Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Veľký investičný fond varuje, že po finančnej kríze príde celosvetový spoločenský kolaps


Print Friendly, PDF & Email

Veľký investičný fond varuje, že po finančnej kríze príde celosvetový spoločenský kolaps

(Kevin Hughes, Natural News) Významný manažér investičného fondu varoval pred celosvetovým spoločenským kolapsom, ktorý má nasledovať po finančnej kríze.

Zakladateľ video platformy Brighteon.com a stránky Natural News vo svojom nedávnom podcaste citoval list prezidenta fondu Elliot Investment Management Paula Singera o rozvíjajúcej sa finančnej situácii, ktorá by mohla spôsobiť spoločenský pád na celom svete.

V liste zaslanom investorom fondu vyjadril presvedčenie, že globálna ekonomika je v „extrémne náročnej“ situácii „na ceste k hyperinflácii“. To by podľa listu mohlo viesť ku „globálnemu kolapsu spoločnosti a občianskym alebo medzinárodným sporom“.

Investičný fond so sídlom na Floride ukázal prstom na guvernérov centrálnych bánk, ktorí sú zodpovední za súčasnú globálnu ekonomickú situáciu, argumentujúc tým, že boli „nečestní“, pokiaľ ide o dôvody vysokej inflácie.

Ani zákonodarcovia nezostali ušetrení. Singer ich obviňuje z vyhýbania sa zodpovednosti tým, že namiesto príliš uvoľnenej menovej politiky zavedenej pred zhruba 2 rokmi obviňujú narušenie dodávateľských reťazcov spojených s pandémiou.

(Súvisiace: Globálni ekonomickí lídri: Hospodársky pokles by sa mohol premeniť na náhly ekonomický kolaps.)

„Takéto slová nepočujete veľmi často od bežných ľudí z oblasti financií, no môžete ich počuť od nezávislých alternatívnych médií. Od ľudí, ktorí sa nemusia nevyhnutne zodpovedať finančným regulátorom, alebo od ľudí, ktorí nedostávajú výplatu od médií hlavného prúdu či kohokoľvek iného zo systému,“ povedal Adams.

„Ľudia, ktorí môžu slobodne hovoriť, otvorene hovoria o finančnom kolapse, ktorý prichádza. Na druhej strane tí, ktorí prevádzkujú multimiliardové investičné fondy, to takmer nikdy nehovoria.“

Podľa Mika Adamsa, zakladateľa platformy Brighteon.com, má Singer veľa dôvodov na zverejnenie tohto varovania.

„Rastúce úrokové sadzby sú sprevádzané viacerými faktormi, vrátane masívneho tlačenia peňazí, kolapsu dodávateľských reťazcov v kombinácii s nedostatkom energií a deindustrializáciou veľkej časti západného sveta. Všetky tieto faktory sa spájajú a to, na čo poukazujú, je prichádzajúci celosvetový spoločenský kolaps.“

Keď dôjde ku kolapsu, bude nasledovať chaos

Mike Adams tiež spomenul svoj nedávny rozhovor s finančným analytikom Bobom Moriartym, ktorý varoval, že mnohí ľudia žijúci vo veľkých amerických mestách s vysokou hustotou ako Houston, Chicago, Los Angeles a Denver neprežijú prichádzajúci spoločenský kolaps.

Podľa hostiteľa Mika Adamsa je celosvetový kolaps konvergenciou mnohých rôznych faktorov, akými sú okrem iného nedostatok jedla a energie, bezbrehé tlačenie peňazí, politika a obmedzovanie slobody.

Zbohom vysoký krvný tlak

Útoky na rozvodnú elektrickú sieť a bankový systém, jadrová vojna a teroristické činy môžu byť tiež zahrnuté, dodal.

Ďalej pokračoval, že keď sa systémy rozpadnú, tí nepripravení povstanú a budú sa búriť. Revolúcie budú iskriť po celom svete, najmä v Európe, a ľudia uvidia najbizarnejšiu kapitolu v dejinách ľudstva.

Napriek tomu Adams poznamenal, že pád mnohých prvkov západnej civilizácie – ako sú finančné a vládne inštitúcie – prinesie novú úroveň stabilizácie a nový poriadok z chaosu.

