Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Svetové ekonomické fórum vyhlásilo, že pedofili „zachránia ľudstvo“


Print Friendly, PDF & Email

Svetové ekonomické fórum vyhlásilo, že pedofili „zachránia ľudstvo"

(Ethan Huff, Natural News) Aby sa svet stal lepším, chce Svetové ekonomické fórum (WEF), aby národy sveta legalizovali alebo aspoň dekriminalizovali pedofíliu, ktorú globalisti teraz označujú ako „lásku s vekovým rozdielom“.

Kriminalizácia sexuálneho obťažovania detí je podľa šéfa WEF Klausa Schwaba a jeho partnera v zločine Yuvala Noaha Harariho „porušovaním ľudských práv“. Títo dvaja dnes okrem iného tiež tvrdia, že Boh je mŕtvy a „Ježiš je falošná správa“.

Na svojom poslednom stretnutí v Davose WEF prezentovalo tvrdenia, že normalizácia pedofílie a znásilňovania detí „zachráni ľudstvo“ pred, uhádli ste: klimatickou zmenou!

WEF tiež uviedolo, že rastúca epidémia pedofílie je „darom prírody“ pre ľudstvo, a to z viacerých dôvodov.

Jedným z týchto dôvodov je, že u týraných detí dochádza k takému poškodeniu psychiky, že založenie vlastnej rodiny je u nich veľmi nepravdepodobné. Zneužívanie detí a ničenie ich nevinnosti je tak podľa WEF prírodným spôsobom, ako vyčistiť svet a „zachrániť ľudstvo“ pred sebou samým.

Zničenie rodiny a umožnenie dospelým zvrhlíkom zapojiť sa do sexuálnej perverznosti s „neplnoletými ľuďmi“, ako teraz WEF nazýva deti, pomôže vyľudniť planétu a priviesť ju späť k „harmónii“ a „rovnováhe“.

(Súvisiace: Rastúci počet Američanov chce, aby bol falošný prezident Joe Biden vyšetrovaný pre pedofíliu.)

Schwab sa chválil, že globalisti presadzujúci pedofíliu, z ktorých mnohí sú sami pedofili, infiltrovali každú úroveň západného „vzdelávania“

Jedným z hlavných spôsobov, akým WEF smeruje spoločnosť k akceptovaniu a dokonca oslavovaniu pedofílie ako normálnej, je „vzdelávanie“, čiže známy indoktrinačný systém.

Samotný zakladateľ a riaditeľ WEF Klaus Schwab sa v Davose chválil, že jeho globalistickí prisluhovači infiltrovali každú úroveň západného vzdelávania, čo vysvetľuje silný tlak na LGBTQP (P znamená pedofíliu), dokonca aj na predškolskej úrovni.

Dnešné deti, prinajmenšom tie, ktoré ich milujúci rodičia namiesto domáceho vzdelávania posielajú do „školy“, sú v triede neustále indokrinované sexuálnou perverziou, často zo strany LGBTQP „učiteľov“, ktorí ich vystavujú čo najväčšiemu úchylactvu.

Tie isté deti nakoniec samé prijmú sexuálnu zvrátenosť. Niektoré si nechajú odrezať časti svojho tela, aby sa zmenili na „trans“, zatiaľ čo iné sa zapájajú do pedofilného správania s perverznými dospelými, ktorí sú v niektorých prípadoch ich vlastnými „učiteľmi“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Táto úchylnosť sa potom šíri, keď tieto poškodené deti vstupujú do spoločnosti a sami šíria evanjelium LGBTQP, vytvárajúc celú spoločnosť sexuálnych zvrhlíkov, ktorí žijú svoje životy v prenasledovaní svojich najnovších obetí.

Toto je Amerika (a dnes už aj Európa), ktorú si globalisti dlho predstavovali ako ideálnu na dosiahnutie svojich cieľov.

Globalistami kontrolované médiá, vrátane The New York Times, CNN, BBC a ďalších, tiež presadzujú pro-pedofílnu propagandu a tvrdia, že pedofili sú „normálni“ ľudia ako všetci ostatní.

Na Slovensku sa obhajobou pedofílie pred časom neslávne preslávil denník SME.

Z celého tohto spoločenského programovania je jasné, že globalisti sa snažia posunúť to, čo je známe ako Overtonovo okno alebo rámec prijateľných spoločenských trendov, v prospech zneužívania a znásilňovania detí.

„Podľa globálnej elity v Davose je čas, aby ich väčšinová spoločnosť dobehla a uvoľnila zastarané spoločenské tabu proti pedofílii,“ píše o probléme Baxter Dmitry pre portál Newspunch.

A aký je lepší spôsob pre zmenu morálky spoločnosti, ako vymývanie mozgov deťom?

Záver

Jedna vec, ktorú majú všetky tieto politiky WEF spoločnú, dodáva Dmitry z Newspuch, je, že „nás dehumanizujú, degradujú a zosmiešňujú“.

„Sú navrhnuté tak, aby vzali všetky radosti života a spôsobili maximálnu bolesť,“ uzatvára Dmitry svoj komentár o globalistickom konci pre ľudstvo.

Najnovšie správy o globalizme a globalistickej snahe zničiť ľudstvo nájdete na stránke Genocide.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Problém spočíva v tom, že oni predstavujú ten extrém, ale chcú dosiahnuť presne polovicu tohoto extrému – ako normál!

  Každý človek na tejto planéte by mal prestať hubiť burinu, a mal by začať hubiť týchto psychopatov! Už sa teším na vládnu návštevu v našej dedine – zoberiem ich so sebou!

  • Lživé média sú nástrojom týchto zločincov. Prostredníctvom nich budú propagovat svoje deviantné výmysly a prostredníctvom sebe podobných a zapredaných ich budú chcieť zaviesť do praxe. Kto by sa ešte chcel viesť s nimi na jednej lodi?

