Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Uznávaná toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu


Print Friendly, PDF & Email

Uznávaná toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu

(Dr. Lindsayová, lifesitenews.com) – Uznávaná toxikologička Dr. Janci Chunn Lindsayová, PhD., vyzvala vládu USA na zastavenie distribúcie vakcín proti ochoreniu COVID-19.

Koncom apríla 2021 povedala Lindsayová na stretnutí Poradného výboru CDC pre očkovacie postupy (ACIP) v Atlante, že „kvôli bezpečnostným obavám na niekoľkých frontoch treba vakcíny okamžite zastaviť“.

ACIP sa zišiel kvôli tomu, aby prediskutoval krvné poruchy súvisiace s vakcínou proti ochoreniu COVID-19 od spoločnosti Johnson & Johnson.

Dr. Lindsayová, ktorá má doktorát z Texaskej univerzity a viac než tridsaťročné vedecké skúsenosti, uviedla v súvislosti s očkovaním potenciálne problémy s krvnými zrazeninami, plodnosťou a imunitou. Celé jej svedectvo sa dá nájsť na YouTube, s prepisom tu.

„To nie je náhoda“

„V polovici deväťdesiatych rokov som pomáhala pri vývoji dočasnej ľudskej vakcíny proti počatiu, ktorá u pokusných zvierat skončila vyvolaním nezamýšľanej deštrukcie vaječníkov a sterility, napriek snahám tomu zabrániť a sekvenčným analýzam, ktoré to nepredpovedali,“ povedala pre ACIP Lindsayová.

„Mám silný pocit, že všetky tieto vakcíny génovej terapie [COVID-19] musia byť kvôli obavám o bezpečnosť na niekoľkých frontoch okamžite zastavené,“ dodala.

Dr. Lindsayová varovala, že vakcíny by mohli brániť produkcii syncytínu, dôležitého proteínu pre plodnosť a tehotenstvo a v dôsledku toho negatívne ovplyvňovať výsledky tehotenstva.

„V prvom rade je tu dôveryhodný dôvod veriť, že vakcíny proti ochoreniu COVID budú krížovo reagovať zo syncytínom a s reprodukčnými proteínmi v spermiách, vajíčkach a placente, vedúc tak k zhoršenej plodnosti a zhoršeným reprodukčným a tehotenským výsledkom ,“ tvrdila.

„Uznávaný virológ Dr. Bill Gallaher, PhD., uviedol skvelé argumenty ohľadom toho, prečo by ste mali očakávať krížovú reakciu z dôvodu podobností štruktúry beta skladaného listu medzi hrotovými proteínmi a syncytínom-1 a syncytínom-2,“ povedala Lindsayová.

Ďalej uvádza:

„Nevidela som zatiaľ jedinú imunologickú štúdiu, ktorá toto vyvracia. Napriek faktu, že urobiť tieto štúdie na syncytín, aby to zistili, by výrobcom trvalo doslova jediný deň. Od vyslovenia prvých tvrdení, že by k tomuo mohlo dôjsť, už ubehol viac než rok.“

V systéme VAERS (sledovacom systéme vlády USA pre poškodenia vakcínami) máme k 9. aprílu nahlásených 100 tehotenských strát (samovoľných potratov).

A objavili sa správy o zhoršenej spermatogenéze a placentálnych nálezoch tak u prirodzene infikovaných, ako aj zaočkovaných a syncytínom knockoutovaných pokusných zvierat, ktoré majú podobnú placentálnu patológiu, čo naznačuje syncytínom sprostredkovanú rolu v týchto výsledkoch.“

Očkovanie detí je šialenstvo

Lindsayová tiež poukázala na správy o nepravidelných menštruačných cykloch po očkovaní proti COVID-19 a nezmyselnosť očkovania detí.

„Jednoducho ich [vakcíny proti koronavírusu] nemôžeme pichnúť našim deťom, ktoré majú po nakazení riziko úmrtia na COVID 0,002% (pozn.: riziko úmrtia na vakcínu je vyššie), ani ďalšej populácii vo fertilnom veku, bez dôkladného preskúmania tejto záležitosti,“ povedala.

