Vedec varuje, že rúška v školách poškodia deťom mozog a znížia IQ až o 20%! Skončí za tento ohavný zločin hlavný hygienik Mikas vo väzení? Viac info tu

Totalitný režim na Slovensku blokuje našu stránku. Ako cenzúru obísť?

Print Friendly, PDF & Email

Totalitný režim na Slovensku blokuje našu stránku. Ako cenzúru obísť?

Ak ste sa dostali na tento článok, tak gratulujeme, vám zatiaľ blokovaný prístup na našu stránku nie je. To však nemôžu povedať tisíce iných Slovákov, ktorým sa totalitný režim rozhodol čínskym štýlom cenzúry prístup zablokovať.

Spôsob blokovania je doslova rovnaký, ako sa používa v nedemokratických krajinách. Vykonali útok na naše DNS servery a váš poskytovateľ internetového pripojenia bez nich potom nedokáže nájsť našu stránku na internete.

Ako blokujú prístup na našu stránku

Keď si otvoríte internetový prehliadač a zadáte do neho názov akejkoľvek stránky, napríklad našej „badatel.net“, tak prehliadač hneď nevie, kde sa tá stránka nachádza.

Ide preto na takzvaný DNS server (Domain Name Server), ktorý uchováva adresy všetkých stránok na internete. Tam si zistí IP adresu a potom vás prehliadač presmeruje na konkrétnu stránku.

DNS serverov je vo svete veľa. Zvyčajne každý väčší poskytovateľ internetových služieb má svoj vlastný DNS server. Tí menší používajú DNS servery iných veľkých hráčov, napríklad od Google, Cloudflare a podobne.

Totalitný režim na Slovensku sa nás už raz pokúšal zablokovať, a to v septembri 2021, keď tlačil na nášho poskytovateľa web hostingu, aby nám prestal poskytovať službu. Vtedy sme mali zhruba počas jedného týždňa výpadky, no nakoniec sa nám tlaku podarilo odolať.

Režim po tomto prvom neúspechu sa však nevzdal a prešiel do ďalšej fázy snáh o naše zablokovanie.

Štátna moc má z pravdy strach a preto sa rozhodli škodiť. Zablokovali nás rovnako, ako sa blokujú nepohodlné internetové stránky v Číne, Severnej Kórei či v iných totalitných štátoch.

Má ešte snáď niekto najmenšie pochybnosti o povahe tohto zločinného režimu?

Slovenská republika si už odteraz nemá právo hovoriť slobodná demokratická krajina ctiaca si slobodu slova. Sloboda slova v tejto krajine umrela. Čoho sa tak veľmi boja, ak si myslia, že argumenty sú na ich strane?

Najprv sme si mysleli, že problém sa týka iba Slovenska, no postihnuté sú aj DNS servery v zahraničí. Urobili zrejme koordinovaný DDoS útok – čiže zahltenie nášho servera, ku ktorému DNS servery nemali prístup a nedokázali z neho načítať potrebné údaje k nasmerovaniu na webovú stránku.

Pravdu možno dočasne potlačiť, no nie je možné ju umlčať. Na prelomenie blokácie stránky existujú jednoduché spôsoby, ktoré si nižšie popíšeme.

Ako prelomiť blokovanie našej (alebo akejkoľvek inej) stránky

Ako sme už na začiatku vysvetlili, po zadaní URL adresy stránky sa prehliadač snaží najprv spojiť s DNS serverom, ktorý ho nasmeruje na IP adresu stránky.

Ak váš poskytovateľ internetového prepojenia má problém s našou stránkou na svojom DNS serveri, tak potom jednoducho treba si nastaviť v počítači (tablete, smartfóne) používanie iných DNS serverov.

1. Zmena prednastavených DNS serverov

Štandardne sú v zariadeniach prednastavené DNS servery poskytovateľa internetového prepojenia, no dá sa to jednoducho zmeniť. Návod, ako to urobiť, nájdete napríklad na týchto stránkach:

https://www.techbyte.sk/2020/09/navod-zmenit-dns/

https://vosveteit.sk/zmena-dns-servera-moze-zrychlit-vas-internet-pozrite-sa-ako-na-to/

2. Prístup cez proxy stránku (najjednoduchší spôsob)

V prípade, že by prvé riešenie bolo na vás príliš zložité, tak najjednoduchší spôsob, ako sa k nám dostať, je cez proxy stránku, napríklad túto:

https://www.proxysite.com

Tam je potrebné iba zadať do vyhľadávacieho riadku názov našej stránky „badatel.net“, kliknúť na „Go“ a je to.

