Vakcínové fiasko: Island zažíva najväčšiu vlnu napriek takmer 100% zaočkovanosti dospelých


Print Friendly, PDF & Email

(DailyExpose.co.uk) –  Ak hľadáte ešte viac dôkazov o neúčinnosti ponúkaných experimentálnych vakcín na Covid-19, tak vám stačí pozrieť sa na Island, pretože táto krajina práve zažíva svoju najväčšiu vlnu infekcií Covid-19.

A to všetko aj napriek tomu, že majú zaočkovaných takmer 100% dospelých obyvateľov.

Podľa islandských dát o začkovanosti bolo na Islande k 6. augustu 2021 podaných celkom 477 205 dávok vakcín a 275 173 ľudí dostalo aspoň jednu dávku, pričom z tých ľudí je 255 322 plne zaočkovaných.

Podľa čísel z roku 2019 je celkový počet obyvateľov Islandu 356 991, čo znamená, že k 6. augustu 2021 bolo zaočkovaných 77% celkovej populácie, jedno z najvyšších čísel na svete.

Vakcinácie na COVID-19 na Islande – štatistika

Poďme sa teraz pozrieť na zopár oficiálnych štatistík.

V nasledujúcej tabuľke je uvedený počet podaných dávok vakcín (477 205), počet ľudí, ktorí dostali aspoň jednu dávku (275 173), počet ľudí, u ktorých sa očkovaním začalo (19 851) a plne zaočkovaných ľudí (255 322).

Lenže dospelí predstavujú len 264 299 obyvateľov z islandskej populácie, čo znamená, že bolo zaočkovaných viac ľudí, než je v krajine dospelých.

Dôvodom tohto je, že Island začal očkovať aj deti vo veku 12 až 15 rokov.

Percento zaočkovaných osôb podľa veku

Nasledujúci graf ukazuje percento zaočkovanosti podľa vekových skupín (tmavozelená – plne zaočkovaní, svetlozelená – očkovanie začaté, šedá – neočkovaní):

Počet denne podaných dávok vakcíny dosiahol na Islande svoj vrchol okolo 1. júla 2021, pričom tempo začalo rásť okolo 20. apríla 2021.

Viac ako 50% podaných dávok boli mRNA vakcíny Pfizer / BioNTech, pričom vírusové vektorové vakcíny AstraZeneca a Johnson&Johnson predstavovali okolo 45% podaných dávok.

Zostávajúcich 5% podaných dávok boli mRNA vakcíny od firmy Moderna.

Stop Candida

Počet denne podaných dávok

Tento graf ukazuje vývoj počtu podaných vakcín v čase podľa značky vakcíny:

Lenže približne 2 týždne po tom, čo bola dvomi dávkami zaočkovaná prevažná väčšina Islandu, sa stalo niečo neočakávané. Alebo očakávané, podľa toho, na ktorej strane plota sa nachádzate.

Krajinou sa šíri obrovská vlna infekcií Covid-19. Je taká veľká, že takmer dvakrát prevyšuje dve predošlé údajné vlny, ktoré Island zasiahli.

Podľa islandských údajov o ochorení Covid-19 sa k 6. augustu 2021 za 14 dní vyskytlo viac než 400 infekcií na 100 000 obyvateľov.

Prvá údajná vlna mala vrchol pri približne 250 infekciách na 100 000 obyvateľov a druhá údajná vlna vyvrcholila pri počte tesne pod 300 infekcií na 100 000 obyvateľov.

Výskyt a kumulované čísla

Na nasledujúcom grafe môžete vidieť 14-dňový výskyt na 100 000 obyvateľov počas celej doby pandémie:

Počet potvrdených infekcií významne vzrástol 19. júla 2021 a od tohto dátumu vo všeobecnosti rastie, zatiaľ čo očkovací program na Covid-19 začal počet infekcií na Islande fakticky splošťovať.

Štatistika denných nových prípadov od 1. januára 2021

No a napokon na poslednom grafe si môžete pozrieť počet denných prírastkov nových prípadov infekcií od začiatku tohto roka:

Záver

Čo nám to hovorí? Nuž, je niekoľko možností. Mohlo by to byť tým, že vakcíny na Covid-19 jednoducho nefungujú, alebo tým, že tieto vakcíny šírenie ochorenia Covid-19 v skutočnosti dokonca zhoršujú.

