Veľká nemecká poisťovňa vyhodila riaditeľa pre vyzradenie pravdy o covidových vakcínach


Print Friendly, PDF & Email

Veľká nemecká poisťovňa vyhodila riaditeľa pre vyzradenie pravdy o covidových vakcínach

(Ethan Huff, Zdroj: Natural News) Riaditeľ jednej z najväčších nemeckých zdravotných poisťovní bol minulý mesiac náhle vyhodený zo svojej pozície po tom, čo vyzradil pravdivé dáta o poškodeniach zdravia po covidových vakcínach.

Andreas Schofbeck z poisťovne BKK / Pro Vita poukázal na nečakaný nárast poistných udalostí súvisiacich s očkovaním.

Vo februári 2022 to oznámil Inštitútu Paula Ehrlicha (PEI), ktorý je ekvivalentom amerického Úradu pre kontrolu ochorení (CDC) alebo slovenského Úradu verejného zdravotníctva.

Schofbeck odhalil, že Inštitút Paula Ehrlicha nedostatočne zverejňoval hlásené nežiaduce účinky covidových vakcín. Tu je výňatok z toho, čo Schofbeck napísal v liste pre PEI:

„Ak priložené dáta extrapolujeme na celý rok a na celú populáciu Nemecka, tak dostaneme približne 2,5 až 3 milióny ľudí (z 83 miliónovej populácie Nemecka), ktorým bola poskytnutá liečba v súvislosti s vedľajšími účinkami covidových vakcín.“

Dr. Dirk Henrich, riaditeľ združenia nemeckých súkromných lekárov NAV-Virchow Bund, na to reagoval slovami, že PEI a BKK budú úzko spolupracovať na analýze dát fakturačných kódov. Zároveň odsúdil Schofbeckov list ako „úplný nezmysel“.

Po pravde, Schofbeckov list je hocičo iné, len nie nezmysel. Ak by sme mali uvažovať, že ktorý dôkaz o účinkoch covidových vakcín je najlepší, tak by ním boli práve dáta z poisťovní.

„…a to preto, lebo poisťovne sú silno motivované podrobne sledovať akékoľvek anomálie vo svojich dátach, ktoré by mohli výrazne ovplyvniť ich zisky a straty,“ vysvetľuje portál The Defender (Obránca).

„Dáta poisťovne BKK sú v súlade s dátami z amerických poisťovní a hláseniami o nežiadúcich účinkoch po očkovaní zozbieraných v prieskume vykonanom Izraelským ministerstvom zdravotníctva.

Tie ukázali na objavujúci sa trend nedostatočného vykazovania poškodení zdravia a úmrtí v súvislosti s vakcínami proti Covid-19.“

Nemecké úrady odmietajú uznať pravdu o smrteľných covidových vakcínach

Podľa Schofbeckovho listu, ktorý je datovaný zo dňa 21.2.2022, sa analyzovali dáta od 10,9 milióna ľudí. Na základe nich sa zistilo, že 216 695 ľudí bolo ošetrených na nežiaduce účinky po očkovaní počas prvých 2,5 kvartálov (7,5 mesiacov) roku 2021.

Ak by sme to prepočítali na celkovú populáciu Nemecka 83 miliónov ľudí, tak tieto dáta naznačujú, že v celom Nemecku to predstavovalo 2,5 až 3 milióny pacientov, čo je 4 až 5% z plne zaočkovaných ľudí.

Liečba osteoporózy

„Náš prvý predpoklad bol, že nakoľko lekárom nie sú za hlásenia nežiaducich účinkov poskytované žiadne finančné kompenzácie, tak takéto hlásenia pre PEI inštitút jednoducho nerobia,“ vysvetľuje Schofbeck vo svojom liste.