Ľudia budú počas kolapsu v režime voľného pádu, čo však nakoniec povedie k presídleniu, stabilizácii a reštrukturalizácii nového systému. (Súvisiace: Nebojte sa kolapsu, je nevyhnutný pre rozloženie kabaly a navrátenie slobody ľudstvu.)

Mike Adams tiež spomenul, že civilizovanosť bude podrobená skúške. Jedna z vecí, ktoré ľudia budú musieť zvážiť keď dôjde ku kolapsu, je povaha kultúry v každej oblasti.

V Japonsku, Nemecku a severských krajinách zrejme nenastane masový chaos, aj keď dôjde ku kolapsu, a to kvôli ich usporiadanosti. Pre Ameriku a iné krajiny to však bude iný príbeh, pretože mainstreamové médiá podnecujú rasovú vojnu a šíria nenávisť a násilie.

„Keď sa situácia v mnohých mestách zhorší – dôjde k anarchii, chaosu, násiliu a vraždám,“ povedal.

„To bude charakterizovať americký spôsob prežívania tohto kolapsu, ktorý je celkom jedinečný a odlišný od skúseností v iných krajinách. Preto je potrebné žiť ďaleko od týchto oblastí s vysokou hustotou obyvateľstva, aby ste nemuseli byť zastihnutí uprostred všetkého toho chaosu a násilia.“

Záver

Sledujte stránku Collapse.news a získajte ďalšie správy o nadchádzajúcej ekonomickej kríze.

Pozrite si tiež video nižšie (v angličtine) a dozviete sa viac o nadchádzajúcom globálnom spoločenskom kolapse:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

AutoR: Kevin Hughes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „V Japonsku, Nemecku a severských krajinách zrejme nenastane masový chaos, aj keď dôjde ku kolapsu, a to kvôli ich usporiadanosti.“ – tí pôjdu na jatky usporiadane!
  Jatočná entalpia. Zmrdi si poradiť nevedia s entropiou!

  „Investičný fond so sídlom na Floride ukázal prstom na guvernérov centrálnych bánk, ktorí sú zodpovední za súčasnú globálnu ekonomickú situáciu, argumentujúc tým, že boli „nečestní“, pokiaľ ide o dôvody vysokej inflácie.

  Ani zákonodarcovia nezostali ušetrení. Singer ich obviňuje z vyhýbania sa zodpovednosti tým, že namiesto príliš uvoľnenej menovej politiky zavedenej pred zhruba 2 rokmi obviňujú narušenie dodávateľských reťazcov spojených s pandémiou.“ – no iste! Oni sú subjektom globálneho riadenia! A to hovorí žid Singer!

 2. Vďaka za info!!!
  V živote by mi nenapadlo, že bankári ojebávajú a že po kolapse finančného systému príde kolaps!!!
  Veď sa o tom hovorí už 10 rokov – o páde neúnosného finančného systému založenom na dlhu…
  Ale nepočital som, že sa ešte pred tým pádom tak brutálne nabalia.
  Boh im dopraj!