  • nerozumiem tomu, že ľudstvo sa nebráni a nezastavia šialencov,

   na jednej besede odborníkov – psychológov a psychiatrov bolo konštantované,
   že až 80 % ľudí je zhypnotizovaných

 2. Chorý ľudia, choré hlavy, ktoré nasledujú toto učenie…..

  • v súčasnej dobe už pomaly ani niet rovného a sebavedomého chlapa,
   sú zoženštelí, naivní, slabí fyzicky aj psychicky – a takí chlapi sa boja sebaistej,
   krásnej, zrelej ženy – tak zneužívajú malé bezbranné deti

  • Stojí za tým lucifer Bergoglio falošný pápež toho času buzerant a pedofil a jeho žena Uršula lezba a pedofilka a ich dve dcéry lezby a pobehlice. No prim drží Trump.

 3. Pedofili sú duševne chorí jedici tak ako aj homosexuáli. Či sa dá pedofília liečiť, tak to neviem. O homosexualite som sa dočítal, že niektorý doktori dokážu až 60% prípadov vyliečiť. Globalisti pedofili postupne znižujú vek sexuality. Ja normálny by som ho zvýšil na 18 rokov. Momentálne je u nás 14 rokov. Zavádzajú módu holenia intímnych partií, aby sa im dospelí jedinci javili ako deti. Ja som osobne proti takejto móde, lebo príroda nám niečo dala a tak to má aj ostať.

  • 16 – hranica pohlavného zneužívania – a bolo o tom v parlamente dusno – z 18 na 16! Roky dozadu.

  • Sexuálne úchylky nie sú zavinené chybou v programe? A preprogramovanie normálu na extrém nemôže byť spôsobené nejakou očkovacou látkou, ak mozog dieťaťa nevie s tým sajrajtom naložiť inak?

   • My se na tyhle srandy týkající se kvanta druhů pohlaví díváme jako na blbost.Ale budoucí generace to už mohou brát vážně.Funguje to na principu ovlivnění genotypu fenotypem.Čili když kolem lítají informace jako třeba být teplej je normální tak se stále více lidí takovými stává.Proto hlavně „primitivnější“společnosti zuřivě tyhle věci potlačují.Je jim jasné,že jejich přežítí závisí na početném a zdravém potomstvu.
    Docela hezky o tom nedávno referoval Pan VK.

  • Лаитаз Откин

   To holenie uz trva dlhsiu dobu,mam pocit ze od 90.rokov.Tiez som sa divil,co to ma byt a argumentoval som zenam rovnako,ze sa mi to nepaci preto,lebo potom vyzeraju ako deti.Vela z nich islo s modou-argumentovali hygienou.
   Fuzate a bradate trojuholniky su pritazlivejsie.

   • A aké by mali byť tie trojuholníky, Лаитаз Откин – rovnostranné, rovnoramenné, pravouhlé, tupouhlé…?🙂

    • Лаитаз Откин

     Vyjadrim sa-aj ked sa niektorym nebude pacit ze zase riesim blbosti-najprv plochost Zeme a teraz tvar trojuholnikov,haha.Ale zabava musi byt.Furt riesit tazke temy a pisat k veci unavuje,tak obcas prepnem do ineho modu.
     Zatial som ich nemeral s pravitkom,takze neviem,ale 3-uholniky by mali by byt trojuholnikove. Tiez niektore kosostvorce su pekne.
     Hlavne je ale aby ochlpene tvary boli a nie neboli.
     Kruhy a ovaly by bol neobvykly pohlad,tiez stvorce a obdlzniky.Su aj minimalisti oblubujuci bodky,ciarky a bodkociarky.A potom artisticke zlozitejsie vytvory,asi narocne na udrzbu.

     • Лаитаз Откин

      Oprava-s tym kosostvorcom som sa pomylil,mal som na mysli skor 3-uholnik so zrezanym-amputovanym spicom.

     • Лаитаз Отк.ин, tvoja definícia lichobežníka vo mne vzbudzuje podozrenie, že si túto noc trávil v slovenskom parlamente.

     • teda pololichobežníka

   • Čo príroda dala to tam patrí. Ak budeme potrebovať akési rúška, ako ťavy, tak ich príroda nám dodá

  • Hranicu na 14 rokov u nás znížili kvôli rómskej komunite – zrejme z dôvodu, aby nemuseli decká neustále právne riešiť.

   • Лаитаз Откин

    Uz mi doslo,dlho som sa nezaoberal geometriou, ano zrezany 3 uholnik je lichobeznik.
    Preco by som ho mal travit v parlamente?Ved tam je Hranol,nie Lichobeznik.Alebo aj ten?

    • Лаитаз Откин

     Dokalicenemu 3 uholniku,chudakovi sa dava dostojny nazov lichobeznik.

     • Už som lichobežník (o kúsok vyššie) pozmenila na pololichobežník…vieš prečo, zatiaľ ni.kto?
      Lebo si tu ďalší Chlap, ktorý sa prejavil, že netrpí ješitnosťou a nereaguje agresivitou… – a TO sú tie Pravé hodnoty, ktoré si ja (a nielen ja) na nenežnejšom pohlaví vážim. A podnet bol Tvoj; opraviť je jednoduchšie, ako vytvoriť niečo nové.
      👍👍- oba palce sú ľavé☹ …lebo pravý som nenašla

   • mariankosmac

    Rómovia už dávno mali dostávať antikoncepciu zdarma – toto štát zanedbal – a nie posúvať hranicu na 14 rokov, to nie je dobré a je to priam zbytočné, pretože tam nejakú zákonnú hranicu tak určite budú dodržiavať, tam seksujú bežne i 13 ročné a na nejaké zákony cikáni cikajú.

