Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Pandémia očkovaných: Najzaočkovanejšie štáty majú najvyšší výskyt covidu


Print Friendly, PDF & Email

Pandémia očkovaných: Najzaočkovanejšie štáty majú najvyšší výskyt covidu

(The Expose) – Celosvetová analýza 188 krajín ukazuje masívnu koreláciu medzi mierou zaočkovanosti a vyšším výskytom infekcie Covid-19. To je dôkazom, že svet momentálne zažíva pandémiu očkovaných.

Podklady boli získané zo stránky Our World Data (Dáta nášho sveta), ktorú spravuje americká Univerzita Johna Hopkinsa špecializujúca sa na zhromažďovanie pandemických dát.

Analýza zahŕňala 247 miliónov pozitívnych prípadov Covid-19 od začiatku pandémie po 31. október 2021 pre všetkých 188 krajín, z ktorých sú k dispozícii kumulatívne údaje o zaočkovanosti a potvrdených prípadoch na milión obyvateľov.

Výsledok si môžete pozrieť v nasledujúcej tabuľke:

Ak by sme to mali vyjadriť grafom, tak by to vyzeralo nasledovne (os x – miera zaočkovanosti a os y – výskyt pozitívnych prípadov na milión obyvateľov):

Vyhodnotenie

Uvedené dáta vyššie ukazujú, že výskyt Covid-19 rastie viac-menej lineárne s mierou zaočkovanosti populácie. S každým percentom zaočkovanosti sa zvyšuje o približne 800 prípadov Covid-19 na milión obyvateľov.

Nad úrovňou 65% zaočkovanosti sa krivka potom vyrovnáva, to znamená, že počty prípadov už potom nerastú tak výrazne.

Krajiny s najnižším výskytom Covid-19 sa nachádzajú takmer výhradne v Afrike, ktorá má aj najnižšiu mieru zaočkovanosti populácie. Na druhej strane, krajiny s najvyššou zaočkovanosťou majú aj najviac prípadov Covid-19.

Záver, ktorému z týchto dát nie je možné uniknúť, je, že vakcíny zvyšujú počty prípadov infekcie.

Tu si ešte treba uvedomiť, že toto nie sú nejaké „reprezentatívne vzorky“ pár tisícok prípadov z jednej krajiny. Toto je kompletná štúdia zahŕňajúca všetky prípady zo všetkých krajín!

Zbohom vysoký krvný tlak

Máme teda jasný výsledok – masívnu pozitívnu koreláciu (súvislosť) medzi mierou zaočkovanosti populácie a počtom prípadov Covid-19. Vakcíny celkom zreteľne pôsobia ako otvorené zadné vrátka pre vírus.

Najzaočkovanejšie krajiny sú aj najviac postihnuté

Vezmime si príklad Veľkej Británie, ktorá je masívne preočkovaná. Tam je počet prípadov Covid-19 u dospelých nad 30 rokov o 23% až 55% vyšší než u rovnakej vekovej kategórie neočkovaných.

A k tomu ešte počty infikovaných neočkovaných sú navyšované práve nakazením sa od zaočkovaných.

Naratív médií hlavného prúdu je, že neočkovaní nakazujú očkovaných. Dáta v tomto článku však ukazujú, že pravý opak je pravdou. V skutočnosti tu dnes máme pandémiu očkovaných.

Očkovanci zvyšujú počty nakazených neočkovaných, pretože ich imunitné systémy sú poškodzované vakcínami, čo jasne dokazuje rovná a strmá krivka uvedená vyššie.

Ak by napríklad v spomínanej Veľkej Británii neprebehlo očkovanie, ich čísla by boli viac či menej podobné tým z afrických krajín (ľavá časť grafu).

Jedným z najjasnejších spôsobov na preukázanie toho, ako očkovaní infikujú neočkovaných, je porovnanie 71% zaočkovanosti v Izraeli a 27% zaočkovanosti v Palestíne na nasledujúcom grafe zobrazujúcom Izrael, Palestínu a priemer sveta.

Záver

Svetová analýza 188 krajín jasne ukazuje masívnu koreláciu vyjadrujúcu, že čím je v krajine vyššia zaočkovanosť, tým má daná krajina vyšší výskyt prípadov Covid-19.

Alebo inými slovami – svet momentálne zažíva pandémiu očkovaných.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: theexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku.
  Ja len snívam aby toto bláznovstvo už skončilo.

  • Lenka Ludasova

   Pripájam sa k názoru a ďakujem za každého prebudeného a nezaočkovaného človeka v tejto dobe plnej klamstva a lži .

 2. https://www.naturalnews.com/2021-11-02-immunocompromised-may-need-fourth-covid-vaccine-dose.html
  CDC: Immunocompromised individuals may need FOURTH COVID-19 vaccine dose
  CDC: Imunokompromitovaní jedinci môžu potrebovať ŠTVRTÚ dávku vakcíny proti COVID-19

  CDC recommends Pfizer-BioNTech or Moderna vaccines for immunocompromised
  CDC odporúča vakcíny Pfizer-BioNTech alebo Moderna pre ľudí s oslabenou imunitou

 3. https://www.naturalnews.com/2021-11-02-scott-kesterson-says-vaccinated-pilots-dying-midflight.html
  Scott Kesterson says reports of pilots dying midflight due to COVID-19 vaccines are REAL – Brighteon.TV
  Scott Kesterson hovorí, že správy o pilotoch zomierajúcich uprostred letu v dôsledku vakcín proti COVID-19 sú SKUTOČNÉ – Brighteon.TV

  Many pilots have died after taking vaccines
  Mnoho pilotov zomrelo po podaní vakcín

  Learn more about how the COVID-19 vaccine mandates are killing otherwise healthy people by reading the latest articles at Vaccines.news.
  Prečítajte si viac o tom, ako očkovanie proti COVID-19 zabíja inak zdravých ľudí, v najnovších článkoch na Vaccines.news.