 3. Našťastie (ten prichádzajúci kolaps) to nie je celosvetová záležitosť.

 4. Carl von Weizsäcker (brat bývalého prezidenta Nemecka r. 1984-1994), ktorý sa behom II. WW podielal na vývoji atómovej bomby, už v r. 1983 vo svojej knihe – Der bedrohte Frieden (Ohrozený mier), predpovedal zánik sovietskeho komunizmu, pričom uvádzal v nej i iné prognózy ohľadne našej (pozn.: – súčasnej) budúcnosti, zverejnené napr. v časopise PHI – Informácie z politického pozadia:
  1/ Počty nezamestnaných dosiahnú po celom svete nevídaných rozmerov.
  2/ Platy klesnú na historické minimum.
  3/ Sociálny štát zanikne štátnym bankrotom, ako prvé budú zrušené dôchodky. Spúšťačom bude globálna hospodárska kríza obrovských rozmerov – vyvolaná špekulantami.
  4/ Na celom svete dramaticky stúpne nebezpečenstvo občianskych vojen.
  5/ Vládnuca elita bude nútená udržiavať si súkromné armády pre vlastnú ochranu.
  6/ Pre zaistenie svojej nadvlády, vytvoria tieto elity – štáty – s totálnou kontrolou a zavedú celosvetovú diktatúru.
  7/ Oddaní prisluhovači tejto finančnej „šľachty“, budú skorumpovaní politici.
  8/ Kapitalistický svet bude podporovať nárast nacionalizmu (fašizmu) doposiaľ nevídaných rozmerov, ako obranu proti prípadnému vzostupu komunizmu.
  9/ Aby si elita udržala moc, zredukuje obyvateľstvo planéty na minimum. Dosiahne sa toho umelo vyvolanými chorobami (bio-zbrane), hladomorom a vojnami. Ako dôvod poslúži fakt, že väčšina ľudí nebude schopná financovať vlastné bývanie a stravu. Mocní budú nútení zaviesť núdzové opatrenia, aby zabránili vzniku obrovského konfliktného potenciálu.
  10/ Pre udržanie moci a nerastného bohatstva budú veľmoci viesť vojny za použitia zbraní hromadného ničenia.
  11/ Po zániku komunizmu – ľudstvo zažije najbezcitnejší systém, pohŕdajúci ľuďmi – svoj Armagedon. Systém, ktorý je zodpovedný za tento zločin, nesie názov – „nekontrolovaný kapitalizmus“.
  Von Weizsäcker to napísal pred cca 40-timi rokmi a vidíme, že väčšina toho sa už vyplnila, prípadne sa momentálne plní, (a – zrejme sa ešte – plniť bude), pričom neveril v tom čase tomu, že by ľudia pochopili obsah tohoto všetkého – o čom – písal.
  (P.S.1- Niet sa čomu diviť – veď tomu nechápu ľudia dodnes..) A tak veci začali naberať (pomerne) rýchly spád..

  O nemeckom národe nerozpráva veľmi kladne a označil ho za – „typického príjemcu rozkazov, bezvýhradne poslušného voči vrchnostiam, nezvyklého premýšľať a ktorému úplne chýba občianska odvaha(…) Typický Nemec sa bráni až vtedy, keď už nemá nič, čo by stálo za obranu. Pokiaľ sa však prebudí zo spánku, v slepom hneve zničí všetko – dokonca i to, čo by mu ešte mohlo pomôcť“.
  P.S. 2-Tieto vedomosti a znalosti, ktoré mal a prognostikoval, dosiahol určite ako slobodomurár (illuminát) – zrejme už – na pomerne vysokom stupni (vývoja).

 5. Thomas J e f f e r s o n – varoval pred 200 rokmi.
  „Verím, že bankové inštitúcie sú pre našu slobodu nebezpečnejšie ako armády.
  Pokiaľ Američania niekedy dovolia, aby súkromné banky ovládli vydávanie ich meny,
  najskôr pomocou inflácie, potom deflácie, banky a korporácie, ktoré okolo nich vyrastú, pripravia ľudí o všetok majetok, pokiaľ sa ich deti neprebudia bez domova na
  kontinente, ktorý ich otcovia dobyli.“

 6. A fčil si položme otázku filozofičnu : k čomu je ta šáráda v matrixe vlastne dobrá ?

  A niekto si môže otázku odložiť a žiť dokedy to akosi tak pôjde v strachu, otroctve a nepoznaní a akože umrieť.

  A niekto, kto hľadá, môže žiť AKOŽE v otroctve tohto hmotného matrixu, výučbového programu, ceste do východzej stanice, nekončiacej sa hre, kde tiež síce AKOŽE umrie, ale v rupsaku POZNANIA si ponesie čo to, čo mu bude predurčovať jeho ďalšie LOAD-nahranie do matrixu. A sám sebe sa stane zlatou rybkou a bude si plniť želania (hlavne nevedomé), aby mu docvaklo, že o čo ide. Ja si na kolese šťastia vyberám údeného lososa, pstruha na cibulke, úhora na bylinkách a pre spolu súpotníkov nechám výber na nich. Na ich slobodnej vôli a ich úrovni poznania.

  Múdrosť ( Ne-múdrosť ) sa nedá naliať do hlavy a srdca, tú treba spoznať, pochopiť na vlasnej koži a následne začať aj žiť…

  Alebo aj inak ? Kto si ako vyberie. Degustibus non disputándum.