Proxy stránok je plno, stačí si do vyhľadávača zadať slová „proxy“ alebo „proxy server“.

3. Použitie VPN (virtuálnej siete)

Ďalším veľmi dobrým riešením je použitie VPN (Virtual Private Network – virtuálna súkronmá sieť). Poskytovateľov VPN je veľmi veľa.

Výhodou tohto riešenia je, že okrem prístupu k neblokovaným DNS serverom navyše aj zakrýva vašu stopu na internete, čiže poskytovateľ vášho internetového spojenia nebude vidieť, čo na internete robíte a aké stránky navštevujete.

Nevýhodou zasa je, že služby zdarma majú obmedzený objem dát, ktoré môžete za deň preniesť.

Pri platených službách sú dáta neobmedzené a ak si službu predplatíte na dlhšiu dobu (rok – dva), poskytujú výrazné zľavy. Na mesiac to potom vyjde pomerne lacno (nejaké 3 – 4 Eurá).

Dáta neobmedzuje a zdarma je napríklad ProtonVPN.com

Záver: Odkaz ostatným alternatívnym stránkam

Dnes zablokovali nás. Pre režim sme zrejme pilotným projektom zavádzania cenzúry a blokovania nepohodlných stránok na internete. Ak im to dnes prejde s nami, zajtra môžete byť na rade vy. A s vysokou pravdepodobnosťou aj budete.

Je preto čas, aby ste povedomie o tomto vývoji na Slovensku smerom k hlbšej totalite a už neskrývanej cenzúre internetu šírili aj medzi vašich čitateľov.

Dávame povolenie kopírovať tento článok v plnom rozsahu.

Je nutné, aby sa s preventívnymi opatreniami proti blokovaniu webových stránok oboznámilo čo najviac ľudí, aby jedného dňa neboli zaskočení, ak sa na vaše stránky nedostanú.

Preto prosím šírte tento odkaz s predstihom už teraz. Nemôžme predsa dovoliť, aby totalita a fašizmus napokon zvíťazili! Mor ho!

P.S: Článok si môžete stiahnuť a šíriť ho aj ako PDF dokument.

Prírodná liečba osteoartritídy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace článkyUpozornenie: Tento článok je názorom jeho autora a v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky a komentáre môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ovce ale nepoužívajú Tor, ktorý takúto cenzúru jednoducho rieši. Pre ovce je chýbajúci Chrome na Windowse hotová katastrofa a o možnosti zmeny DNS nevedia.

  • Na to nepotrebujú ani TOR. Zmena DNS úplne postačí a je pomerne jednoduchá. V tom článku, na ktorý odkazujeme, je celkom dobrý návod.

  • Len pozor na TOR, ty vlk.. TOR sponzorovali roky subjekty, institucie a dokonca staty. Mali, a zrejme aj maju, to uvedene na TOR webstranke. Takze pozor na TOR. Ked tam globalisti naliali tolke peniaze, tak to asi nerobili preto aby prispeli k anonymite obcanov na internete.

 2. Eat my hairy ass

  Ja som TRANSockovany, tj, sice nemam v sebe tu experimentalnu davku, ale CITIM sa byt ockovany. Ziadam o POCHOPENIE a OHLADUPLNOST. TOLERANTNOST!

  • Ja vsade tvrdim ze som sa dal ockovat cez telefon, ved liecba je tiez medicinsky mozna ah cez telefon, preco nie aj ockovanie

 3. na margo tohoto

  Napríklad na základe súdneho rozhodnutia. Podnet na DNS blokovanie môže dať ešte aj Finančná správa na rôzne gemblerské stránky, ktoré na Slovensku neplatia dane a nemajú na túto činnosť registráciu, nakoľko ide o regulované odvetvie.

  toto je zo strany nasich vladh buzerancia, pretoze kde je teraz ten SKVOST EUROPASKA UNIA S VOLNY POHYB TOVARU?
  t o ze my mame likvidacne dane na gambling, to je co?
  vidim, ze kapitalizmus smeruje k zahube, uz to nemoze vidiet len imbecil

 4. Dá sa zmeniť aj na mobile?

 5. Dôchodkyňa

  Prajem vám aj čitateľom veľa zdravia a pevné nervy, budeme to všetci potrebovať. Štandardne sa k vám dnes naozaj nedá dostať.