„Lekári nám hovoria, že nahlásenie jedného podozrenia z nežiaducej reakcie po očkovaní im trvá približne pol hodiny. To znamená, že 3 milióny hlásení by si vyžadovali 1,5 milióna hodín pracovného času lekárov.“

V závere listu Schofbeck varoval, že uvedené zistenie by malo slúžiť ako „varovný signál“ o skutočných rizikách spojených s covidovými vakcínami a tiež dodal, že „nie je možné vylúčiť ich nebezpečenstvo pre ľudský život“.

Napriek ubezpečeniam, že PEI inštitút bude analyzovať dáta získané od poisťovne BKK, nakoniec PEI neurobil absolútne nič a navyše Schofbeck už nie je riaditeľom BKK.

Nezávislá analýza potvrdila zistenia poisťovne BKK

Nemecký výskumník a lekár Dr. Florian Schilling si tiež spravil vlastnú analýzu.

Tá ukázala, že počty poškodení zdravia spôsobené covidovými vakcínami, ktoré hlásilo PEI v roku 2021, boli násobne menšie ako kalkulácie poisťovne BKK.

„Hlásenia PEI boli až 13,86-krát nižšie ako projekcie BKK, keď ich porovnáme počas 14 mesačného obdobia od začiatku podávania covidových vakcín,“ uvádza portál The Defender.

„Ak by sme vzali do úvahy tento faktor, Schilling napočítal viac než 400 000 vážnych nežiaducich reakcií a 31 000 úmrtí po očkovaní.“

Záver

Americká životná poisťovňa OneAmericka so sídlom v štáte Indiana podobne hlási až 40% nárast úmrtí v porovnaní s pred-covidovou érou.

Nemeckých 31 000 úmrtí prepočítaných na počet obyvateľov Slovenska by bolo 2000 úmrtí (možno 1500 vzhľadom na nižšiu mieru zaočkovanosti). Avšak slovenský Ústav pre kontrolu liečiv (SÚKL) stále hlási len 7 úmrtí po očkovaní proti Covid-19.

Sami si teda utvorte vlastný názor, ako sa dá dôverovať slovenským štátnym orgánom. Ako by povedal klasik: „Klamú, až sa im z huby práši!“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jaroslav Vladimirovic

  A proc se Slovane perou a nicirzaci se navzajem.
  Kdo je vitez ja ti useknu nohu ty mne ruku.
  Ja ti znicim vilu ja Tobe cele hospodarstvi atd atd stale nechapu kdyz na to mame abycjom dosahli ,, hvezd ,,,
  Kdy pujdou konecne politikove s kslisnikovy na barikady jak vyhroxovali
  Zoldaci Zelenskyiyz nenudou mit pokoje jiz nikdy stejne vakcinovani.

  Tak svet sili k nepoznani. Neni jiz moc Kam se uchylit life stale ziji v iluzich lzi podvodu.
  Umiraji zbytecne pro blbost a neznalost Pravdy

 2. Satanistov však zastaví už len tupá sila – https://mediweb.hnonline.sk/spravy/24132112-anglicko-zacina-podavat-stvrtu-davku-vakciny-proti-covidu ! Počkajte, čo tu bude zase na jeseň a v zime, keď ukrajinská hypnóza pominie a bude treba odpútať pozornosť ovci od extrémneho nárastu cien… depopuláciu predsa chcú dokončiť, už nemajú čo stratiť, keď začali ! Akurát to pôjde pod hlavičkou WHO, aby nabrali stratenú dôveru. Pod rovnakou fašistickou WHO, ktorá už roky presadzuje znižovanie populácie a aj ju znižuje v rozvojových krajinách, najmä v Afrike !

  • Ojeb spočíva v tom, že nie OSN, ale WHO prevzala riadenie slobodomurárskych NWO plánov!

   • Osobne si nemyslíme, že to s tým terorom budú mať ľahké. Za posledné 2 roky si kabala dosť vystrieľala zásobník. Teraz sú už ľudia na nich dosť nabrúsení a každé nové opatrenie sa stretne s tvrdým odporom. To, čo by im prešlo pred 2 rokmi pri vystrašených ľuďoch z „nového vírusu“, im už teraz neprejde.

