Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Bill Gates plánuje „katastrofickú nákazu“ schopnú zabíjať deti a mladých dospelých


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates plánuje „katastrofickú nákazu“ schopnú zabíjať deti a mladých dospelých

(Ethan Huff, Natural News) Dňa 23. októbra 2022 bez toho, aby to mnohí vedeli, usporiadal miliardársky eugenik Bill Gates ďalšie pandemické cvičenie s názvom „Katastrofická nákaza“. Počas neho oznámil budúce plány na ďalšiu smrteľnú chorobu, ktorá špecificky postihne mladých ľudí a deti.

V spolupráci so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) a Centrom Johnsa Hopkinsa pre ochranu zdravia zorganizovala Nadácia Billa a Melindy Gatesových „pandemické cvičenie“ počas výročného stretnutia Grand Challenges v Bruseli.

Neslávne známe pandemické cvičenie Event 201 (Udalosť 201), konané v októbri 2019, ohlásilo príchod podvodnej pandémie Covid-19 len pár týždňov v predstihu.

Udalosť „Katastrofická nákaza“ sa podobným spôsobom sústredila na „pandémiu s vyššou mierou úmrtnosti ako Covid-19…, ktorá neúmerne postihuje deti a mladých ľudí.“

Na podujatí sa spolu s Gatesom zúčastnilo desať súčasných a bývalých ministrov zdravotníctva a vyšších predstaviteľov verejného zdravotníctva zo Senegalu, Rwandy, Nigérie, Angoly, Libérie, Singapuru, Indie a Nemecka.

(Súvisiace: Americký patent ukazuje, že Bill Gates sa priamo podieľal na vytvorení covidu, rovnako ako WHO a agentúra Pentagónu DARPA.)

Dozvedeli sme sa, že každému z týchto účastníkov bol predstavený potenciálny scenár a pýtali sa, ako by reagovali, pokiaľ ide o prijímanie „naliehavých politických rozhodnutí s obmedzenými informáciami vzhľadom na neistotu“.

„Každý problém a voľba mali vážne zdravotné, ekonomické a sociálne dôsledky,“ uvádza dokument o udalosti.

Gates chce viac „zákonov a postupov“ na ukončenie slobody počas ďalšej plandémie

Bill Gates opakovane hovoril o poučeniach z covidovej pandémie, pričom navrhol, že nabudúce – a naozaj sa zdá, že „nabudúce“ sa už pripravuje – budú mať globalistickí lídri príležitosť zaviesť tyraniu s väčšou dôslednosťou.

Napríklad, počas covidu sa rozšírilo príliš veľa „dezinformácií“, čo viedlo veľké množstvo ľudí k tomu, že odmietali rúška, sociálne odstupy a „vakcíny“. To zabrzdilo plány globalistov, ktorí chceli, aby ich každý bez pochybností na slovo poslúchal.

Nabudúce je v pláne výrazne obmedziť slobodný tok informácií, aby sa predišlo akémukoľvek nesúhlasu a skepticizmu. Gates chce, aby vládni úradníci pri najbližšej falošnej pandémii skutočne tvrdo zakročili proti všetkým slobodám, aby sa zabezpečilo dosiahnutie jeho cieľov v oblasti vyľudňovania.

„Krajiny by mali uprednostniť úsilie o zvýšenie dôvery vo vládu a verejné zdravie, zlepšiť úsilie o komunikáciu v oblasti verejného zdravia, zvýšiť odolnosť obyvateľstva voči zavádzajúcim informáciám a obmedziť šírenie škodlivých dezinformácií,“ vysvetľujú dokumenty o cvičení.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„V budúcich pandémiách by sme mali naďalej očakávať ešte väčší rozvrat spôsobený dezinformáciami.“

Ďalej uvádza, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) by mala byť aj naďalej podporovaná ako „globálne dôveryhodný zdroj“ všetkých informácií, ktoré by mala široko distribuovať po celom svete.

Ani to však samo osebe nebude stačiť na zastavenie šírenia „dezinformácií“.

„Krajiny musia spolupracovať, aby predvídali túto hrozbu a pripravili sa na boj proti nej pomocou vlastných zákonov a postupov,“ uvádzajú ďalej dokumenty z Gatesovho cvičenia.

„Tak ako mnohé druhy ekonomických a spoločenských škôd možno predvídať a počítať v plánoch pripravenosti na pandémiu, tak je možné predvídať falošné alebo zavádzajúce zdravotné správy.

Spoločné skúmanie spôsobov riešenia tohto javu na národnej úrovni pred ďalšou pandémiou bude rozhodujúce pre záchranu životov.“

Záver

Inými slovami, aby mohla fungovať ďalšia plandémia, skeptici musia byť umlčaní. Nie je dovolené, aby sa množil a šíril akýkoľvek nesúhlas.

Všetky správy a informácie musia byť úplne kontrolované a cenzurované globalistami, inak nová pandémia vyprchá podobne, ako vyprchala pandémia covidu.

„Toto je jeho strašidelný príbeh na uľahčenie vytvorenia globálneho štátu biologickej bezpečnosti,“ napísal jeden komentátor o tom, ako Gates ovláda WHO.