 4. koľko chýba do 80% zaočkovanosti planéty?
  lebo toľko chcú dosiahnuť, povedal Krčméry
  tak nech si idú očkovať do Konga , NIgérie, Etiópie a …na Saharu

  • Tam ho čaká poprava. Oni ho len strčia do tamojšej basy a do týždňa je po ňom.

   „Zastavme SA v duchu bratia – veď tyrani sa stratia – už ich nieto – amen!“

   • Tony Morava

    Máte pravdu žalm 91 říká, že máme nejen kompletní ochranu proti nemocem, ale že uzříme odplatu svévolníkům

 5. Najhoršie na tom je, že opäť kvôli covidu odkladajú operácie, na čo doplatí oveľa viac ľudí svojim zdravím či dokonca smrťou ako na samotný covid (resp. to, čo sa za ním skrýva). „Odborníci“ majú veštecké schopnosti, keď už na konci jari vedeli, že príde ďalšia vlna. Pritom na šírenie covidu od septembra tohto roka neboli vyhovujúce podmienky. Leto (teplé jesenné počasie) v podstate pokračovalo až do konca októbra. To ma len utvrdzuje v tom, že ide o umelo držanú pandémiu a následne aj stupňujúci sa tlak na očkovanie (teraz už aj treťou dávkou).

 6. https://www.naturalnews.com/2021-11-02-covid-vaccines-inhibit-dna-repair-cause-cancer.html
  STUDY: Covid “vaccines” inhibit DNA repair, cause cancer
  ŠTÚDIA: Covidové „vakcíny“ zabraňujú (blokujú) opravu DNA, spôsobujú rakovinu

 7. Usmievam sa aké synonymá vznikli k slovu zaočkovaní:
  ovčeličkovaní, bodnutí, zaštepení, opichaní…

  PS Asi treba aj trochu humoru aby sme vládali prežiť túto dobu, ja hovorím tichá tretia svetová vojna, depopulacia zemegule

 8. https://www.naturalnews.com/2021-11-02-recordings-prove-hospital-covid-protocols-killing-patients.html
  Recordings prove that hospital covid protocols are KILLING patients
  Záznamy dokazujú, že nemocničné COVID protokoly zabíjajú pacientov

  Western medicine is a death trap
  Západná medicína je smrteľná pasca

 9. Co si mnohi neuvedomuju, ze imunitny system nebojuje len proti bakteriam ci virusom prichadzajucim zvonku, ale aj proti rakovinovym bunkam a zapalo, ktore vznikaju vnutri organizmu. Preto do znacnej miery zaciname vidiet aj vyrazny narast kardiovaskularnych problemov (zvecsa z dovodu zapalov ciev ci srdca) a rakoviny vsetkych druhov. Aj to je dosledok poskodenia imunitnych systemov vakcinami.

 10. V Humennom sa vzbúrili prevádzky, ktoré majú byť zatvorené a ľudia to privítali. Statoční ľudia sa prestali báť a kašlú na celý covidautomat a nezákonné predpisy
  https://cz24.news/v-humennom-sa-vzburili-prevadzky-ktore-maju-byt-zatvorene-a-ludia-to-privitali-statocni-ludia-sa-prestali-bat-a-kaslu-na-cely-covidautomat-a-nezakonne-predpisy/

 11. Aké úplatky dostávajú lekári za tieto vakcíny:

  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/02/whoops-media-kindasorta-forgets-to-mention-doctor_1920_s-2-million-from-pfizer.aspx
  Whoops! Media Kinda-Sorta Forgets to Mention Doctor’s $2 Million From Pfizer
  Hops! Médiá trochu zabudli spomenúť 2 milióny dolárov od spoločnosti Pfizer, ktoré dali lekárom

 12. https://cz24.news/mame-tu-dalsi-pritvrzovani-blizi-se-expirace-experimentalnich-pseudovakcin-a-dosluhujici-vlada-zurive-dokoncuje-sve-poslani/
  Máme tu další přitvrzování. Blíží se expirace experimentálních pseudovakcín a dosluhující vláda zuřivě dokončuje své poslaní

 13. Holandsko sa v snahe zvrátiť nepriaznivú epidemickú situáciu rozhodlo opäť zaviesť protipandemické opatrenia vrátane povinného nosenia rúšok na mnohých verejných priestranstvách. Oznámil to v utorok holandský premiér Mark Rutte. Holandsko je tak jednou z prvých krajín západnej Európy, ktoré sa vracajú k reštrikciám v snahe spomaliť šírenie nového koronavírusu, píše agentúra AFP

  https://www.hlavnespravy.sk/nepomohla-ani-nadpriemerne-vysoka-zaockovanost-holandsko-opat-zavadza-protipandemicke-opatrenia-vratane-nosenia-rusok/2738594

 14. https://aeronet.cz/news/evropska-unie-administrativne-prodlouzila-trvanlivost-vakcin-pfizeru-o-3-mesice-aby-staty-eu-nemusely-firme-platit-horentni-sumy-za-jejich-biohazard-likvidaci/
  Evropská unie administrativně prodloužila trvanlivost vakcín Pfizeru o 3 měsíce, aby státy EU nemusely firmě platit horentní sumy za jejich biohazard likvidaci! Informace o prodloužení unikla z webové stránky slovenského SÚKL a znovu se potvrzuje, že nakoupené vakcíny leží skladem, nikdo je už dobrovolně nechce! Takže přichází na řadu teror a nedobrovolné očkování pod nátlakem! Pfizer totiž už chce zemím EU prodat další stovky milionů nových dávek, ale sklady v EU jsou plné starých zásob! Alexander Lukašenko nazval koronavirovou pandemii fejkem a seřval ministry!

