Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Profesora farmácie zavreli na psychiatriu pre spochybňovanie oficiálneho kovidového naratívu


Print Friendly, PDF & Email

Profesora farmácie zavreli na psychiatriu pre spochybňovanie oficiálneho kovidového naratívu

(LifeSiteNews) – Ráno 10. decembra bol zo svojho prechodného bydliska na juhu Francúzska skupinou „žandárov“ odvedený Jean-Bernard Fourtillan, francúzsky univerzitný profesor na dôchodku.

Známy je svojimi silnými výhradami proti vakcínam na COVID-19, ako sú napríklad aj tie, ktoré sa momentálne distribuujú po celej Európe.

Profesor bol násilne umiestnený na samotku v psychiatrickej liečebni v Uzès. Vzali mu mobilné telefóny a v čase písania tohto článku mu nebolo dovolené komunikovať s vonkajším svetom.

Príkaz na jeho internovanie vydal zrejme miestny „prefekt“, oficiálny predstaviteľ francúzskej exekutívy.

Zneužívanie psychiatrie zaviedli už komunisti v Sovietskom zväze

Systematické využívanie psychiatrických liečební na umlčiavanie či trestanie politických odporcov sa stalo rozšírené za komunizmu, pričom začalo krátko po boľševickej revolúcii v Rusku roku 1917.

Metóda vyvinutá za Stalina a potom šírená ako protiklad „socialistického raja“, sa začala považovať za príznak duševného ochorenia.

Podľa trestného zákonníka Sovietskeho zväzu (ZSSR) z roku 1966 sa potláčanie disidentov otvorene zameriavalo na tých, ktorí „šírili falošnú propagandu, hanobiacu sovietsky štát a jeho spoločenský systém“.

Fourtillan, dlhodobý kritik vakcín, využívajúcich nebezpečné adjuvansy ako je hliník (11 povinných vakcín pre novorodencov vo Francúzsku obsahuje 17-násobok maximálnej dávky hliníka, definovanej Svetovou zdravotníckou organizáciou ako toxickú) bol hlasom počas krízy ochorenia COVID-19.

Poskytuje „alternatívne“ vysvetlenia a varovania ohľadom objavenia sa vírusu SARS-CoV-2 a RNA vakcín, fungujúcich na základe injekčného podania kúskov vírusového odkazu RNA s nanolipidmi, s cieľom spôsobiť, aby ľudské bunky začali vytvárať vírusové častice a tým vyvolať imunologickú reakciu.

Tvrdenia profesora, ktoré francúzskym úradom najviac vadili

Konkrétne Fourtillan obvinil francúzsky Pasteurov inštitút, súkromnú neziskovú nadáciu, špecializujúcu sa na biológiu, mikroorganizmy, nákazlivé choroby a vakcináciu z toho, že vírus SARS-CoV-2 niekoľko desaťročí „vyrábala“.

Ďalej ich obviňoval, že sa zúčastnili sa na „úniku“ vírusu z wuchanského laboratória P4 – bez vedomia vedenia čínskeho laboratória – ktoré bolo vytvorené na základe dohody medzi Francúzskom a Čínou, podpísanej v roku 2004.

Vzťahy medzi Francúzskom a Čínou ohľadom projektu rokmi ochladli, pretože Čína uprednostňovala vlastné záujmy, no v roku 2017 sa na oficiálnom otvorení Laboratória P4 Wuchanského virologického inštitútu zúčastnili vtedajší minister vnútra Bernard Cazeneuve, spolu s Yvesom Lévym, spolupredsedom riadiaceho výboru.

Lévy je manžel Agnès Buzynovej, ktorá bola v čase prepuknutie krízy ochorenia COVID-19 francúzskou ministerkou zdravotníctva. Bola tiež zodpovedná za podpísanie nariadenia, zakazujúceho voľný predaj hydroxychlorochínu vo Francúzsku v januári 2020.

Je obvinenie Jeana-Bernarda Fourtillana oprávnené?

Aj keď Pasteurov inštitút verbálne oznámil, že bude Fourtillana kvôli obvineniu žalovať, v tomto smere nie je na obzore žiadne súdne konanie a v skutočnosti sám Fourtillan potom podal sťažnosť proti hovorcovi Inštitútu „pre urážku na cti a lži, ktoré sú zaujaté proti národom sveta“.