Teraz to vyzerá, že Bill Gates vytvára záväznú, nadnárodnú dohodu vyžadujúcu suverénne štáty, aby jej odovzdali svoju moc. Má sa tak stať prostredníctvom neslávne známej pandemickej zmluvy pripravovanej Svetovou zdravotníckou organizáciou.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zatial nikto

  V Cine boli policajti v bielych plastovych kovid oblekoch niektori ozbrojeni samopalmi.
  Vyzerali ako zdravotnici so samopalmi.Samozrejme ze sa Cinania prebudzaju ked vidia taketo divadlo-musi im byt jasne ze tu o zdravie nejde.Podobne to zacne byt jasne aj inym takze ak pritvrdia,iba urychlia prebudenie.Co bude nasledovat?-vojna s pandemickou policiou ci vojakmi?Aj ked stale su tu ludia,ktorym to ani po zhliadnuti pandemickeho policajta na verejnosti nedojde

  • Zatial nikto

   Ale keby to aj doslo vacsine,nebude to asi stacit,pretoze nevidia vacsie plany a to su priviest tuto civilizaciu k totalnemu zniceniu.Ziadne kredity a fasizmus uz teraz-to sa len testuje.
   Udajne uz maju v podzemnych mestach v Cine pripravenych gmo ludi na vymenu.Tito ludia nikdy nezili medzi beznou civilizaciou.
   Plan je udajne vyvolat globalny rozkol ,civilizaciu uplne znicit a potom priviest novych ludi z podzemia navrch.Reset nemoze byt resetom pokial nieco teda civilizacia nezacne odznova.A nato musia vymazat pamat ludstva ako sa to uz stalo mnohokrat v historii.Tu ide o to uvedomit si to vsetci a nedat sa rozdelit.Elity a mimoni vzdy vyvolavaju konflikt medzi tymi pod nimi aby sa na nich nikdy neprislo.

   • Zatial nikto

    Toto vsetko robia preto lebo zistili ze uz ludi nedokazu dostatocne kontrolovat-to znamena totalne.Preto chcu zacat odznova a preto plan na uplne znicenie.

    • Lenže ten sanitárny teror v Číne bol riadený z Londyna/Washingtonu ako príprava na štátny prevrat s cielom importu demokracie a slobody Západného štýlu.

     • Někde jsem četla,že právě tím coviddivadlem sabotovali výrobu cizích firem v Číně.Kvůli smrtelné nemoci se nemůžou vyrábět důležité součástky a ekonomika západu jde do kytek.

 2. mariankosmac

  Mňa by zaujímalo prečo jezuitská strana OĽaNO tak podporuje rodiny s deťmi. Svetové elity presadzujú depopuláciu a OĽaNO ide akoby proti nim? Ale možno ide jednoducho iba o naháňanie voličov. Vedia že starí ľudia ich voliť asi moc nebudú a tak hľadajú svojich voličov medzi mladými rodinami a Rómami.

  • Preco im hovorite Romovia, ked sami si hovoriaCigani. Ja som sato tieztak ucila v skole.Su ajSinti ale ti tu niesu.

   • mariankosmac

    Viem ale médiá zase používajú označenie Rómovia (tak neviem či slovo cigán považujú za nevhodné alebo o čo ide) preto používam označenie Rómovia a tiež používam označenie cigáni, teraz som proste použil to prvé.

    • Cigáni sa v základe delia na olašských Rómov a „maďarských“ Rumungrov a tí si hovoria sami Cigáni. Výraz „degeš“ sa vzťahuje z pohľadu Olašských – vyššej kasty – na Cigáňov, ktorí jedia psov, pretože Olaši psami pohŕdajú, lebo psy žerú ľudské výkaly. Kamarátov som mal medzi Cigáňmi – medzi Olašmi nie, pretože tí sú kovaní rasisti – majú rodovú povinnosť s bielym jedine vydrbať. Gádžo – je výraz pre biely sedliak. Olašský, ale i Cigáň nikdy na poli a v záhrade pracovať nebude – videl som zopár idiotských programov niečo týchto našich indiánov učiť pestovať v rámci liečby prácou – to im tak vydržalo týždeň. Olaši bez problémov okradnú aj Cigáňa – pre nich je to nižšia kasta. Inak práve medzi cigáňmi sa nájdu skvelí hudobníci, kováči, sklári, kolesári. Poznám takých, ktorí pracujú celý život – aj ťažko, pretože povinnosťou muža je priniesť domov peniaze a tí poctiví radšej budú kopať kanály – mimochodom dobre zaplatené, ako by sedeli v base a nechali ženu prostituovať aby uživila seba a deti. Ja sa správam ku každému Cigáňovi individuálne. K cudzím samozrejme s primárnou nedôverou, lebo dôveru si musí každý zaslúžiť. A opakujem – existuje rovnaký Rómsky rasizmus ako aj z našej strany. Takže oni nie sú „len obete“.

