Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Už je naplánovaná ďalšia „pandémia“: SARS + HIV + H5N1 (vtáčia chrípka)


Print Friendly, PDF & Email

Už je naplánovaná ďalšia „pandémia“: SARS + HIV + H5N1 (vtáčia chrípka)

(Ethan Huff, Natural News) Ak ste si mysleli, že odhalenia podvodov okolo „pandémie“ Covid-19 nezávislými (alternatívnymi) médiami, ku ktorým aktuálne dochádza vo svete, bude znamenať koniec všetkým budúcim potenciálnym psychologickým operáciám pod falošnou vlajkou a „núdzovým stavom v oblasti verejného zdravia“, zamyslite sa znova.

Vakcinačný priemysel v spojení s veľmocami práve teraz plánuje ďalšiu falošnú pandémiu, o ktorej niektorí tvrdia, že plánovanie už bolo ukončené a len sa čaká na jej rozpútanie, keď príde vhodný čas.

Niektoré z najväčších farmaceutických korporácií na planéte údajne už pripravujú úplne nové „vakcíny“ proti ľudskej vtáčej chrípke (H5N1) v rámci príprav na to, o čom Dr. Paul Cottrell hovorí, že bude uvoľnenie akejsi chimérickej biologickej zbrane zloženej z vírusov SARS, HIV a vtáčej chrípky.

Pozrite si nižšie rozhovor s Dr. Cottrellom (v angličtine), v ktorom podrobne vysvetľuje, prečo si myslí, že nastane takýto scenár:

Očkovací giganti ako GlaxoSmithKline (GSK), Moderna a CSL Seqirus nedávno agentúre Reuters povedali, že už začali alebo sa chystajú začať testovať nové „vakcíny“, ktoré sú určené na boj s hypotetickou „zmutovanou“ verziou vtáčej chrípky, ktorá sa bude prenášať medzi ľuďmi.

Sanofi, ďalší farmaceutický gigant, hovorí, že už má na sklade „hotové“ vakcíny proti H5N1, čo znamená, že sú prichystané na okamžité použitie, keď budú vlády pripravené oznámiť ďalšiu Pandémiu 2.0.

Spoločnosť Moderna uviedla, že jej „vakcíny“ proti H5N1 sa budú vyrábať pomocou rovnakej mRNA technológie, aká sa používa v jej „vakcínach“ proti covidu – to znamená ešte viac toxických hrotových proteínov v ľudských telách.

Raffael Nachbagauer, výkonný riaditeľ spoločnosti pre infekčné choroby, tiež povedal, že Moderna je pripravená začať testovať svoje experimentálne „vakcíny“ proti vtáčej chrípke na ľuďoch v prvej polovici roku 2023 a v prípade vyhlásenia pandémie je schopná to urobiť „veľmi rýchlo“.

(Súvisiace: Hlavný zdravotník Floridy nedávno uviedol, že bez ohľadu na vek by sa nikto nemal očkovať proti covidu, pretože vakcíny sú nebezpečné a majú „strašný bezpečnostný profil“.)

Stop Candida

WHO hovorí, že nákaza vtáčou chrípkou u ľudí je zriedkavá, tak ako môže dôjsť k ďalšej pandémii?

Podľa „vedcov“ sa vtáčia chrípka momentálne rýchlo šíri po Európe a nedávno preskočila aj do Severnej a Južnej Ameriky, pričom zabila takmer 200 miliónov vtákov a iných zvierat.

Počiatočné ohnisko sa údajne vyskytlo v októbri 2022 na norkovej farme v severozápadnom Španielsku.

V Spojených štátoch amerických zomrelo alebo bolo utratených po styku s vírusom približne 52 miliónov vtákov v 46 štátoch. Nie je jasné, či sa tie isté podvodné PCR testy používané počas pandémie covidu použili aj na výtery vtákov.

