Prevalilo sa, že Pfizer tajil poškodenia a úmrtia účastníkov klinických skúšok covidových vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Prevalilo sa, že Pfizer tajil poškodenia a úmrtia účastníkov klinických skúšok covidových vakcín

(Lance J. Johnson, Natural News) Počas uponáhľaných klinických skúšok vakcíny Pfizer proti Covid-19 boli mnohí účastníci štúdie poškodení na zdraví či dokonca zabití.

Namiesto okamžitého zastavenia experimentu však spoločnosť Pfizer zatajila nepriaznivé udalosti tým, že štúdiu „odslepila“ a odstránila z nej takto postihnutých účastníkov.

Nemecky denník Die Welt odhalil príbehy viacerých osôb, ktoré boli vážne zranené alebo zabité podvodnými klinickými skúškami spoločnosti Pfizer. Pamätajte, že Pfizer a americký Úrad pre lieky a potraviny (FDA) chceli tieto príbehy oficiálne utajiť až na 75 rokov, ale boli prinútení zverejniť údaje z klinických skúšok na základe súdneho príkazu.

Spoločnosť Pfizer prinútila účastníkov štúdie, aby podpísali zrieknutie sa zodpovednosti a omilostili spoločnosť Pfizer za podvod

Keď sa účastníci prihlásili na klinické skúšky, boli nútení podpísať vyhlásenie o zrieknutí sa zodpovednosti, konkrétne že spoločnosť Pfizer nebude zodpovedná za akúkoľvek nedbalosť, podvod alebo zlý úmysel.

Tieto sadistické zmluvy Pfizeu môžu byť neplatné, pretože preukázateľný podvod zneplatňuje všetky zmluvy a tiež porušuje dobré mravy podporovaním podvodov.

Jednotlivci poškodení počas klinických skúšok však boli odstránení z vedeckej literatúry a zastrašovaní, aby mlčali. Ich poškodenia boli považované za „nepochádzajúce z vakcíny“.

Dňa 31. augusta 2020 spoločnosť spravujúca testy pre Pfizer „odslepila“ 53 účastníkov z klinického skúšania v ich testovacom centre v Buenos Aires.

Týmto jedincom bol oznámený ich stav zaočkovania (teda či dostali placebo alebo reálnu vakcínu) a tým, ktorým podali placebo, bolo umožnené sa dodatočne zaočkovať, aby akože aj oni boli pred infekciou chránení. Týmto krokom sa ale zničila kontrolná skupina a zakryli sa rozdiely v symptómoch pozorovaných u očkovaných a neočkovaných jedincov.

Šlo o čin zlomyseľného podvodu, ktorý vydláždil cestu spoločnosti Pfizer, aby nehanebne zakryla smrť účastníkov klinických skúšok.

Sériovú vraždu nemožno navždy zamiesť pod koberec

Účastník klinických skúšok s kódom „C4591001 1162 11621327“ bol 60-ročný muž, ktorý zomrel na artériosklerózu 3 dni po podaní prvej dávky vakcíny Pfizer proti covidu.

Aj keď výsledky pitvy neboli k dispozícii a príslušné testy neboli známe, súdny lekár tvrdil, že smrť bola spôsobená „progresiou aterosklerotického ochorenia“. Pfizer súhlasil s posudkovým lekárom a nezačalo sa žiadne vyšetrovanie, ktoré by zistilo, prečo nedávno očkovaný muž tak náhle zomrel.

Ďalší účastník klinických skúšok utrpel mŕtvicu pár dní po podaní druhej dávky vakcíny od Pfizeru. Našli ho mŕtveho v jeho byte. Iný účastník utrpel zástavu srdca len dvadsať dní po očkovaní. Spoločnosť Pfizer vykonala interné vyšetrovanie a rozhodla, že úmrtia nemajú nič spoločné s ich vakcínou.

Liečba osteoporózy

Nie všetci však súhlasili so závermi spoločnosti Pfizer.

„Podľa súčasného stavu vedy tieto prípady mali byť prisúdené očkovaniu, najmä preto, že americký Úrad pre kontrolu chorôb (CDC) v súčasnosti vyšetruje množstvo mŕtvic u očkovaných ľudí,“ povedala berlínska farmaceutická špecialistka Susanne Wagnerová.