     • Rómska inteligencia – čo to je? Leda ak vyššia kasta – a tí pre tých dole neurobia nikdy nič – skôr ich len odrbú o peniaze, ktoré im dá biely Gádžo na „integráciu“ Rómov! V tomto sú mi Romáci aj Cigáni sympatickí, že sa nenechaj integrovať! Preto im židia zobrali-prebrali poživeň kaukliarov a cirkusantov, akrobatov, zabávačov /to oni boli v bízkosti kráľov, nie žid/ – teraz veštia nie Cigánky, ale židule! V minulosti si kočovní rozbili tábor zásadne mimo osád bielych a od pána si na to vypýtali povolenie a pán sa často pričiel k nim do tábora zabaviť. Dnes kočujú myslím že len Gitanes – francúzski Cigáni – výborný film s Bradom Pittom – hral tam nadaného boxera, ktorý odmietol podvodne boxovať za mafiu – podpálili mu maringotku a zabili rodinu. Nevolá sa to Cigáň – to je iný film. neviem si spomenúť, ale Pitt tam bol famózny!

  • Jedným percentom svojej činnosti podporia rodinu (abyvich bolo vidieť) a 99 percentami svojej činnosti usilujú o jej likvidáciu. To ako keby jezuitský kat pri poprave mučenému ponúkal suchú kôrku chleba so slovami: pozri, nemôžeš povedať, že som najhorší či zlý – veď ktorému lumpovi – odsúdenému sa dostalo takého privilégia? A nemôžeš ani povedať, že na Ťa nemyslím! To sú oni, inkvizítori, lstiví a nezmenení storočia. Ak by mali možnosť tak by nás všetkých mučili ako kedysi.

  • možno majú len potrebu rýchlo navyšovať rad biorobotov – hneď od príchodu človiečikov na svet, lebo ak ľudstvo vymrie a pôrodnosť klesne na nulu, z koho ich navyrábajú?

 3. Pozdě na zastavení „dezinformací“ .Už teď má téměř každý doma minimálně jednu oběť vakcinace a lidi začínají přemýšlet. Některým to dockvaklo ,nebo docvakne .Opíčí nešťovice neprošli ,byli k smíchu .V tomhle oddechovém čase mezi dvěma plánovanými pandemiemi jsme načerpali tolik informací o dění že u inteligentního jedince s intuicí nemají šanci. Budeme se bránit všemi způsoby a zvítězíme nad lží a nenávistí jak to s oblibou říkal jeden ožran v politice,který nastartoval celou skázu.

  • Len vymytí a tupí ľudia môžu veriť týmto „pandémiam“, ktoré tu kým sa psychopat Gaťes neobjavil NIKDY neboli (pozrite si španielsku chrípku, čo v skutočnosti vyvolalo to obrovské umieranie a ako s tým súvisia „vakcíny“ vtedy pokusne zavádzané!), lebo to on ich vytvoril a on je posadnutí nimi… ako nástrojom na zavedenie globálnej diktatúry. Mysliaci človek tu vidí príliš veľa abnormalít a indícii, že toto nie je v poriadku, čo nám neobjektívne a zapredané média tlačia s politikmi a ich posluhovačmi do hláv! Len toľko v stručnosti !

   • – a len vďaka covidmasakru bezpochyby úplne celý národ konečne pochopil presný význam dovtedy málo známeho slova pandémia, a tak – hlavne zásluhou mainstreamu – dnes už každý dvojnohý vrátane škôlkarov tomuto slovu rozumie úplne presne a do konca života ho istoiste nezabudne! …termín na tento jedinečný vírus síce úplne neadekvátne použitý, ale to nevadí

 4. Vňhttps://www.noviny.sk › slovensko › 255070-bill-gates-sa-ocitol-na-slovensku-prilakali-ho-jazdecke-preteky
  EXKLUZÍVNE: Bill Gates sa ocitol na Slovensku. Prišiel podporiť svoju dcéru
  Bill Gates sa po 14 rokoch ocitol opäť na Slovensku. Špičkové športové stredisko v Šamoríne často láka aj mená, ktoré sú známe na celom svete. Inak to nebolo ani v piatok na medzinárodných jazdeckých pretekoch. 21-ročná Jennifer Kathrine Gates je najstaršou z troch detí Billa a Melindy Gates.
  ———————————————————
  Myslím, že ďalšiu návštevu neprežije ani on ani jeho ochranka – a možno ani celý štadión! Za tú cenu by to stálo! /Madeline Albrightová/

 5. Už zjavne nejde o väčšinu a menšinu, o prebudených a neprebudených… ide o to, že pár boháčov má taký vplyv a toľko peňazí, že si zaplatí čo chce. Médiá, vlády, voľby, politikov, zmluvy… vedcov, lekárov, novinárov…
  Väčšina sa získava tak, že sa napríkald zaplatí za účasť na testovaní, očkovaní… spustí sa očkovacia lotéria, za rúško na hube dostanete diplom a za respirátor 100 €… a hneď máte väčšinu.
  Čoraz viac si myslím, že títo samozvaní vládcovia majú vlastne pravdu. Príliš veľa oviec vyžiera trávu na pasienkoch… treba im dať odmenu aby žrali GMO seno…
  Aj to, čo sa deje teraz je len súčasťou evolúcie. Potkany prežijú, vlci a ovce nie…

  • „…má taký vplyv a toľko peňazí, že si zaplatí čo chce…“

   Významný duchovný majster Indie Šrí Rámakrišna nám hovorí, že sú tri veci, ktoré bránia človeku a ľudstvu sa prebudiť, tzn. duchovne vyvíjať:

   Moc, peniaze a sex.