Ide o výhovorku, ktorou teraz ospravedlňujú nedostatok vajec, tvrdiac, že ​​kvôli riziku vtáčej chrípky museli byť utratené desiatky miliónov sliepok. Momentálne vajcia stoja skoro dvojnásobok a je čoraz ťažšie nájsť ich v obchodoch s potravinami.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) doteraz stále tvrdila, že riziko vtáčej chrípky pre ľudí prakticky neexistuje. Minulý rok boli hlásené len štyri prípady nákazy vtáčou chrípkou u ľudí, z toho dva v Španielsku, jeden v Číne a jeden v USA.

Jediný spôsob, ako sa vtáčia chrípka môže stať skutočnou hrozbou pre ľudí, je, že sa s ňou bude manipulovať rovnakým spôsobom, akým sa predpokladá, že bolo manipulované s covidom v laboratóriu pomocou technológie pridávania nových funkcií.

„Ďalším bude aerosólový HIV so SARS a vtáčou chrípkou (H5N1),“ napísal jeden z komentujúcich, ktorý zdiela pocity Dr. Cottrella.

„Musia im klesať zisky,“ napísal ďalší komentátor o snahe farmaceutických spoločností opäť si zabezpečiť rekordné zisky z ďalšieho umelo vytvoreného strašiaka.

Viac najnovších správ o falošnej „Pandémii 2.0: Vydanie vtáčia chrípka“ nájdete na stránke Pandemic.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. No Jo no. Z rejstříku aktivit bussinesmanů a snad „zaměstnanců korporátníků molochů užer přes mrtvoly na „vedlejšák?
  https://www.facebook.com/elkasatrofeosdelosombres/videos/1006314827013208/?locale=cs_CZ

 2. Virologie a viry jsou podvod. Ten jed musí lidem aplikovat injekčně do žil jako spásonosnou „vakcínu“ proti ptačí chřipce až pak lidi postupně onemocní z těch jedů a šmakulád. Plus trochu zvýší účinek 5G sítí aby to lépe fungovalo a lidi budou padat jako mouchy i na ulici.
  https://tadesco.org/technologie-5g-je-zbranovy-system-rika-expert-na-zbrane-mark-steele/

 3. Marek Košice

  Spomínate si na mainstreamové a hlavne mimomainstreamové články o očakávaní „NEPODMIENENÉHO ZÁKLADNÉHO PRÍJMU“ ešte pred dobou covidovou? ……. Zjavne sa toho nikdy nedočkáme…… (nejaké „kvázy pokusy“, ktoré len majú v ľuďoch zažať „VIERU v lepšie časy“ v nejakých pár mestách na svete sa nepočítajú)……… Vo Francúzsku sa aj napriek MEGAdemonštráciám zdvihne vek odchodu do dôchodku o dva roky. KEBY BOL „NEPODMIENENÝ PRÍJEM“ PREDO DVERMI, to čo sa teraz deje, by sa nedialo.
  OJ*BY NESKUTOČNÉ (samozrejme z alternatívnych médií) O ROKU 2012 a prelomových časoch… „Do pol roka sa zmení svet o 180 stupňov“……Do roka…. Do roku 2015 tu bude raj……..atď……… H*VNO……..V roku 2020 začala covid plandémia, v roku 2022 vojna medzi USA a Ruskom……o niekoľko mesiacov či o rok, maximálne o dva začne ďalšia FAKE plandémia……..
  Takže žiaden raj s nepodmieneným príjmom vo svete, v ktorom sa zmenili hodnoty k lepšiemu…….NEPRÍDE TO……Ak príde zmena, tak jedine POTOPA. Toto nepíšem ako pesimista, ale ako realista. NIČ SA NEZMENILO K LEPŠIEMU. Otročiť musíme tak či tak, bez ohľadu na to, ako postúpili technológie…..
  A niektorí blbci očakávajú, že keď sa budú pravidelne modliť a čítať Bibliu, tak o chvíľu (do roku 2030?) si pre nich príde SÁM BOH (alebo Ježiš), a dostane ich z tohto sveta do Raja……………..ALE ANI TO SA NESTANE !!! 😀 😀 ……………..Vy veční „čakači“….Koľko storočí sa toto isté hovorí? MOŽNO ODNEPAMäTI………. Lebo je to MATRIX OJ*B……. Vidí to každý, kto nie je ovpylvňovaní emocionálnou či mechanickou vierou ako ovca.