Fourtillan sám povedal, že dúfa v to, že mu súdne konanie umožní predložiť zozbierané dôkazy a že sa v skutočnosti nevie dočkať, kedy bude môcť o daných témach hovoriť.

Teraz je bohužiaľ na psychiatrii a možnosť, že k tomuto dôjde – v záujme odhalenia pravdy – sa začína vzďaľovať.

Rúško tajomstva okolo pôvodu nového koronavírusu

Medzi dokumentmi, ktoré Fourtillan analyzoval a zverejnil, sú patenty na SARS-CoV-1, obsahujúce časti genómu parazita malárie, z roku 2003 (anglický preklad rozhovoru, kde o tom profesor hovorí, nájdete TU).

Uvedené patenty používali rôzne laboratória na vývoj vakcín.

V roku 2011 podal Pasteurov inštitút ďalšiu žiadosť o udelenie patentu na „SARS-CoV-2“, ktorý bol podľa Fourtillana identický s predošlým. Došlo k tomu vraj preto, lebo komerčné využívanie prvého patentu začalo v roku 2003 a expirovalo by o 20 rokov neskôr, v roku 2023.

Podľa Fourtillana boli k vírusu pridané štyri sekvencie vírusu HIV – zodpovedného za ochorenie AIDS – kvôli vytváraniu ďalších vakcín.

S touto myšlienkou prišiel vlani v apríli vo Francúzsku aj profesor Luc Montagnier, ktorý v roku 2008 získal Nobelovu cenu za to, že v roku 1983 objavil vírus HIV, spolu s ďalšou francúzskou vedkyňou Françoise Barréovou-Sinoussiovou.

Vlani v apríli Montagnier vyhlásil, že vírus SARS-CoV-2 je dôsledkom ľudskej manipulácie.

Dostalo sa mu zosmiešňovania zo strany mainstreamových médií, no v auguste dospel k rovnakému záveru aj taliansky mikrobiológ. Profesor Joseph Tritto vydal knihu, v ktorej nazýva wuchanský vírus „chimérou“.

Montagnier, ktorý spolupracoval s matematikom, opísal svoje zistenia pomocou analógie.

Predstavte si koronavírus ako skladačku „puzzle“ s 3000 kusmi a potom sa zamyslite nad ďalšími 9000-kusovými puzzle, predstavujúcimi HIV-1, HIV-2 a SIV (ďalší retrovírus, ktorý má blízko k AIDS, no zacieľuje sa na opice).

Prírodná liečba osteoartritídy

Keby sa mali vedľa seba v 30 000-ovom puzzle ocitnúť tri kusy pochádzajúce z každého z týchto menších puzzle, bola by pravdepodobnosť toho, že sa tak stane prirodzene, nulová. Podľa Montagniera je toto analogické prítomnosti častíc sekvencie HIV v SARS-CoV-2.

Podľa Fourtillana je súčasný vírus, spôsobujúci ochorenie COVID-19, umelý. Fourtillan – ako aj ďalší výskumníci, skúmajúci súčasnú krízu – toto považujú na neodškriepiteľný dôkaz toho, že pandémia COVID-19 bola plánovaná.

Je presvedčený, že žiadosť o udelenie patentu z 13. októbra 2015 bola podaná na test ochorenia COVID-19; po čom v roku 2017 nasledovala celosvetová komercializácia za ohromujúcich 10 miliárd dolárov.

Tieto tvrdenia sú spochybňované na základe toho, že odkaz na patent z roku 2015 je iba časťou neskoršieho patentu z mája 2020, podaného istým Richardom A. Rothschildom (áno, Rothschildom).

Ten bol však citovaný ako súvisiaci s druhotnou diagnózou COVID-19, vyzdvihujúc pôvodný patent, akoby bol pre konkrétny prípad ochorenia COVID-19.

Kto má pravdu?

Úprimné verejné posúdenie a diskusia by rozohnali akékoľvek zmätky či omyl, či už dobrovoľný alebo nie, no s Fourtillanom sa teraz zaobchádza ako by bol nebezpečný a zároveň šialený.

Fourtillan si získal širokú publicitu, keď sa vo Francúzsku stal virálnym nedávny film Pierra Barnériasa Hold-Up,ktorý dal priestor kritikom oficiálneho naratívu. Vo filme Fourtillan vyjadril svoju obavu, že kríza ochorenia COVID-19 bola vyfabrikovaná a že sa využíva na vnucovanie nebezpečnej vakcíny svetovej populácii.