   • truhlik chrobak

    vyznamni ekonomicky majster hovori ze je len jedna vec co brani ludstvu sa prebudit, tzn. duchovne sa vyvyjat : a to je kapitalizmus

   • Ty tři věci, které popisujete, jsou v podstatě jedno! SEX!!!

    To je jen jedna z věcí. Další, veledůležitá věc, je nevědomost. Podle buddhismu je největším zlem.

    Sexovat se dá „božsky“, převádět sex do božských sfér (viz. Mantak Chia), aniž by člověk propadl chtivosti po penězích či moci…Tady mne napadá ještě karma! Karmicky vyzrálý člověk nikdy nebude toužit po moci či penězích.

    Další věcí, udržující lidstvo v nevědomosti, jsou temné „duchovní“ síly…. Mají různé názvy jako: Šejtan, Máro, Strážkyně prahu, Satan atd.

    Když tak doplňte…

  • zatial nikto

   Prebudene ovce su potkany?Zaujimava geneticka transformacia

  • Potkany a svaby…dovolujem si doplnit.

  • Ak by viedlo svetove globalne riadenie evoluciu na Zemi Bohom chcenym smerom – nekompromisne prisne a zaroven s cistou láskou tak by sa postupne vytratilo zlo ako ho dnes pozname. Nikto by on casom nestal.
   A kazdy narodeny nepodarok by sa v tom svete citil ako vydedenec a sam by sa sakra snazil prisposobit, drzal by hubu a krok a casom by na to prisiel preco je „iny“ nez ostatny.
   Tak ako ked sa raz z ukrajiny stane riadny stat so vsetkym co statu treba tak sa sam postupne banderizmus a benderizmus – lokajíčstvo vytrati zo spolocnosti, vymre, vyhynie.

 6. Marek Vašut k současnému dění cca 7 minut
  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=1aXrDT8Zpqs

 7. Tak potom ešte niečo na doplnenie, niečo o čo ide psychopatom ako Gaťes a jemu podobným úchylákom:
  https://cz24.news/wef-great-reset-jiz-jim-nestaci-internet-veci-iot-nyni-je-to-internet-of-bodies/ !

 8. kvakcína je sloboda

  čo sa týka prebudenia sa spiacích ovcí, som skeptická, vidím to všade okolo, mnohí si nechajú nayebať do seba čokoľvek, aby im to „zjednodušilo“ život – slová môjho zaťa: „nemám čo skrývať, nič zlé nerobím“ – začína to chytrými hodinkami, ….
  si neuvedomuje, že už len to, že žije, môže niekomu prekážať

 9. PROTIPROUD TV uvádí další setkání Petra Hájka s nepodvolenými čtenáři a diváky, kteří představují tu část národa, v níž spočívá naděje na lepší příští a prozrazuje, že v dohledné budoucnosti se budeme setkávat i v přímém přenosu, abychom si mohli sdělovat své starosti i naděje „on-line“
  cca 38 minut z 17.12.2022
  https://youtu.be/uOWy4rqWK4w

 10. Keď to viete, tak prečo ho neodstavíte aj s VHO !?

 11. …presne tak zatiaľ nikto, dáke ,,elity“ si vymysleli plán a my všetci ostatní sa máme podľa neho riadiť….no zmýlili sa, nie všetci sú rovnakí, a nie všetci sa podľa nich aj riadia…a to je veľmi dobre….

 12. Vypadá to,že cílovou skupinou ,kterou chcou globáloligarchové tlumit i likvidovat jsou mladí a děti. Počet obyvatel planety se přibližuje k 8 miliardám a to mocipány světa ohrožuje,protože s tím počtem lidí i roste počet velmi nadaných ( včetně indigo dětí aj.) A tito indigo děti mohou velmi ovlivnit informační pole Země (morfogenetické pole planety),způsobit efekt velkého probuzení lidstva a toho se ti čertiska velmi bojí.Vždyť něco podobného se stalo i ve starém světě,když byl ohlášený příchod spasitele,mesiáše,začali vraždit všechny novorozené.

  • zatial nikto

   Ano tym to je indigo deti a hlavne tie po nich-rozvinute mentalne schopnosti-ich mysel priamo ovlada hmotu-preto pcr testy ktore zbieraju dna,pretoze tito ludia maju odlisne geny-aktivacia 24. paru genov.Aby vedeli kto je pozemstan a kto mimon v tele pozemstana.