Do klinických skúšok sa prihlásil aj 36-ročný právnik z Argentíny Augusto Roux. Ihneď po návrate domov z druhej dávky vakcíny Pfizer ho postihla pálivá bolesť na hrudníku, dýchavičnosť, nevoľnosť a horúčka.

Počas počiatočnej 40-minútovej doby pozorovania bol Roux v poriadku, ale na ceste domov ho symptómy zaskočili.

V nemocnici mu lekári museli odobrať tekutinu, ktorá sa mu vytvorila okolo srdca. Trpel perikardiálnym výpotokom a jeho moč sčernel. V prepúšťacej správe lekári opísali situáciu ako vysokú pravdepodobnosť „nežiaducej reakcie na vakcínu proti koronavírusu“.

Rouxa niekoľko nasledujúcich mesiacov trápili nepravidelný srdcový rytmus, problémy s pečeňou a náhla strata hmotnosti.

Spolnčnosť Pfizer nakoniec klamala o Rouxovom život ohrozujúcom poškodení zdravia v dôsledku očkovania a do správ z klinických štúdií nezahrnula informácie o jeho prípade.

Spoločnosť Pfizer opísala situáciu ako „nežiaducu udalosť úrovne toxicity 1“, ktorá nemala nič spoločné s vakcínou, pretože nebolo možné vylúčiť infekciu covidom. V skutočnosti pritom Roux bol na covid počas uvedeného obdobia niekoľkokrát negatívne testovaný.

Záver

Kvôli do očí bijúcim podvodom, zavádzaniu, opakovaným pokusom „odslepiť“ účastníkov klinických skúšok a utajiť nepriaznivé údaje, by bolo možné zrušiť všetky zmluvy s touto farmaceutickou spoločnosťou a branie ich na trestnoprávnu zodpovednosť.

A samozrejme, každý, kto bol zapojený do týchto podvodov a zločinov lekárskeho pochybenia, musí byť rovnako trestne stíhaný!

Liečba osteoporózy

Autor: Lance J. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pfizer sa teraz vyhovárajú, že konali na základe požiadavky armády – vlády USA! No – ale za tým žida už nikto nevidí!

  • A zaujímavé je, že uplynul už rok čo sa to prevalilo, ale nedostalo sa to do médií, k poslancom a vláde, k starostom a primátorom opichávačom, k doktorom opichávačom, k názorovým „vodcom“ opichávačom! Včera v dedine sme sa bavili – už sa prevalilo, že sa zvýšila úmrtnosť o 32 % a ľudia si všímajú nezvyklé náhle odchody relatívne mladých ľudí, ktorí sa doteraz javili ako zdraví. Ale zároveň včera som videl v inej dedine pokladníčku s rúškom na hube. Čakal som, že bude kašľať – ale nič! Takým sa už neprihováram.

  • To si ty , čo má toho vlka ?

   • To sa tak hovorí – poznal som majora – inak nohavičkového fetišistu – prichytili ho kradnúť ženské spodné prádlo v brnenskom „Priori“, ktorý sa nám na VŠ vojenskej príprave vyhrážal – „Já vás tak proženu – až budete mít jahodovou pěnu u prdele!“

 2. Už sa to valí zo všetkých strán… https://cz24.news/nemecko-prave-prohlasilo-mrna-injekce-za-nejsmrtonosnejsi-vakciny-historie/ ako aj to, že to bola všetko vojenská akcia USA a všetky vlády podporili depopuláciu vlastných ľudí. Po tomto by im ľudia už nemali veriť absolútne v ničom !!! Naopak, mali si s nimi všetkých, vrátane mediálnych a lekárskych zombie vybaviť všetky účty v súlade so zákonmi !

 3. adamkratochvil

  predchadzajuci rezim ma za 42 rokov co som v nom zil naucil jenu vec never nikomu a najmenej tym co na teba budu tlacit mnozstvom prazdnych slov…to ma zacharnilo a vtedajsiemu rezimu za to dakujem…

  • To je taký postoj, akože miľujme svojho nepriateľa za to, že sa mu nepodarilo nás zabiť. Možno sa mu to podarí nabudúce.