 6. Pravdovravec

  Priatelia, zadovážte si VPN a bude po problémoch. Ani za toho boha nebudú vedieť čo na nete robíte.

  A hlavne, čím viac blokujú tým viac nám dávajú za pravdu. Keby to bolo ako vravia, čoho sa potom boja?

  • VPN je super vec. Akurát má malú nevýhodu, že tie zadarmo majú denný limit na množstvo dát a za tie bez limitu sa musí platiť. Ale zasa nie je to vôbec drahé. Ak zaplatí človek naraz na rok alebo 2 roky, tak to vyjde na pár Eur mesačne.

   • A ja mám na čele machuľu, či nejaký iný nápis
    Takže chcem byť anonymný a len tak mirnixdirnix im dám moje bankové udaje…..
    Ste vy len banda….

    • Zaplať to cash alebo cez crypto či poukaz.
     Alebo zájdi na raidforums a použi nejaké leaknuté konto.
     Zaručene však platí, že ak je niečo zadarmo, tak potom si ty produkt.

 7. Mám Vodafone,používám prohlížeč DuckDuckGo,zatím v pohodě funguje…díky za Vás;)

 8. Vodafone, prohlížeč Yandex. Bez problémů.

 9. V nemecku ste boli vypnuty od vcera az dnes o 8 30 ste nabehli

 10. Tak ja vcera se nemohl dostat z Ceske kotliny, ani z PC, kde je pripojeni ADSL T-Mobile, tak ani z mobilu.

  Na cenzure je prima, ze tim ukazuji, ze nemaj vse pod kontrolou.

  Oboji prenastaveno, no na mobilu mi jde zadat jen „dns.google“, coz je z blata do louze, kdyz tam dam IP, tak to nejde ulozit.

  • Áno, na niektorých mobiloch nejde dať IP adresu. Na mobile sa však dá nastaviť DNS priamo v prehliadači a tam ide zadať IP adresa bez problému.

   Navigácia pre Chrome: Nastavenia -> Ochrana súkromia a zabezpečenia -> Používať zabezpečené DNS

 11. Mne ste včera večer v uplnej pohode išli , myslel som, že keď používam prehliadač DuckDuckGo mám bez komplikácií… Ale dnes ráno už som musel upravovať DNS server. Sa činia krkavci fašistický!

  • DuckDuckGo je len vyhľadávač. Keď kliknete na odkaz, to už idete priamo na stránku a vtedy systém kontroluje tie DNS servery. Ak sú kompromitované, tak stránku nenájde.

 12. Milá redakcia Bádateľa, som rada že som sa k Vám preklikala.
  Postup som prečítala na hlavnespravy.sk

  Držím Vám palce a modlím sa za Vás.

 13. nslookup badatel.net 217.168.208.20
  Server: ns.trionet.cz
  Address: 217.168.208.20

  DNS request timed out.
  timeout was 2 seconds.
  DNS request timed out.
  timeout was 2 seconds.
  *** Request to ns.trionet.cz timed-out

  nslookup duckduckgo.com 217.168.208.20
  Server: mail1.trionet.cz
  Address: 217.168.208.20

  nslookup badatel.net 8.8.8.8
  Server: dns.google
  Address: 8.8.8.8

  to fakt nechapu, ze google to neblokuje

  jste si jistí, že problém není na straně badatel.net?
  Pokud je to stopro problém na straně ISP, tak to s nimi budu řešit, proč přebírají cenzurované DNS.

  • Ovplyvnených je len časť DNS serverov, nie všetky. Google je kvalitnejší, tak oni problém nemajú, ani ostatné veľké servery.

   Dobrý DNS server sa vie rýchlo aktualizovať. To znamená, že keď pominie DDoS útok (podľa našich informácií útok už skončil), tak si znova v priebehu minút načíta dáta, ku ktorým sa predtým nevedel dostať.

   Nekvalitné DNS servery sa aktualizujú možno raz za 24 alebo 48 hodín. Takže ešte dlho po útoku nemajú aktuálne dáta. Zrejme aj ten váš sa časom aktualizuje, no dovtedy používajte iné DNS. Ono vlastne je lepšie pri dobrých DNS zostať, lebo to aj zrýchľuje váš internet.

 14. Nemůže to být problém s badatel.sk vs badatel.net?

 15. Ing. Anton Kuljovský

  Viac ako 2 roky používam prehliadač http://www.sputnik.ru. Bez problémov mi otvorí všetko. Google, ani Google Chrome nainštalované nemám. Na slovenské úradnícke vebové stránky sa dostávam cez Operu.