   • zatial nikto

    Aktivacia 24. genoveho paru prinasa tieto zazracne schopnosti.Tito ludia vsak nemozu mat potomkov s normalnymi ludmi s 22 alebo 23 parmi genov-su nekompatibilni

   • Zmätočná informácia – myslíš na 24. pár chromozúmov? Lebo bežný človek má 23 párov. a pridaný pár je potom GMO. Gény sú úseky DNA-RNA skladajúce sa z alel – dominantných a recesívnych, a alela predstavuje sekvenciu DNA-RNA zodpovednú za prejav genotypu ako fenotyp – to je tá aktivácia génov v určitom prostredí. U človeka je DNA aktivovaná vedomím /eugenické žiarenie/ – nie naopak – DNA neaktivuje vedomie. Vedomie sa nachádza mimo tela a komunikáciu s telom zabezpečuje mozog ako prijímač-vysielač, aj keď mozog riadi základné fyziologické pochody na nevedomej úrovni – nevedomosť neplatí pre jednotlivé bunky – každá jedna bunka má pojem o situácii v celom tele! DNA je v podstate tiež prijímač a vysielač! Organizmus je tvorený informačným prepojením všetkých buniek. Normálne je vypnutých asi 95% genómu.

    https://www.zbynekmlcoch.cz › medicina › anatomie-lidske-telo › pocet-chromozomu-u-cloveka-v-lidskem-tele-organismu-bunce
    Počet chromozomů u člověka, v lidském těle, organismu, buňce – MUDr …
    Člověk má ve svých tělesných buňkách 46 chromozomů (2 sady po 23 chromozomech, z nichž každá pochází od jednoho rodiče). Dva z nich jsou tzv. pohlavní chromozomy, které rozhodují o pohlaví daného jedince (XX u ženy, XY u muže), zbylé chromozomy (22 párů) jsou tzv. autozomy (totožné u muže i ženy). Joomla SEO powered by JoomSEF Share

    • zatial nikto

     Vedomie ovplyvnuje DNA-spravne.Udajne preto 24 aktivovany par sa zviditelni z toho,co je v genetickej informacii vnimane ako balast,trocha chaosu.Neviem to narychlo najst aby som sa vyjadril presne tak ako povedali mimoni.
     To ze vedomie ovplyvnuje DNA vsak potvrdili,preto nevidim preco by nemali mat pravdu aj s tym 24 parom.Samozrejme dokazat to nemozem.

 13. Takže Gaťes chce pokračovať… nuž podľa podob. vyjadrení ako toto: https://necenzurovanapravda.cz/2022/12/norska-politicka-pronasi-silny-a-emotivni-projev-jsme-jeden-velky-experiment-video/ sa úmrtnosť očkovaných zrýchľuje a zväčšuje. Predpokladám, že v 2024-25 to bude gradovať a psychopati ako Gaťes to budú chcieť využiť dvom spôsobmi, a to „vyvolaním“ novej plandémie aby zakryli úmrtnosť súvisiacu s očkovaním a zaočkovať novým sérom ďalších čo už majú alebo ešte nemali… No a samozrejme je to tým aj našliapnuté na diktatúru WHO… Prečo zabíjali najviac v krajinách kde sú kresťania? Myslím si preto, lebo chcú poslať do zabudnutia posolstvo Apokalypsy podľa sv. Jána a tých, čo ho poznajú, lebo presne to sa teraz realizuje !

  • Draslik, presne vystihnuté. Najviac idú po tých, ktorí poznajú bibliu a hlavne – ktorí jej komplikovaný, kontradiktorický obsah aj pochopili. Som toho živým svedkom v nejednom prípade.
   Áno, súhlas! Boja sa Odhalenia !

 14. A to neexistuje nejaké medzinárodné právo, ktoré by mohlo zabrániť falošným pandémiám?! To všetci sú podplatiteľný?

  • Stačí se podívat, když začalo COVID testování a očkování, a ti co poukazovali na skutečnost, že to porušuje mezinárodní všelijaké kodexy, úmluvy,smlouvy,…. byli zesměšňováni, dehonestováni, likvidováni,….

   Mechanismy existují, ale chybí ti, kteří by ho dokázali prakticky uplatnit, tzn. mezinárodní soudy a příslušné složky by museli začít pracovat ve prospěch pravdy a spravedlnosti…..a to znamená, že by padaly tresty smrti

   • Súdy sú jedna vec a výkon spravodlivosti vec druhá. Nie nadarmo americký psychiater a filozof W. W. Dyer píše, že celá spravodlivosť je mýtus (pozri publikáciu W. W. Dyera „Vaše bludy – kap. 8: Pasca spravodlivosti“). Treba si uvedomiť, že pokiaľ tí, ktorí sú pri moci, nechcú rešpektovať rozhodnutia súdov, resp. „držia súdy pod krkom“, nič sa covidovým ani vojenským zločincom nestane. Ba čo horšie, odsúdia tých, voči ktorým sa účelovo vyprodukuje falošné obvinenie.

    • ono se stačí podívat na YT na videa o norimberském procese po válce, kdy ti odsouzení v těchto procesech, byli později omilostněni, majetky vráceny a mnoho z nich se za pomocí tajných programů např. „Pejprklip“ dostali do USA….

    • Stopercentný súhlas, Oldo.
     …určitú pravdu má aj Jirik – áno, oni sem-tam niekoho aj omilostia, no mám pocit, že tých menej významných a z dôvodu, aby aj tých prebúdzajúcich sa znova uspali. Neverím im už ani slovo; neboli by sme úmrtnosťou teraz až tam, kde sme
     …a to sa aj v tejto pochybnej súčasnosti rodí až toľko detí, že nás je ešte stále takmer osem miliárd?

