Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Briti odteraz oficiálne taja dáta o covidových vakcínach a klamú, prečo to robia


Print Friendly, PDF & Email

(tapnewswire.com) Britská vláda až do minulého týždňa ponúkala najlepší zdroj nespracovaných (zdrojových) údajov o účinnosti vakcín proti Covid-19.

Agentúra pre zdravotnú bezpečnosť Spojeného kráľovstva každý štvrtok hlásila počet nových infekcií, hospitalizácií a úmrtí podľa stavu očkovania.

Od minulej jesene, a najmä od nástupu variantu Omicron, správy agentúry prezentujú čoraz žalostnejší obraz o účinnosti vakcín.

Minulotýždňová správa však ukázala, že v marci takmer 90 percent dospelých hospitalizovaných pacientov s ochorením Covid-19 bolo zaočkovaných. A VYŠE 90 percent úmrtí bolo tiež u očkovaných!

Pozrite si nasledovné tabuľky hospitalizovaných a úmrtí podľa očkovacieho statusu:

Prvá tabuľka ukazuje počty hospitalizácií, druhá tabuľka počty úmrtí.

Riadky predstavujú jednotlivé vekové kategórie.

Stĺpce zobrazujú očkovací status v poradí:

 • celkový počet hospitalizácií (resp. úmrtí v druhej tabuľke)
 • neznámy očkovací status
 • neočkovaní
 • 1 dávka, do 20 dní po očkovaní
 • 1 dávka, nad 20 dní po očkovaní
 • 2 dávky, nad 14 dní od očkovaní
 • 3 dávky, nad 14 dní po očkovaní

Dôležitosť týchto správ je obrovská. Boli najlepším zdrojom nespracovaných údajov na svete o tom, ako dobre covidové vakcíny fungovali alebo nefungovali.

Išlo o dlhotrvajúcu sekvenčnú sériu s jasne definovanými pravidlami z veľkej krajiny s vysokou mierou zaočkovania.

Zbohom vysoký krvný tlak

Navyše, keďže Briti majú verejné zdravotné poistenie, vláda mohla takmer s istotou určiť, kto bol zaočkovaný. Ako vidíte v tabuľkách, iba menej ako 1 percento ľudí vo výkazoch sú označení ako „neurčité“, čo znamená, že ich očkovací status nie je známy.

Od tohto týždňa britská vláda už neposkytuje tieto údaje

Britská vláda ponúkla nezmyselnú výhovorku, že už nemôže poskytnúť dáta, pretože ukončila bezplatné univerzálne testovanie na Covid.

Podľa nej takáto zmena v testovaní ovplyvňuje schopnosť dôkladne monitorovať prípady Covid-19 podľa stavu očkovania, teda od 14. týždňa roku 2022 ďalej táto časť správy už nebude publikovaná.

Britská vláda klame!

Aj keby koniec bezplatného testovania nejakým spôsobom ovplyvnil schopnosť poskytovať robustné údaje o „nových prípadoch covidu“, neznamenalo by to žiadny rozdiel v číslach hospitalizácií alebo úmrtí, ktoré sú oveľa dôležitejšie.

Pokiaľ nebudú pacienti s Covidom hospitalizovaní anonymne, Zdravotná bezpečnostná agentúra bude stále schopná porovnať ich mená (a mená na úmrtných listoch) so záznamami o očkovaní.

V skutočnosti by sa britská vláda stala vyvrheľom, keby nepokračovala v zhromažďovaní týchto údajov. Preto ich zhromažďovať určite bude. To už ale verejnosť neuvidí.

Prečo došlo k tejto zmene vo zverejňovaní údajov?

Má to jediný dôvod. Odkedy sa v októbri 2021 začalo verejne poukazovať na tieto dáta, stala sa z nich hanba. Nie je možné ich prekrúcať a sú najjasnejším možným signálom zlyhania vakcín.

Ale skrytie čísel nezlepší účinnosť vakcín. Len to zníži pravdepodobnosť, že ľudia budú veriť čomukoľvek inému, čo im orgány verejného zdravotníctva povedia o covide a vakcínach. Ak vôbec im budú ešte niečo veriť.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Po ústupe ruských vojsk bude ukrajinská armáda bojovať na území Bieloruska. Časť vojakov z „obkľúčenia“ v Mariupole odišla a rozptýlila sa po meste.