 15. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/australsti-zdravotnici-se-odmitaji-ockovat-pred-parlamentem-odkladaji-pracovni-uniformy/
  Australští zdravotníci se odmítají očkovat, před parlamentem odkládají pracovní uniformy

  Zdravotničtí pracovníci v australském Perthu, kteří protestují proti povinnému očkování a covid pasům, odložili před parlamentem své pracovní uniformy.

 16. Jindřich Rajchl 3. díl: Když probíhá útok na svobodu slova, musíme se přestat bát a začít bojovat
  Nastal již čas bránit svobodu slova i důrazněji než jen komentáři, peticemi nebo protesty? Svoboda slova a svoboda volby byly základními požadavky v listopadu 1989, ale dnes přibývá politiků, kteří horlí pro potřebu zakazovat „nesprávné“ názory – přibývá lidí, kteří nadšeně pronásledují a udávají své spoluobčany za výroky na internetu. Zároveň je možné, že většina lidí v atmosféře strachu z epidemie, ztráty obživy a rostoucích cen, ani nepociťuje ohrožení svobody slova jako důležité, a i proto v další části našeho rozhovoru advokát Jindřich Rajchl zdůrazňuje: „Boj za svobodu slova je kontinuální boj, který nikdy nekončí. Nikdy nemůže přestat, protože jakmile ho přestanete vést, tak prohrajete. Každá společnost a režim, který kdy existoval, a ty totalitní k tomu mají větší sklony, se snaží redigovat názory svých občanů.“
  https://www.kupredudominulosti.cz/rajchl-jindrich-3d-kdyz-probiha-utok-na-svobodu-slova-musime-se-prestat-bat-a-zacit-bojovat/

 17. https://www.ac24.cz/blog/peter-weis-co-dal/
  Peter Weis: Co dál?

  To čo nemáte vidieť, práve beží v priamom prenose na summite v Glasgowe. Uhlíková stopa, koniec hotovosti, zdieľaná ekonomika, nepodmienený príjem. A je to pre zúčastnených tak triviálna záležitosť, že pritom zaspával aj americký prezident. Nebudete nič vlastniť a údajne budete spokojní. Dokonalé a dokonané otroctvo.

  Svet je na prahu veľkej zmeny a len Vy rozhodnete, aká bude.

  • Jožko Fazuľa

   Neviem čo to je, ale mám akýsi vnútorný pocit, že je rozhodnuté a tento článok ma v tom ešte viac utvrdil, dokonca aj ten náš psychopat naznačil akúsi rezignáciu-že poďme od toho…/ u psychopatov človek nikdy nevie…/ akoby sa niečo na pozadí tohoto všetkého zmenilo…

 18. Katarina Kostankova

  Ten,kto este stale veri tomu,ze ockovanie ,,vyhubi“ tuto pliagu,tak ten je uz totalne zmanipulovani!Ved je ,,nad slnko jasne“,ze ,,mocnym“ tohto sveta nejde a nikdy neslo o zdravie ludi,ale o to ,aby sa ,,premorilo“ a preriedilo ludstvo,ktore chcu prinutit k uplnej poslusnosti a totalne ovladat…!!!

 19. Novozélanďané opět na velkém protestním shromáždění požadujícím svobodu.

  https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/107191702336123843

 20. Verona, Itálie, velké shromáždění svobody pro město, které není velké.

  https://gab.com/QAnon211/posts/107190291644050635

 21. Šokující statistiky úmrtí dětí ve Velké Británii od doby, kdy se očkování začalo podávat dětem starším 12 let. Odporné.

  https://humansarefree.com/2021/10/children-dying-since-given-covid-19-vaccine.html

  Děti umírají o 62 % častěji než je pětiletý průměr od doby, kdy se jim začala podávat vakcína Covid-19.

 22. MOLEKULÁRNÍ GENETIČKA MUDR. SOŇA PEKOVÁ O COVIDE JAKO BĚŽNÉ RESPIRAČNÍ NEMOCI, OČKOVÁNÍ, I O ANGAŽOVANÝCH SAMOZVANÝCH „EXPERTECH“, KTEŘÍ HRAJÍ PODLE NOT VLÁDY (VIDEO CZ, 94min)

  https://youtu.be/YXGpubRNVo4

  stojí za poslechnutí

 23. Proč pořádat obyčejný protest, když můžete udělat tohle? Belgické protestní shromáždění.

  https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107204509714630607

 24. https://www.banned.video/watch?id=6181b129c1526b2b326b1da9
  The United Nation’s Climate Agenda Is Nothing Less Than A Global Depopulation Program
  Klimatická agenda Organizácie Spojených národov nie je nič menej ako program globálnej depopulácie