  • mariankosmac

   Tiež by som to zvýšil na 16-18 rokov. 14 ročné to je ešte dieťa nezrelé na sexualitu, to je choré a nechce sa mi veriť že by to tak bolo niekde nastavené – myslím že v Rakúsku je vek sexuality nastavený na 14 rokov, Rakúsko je plné pedofilných dedkov.

 4. V rámci tohto článku, by sme – určite nemali zabúdať i na – pedofíliu v RKC, vr. Vatikánu.
  Katolícki kňazi a znásilňovanie detí – sú spájané tak často a v takom množstve, že sa tomu nedá hovoriť ani náhoda, ani výnimka, ani chyba… ale – EPIDÉMIA. Zvrátená, neodpustiteľná – PANDÉMIA – roztiahnutá po celom katolíckom svete.
  Napr. iba vo Francúzsku zaznamenali v rokoch 1950 – 2020 približne 216 000 prípadov pohlavného zneužívania maloletých predstaviteľmi katolíckej cirkvi. Ak sa k obetiam zneužívania – započítajú aj obete činov, ktorých sa dopustili laickí členovia cirkvi, ako sú učitelia v katolíckych školách, ich počet sa zvýši na 330.000! A o koľkých tisíc cirkevných pokleskoch voči deťom, sa verejnosť – z titulu kvalitného ututlania – vôbec nedozvedeli..

  A aké bolo vyhlásenie pápeža Františka? Modlitby pomôžu! Stačí sa len tuho modliť a postiť! Žiadna ex-komunikácia, žiadne tresty. Na verejnosti sa – „úprimne“ – dušuje, že mu je to – ľúto. So žiadnym konkrétnym riešením (ako je napr. celibát), však neprichádza. Len sa treba modliť, postiť a odpúšťať.

  P.S. Ale tento druh zvrátenosti je – Bohom – neodpustiteľný! FUCK s nimi!

  https://tvnoviny.sk/zahranicne/clanok/138952-pedofili-v-radoch-francuzskej-katolickej-cirkvi-sexualne-zneuzili-vyse-216-tisic-deti

  • zaujímavé, že sa toho trestajúceho a v budúcnosti aj súdiaceho Boha, ktorým neustále ľudí strašia, oni sami neboja; mali by tento paradox svojim veriacim vysvetliť

   • Pedofilia je duchovná záležitosť. Môže jej prepadnúť hocikto ak si nedá pozor. Najskôr príde silné pokušenie a ak sa okamžite nevykopne z dverí, súhlas spôsobí temnotu, v ktorej už človek nemá božie svetlo. Tak zotrváva v temnote a mimo Božej pravdy. Takíto ľudia majú dnes v rukách moc a snažia sa zlegalizovať svoju úchylku.

    • Ano ale nejaka zivna poda v takom jedincovi musi byt uz predom pripravena – aby prepadol pedofilii alebo musi prist k necakanemu dusevnemu/emocionalnemu poryvu a nahlemu oslabeniu vlastnej vole – ducha.
     Paradoxne v tej chvili pomoze skor „vypocitavy“ chladny rozum – vedomie ako duchovna sila jednotlivca – ta je v tu chvilu oslabena – bezzuba. Clovek si jednoducho musi uvedomit co by bol za netvora ak by podlahol takej zvonka podsunutej myslienke. Nemusi sa obvinovat ci byt zhrozeny, ze ho taka zvratena myslienka prepadla – dolezite aby sa spamatal a odmietol ju vykonat.
     Tot vse.

     • – a preto tipujem, Achnaton, že tá tebou vypichnutá „živná pôda“ pre túto (hádam najabnormálnejšiu) úchylku môže byť spôsobená zásahom zvonku, napr. vpichnutím nejakej testovacej(?) látky do organizmu dieťaťa. Neverím, že choroby a poruchy fungovania organizmu živých bytostí vznikajú len-tak, samy od seba.

     • Sú tri spôsoby ako „oni“ vyrábajú úchylov.

      1. Zmena hormónov – zloženie stravy (napríklad sója), pesticídy, antikoncepcia, ktorá mení nielen ženy, ale dostáva sa aj do prostredia a tým do potravinového reťazca.

      2. Zmena DNA cez DNA jedy, ako soláriá, všadeprítomné elektromagnetické žiarenie, znova pesticídy, lieky, a pod.

      3. Výchova – všadeprítomná propagácia LGBTIQXYZ++– a gender ideológie.

      Aktívne sú všetky tri súčasne, Dnes vychovať normálneho jedinca je veľmi komplikované a náročné. A ak rodina žije vo väčšom meste, tak to snáď ani nie je možné.

   • Vatikán – so svojimi jasnými rúchami, už dávno neslúži Svetlu. Majú svojho boha Temna – Satana – Antikrista – Lucifera, ktorému sa klaňajú a ktorý urobí všetko možné i nemožné, len aby sa udržal na tróne, ktoré mu ľudstvo ochotne ponúklo.
    Dnešná doba speje nezadržateľne k dôkladnému zásahu – a to násilným, neúprosným rezom, ktorým bude odstránený každý nádor a následne hodený do ohňa. Inak by nádor zničil všetky ostatné časti, ktoré ešte zdravými zostali. Bude to bolestné, ale koniec toho všetkého, bude Uzdravenie. A až potom nastane Čas – hovoriť o Mravnosti. Pretože dnes by to zaniklo, ako slovo vyslovené v búrke.

  • hľadač pravdy

   ,,V rámci tohto článku, by sme – určite nemali zabúdať i na – pedofíliu v RKC, vr. Vatikánu. Katolícki kňazi a znásilňovanie detí – sú spájané tak často a v takom množstve, že sa tomu nedá hovoriť ani náhoda, ani výnimka, ani chyba…”
   =========================================================
   Toto by bolo treba podrobnejšie rozpísať a vysvetliť, čo ja tu už dlhšiu dobu aj robím a ešte k tomuto pri vhodnej príležitosti rozsiahlejšie uvediem text (pokiaľ mi to bude dovolené), ale aspoň krátka reakcia k uvedenému….