  • Miroslav Čižmár

   To nedáva zmysel. V meste nemajú šancu, domorodci ich nájdu a udajú. Čítal som, že 10 malých skupín po 4 vojakoch sa snaží ujsť do Zaporožia.
   https://t.me/casusbellilive/43479
   Ohľadne prielomu z Mariupolu existuje veľa fám a nezrovnalostí.

   V čase prielomu bolo v závode Iľjič asi 1500 neonacistov z Azova a vojakov VSU.
   Z nich sa asi 800 chystalo na prielom v prvej kolóne, ostatní ich plánovali nasledovať presekaným koridorom.

   Kolónu tvorilo asi 120 kusov techniky, vrátane automobilov. Na čele bol tank, 2 samohybné húfnice Gvozdika až 10 bojových vozidiel pechoty, ako aj MT-LB(preprava vojakov), obrnené autá a nákladné autá.

   Viac ako 100 členov námornej pechoty VSU sa vzdalo. Vrátane politického dôstojníka 36. námornej brigády VSU.

   Viac ako polovica tých, ktorí sa chystali preraziť, sa stiahla späť do závodu. Niekoľko desiatok bolo zničených delostreleckými údermi Ľudových milícií DNR. Až 10 skupín po 3-4 ľuďoch bolo roztrúsených a snažili sa preniknúť mimo Mariupol. Tieto skupinky sú odchytávané/likvidované a pátracia a likvidačná operácia pokračuje.
   (zdroj: wargonzo)

   Bielorusko má jadrové zbrane. To chce Ukrajina zaútočiť na jadrovú veľmoc?

  • Ako píše Miro – nedáva to moc zmysel… Poškodilo by to mediálne Ukrajinu že prenikla na územie iného štátu (de facto ho napadla).
   Neviem, či myslíš regulérnu UKR armádu alebo militantné batalióny mimo velenia…
   „Po ústupe ruských vojsk bude ukrajinská armáda bojovať na území Bieloruska.“ Prečo? Majú na Ukrajine málo miesta? Nevidím najmenší dôvod…

 2. To, že vláde GB prestane zverejňovať údaje je ošklivé. Ale…
  Treba trochu rozumieť štatistikám.
  Ak je očkovaných 100%, nikto neočkovaný na kovid nezomrie, ani ho nedostane!
  Ak je očkovaných 90% a neočkovaných 10%, potom ak zomrie 1 neočkovaný a 9 očkovaných, je to rovnaký pomer (teda očkovaných zomiera 9x viac ako neočkovaných), a teda je jedno či ste očkovaný alebo nie. „Opticky“ sa zdá, že je to hrôza, že zomiera 9x viac očkovaných, ale len preto, že ich JE naozaj 9x viac.
  Myslím, že už nie je potrebné riešiť štatistiky… myslím, že je ISTÉ, že vakcíny viac škodia ako pomáhajú (ak vôbec pomáhajú)… diskusia by sa mala posunúť do roviny, aký význam pre zdravie má očkovanie, ktoré nepomáha.
  Kto by sa dal očkovať proti tetanu keby mohol AJ TAK tetanus dostať? Keby mohol AJ TAK na tetanus zomrieť?
  Alebo sa počíta s placebo efektom? 🙂
  Presvedčíme ľudí, že máme zázračnú vakcínu, a oni po jej vpichnutí spontánne vyzdravejú…
  Bohužiaľ to nefunguje.
  A záver, MYSLÍM, že už prešlo dosť času aby sa jednotlivci zorientovali. Nie je problém voľby (očkovať/neočkovať). Je to problém MOCI! Problém toho, že občania štátov pod dojmom slobody a demokracie odovzdali celú moc psychopatom.
  Ak nelegitímna autorita NARIADI povinne očkovať neznámym sajrajtom a bude mať moc to vymáhať, budeme VŠETCI v riti. Ak už nie sme.

  • Vzhľadom na nepopierateľnú škodlivosť, ba až smrteľnosť týchto vakcín by ľudia mali pri povinnom a vymáhanom očkovaní plné právo na sebaobranu, aj fyzickú a trúfame si povedať, že aj ozbrojenú. Ak by sa k tomu týmto spôsobom postavilo dosť ľudí, režim by si netrúfal ísť do takejto masovej konfrontácie, lebo by z toho bola v podstate občianska vojna.