„Inak by sme mohli potenciálne sterilizovať celú generáciu“.

„Špekulácia, že toto nenastane a niekoľko neoficiálnych správ o tehotenstvách počas pokusu nie sú dostatočným dôkazom, že to nemá vplyv na populáciu v širokej miere,“ uviedla Lindsayová.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Dr. Lindsayová uviedla, že všetky génové terapie [vakcíny na COVID] spôsobujú aj kvrné zrazeniny. Toto sa neobmedzuje len na jedného výrobcu a neobmedzje sa to na jednu vekovú skupinu.

“Sme svedkami úmrtí na koagulopatiu u zdravých mladých dospelých bez akýchkoľvek pridružených komorbiditíd. K 9. aprílu bolo v nahlasovacom systéme VAERS 795 správ súvisiacich s poruchami zrážania krvi, z ktorých 338 bolo z dôvodu trombocytopénie,“ dodala.

„Existujú mechanistické princípy, prečo sa toto deje. Je známe, že prirodzená infekcia spôsobuje koagulopatiu kvôli hrotovému proteínu. Všetky vakcíny génovej terapie prikazujú telu vyrábať hrotový proteín,“ povedala.

Krvné zrazeniny z vakcín odolávajú prirodzeným procesom brániacim ich tvorbe

Lindsayová citovala štúdiu, publikovanú v roku 2020 v časopise Journal of Hematology & Oncology, ktorá dokázala, že zavedenie hrotových proteínov viedo u myší ku krvným poruchám.

Hrotový proteín udržiavaný in vitro s ľudskou krvou tiež spôsoboval vznik krvnej zrazeniny, ktorá bola rezistentná voči fibrinolýze – procesu zastavujúcemu rast zrazenín.

„Hrotový proteín spôsobuje trombocytické udalosti, ktoré sa nedajú riešiť prírodnými prostriedkami,“ povedala. „A všetky vakcíny musia byť zastavené v nádeji, že sa môžu dať upraviť tak, aby pred týmto nepriaznivým účinkom chránili.“

Lindsayovej komentáre boli na stretnutí ACIP zastavené skôr, ako sa mohla zmieniť o svojej tretej obave, hoci ten záverečný bod bol publikovaný na webovej stránke Dr. Jennifer Margulisovej.

Vakcíny zrejme podporujú vznik nebezpečných mutantov

„Po tretie, existujú silné dôkazy imunitného úniku a toho, že očkovanie pod tlakom pandémie týmito nedokonalými vakcínami poháňa tvorbu smrtiacejších mutantov, ktoré nielen nanovo infikujú demograficky mladšiu vekovú skupinu, ale v celkovej populácii spôsobujú aj viac s Covidom súvisiacich úmrtí, než by ich nastalo bez intervencie,“ povedala Lindsayová.

„Máme teraz dostatok dôkazov na to, aby sme videli jasnú koreláciu so zvýšeným počtom úmrtí na Covid a očkovacími kampaňami,“ pokračovala. „Toto nie je náhoda. Ide o nešťastný, nezamýšľaný účinok vakcín.“

Jej záver:

Podávanie všetkých vakcín proti ochoreniu COVID musíme okamžite zastaviť, skôr ako vytvoríme ozajstnú pandémiu, ktorú nedokážeme zvládnuť.

Expertka na syntézu proteínov a výskumná vedkyňa na MIT Dr. Stephanie Seneffová, PhD., sa v e-maile adresovanom Margulisovej vyjadrila, „že absolútne zdieľa tieto obavy“.

„Potenciál porúch zrážania krvi a potenciál sterilizácie sú iba časťou príbehu,“ skonštatovala Dr. Seneffová.