 25. Lekár varuje: Znova presúvajú COVID pacientov z jednej nemocnice do druhej, dvíhajú schválne čísla?
  Nezmyselné presúvanie pacientov z jednej nemocnice do druhej pokračujú. Niektorí COVID pozitívni pacienti končia v súkromnej nemocnici v Šahoch.
  O čo tu ide? Pacient z Čadce sa dostane do Martina a odtiaľ ďaleko na juh Slovenska, do Šahov pri maďarských hraniciach. Robia si srandu, alebo ide o kšeft pre súkromne firmy a úmyselné dvíhanie čísiel počtu hospitalizovaných prekladmi?
  Nezmyselne preklady pokračujú. Presun pacienta zo severnej časti Slovenska do južnej časti postráda logiku a niečim nepekným zaváňa. Načo prevážať pacienta, načo míňať peniaze na tak dlhý prevoz, kedy je vysoké riziko infekcie pacienta ďalšími novými patogénmi, míňanie ochranných a dezinfekčných prostriedkov? Alebo súkromná firma zarába na prevozoch?
  Písal som o tom dávnejšie, že čísla hospitalizovaných sú manipulatívne a rátajú sa tam všetky preklady v rámci jednej nemocnice a aj medzi nemocnicami. Tým z jedneho pacienta urobia 10 hospitalizovaných vďaka prekladom a krásne im stúpa COVID automat do požadovanej farby, aby mohli ničiť ekonomiku, zadĺžovať štát, ruinovať ľudí…

  Som zvedavý ako tieto prevozy a riziko ohrozenia zdravia takéhoto pacienta obhája na súdoch…
  zdroj:
  MUDr. Radoslav Čičala, FB.
  inenovinysk.

 26. Ministryně energetiky Karin Elharrarová zůstala v pondělí v mrazu, nemohla se zúčastnit konference OSN o změně klimatu, na kterou odcestovala z Izraele do Glasgow, protože vstup nebyl bezbariérový.

  Elharrarová, který má svalovou dystrofii, používá k pohybu invalidní vozík a speciální bezbariérové vozidlo. Byla odvedena k několika vchodům a z žádného z nich se nemohla dostat na konferenci.

  Po dvou hodinách pokusů konferenci opustila.

  „Šla jsem na mezinárodní konferenci o klimatu, abych podpořila společný boj v klimatické krizi prostřednictvím setkání s mými protějšky z celého světa,“ řekla, „bohužel to nebylo možné kvůli problémům s dostupností, které nemají v roce 2021 žádné opodstatnění.“
  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ministryne-zustala-pred-branami-cop26-vstup-neni-pro-vozickare/

 27. Jana Zwyrtek Hamplová
  ·
  OPRAVA (děkuji za upozornění): Není to ani lékař. Je to profesí právník – o to hůř… že takto komentuje medicínskou otázku, to mi hlava nebere už vůbec. To mne v tom šoku z vysloveného vůbec nenapadlo.

  Mám ho spojeného z ministerstvem zdravotnictví a jeho působením v nemocnici. Tak proto.

  Neuvěřitelné!!!!!! “Děkuji mu” za mou maminku!!! Má 76 let, covid prodělala zcela bez příznaků, tedy to, že ho měla, zjistila až z odběru krve, kde zjistili velké množství protilátek. Když výsledky došly, lékařka ji chtěla vidět…

  A byla překvapena, že maminka si covidu ani nevšimla. Běhá jak čamrda, a co ji ničí, tak tyto nehorázné výroky, které mají jediný cíl – vyděsit ty, kteří v klidu žijí své životy, k smrti. A to doslova. Jen proto, aby je jako ovce nahnali na očkování, zatímco léky uzamkli a lidi v první fázi trestuhodně neléčí?

  Za podobné výroky by tito tzv. odborníci!!! (ani ne lékaři) měli jít před soud pro obecné ohrožení. Kdo jim dal právo? Kde je jejich srdce? Kde je ohleduplnost? To už si je opravdu všechny koupili? Kam až to ještě může dojít?

  Jak si to vůči našim seniorům mohou vůbec dovolit? Omlouvám se za to slovo, ale každý, kdo takto vyhrožuje seniorům, je prostě bezcitné hovado. Uvědomují si, co to s těmi lidmi dělá? Pane Bože…

  zdroj: FB Jany Z. Hamplové
  https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/pane-boze-ty-to-vidis.html

 28. https://www.hlavnespravy.sk/je-to-co-urobili-americania-vo-wuhane-uz-biologicka-vojna-alebo-vojna-je-len-vtedy-ked-to-oznamia-globalne-masmedia/2738936
  Je to, čo urobili Američania vo Wuhane, už biologická vojna? Alebo vojna je len vtedy, keď to oznámia globálne masmédiá?

 29. Minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO) má ešte v novembri iniciovať rokovanie so zástupcami politických strán o prípadnej zmene volebného systému. Koaličné OĽANO i Sme rodina nevidia potrebu riešiť zmenu volebných obvodov, hovoria o iných dôležitých reformách. Za ľudí systém meniť chce. SaS podporuje, aby veľkosť volebného obvodu kopírovala teritórium, pre ktoré sa schvaľuje legislatíva

  https://www.hlavnespravy.sk/minister-vnutra-ma-iniciovat-rokovanie-stran-o-zmene-volebneho-systemu/2739150

 30. https://www.infovojna.sk/article/video-svedectvo-francuza-ktoremu-manzelka-zomiera-po-druhej-davke-od-pfizeru-debata-s-odbornikmi
  VIDEO: Svedectvo Francúza, ktorému manželka zomiera po druhej dávke od Pfizeru & debata s odborníkmi

 31. Otročtí „vůdci“ skupiny G20 pózují pro fotografy, zatímco jejich páni bojují o přežití
  „Skupina otroků známých jako „vůdci“ skupiny zemí G20 se sešla v Římě a poté ve Skotsku, aby pózovala na fotografiích a předstírala, že řídí planetu. Takzvaný plán COP26, kvůli němuž se sešli, v hodnotě 150 bilionů dolarů je však mrtvý. Páni, kteří jim tento plán nařídili, jsou stíháni a brzy přijdou o moc, shodují se zdroje ze CIA, Mossadu, MI6 a asijských tajných společností.