   Čo sa týka tých percent úmrtí a zaočkovanosti máte pravdu. Avšak vo Veľkej Británii je celková zaočkovanosť aspoň jednou dávkou momentálne 78%. Čiže ak by vakcíny nemali žiadny efekt, malo by zo 100 ľudí umierať 78 očkovaných a 22 neočkovaných. Lenže umiera 90 očkovaných, to znamená, že vakcíny úmrtnosti na Covid-19 nielenže nijako nepomáhajú, ale dokonca ju zvyšujú.

   • Miroslav Čižmár

    To závisí aj od rizikovosti očkovaných ľudí. Dá sa predpokladať, že očkovať sa dali väčšinou ľudia s vyššou mierou rizika úmrtnosti, diabetici, onkopacienti, dôchodcovia. To môže skresliť štatistiku. Mladí a zdraví ľudia majú asi nižšiu mieru zaočkovanosti.

    • Galaxia andromeda

     Problém je ze sa nejedná o očkovanie ale podavanie genovej terapie 100 x opakovana loz sa stava pravdou psyops propaganda zabrala a vy im zobete tie klamstva Ludia neboli očkovaní ale podstupili genovu terapiu experimentalnej latky, ktora nefunguje a zabija ludi + ludi zabija neliecenie choroby.

   • Vazena Redakcia,ucel svati prostriedky,im tiez vlastne ide o Obcianske vojny,okrem inych form Genocidy

  • Dendy vyznam ockovania je dolezity pre GENOCIDU Ludstva,vzdy bol,alebo tiez povedane Henry Kissingerom,atd,: riedene STADA,tiez povedal: once we vaccinated the HERD,the Game is OVER( ked zastepime stado,hra je vyhrana) a ma pravdu,vie o com hovori,kedysi zastepili 200 tisic deti na osypky,40 tisic malo vazne problemy,asi 15 ich zomrelo,mozes si pozriet:: „Cutter incident“

 3. Reptiliánske centrum globálneho mocenského systému sa presúva do Číny. Commonwealth je ich konglomerát! Ak si niekto myslí, že anglická kráľovská rodina je nejako vlastenecky spojená s Britmi – má smolu!

   • Mrzne mi na tom PC – ale vyjadrené dvoma slovami „horse medicine“ – konské lekárstvo – je výstižné – pre „nich“ sme len Dobytok! Len „oni“ nás nechcú „len liečiť“ ako Dobytok! Prebieha brakovanie!

  • Tony Morava

   Anglická královna pochází z německé dynastie, poslední angličanka na trůně byla její jmenovkyně dcera Jindřicha 8. Alžběta 1., po ní Skotové potomci Marie Stuartovny, pak tito Němci

  • provokater

   všetci králi sú darmožrači

   • S právom prvého trtku = FUCK.
    https://www.huffpost.com/entry/on-the-origin-of-fuck_b_4784565

    Zrejme viete, že sobáše sa povoľovali – ako zmluva so štátom-panovníkom, ktorý týmto kontroloval ekonomickú aj vojenskú silu – väzby rodín – dodnes je manželstvo zmluva so štátom! „Rodina ako základ štátu“.

    Ono to však siahalo hlbšie – až po DNA kontrolu potomkov v manželstvách. Niekde som čítal, že Rotschieldovci majú právo prvej moci zmluvne podchytené v britskej kráľovskej rodine! Aj keď to nemusí byť fyzicky realizované – ale rozhodujú o tom kto s kým a koho sperma.

    Takže paradoxne ľudovo „jebať to!“ – FUCK! – je povinná výstraha – nápis na dverách domov manželov, ktorí uzavreli manželstvo so súhlasom kráľa a s výhradou jeho práva prvej noci, teda znamená NEvstupovať – za dverami môže byť kráľ!
    Starať sa potom o pancharta s kráľovskou krvou prinášalo manželstvu aj určité výhody.

    One origin story for fuck is that it comes from when sex was outlawed unless it was permitted explicitly by the king, so people who were legally banging had Fornication Under Consent of the King on their doors, or: F.U.C.K. But obviously that’s wrong. And if you do believe that, stop it. Stop it right now.