 15. Patent vydaný Billu Gatesovi udělil samozvanému světovému zdravotnickému králi „exkluzivní práva“ na computerizaci lidských těl a jejich využití jako lokálních bezdrátových sítí.

  https://aktax.cz/patent-billa-gatese-mu-dava-exkluzivni-prava-na-computerizaci-lidi/

 16. Bolo by treba urobiť ďalšie cvičenie s názvom“Vražda Gatesových detí“,čize zabiť jeho deti a potom pozorovať, ako sa tvári.Pre celý svet by to určite bol príjemný zážitok.

 17. Izraelské Ministerstvo zdravotnictví včera u soudu: „Nemůžeme najít podepsanou smlouvu se společností Pfizer. Je pryč.“
  – Je to tady. Dělali podvody, lhali a vraždili vakcínama a teď když jde na lámání chleba tak nemůžou najít smlouvy. Ale corona cirkus samozřejmě jede dál společně s velkým resetem.

  Malé děti mají 100x vyšší pravděpodobnost, že zemřou po pouhém 1 podání „vkcíny“ během 8 měsíců (podle údajů ze Spojeného království)
  To není chyba ~ Dr. Mark Trozzi

 18. Varování pro evropské občany: EU zavádí další uhlíkový tarif (CZ DABING)
  https://rumble.com/v21ewvk-varovn-pro-evropsk-obany-eu-zavd-dal-uhlkov-tarif-cz-dabing.html

 19. svatoslav butora

  Všetko zlé a všetko deštruktívne sa v posledných najmenej dvesto rokoch zrodilo na tzv.Západe. Všetky odporné anglosaské vojny a tiež i I.sv.v. a II.sv.v. sa zrodili na tzv. Západe. Generátor Zla na Zemi sa nachádza a je na tzv.Západe. Napriek tomu sa vládni Nevedomci snažia označiť súčasný protiútok/protivýpad Ruska proti anglosasmi riadenej vražednej vládnej bande na Ukrajine za agresiu, aj keď je to vojenská metóda obrany rovnako ako napr. v nedávnej minulosti bol podobný obranný protiútok vykonaný hrdinskými obrancami maďarského Egeru/Jágeru proti obliehateľom z vojenskej mašinérie Osmanskej/Tureckej veleríše. Rovnako ako besné argumenty USA mašinérie nás denne zaplavujú „informáciami“ o Ruskej hrozbe a o „kovidnej“ a zdravotníckej hrozbe, ktorou nás všetkých obliehajú až nám ztoho zalieha v ušiach a hlave si musíme klásť otázku, ako je možné v tomto Besnom USA riadenom svete žiť bez ich besnoty…. a bez ochrany ich besnotou postihnutých vlád. Hadí jed a besnota ich zdravotnej starostlivosti a ich „vakcín“ a ich besnej „politiky“ pramení priamo v Generátore Besnoty vlády v USA a nad USA. Bez tohoto generátoru Zla a bez besného psa Gatesa a spol. a bez besnotou postihnutej WHO a OSN svet ľudí by bol schopný nájsť riešenia na problémy, ktoré sú riešiteľné. S besnotou postihnutými USA a spol. a ich klonmi svet Ľudí nemá nádej na život. Svet Ľudí sa nachádza v stave zámerného riadenia k zániku ľudí pod vedením Svetovládnych Idiotov…a poslušní idiotíci servilných vlád im v tom pomáhajú akože pomocou zákonov besnoty. Musíme byť vďační Rusku za to, že sa pomocou protivýpadu proti USA besnotou nakazených obliehateľov na Ukrajine postavilo proti šíreniu USA besnoty…a za to, že besnota tzv.Západu začala byť zo sveta ľudí odstraňovaná.

 20. To sa nenájde nik, kto by urobil tomu besneniu koniec?

 21. zapredana SR

  Čo tak nainfikovat gatesovu a melindinu hlavu vyrusom 308 win.?

 22. Kto ešte stále verí v nejakú vládu parazitov a vo verejné zdravie už nemôže byť len naivný. Musí to byť idiot. A načo sú nám idioti?

 23. Objektívne

  Pripadá vám, že Gates je avatar, dvojník, alebo klon? Ževraj bol už dávno bol popravený v GITMO píše sa tu:
  https://realrawnews.com/2021/10/bill-gates-hanged-at-gimo-ahead-of-schedule/

  Príde vám to skutočné, alebo je to len hra tajných služieb?

  • mariankosmac

   Autorem veškerého obsahu na Real Raw News je Michael Baxter. Informace na těchto webových stránkách slouží k informačním, vzdělávacím a zábavním účelům. Tato webová stránka obsahuje humor, parodii a satiru.

   Možno že je na tom niečo pravdy a Real Raw News se snažil vnést světlo do témat, která ostatní často ignorovali – ale skôr by som to videl asi na tú paródiu a satiru. Možno vyjde pravda najavo časom.