  PS : Akokoľvek si fandím, akosi furt ešte ani zďaleka nevidím základný tábor. Ale som na ceste, tak ako každá jedna bytosť v Stvorení. Sem tam nejaké svetlo v tuneli sa blysne, aby som sa nestratil…

  • Myslím, že by si mal vychádzať z toho, že „vieš, že nič nevieš“ a nepokúšať sa diskutovať o tom, o čom nič nevieš. Ja seriem na to, že „nič“ neviem – niečo viem, diskutujem o tom, čo viem. No – a to tu nerozvádzam grafomániu.

   „Svoj život a čas žijeme v súlade so svojimi prioritami“ = potreba diskutovať môže byť nad potrebou uvažovať.

   „Viem, že nič neviem!“ – je postulát „filozofa“, ktorý nikdy nemal potrebu sa niečo naučiť – on mal len potrebu filozofovať! Bodka! Preberanie „filozofických“ postulátov nás udržiava v matrixe! Sú to ovládače a srať na ne!

   • Aby som to upresnil – keby tento človek – prof.Peter Staněk – zdieľal tú tú idiotinu – ovládač – že „viem, že nič neviem“ – nemohol by zdieľať to čo vie! Ty kokos! Dať si prezývku „seneca“ – je jednoducho židovské CHUCPE! Akože „značka múdrosti“ – s tým choď do piče! No – a v pozadí – trolli systému si pravideľne prisvojujú mená významných osobností a ich modus operandi! Takže do prdele s tebou „Seneca“! Zmeň si nick – lomunikuj ako normálny človek, ale s týmito značkovými nickmi choď do piče!

    https://voda235.webnode.cz/prof-ing-peter-stanek-csc/

 7. Alena Jančigová

  …Seneca všetci sme na tej ceste do východzej stanice, a na základe nášho poznania a našej slob.vôle sa uberáme k svoj.múdrosti, či ne-múdrosti…

 8. Marek Košice

  ŠPIČKOVÝ (informáciami) podcast/rozhovor na tému :
  „Nebýt křesťanů, umíme oběma rukama všechno stejně dobře.“

  (nie je to zameraná proti kresťanom, nerieši to náboženstvá)

  odkaz : https://www.youtube.com/watch?v=hz0688e0Iz8

  • Marek Košice

   Inak napísané – „obojručstvo“ (mať prakticky rovnako šikovné obe ruky) slúži ZDRAVIU mozgu, vyváženosti jeho hemisfér, a teda zákonite to musí vylepšiť aj duševné/psychické a tým pádom fyzické zdravie.

   • No – žralok má dva penisy. Chceš mu ich vyhoniť obojručne?! Kurva nevieš nájsť tému bez pohlavných orgánov? Jáj – to len ja som si to tak „sexuálne“ – lebo čo iné od teba – domyslel! Anča Dlaňová – pravá – alebo ľavá! Ide o to, že rezbárske náčinie, puzdrá pištolí, tesárske sekery – sú navrhované na jednu dominantnú ruku!

    Čiže – podľa teba – obojručstvo má slúžiť zdraviu mozgu! No dobre – Lenin písal oboma rukami a rôzne témy naraz! Kam sa podelo jeho zdravie?!

    Ide o to, že obojručnosť nezabezpečí obojručným duševné zdravie, pretože aj taký primitív ako je krab – používa dominantné klepeto na svoje púhe prežitie – sústredenú obranu. Isteže – fechtovanie – šerm – streľba – v prípade zranenia dominantnej ruky poskytujú určitú šancu na prežitie – ale určite nie na rozvoj! – ale to je tak všetko!
    Celá genetika je založená na dominantných a recesívnych vlastnostiach a keby to tak nebolo – neboli by rozdiely vo funkcionalite! No – takže zvoľ si svoj dominantný penis a vyhoň si ho dominantnou Ančou Dlaňovou! A rozvíjaj pritom svoj „mozog“!

    No – jedine, že by si myslel na dominanciu dvojvládia, dve čaputové atď. – duálny systém, kde pravá ruka nevie, čo robí ľavá! A takto vám tu jebe neustále!