  • Je to výhoda – žiť pred 89 – je možnosť porovnať tie dve éry. Ale mnohi aj v tej dobe pred 89 boli naprostí vydriduchovia (od bežného potetovaného ožralu až po vysoké kádre KSČ), ktorí videli vo všetkých a všetkom zlo a tiež podľa toho konali a oslabovali spoločnosť založenú na socialistických ideáloch, ktoré im pripadali nanajvýš infantilné utopické žvásty. Chyba nebola v systéme ale v hodnitovo dezorientovanych ludoch a tiež v parazitoch/kolaborantoch (v celom socialistickom tábore), vďaka ktorým ten systém nevydržal vnútorné destrukčné procesy spustené zo západu. Dnes, po 89 máme západný parazitický systém a paraziti si len chrochtajú a tí ostatní len ochkajú.
   Mnohí si dnes prajú aby sme sa vrátili po ochranu Ruska ale Ruska zbaveného vnútorných parazitov a kolaborantov takého razenia, akí sa ujali riadenia ZSSR po Stalinovej smrti až do r. 89.

 4. Magdalena

  Jsem nevěděla že Trump s dcerou Ivankou konvertovali a jsou z nich Židé .Zajímavý článek . https://jacekmiedlar.pl/2019/07/09/trump-wstapil-do-chabad-lubawicz-i-stworzy-nowy-izrael-zydowski-publicysta-zginal-po-wyjawieniu-tej-informacji/

  • Chabad Lubawicz – je židovský Syndikát globálneho organizovaného zločinu – sekta, ktorá je nad židovskou sektou!

  • holistický prístup

   Magdalena,

   všetci „trumpovci“ majú JEZUITSKÉ „školy“ – bez výnimky – to je ten zločinecký syndikát – zvyšok (to, čo je na očiach) sú len ich OTROCI, nástroje tzv.zločineckej psychopatickej „svetovlády“.

 5. Včera VK Aeronet – už 750 tisíc mŕtvych Ukrajncov!
  NWO má údajne nastoliť svetový mier. Hmm. Lebo pokiaľ bude žiť jediný rozvratný žid – svetový mier nikdy NEBUDE!
  2023-03-03 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-03-03-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 6. zapredana sr

  Tak po poriadku. Všetko vlastní BlackRock a Vanguard. Médiá sú ich, farma biznis je ich, potravinový priemyselnej ich, kondenzačné stopy sú ich(chemtrails), CO2 je ich, covid je ich, blížiaca vtáčia chrípka je ich, LGBTQ je ich, Green deal je ich, Ukrajina je ich, všetky prebiehajúce vojny sú ich, zablokovanie hnojív do Afriky je ich, nord stream je ich. Tak čo bratia Slovania? Zahajlujme si „SLAVA UKRAJINE“. good night v 8:00hodin ráno.

  • A kto je majiteľom BlackRock a Vanguard ?

   • chazarska zidosionistickoiluminatska satanisticka mafia ROTHSCHILD a spol.

    • tak Vatikán je priamy nadriadený Rotschildovcom

     • No – len Vatikán vlastní konkrétna rodina Čiernej šľachty. Konkrétna osoba na vrchole. Dohľadám to – stále sa treba kurva vracať k už známym veciam!

     • Aby sme sa rozumeli – Dom Sionu – Rotshieldovci – vôbec nevyznávajú žiadne židovské náboženstvo – pretože veľmi dobre ho chápu ako ovládač más! Teda – je im u prdele talmud aj tóra! Preto Syndikát stojí nad židovstvom, pretože židovstvo je pre nich len mocenský ovládač! Ovládač periférie moci GMS, ktorá slúži – o. i. aj cez židokresťanstvo – na ovládanie nežidov, poťažmo Slovanov.

 7. zapredana SR

  Zlatá miliarda pokračuje.