Sám Fourtillan patentové postupy dobre pozná, ako dokazuje jeho resumé, keďže osobne podal asi 400 patentov v odbore medicíny.

Francúzske internetové médium France Soirho opísalo nasledovne:

„Jean-Bernard FOURTILLAN, PhD., chemický inžinier, farmaceut, nemocničný farmaceut, profesor terapeutickej chémie a farmakokinetiky na fakulte Medicíny a farmakológie na Univerzite v Poitiers, odborný farmakológ a toxikológ, špecializujúci sa na farmakokinetiku.“

Fourtillanova vynútená internácia sa nijako nezmienila o polemike kvôli ochoreniu COVID-19, ktorá dosiaľ neviedla k žiadnym právnym krokom.

Namiesto toho je oficiálne spájaná so súdnym sporom, ktorý bol proti nemu zahájený pre nelegálny výkon medicíny kvôli jeho práci na hormonálnej náplasti na neurodegeneratívne ochorenia ako sú Parkinsonova a Alzheimerova choroba a ďalšie, postihujúce pohyblivosť, rovnováhu a pamäť, ako aj proti poruchám spánku.

Jeho teória je, že znečistenie, adjuvansy ako hliník vo vakcínach a elektromagnetické pôsobenie, ničia kvôli nedostatku hormónov tmavú hmotu v mozgu. On na kompenzáciu poškodenia u 402 dospelých vrátane seba otestoval – úspešne, ako tvrdí – hormonálnu náplasť valentonínu a 6-metoxy-harmalanu (hormónov spánku a bdelosti).

Títo pacienti postup akceptovali na vlastnú výhradnú zodpovednosť a boli varovaní, že náplasť nie je liek, ale „technická vzorka, ktorá nie je určená na použitie ľuďmi“.

Procedúra pritom stojí len zlomok ceny novovyvinutých liekov na tieto stavy.

Fourtillon mal dobrý vzťah so sudkyňou, ktorá viedla predbežné vyšetrovanie prípadu, s Brigitte Jolivetovou z Poitiers. Zdalo sa, že ju jeho argumenty počas prvých výsluchov koncom roka 2019 presvedčili a prípad napredoval normálne.

Podozrivý priebeh zatýkania profesora

Minulý mesiac Fourtillana, ktorý so svojou manželkou pobýval na juhu Francúzska, navštívili štyria žandári z Marseille, ktorí vstúpili do jeho prenajatej chaty a vypýtali si jeho počítače.

Hoci nemali povolenie na prehliadku, Fourtillon im ich vydal, povediac, že nemá čo skrývať a že, naopak, túži dať posúdiť svoje dokumenty a metódy.

Videl, ako odchádzajúci žandári podali jeho počítače nejakému mužovi v civile v neďalekom aute.

O pár dní nato mu náhle úrad, ktorého totožnosť mu neprezradili, zablokoval bankové účty a kreditné karty. Zablokované boli aj jeho penzie.

Na 4. decembra bol Fourtillan predvolaný do Paríža na výsluch v súdnom spore, týkajúcom jeho „liečenia“ valentonínom. Nešiel tam, odvolávajúc sa na skutočnosť, že si teraz nemá ako kúpiť lístok na vlak do francúzskeho hlavného mesta.

Tieto informácie poskytla stránke LifeSiteNews osoba, ktorá s Fourtillanom pracuje na webovej stránke verite-covid19.com (momentálne nefunkčná) a ktorá ho veľmi dobre pozná – natoľko, aby vyhlásila, že „určite nie je šialený“, keďže s ním nedávno trávila čas.

O šesť dní neskôr, vo štvrtok ráno, prišli žandári do Fourtillanovho domu znova a požiadali ho, aby šiel s nimi zodpovedať otázky ohľadom jeho odmietnutia prísť 4. decembra na výsluch do Paríža.

Fourtillan ochotne súhlasil.

Lenže od chvíle, ako odišiel z domu s príslušníkmi zákona, už nemohol komunikovať so svojou rodinou.

Jeden z jeho právnikov, Marc Fribourg – ktorý potom povedal, že Fourtillan je „konšpiračný teoretik“ – prezradil, že ho vzali do psychiatrickej liečebne Le Mas Careiron v Uzès a odvtedy ho tam držia.

Jeho ďalší právnik, ktorý predtým Fourtillana vychvaľoval za účinnosť jeho náplastí, dnes nebol dosiahnuteľný.