  • Nepodmienený príjem môžu dať, až keď znížia počet obyvateľov na 0,5 až 1 miliardu. Snaď si nemyslíte, že budú živiť 8 miliárd „neužitočných jedákov“.

   • Tak tedy Musk povídal že na udržení standartu moderní civilizace je naopak potřeba větší populace obsluh idustrializace společnosti. A že by se kardinálně mýlil úspěšný podnikatel by bylo hotovým fórem. Půlmiliarda bude tak o jeskyních lidech se všemi benefity tlučení pazourků na oštěpy a s grydejlisty ani tedy o lovcích kožešin ale možná tak krovek ze „šwábů. 🙂 🙂

    • Musk hovoril o tom, že ak ľudstvo chce kolonizovať vesmír, tak na to potrebuje ekonomickú základňu s čím viac ľuďmi, viac ako je teraz. Lenže súčasní globalisti nechcú kolonizovať vesmír, oni chcú vládnuť otrokom tu na Zemi a na to im stačí tá pol miliarda obslužného personálu. Globalisti sa boja, že ak by sa ľudstvo rozpŕchlo do vesmíru, stratili by nad ním kontrolu.

     • To je prostě polévka těch „iluzioistů automatizace kdy to samozřejmě musk ví že to naopak pohlcuje finálně se vším okolo mnohem více potřebných pracovníků pro výrobu jako takovou. Ty stroje musí mít absolutní využití času a hlavně zajištěnou výrobu aby se při těch cenách vůbec zaplatili. To není o tom že to dělá samo a vím že stroje u pečlivých firem mají normálně známkovámí opotřebení a na nich jsem dělal a i po jen třech letech tam měli dvojky a ty s trojkou- taky jich bylo víc už byli pro precizní práci již nepoužitelné. Nějaké bláznivé generálky jsou u vyvibrovaných těles už nesmyslné. A je to o možnostech jinak než povrchní pohled nablblých pisálků co si myslí že mašiny makají bez lidí. Obsluha je musí sakra hlídat aby udrželi produkci v požadované kvalitě a ekonomicky to klaplo. Na dluh dělají jen chudáci v koloniích, ne že by to nechtěli a i to je cíl úžerů. S pohádkáři pro obluzené oběti.

     • Objektívne

      Zrejme nie vesmír, ale iné planéty v Slnečnej sústave. Toho sa vzdali, pretože zistili, že im to nepomôže. Dokument Alternatíva 3 vysvetluje ich počínanie.

     • Pro halu klasických strojů je jeden panelák pracovníků. Na halu s automaty musí postavit tři. Tak je to rychlejší výroba ale ty ceny vícenákladů jdou do sebezáhub a je to nastavení podmínek systému „uroboros. To není o tom že se pořídí a bude to makat do konce světa ale ta amortizace na udržení výkonu provozu a ty potřebné prostředky na to jsou na protočení panenek když víte gró. 🙂