„Existujú aj iné potenciálne dlhodobé účinky týchto vakcín, ako sú autoimunitné ochorenie a imunitný únik, pri ktorom vakcíny podané ľuďom s narušenou imunitou zrýchľujú rýchlosť mutácie vírusu, čím spôsobia, že ani prirodzene získané, ani vakcínou vytvorené protilátky už nie sú účinné.“

Záver

Napriek tomu CDC minulý mesiac znovu začala s očkovaním vakcínou Johnson & Johnson, hoci nórska vládna komisia obnovila rozhovory o odložení očkovania.

K pondelku 10.5.2021 zaznamenal systém VAERS viac ako 4 400 úmrtí po očkovaní vakcínami proti ochoreniu COVID-19. Miera prežitia u vírusu sa odhaduje až na 99,8%.

Stop Candida

Autor: Dr. Lindsayová, Zdroj: lifesitenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. All done probably by Synagogue of Satan, Annunaki, Kabala-2; get rid of them, all mincluding their children, only the way for our life and our future! We have to stand firm and not give up at any cost!

  • John Dorusinec

   Yes, Jerry, exactly like you said, their plan is massive depopulation and this was accomplished by programs, called vaccine ,292 Million in Us is already jabbed

 2. Co delat kdyz Velkou Farmou podplacenbi a lobisty zaplaceni take nasi politici zrady nasich narodu, kriminalnici chteji zakonne uvest take vakcinovani deti od 12 roku, jsou to silenci Psycho-Socio-Pati ketri se musi izolovat od nas vsech aby take sami sobe, svym rodinam a nam vsem jiz nemohli neuskodili!

  My jsme byly objetma etrroru, muzenii primo zde, v NYPresbitaria, a Elmhurst nemocnicich plne terrorizmu a muceni anprosto nevinnych, tod USA dnes? Lepe asi bylo zasachazeno s pracovnima silama v Koncentracnich atborech pred Anglo-Americkem vbombardovanio prisunu vody, jidla jak znamo z minulych napadenich po celem svete, vceten kobercovych naletu CSR, Drazdan…. atd atd, Libye, Syrie, IraQ… Neni treba dalsich komentaru!~ Diostali jsme zpravy z devastovane Ukrajiny, kde se konaji svatby, veselice bez omezeni a zadny COVID se pry tam ani nevyskytiul podobne jako ve Texasu a jinde kde se neblbne a lide nepodlehnou strachu a terroru! Jiz vzhuru Psanci teto zeme!

  • Jaroslav,“uz je pozde mily drozde“ Elita uz splnila ich sen na 90% ,to rest for them will be easy, janko

 3. Ad „Dr. Lindsayová varovala, že vakcíny by mohli brániť produkcii syncytínu, dôležitého proteínu pre plodnosť a tehotenstvo a v dôsledku toho negatívne ovplyvňovať výsledky tehotenstva.

  „V prvom rade je tu dôveryhodný dôvod veriť, že vakcíny proti ochoreniu COVID budú krížovo reagovať zo syncytínom a s reprodukčnými proteínmi v spermiách, vajíčkach a placente, vedúc tak k zhoršenej plodnosti a zhoršeným reprodukčným a tehotenským výsledkom ,“ tvrdila.

  „Uznávaný virológ Dr. Bill Gallaher, PhD., uviedol skvelé argumenty ohľadom toho, prečo by ste mali očakávať krížovú reakciu z dôvodu podobností štruktúry beta skladaného listu medzi hrotovými proteínmi a syncytínom-1 a syncytínom-2,“ povedala Lindsayová.

  Ďalej uvádza:

  „Nevidela som zatiaľ jedinú imunologickú štúdiu, ktorá toto vyvracia. Napriek faktu, že urobiť tieto štúdie na syncytín, aby to zistili, by výrobcom trvalo doslova jediný deň. Od vyslovenia prvých tvrdení, že by k tomuo mohlo dôjsť, už ubehol viac než rok.““
  – – –
  Táto informácia je skutočne už rok stará /český alternatívny web/ a má priamu spojitosť s témou ženskej alergie na mužské spermie, t. j., že vakcinovaní muži budú absolútne nekompatibilní /inhibícia syncytínu/ pre počatie a ak žena počne – tak potratí, potratí znovu a potratí znovu, až sa ona sama vyčerpá /a celá rodina aj psychicky aj ekonomicky vyčerpá/ a prípadné manželstvo-vzťah sa rozpadne. To je to, čo som dávnejšie spomínal, že tak, ako sa v minulosti kvôli telegónii cenilo panenstvo – bude sa ceniť, ak do manželstiev budú vstupovať nevakcinovaní muži, čo však vôbec nie je zárukou ich plodnosti vôbec.