Zato vám však vieme zaručiť, že na vysvetlenie tohto neočakávaného zvratu udalostí úrady ani jeden z týchto dôvodov nepoužijú. Radšej budú obviňovať ľudí, že nie sú zaočkovaní a túto vymyslenú výhovorku budú čoskoro používať na ospravedlnenie podávania experimentálnej génovej terapie deťom mladším ako 12 rokov.

Pre nás je však záver jasný – celá táto nátlaková očkovacia kampaň je jedno obrovské farmaceutické fiasko.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok. Veru pripravuje sa, že nezaočkovaní majú byť krivo obvinení za šírenie covidu. Sú o tom články na naturalnews.com
  Hoci pravda je tá, že zaočkovaní to rozširujú.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-08-19-pus-filled-bumps-moderna-vaccine-side-effect.html
  Two men develop pus-filled bumps on their faces after getting Moderna vaccine
  Dvom mužom sa po očkovaní Modernou na tvári objavili hnisavé hrbolce

 3. https://www.infovojna.sk/article/video-chybejici-odborna-diskuze-a-zostuzovani-vedc-kteri-vyjadri-jiny-nazor-nez-je-ten-propagovany-hlavnim-proudem-nas-vraci-do-doby-pred-rokem-1989-rika-farmakolog-imunolog-a-vakcinolog-profesor-rndr-jaroslav-turanek
  VIDEO: Chybějící odborná diskuze a zostuzování vědců, kteří vyjádří jiný názor než je ten propagovaný hlavním proudem, nás vrací do doby před rokem 1989, říká farmakolog, imunolog a vakcinolog profesor RNDr. Jaroslav Turánek

 4. Otázka – prečo to prečo to? Len špekulatívne:
  1/ Islanďania sa v minulosti postavili globálnemu bankovému systému – vyhnali cudzie banky a prevzali kontrolu nad vlastnou ekonomikou! A to sa predsa nerobí – no no no! Zvlášť Veľkému Resetu!
  2/ Amíci – za Trumpa – „chceli“ odkúpiť Grónsko. Na čo asi? Tak prečo nie aj Island – čo je to tých 300 tisíc obyvateľov – pólka Bratislavy?
  3/ Nadnárodné korporácie veselo griľujú severnú pologuľu klimatickými zbraňami – arktický permafrost sľubuje zdroje – akurát čo s tými ruskými ponorkami a základňami. ???

  Myslíte si, že by im nezávislí Islanďania prepustili krajinu na základňu len tak, keď im Tekla tak pekne storočia ohrieva zadok?

  • Malá oprava. Islanďania ani nie tak vyhnali zahraničné banky, ako im odmietli vyplatiť súkromné straty z verejných daní (ten známy „bail out“). No a mnohé zahraničné banky s dlhým nosom a stratami samé odtiaľ odišli.

   No, zdá sa, že Island bude čoskoro pustá, takmer neobývaná krajina…

   • Krajina súca na základne, namiesto Gronska.

    • Island základne a termo-energetika! – nepotrebujú jadrové a fosílne elektrárne – Slovensko voda a pôda a strategická poloha! Teda aj my máme pre čo skapať!

  • Indiáni a veľký Biely Otec vo Washingtone…

   Public Health Covid Vaccine – Island County, Washington
   [Prehľadávať doménu islandcountywa.gov] https://www.islandcountywa.gov/Health/Pages/Covid-Vaccine.aspx
   Vaccination is an important step on the path out of the COVID-19 pandemic. Island County Public Health (ICPH), in coordination with the Washington State Department of Health (DOH) and other partners, continue to plan for Island County vaccine distribution.

 5. Je tam teraz dcérina priateľka a nič také hrozné sa tam nedeje. Voľne si cestujú, všetko OK.

 6. https://www.banned.video/watch?id=611e933df4d8bd5dc7145179
  Silenced By Bosses, Doctors Speak Out Against Vaccines On Medical Forum
  Lekári, ktorí boli umlčaní šéfmi, vystupujú proti vakcínam na lekárskom fóre

 7. Nejde o Covid. Ten neexistuje. Ide len o vakcínu. Dostať ju do teba za každú cenu. Dlžka života po vakcíne je 6 až 30 mesiacov.. Punktum.

