Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Šokovaní lekári: Muž si úplne vyliečil rakovinu pľúc s medom a bylinkami


Print Friendly, PDF & Email

liek na rakovinu pľúc

Muž menom Ante Kresich bol diagnostikovaný na rakovinu pľúc približne pred 13 rokmi.

Chorvátski lekári mu odporúčali, aby si dal svoje osobné záležitosti do poriadku, pretože mu už neostávalo veľa času.

Pán Kresich mal však iné plány.

Napriek všetkým prekážkam, ktoré mal pred sebou, sa dokázal z rakoviny vyliečiť pomocou svojej po domácky vyrobenej medicíny. Tá pozostávala z medu a byliniek.

Tvrdí, že má dostatok silných dôkazov, ktoré budú stačiť na presvedčenie aj tých najtvrdších skeptikov a tiež zaujať hľadačov kuriozít.

Avšak to najdôležitejšie, čo chce pán Kresich dosiahnuť, je poskytnúť nádej a pomoc pre trpiacich onkologických pacientov, ktorí hľadajú holistickú, lacnú a nekonvenčnú liečbu. Takú, čo aj naozaj funguje.

Ako reagovali lekári na zázračné vyliečenie

Lekári boli správou o jeho vyliečení užasnutí rovnako, ako ktokoľvek iný. Netypicky pre onkológov ho povzbudzovali v tom, aby ďalej pokračoval v robení v toho, čo pre vyliečenie svojej rakoviny robí.

No a samozrejme, že boli jeho úspechom zarazení.

Existujú však aj takí lekári, ktorí sa držia starého príslovia, že „dôkaz sa nachádza v pudingu“, čo znamená, že uznávajú úspech ako výsledok dlhodobého snaženia a tvrdej práce.

Keď Kresichovi lekári urobili finálne testy, nenašli v celom jeho tele ani náznak rakoviny. To všetko vďaka medu a bylinkám.

Kresich vysvetľuje:

Opustil som nemocnicu v apríli a už v júli som bol úplne iným človekom. Keď som šiel na konzultácie k svojim lekárom, neverili, že som stále nažive.

Verili však výsledkom testov, ktoré nasledovali.

Získal nový zmysel života. Tesne minul smrť a znieslo sa na neho mnoho požehnaní. Ak by ste ho stretli dnes, nikdy by ste neverili, že bol tak blízko smrti.

V súčasnosti prekypuje energiou a vierou v jeho liek na rakovinu. Je otvorený konzultáciám s ľuďmi z celého sveta, ktorí sa o jeho liečbu zaujímajú a chcú sa ju naučiť.

Má tiež nové zamestnanie. Stal sa včelárom.

Jeho presný recept je dodnes záhadou. Avšak žena z blízkej Bosny sa podelila o svoj recept založený na mede a zázvore, s ktorým tak isto bola schopná vyliečiť rakovinu.

História medu a vedy

Med ľudstvo používa už približne 8000 rokov, ako to znázorňujú aj kresby z doby kamennej.

Liečba osteoporózy

5000 rokov stará Ayurveda považuje med za „nektár života“ a rozlišuje 8 druhov, z ktorých každý má svoje vlastné jedinečné liečivé účinky. Prízvukuje však, že len surový nespracovaný med je liečivý.

V decembri 2004 prinieslo BBC článok o tom, že „med by mohol liečiť rakovinu“.

Uvádza v ňom výskum Univerzity v Záhrebe, ktorý zistil, že produkty z medu boli schopné v testoch na myšiach zastaviť šírenie nádorov.

Tím výskumníkov tiež vyhlásil prostredníctvom Žurnálu Veda o potravinách a poľnohospodárstve (Science of Food and Agriculture), že podobné výsledky by zrejme boli zaznamenané aj u ľudí.

Dokonca odporúčajú, aby sa med podával spolu s chemoterapiou. Taktiež predpokladajú jeho účinky proti metastázovaniu rakoviny.

Protirakovinové protokoly založené na mede a bylinkách

Podrobné a hlavne extrémne lacno zostaviteľné protokoly založené na mede nájdete na stránke cancertutor.com.

Mnoho iných protokolov na rakovinu totiž obsahuje drahé produkty, ktoré si veľa ľudí nemôže dovoliť.

Preto sa uvedená stránka rozhodla zostaviť také protokoly, čo takmer nič nestoja.

Stránka uvádza, že aj samotný med je schopný liečiť rakovinu, no odporúčajú ho kombinovať s ďalšími protirakovinovými bylinami ako zázvor, škorica alebo kurkuma.

Ako funguje táto liečba?

Ak sa trošku vyznáte v alternatívnych terapiách na rakovinu, tak ste si určite všimli, že sa často odporúča vyhýbať sa cukru, sacharidom a vlastne všetkému sladkému.

Je to preto, lebo rakovina sa živí cukrom, ktorý jej rast podporuje.

No a práve na tomto princípe sú založené aj terapie používajúce med. Využívajú ho ako nosič alebo ako trojského koňa, ktorý do rakovinových buniek prenesie iné protirakovinové substancie.

Preto aj tá kombinácia so zázvorom, škoricou alebo kurkumou.

Vo všetkých ostatných prípadoch protirakovinových terapií však platí pôvodné odporúčanie a to: Vyhýbať sa sladkému.

Jedna veľmi dôležitá vec na záver

Na rakovinovú kúru sa nehodí akýkoľvek med. Okrem svojej funkcie nosiča obsahuje totiž aj množstvo prospešných látok ako minerály či enzýmy.