 16. Mám Linux. Našiel som návod ako zmeniť DNS v Linuxe. Funguje to. https://genuine-lamps.com/sk/linux/4664-how-to-change-dns-settings-on-linux.html

 17. Pekný den všetkým, mne to ide Vaša stránka. Držte sa.👍

 18. Aj tu je uvedený postup ako sa dostať na túto web stránku
  https://tadesco.org/totalitny-rezim-na-slovensku-blokuje-stranku-badatel-net/

 19. https://tadesco.org/americti-senatori-verejne-promluvili-o-vlivu-velkych-firem-jejich-cenzure-a-umlcovani-nepohodlnych-nazoru/
  Američtí senátoři veřejně promluvili o vlivu velkých firem, jejich cenzuře a umlčování nepohodlných názorů

 20. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/02/pathologized-totalitarianism-101.aspx
  Pathologized Totalitarianism 101
  Patologizovaná totalita 101

  The final phase of its transformation of society into a pathologized-totalitarian dystopia, where mandatory genetic-therapy injections and digital compliance papers are commonplace, is now officially underway.
  Oficiálne prebieha posledná fáza premeny spoločnosti na patologizovanú-totalitnú dystopiu, kde sú povinné geneticko-terapeutické vakcíny a digitálne doklady o dodržiavaní predpisov.

 21. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/02/woman-suffers-nerve-pain-muscle-deterioration-from-moderna-shot.aspx
  Woman Suffers Nerve Pain, Muscle Deterioration From Moderna Shot
  Žena trpí neurologickými bolesťami, zhoršením (poškodením) svalov z Moderna vakcíny

  Vďaka vakcíne dnes sa pohybuje pomocou chodítka, má rozmazané videnie, ležala 2 týždne v nemocnici, nie je schopná sa koncentrovať…

  PS A tento jed by nám chceli povinne pichnúť. Ale politici dostali placebo, pre nás pre ovečky je určená depopulačka.

 22. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/02/vaccine-reaction-data.aspx
  FDA Wants 55 Years to Release COVID Jab Reaction Data
  FDA chce 55 rokov na zverejnenie údajov o COVID vakcíne (až o 55 rokov nám to chcú odtajniť)

 23. https://zemavek.sk/byvala-odbornicka-who-ludia-boli-oklamani-skorumpovana-je-veda-media-cely-system/
  Bývalá odborníčka WHO: Ľudia boli oklamaní. Skorumpovaná je veda, médiá, celý systém

 24. https://aeronet.cz/news/video-slovensko-zavede-novy-trestny-cin-sireni-nepravdive-informace-oznamila-ministryne-spravedlnosti-na-tiskove-konferenci-lidem-bude-hrozit-za-sireni-jineho-nazoru-na-covid-19-nebo-za-varovani/
  VIDEO: Slovensko zavede nový trestný čin šíření nepravdivé informace, oznámila ministryně spravedlnosti na tiskové konferenci! Lidem bude hrozit za šíření jiného názoru na Covid-19 nebo za varování před očkováním až 10 let za mřížemi! Kdo ale bude na Slovensku určovat, co je a není pravda? Ministerstvo pravdy anebo spřátelená liberální média? Anebo tisková oddělení farmaceutických firem? Podle právníka přijetím zákona poruší Slovensko Lisabonskou smlouvu v otázce Charty základních práv, protože článek 11 Charty garantuje občanům zemí EU svobodu vyjadřování a šíření informací bez výhrad!

 25. Vytvořil jsem zatím tuto stránku s návodem. V případě dalších serverů nebo změn pošlete prosím update.

  https://github.com/berk76/cenzurovane-servery

  • Ďakujeme za pomoc!

   • Redakcia – vidím, že opäť máte problém s mojím komentárom, tak vám vysvetlím ten môj problém s vami! Toto je analógia prohibície a z prohibície má profit ten, kto ju zaviedol – ako súčasť mafie!