  Toto celé je projektom absolútne zlomyseľných psychopatov – absolútne zlomyseľných! A tieto zločinecké ku.vy to chcú teraz napchať do našich – a je fuk že nielen do našich – detí!

 4. Česi nezaháľajú:

  Kritika soudů směrem k vládou vyhlášeným protiepidemickým opatřením neustává. Tentokrát Nejvyšší správní soud (NSS) v pátek rozhodl, že květnové opatření týkající se povinnosti nosit respirátory mimo domov bylo nezákonné a špatně zdůvodněné. Soudy už zrušily nebo jako nezákonné shledaly téměř dvě desítky vládních opatření.

  Zatím poslední zásah soudu přišel na začátku tohoto týdne, kdy pražský městský soud zrušil část opatření, podle kterého je možné z některých zemí před návratem do Česka individuální dopravou vyžadovat negativní test na covid-19.

 5. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok.
  Včera som si dala väčšiu prechádzku v okolí kde bývam a každého ktorého poznám som sa opýtala, či je zaočkovaní. Každý mi odpovedal, že áno a komentár k tomu čo mi dodali ani nevládzem zopakovať.
  V Biblii je niečo takéto napísané:
  „Bože odpusť nevedia čo činia“.
  Toto ma včera napadlo.

  • ja som bol prvy krat v „Trader Joe“ a bolo to prvy krat odkedy zacali tu skamdemiu,vacsina ludi mala este handry na papuliach, aJ ked nemusely,Nikto sa ma zo zamestnacov , zatial nepytal ci som bol vaxxovany,lebo za to je 75 tisic dollarov pokuta,aspon zatial,Bol to taky zvlastny pocit,vojst do obchodu,ja som nikdy ziadnu handru nenosil,objednal som a doviezli mi vsetko domov,Janko

  • .. ich voľba, ich Cesta

 6. https://zemavek.sk/aerolinky-v-spanielsku-a-rusku-neodporucaju-ockovanym-ludom-lietat/
  Aerolínky v Španielsku a Rusku neodporúčajú očkovaným ľuďom lietať

  Aerolinky ve Španělsku a Rusku doporučují očkovaným proti covidu nelétat z důvodu rizika vzniku krevních sraženin. Více ve videu.

  VIDEO: TU.

 7. https://www.naturalnews.com/2021-06-16-study-covid-vaccines-cause-alzheimers-brain-changes.html
  STUDY: Covid vaccines cause Alzheimer’s, brain changes
  Štúdia: Covid vakcíny spôsobujú Alzheimerovu chorobu, zmeny v mozgu

  • Už sa začínajú prejavovať u nich začiatky Alzaimera, krátkymi výpadkami pamäti, svedčia o tom aj nevysvetliteľné nehody očkovaných vodičov aut.

 8. https://www.naturalnews.com/2021-06-16-robert-kennedy-warns-fauci-gates-mass-genocide.html
  Robert F. Kennedy Jr. warns that Fauci, Gates are committing mass genocide against humanity
  Robert F. Kennedy junior varuje, že Fauci, Gates páchajú masovú genocídu proti ľudskosti

 9. Prekopírovala som jednu vetu z naturalnews.com:
  An Oracle engineer who designed the CDC’s Covid tracking system supposedly died from Covid just 2 months after getting his Covid-19 vaccine, which would prove the vaccine doesn’t work.
  Inžinier z Oracle, ktorý vymyslel Covid trasovací systém pre CDC vraj zomrel z Covidu len 2 mesiace po prijatí svojej Covid-19 vakcíny, čo by tiež potvrdzovalo, že vakcíny nefungujú.