 9. A zakladatel zkrachovalé krypto burzy FTX přišel o miliardy, ale až poté daroval miliony demokratům a levicovým organizacím a ano, FTX byla masivním fondem na praní špinavých peněz a probíhá zjevný self-hack s cílem vyčerpat veškerý majetek. A ano, prali tam peníze z darů okrajiny, aby pomohli zmanipulovat volby.

  A mezitím: kamery v okrese Washoe v Nevadě na 8 hodin zhasly a nyní hrozí, že kandidáti GOP prohrají, do toho ještě desítky krabic s hlasovacími lístky vyhozené uprostřed noci v detroitské volební místnosti a Tucker Carlson vyzývá k ukončení používání VŠECH elektronických hlasovacích zařízení a k návratu k papírovým hlasovacím lístkům!

  A „novým normálem“ je odkládat výsledky voleb o dny a dny a dny..
  A zoufalí globalisté vyvolávají strach z „trojnásobné epidemie“ = ko*kovidu, chřipky a RSV. A na vše mají mRNA.

  + mimo téma, ale, co vím, tak naši političtí srá*či snížili teplotu horké vody z 60 na 55 a chtějí ještě na 50 stupňů, nebo se pletu? A legionela se množí pod teplotu 60 stupňů… viz: i.postimg.cc/W3gV505j/legionela.jpg

  Jo a „přestaňte pálit dřevo!“, říká globalistický miláček a nástroj Gréta:
  oe24.at/buzz24/kein-holz-verbrennen-damit-soll-laut-greta-thunberg-geheizt-werden/529633575

  + ještě:
  A slovo „jiný“ je synonymem pro „horší“. Paranoia je zdravý stav. Význam se změnil a nejpřesnější synonymum je ‚opatrný‘..
  A (uměle vyvolaný) hurikán Nicole si na Floridě vyžádal nejméně 5 mrtvých.
  A Meta od Zuckerberga propustila více než 11 tisíc zaměstnanců.
  A mezitím..Nevada právě odhlasovala zákon, podle kterého je kritika transgenderu trestná, a to i v případě dětí!

  • „prali tam peníze z darů okrajinEEEE“ – Chazari si preposlali peniaze!

   Všetky kryptomeny boli založené na IT platformách založených Domom Sionu!

   • Známe fondy i u nás jak se bili v prsa že za povodní vybrali veřejnoprávnická média miliardy pro postižené a potom jeden z troubek po roce kterému voda sebrala barák řekl že dostal od státu 30. tisíc a jinak ani orla od nikoho.

  • Objektívne

   Pentagon stráca čoraz väčšie balíky peňazí. Hovorí sa o 21+ biliónov US$. Bude to niečo veľké, priam gigantické čo z toho financovali.
   https://www.forbes.com/sites/kotlikoff/2019/01/09/holding-u-s-treasuries-beware-uncle-sam-cant-account-for-21-trillion/

   • Falošný útok mimozemšťanov na Zem.

    • Objektívne

     Môže byť aj to, ale môže to byť aj niečo realistickejšie. Existuje podozrenie, že sa z toho financovalo vybudovanie podzemných základní. Existuje aj mapka tých základní i keď nie je možné potvrdiť, že to všetko čo je na tej mapke je aj postavené.
     Nie je to až také nemožné. Stačí sa pozrieť na to čo robia miliardári.
     https://www.startitup.sk/miliardari-sa-pripravuju-na-kolaps-civilizacie-nakupuju-luxusne-bunkre/

     • Hej vieme, písali sme o tom v článku aj my:

      https://www.badatel.net/v-ocakavani-toho-co-pride-miliardari-skupuju-velke-bunkre-a-vybavenie-na-prezitie/

      Lenže si treba položiť otázku, či naozaj takto chcú tí miliardári žiť. Na koľko im vydržia zásoby? 10 rokov? A čo potom? Bez priemyselnej základne súčasného ľudstva si nebudú schopní udržať dnešný životný štandard. Aj keby im zásoby vydržali na 100 rokov, tak chcú, aby takto žili ich deti – celý čas pod zemou?