    Šancu majú len vtedy, ak vnímaná hrozba bude násobne väčšia. To môže nastať, ak by napríklad začali očkovanci vo veľkom umierať na dôsledky vakcín a kabala povie, že dôvodom je nejaká „nová mutácia“ koronavírusu. Preto treba byť bdelí a akékoľvek snahy o takéto zavádzanie začať okamžite vyvracať.

    • Marek Košice

     Redakcia : „To, čo by im prešlo pred 2 rokmi pri vystrašených ľuďoch z „nového vírusu“, im už teraz neprejde.“ ………… No čo ja viem…. V piatok večer som šiel domov (šiel som pre 50 domácich vajec, na druhý koniec mesta) autobusom, s rúškom vo vrecku (čiže nie na ksichte), a keď som vystupoval, asi 45 ročný muž začal splietať „Kde máš rúško… Ha? …Kde máš rúško??…“………..A ja na to : „Rúško mám doma (hoci som ho mal vo vrecku)“…. A on : „Cítiš sa ako hrdina!??? … Cítíš sa ako hrdina???“ (to sme už stáli pred autobusom keď sme vystúpili)…….Ja na to : „To nie je o tom že či sa cítim ako hrdina…“ … A on na to : „Tak o čom to je???????“…. A ja : „To je o tom, že mám zdravý rozum…“… A on : „Ahaa…. !…. Dobre…!….“ a išiel preč…….

     V buse som bol jediný bez rúška, a asi dvaja ľudia mali rúško len na ústach. Zvyšok (čiže drvivá väčšina ľudí) RÚŠKO NA CELOM KSICHTE, väčšina z nich RESPIRÁTOR…….. Takže Redakcia……OBÁVAM SA, že ľudia sú už tak ZDEGENEROVANÍ (zhypnotizovaní), že vláde/fašistom prejde toho ešte VEĽA………………

     • Časť je zhypnotizovaná a tá druhá prebudená časť je naopak v bojovom móde. Tí prví postupne pomrú a zostane len armáda vzdorujúcich.

    • Alebo nevypustia nejaku inú smakocinu

  • dalsia vojna na Taiwane,Elita vzdy vyhra,nie je proti nej ziadna sila

 3. “Bezradná” CDC přiznává, že nikdy neměla podezření na slábnoucí vakcíny..:
  https://www.youtube.com/watch?v=8DPS4nBFXBo

  1) 3. března 2022 ředitelka CDC Dr. Rochelle Walensky odpovídala na otázky na Washingtonské univerzitě a prozradila, že se o údajích o účinnosti injekcí společnosti Pfizer dozvěděla z televize CNN, což byla přetištěná tisková zpráva farmaceutické společnosti..
  2) Walensky nevěděla o tom, že virus může mutovat, ani o tom, že by vakcína nebyla proti mutacím účinná, což byla otázka, kterou finanční analytik dostatečně bystře položil společnosti Pfizer.
  3) Mnohé z mluvících bodů CDC pochází od stejné společnosti, která prováděla průzkum veřejného mínění pro prezidenta Bidena ve volbách v roce 2020, což naznačuje, že přinejmenším část “vědy”, která řídí politiku veřejného zdraví, pochází od společnosti Impact Research, která je “hrdým průzkumníkem veřejného mínění pro prezidenta Joea Bidena”

  4) Walensky přiznává, že polovina země nevěří tomu, co říká, a že byla varována, aby nepředpovídala, co se bude dít dál. Předpovídá, že koronavirus bude zabíjet lidi každý rok a my se s ním naučíme žít a masky tu budou ještě nějakou dobu, protože ona sama neměla rýmu “už opravdu dlouho”..

 4. https://cvdsecrets.com/leading-doctor/?ref_id=62147804541b6M

  Tieto dni sa vysiela dokument o tychto injekciach a celkovo „pandemii“.