 10. Na zasmiatie – vypočuť toto video (ale je to smiech cez slzy lebo sa odhaľuje tvrdá pravda)
  https://www.banned.video/watch?id=60ca974368b1d2110744f25f
  Man Warns Vaccine Center
  Muž varuje vakcinačné centrum

  experimentálna génová terapia a dostanete za to donut, pop corn, zdarma pivo … vakcína je zdarma, všetko bude zdarma aj smrť bude zdarma…eutanázia zdarma, bezplatná eutanizačná vakcína…

 11. Az na to ze podla mna nejde o nestastny a nezamyslany krok.
  Chcu sa vyvinit a ako vzdy vsetko zlahcit a prekrutit. Taki su milosrdni ze zabijaju ludi a tvrdia ze o tom chudaci nevedeli. Snad nechcu moje sympatie a ochotu im odpustit.
  Smutne ze obycajni ludia to prekukli lepsie a skor ako lekari,

  Takze existuje aj duchovna inteligencia DNA – o tom hovoril rus Sidorov. A ta je nezavisla na vzdelani.

 12. https://www.hlavnespravy.sk/vstup-len-pre-nezaockovanych-bavorsky-obchod-s-krojmi-sa-chce-chranit/2579566
  „Vstup len pre nezaočkovaných“ – Bavorský obchod s krojmi sa chce „chrániť“

 13. John Dorusinec

  maju recht

 14. Jakkoli je toto téma pochmurné, musela jsem se usmát. Johnova teorie o tom, že neočkovaní muži by mohli oplodňovat neočkované ženy – no, co povíte? Budete chlapci ještě za hrdiny , možná Vám budou i platit. Národ nesmí vyhynout.
  Jinak všechny zde zdravím a přeji hlavně to zdraví

 15. Ach jaj. Co robit. Proti tymto zapredancom sa treba postavit. Cim skor. Uz sme vo vojne. Ak nie budeme a sme svedkami velkeho umierania. Ale ludia sa boja a strach oni vyuzivaju. Kolko moze byt ludi za tymto sialenstvom??? 100 000 alebo 200 000??? A nas zatial je viac. Treba uz nieco robit nielen vypisovat. A ozaj teraz ma napada jedna otazka ako skoncilo to trestne oznamenie vase redakcia na stat?? Preco ste to tu nenapisali ako to skoncilo alebo ako to pokracuje?? Stale len niekto rozobera veci ktore niekto niekde povie. Ste moja oblubena stranka ale niekedy nie vsetko je od vas pravda.

 16. http://www.nwoo.org/2021/06/17/udelali-jsme-velkou-chybu-spike-protein-covid-vakciny-putuje-z-mista-vpichu-muze-zpusobit-poskozeni-organu/
  Kdo zodpovídá za bezpečnost vakcín proti Covid-19 a za škody? Výrobci vakcín to nejsou, zodpovědnost nenesou ani vlády, ani očkující lékaři! Ale když se nechcete nechat naočkovat, začnou na vás křičet, že nejste zodpovědný! Robert Fico a Jaromír Jágr oznámili, že se nenechají očkovat! A už se na ně řve, že nejsou zodpovědní! Mezi vakcínami jsou placeba, zbytek jsou experimentální látky! Placebo poznáte zapalovačem, známe návod! V zednářské vile La Grange v Ženevě se setkali ve skutečnosti ne prezidenti USA a Ruska, ale vyslanci dvou nejmocnějších zednářských lóží! Žádné roušky, žádné lokty!

  Výrobci se vzdali zodpovědnosti a nechali si na to podepsat papír, indemnitu!