   Áno toto je žiaľ pravda! Ja nepoznám presné čísla, ale nepochybne to v súčasnosti bude mať monštrózne rozmery! Tú osobu prosím nenazývajte pápežom, pretože tým Bergoglio NIKDY NEBOL a ani NIE JE!!

   Posledným skutočným Petrovým nástupcom na pápežskom stolci bol svätý Pius X. pp. (Giuseppe Sarto, pontifikát mal v rokoch 1903-1914), ktorý všetkými prostriedkami bránil katolícku vieru a rímsko-katolícku Cirkev.

   Rímsko-katolícka cirkev bola totálne infiltrovaná slobodomurármi na prekliatom II. vatikánskom koncile. Dňa 7. decembra 1965 (deň ukončenia koncilu) sa z najväčšej časti pravej rímsko-katolíckej Cirkvi stala ,,cirkev pokoncilná”, teda čisto ľudská organizácia! Po r.1965 nastal prudký odpad od viery a od Boha, aký nebol v celých cirkevných dejinách a nebol ani zďaleka tak hrozný ani pri vrcholiacej kríze ariánstva v 4. storočí, ani behom veľkej schizmy východnej Cirkvi, či pri najväčšom vzopätí protestantskej reformácie v 16. storočí.

   ,,Cirkev II. vatikanskeho koncilu” je perfektne slobodomurárstvom vlastnenou protikresťanskou konštrukciou, a s Bohočlovekom Ježišom Kristom založenou nadprirodzenou inštitúciou spásy, rímsko-katolíckou Cirkvou, nemá spoločné vôbec nič!

   Bergoglio je s najväčšou pravdepodobnosťou tisícročia predpovedaný falošný prorok – druhá šelma (všetko, čo sa vo svete deje a čo táto osoba robí tomu nasvedčuje), ktorý pripravuje cestu falošnému mesiášovi, človeku neprávosti, synovi zatratenia, čiže predpovedanému Antikristovi.

   Pedofília je už otvorený prejav satanizmu, ktorí v spoločnosti presadzujú sami satanisti! Bergoglio patrí k vodcom Satanovej synagogy, ktorý podporuje a propaguje satanizmus v spoločnosti, ako to popisuje aj pravoverný katolícky teológ Johannes Rothkranz vo svojom diele: ,,Dialektický sled papežů posledních 100 let”, z ktorého tu odcitujem ,,souhrn” uvedený na stranách 34-35:

   ,,Souhrn

   1. Benedikt byl od počátku pouze „přechodným papežem“ a měl „přivést domů“ Piovo bratrstvo.
   2. Jeho brzké odstoupení bylo vždy plánováno pro „případ úspěchu“, s nímž on a jeho muži v pozadí počítali již od roku 2007.
   3. Když se na podzim 2012 úspěch stále ještě nedostavil, neměli již Benedikt a ostatní nejvyšší vůdci Satanovy synagogy chuť, resp. trpělivost ještě déle vyčkávat.
   4. Bergoglio měl být původně již roku 2005 zvolen na místě Ratzingera, ale ustoupil mu po společné taktické úvaze Ratzingera i ostatních zákulisních manipulátorů.
   5. Nejpozději od jara 2008 byl Bergoglio znovu připravován na své nadcházející zvolení, mj. i zhotovením početných snímků nové „pokory“ a „prostoty“.
   6. Benediktovo odstoupení i Bergogliovo zvolení bylo od a do zet ve znamení kabbalistické číselné magie.
   7. Bergoglio se roku 1999 stal „čestným rotariánem“, byl však již tehdy nejvýš zednářsky resp. lucifersky zasvěcen a nosil tomu odpovídající „insignie“.
   8. Bergogliho nejvyšší satanské zasvěcení je zřejmé také z toho, že ve svém kandidátském projevu před kardinály užil jen luciferistům srozumitelné, esotericky-okultní heslo „Mysterium lunae“.
   9. Toto „Tajemství Měsíce“, o něž má „církev“ podle něj „usilovat“, obsahuje v zásadě dva body: a) vypuzení Kristovy Církve židovskou synagogou; b) nahrazení katolické bohoslužby satanistickým „falickým kultem“.
   10. Oběma aspektům „Měsíčního tajemství“ již Benedikt vzdal symbolicky hold na své mitře, paliu i ve znaku: mušle naznačují „smrt“ pravé Církve; „Pan“ je zde za falický kult.
   11. Bergoglio okamžitě, doslova od prvního dne, ještě znásobil satanskou symboliku: na mitře má obrovský falus, ve znaku Lucifera jako „jitřenku“, a téhož Lucifera jako „Ducha Svatého“ a „Pana“ za falický kult na svém náprsním kříži.
   12. Bergoglio byl a nadále je v nejtěsnějším kontaktu s organizovaným, protikřesťanským Židovstvem, jehož nejvyšší agent dává najevo nesmírné potěšení z (jím samým zaranžované!) volby.
   13. Zinscenovaná „prostota“ Bergoglia/Františka má především za cíl již v Buenos Aires připravenou satanskou symboliku právě pod tímto pláštíkem uvést do Říma.
   14. Dále tatáž „pokora“ a „nenáročnost“ poskytují výbornou záminku k odstranění všech ještě přetrvávajících vnějších známek papežství.
   15. Bergogliovou hlavní úlohou je přesně ona dvojí, obsažená v jeho „Mysterium lunae“: a) odstranění všech stop katolického papežství; b) podporování homosexuality, pedofilie i všech ostatních forem satanského „falického kultu“.
   16. Slovy i symboly již úřad papeže zredukoval na pouhého „biskupa“… v souladu s tím lze co nevidět očekávat radikální přeměnu jeho „úřadu“ na zcela novou funkci „nejvyšší duchovní hlavy“ všech světových náboženství = celého lidstva, na níž již pracuje.
   17. Co Zjevení svatého Jana neboli Apokalypsa od 13. kapitoly prorokuje o „druhé šelmě“ = „lžiprorokovi“ jako nezbytném asistentovi Antikrista, se možná naplní buď již v osobě samotného Bergoglia nebo jeho případného nástupce.”