 8. Usilovně pracují i když museli trochu přibrzdit ,mnoho lidí začíná chápat a dávat si věci dohromady i díky netu .Využijme naplno toho že jsme propojeni a můžeme si vyhledávat a sdělovat informace dokud tato možnost je .Včera jsem se spálila tam kde jsem to nečekala .Nedají se vkládat informace kamkoliv mnoho lidí ještě spí. Mají takovou myšlenku že to že jsme se“ trefili“ v škodlivosti covid injekcí ještě neznamená že máme patent na rozum . Že se šíří „bludy“ a konspirace a zpochybňují předkládané zprávy i zdroje přesně jak to bylo psáno . Připomnělo mi to dobu když mně svědkové covidovi vyhodili ze skupiny když jsem je varovala před škodlivostí roztoků mRNA .To už i sami tušili ,sdělovali si tam první vedlejší účinky z Moderny. Napsala jsem jim že ať se nebojí, na každý vedlejší účinek má Big farma několik léků .FB mi několikrát omezil činnost. Dnes už na FB nechodím ale mnoho věcí jsem se tam dozvěděla od některých usilovných členů. Taky se učím mnoho věcí za pochodu čtu a vyhodnocuji co kdo napíše . Všichni hledáme pravdu protože se řítíme jako lidstvo do záhuby a každý chybný krok vedle vede k předčasnému pádu do propasti dřív než dojdeme po jak tak schodném chodníčku k cíli. Všichni věříme v lepší budoucnost jinak by jsme tady nebyli,neinformovali se i když jsme z toho všeho už unaveni,že?
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/pripravuje-se-celosvetove-jednotna-programovatelna-ucetni-kniha-pro-cbdc-tokenizovane-vklady-a-platebni-systemy/
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/svetova-zdravotnicka-organizace-prosazuje-globalni-ockovaci-pasy-ktere-budou-zahrnuty-do-mezinarodnich-zdravotnich-predpisu/

 9. národné povstanie rybára Krajniaka

  Ak bolo medializované úmrtie, kde bola podozrivá covid vakcína – napríklad u Milana Lasicu – tieto prípady potom prideľovali patológovi Palkovičovi. Tento poslušný sabakoid covidizmu potom samozrejme – jednoznačne vylúčil akúkoľvek spojitosť s vakcínou. A patológ Palkovič sa teraz zhodou náhod ide stať vedúcim rezortu zdravotníctva.

 10. Včerejší pochod za mír v BA . Co je to za manipulatívní foto v článku? Je SK ale taky CZ kolonií a státy s otroky ? Na fotce vidím vlajky zločinecké organizace NATO, EU, USA, fašistické Okrajiny ale žádnou vlajku Slovenska. Kdo a za co pochodoval ?.Máte někdo skutečné fotky z této demonstrace ? https://koktejl.azet.sk/clanok/9r7RshQ/pochod-za-mier-v-bratislave-pochodovali-tisicky-ludi/

  • Vyjebaná FOTOMONTÁŽ!!! Celé Hviezdoslavovo námestie bolo napchaté durch od národného divadla po most SNP a ľudia kričali „amíci domov“! To je pre zmrdov nestrávitelné! A neviete, akú nakladačku dostal primátor Valo za nasvietenie Slavína ukrajinskými farbami – preto sa magistrát dosral a neopovážili sa zasahovať proti ľuďom! Samozrejme od samého začiatku tam boli prijebanci s ukrajinskými vlajkami – tých ľudia vytačili. Je to fotomontáž už z logiky veci, ale logika samozrejme u indoktrinovaných idiotov nehrá rolu – preto urobili túto fotomontáž a ide sa ďalej!

 11. No museli ten Slovenský pochod za mier nejako sabotovať tí skušnohajzli – jak by to vypadalo keby len vlastenci so slovenskými zástavami vykračovali Bratislavou. Na tej fotke z azet – to sú tí sympatizanti okrajinských bende/banderovcov – to je každému jasné. Veď snáď nebudú na azet na foto ukazovať normálnych ľudí – ešte by im niektoré ovce utiekli.

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://tvnoviny.sk/domace/clanok/658692-dve-skupiny-na-jednom-namesti-na-proteste-v-bratislave-sa-zisli-sympatizanti-ruska-aj-ukrajiny&ved=2ahUKEwjc17rbnsL9AhXthv0HHbO7AmYQ0PADKAB6BAgJEAE&usg=AOvVaw3TOnsW33_uVKQQjV6QXnbG

 12. Na doplnenie https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/take-na-italskem-mainstreamu-uz-priznali-ze-genove-injekce-masivne-poskozuji-zdravi-video/ !
  Hlavne že slovenskí zločinci stále očkujú prvými či posilňujúcimi dávkami a MZ SR stále nestoplo a nezakázalo zabíjanie, dokonca schcálilo očkovanie detí ! A to si tieto tupé individuá bez svedomia hrdo hovoria „ľudia“ …

 13. Auta se spalovacími motory do roku 2035:
  https://i.postimg.cc/ydx5QXx4/1-3709.jpg

  • Objektívne

   Prečo tak chvátajú? Keď sa nachýli čas, tak vypnú elektrinu.