  • Ander Kixa

   Z akých údajov vychádzajú tie doby trvanlivosti mutantov?

   • Do spustenia 5 G je jeden z termínov. Treba sledovať vývoj v Bratislave – problém bude pre okolie anonymita úmrtí. Tak je to aj nastavené.

    • Ander Kixa

     Čo s tým má 5g?

     • Milý Ander, zaočkovaní čiže zaštepení budú ovládaní pomocou 5G.

     • Ander, nízkofrekvenčné 5G siete sa v SR začali budovať v lete 2019; zavítali k nám – dá sa povedať – ruka v ruke s Covidom 19. Presný, starostlivo premyslený plán. Obávam sa, že za pomoci tejto nanotechnológie stratíme svoju identitu a budeme fungovať podobne ako autíčka na diaľkové ovládanie… a mám pocit, že presne o to „bohu“ Sionu po celý čas šlo… ako krásne si tú svoju „svätú“ bibliu napĺňa – len tak ďalej, milý bože – ty si nebol schopný ani prvej dvojici odpustiť to, že „jedli“ „zo stromu“ poznania, a tebe túto hrôzu kto má odpustiť? My ovce, ako si nás nazval?
      Už nás nemusia ani čipovať, nano-komponenty napchali už do vakcín…
      Myslím, že „boh“ Sionu sa má za čo hanbiť. Čo má tento bezcitný, nonstop trestajúci netvor spoločné s Láskou? Alebo s večne odpúšťajúcim Ježišom?

      https://dr.frej.cz/zdravi/5g-poskozuje-zdravi-a-je-pravdepodobne-karcinogenni

 8. To je skvělá zpráva z Fortune 500.

  https://gab.com/BeachMilk/posts/106759169048338204

  Vaše „váhání s očkováním“ způsobuje manažerům globalistických korporací mnoho bezesných nocí.

  Jsem ve vedoucí pozici v jedné ze společností Fortune 500 a mohu vám říci, že vedení je velmi, velmi stresováno počtem lidí, kteří odmítají povinné očkování. V současné době sázejí na to, že to zaměstnanci vzdají dříve než vedení, ale pokud budou neočkovaní zaměstnanci pevně stát za svým přesvědčením, bude tato společnost v zádeli. Pokud společnost splní své hrozby a propustí všechny neočkované zaměstnance, bude firma zdecimovaná a nebude schopná fungovat. Nevzdávejte se. Je nás víc než jich.

 9. https://www.banned.video/watch?id=611eba01f4d8bd5dc714cb9b
  Studies Confirm COVID Injections Destroy T Cells/Immune System
  Štúdie potvrdzujú, že iCOVID vakcíny ničia T bunky/imunitný systém

  Alex Jones breaks down the studies and admissions by scientists who confirm the COVID injection destroys T-Cells and weakens the immune system.
  Alex Jones rozoberá štúdie a prijímania vedcov, ktorí potvrdzujú, že COVID vakcína ničí T-bunky a oslabuje imunitný systém.

 10. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/08/20/how-mrna-vaccine-affects-cells.aspx
  Visual Display of How mRNA Vaccine Affects Cells
  Vizuálne zobrazenie toho, ako vakcína mRNA postihuje bunky

  Blood Clot Formation With mRNA Vaccines ‘Inevitable’
  Tvorba krvnej zrazeniny po mRNA vakcíne je „nevyhnutná (neodvratná)“

  62% of Recently Vaccinated Patients Have Evidence of Clotting
  62% nedávno očkovaných pacientov má dôkaz o krvných zrazeninách

  ‘The Worst Is Yet to Come’
  „To najhoršie ešte len príde“

  “The terrifying thing about this is not just that these people are short of breath and can’t do what they used to be able to do. Once you block off a significant number of blood vessels to your lungs, your heart is now pumping against a much greater resistance to try to get the blood through your lungs.”
  „Desivé na tom nie je len to, že títo ľudia majú nedostatok dychu a nedokážu robiť to, čo boli navyknutí robiť.“ Akonáhle zablokujete značný počet krvných ciev v pľúcach, vaše srdce teraz pumpuje proti oveľa väčšiemu odporu, aby sa pokúsilo dostať krv cez vaše pľúca. “

  Spike Protein Damages Human Cells
  Spike proteín (hrotový proteín) poškodzuje ľudské bunky