     • Objektívne

      Čo keď tí na vrchole pyramídy vedia to, čo my nevieme? Nedávno som spomínal, že existuje tajomstvo, ktoré z oficiálnych kruhov nebude nikdy prezradené. Ja len hádam, ale ani miliardári o tom určite nevedia. Viete o tom, že intenzita magnetického poľa Zeme rapídne klesá od r.2000 po krivke Napierovej konštanty? Aj človek so základnými vedomosťami by mal vedieť čo sa stane keď Zem stratí magnetické pole.

     • Ak by sa malo magnetické pole Zeme prepólovať, nebolo by to odlišné od jadrovej vojny. Kozmické žiarenie, hlavne protóny a ióny, by začali bombardovať zemský povrch, spálilo by to rastlinstvo, živočíchov aj ľudí. Prežiť by sa dalo len pod zemou. Trvalo by to síce len pár rokov, lenže bez ľudí udržiavajúcich stovky jadrových reaktorov, by sme mali stovky Fukuším a Černobylov. Keď by sa po pár rokoch chceli miliardári vrátiť z bunkrov na povrch, našli by ho v podstate rovnakom stave, ako keby tam prebehla jadrová vojna. Povrch Zeme by bol neobývateľný tisíce, možno milióny rokov.

     • Objektívne

      Našťastie existuje dosť dobrý názor, že k obratu príde skôr ako sa rozpadne pole a bude to rýchle, veľmi rýchle. Stane sa to za jeden deň. Očakáva sa, že to nastane pri hodnote okolo 15000 nT, v súčasnosti má pole intenzitu 22000 nT. Ide o to, aké udalosti môžeme očakávať. Vyzerá to tak, že po obrate budeme v zajatí plnej doby ľadovej. Najskôr to roztaje okolo rovníka. Predpokladá sa, že za 10 až 40 rokov. Prikladám obrazový materiál vhodný k štúdiu.
      https://youtu.be/ihwoIlxHI3Q?list=PLHSoxioQtwZf1-8QeggXIVdZ-abyJXaO1

 10. Redaxia – tu už nie je možné doplniť si vlastný komentár? Na tretej úrovni koniec? OK! No – budem-nebudem písať nové komentáre! Základ pre vás je – zlikvidovať kontext!
  Stávete sa sofistikovanejšie nepriateľskejšími – ja som len „ľudový“! VLKODAV!

  • Automaticky sú blokované tie komentáre, ktoré obsahujú nejaké vulgárne slová. Ak vám nejaký komentár nechce prejsť, skúste z neho vymazať vulgárne slovo(á) a možno prejde.

   • readakcia,

    vulgarizmy sú zanedbateľná malichernosť oproti tomuto kvantu už dennodenných NEOPODSTATNENÝCH invektív, ktoré sa tu akosi (a prenič-zanič) rozchchŕlili už takmer na všetky strany navôkol a zodňanadeň priam geometrickým radom gradujú – kam až to chce zájsť?
    Tolerancia bezbrehého, abnormálneho, žlčvylievajúceho liberalizmu znižuje dôveryhodnosť redakcií celkovo – teda, žiaľ, aj tých obľúbených a prínosných. Obávam sa, že práve tí Vaši najinteligentnejší a súčasne najprínosnejší komentátori (a možno aj Vaši viacerí čitatelia a sympatizanti) to tu práve z tohto dôvodu postupne vzdajú…
    a bola by to, žiaľ, obojstranná a pravdepodobne už nezvrátiteľná škoda

    • Máme nastavené filtre na tie najhrubšie nadávky. Ak to je prekážka komentovania, tak to bude proste tak. Názory ako také necenzurujeme a ak filter nepustí komentár kvôli použitému vulgarizmu, komentátor má stále možnosť vulgarizmus vymazať a komentár prejde. To je ešte pomerne mäkká „cenzúra“. Nikto nechce mať zo stránky žumpu. Žumpa totižto sama o sebe má takú vlastnosť, že čitateľov odháňa. A už vôbec neakceptovateľné je, ak niekto najhrubšími nadávkami označuje druhých diskutujúcich. Toto netolerujeme ani my a zvyčajne ani žiadne iné stránky.