  • „Trošku“ sa to tým satanistom – komplikuje!

   EU: Schválenie zákazu spaľovacích motorov v EÚ z roku 2035 sa odkladá! Plán čelí odporu Nemecka, informuje POLITICO.
   Švédske predsedníctvo Rady sa rozhodlo odložiť formálne schválenie nových emisných noriem CO2 pre autá a dodávky, pôvodne naplánované na 7. marca, „na neskoršie zasadnutie Rady,“ oznámil v piatok hovorca.
   Formálne schválenie nových noriem Radou, ktoré by od roku 2035 fakticky ukončili predaj nových áut so spaľovacím motorom, malo byť formalitou po tom, ako krajiny EÚ v novembri dohodu odkývali.
   Nemecký minister dopravy Volker Wissing, člen liberálnej strany Slobodných demokratov, však tento týždeň varoval, že Berlín odmietne plán podporiť, pokiaľ Európska komisia nepredloží plán na vyčlenenie úlohy pre elektronické palivá po roku 2035.
   Taliansko tiež pohrozilo, že bude proti reformám. Spolu s Poľskom a Bulharskom, ktoré tiež s plánmi nesúhlasia, by krajiny mohli novú legislatívu zablokovať v hodine dvanástej.
   Veľvyslanci EÚ, ktorí mali položiť základy na schválenie Rady na piatkovom zasadnutí, sa „v pravý čas vrátia k tejto otázke,“ uviedol hovorca.

   https://cz24.news/politico-zakaz-spalovacich-motorov-sa-odklada/

   P.S.1 – Hlavne, že SR – ako veľko-montovňa vozidiel so spaľovacím motorom, nemá v EÚ absolútne ŽIADEN problém s pozastavením ich výroby do r. 2035.

   P.S.2 – Slováci by si mali veľmi dobre – pre výstrahu – pamätať na túto priposratú nevládnu vládu psychopatov a podpindosov, vr. ich poslancov, ktorí sa tu živia čisto len záškodnickými proti-slovenskými aktivitami. Ale – aj oni sa jedného dňa – dočkajú..

 14. Kolegyňa je práve na PN, masívna trombóza v nohe po malom úraze. Mladá, predtým zdravá, priznala tri dávky. Či bola aj na štvrtej, to nám nechcela povedať. Ale určite nie je príčina vakcína, to povie u nás každý lekár. A žiadny to ani skúmať nebude.

  • Ako sa liečia tie upchaté cievy?

   • Neviem presne ako to liečia, ďalšia opichaná kamarátka skončila s trombózou v nemocnici pred Vianocami a odvtedy berie fraxiparin. To isté opichaná svokra, po pobyte na JIS ke. Opichaný bratranec dostal pľúcnu embóliu po malom úraze (je hasič-záchranár v teréne, na PN je od novembra, nevie ako to bude s jeho prácou ďalej). Ako mi hovorila svokra, nepríjemné je keď sa trošku poreže, hrozne krváca.

   • Co se mi přiznala jedna kolegyně tak na problémy s žílami na nohách dostala kompresní punčocháče a několik desítek že bolestivých injekcí do břicha na ředění krve ,byla 3 měsíce na PN .Lepší to nemá.

  • Galaxia Andromeda

   To nie su lekari to su len doktori vojaci dodržiavaju doktrinu.Aj holocaust maju na svedomi doktori. Mengele bol šuvix proti novodobym skorumpovanym a hlupym doktorom.