  V zednářské vile v Ženevě došlo k vrcholnému summitu atlantické a halachistické lóže

  Symboly otroctví, rouška a useknutá ruka

  • jožo 212121

   Velmi jednoduché.Covid klamstvo a hystériu by som definoval v krátkosti asi takto.Na vírus existuje kolektívna imunita a reči že nie,sú len tých ktorý sú skorumpovaní a majú vymyté mozgy.Žiadny vírus aspon neviem o tom nemože natrvalo zobrat čuch a chut alebo vo vačšej miere aspon, a už vobec nie zmenit vone naopak na niečo iné že cítite cibulu ako spálenú gumu a viem to z vlastnej skúsenosti.Za dalšie že nemože nejaký vírus donekonečna mutovat a že nevieme nan získat odolnost.TO sa zatial nedialo aspon nepamatám.Prečo už pred covidom a zmienke o nom mali krajiny vrátane slovenska nakúpené testy ktoré definovala banka a hned ako im na to prišli zmenili názov v položke.Je hlúpe poslúchat právne nulitné,neplatné a zbytočné nariadenia a obzvlášt sa neodvolat voči písomnne zaslanej pokute ak tak žiadate. ALE K VECI Kto izoloval to čo sposobuje ochorenie covid 19. Kto potom ako to izolovala dokázal že tá daná vec sposobuje ochorenie covid 19. A AKO CHCETE BOJOVAT PROTI NIEČOMU KED NEVIETE ČO TO JE,ČO TO SPOSOBUJE A NAPROTI TOMU BEZ TÝCHTO VEDOMOSTÍ VYROBIT VAKCÍNU A NÁSILNE JU DAT LUDOM POD RÚŠKOM AKOŽE CHCEME VÁM DOBRE A PRITOM TO NIE JE VAKCÍNA. PREČO VÝROBCOVIA VAKCÍN NEBERÚ ŽIADNU ZODPOVEDNOST ZA VEDLAJŠIE ÚČINKY VAKCÍN.PREČO VYNÁLEZCA PCR TESTOV ZOMREL PRED TÝM NEŽ VZNIKOL COVID A TO TESNE PRED TÝM AKO BOL PRVÝ PRÍPAD.PREČO ZOMREL PREZIDENT TANZÁNIE PO NEJAKEJ DOBE AKO POVEDAL PRAVDU O PCR TESTOCH KTORÚ POZNÁME. Takže takto- všetko to speje k beztrestnému odludneniu planéty zem a k strate slobody a tvrdej diktatúre a nakonie k čipovaniu ludí ako čítame v biblii v jánovej apokalypse.Bodka

 17. SLOBODA podľa Sulika? “Zaočkovaní ľudia by mali mať v prípade 3.vlny iné postavenie ako nezaočkovaní!”
  Situácia na Slovensku sa zlepšuje a počet zaočkovanych Slovákov neustále pribúda. Dobrovoľné očkovania sa už onedlho môže zmeniť na “dobrovoľne nasilu”.
  “Na zaočkovanych a tých, ktorí ochorenie prekonali, by sa malo nahliadať inak, ako na tých, ktorí sa nedajú napríklad ani otestovať” tvrdí Sulík.

  Že počet zaočkovaných sa zlepšuje? Tak prečo nechodia dobrovoľne do očkovacích centier, ale nasadzuje sa očkovanie priamo do firiem.Alebo prečo sa odhlasujú aj prihlásení? Alebo prečo je zaočkovaná len 1/3 lekárov.?

  Dajme si aj opačné garde p. Sulík, nech sa na Vás pozerá inak na zaočkovaných a špajdlovaných.
  A hlavne sa zapozerajte dnes na nitriansku radnicu, alebo vzhliadnite do rodiny mladej právničky Terky a do všetkých takto podobných aj kde pitva ukáže , že zomrel na niečo iné podľa priania tejto vlády, alebo podľa tkzv“odbornosti“ Sabaku, alebo Visolajského.
  Aj keď sme Vám doteraz p. Sulík verili, naša dôvera sa stráca, dokazujete to nielen Vy osobne, ale aj celá vláda. Naša predstava bola o inom!!!!!!

 18. Oni naozaj skúmajú ten covid v odpad.vodách ? odobrali na SK už 57 vzoriek.
  Prečo sa teda nedá zistiť z moču? … lepšie ako palica do nosa , či??