    Z akronymu FUCK sa stalo vulgárne = ľudové nenávistné sloveso v zmysle „a just!“

  • a z tej smoly sa uz nedostane,presne,tak Marosko

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,nafúkanci zradcovia angloslováci budú z GB utekať na nafukovačkách,len aby sa vyhli morde,,,,politici západu nevedia,že čo je to vlastenectvo a nič im nieje cudzie a nič im nieje svaté,,,,sú to iba sekty a štruktúry ťahajúce národy do priepasti temnoty,,,,najlepšie sa dá manipulovať s mládežou-čím sú sprostejší,tým lepšie a sprostí sú dosť,,,,zadlžovanie občanov európy ide neskutočným tempom a nikomu to neprekáža,dokonca ani opozíciám,sme teraz tak blízko ku koncu akýchsi dobrých časov,ako ešte nikdy-dá sa to už počítať na týždne,,,,dá sa povedať,že maďarsko bude asi najbezpečnejšiou krajinou z V4 ak nie celej eu,,,,už sa prejavuje aj agresivita rómov a ich obavy keď sa stane,čo sa stať aj môže,,,,GB je jedna žumpa európy podobne ako aj germany a france,,,,osobne si myslím,že táto vojna nebude mať konca-čo môže znamenať iba jedno-vysílenie a zlomenie ľudskej pýchy doprevádzané vzburami a nepokojmi,drancovaním a násilnosťami,čo už nikto nezvládne a nastane akási úroveň anarchie,,,,čím sa bude viacej dariť rusom v postupe na západ a čím viacej bude západ šafáriť a požičiavať si na podporu ukrajine,ktorá vidí skôr vlastné ciele a tie svetu asi nechcú prezradiť?-čiže istej zlej investície,tým sme bližšie ku krachu víznamu fungovania spoločnosti,kde sa európania rozdelia na tých pro a tých proti ku vzniku nových vnútorných konfliktov,,,,politici by mali už teraz pripravovať obyvateľov na veľmi zlé časy a neklamať a nenamýšľať si,že toto môže dopadnút inak,ukrajinci sú dokonca tak šialení,že zelenský sa chystá poraziť rusko v tejto vojne a násilie je pozdvyhované nad rozum kompromis a pokoru,ale hlavné je,že ja každý pokŕstený a chodí do kostola,,,,

  • Gratulujem 100%. Bieda je najlepší lekár, ktorý len potvrdí, že EU v dnešnej podobe je pred svojím definitívnym koncom! Západ najprv sladkými rečami oklamal, potom vyraboval a vydrancoval východnú EU. Svojím satanizmom zničil kultúru. Je na konci, preto skúša možné i nemožné. Vykonáva genocídu, ale až hlad, chlad a fašizmus donúti aj tých najväčších sedmi spáčov, aby sa prebudili. Všetko je hore nohami, namiesto pravdy je klamstvo, spravodlivosť je nahradená hrubým bezprávím. Morálne autority akoby neexistovali, a naviac asistujú satanskej vakcinácií! Ani v najhorším snoch by som nikdy nepovedal, že spadneme do bahna Sodomy a Gomory. Následky sa už prejavujú. Ak sa ľudia neobrátia, tak sa zopakuje Sodoma i morové rany Egypta a preživší budú „závidieť“ mŕtvym, že to už majú za sebou! Hanba všetkým zradcom, takzvaným disidentom nežnej revolúcie! Po skutkoch ich už poznáme. Sú to beštie, nie ľudia. Lepšie by im bolo uviazať mlynský kameň a hodiť sa do mora!

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,nikdy by ťav ani v zlom sne nenapadlo,,,,??-ja som takéto sny a vizie mal a to dosť detajlné zreteľné a presvedčivé,,,,ten kto spí a je mu dobre-nemusí sa preberať,lebo je mu jednoducho dobre,,,,aj pred narodením bola duša v spánku-v pokoji a hojnosti a aj v bruchu matky je plod v spánku-resp.utrpení kope a bráni sa a po príchode sem na svetlo sveta už iba reve a trasie sa,,,,aj po smrti-či počas smrti je duša v spánku avšak má už nepríjemné zážitky,,,,každý z vás skladal toto podivné obrovské puzzle,,,,bude sa skracovať čas postupne až o 1/4tinu,každý dospeje a zostárne skôr a preto aj rok rýchlejšie uplynie,,,,podnikateľovomatovičovéslovensko pchá nos tam,kde nemá a toto nemusí neskôr dobre skončiť,,,,