     • pravda

   • Nepodmienený príjem nie je o živení niekoho, ale o kontrole všetkých! Kontrolovať znamená uplatňovať moc a mocou je možné eliminovať – teda NP je súčasťou genocídy a Zlatá miliarda je cieľ – nie nástroj. Všetky peniaze sú vecou politickej dohody – ich akceptácie ako platidla a prostriedku zmeny. NP je založený na „korálkach pre indiánov“ – t. j., že debili ich budú ako ničím nekryté akceptovať vôbec. Bežný človek po čase prestane akceptovať virtuálne peniaze – problém bude, keď ich začnú akceptovať transhumanizovaní roboti. Napr. ich naprogramujú, že takéto peniaze znamenajú pre nich energiu, a dokážu v nich naprogramovať ani nie tak existenčný strach ako taký – ľudský, ale do nich naprogramujú povinnosť-účel „zmysel ich života“ sa nikdy nezastaviť, pretože to môže znamenať ich autodeštrukciu, a takto transhumanizovaných robotov naučia robiť všetko pre zachovanie svojho statusu „perpetum mobile“ – ako večný život – „normál“ stroja – večný jukebox.

    • Jasně.
     Prostě zdebilizace i s pokusy „roubovat to jako výchovu (i úspěšně) a na rovinu tedy „kannonenfutr a v pojetí eu na mají dokonce formulku lidské zd(st)roje.

   • Objektívne

    Počet ľudí na planéte stále narastá. Už teraz je o 24 miliónov viac nad 8 miliardami. https://www.worldometers.info/
    Niektorí si myslia, že preľudnenie je mýtus a počet bude klesať…
    https://prepareforchange.net/2023/03/26/the-overpopulation-myth/

    Zníženie na 1 miliardu možno tak za 100 rokov ak zastavia rast. To by znamenalo, že nepodmienený príjem tak skoro nebude.
    Osobne si myslím, že to, čo bolo napísané na Georgijských poradných kamenǒch o populácii 0.5 miliardy nebolo určené pre našú súčasnú civilizáciu, ale až pre tú ďaľšiu, po resete.

    • Franta Záruba

     Když zadáte do kalkulačky počty lidí ve státech světa třeba podle Wikipedie je to nějakých 4,6 miliard.Osn říká 8 to je něco špatně, kdepak je chyba?

     • Objektívne

      Kde? No, hovorí sa, že najlepšia štúdia je tá, ktorú si sfalšujem sám. A je to ešte horšie. Stačí si prečítať článok z odkazu aby človek pochopil ako zlé to začína byť. Nikto už netvorí svoj obsah na základe vlastného výskumu. Všetko je prežvýkaná kópia niekoho iného. https://www.vipnoviny.cz/temna-strana-chatgpt/

    • žiadne preľudnenie neexistuje, ľudia to majú pomýlené, celé je to výmysel, planéta je taká obrovská, toľko oblastí nie je obývateľných aj v prírode,to len elity si vymysleli ako zámienku na co2 atď. a aj tak nevieme skutočný počet to že to tvrdia médiá éšte nie je 100% pravda, netreba sa strachovať, pokiaľ by nás bolo príliš mnoho na planéte, príroda by si to sama zredukovala aj bez elít a vymyslených pandémií

   • provokater

    jedáci živia tú svorku parazitov, či nie?

  • Marek to se určitě stane až nadejde pravý čas (píšu už český, ale pocházím ze Spiša) a bude to až to bude pro určitou část lidí nemožné tu žít a půjde se po nich jako např. v době královny Ester,když chtěl Haman vyvraždit všechny židy, ale nakonec on sám špatně skončil. Proto se ty příběhy z Bible čtou – vše se opakuje. Satan nás chce všechny pozabíjet, jen svým posluhovačům dává iluzi,že se budou mít pak dobře, ale jsou jen bílí koně, které je potřeba po vykonání potřebné práce také zlikvidovat. Tím covidem započali temné síly už okatě naplňovat svůj plán, ale náš Stvořitel má také plán a netvořil tuto Zem a lidi,kteří se mají množit nadarmo. Satan dělá vše proti Bohu (prý je nás moc a je potřeba to snížit) i těmi vakcínami, že prý takové toxické ingtecience pomůžou ke zdraví a mnoho lidí tomu věří, při tom to je smrtící koktejl a v Pismu by se člověk dozvěděl, že nemá žádné toxické látky,které nebyli Bohem určené k požívání vkládat do těla, aby byl zdráv a živ. Už to vypadá, že to nebude dlouho trvat, už nechávají padat i velké banky,aby nás úplně zotročili a přiměli k absolutní poslušnosti. A brzy budou jen dva druhy lidí-ti co poslouchají Boha a ti co poslouchají satana. Můžete si vybrat..Ale pamatujte,že jen Bůh dává život a má rád svoje děti a chce jim dát krásnou budoucnost. Jen nám dal svoboudnou vůli a čeká.. a je už vidět, že tato zem spěje k zániku, to ani nemusíte číst Bibli,stačí se podívat do novin,do časopisů, na televizní zprávy..Krásný den a hodně moudrosti.