    Vláďa
    02/12/2021 at 10:58
    „to fakt nechapu, ze google to neblokuje

    jste si jistí, že problém není na straně badatel.net?
    Pokud je to stopro problém na straně ISP, tak to s nimi budu řešit, proč přebírají cenzurované DNS.“

    x
    02/12/2021 at 8:17
    A ja mám na čele machuľu, či nejaký iný nápis
    Takže chcem byť anonymný a len tak mirnixdirnix im dám moje bankové udaje…..
    Ste vy len banda….
    ——————————–
    Badatel.net – či už vedome, alebo nevdome – STE VOLAVKA! A už úplný idiot sa bude na vás pripájať cez cudziu službu!

    berk
    02/12/2021 at 13:12
    Vytvořil jsem zatím tuto stránku s návodem. V případě dalších serverů nebo změn pošlete prosím update.
    https://github.com/berk76/cenzurovane-servery
    ————————————————
    Redakcia – veľmi dobre si rozmyslite, či tieto moje 2 – slovom dva – komentáre uverejníte – pretože inak skončia na blogu – ale už nie vo váš prospech!
    https://us17.proxysite.com/process.php?d=G96KO74bqZhZeDRmcY53J%2FvD2jRN0PY%2B5E1GxlLqEiev4Pf3GgE4zXj%2BDX2srKR7CUBVT%2FGA0l8rXTN9TG3uTC4%2F5SeXSpCCWMYX13R7eckDWF%2FTs%2BQxzw%3D%3D&b=1

    • Sme vám už minule povedali, že schvaľovanie komentárov môže nejaký čas trvať. Nesedíme celý deń za počítačom a call centrum 24/7 so zamestnancami zatiaľ zriadené nemáme. Predtým ste komentáre schvaľované nemali (okrem tých, čo obsahovali príliš veľa linkov – tie ma každý schvaľované). Lenže ste boli opakovane vulgárny a napádali ostatných diskutujúcich, tak sme k schvaľovaniu komentárov museli pristúpiť.

 26. SLOVENSKO: ŠÍLENÁ ZRŮDA KOLÍKOVÁ CHCE PORUŠIT LISABONSKOU SMLOUVU – CHARTU ZÁKLADNÍCH PRÁV, ČL. 11 GARANTUJÍCÍ OBČANŮM EU SVOBODU VYJADŘOVÁNÍ A ŠÍŘENÍ INFORMACÍ BEZ VÝHRAD! KOLÍKOVÁ ZUŘIVĚ ŠTĚKÁ A VYHROŽUJE VĚZENÍM ZA ŠÍŘENÍ JINÉHO JAKO JEJÍHO NÁZORU O COVIDU NEBO ZA VĚDECKY ZDOKLADOVANÉ VAROVÁNÍ PŘED OČKOVÁNÍM! KDO ALE BUDE URČOVAT, CO JE A NENÍ PRAVDA? MINISTERSTVO PRAVDY ANEBO SPŘÁTELENÁ LIBERÁLNÍ MÉDIA JAKO SAMOZVANÝ ARBITER? (VIDEO SK, 3min) čl. na stránke 24cz news slovensko………….
  Iný článok:
  Pacient po covide potrebuje transplantáciu pľúc! Je OČKOVANÝ, nefajčiar a nikdy nemal žiadne choroby….
  33 ročný policajt zo Sniny má vážne zdravotné komplikácie. Začína sa boj s časom a snaha o prvú postcovidovú transplantáciu pľúc. Koronavírus premenil jeho pľúca na nefunkčné tkanivo. Bez darcu nemá šancu na prežitie.

  nadväzujem na Kolíkovej podlý návrh:

  Ako to, že ho vakcína neoslobodila od tohto svinstva. Ako to, že hoax prezidentky a vlády sa stal sloganom pre vakcináciu?
  Toto nech vysvetľujú a nech sa nad týmto zamyslí aj Kolíková, že pre koho by bolo väzenie spravodlivé podľa jej navrhovaného zákona.
  To budú pykať len tí čo nesúhlasia s touto vládou a ONI môžu veselo produkovať
  ix hoaxov.
  Ďakujeme pekne za takúto slobodu, to sme nechceli!

 27. Mzslím, že máte nsprávne informácie. Aj v čase keď bolo prezentované, že DNS server bol nedostupný, tak to nebola úplne pravda. Vždy bol dostupný aspoň jedným z dvoch sieťových protokolov. Ja osobne by som povedal, že problém bol spôsobený zlým nastavením firewallu pred DNS serverom pre doménu badatel.net

  • Firewall nebol za posledné mesiace menený, takže tým to nebolo. Po analýze dát sme presvedčení, že to bolo dôsledkom DDoS útoku. Samotnej prevádzky stránky sa to nedotklo (systém dokázal stránku ochrániť), ale odniesli si to Name servery (DNS). Po skončení útoku by mali byť dostupné teoreticky hneď, no niektorým prevádzkovateľom trvá aj 24 až 48 hodín, kým svoje DNS servery znova aktualizujú. No a počas tej doby bol hlavný výpadok. Teda ani nie počas samotného útoku, ale do 48 hodín po jeho skončení. Už to zasa pomaly nabieha späť.