 5. To je zajimave. V lete 2021, clovek pracujici ve vlade rekl, ze zatim nam tu zemrelo na vakciny pres 15 tisic senioru, ale nehledejte tuto zpravu v mediich.
  A kdyby dr. Sherri Tenpenny mela pravdu, tak vsichni ockovani zemrou behem 3 az 7 let.
  Budeme doufat, ze vsechno je lez a nebudem verit nikomu, pak ale musime verit sve intuici. Nakonec je pravda jedina, ze vsichni jednou fyzicke telo odlozime a budeme pryc odtud. Je jen otazka za jak dlouho. Muj vlastni nazor je ten, ze v tak hnusnem svete, ktery je spolu s nami konstantne nicen, nema vubec zadny smysl byt. Ty krasny casy nam bestie globalisti navzdy vzali.

  • Marek Košice

   Mike, „bohužiaľ“ ti musím vziať nádej………. Po smrti sa totiž inkarnuješ znova, do nového ľudského tela. Nášmu stvoriteľovi „SatanoBohu“ neutečieš z králikárne/kurína smrťou jedného tela 😉 …….

   • Lenže duša sa pred inkarnovaním rozhoduje, do akého tela sa chce inkarnovať. Môže sa tiež rozhodnúť, že sa inkarnovať nechce. A ak bola v minulom živote deštrukčná, môže sa degradovať na nižšiu úroveň a inkarnovať napríklad to tela mentálne postihnutého človeka (aby sa naučila základné lekcie, ktoré jej zjavne chýbajú) či dokonca do zvierat. Zvieratá nie sú tvory bez duše. Sú to tvory na inom vývojovom stupni. Podobne aj duše sú na rôznych vývojových stupňoch.

   • Mas ist nie do tunela svetla,ale opacne,aby si sa tomu vyhol

  • Globalisti nám nevzali náš svet našu chuť žiť , kým žije Putin, Trump, tak svet má šancu jedného dňa začať zlatý vek ľudstva. Globalisti ktorý šíria toto klamstvo ohľadom pandémie a naše skorumpovane média im v tom pomáhajú. Hľadám pravdu o začiatku tohto šialenstva a ver ze klamstvo ma krátke nohy . TENTO ROK BUDE VELKY ROK PRE LUDSTVO

 6. Asi proto, že: Sauron žene své šílené otroky před sebou….
  Toto je citát z románu Pán prstenů – Tolkien ho psal v období světové války a byl velmi prozíravý…

  • Inak – môj vyštvávací opichaný sused už má mŕtvicu za sebou – odrezali mu aj kus nohy.

   Ja som tiež prešiel varovaním Nebies – niečo sme s kamarátmi vypili a „zaspal som za volantom“ – prebudil som sa vykotený na poli s bicyklom. Prvé, čo mi napadlo, že na mňa jebali vodiči okolo idúcich áut – nikto sa nezastavil, čo mi je. Tak sa veci majú. „Veselé příhody“.

   • To dostal mŕtvicu a nohy mu odrezali už skôr pred očkovaním, alebo až po očkovaní (a teda to môže byť následok očkovania)?

    • To je osoba z obdobia vianočnej vakcíny za 300. Osobne si myslím, že to už nie sú placebá a že satanisti im dávajú ostré práve pre to, že sú títo ľudia ochotní sa zapredať. Chamtivosť. Kopa ľudí dostala placebo, lebo úprimne chceli chrániť rodinu pred covidom – treba to vidieť aj na duchovnej úrovni – na úrovni úmyslu tých, ktorí potrebujú svoje konanie ospravedlniť pred sebou samými. Inak každý grázel si vie svoje zločiny pred sebou niečim ospravedlniť.