    • Toto NEMÁ dobre skončiť! Toto je skúška našej inteligencie a vôle a vedomostí = konceptuálnej moci – aby to dobre skončilo! Politický marketing? Fajn! Časový menežment pozná možno jeden z najdôležitejších nástrojov riadenia – je v našej DNA /16 Basic Desires/ – ODMIETNUŤ – povedať NIE!!! Preto sa Systém sústreďuje na vytváranie „nášho názoru“ = SÚHLASU!

     Najväčšou danosťou manažéra nie je jeho schopnosť riadiť = manipulovať s ľuďmi, ale je to jeho schopnosť PLÁNOVAŤ! „Akcionári“ majú Ciele a Plán je cesta k týmto cieľom!

     Všimite si – kto tu „riadi“ a kto tu plánuje? Tí, ktorí „to tu riadia“ sú ZAVIAZANÍ kravaťáci – roboši vyššieho rangu – jeden povie dvom pod ním – systém padajúceho hovna. Biele goliere všetkého schopných – „Máme čisté ruce!“

     Otázka – konceptuálna – máme tu vlastné predstavy a vízie NAŠEJ VLASTNEJ PROSPERITY = Plán Plánov – alebo tu len reagujeme na riadenie ničiteľov podľa plánovačov v pozadí?! Čo znamená riadiť sa Plánom? Že všetko ostatné sú už len nástroje na dosiahnutie Cieľa Plánu! Dokonca aj ten plán B.

     Máme plán?! No nemôžme ho mať, keď nám tu denne vyrábajú Súhlas s ICH Plánom!

     To si píšte, že konkrétne entity – nenazývam ich ľuďmi – tvoria Veľkú plánovaciu komisiu aj Veľkú manipulačnú komisiu. Je to kádrové zastúpenie, bojuje sa v ňom o moc a je teda kádrovo zraniteľné. Nie je pravda, že dokážu kádrovo nahradiť všetkých VŠETKÉHO SCHOPNÝCH! Žiadna chobotnica či nejaký „drak s dorastajúcimi hlavami“ NEdokáže donekonečna „regenerovať“! Treba to stínať a na to potrebujeme HRDINOV!

     • Treba to stínať…
      Prečo zlého draka bolo treba zabiť poodtínaním hláv? Prečo bol trest smrti sekerou hlavne pre šľachtu?

   • Vlvox, uz je pozde mily drozde,som svedkom uzasnej blbosti ludi,niektori maju v chladnicke len par Yogurtov,atd. a ked sa to stane.co sa uz stalo,tak za zopar dni budu hladovat,potom rabovat a nakoniec zabijat,nuz na tychlo mam bohuzial uz nachystane hodne „zeleza“,atd. Predsa sa nenecham: PS: oficialne tuna v USA: strava pre malicke deti je uz len na PRIDEL,ani to este ludi neprekvapilo

  • Baron,vsak cela Ukrajinska JUNTA,aj opozicia je 100% Zidovska a tio nenazranci,len zarabaju na biede ludi a ked bude druhy GLADOMOR,tak zmiznu do IsraHELL,alebo Argentiny,kde je obrovske mnozstvo sudruhov z IsraHELLU a maju tam rozsiahle uzemia,vcetne vojesnkej obrany,atd.