  „G-20 se stává výkladní skříní nefunkčního globálního řádu,“ tak dokonce popisuje situaci hlásná trouba establishmentu, deník Washington Post.

  Skutečnost je taková, že rodiny, které vlastní takzvanou „globální“ architekturu, jako je OSN, Banka pro mezinárodní vyrovnání, Světová banka, MMF, Čínská komunistická strana, korporace The United State a další, jsou v bankrotu.

  Skupina benátské šlechty a asijských královských rodin dospěla k dohodě, že tyto rodiny je třeba zbavit moci a kontroly nad tzv. globálními institucemi. Místo toho bude kontrola předána lidem planety, a tak, jak bylo dávno prorokováno, „pokorní zdědí Zemi“.

  Viditelným znamením toho je, že královna Alžběta, šéfka Výboru 300 (často nazývaného tajnou vládou Západu), se konference COP26 neúčastní.

  „Tajné služby, policie a soudy říkají dost,“ říká velvyslanec benátské a asijské šlechty. „Královna je v podstatě pryč. Má dvoutýdenní domácí vězení (lépe řečeno palácové vězení) a zákaz účasti na konferenci Cop 26,“ říká velvyslanec. „Aktem o nástupnictví bude odstraněn Charles kvůli Dianině vraždě,“ dodává. „Charles se nikdy nesmí stát králem, to je všeobecně přijímaná norma,“ dodává. Navíc princ William nebude králem, protože je to „úslužný hajzlík a vůbec se nám nelíbí“. Místo toho zdroj říká, že „akt instalace připadne králi Jiřímu VII. nebo Williamovu synovi“.

  „Španělského krále jsme odstranili, protože byl v podstatě největším drogovým dealerem na světě,“ dodal.

  Dalším příznakem je, že mluvčí amerického korporátního prezidenta Jens Psaki (téměř jistě převlečený vnuk Davida Rockefellera Mark Zuckerberg) se „nakazil Covidem 19“, přestože byl očkován, a byl dán na 10 dní a možná navždy do karantény.

  Podle zdrojů CIA byl Mark Rockefeller Zuckerberg také zbaven kontroly nad Facebookem, a proto byl přejmenován na Meta, což ne náhodou znamená v hebrejštině „mrtvý“

  „Známkou pokračujícího zatýkání, k němuž dochází ve Washingtonu, jsou týdenní lety z nedalekého baltimorského letiště na leteckou základnu Thule v Grónsku. „Jedná se o týdenní lety již mnoho měsíců. Každá linka pojme až 280 cestujících. Sečteno a podtrženo, jedná se nejméně o 6 měsíců (26 týdnů krát 280 = 7 280). To je hodně vězňů,“ říká zdroj z Pentagonu.“

  LDalším problémem je, že současný světový finanční systém je podporován nejen půjčkami z Číny, ale i dluhovým otroctvím v rozvojovém světě. Například 34 nejchudších zemí světa vydává ročně 29,4 miliardy dolarů na splátky dluhů, zatímco na pomoc dostává pouze 5,4 miliardy dolarů. Kromě toho nadnárodní korporace (z nichž 90 % ovládá 700 lidí) běžně čerpají jejich ropu, drancují nerostné suroviny atd., aniž by zkorumpovaným vůdcům platily něco víc než symbolické úplatky.

  Podle Davida Beasleyho, ředitele organizace OSN zabývající se nedostatkem potravin, by 2 % majetku Elona Muska mohla vyřešit světový hlad.

  Současný západní finanční systém se skládá z oligarchů, kteří využívají centrální banky, jež vlastní, k pumpování peněz do firem, které rovněž vlastní. Proto světové bohatství mizí v černé díře, která sídlí kolem Ženevského jezera ve Švýcarsku, kde sídlí skupina Octagon.

  Tito zločinci, vědomi si toho, že se jejich kontrolní síť hroutí, se zoufale snaží očkovat svět k poslušnosti pomocí falešné pandemie. Podle informátora z rodiny Rothschildů plánovali vpravit lidem do těla strojově čitelný průkaz šelmy (Certificate Of Vaccine ID) a učinit jejich schopnost vydělávat si na živobytí závislou na tomto průkazu.“

  „Média mlčí, ale v Itálii se koná ohromující počet velkých demonstrací proti Zelenému pasu (covid pas), od minulého týdne jsou zaměstnavatelé pokutováni (5000 euro, neověřeno) za každého neočkovaného pracovníka, který vstoupí na pracoviště, a již dva měsíce jsou podobné pokuty udělovány majitelům veřejných prostor, jako jsou restaurace, muzea, tělocvičny a další.“

  „Podobné zprávy přicházejí např. i z Austrálie.

  Dokonce i Izraelci – jedni z nejvíce vymytých mozků v dějinách lidstva – se probouzejí. Propagandistický server DEBKA napojený na Mossad to uznal, když poznamenal, že jejich desítky let trvajícímu skandování o tom, že Írán je „týdny od získání jaderné zbraně“, už nikdo nevěnuje pozornost.

  Jinými slovy, Izraelci již nesouhlasí s plánem chazarské mafie na vyvraždění 90 % lidstva umělým Armageddonem alias třetí světovou válkou.

  Jak řekl popravený George Bush starší: „Kdyby se lidé dozvěděli, co jsme udělali, honili by nás po ulicích a věšeli na nejbližším sloupu veřejného osvětlení.“ Nuže, přátelé, tento proces je v plném proudu.