 24. Libor Malý ukazuje rozhovory s kandidátem na p-rezidenta jenerál PAVEL, o madlence a srbsku; o důchodcích a dětech ve spojitosti s nedostatkem léků, likvidace domácích chovů (ne)jen slepiček,….
  cca 38 minut
  https://1url.cz/8rh9x

 25. Tazko povedat, mozne to je s tym Gatesom. Taky hitler zahynul pri atentate a do konca vojny „riadil“ fasisticke nemecko jeho dvojnik – samozrejme vsetko komplet v rezii zapadnych tajnych sluzieb.
  V minulych komentaroch sa pisalo o mimozemstanoch, ze to tu na zemi riadia ci medzi sebou bojuju a riadia elity. Ja k tomu len tolko – najprv si kazdy musi z hlavy vysypat ten holywoodsky dezinformacny bordel, ktory mu do hlavy sypali cez media zapadne tajne sluzby cele roky, desatrocia, storocie. Nakompletku vsetky slavne pripady stretnutia z mimozemstannmi súvisia s politickym dianim.
  Jednych ridia – oblbuju tak, inych onak.
  To co pustaju v tv/tisku o mimozemstanoch je len programovanie, hypnotizovanie. Čistejsiu predstavu o ludoch z inych planet mali ludia ked este neboli masovo komunikacne prostriedky. Vela ludi sa prebudzalo a tuzilo vediet o veciach medzi nebom a zemou. Samozrejme tento ich prirodzeny hlad bol uspokojeny holywoodom – a je tomu tak az dodnes. Ak sa na ulici spytam 1000 ludi ako vyzera zivot mimo Zeme alebo ako vyzera mimozemstan tak sa mi dostane naprosto idiotskych, systemovych, schematicjych odpovedí, prezradzajucich az hrozostrasne vnutorne zakrpatenie v istom – velmi dolezitom smere – vytvaranie si vlastnych otazok, hladanie odpovedi na ne a tiez v intuícii.

  • zatial nikto

   Nemyslim si ze to o mimonoch riadiacich svet je nevyhnutne holywoodska fikcia.Ani ja ale ani ty zatial nevieme dokazat nase tvrdenia.Indicie su tiez take ze to nie je fikcia.
   A ako vyzera mimozemstan?No niektori presne ako my.Druhi dost odlisne.Myslis ze je tak jednoduche vymysliet vsetky tie startrekove detaily?Nie je to nahodou tak ze niekto o tom vie ako to „vonku“ chodi a preto dokazal film Startrek a ine vymysliet?Fantazia je mocna a nema hranic ale….

   • zatial nikto

    A ano,to o mimozemstanmi moze byt a pravdepodobne aj bude zneuzite mediami na propagaciu cohosi,totiz skoro nic co realne existuje nezostane nedotknute znecistenim, propagandou a zlymi umyslami.
    Lenze holywoodsky film nevylucuje ze nieco existuje.Moze byt ze je tam par rozdielov medzi realitou-ako vzdy a vo vsetkom-mozu vypustit zmes pravdy a lzi.

   • Pisem o vesmire:
    Vsetky neprirodzene vyzerajuce, ohavne, priserne a vnutorne vyzretemu cloveku nepodobne formy zivota vo vesmire (okrem zvieracích foriem zivota – zvierat so zvieracou nevedomou dusou) nemozno povazovat za ine formy zivota v zmysle mimozemskych civilizacii.
    Do vesmiru, do biosfery planet za ucelom duchovneho vyvoja boli vcleneni len ludia ako my na Zemi a pomocnici z vyssich svetov mimo vesmiru. Vsetko ostantne o com sa dozvedame ako o mimozemskych civilizaciach a je uplne ine ako my – je vysledkom genetickych expetimentov a degradacie ludskych civilizacii, ktore podlahli vnuknutiam duchovnych pomocnikov, ktori „padli“ pod vplyvom ich vodcu L.
    Reptiliani, Drakoniani, Hmyzie civilizacie a vela dalsich foriem „inteligentneho“ mimozemskeho zivota – to niesu ine rasy ale vysledok neetickeho zasahu ludi vyvijajucich sa na planetach do prirodzeneho poriadku aky Stvoritel urcil.

  • Jestli je existence mimozemských civilizací skutečností,tak zřejmě mezi sebou nějak kooperují.Prý podle určitých pravidel pokuď něco chtějí zavést tak to nejdříve předvedou,třeba ve filmu a když se to líbí,tak je to braný jako souhlas a už to jede.Jak to dávali vědět před Hollywoodem nevím.Ale třeba si vybrali nějaké jedince ,něco jim vnukli a pomáhali jim.Třeba takový Mojžíš.

   • Objektívne

    Ak nejakí mimozemšťania spolupracujú tak vedia menej než my, vzhľadom na to čo sa hovorí o kvantovom finančnom systéme aký je dokonalý. Všeobecná teória relativity, kvantová teória a ani teória strún nie je tou konečnou teóriou „všetkého“. Vieme to už dávno a aj napriek tomu sa tešíme z dokonalosti QFS, ktorý nám údajne poskytli mimozemšťania. Už od konca 70-tych rokov je rozpracovaná teória, ktorá by mohla byť tou konečnou teóriou. Zatiaľ nie je o nej veľké povedomie, takže tí údajní mimozemšťania kontaktovaní cez astrálne pole o nej nevedia, tudíž sa nemohli vytasiť s niečím lepším ako z QFS.