     Ten konflikt so susedom má viacero vrstiev – ja som duchovne založený – on materiálne – typický ateistický sebestredný majetnícky – arogantný ku všetkému živému – enviromentálny idiot. A keďže moje stromy sú moje deti, od ktorých ma nikto nevyštve – požiadal som vyššiu moc o zásah – s tým, že za svoje želanie preberám zodpovednosť. Emocionálne som bol týžďen vypätý – takže krabice sa hýbali. A nebolo treba vyvolávať okultné procesy – do toho by som už nešiel. Zareagoval egregor miesta. A ten tunajší je duchom záhradníkov – a to nepočítam tisíc rokov späť. Ja viem, že môj staručký dom ma chráni, moja záhrada ma chráni. A tak sused, ktorý sem duchom nepatrí, a ktorý zakrýva svoj zločin „mestskými“ prestavbami – hoci babku vyplatil na tú dobu 3333 e – dostal príučku. Dnes stojí len pozemok 30 tisíc. Ja som sa vyrozprával „hore“ – že som svedok a že v tej istej veci potrebuem pomoc teraz ja – aby som nemusel spácháchať zločin. Som prekvapený, aké to bolo rýchle – POZOR NA ŽELANIA!

     Inak aj ja som dostal príučku – na tom bicykli ma niečo VYPLO – to nebol alkohol /otočili sme 4 x 0,4 dcl Fernetu/.

     A tak si predstavujem aj 5G keď ich spustia. Prežitie bude vyžadovať maximálne sústredenie sa. To bude to prebudenie.

    • V izraelskom dokumente VAXTESTIMONIES – výpovede postihnutých vakcínou – jeden spomína až 1,5 m trombózu – v nohe až po brušnú cievu!

     • Maroš si dobrý človek Boh ťa ochraňujeViem dostávaš sinály si ochraňovaný počúvaj hlas svojho srdca cez srdce máš spojenie vo vnútri

 7. Takže nacisti už zablokovali aj infovojnu, ale čo sa dalo čakať od tých primitívov? Nihilisti bez svedomia sú horší ako divá zver, ale nebojte, dôjde na psa mráz !!! :o)

  • Zablokovali len cez DNS. S VPN alebo s použitím vlastných DNS sa tam dá stále dostať. Ľudia by sa mali začať učiť obchádzať blokády. Štátna zlovôľa by potom bola bezmocná.

   • Pokolra veluk

    infovojna.bz u mňa nejde ani cez VPN. „Future home of something quite cool.“ – toto sa mi zobrazí. Akoby sa im podarilo zlikvidovat web-hosting.
    Sputnik a Russia Today sa aspoň dajú čítať cez VPN.

    • Infovojna mala web hosting na Slovensku. To bola chyba. Pravdepodobne došlo k tomu, že NBÚ nielen dali príkaz slovenským poskytovateľom internetu, aby zablokovali ich DNS, ale dali príkaz aj hostingu, aby vypli Infovojne hosting. Teraz Infovojna zrejme prehadzuje hosting na iný, niekde v zahraničí. Dúfajme, že mali zálohy u seba, lebo pri Hlavných správach NBÚ zakázal hostingu uvoľniť zálohy webu.

     Infovojna urobila dobre, že si prehodila doménu z „.sk“ na „.bz“, ale už nedotiahla do konca aj druhú časť – prehodenie hostingu preč zo Slovenska niekde do zahraničia, kde slovenské orgány už nemajú žiadnu jurisdikciu. Takže, ak by sme ich známkovali tak ako v škole, Infovojna by dostala 3 alebo 4.

     • Pokolra veluk

      Áno, rezolúcia DNS v Belize naďalej funguje, len web-hosting na Slovensku bol zlikvidovaný, tak to vyzerá.

     • Pokolra veluk

      Keď vypnem VPN, už aj pre infovojna.bz sa mi zobrazuje ominózny ERR_CONNECTION_REFUSED, tzn. i keď sa im podarí vyriešiť hosting v zahraničí, stránka bude pravdepodobne dostupná na Slovensku iba cez VPN (podobne ako niektoré blokované ruské weby).