 5. 1) Bude vakcína interferovat se základními životně důležitými léky? Mnoho starších pacientů již užívá řadu předepsaných léků. Bude s nimi vakcína interferovat? To nikdo neví. Vakcína covid-19 je největším experimentem v historii. A na rozdíl od řádných klinických studií je z velké části neregulovaný. Stejně jako u všech vakcín nebude většina problémů, které se objeví, nikdy hlášena nebo rozpoznána…
  2) Vyhledal jsem si něco, co nám „média“ zapomněla zmínit:
  Tanzanie neměla v letech 2020 a 2021 žádná omezení týkající se ko*kovid. Žádné masky. Žádné sociální distancování. Žádné uzavírky. Méně než 1 z 20 lidí byl nakažen. A, světe div se, neměli žádnou falešnou pandemii. Celková úmrtnost v letech 2020 a 2021 byla údajně nejnižší v historii země. Zajímalo by mě, jestli mainstreamová média dokážou vysvětlit, proč něco z toho zapomněli zmínit. A data dohledejte sami (Tanzania covid cases), jo a Tanzánie má 59,73 milionů obyvatel (data k 2020).
  3) “Více než osmdesát případů rakoviny pochvy u mladých žen bylo v Americe připsáno užívání estrogenů jejich matkami během těhotenství. Ženy dostávaly dávky nejméně 25 mg stilboestrolu denně. “Porucha byla poprvé zaznamenána, když vyšlo najevo, že se objevila epidemie rakoviny pochvy, vzácného onemocnění, které se obvykle vyskytuje pouze u žen starších 50 let. Jednoduchá detektivní práce ukázala, že matky všech dívek užívaly stilboestrol během těžkého těhotenství, kdy se svého času obávaly, že bez estrogenu přijdou o děti. “Ženy, u nichž se vyvinula rakovina pochvy, žádné léky neužívaly. Jejich matky užívaly estrogeny asi před patnácti nebo více lety. Lékaři si nyní kladou otázku, jaké další léky mohou mít tak dlouhodobé účinky na další generaci.
  = Budou mít kovidové injekce vliv na děti těch, které byly očkovány? To nevím. Ale to neví ani nikdo jiný. Očkování covidem-19 je experimentální. A u experimentálních léků se může stát cokoli. Proto se experimentální léky obvykle předepisují s opatrností po dobu několika let.
  4) Ti, kdo tvrdí, že rychlý vývoj a výroba covid-19 byl významný průlom v medicíně, by si měli uvědomit, jak obrovské riziko podstupují – nejen u těch, kteří jsou očkováni, ale i u milionů dětí, kterým byla injekce takto nešetrně a neopatrně aplikována.
  5) Co by se mohlo stát dětem těch, kteří byli očkováni? Obrovské množství z nich by mohlo být neplodných. Obrovské množství z nich by mohlo onemocnět rakovinou. Obrovské množství z nich by mohlo mít genetické vady..
  6) Nyní se uvádí, že alopecie je vedlejším účinkem “vakcín” c19. Jaká to náhoda, protože alopecie je známým vedlejším účinkem jedovaté, toxické, experimentální a zbytečné injekce c19. Úřady (čímž mám z velké části na mysli lékaře) udělají vše, co je v jejich silách, aby utajily skutečnost, že do milionů svých nevědomých a důvěřivých pacientů píchají jed.
  7) Lékaři tvrdí, že nejsou zodpovědní za škody způsobené očkováním na cov-19, za které byli placeni. Mýlí se. Již dávno bylo zjištěno, že tvrzení “udělal jsem jen to, co mi bylo řečeno”, není obhajobou.