  Pro ilustraci si na závěr tohoto týdne ukážeme fotografie některých pokladů, které Bílé klobouky nedávno zabavily v tunelech pod Vatikánem:“
  https://tadesco.org/otrocti-vudci-skupiny-g20-pozuji-pro-fotografy-zatimco-jejich-pani-bojuji-o-preziti/

  • maros vedel by si desifrovat skratku COP 26? viem ze oni maju radi cislo 13. je to 2×13=26. mohol by to byt rok konecneho riesenia? rok tej ich vytuzenej zlatej miliardy? a co znamena skratka COP? a naco tam isla nasa pani barbie z palaca?

   • Znamená to „Conference of the Parties“ (Konfrencia strán/zúčastnených) a číslo 26 znamená, že je 26. v poradí, ktorá sa teraz konala.

 32. https://cz24.news/ctyri-europoslanci-vystoupili-v-ep-proti-covid-pasum-jsou-obdobou-cinskych-socialnich-kreditu-a-jsou-neslucitelne-se-zakladnimi-lidskymi-pravy/
  Čtyři europoslanci vystoupili v EP proti „COVID pasům“ – jsou obdobou čínských sociálních kreditů a jSOU NESLUČITELNÉ SE ZÁKLADNÍMI LIDSKÝMI PRÁVY

 33. https://cz24.news/75782-2/
  Za komančů jsme se bez papíru nedostali za hranice, za „demokratů“ ani na pivo. Vakzine macht frei. Hra na covid nabírá obludných rozměrů

 34. ČESKO: V úterý bylo do nemocnic přijato 242 lidí s covidem-19, podruhé za poslední týden převažovali očkovaní nad neočkovanými. Podle imunologa Václava Hořejšího to ale nelze chápat jako selhání vakcíny, protože se srovnává nesrovnatelné – skupina očkovaných je totiž větší než neočkovaných. Podle něj do budoucna začnou očkovaní v nemocnicích běžně převažovat, není to ale argument, že by vakcíny nefungovaly, ba naopak.
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ockovanych-v-nemocnicich-pribyva-40376860#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=4vFRWsj41lO-202111031353&dop_id=40376860&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 35. V tomto článku uvidíte příběhy lidí týkající se poškození po covid očkování. Tyto příběhy jsou převážně od lidí z České republiky a ze Slovenska.
  https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi-z-cr-a-slovenska-o-poskozeni-z-covid-ockovani/

 36. slovenský sukl prodlužuje použití vakcín, která nyní prochází zárukoui!!!
  https://www.sukl.sk/buxus/docs/infolist_Comirnaty_shelflife_20_09_2021.pdf

  • pobavila som sa na slove ŠKATULE a ostala v nemom úžase o používaní po expirácii
   „Škatule s vytlačeným dátumom exspirácie Jún 2021 až Marec 2022 na štítku sa môžu používať počas 3 mesiacov po vytlačenom dátume, pokiaľ sa zachovajú schválené podmienky uchovávania medzi -90 °C až -60 °C.“

   už si viem predstaviť SOI ako ide do obchodu a vyhadzuje z mraziaku potraviny po dátume spotreby ..samozrejme, pokuta by obchod neminula

   ale možno nám tým chceli iba povedať „škatule, škatule, HÝBEJTE SE!!!“

 37. https://www.youtube.com/watch?v=L_v46sY-Xdg
  Elity zneužívajú strach aby ovládli spoločnosť a obrali nás o slobodu

 38. https://www.naturalnews.com/2021-11-03-italys-covid-death-tally-falls-from-132161-to-3783.html
  Italy’s suspected covid death tally corrected from 132,161 to 3,783… this is where covid hysteria began, and it was 97% FICTION
  Počet úmrtí na covid v Taliansku bol opravený zo 132 161 na 3 783… tu sa začala hystéria covidov a bola to 97 % FIKCIA

  New medical analysis reduces Italy’s covid-19 death tally by 97.1%
  Nová lekárska analýza znižuje počet úmrtí na COVID-19 v Taliansku o 97,1 %

  Unethical, inhumane practices have been implemented in medical systems worldwide
  Neetické, neľudské praktiky boli implementované v medicínskych systémoch po celom svete

 39. https://www.naturalnews.com/2021-11-03-whistleblower-pfizer-falsified-data-flawed-covid-trials.html
  Whistleblower says Pfizer “falsified data,” conducted flawed covid “vaccine” trials to rig FDA approval
  Whistleblower (informátor) hovorí, že spoločnosť Pfizer „sfalšovala údaje“, vykonala chybné testy „vakcíny“ proti Covidu, aby sfalšovala schválenie FDA

  FDA always sides with Big Pharma, not We the People
  FDA vždy stojí na strane Big Pharma (farmaceutického priemyslu, nie ľudí

  PS Kto vie angl. nech to celé prečíta, robia podvod za podvodom a nám ovečkám tento depopulačný jed chcú nanútiť.