   Zdroj:
   Johannes Rothkranz, ,,Dialektický sled papežů posledních 100 let”, PRO FIDE CATHOLICA, Verlag Anton A. Schmid, Durach 2013, český preklad Jaroslav Voříšek 2013.
   https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Dialekticky_sled_papezu_poslednich_100_let.pdf

   Toto žiaľ nevidia oklamaní kresťania, ktorí odpadli od pravej viery za čo si nesú trest zaslepencov, ako som už nedávno uviedol napríklad tu:
   https://www.badatel.net/potratovy-priemysel-chce-imunitu-na-zabijanie-novorodencov-ktori-preziju-zbabrane-potraty/#comment-164688

   Trest zaslepencov (Iz 29, 9-14)

   ,,9 Tŕpnite – a stŕpnete, zaslepujte sa a oslepnete, ste opití, ale nie od vína, tackáte sa, ale nie od liehu. 10 Lebo Pán vylial na vás ducha závratu a zavrel vaše oči, prorokov, zahalil vaše hlavy, vidcov. 11 Nuž bude vám každé videnie ako slová zapečatenej knihy.
   Keď ju dajú tomu, čo vie čítať, so slovami: ,,Čítajže toto!“ – odpovie: ,,Nemôžem, je zapečatená.“ 12 A ak dajú knihu tomu, čo nevie čítať, a povedia: ,,Čítajže toto!“ – odpovie: ,,Neviem čítať.“ 13 Pán povedal: ,,Pretože sa mi tento ľud približuje svojimi ústami a svojimi perami ma ctí, srdce si však vzďaľuje odo mňa, takže je ich bázeň ku mne naučeným ľudským príkazom, 14 preto, hľa, ja znovu vykonám divy s týmto ľudom, podivne a čudno, i zahynie múdrosť jeho mudrcov a rozum jeho rozumných sa schová.“

   poznámky z Písma pod čiarou:
   10. Proroci sú okom národa, lebo vidia veci božské, ktoré potom z Božej vôle oznamujú národu.
   11. Vodcovia národa nechcú knihu otvoriť. Pospolitý ľud nevie čítať.
   13. porovnaj Mt 15,7-9.

   Mt 15,7-9

   ,,Pokrytci! Dobre prorokoval o vás Izaiáš, keď povedal: ,,Tento ľud len svojimi perami ma ctí, ale jeho srdce je ďaleko odo mňa. Darmo si ma však ctia, lebo učia náuky a príkazy ľudské.””
   ————————————————————————————————————-

   • Sursum Corda!

    Napriek tomu všetkému čo sa teraz deje a čo sa na nás pripravuje netreba podliehať panike alebo zúfalstvu. Všetko zlé sa dá ešte odvrátiť alebo minimálne oddialiť, tak ako to oddialili svojimi modlitbami a obetami naši predkovia pred nami. Aj keď my to máme ešte ťažšie hlavne preto, že Tridentská sv. omša ako pravá nekrvavá Obeta Bohu na zmierenie ľudstva bola zrušená a dnes sa slúži iba na niektorých miestach poväčšine súkromne. Veď toto čo sa teraz deje sa malo stať už pred asi sto rokmi, kedy až zásahom rakúskeho cisára sa pápežom nestal slobodomurár kardinál Rampolla (člen lóže OTO – Ordo Templi Orientis), ale pápež Pius X.. Tí ktorí sa ešte cítia byť katolíkmi, modlite sa na prosbu Panny Márie z Fatimy každý deň. sv. Ruženec. Či už v rodinách alebo si založte ružencové skupiny a modlite sa spolu keď aj cez Skype. Hlavne nestrácať nádej a neklesať na duchu!

    • hľadač pravdy

     Sursum Corda!

     Skutočný kresťan-katolík by nemal podliehať panike, zúfalstvu, ani strachu. Rovnako tak by sa katolík nemal báť pravdy, nech znie akokoľvek desivo.

     Nie je možné porovnávať dianie z júla r.1903 s tým, čo tu máme v januári r.2023, čo je úplne iná situácia! Medzitým došlo k mnohému a dala by sa o tom napísať aj hrubá kniha (oni už napísané aj sú, z ktorých ja taktiež vychádzam a na ktoré tu odkazujem). To, čo sa udialo v minulom storočí a čo sa deje aj v súčasnosti vyzerá na prvý pohľad chaoticky, neprehľadne a ľuďom sa podsúvajú mnohé protichodné (dez)informácie, aby väčšina ľudí nevidela, čo sa v skutočnosti deje. Samozrejme to má pevný plán, ktorý je jednoduchý. Satan chce zničiť celé Božie dielo a hlavne chce ním nenávideného človeka uvrhnúť do zatratenia.
     Všetko, čo vo svete prebieha – deje sa z Božieho dopustenia! Len veľmi stručne v pár odrážkach k niektorým udalostiam, ktoré sa udiali k tejto téme:

     => r.1846,
     Presvätá Panna Mária, 19. septembra 1846 na vrchu pri La Salette, povedala v tom čase neuveriteľné slová:
     ,,Rím stratí vieru a stane sa sídlom Antikrista.”