  8) Existují různé ofic. zdroje údajů o poškozeních způsobených očkováním: např. hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) na stránkách Centra pro kontrolu a prevenci nemocí Wonder; OpenVAERS; a MedAlerts, který vytvořilo Národní informační centrum o vakcínách. Z webových stránek MedAlerts má nejsnadněji použitelné rozhraní, pokud chcete vyhledávat a shromažďovat údaje. To, co činí VAERS tak cenným, je skutečnost, že můžete najít důležité bezpečnostní signály, které by jinak byly přehlédnuty. To je její zamýšlená funkce, a k tomu funguje docela dobře. „fast čekeři“ se nyní snaží údaje VAERS odmítnout jako přinejlepším nespolehlivé a zbytečné, pokud jde o v nejhorším případě. Mají však vážný problém. Americká vláda měla jasnou povinnost, zakotvenou v zákoně. V zákoně, vytvořit systém pro odhalování možných poškození způsobených očkováním. Pokud je systém VAERS nepoužitelný, pak vláda orušila zákon! Ve své horlivosti chránit Velkou farmacii mohou kontroloři faktů neúmyslně házet vládním agenturám klacky pod nohy..
  9) Zajímavé: PRŮZKUM: Plně očkovaní věří každé lži o Rusku a Ukrajině, plně podporují válečnou eskalaci:
  https://archive.ph/a1mWC
  “Nový průzkum kanadské společnosti EKOS zjistil, že čím více “očkovacích” injekcí proti koronaviru Wuhan (COVID-19) člověk dostane, tím spíše uvěří každému slovu korporátní mediální propagandy o ruské invazi na Ukrajinu. Neočkovaní Kanaďané, jak zjistila společnost EKOS, věří dvanáctkrát častěji než ti, kteří dostali tři “dávky” očkování proti chřipce Fauci, že invaze Vladimira Putina na Ukrajinu byla oprávněná. Téměř nikdo, kdo je “plně očkovaný”, Putinovy kroky nepodporuje, ukázal průzkum.”
  10) “Bezradná” CDC přiznává, že nikdy neměla podezření na slábnoucí vakcíny:
  https://www.youtube.com/watch?v=8DPS4nBFXBo
  Dne 3. března 2022 ředitelka CDC Dr. Rochelle Walensky odpovídala na otázky na Washingtonské univerzitě a prozradila, že se o údajích o účinnosti injekcí společnosti Pfizer dozvěděla z televize CNN, což byla přetištěná tisková zpráva farmaceutické společnosti..
  Dále Walensky nevěděla o tom, že virus může mutovat, ani o tom, že by vakcína nebyla proti mutacím účinná, což byla otázka, kterou finanční analytik dostatečně bystře položil společnosti Pfizer.
  Dále: mnohé z mluvících bodů CDC pochází od stejné společnosti, která prováděla průzkum veřejného mínění pro prezidenta Bidena ve volbách v roce 2020, což naznačuje, že přinejmenším část “vědy”, která řídí politiku veřejného zdraví, pochází od společnosti Impact Research, která je “hrdým průzkumníkem veřejného mínění pro prezidenta Joea Bidena” 4) Walensky přiznává, že polovina země nevěří tomu, co říká, a že byla varována, aby nepředpovídala, co se bude dít dál. Předpovídá, že koronavirus bude zabíjet lidi každý rok a my se s ním naučíme žít a masky tu budou ještě nějakou dobu, protože ona sama neměla rýmu “už opravdu dlouho”..
  11) 833 sportovců mělo po očkování proti kovidům vážné následky, 540 jich zemřelo.
  https://dailyexpose.uk/2022/04/08/athletes-833-serious-540-dead-post-injection/
  (Rhoda Wilson, Daily Expose) Tenisový turnaj Miami Open 2022 nedokončilo celkem 15 hráčů, a to jak mužů, tak žen. To znamená, že všichni hráči musí být „plně naočkováni“, aby mohli soutěžit, napsal deník Liberty Daily. „Jak jsme si již několik měsíců všímali, většinu hlavních sportů zasáhly „nevysvětlitelné“ zdravotní problémy, které se objevily u mladých a jinak zdravých sportovců, včetně naší zprávy, že jen v březnu vypadli tři cyklisté.“ Takzvaní zdravotničtí odborníci, kteří po celém světě řídí programy „očkování“ proti kovid, neustále tvrdí, že „vakcína Covid-19 je normální vakcína a je bezpečná a účinná“…