  Physicians Forbidden From Countering Narrative
  Voľný preklad:
  Lekári majú zakázané argumentovať proti naratívu

 11. https://www.infovojna.sk/article/svajciarski-policajti-uz-nechcu-mlcky-presadzovat-obmedzujuce-covidove-opatrenia
  Švajčiarski policajti už nechcú mlčky presadzovať obmedzujúce covidové opatrenia

  Vo Švajčiarsku sa policajti zo všetkých kantónov spojili do združenia „My pre vás“ a napísali list Policajnému zväzu. Nie sú už ochotní mlčky a bez odporu presadzovať covidové opatrenia. Neprimerané obmedzovanie základných práv. Varovanie pred „neposlušnosťou“, ak sa nič nezmení.

 12. Klaus: Chtějí nás umučit, uočkovat a utestovat. Covid je normální nemoc

  Bývalý prezident Václav Klaus v Press klubu Frekvence 1 opět výživně zkritizoval současná proticovidová opatření. Jak je u něj dobrým zvykem, nebral si servítky. Podle něj opatření dosahují směšné úrovně. Především se podivoval nad tendencí, že bez testu nebudou děti moci zpívat ani cvičit.
  V rámci vládních opatření směřujících proti covidu opět výživně vládu zkritizoval. Nejvíce si postěžoval na povinné testování a zvýhodňování naočkovaných
  ……………………
  „Chtějí nás umučit, uočkovat a utestovat. Čekám, kdy nám epidemiologové řeknou, že je nutná čtvrtá dávka vakcíny. Začněme zacházet s covidem jako s normální nemocí, tou je,“……………………………………… čl. na Infovojne

 13. Varujte prosím rodičov detí na stredných školách v pôsobnosti SBBK, kde chystá liberálna zberba očkovací nátlak a propagandu na deti !!!
  https://www.hlavnespravy.sk/kraj-pride-s-vakcinou-do-strednych-skol-a-najmenej-zaockovanych-obci/2648396 Ďakujem ! Tieto kreatúry nemajú žiadne zábrany !

  • Varovať treba riaditeľov a učiteľov – že pôjdu do krimu alebo pod drn!

   • Maroš, zober paloš a zľava sprava sekaj a rúb, do sveta trúb, gomoru a sodomu vlečú očkovanci do domu…

    • Slovo paloš znie jak faloš – doma máme Camorru – vakcinačnú potvoru!
     Pôjdem na nich od piky – v rukávoch mám dve dýky! Do šije Hydre zatnem – potom všetko zapriem!

 14. https://otevrisvoumysl.cz/vzkaz-pro-australskou-vladu-od-ridice-kamionu-my-si-nasi-zemi-vezmeme-zpet/
  Vzkaz pro australskou vládu od řidiče kamionu: „My si naši zemi vezmeme zpět.”

  Ve zkratce…
  Řidič kamionu v Austrálii má vzkaz pro australskou vládu. Reaguje na současné vlny lockdownů, očkování dětí a striktních omezení.

  • Teraz som vypočula toto video, aj som sa zasmiala aké „vyberané“ slová používal tento šofér kamióna. Ale má pravdu.

 15. https://www.naturalnews.com/2021-08-19-viral-mrna-in-organs-deceased-vaccinated.html
  Viral mRNA found in organs of deceased man vaccinated for COVID-19
  Vírusová mRNA sa nachádza v orgánoch zosnulého muža očkovaného proti COVID-19

  Man’s body was overrun with vaccine-induced spike proteins
  Telo tohto muža bolo bolo preplnené hrotovými proteínmi vyvolanými očkovaním

 16. https://cz24.news/na-slovensku-vyrazne-narastol-pocet-odporcov-smrtelne-nebezpecneho-experimentalneho-covid-ockovania-napriek-tomu-sa-nasli-aj-v-cirkvi-kolaboranti-so-satanom-ktori-podporili-totalitne-ockovacie-siale/
  NA SLOVENSKU VÝRAZNE NARÁSTOL POČET ODPORCOV SMRTEĽNE NEBEZPEČNÉHO EXPERIMENTÁLNEHO COVID OČKOVANIA. Napriek tomu sa našli aj v cirkvi kolaboranti so satanom, ktorí podporili totalitné očkovacie šialenstvo

 17. Niečo podobné ako teraz zažívajú na Islande nás čaká pri príchode pápeža do SR.
  Ak sa stretne na jednom mieste 350 tis zaočkovaných ludí múže to znamenať Slovenskú Hirošimu alebo Nagasaki.