Používajte preto len surový, nespracovaný, nepasterizovaný, neožarovaný a ideálne organický med. Len v takom zostávajú zachované všetky potrebné živiny.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: Doctors Shocked: Man Completely Cures His Terminal Lung Cancer with Honey and Herbs

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Avšak to najdôležitejšie, čo chce pán Kresich dosiahnuť, je poskytnúť nádej a pomoc pre trpiacich onkologických pacientov, ktorí hľadajú holistickú, lacnú a nekonvenčnú liečbu. Takú, čo aj naozaj funguje.“ „Jeho presný recept je dodnes záhadou“ …..
  …. tak čo chce pomáhať alebo len ďalší čo chce zarobiť na nešťastí druhých …..

 2. Presne to isté ma napadlo,ešte raz som si článok prečítala,lebo som si myslela,že som ho nepochopila,ale pointu som aj tak nenašla.

 3. NIE, NIE, NIE – MEGAOMYL, nemôžeme sa liečiť z rakoviny z fruktózou akou je aj med patriaci tiež k škodlivým cukrom,ktorý len podporí ďalšie bujnenie rakoviny.
  A to že niekto vraj testoval substancie – zložky medu na myšiach,tak je to len ďalší podvod zo strany neprajníkov ako sa nevyliečiť z rakoviny ničím iným len chemo a radio terapiou. Podobnými že vraj vedeckými testami na myšiach bolo už najmenej milión v poslednom storočí a tak to všetko zostalo len balamutením ľudí, aby si mysleli,že iste tak tuho pracujú na výskume protirakovinových liekov.

  Čo sa týka samotného medu a jeho liečenia,ktorý ma škodlivosť na ľudský organizmus kvôli nadmernej fruktóze tak najlepší med lieči len 24% a škodí 16% preto ho nemôžeme odporúčať ako liek,ale ako sladidlo je menej škodlivý ako rafinovaný cukor viac než o polovicu.

  Ak už chceme pomôcť niekomu z rakovinou včelími produktmi,ktoré ako samé nikdy rakovinu nevyliečia,ale pomôžu imunite s ich množstvom minerálov,vitamínov,enzýmov a niektorých aminokyselín posilniť organizmus tak skôr materskou kašičkou s liečivým účinkom 45%,ktorá nemá žiadne škodlivé účinky ale hlavne včelím peľom s liečivým účinkom až 96% s bohatou nutričnou zásobárňou.

  Každý druh rakoviny sa dá vyliečiť len pokiaľ choroba totálne nezdevastuje tkaniva do najväčšieho postihu – posledného štádia choroby.Na to už žiadny liek nejestvuje,ani myslím nikdy nebude.

  To čo naozaj vylieči každý druh rakoviny,alebo z nich len min. počet 4% nevylieči sú už dnes celkom známe prostriedky na celom svete ako sú napr:
  Vitamín C – viď megaskorbická liečba 96%,či že 4% nevylieči.
  MMS – každý druh rakoviny.
  CDS – 96% rakovín a len 4% čo ich nevylieči.
  Sóda bikarbona podľa Talianského doktora, onkológa Dr. Simoncini (www.curenaturalicancro.com).
  Kurkuma každý druh.
  Hroznové jadierka a z nich prípravkom Grape Seed,každý druh.
  Konopa – kanabis – vyliečenie už značného počtu ľudí v Izraely – 95% a 5% nie.
  Zázvor surový každý druh.
  Koreň púpavy,lopúcha a iných liečivých rastlín.
  Zeleninové šťavy podľa Dr. Wolkera Normana každý druh.
  Dobrý zapper.
  Iné prírodné prípravky.

 4. Dobrý deň,mám rakovinu pľúc a zaujimalo by ma kde kúpim čistý nespracovaný med.Ďakujem

 5. EŠTE NA DOPLNENENIE:
  Pri všetkých chorobách a to hlavne pri rakovine by sme mali piť vodu,ktorá nám vyčisti všetok humus nahromadený ako anorganický mŕtvy odpad v cievach a tkanivách a v bunkách,ktoré sa v ňom kúpu a tým aj obmedzujú bunkám výživu a okysličovanie v najhlbších orgánoch.

  Voda na celkové vyčistenie tohto humusu musí byť len voda mäkká – bez minerálov,alebo len z min. množstvom,bez ďalších škodlivých chem.látok a úplne zbavená všetkých baktérií.

  Najvhodnejšie sú tak vody upravené reverznou osmozou a voda destilovaná.

  Tvrdá voda nie je absolútne vhodná pre zdravých jedincov a už tobôž nie pre chorých najmä rakovinou, cukrovkou, sklerózou a iných chorôb.

  Tvrdá voda s obsahom minerálov pôsobí v organizme zničujúco a zanáša tým mŕtvym anorganickým odpadom práve z vytvorených minerálov z tvrdej vody, ktoré organizmus nijako nemôže zužitkovať.

  Na nete môžeme nájsť kopec dôveryhodných článkov pochádzajúcich aj od niektorých lekárov a knihy o uzdravení z množstva chorôb,ale aj uzdravenie z rakoviny len zmenou jedálnička a pitím dostatočným množstvom destilovanej,alebo reverznej osmozou upravenej vody.

  Ešte na porovnanie: Voda tvrdá je škodlivá a voda takto upravená je LIEČIVÁ v tom je ten VEľKÝ ROZDIEL.

 6. velmi drý prispevok, nochcela by som sa spztat,ze ci je pravda ze vodu z vodovodu staci precistit,ye do nej dame kamen: šungit? dakujem

Pridajte komentár

*