 28. Dobre – „som tu aj ja“, aj keď už len ako pozorovatel. Malé cicavce prežili dinosaury vďaka norám, takže ak mi zavrú nejaké okno – vykopnem si nové dvere. Uvedomte si mnohí, že návrat sem je vďaka iným alternatívnym webom, čo je praktický dopad sledovania aj iných zdrojov NA KTORÉ TREBA MAŤ ČAS! Informačná lievikáreň tu skončila! Dúfam!

  Osobne radím všetkým, aby si zachovali emocionálny odstup od každého zdroja – mnohé weby menia majiteľov – nielen vďaka predaju, ale aj vďaka vydieraniu. Toto neriešme – ale veľká zmena práve prebieha na MWOO.org.

  Otázka do budúcna – pozor – toto je len slovenská parketa už začatej globálnej cenzúry – takže musíte počítať s koordinovaným útokom aj na tie servery, ktoré zatiaľ umožňujú prežitie alternatívnych webov! Kam smerujem?! TOTO JE SELEKČNÝ TEST!

  Prebieha selekcia tých inteligentných, tých schopných, tých kompetentných! Tých tvorivých! Doslova – idú po hlavách! Našich hlavách, našich norách! TAK IM VŠETKO PREZRAĎTE! Lebo vy ste super ajťáci! A ďalší super ajťáci vymýšľajú pre nás elektronické obojky!
  Ješiťáci túžiaci po úspechu a uznaní – exploatovaní užitoční idioti GMS!

  Takže – kto tu nemáte nasraté v hlave – snažte sa nevytŕčať – sme v štádiu, keď je výhodnejšie robiť sa 100-krát hlúpym ako raz múdrym! Naučte sa komunikovať v druhom – paralelnom komunikačnom kanali – tým nemyslím IT!

  Redakcia – mažte to „všetko“ užitočné – nechajte len to nevyhnutné!

  Svoje žezlo kráľa idiotov tu prenechávam iným adeptom – avšak nie kvôli ich útokom, ale pretože táto redakcia mi bránila brániť sa proti ich útokom. Čiže – dostali sme sa do bodu určitého poučenia – že TU existuje jednak výrazné hrdlo konceptuálnej brzdy, jednak, že sa tu manipuluje „gladiátormi“. Pre mňa stačilo. Redakcia Badatela sa momentálne dostala do situ, keď s ňou vydrbáva niekto iný.

  Povedal som, že tu končím, takže končím – toto je mimoriadna situ a – súčasne – Operácia „OMICRON“!
  Redakcia vie o čom hovorím. Opakujem znovu z Protokolov Sionu – „Najschopnejšieho Gójima zabi – ostatných zotroč!“

  Z pohľadu riadenia – cenzúrou prebieha selekcia inteligencie – prieskom bojom! Pretože – „Mimoriadne situácie v nás prebúdzajú mimoriadne schopnosti na ich vyriešenie!“

  Hľadajú jednotlivcov s vysokou mierou tvorby ARGENTUM ASTRUM – ktoré zodpovedá za rýchlosť a jasnozrivosť ľudského myslenia! A priamu cestu spojenia vedomia so Zdrojom!

  Preto Operácia „OMICRON“! Toto nemá nič spoločné s nejakou mutáciou koronavírusu – toto je globálny kód a pokyn vládam!
  Z pohľadu riadenia – selekcia! Vo všetkých totalitných režimoch likvidovali ako prvú – inteligenciu! A teraz provokujú inteligenciu, aby vyšla na povrch!