  • Trombóza sa dá úplne vyliečiť 100%-ne surovou stravou s výraznou prevahou čerstvej zeleniny a denným pitím čerstvých zeleninových štiav. A čistej vody, samozrejme.
   Ako aspoň „uspať“ účinky tých nešťastných „vakcín“ – s tým osobné skúsenosti nemám; no spomenutý spôsob čistenia / liečenia organizmu by možno pomohol náš systém aspoň ako-tak zastabilizovať…treba to vyskúšať. Ostatné prospešné v tomto prípade na Bádateľovi už spomenuté bolo viackrát.

   • Ten grafem se dostane ven křenem a dnes jsem se dozvěděla,že pomáhá i pelyněk roční.

    • Vďaka za PALINU, Pohoda.
     Hádam sa s dosiaľ spomínanými nositeľmi účinných látok (chrenom, cesnakom, horčicou, ihličím…) nepobijú🙂

     • To jsem slyšela od známé,která se o tyto věci taky zajímá.Ale nějaký odkaz na zdroj této informace nemám.Protože mám vlastní zásoby že zahrádky,tak jsem si hned udělala z něho čaj.Moc mi chutná.

     • Zdravie isto nepoškodí. Verím, že jedine prospeje. Divá príroda – na rozdiel od nás ľudí – je dokonalá.

   • Marek Kosice

    Emily, DAJ SA LIECIT …. NEPODSUVAJ TU LUDOM SATANSKU NWO STRAVU (ktoru mnohi autori NEVEDOME odporucali)…. RIEDENIE KRVI JE NAJLEPSIE DOSAHOVANE UZEMNOVANIM SA (napr. Uzemnise.cz)… Surova strava mimo letne horucavy PODCHLADZUJE ORGANIZMUS, brutalne drazdi zivel VIETOR, a hlavne to c odporucas PRAKTICKY NEMA BIELKOVINY A TUKY (orechy a semena si strc vies kde)…. SI NAIVKA, KTORA SVOJOU HLUPOSTOU SKODI LUDOM TYMTO ODPORUCANIM. ZADRZ, SPAMÄTAJ SA!…

    • Marek ty sa daj liečiť, lebo impotencia je tiež choroba z nezdravej výživy, ktorej holduješ. Naše zuby a tráviaca sústava je dôkazom toho, že sme FRUCTIVORA a nie CARNIVORA alebo OMNIVORA alebo HERBAVORA.

    • „Marek Košice“,
     čo takto odporučiť všetkým voľne žijúcim zvieratám, aby v zime nekonzumovali surovú stravu (a teda žiadnu), lebo
     „surová strava podchladzuje organizmus, brutálne dráždi živel vietor, prakticky nemá bielkoviny a tuky…“
     A nezabudni im poradiť aj ten tebou toľko propagovaný sexuálny asketizmus, vďaka ktorému už evidentne nevieš, ani čo čítaš, ani čo píšeš.
     Marek, písal si tento paškvil ty???

 15. Ako sa lieči chrípka?

  • Choď za svojim servismanom – obvodnym „lekárom“! Chrípka nie je príčina, ale následok!

   • Ty si teoretik, neoveruješ si informácie, prakticky nič nevieš? Alebo troluješ, kecáš?

    • A prečo sa pýtaš, keď nevieš?!

    • oldmarxista pamprlik

     nie On je len truhlik, a nosatobijec a samozrejme znalec tisicrocneho spiknutia

    • nazor-chod provokovat vasu ,,przidentku,,!

    • holistický prístup

     pre tzv. „názor“,

     ak vyjadruješ len názor, tak čo tam robia tie otázniky?!?

     Pozn,: Ale sa to tu skutočne zahltilo trollmi a rôznorodými sektármi.

     Maroš je jedným z tých, ktorí majú čo povedať (napísať) tým, ktorí nie sú otroci systému.

     • Systém už rozmístnil do první linie několik tisíc placených bojovníků ,který se jako soukromé osoby infiltrují mezi alternativce a začnou pomalu ale jistě zpochybňovat a rozvracet alternativu zevnitř, zpochybňovat a zesměšňovat názor učastníků a už je tu i vidíme ,kdo se umí dívat.