     • nejde o vulgarizmy, tie nie sú až také podstatné; ide o denno-denne opakujúce sa adresné osočovania iných komentátorov (či už za pomoci vulgarizmov alebo bez nich)

     • Emily – ide o to neustále „vaše“ – hovorím o mnohých vrátane teba – sektárstvo! Osobné je to v tom, že to útočí aj na mňa! Zajebaný sliz! Akože nič osobné, ale je všade a nemôžeš sa s ním nestretnúť! A ty si ten „múdry“ sliz tiež!

   • Nie – ja zbavím seba bremena času, ktorý tu venujem! Ale najprv konceptuálne – kto je taký blbec, že nechce plodiť a starať sa o deti – bude musieť znášať bremeno total control – t. j. – že mu zoberú či nedajú penziu, bude na nepodmienenom digi „príjme“. Kto sa nebude starať o informačné pole – skončí na sionskej púštI!

    Toto nie je vulgarizmus, pretože vulgarizmus je produktom ľudu! Vy si tu radi hoviete v kvázi inteleltuálnej – rádoby lepšej spoločnosti – dokonca si privlastňujete značky „intelektuálnej kvality“! BADATEL = Beagle – loď Darwina!

    Pre mňa je ne-pochopiteľný idiotizmus pubertiaka, ktorý potrebuje mať na seba handry Niké – hoci aj ako čínske falsum – ale stále je to Niké – že! A tak sa sem vlúdili značkoví trolli! Oni si dávajú pozor – ABY NEBOLI ĽUDOVÍ = vulgárni! Tak sa tu opatrujte v lepšosvete – ja už tento váš gnoj odmietam prevzdušňovať! Pri toľkej zrade a lživej neokrôchanosti beriem svoju ľudovosť so sebou a tento hnoj si prehadzujte sami! Lebo Maroš keď zapicne vidly – vždy to nejakého červa zabolí! Ja vám do toho teda tie vidly hádžem! Na!

    • Prešli sme dodatočne vaše pozdržané komentáre, niektoré boli schválené, jeden nie, pretože tam ste použili priamy vulgárny útok na iného diskutujúceho.

 11. Seneca ignoruj návrhy šoram má to pretočene v hlave aj napriek tomu,že vie že nič nevie pre seba mu to páli a niečo vie aj pre iných rozdať +++

  • a ja sa tu snažím, mňa nikto nepochváli?????
   Plus ja to nemá pretočené v hlave :- )

   • Už na tebe pracujeme jop o chvílu budeš pretočený vydrž @ pracne som ho vyrobila ten zavináč má silu zlata ako titán+++

 12. Moje MEMENTO 14. novembra 2022:

  Keby ThDr.Balák použil aspoň jednu tisícinu vulgárností, ktoré som použil vo verejných diskusiách ja – dnes mohol – ako nie až tak nebezpečný pre systém – žiť a povedať vám toho 100 krát viac, ako ja!

  A som na 100% presvedčený, že až na pár jednotlivcov z druhej – nepriateľskej strany – nikto z vás TU toto nikdy nepochopí!
  https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/e0cf7058-9ad3-4a87-8145-9d9157b923ef/d193i17-ca5a77b5-37ee-4c20-b745-2c322666618b.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJpc3MiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwic3ViIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTpmaWxlLmRvd25sb2FkIl0sIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiIvZi9lMGNmNzA1OC05YWQzLTRhODctODE0NS05ZDkxNTdiOTIzZWYvZDE5M2kxNy1jYTVhNzdiNS0zN2VlLTRjMjAtYjc0NS0yYzMyMjY2NjYxOGIuanBnIn1dXX0.3418GzWwjghH1HfmrpA23nZoY6tqEPLeGqaVFG3Ao98

 13. zatial nikto

  V clanku sa pise ze dojde k anarchii.Anarchia podla definici ale nie je chaos,takto anarchiu opisuju len media,co nie je tak.
  Vacsina ludi nema prestudovanu podstatu skutocnej anarchie.Media ju taktu opisuju umyselne,aby ludi odradili od anarchie,aby sa vlady zbavili konkurencie,alternativy k systemu.System takto diskredituje veci ktore maju hodnotu,tym ze presvedcia ludi,aby to sami diskreditovali,odmietli.

Pridajte komentár

*