  Facebook Community Standards Team_Nephilim-Rothschild.jpg
  https://ulozto.net/file/kDfZHZEiA2Xh/facebook-community-standards-team-nephilim-rothschild-jpg#!ZJD2MwR2AJLjMwMvZmt3MQMyBJIxLJuLZxS1FaS+ZUWapGywAj==

  Operácia „OMICRON“ /Swiss Octagon, Rímsky klub?/:

  Odkaz talianskeho protitotalitného sci-fi filmu Omicron z roku 1963 – „Kto bude vytŕčať a vykrikovať pravdu – tomu bude zakázané aj myslieť!“

  Indian industrialist Anand Mahindra has discovered a movie titled Omicron, a day after he shared a story idea for a film around the new Covid-19 variant on Twitter.
  https://www.livemint.com/news/india/anand-mahindra-finds-a-film-titled-omicron-as-new-covid-variant-sparks-concern-11638328315375.html

  ————————-
  Dveře do ráje nebo do pekla? Svět se nachází před …
  [Prehľadávať doménu tadesco.org] https://tadesco.org › dvere-do-raje-nebo-do-pekla-svet-se-nachazi-pred-ohromujicim-zemetresenim-ve-vsech-rovinach-pravda-vychazi-napovrch-a-neda-se-umlcet-jak-vsechno-na-sebe-navazuje-dil-1
  Argentum astrum – látka v mozgovej šišinke človeka – stimulovaná molekulovým zlatom, ktorý sa prostredníctvom nej a zmeny vedomia vie spájať priamo so Stvoriteľom a s inými dimenziami!

  NEPLIESŤ SI S TÝMTO!

  Argenteum Astrum – Wikipédia
  [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Argenteum_Astrum
  Argenteum Astrum alebo Argentum Astrum, slov. Strieborná hviezda, starogr. Άστρον Αργόν /astron argon/, je magický rád založený Aleisterom Crowleym a Georgom Cecilom Jonesom v roku 1907. Ďalšie možné názvy rádu sú: lat. Arcanum Arcanorum – Tajomstvo tajomstiev, starohebr. אריך אנפין‎ /arikh anpin/ – Nekonečný pokoj, angl. Angel and Abyss – Anjel a Abyss, alebo Kether. Argenteum Astrum je telemické magické bratstvo, ktoré deklaruje svoj cieľ ako …
  ———————————————————
  Ešte raz – namiesto vlastnej iniciatívy tu opäť len reagujete! A riešite technikálie problému – namiesto podstaty problému!
  CELÝ ŽIVOT BUDETE UTEKAŤ AKO KRÁLIKY! Celý život budete hľadať len dieru, do ktorej môžete zaliezť!

  Viete, ako je GMS nastavená vaša králičia selekcia?! Podľa schopnosti nájsť dieru v plote?! Lebo tam sa vešajú na vás oká! Ups!

 29. Napisal som nieco zle ked som napisal o probleme konfiguracie firewallu pred DNS serverom pre domenu badatel.net ked mi bol prispevok vymazany?

  • Nebol vymazaný, len niektoré komentáre systém nepustí hneď, ale podliehajú schvaľovaniu moderátorom. To môže trvať aj pár hodín, lebo moderátor nesedí celý deň v kuse za počítačom.

 30. https://www.brighteon.com/cdba800d-22fd-477b-aba4-01da5194625b
  Dr. Brian Ardis interviewed by Mike Adams about medical murder and hospital homicide
  Mike Adams má rozhovor s MUDr. Brian Ardisom o lekárskej vražde a vražde v nemocnici

  PS Vypočula som toto video – je to o tom ako strašne môžu ochorieť deti po Covid vakcíne, zápal srdcového svalu a prognóza je že zomrú do dvoch až piatich rokov, neurologické problémy, Guillain-Barrého syndróm, rôzne ochrnutia, viaceré orgány sa môžu naraz smrteľne zapáliť …
  Takéto fajnovučké vedľajšie účinky môže mať Covid vakcína keď sa podáva deťom

  • Mam kontakt na lekarov v De, a mam priamo dokaz od kardoologoicky, Slovenky, ze vyzrazne nastal vzostup zapalov srdcovych svalov po vakcinach, to je zmrzacenie na cely zivot, hrozi riziko infarktu

   • Presne tak Sines. Ja čo čítam tie americké alternatívne weby aj tam hovorili americký kardiológovia, že je obrovský nárast srdcovo-cievnych chorôb, porážok…
    Počúvala som aj jedného amerického onkológa – obrovský nárast onkologických chorôb z Covid vakcíny.

 31. Nevím, školy nemám, ale podle toho co vím, tak k registraci domény MUSÍ mít doména nejméně DVA různé name servery. Když se podívám na doménu badatel.net tak tam najdu:
  host -t ns badatel.net
  badatel.net name server ns1.badatel.net.
  badatel.net name server ns2.badatel.net.