 6. Co tento American vie co na Slovensku nevieme? :
  The danger of a wider war comes from the push by the US/NATO to add Finland and Sweden to NATO and by the placement of a US missile base in Slovakia. The Russians have said that they will not tolerate nearby missile bases, and this includes the existing bases in Romania and Poland.

  • Ladislav,samozrejme,ani ty by si nechcel takeho nebezpecneho suseda,Nato okamzite acceptuje obidve krajiny,a to okamzite,ale myslim ze prve bases, ktore Rusi „Zahasia“ budu Polske a potom Slovenske

 7. vynechal som tento uryvok z jeho clanku:
  „…It is extremely and dangerously provocative for Washington to put its missiles in Slovakia and add more countries to NATO. It amounts to totally ignoring definite warnings by the Kremlin. With Russia’s back to the wall, the fate of those missile bases is likely to be destruction, with Russia’s nuclear forces on full alert to discourage any NATO response….“
  Zdroj:
  https://www.paulcraigroberts.org/2022/04/13/west-vs-russia-reaching-the-point-of-no-return-pcr-interviewed-by-adriel-kasonta-for-the-asia-times/

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,radšej sa uč ruštinu,čínštinu,hindičinu ak chceš na tejto planéte ešte sedieť na čistej záchodovej miske s cigaretou v ústach,,,,

  • Ladislav ja ho tiez odoberam, ma newsletter,bol to vysoko postaveny clovek v Reaganovej administration,tiez sa jeden Americky General nedavno vyjadril,ze Rusi mozu byt za dva tyzdne pri Gibraltari ,co je eventualne davno naplanovane,Rusi Europu,Cina USA(usa bude polnohospodarska cast ciny a elites,Bill Gates vlastni milliony acrov,ako aj Ted Turner a ini Globalisty) . Oficialne svet vstupi do ww3,ked IsraHell napadne Iran,aspon je to tak napisne a plny sa to na 100%,atd.

 8. s etoj točky zrenia, baron charašo
  ved časy sa zmenia, vzdravstuj Natašo

 9. ….Briti radšej nezverejňujú nič, lebo sa im už ,,nedarí zatĺkať“ pravdu o vakcíne….

  • Miroslav Čižmár

   Nezverejňujú nič, lebo teraz beží agenda Ukrajina.

   • zatial co sa pripravuju dalsie Agendy a actualizuju,ako agenda 21,20-30, dalsie scamdemie,povinne vaxovanie,atd,atd. V Pensylvanii uz znova nariadili Handry na papule,ako prvy stat,po udajnom znizeni virov,vraj to tam stupa a ja tam mam ist v Juni na Konferenciu nsslife

 10. Dendy vyznam ockovania je dolezity pre GENOCIDU Ludstva,vzdy bol,alebo tiez povedane Henry Kissingerom,atd,: riedene STADA,tiez povedal: once we vaccinated the HERD,the Game is OVER( ked zastepime stado,hra je vyhrana) a ma pravdu,vie o com hovori,kedysi zastepili 200 tisic deti na osypky,40 tisic malo vazne problemy,asi 15 ich zomrelo,mozes si pozriet:: „Cutter incident“

 11. Jerry Hood

  Špinavé britské špitále,ako je Lister Hospital v Stevenage,30 km severne od Londýna, ani poriadne nedezinfikujú! Potrhané pyžamá a Covid pacienti objavený až po niekoľko dňoch…Potom ponad jeho posteľ natiahli plastový “ stan“ ako kryt, a ostatních pacoentov tam chceli nechať…Po protestoch a odmietaní izby, ma presťahovali na CMU- kardiológiu do vyložene izby ako “ mrazák“, ktorú som tiež odmietol a dedel na stoličke v koridofe,pokiaĺ ma nepresunuli na normálnu izbu…Spával som v svojich pyžamách a sgrava? Hnoj pre psov…Po 13 dňoch ma prepustili bez MRI srdca a pľúc, že si ma zavolajú z vonku, ako outgoing patient… Dodnes nič…A to ma chcú po výmene bedroveho kĺbu zasa operovať na pupočnú herniu= pruh…Po tom čo som tam často zažíval mam strach už len tam chodiť! Veľa ludí sa tam nakazilo rôznymi vírmi a chorobami!!! Po operácii kĺbu mi ani len neprebalili ranu! Operovali ma od 5 do 7 večer, a ráno o 9.hodine som už bol vonku na ceste domov..A to kvôli vírusom, aby som sa údajne ničím nenakazil! Svinský špitál kde nie sú ich doktori, ale čistý Bangladéš,všetko cudzinci,z Tretieho sveta…A za toto svinstvo som tu platil týždenne 120až 150£…Všade korupcia a úpadok celej spoločnosti,dnes Tretí svet, ktorý kedysi kolonizovali, a ten ich na oplátku kolonizuje dnes a učí ich mravom džunglí a púští…Je to Precesia zemskej osi čo určuje “ osvietenie ducha národov“…Dnes je jasné že celý Západ je na úpadku a v ceste do veku tmy! A nie je nič krajšie ako keď vám v nedeľu ráno príde zdrogovaná černoška čúrať pred okno a nadávať dookola, čo da tu deje často! Impérium v hlbokom úpadku, kde sa darí len zlodejom v City of London,Co., v praní špinavých peňazí a okrádaním iních národov…Zahnívajúca Británia v roku 2022…

Pridajte komentár

*