     => r.1849-1852,
     V rokoch 1849-1852 slobodomurári, ako Satanovi vojaci zakladajú pre vykonávanie jeho plánu prvú nadnárodnú, najvyššiu slobodomurársku pra-lóžu na svete ,,THOMAS PAINE” v USA.
     (o najvyšších pra-lóžach a nadnárodných pra-lóžových slobodomurároch do novembra r.2014 ,,profánna” verejnosť nevedela absolútne nič).

     => r.1903-1914,
     Slobodomurárstvo (vedené talmudistami), ako smrteľný nepriateľ Cirkvi malo ako jeden z hlavných svojich cieľov infiltrovať Kristovu Cirkev, čiže rímsko-katolícku Cirkev.
     Toto sa im, ako správne uvádzaš, takmer podarilo už v r.1903, kedy slobodomurári mali v konkláve svojich ľudí, ktorí aj skutočne zvolili svojho lóžového brata – slobodomurára a vrcholného satanistu, ,,kardinála” Mariano Rampolla del Tindaro. Iba veto rakúskeho cisára zabránilo jeho definitívnemu zvoleniu a na pápežský stolec nakoniec zasadol svätý Pius X. pp. (Giuseppe Sarto, pontifikát mal v rokoch 1903-1914), posledný skutočný Petrov nástupca, ktorý všetkými prostriedkami bránil katolícku vieru a rímsko-katolícku Cirkev.

     Toto slobodomurárov mimoriadne rozzúrilo a preto prišla z ich strany odveta….r.1914! a r.1917!
     Nadnárodné slobodomurárske pra-lóže teda rozhodli o vyvolaní I. svetovej vojny, ktorej cielom bolo zničenie európskych monarchií a následné inštalovanie bolševickej revolúcie v Rusku, ako mocenského prostriedku ovládnutia sveta. Bolševizmus mal byť po skončení vojny rozšírený do celej Európy. Po stabilizácii bolševickej vlády na kontinente sa malo začať s jeho rozšírením do ostatných štátov sveta.

     Zámer sa však nepodaril, predovšetkým preto, že mentalita Európanov bola ešte príliš kresťanská a vplyv katolíckej cirkvi pomerne značný. Bolševizmus sa podarilo inštalovať iba v Rusku.

     => r.1914, WWI.,
     jej následkom bol aj vznik ,,Spoločnosti národov” (r.1919).

     => r.1917, VOSR,
     alebo aj boľševická revolúcia, ktorú zosnoval Rothschildov agent, profesionálny revolucionár a najvyšší slobodomurár Lenin spolu s lóžovým bratom Bronštejnom (Trockij).

     => r.1917,
     V tomto roku sa udiala pre ľudstvo ešte aj jedna mimoriadna udalosť! Boh nechal v malom a bezvýznamnom mieste stredného Portugalska zjaviť sa Pannu Máriu trom vyvoleným deťom a tým skrze ne predať mimoriadne dôležité mierové a spásonosné posolstvo celému svetu o posledných pravdách a skutočnostiach. Podľa želania Matky Božej malo byť ,,tretie tajomstvo” zverejnené najneskôr v r.1960. Kráľovná nebies taktiež žiadala o zasvätenie Ruska Jej Nepoškvrnenému srdcu (Lucia žila do r.2005 a podľa nej k zasväteniu Ruska, tak ako si želala Matka Božia nedošlo, a ani skutočné ,,tretie tajomstvo” nikdy zverejnené nebolo).

     => r.1929,
     k podrobeniu Európy bola ešte umelo vyvolaná v USA ,,Veľká hospodárska kríza” a v Nemecku inštalovaný nacistický režim.

     => r.1939, WWII.,
     skrytej vrchnosti WWI. ešte nepriniesla očakávané výsledky, preto presne po 25. rokoch (kabala!) ,,vypukla” druhá svetová vojna. Jej následkom bol aj vznik ,,Organizácie spojených národov” (r.1945) a štátu Izrael (r.1948).

     Ani WWII. ešte skrytej vrchnosti nepriniesla všetky očakávané výsledky, aj keď mnohé z nich áno (OSN, atď.), opäť hlavne pre pretrvávajúce hlboké kresťanské vierovyznanie más. Preto to skrytá vrchnosť prehodnotila a musela poňať úplne inak – dokončiť totálnu infiltráciu rímsko-katolíckej Cirkvi, ktorá jediná (po zničení katolíckych monarchií) sa stavala lóžam do cesty!

     => r.1958-1962,
     Preto v roku 1958 bol do Vatikánu dosadený Angelo Roncalli, pseudopápež, apostata Ján XXIII. Roncalli bol prvý pseudopápež, ktorý bol zasvätený do najvyšších nadnárodných slobodomurárskych superlóží. Na jeseň r.1940 bol v Istanbule prijatý do pra-lóže ,,GHEDULLAH” a ako nuncius v Paríži vstúpil v r.1949 aj do pra-lóže ,,MONTESQUIEU”. Už vyššie uvedené ,,tretie tajomstvo” zjavené vo Fatime malo byť zverejnené najneskôr v r.1960. Roncalli si nechal 17.8.1959 priniesť zapečatenú obálku s ,,tretím tajomstvom”, ktorú o niekoľko dní na to otvoril a tajomstvo si prečítal. 8.2.1960 sa verejnosť iba prostredníctvom tlačového komuniké dozvedela, že ,,tretie tajomstvo” z Fatimy nebude oznámené!!!
     Namiesto toho najvyšší slobodomurár Roncalli zvolal v r.1962 II. vatikánsky koncil!!