     • Marek Kosice

      Suhlasim a priznavam, ze Marosova pritomnost tu ma velky zmysel. Len sa od neho netreba nakazit nasratostou. 😀

  • Ja osobne keď ma chytí niečo ako chrípka či kolaps z vyšťavenia (horúčky nemám nikdy) urobím jednu vec – urobím si niekolko hodín a keď je to ťažšie tak cca 2 dni (ale v tomto prípade to nejako vydržím do víkendu aby som nešiel na pn) úplne vypnem a som len sám so sebou. Oznámim všetkým doma, že víkend si beriem pre seba a budem robiť len to čo ma baví. A keď neležím a zleziem z postele či z gauča tak robím len to čo ma baví a len toľko koľko chcem. Proste si urobím dovolenku doma a neriešim žiadne veci ako obvykle. Možno tá činnosť môže vyzerať iracionálne no to je práve to čo mi robí radosť a prináša úľavu. Sú to dva dni kedy sa do ničoho nenútim a za nič neviním. Trebárs si čítam rozprávky, pozerám komiksy, sledujem mraky na oblohe, počúvam ako ďateľ ďobe v neďalekom háji a rozmýšľam si o všetkom ako sa mi zlúbi.
   Viem, že za dva dni prídu obvyklé povinnosti ale tie dva dni mám len pre seba a to ma vždy dostane na nohy.
   Vždy sa takto „defragmentujem“.

   • Chrípka je niečo čo trvá vždy 3 týždne. Ak je to viackrát do roka, lezie to na nervy.

    • Áno chrípka trvá dlho a práve preto potrebujem nejako tým úplným vypnutím/odovzdaním sa jej urýchliť a privolať ten jej kulminačný bod, prijať ho a tým ho „zlomiť“/dostať sa za neho. Potom sa už môžem motať s aj boľavým telom doma alebo v práci lebo viem, že už to iba odznieva – že už to horšie nebude – to už mi tak nevadí aj keď som malátny, potím sa, som zoslabnutý, mám málo záujmu o okolitý život – idem v úspornom režime – robím len najnutnejšie a udržujem a maximálne šetrím sily – kopec vecí mi je zámerne jedno.

     Niekto by mohol namietať, že tie tri týždne chrípky, ktorá človeka vyradí z provozu mu dáva čas zamyslieť sa nad svojím životom – asi niečo robí nesprávne na úrovni ducha alebo mysle – inak by tá chrípka ako následok toho u neho neprepukla. Je to možné.
     Kedysi som s chrípkou ležal v posteli dva týždne ale posledných 15 – 20 rokov mi stačí jeden víkend, max + 2 dni RD k tomu a potom už kmitám – i keď všelijako ale kmitám, žiadna PN.
     Pamätám si keď som bol mladý tak starší chodili za každú cenu do práce aj keď boli chorí a my mladší keď sme dostali chrípku, angínu tak nás to úplne vyradilo a museli sme ísť na PN. Samozrejme, že to bola práca kde sme si mohli na pracovisku uvariť víno, uvariť guláš, dať si prestávku podľa potreby, dať trocha pálenky a za tých čo nejak nevládali či boli chorí sme potiahli a nie ako dnes kde je väčšina robotníkov zatvorených v nadnárodných firmách kde z nich vychovávajú ufňukané nemehlá a žalobaby zamerané na konzumný spôsob života. A takým ufňukaným nemehlom sa v takom prostredí postupne stane dokonca aj starší človek, ktorý ešte pamätá staré časy – prispôsobí sa a prijme nové maniere ako by mal 20 či 30 rokov. Potom sa kľudne stane, že na obedňajšej prestávke sedia spolu 20 až 60 roční s mobilmi v ruke a drístajúci prázdne reči napr. o futbale akoby medzi nimi neexistoval žiadny vekový rozdiel. Ale to už je iná téma, z ktorá má viac žerie ako nejaká chrípka.

    • holistický prístup

     pre tzv. „názor“

     Potrebuješ pochopiť, čo nesie pomenovanie „chrípka“ – je to intoxikácia (otrava) organizmu, ktorý sa snaží zbaviť jedov (toxínov) a jedmi poškodených buniek – je to teda očista organizmu – preto pomáha ticho, teplo, tekutiny, …, hladovky, horúce kúpele, výplachy, …

  • ľahni si a vypoť sa
   a nejedz, iba pi (čaj, ideálne vlažný)

   • Možno mať chrípku niekoľkokrát do roka? Ako sa to dá potlačiť?