 40. Stefánia Gazdová Gazdová Gazdová

  Hovoríte o komančoch, no my si ani nič iné nezaslúžime , len tých komančov. My Slováci nevieme narábať so slobodou múdro, taraz sa to ukazuje v plnej nahote

 41. https://www.naturalnews.com/2021-11-03-mass-psychosis-due-to-covid-lies.html
  Experts warn of mass psychosis due to COVID lies
  Odborníci varujú pred hromadnou psychózou v dôsledku COVID klamstiev

  Worldwide increase in anxiety and depression
  Celosvetový nárast úzkosti a depresie

 42. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/studie-vakciny-pfizer-probihaly-v-texasu-s-vaznymi-porusenimi-uvedl-vedecky-casopis/
  Studie vakcíny Pfizer probíhaly v Texasu s vážnými porušeními, uvedl vědecký časopis

  Studie vakcíny proti koronaviru Pfizer, které prováděla výzkumná organizace Ventavia ve státě Texas na podzim roku 2020, probíhaly s vážnými porušeními, oznámil vědecký časopis BMJ s odvoláním na bývalou regionální ředitelku společnosti Brook Jacksonovou.

 43. https://cz24.news/pribehy-lidi-obeti-z-cr-a-slovenska-poskozenych-covid-ockovanim/
  PŘÍBĚHY LIDÍ – OBĚTÍ Z ČR A SLOVENSKA POŠKOZENÝCH COVID „OČKOVÁNÍM“

 44. Práve som pozeral správy na neobjektívnej STV, kde sa Lengvarský vyjadril, že nové opatrenia budú zamerané na väčšie prenasledovanie neočkovaných, a to zohľadní aj nanovo nastavený protizákonný covid automat ! Ak vraj v čiernych okresoch budú chcieť mať podnikatelia otvorené prevádzky, budú musia byť ich zamestnanci zaočkovaní !
  Takže žiadne „dobrovoľné“ očkovanie, žiadne ľudské práva, žiadna legislatívna opora, žiadne zohľadňovanie najnovších vedeckých štúdii, ALE tvrdá segregácia, diskriminácia, nátlak a pošliapavanie ľudských práv a lockdown na ceste ! Takže ak sa ani teraz podnikatelia nepostavia týmto vládnucim ŠMEJDOM, tak dovi dopo… bankrot a pod. !
  Jedno je to, koľko ľudí s covidom (obávam sa, že sú medzi nimi aj ľudia s chrípkou) je v nemocniciach (očkovaných a neočkovaných), druhé je to, koľkí sú na JISKE a koľkí zomreli ! Tie posledné dva údaje SR nechce zverejňovať v členení očkovaných a neočkovaných! Prečo? Lebo ľudí na JISKách a mŕtvych je pokiaľ ide o očkovaných a neočkovaných približne 50:50 ! Keby to zverejnili, ako Česi išli by proti Pfizeru, ktorý ich riadi, lebo by tým vyšla pravda na svetlo Božie – že vakcíny sú neúčinné, možno dokonca nebezpečnejšie ako sa predpokladalo. Viac nezaočkovaných dá covid prirodzenou imunitou na rozdiel od zaočkovaných ! Toto sú fakty !
  Takže nám zostáva len vydržať a žalovať každého, ktorý nám uloží pokutu na základe odporúčajúceho covid automatu či nulitných vyhlášok hygienikov !!! Chcú tvrdú vojnu? Budú ju mať a nič im nemožno odpustiť ! V najzaočkovanejších krajinách tiež sľubovali a teraz je tam masívny nárast pozitívnych, úmrtí a návrat obmedzení, lockdown-ov a pod. viď Holandsko, Belgicko, Dánsko, Singapur, Írsko…
  Totalitná vláda SR hrubo klame, zavádza, manipuluje ľudí a ignoruje právny štát a všetky medzinárodné dohovory o ochrane ľudských práv ! Sú to hyeny špinavé !!!

  • „Ak vraj v čiernych okresoch budú chcieť mať podnikatelia otvorené prevádzky, budú musia byť ich zamestnanci zaočkovaní !“ – tento istý zmrd pred pár dňami alibisticky – kvôli svojmu budúcemu stíhaniu – tvrdil, že pokyny covid automatu sú len odporúčacie! Žiaden zákon nepozná výraz „budú musieť“ – len musia!
   A čo zákon občanovi neprikazuje – to občan nemusí – inak trestný čin nátlaku!

   Tento zelený gumozmrd rozpráva horor príbehy! Bittó Cigániková sa ohľadom navrhovanej zmeny zákona o interupciách tiež prerikla, že ona si nemôže dovoliť meniť situ /schválenie tzv. chemických potratov/ nejakou vyhláškou, pretože jej to nedovoľuje zákon! Teda zhrrniem – podnikatelia v tzv. čiernych okresoch – čím nemyslím rómske – nemusia robiť nič, čo im neprikazuje zákon! A ak by takýto zákon prijali – sami by sa usvedčili z rozvratu krajiny a zločinu. A tak gumozmrd /a Puškárová Araňa/ rozpráva raz tak, raz tak, a fantázia v mysliach potom vytvára „realitu“! Treba vydržať, zohnať si vrecko tých najväčších klincov – aspoň 150 mm, kladivo – a ide sa! Žiadne šrouby do hlavy!
   https://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/01/The-Mask-GIF-Image-for-Whatsapp-and-Facebook-17.gif

   lucie – srouby do hlavy (album version).mp3
   https://ulozto.net/file/aSuWjux4bXXa/lucie-srouby-do-hlavy-album-version-mp3#!ZGV1MwR2AQAvLJR0BGplAmOzZGLjA2SLJTWkMl4lZJkyMGqwAj==

   Čo sa zamladi naučíš…
   https://clipground.com/images/hit-head-clipart-3.jpg
   https://thumbs.dreamstime.com/z/hammer-guy-351643.jpg

   • V zahraničí sa tiež snažia pretlačiť povinné očkovanie cez zamestnávateľov. Ak by to zaviedli u nás pre čierne okresy, bola by len otázka času, kedy to rozšíria aj na ostatné farby „covid automatu“. Toto im nesmie prejsť, ustúpiť im už nesmieme ani o milimeter.