  To asi nikto nechce vidieť. Veď naše zdravotníctvo to určite hravo zvládne…

  • Hlavná zámienka na after lockdown! Nemali ste tam liezť! Keď viete pozerať na CNN vojnu v priamom prenose – môžete aj pápeža!

   Odporúčam prestať sa zaoberať dôvodmi – už existujú vo vzduchu len ZÁMIENKY!

 18. https://www.banned.video/watch?id=611fb23063db74600b04777f
  Booster Shot POISON FOR LIFE – The Vaccines Were Never Intended To Get „BACK TO NORMAL“
  Zosiľňujúca (tretia) vakcína – JED DO KONCA ŽIVOTA – Vakcíny nikdy neboli navrhnuté aby sme sa dostali „SPÄŤ DO NORMÁLU“

  • Teraz som vypočula toto video – jedným slovom plánujú nás stále a stále očkovať. Depopulácia v plnom prúde, vakcína je jed. Je to systém ako nás kontrolovať. Ak nebudeme mať vakcínu, nebudeme môcť ani opustiť svoj byt.
   Vakcíny, rúška, plexi sklá, lockdowny, trasovanie sú naplánované do nekonečna.

 19. Zaujímavý blog:
  Po prvý krát v histórii ľudstva, vraj zdravý môže prenášať nemoc , „ktorú nemá“, na tých ktorí sú proti nej zaočkovaní….

  Pokrok nezastavíš.

  • Väčšiu absurditu skutočne už vymyslieť ani nemohli; aj prvotriedny kúzelník by sa čudoval…
   Ako môžem preniesť stoličku, ktorej sa ani len nechytím?

 20. https://www.hlavnespravy.sk/sprava-o-stave-apartheidu-na-slovensku/2647520
  Správa o stave apartheidu na Slovensku

  Podstatou slova apartheid je oddelenie – zdravých od chorých, poslušných od neposlušných, bielych od čiernych kedysi v Južnej Afrike, zaočkovaných od nezaočkovaných dnes na Slovensku. Jeho jadrom je diskriminácia, čiže znevýhodnenie. Ak oficiálne vyhlášky slovenskej vlády hovoria celkom otvorene o znevýhodňovaní neočkovaných a naopak o zvýhodňovaní očkovaných, dopúšťajú sa apartheidu. A to v situácii, keď ide o experimentálne vakcíny a skúsenosti napríklad z Izraela, Veľkej Británie či z Islandu hovoria, že vírus môžu roznášať aj očkovaní. Tu potom jasne vidno, že nejde o zdravie, ale o politickú kontrolu

 21. V našej ambulancii ošetrujeme aj naďalej očkovaných, neočkovaných, testovaných, netestovaných, s rúškom, bez rúška….
  Na základe Hippokratovej prísahy nikdy diskriminovať ľudí nebudeme!!!

  Vidím, že sa tu rozprúdila veľká debata.
  Každému, kto ma chápe a podporuje veľmi pekne ďakujem.
  Ostatným odkazujem, že svoju prácu robím 25 rokov a cely čas som ošetrovala aj pacientov s hepatitidou, HIV a pod. Aj keď ich veľa lekárov odmietalo. Nechápem, prečo by som mala odmietať ľudí, ktorí sa dobrovoľne rozhodli očkovanie nepodstúpiť. Ja nie som politik, ja som lekár . Prečo by mali ľudia trpieť bolesťou, alebo stratou zubov?
  V našej čakárni sa pacienti nestretávajú (len ojedinele), sú objednaní na konkrétny čas.
  A zmluvy s poisťovňami nemám, takže všetko vyrobia iba moje ruky. Žiadny paušal.
  A na koniec.. Keď pochopíme, že psychika je základ našeho zdravia, tak budeme zdravšia a šťastnejšia spoločnosť.

  Tu vyvstáva otázka, kde sa podela ľudskosť a lekárska česť mnohých lekárov,ktorí neslúžia pacientovi, ale predovšetkým farma firmám, ale aj skorumpovaným vládam. Aj na Slovensku sa vynorilo veľa lekárov „zasranov“ s minimálnou praxou, ktorí chcú nekvalifikovane zasahovať do našich životov.