    • Možno ju mať aj nonstop, ak ju budeme –
     NAMIESTO konzumácie vhodných, prirodzených potravín, pitia čistej (odstátím akotak odchlórovanej) vody a neustálym vdychovaním krčmového dymu –
     neprestajne „očkovať“.

     • Stačí sedieť v čakárni nemocnice. Ako odstrániť chloramin z vody neviem.

     • Netreba vysedávať ani v čakárni nemocnice. A vodu treba piť z potoka, z ktorého sa napije kôň.

    • Vyplachuj si pravidelně nos převařenou mírně osolenou vodou.Je to praktika Neti.Pokud nejsi očkovaný,tak lze použít i vlastní moč.

     • Máš to vyskúšané a funguje to? Lebo na chrípku nezaberá asi nič.
      Grafén možno do ľudí dostať aj inak ako očkovaním.

     • – na teba, názor, zdá sa, nezaberá žiadna odpoveď

    • Počúvaj „názor“, ty si buď spadol na hlavu alebo patríš do materskej školy.

 16. Jednou pro vždy – virologie je jeden velký podvod . Na tom je založené celé očkování,na strachu,na zodpovědnosti ,na falešné ochraně ostatních. Chráním sebe chráním Tebe – jak rafinovaný falešný slogan nejen pro škodlivé roušky. Nedáš se zaočkovat ohrozuješ celý vesmír ,podle jejich teorie .
  https://www.topcz.net/toxikologie-vs-virologie-rockefelleruv-institut-kriminalni-podvod-obrnou-plus-video/

 17. V této souvislosti už dlouho přemýšlím o povinné pasterizaci mléka u nás . Není ten důvod hlavně to že se pasterizací v mléku ničí pro člověka prospěšné látky? V minulosti když rodička stratila mléko podložila dítě přímo pod kozu a pilo mléko přímo ze struků a tak prospívalo . Jedna spracovatelka mléka ve videu říká že pasterizovat mléko je zbytečné . Do lidí zaseli strach a nejistotu a tak i domácí mléko lidi pasterizují na 72 stupňů C .
  https://www.klistova-encefalitida.cz/novinky/klistovka-se-prenasi-i-kravskym-mlekem-94

  • Tiež si myslím, že práve TO bol ten ich prvoradý cieľ. Vtedy bieli draci za pomoci svojho poskoka Louisa Pasteura likvidovali už malým deťom zuby, kĺby, chrbtice…a potom tzv. „liekmi“ aj všetko ostatné… mozog nevynímajúc; pochopiteľne. A ten prvotriedny Chemik a Biológ takúto logickú následnosť – po zmene organickej látky na anorganickú – po celý čas nechápal…až taký bol „významný“. Zaujímavé, že tomuto indivíduu AŽ PRED SMRŤOU docvaklo, že Pravdu mal jeho dlhodobý opozítor (rovnako rozumovo zdatný, lenže po celý čas starostlivo odsúvaný vládnucimi haraburdami). Lebo ako by inak bolo možné, že takýto katastrofálny dôsledok pre ľudstvo včas nepredvídal uznávaný Odborník svetového formátu hneď odzačiatku?

   • Marek Kosice

    Mlieko je jedin potravina zivocisneho povodu, ktora by nemala (resp. nesmie byt) byt pasterizovana, tepelne upravovana, a uz vobec prejst varom. Nastastie mliecny tuk (maslo) tym utrpi len minimalne (znici sa lipaza). Som milovnik masla, denne si dam dobrych 180g (dve porcie po 90g, lebo jem 2x denne)…v BIO kvalite.

    • Aby maslo bolo ľahšie stráviteľné + aby dlhšie vydržalo (aj niekoľko rokov), našim prarodičom sa osvedčilo jednoducho ho prečíriť. Robím to aj ja. Keď je niektoré maslo (z tých kvalitných) v akciovej cene, kúpim aj 20 – 30 ks (250 g balení) a vo veľkom sklenenom hrnci ich na slabom teplotnom stupni pomaličky spúšťam až do úplného oddelenia sa tuku od bielkoviny.
     V sklených pohároch mi takto upravené vydrží – až kým ho neskonzumujem/-e.

Pridajte komentár

*