 19. https://www.banned.video/watch?id=60ca7ec49b9d751042a6adb1
  Biden And Kamala: The First Anti Vaxxers
  Biden a Kamala: Prví antivakxeri

  PS Toto je teda neskutočné, vodu kážu a víno pijú. Takže vakcínočka je len pre nás ovečky, depopulácia je len pre nás poslušné ovečky. „Elity“ sveta majú rozum pre seba a nám vymývajú mozgy.

 20. https://www.infovojna.sk/article/medialna-okupacia-slovenska-sme-sa-uz-bez-hanby-ukazuje-ako-sorosova-predajna-nevesta

  Dokedy sa ešte budú Sorosove slúžky vysmievať naivným Slovákom? Za cudzie peniaze sa na Slovensku odohráva dlhodobý a cieľavedomý proces s cieľom ovládnuť ho. Žiaľ, nie každý si to uvedomuje.

 21. https://www.naturalnews.com/2021-06-16-investment-firms-vanguard-blackrock-media-big-pharma.html
  Just two investment firms – Vanguard and BlackRock – own nearly the entire mainstream media and most of Big Pharma, too
  Len dve investičné firmy – Vanguard a BlackRock – vlastnia skoro všetky mainstreamové médiá média a väčšinu Big Pharmy (farmaceutický priemysel), tiež

  The Vaccine Propaganda Machine looks a lot like Hitler’s IG Farben
  Vakcinačný propagandistický stroj vyzerá veľmi ako Hitlerov IG Farben

 22. https://www.naturalnews.com/2021-06-16-covid-vaccine-is-causing-the-covid-variants.html
  The COVID vaccine is causing the COVID variants
  Covidová vakcína spôsobujú covidové varianty

 23. https://www.naturalnews.com/2021-06-17-covid-vaccine-student-heart-transplant-killing-her.html
  Covid vaccine forced 19-year-old student into HEART TRANSPLANT, killing her within days
  Covid vakcína prinútila 19 ročnú študentku do transplantácie srdca, zavraždila ju behom niekoľkých dní.

 24. ŠOK Ďalšie úmrtie po očkovaní na Slovensku: 44-ročný muž zomrel po prvej dávke AstraZenecy!
  Štátny ústav pre kontrolu liečiv uzavrel štvrtý prípad možného súvisu medzi očkovaním a úmrtím. „Išlo o pacienta vo veku 44 rokov, ktorý bol očkovaný prvou dávkou vakcíny Vaxzevria od spoločnosti AstraZeneca,“ oznámil ŠÚKL v týždennej štatistike hlásení.
  Ale nám to pribúda, samí mladí ľudia a ešte sa nájdu takí infektológovia ako na slovovzatý nasjväčší odborník Sabaka, že ešte k tomu nepovedal,však by zomrel aj tak.
  No keď to tak je môže sa postaviť do radu a čakať, že si ho tá s kosou zoberie, však je to normálne, To sú jeho slová……….

 25. Jednoduchá

  ….sú to všetko ,,nešťastné riešenia“…….vláda nemá právo naliehať na ľudí, aby ,,dali do seba“ niečo, s čím nesúhlasia……..na 1.strane sa ,,uvoľňuje“ a na tej 2. sa ,,priťahuje“, a práve túto 2.stranu voľaktorí ani neregistrujú ……………………………..nech by sme viac začali vnímať všetko, čo sa okolo nás deje, veľmi by to každému pomohlo………………………………..

 26. https://www.infovojna.sk/article/smrtiace-vakciny-pokracuju-v-zabijani-slovakov-sukl-potvrdila-dalsie-umrtie-po-ockovani
  Smrtiace vakcíny pokračujú v zabíjaní Slovákov: ŠÚKL potvrdila ďalšie úmrtie po očkovaní

 27. Prosím o lepší a nie otrocký preklad cez prekladače, toto tu je dosť pofiderné.

 28. Pavel Mikohal

Pridajte komentár

*