     => r.1965,
     Na konci roku 1965, presnejšie 7. decembra 1965 je deň ukončenia II. vatikánskeho koncilu, kedy bola zavŕšená totálna infiltrácia rímsko-katolíckej Cirkvi nadnárodným slobodomurárstvom. Infiltrovaní slobodomurári úplne pozmenili omšu, sviatosti aj učenie rímskych katolíkov – takto sa, z Božieho dopustenia, stala z Kristovej nevesty – neviestka Antikrista. Ako Presvätá Panna Mária v r.1846 na vrchu pri La Salette, predpovedala: ,,Rím stratí vieru a stane sa sídlom Antikrista”, tak Rím už stratil vieru, aj preto nastalo predpovedané masové odpadnutie od pravej viery. Podľa predpovedí svätých si má Antikrist v Ríme zriadiť svoje druhé sídlo po tom, ako si svoju rezidenciu zriadi najprv v Jeruzaléme.

     => r.2015,
     vo februári roku 2015 oznámilo 45. najvýznamnejších rabínov sveta, že ich mesiáš, na ktorého čakali a ktorému pripravujú trón svetovlády je už tu.

     => r.2020,
     Od roku 2020 si členovia vlád sveta – najvyšší pra-lóžoví slobodomurári (pre budúceho vládcu sveta) už reálne celosvetovo vyskúšali paternalistický a despotický prístup riadenia ľudí, čoho sme boli svedkami!

     => r.2021,
     podľa nemenovaného pravoverného katolíka bol predpovedaný ,,malý roh” v Jeruzaléme na Veľku noc v roku 2021 pomazaný za ich mesiáša….

     ,,Bdejte a modlite sa” (Mt 26,41).

 5. Satanský Babylonský Talmud učí, že dievča je zrelé pre sex vo veku 3 roky a 1 deň, a chlapci vo veku 8 rokov a 1 deň! Tam to začalo, a tam to chcú dotiahnuť čo do vekov! Deti čo sa nedajú “ obrábať“ týmto zvrhlíkom, budú obetovaný na oltár smrti! Veď žid špinavý verí že v každej smrti sa rodí nový život!

 6. Lynx lynx

  I děti mají svá práva, jako každý z nás. Nikdo nemusí být hračkou toho druhého. Jen se nesmíme bát, nesmíme být podělaní strachy a musíme bránit ty, kteří se nedokáží bránit, Musíme bránit děti a nedat je úchylákům typu Schwaba na hraní.

 7. Satanisti sa už cítia byť tak istí víťastvom a nedotknuteľnosťou, že skrze ich bezhraničnú pýchu sa dozvieme všetko ! Škodoradostní psychopati…

   • P.s.: A vsimli ste si, ze do vojny proti Rusku chcu zapojit krajiny s nizkou zaockovanostou a odolavajuce islamskej migracii? Zeby nahodicka? Nemyslim si, lebo depopulacny plan v ramci svetovlafy je isto dobre rozpravovany a berie do ivahy vela aspektov, mentalitou pocinajuc cez uroven zaockovanosti az po zapojenie do vojny. Co medialna hypnoza nedokona, to dokona vladna moc pod kontrolou satanistov.

    • Neviem, nakoľko je web cz.24 news doveryhodný,ale ja som na stránke ministerstva vnútra nič také nenašiel a to som všetky zadal presne tak,ako to napísali na cz.24 news.Velmi ich nečítam.Majú tam pod iným článkom napísané, že je to „zaručená“informácia z nejakého vietnamského webu, ktorý bol už vymazaný a jeho zakladateľ je už mŕtvy…Čo sa týka politiky,čítam väčšinou alternatívne weby,ale je tam potrebné si vedieť vybrať,lebo v poslednom čase sa zo „zaručenými“informáciami akoby vrece roztrhlo…

 8. Jakmile začne člověk pohlavně žít,horní čakry jsou hůře zásobovány energií .Platí to hlavně u nedospělých lidí.Ideálně by měl nastat pohlavnï život po 21 roce (7×3),kdy by měl z hlediska energetického vývoje člověk dospělý.
  Tito elity pedofilové jsou většinou satanisti a krev člověka,který nezačal pohlavně žít,je energeticky velmi silná. U dětí je jistota,že jsou po této stránce ještě čisté.Jako vampíři cítí tu nádhernou,silnou ,čistou sílu krve.

 9. Pokolra Veluk

  Boh nie je mŕtvy. “Boh” je kozmický humanoid, ktorý ešte stále žije, a nemá rád heretických Židov akým je Harari https://pokolraveluk.info/2020/05/06/zavrsi-sa-bozie-tajomstvo-1-cast/

  • Objektívne

   Ľudia nežili tak dlho ako sa píše v Biblii ako napr. Matuzalem 969 rokov, alebo Adam 930 rokov. Všetky tie roky predstavujú vek sveta keď sa to spočíta. Mnohí učenci v minulosti ako napr. archeológ Jean-François Champollion sa o to pokúšali a vedeli, že tie roky generácie Adama treba spočítať. Inak povedané súčet rokov predstavuje kód k niečomu veľmi dôležitému.

   • Pokolra Veluk

    To sú blbosti.

    • Objektívne

     Keď kukneš na film „Záhada Rosettské desky“, nebude sa ti to zdať až také nemožné. https://sdu.sk/lal

     • Pokolra Veluk

      A ty sa kukni na toto: https://pokolraveluk.info/2022/12/20/klonovanie-svetovych-lidrov-je-skutocne/ Starnutie ani za normálnych okolností nie je výsledkom fyzického opotrebovávania tela – keby tomu tak bolo, úradníčky by napr. žili desiatky rokov dlhšie než ženy pracujúce v polnohospodárskom sektore. Tempo starnutia tela je vopred “nastavené” cez DNA. U pozemského človeka bola nastavená maximálna dľžka života “bohmi” iba na mizerných 120 rokov:
      Genéza 6:3 A Pán povedal: “Môj Duch neostane dlho v ľuďoch (pre ich poblúdenie), lebo sú len telo. Ich dní bude iba stodvadsať rokov.”
      Dá sa to nastavit aj tak, aby človek (kozmický -“anjel”) mohol žiť v tom istom tele stovky či tisícky rokov, a aby aj tisícročný človek mal tak perfektný mladistvý výzor, aký tu v zakaranténovanom svete majú iba dvadsiatnici či tridsiatnici.