 22. Doplním článok:
  „Nechápem, prečo by som mala odmietať ľudí, ktorí sa dobrovoľne rozhodli očkovanie nepodstúpiť. Ja nie som politik, ja som lekár,“ vyhlásila zubná lekárka na sociálnej sieti

  Vraví sa, že jedna lastovička leto nerobí. V súčasnej dobe však minimálne dodá nádej a vráti vieru v zdravý rozum. Za takúto lastovičku môžeme pokladať aj zubárku z Dubnice nad Váhom, ktorá vyhlásila, že ona pacientov diskriminovať nemieni-
  MUDr. Andrea GAŽI- ďakujeme za Váš rozumný prístup k pacientovi.

 23. https://www.naturalnews.com/2021-08-20-politician-bells-palsy-droopy-eye-covid-vaccine.html
  Australian politician develops Bell’s palsy, “droopy eye” on live television while taking covid vaccine
  Austrálsky politik vyzískal obrnu tvárové nervu „ovisnuté oko“ v živom televíznom prenose počas prijatia covid vakcíny

 24. https://www.brighteon.com/ed44b9dd-a64f-4b26-8bc0-d3a83374d015
  Situation Update, August 20th, 2021 – Booster shot extermination plans accelerated to preempt global awakening
  Aktualizácia situácie, 20. augusta 2021 – Plány vyhladzovania posiľujúcou vakcínou sa urýchlili, aby zabránili globálnemu prebudeniu

 25. Toto je strašné. Tak kvôli tomu nás testovali, aby mali naše DNA a mohli to žiarenie použiť na konkrétnu osobu.

  https://gloria.tv/post/y1Ee8q6NRdt22UzVRr4LczSn8

  • Agata – diki za tip – je to skrátená verzia veľmi dlhej relácie na SVCS – výborné na archiváciu.
   Dokument je o technológii sledovania, ovládania aj možnej likvidácii každého jednotlivca na základe jedinečnosti frekvencie každej DNA!
   Testovaním odovzdávate svoju DNA nepriateľom! 5g a 6G siete sú cudzie vojenské útočné technológie DARPA na našom území! Frekvencia 60 GHz zabraňuje viazaniu sa kyslíka na hemoglobín – zadusíte sa!
   „6G bude používať frekvencie od 40 GHz do 330 GHz, nazývané „subterahertzové“ frekvencie, aby“ – zastavme to!
   —————————-
   Tvoj pôvodný koment je uložený tu!
   5G a 6G TRANSHUMANIZÁCIA človeka a Koboti – kolaboratívni roboti.
   https://ulozto.net/file/DXX60uO2pTGW/5g-a-6g-transhumanizacia-cloveka-a-koboti-kolaborativni-roboti-pdf#!ZGp2BGR2ZzRkLwDlA2MzBGuwMJV0Z1qUIUN5pxDmIU5fFQZ2BN==

  • Zbraňový systém aktivovaný před vypuknutím koronaviru
   [Prehľadávať doménu otevrisvoumysl.cz] https://otevrisvoumysl.cz/zbranovy-system-aktivovany-pred-koronavirem/
   Vakcína obsahovala rozmnožující se a digitalizovanou (kontrolovatelnou) RNA, která se aktivuje 60 gigahertzovými 5G milimetrovými vlnami, které se právě zapli ve Wuhanu (také ostatních státech za použití 60 GHz 5G) s „chytrým prachem“, který všichni na světě dýchají skrze chemtrails.

   5G a koronavirus? Fakta v souvislostech | EMFsmog.cz
   [Prehľadávať doménu emfsmog.cz] https://www.emfsmog.cz/2020/04/03/5g-a-koronavirus-fakta-v-souvislostech/
   Paralela je u 60 GHz pouze v tom rozkmitání elektronů (nikoliv v zahřátí). Je prokázáno, že přibližně „98% energie“ spojené se zářením frekvence 60 GHz je absorbováno kyslíkem v atmosféře. A ten nabývá jiných vlastností. Takových, že naše červené krvinky nejsou schopny kyslík efektivně navázat (krev …

 26. Jednoduchá

  …či sodoma či gomora,
  všetko pôjde von ,,z dvora“
  a nastane pokora…

Pridajte komentár

*