Očkovanie proti chrípke škodí: Prečo to mnohí bezhlavo riskujú?


Print Friendly, PDF & Email

Očkovanie proti chrípke škodí: Prečo to mnohí bezhlavo riskujú?

Ešte stále veľa ľudí bezhlavo a nevedomky riskuje! 

Milí čitatelia,

včera sme  obdržali smutný email p. Svetlany, týkajúci sa očkovania proti chrípke.

Jeho zverejnením nemáme v záujme nikoho zastrašovať. Ba naopak, radi by sme vás láskavo a priateľsky upozornili na dôsledky, ktoré môžu, a často aj z očkovaní vznikajú.

Zaneprázdnení lekári zabúdajú pacientov na tieto možne dôsledky upozorňovať a z akéhosi dôvodu neupozorňujú na ne ani média a ani samotné firmy, ktoré vakcíny produkujú.

Mnoho ľudí sa našťastie z nebezpečenstvami vakcín oboznámilo a sú si toho vedomí.

Na základe podrobného preštudovania tejto témy si takto utvárajú vlastný názor, a prichádzajú k uvedomelému rozhodnutiu. Preto, predtým, ako sa dáte alebo nedáte zaočkovať, dobre sa o vakcínach poinformujte.

Vedzte tiež, že lekári zvyčajne nehlásia vedľajšie účinky zo zaočkovania, aj keď im to ukladá zákon.

Zároveň vás prosíme, upovedomte svojich blízkych o rizikách očkovania a v rámci svojich možností, rozprávajte o tejto téme čo najviac. Môžete tým vytrhnúť mnohých blízkych z ich dlhodobej nevedomosti.

Nasledujúci email od Svetlany je autentický a nezmenený (okrem zakrytia osobných údajov).

Prírodná liečba osteoartritídy

Ahoj Simon,

nestihám sa ozvať. Chodíme teraz pomáhať sestre- prerábali byt, dať všetko do kopy. Dnes sme 4 hodiny sedeli s F… na očnom a to sme boli objednané. F… zistila doktorka na očnom pozadí nejaké ložisko, ale povedala, že je vďaka Bohu neaktívne. No ale stále na to myslím, z čoho to je a čo to vlastne je.

Injekcie sme neskúšali, neviem odkiaľ by som brala toľko ihiel a striekačiek. Pýtala som sa v lekárni, nepredávajú sa. Na ten vápnik a C si zoženieme od krstnej.

Tá pani, čo chcela tie enzýmy, mi v piatok volala, že ochorela – dala sa zaočkovať proti chrípke!

Dali sa zaočkovať aj jej deti s vnúčatami a všetci sú chorí. Dve deti majú 40 stupňové horúčky. Že sa mi ozve potom. Ja som ocovi doslova zakázala sa očkovať, tiež sa každý rok  očkoval. Moja mama kedysi očkovania tiež ledvaže prežila.

Ja už deti nedám očkovať proti ničomu, dnes som čítala jeden článok že to už u nás nie je povinné.

Zajtra ideme na kontrolu na gastro, tam sa tiež vysedíme niekoľko hodín a nič sa tam za tie roky neporiešilo. Len nás tam odmerajú, povážia, skonštatuje že zaostávajú v raste aj na váhe a povie: „Skúšajte zase“.

Zajtra sa ozvem ak bude niečo nové.

Svetlana

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Pozvánka

Očkovanie, alergie a autoimunitné problémy – Aram Tzayig, Izrael

Očkovanie detí z pohľadu čínskej medicíny.
Termín: 14.9. 2017, Bratislava
Posledné lístky zakúpite na http://www.tradicne-feng-shui.sk/…/316-okovanie-alergie-a-a…

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ja sa uz dávam očkovať proti chrípke 20 rokov .A pomáha mi to !! Chrípku vôbec nedávam !!!!

  • Ján, ani ja som nemala chrípku celé roky, navyše ATB som naposledy užila pred 12 rokmi a to všetko bez liekov a očkovania!
   Navyše očkovanie u mňa spustilo ťažké alergické reakcie s kožnými prejavmi (idiopatická žihľavka, besnierovo prurigo). Trvalo 7 rokov, kým sme to spojili (spolu s mojim alergologóm i dermatologóm) s očkovaním proti chrípke a žltačke! a 2 roky, kým som sa z toho dostala. 3 roky som bez ťažkostí a kožných prejavov a samozrejme bez očkovania!

  • to je dobre. Mne, napr. pomáha, keď si dám pivečko a cigaretku. Veru, neni nad nezištnú „pomoc“ liekov, vakcín, a iných podobných drog.

 2. Tu si môžete prečítať, aké fajnotky obsahujú vakcíny.
  https://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/downloads/appendices/B/excipient-table-2.pdf

 3. Lubomir Trombitáš

  davam sa ockovat uz 30 rokov anemam problémy ludia nebláznite

 4. NEDAJ zaočkovať svoje deti, keď bude takých viacej dopadneme ako v Rumunsku kde očkovanosť proti osýpkam poklesla pod 95% čo je bezpečnostná hranica (konkrétne okolo 85%) a šíri sa tam epidémia!!!

 5. Očkovanie proti chrípke absolútne odmietam, mám 62 rokov a chrípku som nemal už vyše 20 rokov. Naše telo má dokonalý imunitný systém a ten si s každou chrípkou poradí. Treba sa starať len o to, aby náš imunitný systém bol v poriadku. Očkovanie je len odporný biznis farmaceutického priemyslu.

 6. Kaupová Helena

  Vážený Bádatel.Očkovanie proti chrípke nie je povinné a nikto nikoho nenutí.Je na zváženie každého,či patrí medzi tých šťastných ludí,ktorým sa choroby vyhýbajú. Može sa stat´,ze nastane nežiadúca reakcia .Po čomkolvek.Netreba to pripisovať iba očkovaniu/ na chrípku/.Nie je treba obvińovať lekárov,že neposkytnú informácie. Lekár nikomu do hlavy nevidí-pýtajte sa sami lekára na to,čo vás zaujíma.Rád vysvetlí ! Prajem všetkým zdravý život.Kaupová.

 7. Na tomto svete nie je problém nachovať chudobných,ale veľkým problémom
  je nachovať bohatých.Pýtam sa,prečo ich máme chovať na úkor nášho zdravia?
  Mám už 70+ tj už v tzv kremačnom veku a vďaka mojej vlastnej a na mojom
  organizme dôkladne otestovanej vakcíne som už minimálne 10 rokov nemal
  žiadnu chrípku,zvýšenú teplotu,mám ustálený TK na úrovni výkonného športovca a som v kondícii primeranej môjmu veku.Z čoho táto vakcína pozostáva? No volá sa to „ARÓNIA“ . Veľa ľudí o arónii ani nepočula,pritom
  stačí zadať do vyhladávača na Googli tento názov a tam sa dočítate,že to
  rastie na kríku,ako baza čierna má to také isté strapčeky ako baza po odkvitnutí
  a je to silný antioxygant s veľkým obsahom vitamínu C a iných zdraviu prospeš-
  ných vitamínov.Robíme z nej sirup ako aj likér a užívame ju celá rodina po
  celý rok.denne.A recepty najdete na Googli taktiež.Vrele to každému doporučujem ale v lese,ani na tržnici ju nedostanete,len sadeničku v záhradníctve a cca po dvoch rokoch na záhrade sa objaví prvá skromná úroda
  No a keby sa táto vakcína masovo rozšírila po celom Slovensku,tak by to naša vláda a tí bohatí asi ťažko predýchali.

Pridajte komentár

*