverí, ktorú si sami okolo seba vystavali – pre nich samých sú ich vysvetlenia vždy „logické“. Akoby logika rozumu mohla vysvetliť všetky otázky života.

 14. Už naozaj neviem, komu veriť?! Pre istotu neverím nikomu, iba tomu, čo vidím alebo cítim a možem úprimne prehlásiť: horúčava posledného leta bola pre mňa likvidačná a o CO2 iba toľko, že je mi na odpadnutie, ak vo vzduchu nie je dostatok kyslíka, ale je viac oxidu uhličitého. Neznášam preplnené autobusy, hlavne v zime: každý má rád „smrad ale teplo“, ja zas sa bez prívodu čerstvého vzduchu sa doslova dusím (nemám astmu, nemám pľúcne choroby)! Takže, prikláňam sa k tomu, že veru, ľudstvo robí niekde chybu – možno v tom, že je už natoľko hlúpe, že nepozná doležitosť vetrania všade tam, kde je veľa ľudí… že na chvíľu treba otvoriť okno aj napriek tomu, že je vonku zima… Ale vo veľkých mestách ani v exteriéri nie je čistý vzduch – jedine ešte v niektorom lese… v takom, kam nechodia leniví turisti autom!!!

 15. Greendeal a spol tvrdí, že Slunce má na klima minimální vliv. Takže vzniká otázka, co roztavilo dva kilometry tlustý ledovec, co sahal až do Krkonoš. Že by to způsobil CO2 z ohníčků neandrtálců ?

  • Nie, Zem vtedy preletela cez pás asteroidov, ktoré spôsobili na celej Zemi kataklizmatické udalosti.

Pridajte komentár

*