Aktualizácia: Profesor Fourtillan mal byť z psychiatrie medzičasom už prepustený a následne poskytol médiám rozhovor. Viac info (vo francúzčine) TU.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: lifesitenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  ……..je to ozaj veľmi, veľmi smutný príbeh………….a dokonca skutočný…………..

 2. Analytik Mesík bez servítky o KORONAVÍRUSE: Skupina ľudí na Slovensku krásne zbohatla na ľudskej tragédii./toto si zadajte do googlu a otvorí sa Vám celý článok/

  BRATISLAVA – Analytik a lekár Juraj Mesík žiada okamžite cez petíciu schváliť liek Ivermectin, ktorý je registrovaný takmer po celom svete a štúdie ukazujú, že naozaj pomáha ľuďom aj pri ťažkých priebehoch koronavírusu. No náš Štátny ústav na kontrolu liečiv ho stále neschválil.
  Mŕtvi pribúdajú tempom 100-200 denne a naše zdravotníctvo ich v dôsledku korupcie „lieči“ neúčinným fejkovým liekom s výraznými nežiadúcimi účinkami. Balenie Ivermectinu pre vyliečenie dvoch ľudí stojí v Egypte 80 centov a balenie Remdesiviru, poviem to natvrdo, dorazenie jedného pacienta u nás stojí 2100 eur. Skupina ľudí aj na Slovensku krásne zbohatla na obrovskej ľudskej tragédii,“ povedal v rozhovore pre topky.sk analytik globálnych trendov a rizík Juraj Mesík. Je presvedčený, že nasadením nového lieku sa o 10 dní zastaví umieranie na Slovensku na COVID 19.
  O tomto bola aj relácia v TA3 “ Tak takto“,kde o uvedenom lieku hovoril lekár z Košíc aj táto relácia sa dá pozrieť v archíve TA3.

  • áno, bola o tom teraz na ta3 relácia …ešte ju nezavesili na web, ale hádam čoskoro ju tam nájdeme

   ja som túto info pred chvíľou dala k článku v predchádzajúcej diskusii

  • Ivermectin som uzival uz pred rokmi. Antiparaziticka kura.. Bigshitfarma mafia ma Slovensko v hrsti..

  • Mesík: Životy mnohých Slovákov s koronavírusom by zachránili lacné lieky
   toto bol článov v Pravde v októbri, časť z neho som tu dala.
   Na Slovensku sa predpokladá, že do vianočných sviatkov bude približne 400 obetí. Ale mohlo by ich byť oveľa menej, keby rezort zdravotníctva fatálne nezlyhával! Slovenskí lekári nie sú hlupáci, mnohí by COVID-19 dokázali liečiť účinnejšie, ale minister zdravotníctva Marek Krajčí a usmernenie, za ktoré nesie osobnú zodpovednosť, im zväzuje ruky. Tvári sa ako „lege artis terapia“ – ale taká terapia COVID-19 dnes neexistuje. Treba sa rýchlo učiť od tých najskúsenejších po celom svete. Z tých, čo som nespomenul, napríklad aj od profesora Thomasa Borodyho, ktorý v minulosti vyvinul postupy liečby ktoré zachránil životy miliónov ľudí a dnes hlása terapiu COVID-19 kombináciou ivermectinu, zinku a doxycycklínu; mimochodom, tiež ide o lacné generiká.

 3. nie je šialený, len nepohodlný .. alebo možno vidí viac ako ostatní … „za roh“

 4. Takto. Profesúra je u nás pedagogická funkcia menovaná prezidentom. To akoby zavreli do blázninca prezidenta. Môže byť.

 5. https://www.naturalnews.com/2021-01-22-six-suffer-allergic-reaction-following-coronavirus-vaccination.html#
  California healthcare workers suffer severe allergic reactions following coronavirus vaccination
  Zamestnanci zdravotníctva v Kalifornii trpia ťažkými alergickými reakciami po korona vakcinácii.

 6. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/01/22/baseball-legend-dies-2-weeks-after-getting-covid-vaccine.aspx
  Baseball Legend Dies 2 Weeks After Getting COVID Vaccine and Dozens of Other Vaccine Horror Stories
  Legenda bejzbalu umiera 2 týždne po prijatí COVID vakcíny a tucty ďalších hororových príbehov

 7. 2021-01-22 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-01-22-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  USA NWO brutálne nastupuje! Biden ohlasuje celonárodný lockdown, povinné očkovanie, represie. Vpád do Kapitolu bolo false flag Antify za účelom prijatia represívnych zákonov proti tzv. domácemu terorizmu. Prebiehajú procesy na upevnenie establišmentu Deep State. Potvrdili sa slová V.V.Pjakina, že úlohou Trumpa bolo kryptomarxistické preformátovanie USA na nový USSR 2.