    • „Moje“ ústavné právo na prácu by museli obmedziť zákonom neodporujúcim ústave. Teda – ak mám, ako pred zákonom rovnocenná strana pracovnej zmluvy riadne uzavretý pracovný kontrakt podľa podmienok dohodnutých v zmluve, ktorá zároveň nesmie byť v rozpore s ústavou a platnými zákonmi – pokiaľ ma zamestnávateľ bude nútiť k úkonu mimo tento rámec = ústavu, zákony, zmluva – jednoznačne porušuje zmluvu a porušuje aj zákon! Teda – ja s ním môžem rozviazať kontrakt, môžem to urobiť „ako on“ – „Keď sa vám nepáči, môžete“ – teda aj dohodou – a na ňu treba dvoch. Ale! Keďže som osoba na činnosti-práci závislá – bol by som blbec, keby som si neuplatnil svoje ústavné právo na prácu, a preto zamestnávateľa písomne vyzvem, aby mi písomne predložil jeho podmienku na moje očkovanie, potom mu písomne vysvetlím jeho nezákonné konanie a vyzvem ho, aby od neho upustil! Ak bude trvať na svojom – zažalujem ho!
     Nejako to dopadne – aj keď to bude trvať.

     Inak si myslím,že globalisti majú premyslenú aj takúto stratégiu, že ak je v pláne likvidácia podnikania – pomôžu im v tom aj sami zamestnanci – že nasratí zlikvidujú takúto firmu – keď ani ja – ani ty! To je ŠPIRÁLA SMRTI!
     Pred ich precíznymi plánmi sa nedá ujsť – tomuto treba čeliť! Jedným zo spôsobov je narušiť in Timing – t. j. buď to extrémne urýchliť – nech to ide do žumpy aj s vládou čím skôr – lebo tieto pomalé tanečky ich udržiavajú pri kormidle, alebo to ZASTAVIŤ! Otázka – ak to nevieme zastaviť s určitosťou – čo je lepšie, resp. hra na istotu? No nechať to vybuchnúť! Veď toho sa boja najviac, že im to buchne do ksichtu! Teraz inak.

     Sám som zažil tú najväčšiu vlnu nezamestnanosti okolo roku 2000, a tiež aroganciu podnikateľov – zamestnávateľov. Som už v dôchodku, ale šetriť zmrda podnikateľa, ktorý podniká len pre zisk – by som rozhodne nešetril! Ešte aj to výpalné pre mafiu zodrali zo zamestnancov! Lebo neviem o tom, že by nejako strádali! Srať na nich! Nech to buchne!

     Situ vidím tak, že núti čoraz viac ľudí k právnemu vedomiu, čo je pozitívne. Konceptuálne to – s plánmi GMS – ešte naši ľudia väčšinou nepochopia – teda ešte dlho budú len reagovať, nmiesto aby prevzali iniciatívu. Totonie je parketa zamestnancov – zachraňovať tých, ktorí ich vykorisťujú a nedbajú ich ani zdravotne poškodiť – však MUKLov je vonku dosť! Toto musia konceptuálne pochopiť zamestnávatelia, že existuje plán na ich likvidáciu! Oni majú vyššiu motiváciu robiť všetko pre záchrani firiem, ale zatiaľ tiež len reagujú a idú cestou menšieho odporu – cestou padajúceho hovna! Lebo si myslia, že trh práce nemá dno! Hovno! To pri určitých profesiách zistia hneď!

     Vtip je v tom, že nemožno použiť hospodársku mobilizáciu na záchranu krčiem, kaderníctiev, fitnes, atď., hoci v službách pracuje najviac ľudí – najmenej v poľnohospodárstve, do ktorého by ľudí mobilizovať mohli – ako za komančov na žatvu, zemiakové brigády, atď. Ale v slúžbách sú v riti! A služby máme v rukách my – zákazníci! Tak nech to ruchne tam! To je aj zdrojovo najmenej rizikové pre rozvrat štátu, avšak hnev obrovský, obrovský diskomfort, obrovská nespokojnoť! Na rozpadnutých službách padne vláda! Opakujem – bez obetí to nejde!

     Takže, keď sa spoja dva segmenty odporu – odpor zamestnancov služieb a odpor zákazníkov služieb – vybuchne to!

 45. Inštruktáž pre hostí podnikov. „Priatelia, šikana sa začína obracať na hostí, presne ako sme predpokladali, keď si neporadia s majiteľom – pôjdu po hosťoch!!! Hostia – nedajte sa, prosíme. Vás nemá čo právo kontrolovať policajt alebo hygiena pri jedle a žiadať od vás Covid pass čí zdravotnú dokumentáciu! Vyškolíte ich zákonom o zdravotnej starostlivosti č. 576/2004 Z. z. Jeho § 25 hovorí jasne – policajt, ani hygienik medzi oprávnenými osobami nahliadať do dokumentácie nie sú. Navyše – žiadny hosť nie je povinný nosiť zdravotnú dokumentáciu pri sebe ani hlásiť meno svojho doktora, ktorý jeho dokumentáciu drží u seba!“ informuje autor príspevku.

 46. …vďaka milá Jean za kopec dobrých príspevkov…

 47. …niekto .,,maľuje okresy“ a niekto ,,značky“….modrá je ,,dobrá“…môžem ísť vždy a všade :-)…..

 48. Alena Jančigová

  . ….a ešte tá pesnička bola zaujímavá,…a film z predch.prísp.výborný…..

Pridajte komentár

*