 26. Redaxia – Kill Bill je ročník 1955, teda má 67 a reálne ksicht ako sušená slivka a psychopatiu zapísanú do tváre – prečo ste dali na titulku tohto zmrda, keď mal tipujem 35 – to akože tu bude večne?

  • zatial nikto

   Ma korytnaciu tvar.Sranda je v tom ze aj ked korytnacka zije v 2 zivloch,obojzivelnik nie je,je to plaz-reptil.
   Reptil alebo Reptilian?

   • Ja som si všimol jeho veľkú veľkú neistotu – ktorú zrejme prebíja odhodlanou drzosťou psychopata. Hrá vabank! Prečo ho nikto nevie-nechce zabiť? Lebo je pod ochranou CIA – to na jej podnet musí mať Windovs stále otvoriteľné vrátka!

    • zatial nikto

     Presne vabank.Ze sa hra vabank vedia len elitaci a prebudeni,ovce nie.Ked poriesime ovce,mame vyhrate,je to vacsina.
     Iste ze OS je nedoveryhodny ale ako som spominal,boli tu uz vyjadrenia ze sledovanie je na urovni hardwaru od intel cipov i3 a vyssie,cize mozno ani iny „nenapichnuty“ OS by to nevyriesil.
     O amd a inych OS som nepocul ako to je.

    • Nové počítače už jsou HW sestaveny trochu jinak, takže je jedno jaký OS je nainstalován (nevím jak to má APPLE), ale maj to uděláno tak, že když zadáváš přihlašovací údaje, je dáno počítač nalogován na servery na které odesílá data z počítače, takže i přihlašovací údaje uživatelů odesílá pryč.
     Nějakým způsobem toto přihlašovací zabezpečení dokázali obejít…
     Kdysi jsem o tom zhlédl buď článek nebo diskuzní příspěvek.

 27. Len poznámočka – Svätý HAARPík ma vyslišal – 24., 25., 26. bude na južnom Slovensku nad 10 stupňov Celzia! Žeby niekomu mrzla technika?

  Inak zajtra konečne Kračúň – slniečko sa zastaví na 3 dni a potom sa konečne začnú predlťovať dni! Už mi drbe z tej tmy!

  • Mne zas švitorilo zo svetla ked som bol v norsku na severe v letnych mesiacoch. Slnko samozrejme nezapadalo za more, svetlo bolo permanentne v noci ako cez den.
   Prvy den som isiel spat az o 5h rano, lebo az vtedy som pocitil, ze som trochu viac unaveny a ze by som si tusim uz aj na chvilu lahol. Az vtedy som sa pozrel na hodiny a videl som tam 5:00h rano. A tak som chodil spat vselijako a tiez robil co chcel kedykolvek – napr. o dvoch v noci na maliny (multe), vselijake prace so strojmi ci zvieratami o polnoci, o 12h chodil spat a budil sa o 20 ci 22hodine – to som mal rano. Uplne som stratil pojem kedy je rano noc vecer.
   Na strmé hory – skaly vo fjordoch som sa skrabal s vedomim, ze slnko nezapada – tma ma nezastihne a mam casu dost.
   Domaci sa stale rozculoval, ze zhasinam svetla v dome – on mal v celom dome komplet rozsvietene 24h denne az do vypalenia ziarovek – ako vacsina norov v tej dobe – elektrina superlacna, vyrabana lokalnymi vodnymi elektrarnami pohanane vodou z potokov doslova vodopadov zo skal vo fjordoch. Nemohol som si na to zvyknut nechavat vsade zaznute. Aj sklady, haly – kde sa chodilo minimalne – vsetko furt zaznute.
   Nafta – superlacna – ked sused siel k susedovi ani auto, traktor, nakladiak nevypinal – a ked sa zakecali tak aj tu naftu vyjel. No nic, doliala sa bandaska a hotovo. Nafta, benzin hodnotne ako voda.
   A kluce v odparkovanych autach, baraky nezamknute (casto dvere otvorene / odchylene) a domaci xx kilometrov na navsteve alebo v obchode alebo na mori.
   Dalsia divna vec – skoro ziadne psy, vacsinou mačky. Ked som sa domaceho spytal preco tam ludia nemaju psy ako rodinnych spolocnikov tak sa ma zacudovane spytal, ze naco by im boli.
   Chlieb, potraviny a pivo drahe, ze aj nemci a holandani krizujuci Skandinaviu v karavanoch tam museli peniaze dvakrat v ruke obracat nez nieco kupili.
   V zimnych mesiacoch zasa permanentna tma (na obed šero).
   To uz je fakt na psychiku zit niekolko mesiacov v tme.

 28. Bolo by zaujimave zistit odkial mozemat niekto TAK vela penazi…a potom za tymist..a je jedno kde to je…

 29. Komu by z nej nedrbalo ……….

Pridajte komentár

*