     • Objektívne

      Nepochybujem o tom čo je DNA, ale pochybujem o tom ako sa bežne chápe to, čo je napísané v Biblii. Biblia je opis príbehov, ktoré sa neudiali presne tak, ako sú napísané, teda aspoň niektoré. Je to konštrukt, ktorý vytvoril Mojžíš rozšírením 22 základných symbolov niečoho, čo v skutočnosti videl na vlastné oči. Základom Biblie je prvých 5 kníh, ktoré Mojžíš napísal a nazývajú sa Tóra. Jej predlohou boli dve tabuľky (označované ako desatero prikázaní), ktoré doniesol z jaskyne na hore Sinaj. Mojžíš nevytvoril dizajn 22 písmen z dvoch tabuliek. Použil dizajn 22 symbolov ako abecedu tým, že im dal zvukové hodnoty. Výsledkom jeho činov bolo, že hebrejská abeceda bola prvou abecedou na svete. Základom pre príbehy v Biblii sú tieto dve tabuľky kódov, ktoré obsahujú 304805 symbolov. Príbehy boli napísané tak, aby presne zodpovedali týmto symbolom. Nemohol nič vynechať, pridať a ani zmetiť poradie. Pre symboly musel Mojžíš vymyslieť slová, ktoré potom pospájal do viet, súvetí, veršov, kapitol a vytvoril tým celý príbeh. Všetko čo Tóra obsahuje pochádza zo základných 22 symbolov. Obsahuje dva príbehy. Jeden povrchový, ktorý bežne čítame a druhý vnorený, ktorý je veľmi majstrovsky zakomponovaný (zakódovaný) do povrchového príbehu. Preto je povrchový príbeh niekedy nesúrodý, niekedy aj zmätočný, alebo dokonca aj vymyslený.

     • Biblie sú manipulované, jedna radosť… Bolo by zaujímavé dostať sa k jej originálu uväznenému v rukách elity – a dopátrať sa k tomu, prečo nás, obyčajných ľudí, bohom strašia, zatiaľ, čo oni – viacerí z nich zvrátení – sa ho ani trochu neboja.

 10. Zmena plánu vyhradená:
  Duševný mrzák Naď chystá u nás mobilizáciu ,
  „Muži od 19 do 55 rokov, čo je približne milión Slovákov. Žiadne výnimky z povolania nie sú. No občan, ktorý zabezpečuje činnosť štátu, môže byť dočasne vyradený z mobilizačnej povinnosti,“ hovorí minister Naď. Za nesplnenie tejto povinnosti hrozí pokuta od 331 eur do 1 659 eur, ale aj väzenie až na 5 rokov.

  • Buď tak dobrý, a daj sem kurva zdroj!

  • Лаитаз Откин

   Ani modra?Tak to by bola sila-dokaz ze vlada ignoruje uplne vsetko.Dokaz ze cielom je genocida a nie obrana vlasti.Dokaz ze fasizmus je uz zavedeny.
   Zdrojom tejto informacie bol aj cz24.news-jeden z dnesnych clankov 8.1.2023

  • A prečo by sa malo mobilizovať?Bolo vari Slovensko napadnuté?Lebo len vtedy môžeme byť mobilizovaní.A aj keby,tak načo máme bojovať, keď podľa rečí našich prvotriednych politikov nás NATO ochráni… A načo máme aj našu profesionálnu armádu?Nech si zaslúžia svoje peniaze… Mimochodom, čítal som ten článok na ct24 news,ale bolo tam len čosi o banskobystrickom kraji, že prednostka úradu niečo podpísala….celkovo dosť nejasné.Treba hľadať aj iné zdroje pre objektívnejší názor.

 11. Už je to všetko za hraničnou červenou čiarou…aj na báze harmonie vedy a viery
  to svedčí o systémovom zániku súčasnej ľudskej civilizácie……

 12. Bádateľ, kde je článok o odopretí bojovať? Čo máš sľúbené aby si bol ticho?
  https://cz24.news/oracle-odvod-slovenskych-brancov-a-mobilizacia-referendum-o-dalsom-smerovani-vojny-na-ukrajine/

  • Ticho? Dávali sme to na Facebook. Dokonca to malo medzi ľuďmi taký úspech a odozvu, že aj zapredaná protislovenská polícia si neodpustila reakciu proti nám.

 13. redakcia, zdá sa, že tu bol atak na stránku?

 14. Dobre – tak si ich rozdelíme – zoberiem si prvého zmrda a toho zabijem!

 15. Ale no, netreba hneď hysterizovať.Sme Slováci,nie Ukrajinci,nas nikto zatiaľ nenapadol,tak aká mobilizácia.Píše sa o cvičení,ale určite nestiahnu naraz všetkých 600 tisíc záložákov,kde by ich ubytovali, čím by ich kŕmili,ani toľko zbraní a nábojov nemajú,tí naši žobráci .My nie sme Čína,ani Rusko.Veľa kasární bolo zrušených po skončení ZVS,pochybujem ,že by bola nejaká veľká mobilizácia, skôr na spôsob „vanebrov“z minulých časov…Mimochodom,ako je to teraz z vojenskými archívmi? Ak sú čisto digitálne ,tak by stačilo zaplatiť nejakého šikovného hackera,aby ma vymazal zo zoznamu.Ak sú ešte klasické“papierové“tak smola…Keby vypukla na Slovensku vojna,tak by stačilo dať verbovačom poriadne na hubu a hneď som v base… Lepšie,ako zdochýňať na fronte kvôli našej zasranej,skorumpovanej,zlodejskej vláde.

Pridajte komentár

*