  Vzniká nový smer tzv. virtuálneho paralelného myslenia „we are genics“ – vytváranie si paralelného sveta. Alternatíva sa fakticky štepí na weargeniku /viď Tadesco/ a konceptuálnu reálnu alternatívu /Pozor na hnutie Zeitgaist v Svobodnom vysílači!/. Trump omilostil kriminálne štruktúry Deep State. Hnutie Q-Anon pravdepodobne vytvoril nepriateľ za účelom weargenics – „že niekto to za nás vyrieši“ – spasiteľská, mesianistická PSY OP. Takže – pri slovenskom USA riťopchajstve a RU neomarxizme a liberalizme sa máme na čo tešiť!

 8. martin sýkora

  Som rád,že túto problematiku si všimol aj Bádateľ a rozvinul to viac pred 11 dňami som to aj ja okrajovo spomenul vo svojom videu
  https://youtu.be/ZP-KqHYfCXI

 9. https://banned.video/watch?id=600b46ec4d48170636acfbd6
  Hank Aaron Dies After Taking Covid-19 Vaccine Adding To Massive Inoculation Death Toll
  Hank Aaron umiera po prijatí Covid-19 vakcíny pridávajúc sa k masívnemu počtu obetí

 10. Hovorí sa: povedz pravdu, rozbijú ti hubu.

 11. https://www.protiproud.cz/politika/5581-evropane-se-probouzeji-odpor-proti-ockovani-roste-v-cervnu-se-v-britanii-sejde-g7-operace-koronavirus-bude-ukoncena-cil-splnen-trump-odstranen-ekonomiky-zniceny-populace-ve-stresu-cas-k-velkemu-resetu-totality-nwo.htm
  Evropané se probouzejí: Odpor proti očkování roste. V červnu se v Británii sejde G7. Operace Koronavirus bude ukončena. Cíl splněn: Trump odstraněn, ekonomiky zničeny, populace ve stresu. Čas k Velkému resetu totality NWO

  • „Čas k Velkému resetu totality NWO“ – myslené ako? Že Globálny reset spustí NWO, alebo že Veľký reset zlikviduje NWO? Reset totality je stále jen obnovenie totality – či? V tomto treba mať jasno a nerobiť si ilúzie v zmysle weargenics. Hnutie Zeitgaist – utopický komunizmus bez komunistov = riadené weargenics – to nebude žiaden Veľký reset – je to opäť nosatý „antibankový“ experiment, ako sa vzdať peňazí aj majetku – vymieňaním si skutočných hodnôt – ako kto. A čo trh týchto hodnôt? Zeitgaist nám podsúva nepodmienený príjem – a to už vieme, že je to súčasť NWO. Takže dôležitý je každý detail.

 12. Občas nakuknite aj sem – TV Slovan – mne sa PC vyložene zle pripája – možno plug in, fakticky nekonečné načítavanie /platforma Vimeo je viac pre mobily/ – možno prioritou sú ich cookies v mojom kompe. Uvidíme, čo sa z toho vyvŕbi. Otázka – aký máte názor na symbolický počet zŕn v tých 3 kláskoch? Pozitívum som zaregistroval v tom, že prešli z kontaktného G-mailu na Protonmail, ale inak je to stále „jednosmerka“. Interakcia je základ úspechu média, takže, že je to „vaša“ – teda naša televízia uverím, až to zmenia na „naša spoločná“. Obsah tém neoznačený, takže aký dôvod to otvárať? Ak sa to tu niekomu podarí rýchlejšie – dajte prosím vedieť, o čom to je.
  https://televiziaslovan.sk/archiv/

 13. …už jsem si myslel, že Rusko v tom není namočené…A JE!!! Od r. 1917, v komunismu (který tady nikdy a nikde na Zemi nebyl), věděli o tom, že ve Francii bude na psychiatrii (dle jejich nápadu) umístěn profesok, znevažující očkování nebezpečnou vakcínou pro lidstvo…… a je to venku! Profesore, profesore………jsi sokem pro farmacii!

Pridajte komentár

*