     • Áno, bude dostupná len cez VPN alebo ak si ľudia v zariadení zmenia prednastavené DNS (ich internetového poskytovateľa) na nejaké iné. Je to pomerne jednoduché, no predpokladáme, že aj tak to možno polovica čitateľov nezvládne (alebo sa im nebude z lenivosti chcieť). Popis, ako cenzúru obísť, sme už dávno popísali tu, keď nás pred pár mesiacmi blokovali tak na skúšku:

      https://www.badatel.net/totalitny-rezim-na-slovensku-blokuje-nasu-stranku-ako-cenzuru-obist/

      Ak sa Infovojne podarí vyriešiť hosting, tak postup pre nich bude ten istý, ako ten horeuvedený.

     • Infovojna „robí chyby“ – pretože je súčasťou systému bŕzd a protiváh! Nemyslím, že sa Lichtner musí pozerať pod auto.

      Z môjho pohľadu – ide o Dom Chasidov – čiže áno akože protisionistický, ale konceptuálne – čo tam potom robí Harabín – to je ako keď Lenin a Stalin zradili celosvetovú sionistickú revolúciu – pretože Harabin je kôň B’Nay B’Rith – synovia zmluvy – a to sú sionisti /uviedol ho cez You Tube Martin Daň – cez GINN- ktorý dostal od nich 100 tisíc podpory./

      Čiže blokáda Infovojny vytvára cielené pozadie – prostredie budúcej „opozície“ = CHARTY Infovojny, ktorú chcú nosatí inštalovať – lebo oni sa medzi sebou vždy dohodnú, ale základ je – aby mali procesy riadenia vždy v rukách – jedni alebo druhí! Infovojna je pre mňa plechový hangár, kde sa dohaduje budúcnosť nosatých na Slovensku. Takže ešte raz – buď Harabín zradil svetovú sionistickú revolúciu – alebo drbe mne!
      http://www.necenzurovane.net/15/dano.html

     • A kto riadi NBU na Slovensku? Lipšicova bezpečnostná previerka je koho darček komu?
      Je úplne choré sa spoliehať na akúkoľvek inštitúciu na Slovensku! Ako tak funguje pošta – lebo filcujú internetovú komunikáciu. Ten najobyčajnejší list je zatiaľ najbezpečnejší.

  • tohto roku vsetci,ktorych chytia, co bojujeme proti tomuto hroznemu zlu,budu zatvoreni a zlikvidovani,plan je v druhej polovicy,tohto roku,uz vieme ze zatvorili Francuzsku Advokatku,tuna to oznamila Redakcia,nuz a o kolkych nebudeme vediet

 8. ČO SA DEJE S ,,PANDÉMIOU“ COVID- 19 NA POZADÍ ŠPECIÁLNEJ OPERÁCIE RUSKA NA UKRAJINE
  https://cz24.news/co-sa-deje-s-pandemiou-covid-19-na-pozadi-specialnej-operacie-ruska-na-ukrajine/

  • WHO a OSN sú slobodomurárske organizácie. Väčšina ľudí – informovaných – očakáva, že NWO spustí OSN cez „svetový mier“! Lenže „svetový mier“ nie je až tak všeobecne žiadúci – strach z vojny je menej ako strach z MORU!

   A tak NWO spustia – aspoň by tak chceli – slobodomurári z WHO! Hypnóza, hypnóza, hypnóza! Svojho lekára – začnite sestričkou – namiesto pozdravu kopnite medzi nohy! Na toto upozornil už Dr.Lanka v Duše K – na riadiacu moc bielych plášťov!

  • XY,to je uz upecene,aspon 20 USA statov su v tom a vacsina sveta,teraz uz len,robia „malovku“,,vacsina sveta spi a mnozstvo je uz pod kontrolou AI.via VAXXES

 9. Pokolra veluk

  Najvacsie tajomstvo: Zaočkovaní sú začipovaní https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

 10. …čím viac času prejde, tým viac sa ,,bude ukazovať pravda“…aj niekt.komentáre tomu nasvedčujú….

 11. Pokolra,samozrejme,po 4 davke,tiez hodne ludi zomrie

Pridajte komentár

*