  Tady se bohužel se jedná o JEDEN server.
  host ns1.badatel.net
  ns1.badatel.net has address *.*.*.*
  host ns2.badatel.net
  ns2.badatel.net has address *.*.*.*

  Takže podle platných standardů by měl registrátor doménu badatel,net vyřadit pro porušování podmínek.
  Takže se nejedná o CENZURU ale o BLBOST správců.

  Rád Vám poradím, jak problém řešit.

  • Možno nastavenie nebolo ideálne, no to neznamená, že výpadok nespôsobil DDoS útok, ktorý síce nevyradil stránku (bola prístupná), ale vyradil Name servery.

 32. https://www.banned.video/watch?id=61a7f47898ce5c78e9004de3
  Global Criminal Nightmare! Pfizer and FDA Work Together to Suppress Evidence that COVID Shot Killed Thousands in First Month
  Globálna kriminálna nočná mora! Pfizer a FDA spolupracujú na potlačení dôkazov, že COVID vakcína zabila v prvom mesiaci tisíce ľudí

 33. Teraz som zvedavý, ako rýchlo ma zmažete, ale tento článok je sprostosť. V SK zóne máte nastavené dva DNS servery: ns1.badatel.net a ns2.badatel.net. Tie sa oba prekladajú na jedinú IP adresu *.*.*.* Na tej istej adrese je aj obsah. Nulová redundancia. To si priam koleduje o výpadok.
  Ak by režim ddosoval lokálnych ISP, nešlo by nikomu nič, nielen bádateľ. Ak by režim robil DDoS na tento jeden server, nevedel by dať odpovede nielen Slovenským ISP ale ani googlu a nešlo by to NIKOMU, ani keď mám DNS google alebo idem cez VPN.
  Asi ste mali dole DNS službu a išlo to len z tých providerov, ktorí mali náhodou vaše adresy ešte v cache. Rozbehnite si viac rôznych DNS.

  • DNS služba bola dole kvôli DDoS útoku. Analýza dát nám to potvrdila. Už sme prijali opatrenia na zvýšenie redundancie.

   • Mna blokuju uz zopar tyzdnov /DOS attack, Cross-Site Scripting attack/.

    Asi ma udal nejaky toopry opcan / ofukcinovanyy-naa kolega / sused-kaa. Moje nazory na verejnosti netajim, ludom sa to nepaci, najma vymletym dovercivym zastepenym folicom koala-icie po 2 davkach zidovskej nanobiodrogy.

    Na pristup k blokovanym serverom mi pomohol TOR browser. Vyberte si svoju verziu na: https://www.torproject.org/ pre windows, linux , macos, android.
    V diskusii bolo uvedene vraj TOR patri Globalistom a vedia o kazdom kto TOR vyuziva. Je to mozne, podla mna TOR patri tajnym sluzbam a je to zidovska volavka.
    Zvlastne na tom je ze sa da cez TOR pripojit na blokovane servery.
    Idu tajni sami proti sebe?

    ****** prosim redakciu o odpoved ******

    • Nevieme vám presne odpovedať, nakoľko TOR nepoužívame a ani to nemáme veľmi naštudované. Je však možné, že je to projekt CIA. Vedia, že ak sa niekam chcete dostať, tak sa tam nakoniec dostanete a je lepšie, ak sa k tomu dostanete cez nich, ako cez niekoho iného, koho nemajú pod kontrolou.

     Úplne sa zaručiť nedá nič. Aj TOR aj VPN servery môžu byť kompromitované. Preto treba byť na nete vždy opatrný a správať sa tak, ako keby ste si boli vedomí, že vás niekto vidí. To však neznamená, že netreba robiť žiadne opatrenia. Treba ich robiť, no zároveň byť obozretní. Dobrá stratégia je diverzifikácia – nemať všetky vajíčka v jednom košíku.

 34. Už pár hodín nemám žiadny problém s pripojením na vašu stránku bádateľ.net. O blokovaní vašej stránky som sa zmienil včera na AE News v súvislosti s návrhom teroristického návrhu zákona z dielne inkvizítorky M. Kolíkovej. Totalitný režim, ktorý na Slovensku zapúšťa čoraz hlbšie svoje korene, sa obáva slobodného toku myšlienok viac ako čert svätenej vody. Tým však ukazuje svoj strach, ktorý predznamenáva jeho krkolomný pád.

 35. Staci pouzit prehliadac DuckDuckGo alebo Brave.

Pridajte komentár

*