   • Koukám, že některé slova se přepsaly a text je vložen 2x za sebou,tak se omlouvám.. Hodně moudrosti všem..

    • Objektívne

     Ak ste čítala Bibliu, tak ste si určite všimla, že Boh nie je vždy na svoje deti dobrý. Je dokonca aj pomstichtivý.

     • Marek Kosice

      Objektivne : to je preto, lebo existuju len dve moznosti :
      1. Nam hmotne sa javiaci svet (Zem, priroda, tela ludi a zvierat) stvoril Satan, ktory nie je dobrotivy, a tak sa k nam aj sprava – nadrzuje zloduchom… Pretoze ti mu pomahaju doatat sa k negativnej energii trpiacich, ktora je pre Satana potravou
      2. Nas Stvoritel je Bohom a Satanom SUCASNE (toto mi pride najpravdepodobnejsie, aj ked castejsie operujem s pojmamy „Boh,“ a „Satan“), proste z nasho pohladu psychopat, ktory vie pohladkat, vybozkat a potom toho isteho tvora podrezat (nie, nenarazam na chovatela hydiny :D) … Je totiz pravdou, ze clovek ma URCITU moznost pritahovat do svojho zivota ako veci (velmi) dobre, tak (velmi) zle… Na zaklade svojho myslenia, pohladu na svet, ale aj na zaklade cinov. LENZE (a tu to zacina byt mrazive), STAT SA MOZE COKOLVEK…. Clovek si superpozitivnym myslenim a pohladom na svet moze (ALE NIE JE TO PRAVIDLOM) zabezpecit pekny az krasny zivot, no neuchrani tym svojich blizkych. Inak napisane – muz moze byt osvieteny, no aj tak sa ieho manzelka a deti mozu stat obetami smrtelnej nehody, alebo masovej vrazdy. Satanobohu/Bohosatanu to bude uplne jedno. A VSETKO NASVEDCUJE TOMU, ze nas Stvoritel „BohoSatan“ je vlastne BEZCITNA UMELA INTELIGENCIA….POCITACOVY SOFTVER GENERUJUCI ZIVOT, KTORY NAPROGRAMUJE (nie jeho osud, ale nevyhnutne potreby, instinkty )….TOTO JASNE UKAZUJE HOLA LOGIKA A POZOROVANIE SVETA. A je vrcholom debilizmu ZAKRYVAT SI OCI nad bezcitnostou A.I. ktora nas stvorila (alebo si miesto A.I. dosadte BohoSatana), a vidiet ju AKO SLEPEC dobrotivu…. Uz len ten fakt TOTALNE popiera dobrotivist BohoSatana/A.I., ze sme boli stvoreni totalne zavisli na vode, potrave, streche nad hlavou, spanku, relaxu, a tak MUSIME OTROCIT na potravu, byt/dom, najom, atd, atp… A to ani nehovorim o zakernom stvoreni na baze starnutia so vsetkymi jeho neduhmi (tykaju sa aj tych uplne najzdravsich…akurat nie tak brutalne, ako nezdravo zijucich a nestastnych zaroven, k tomu so zlou genetikou)… Miesto toho, aby nas BohoSatan stvoril napr. tak, ze by ukazovatelom nasho starnutia bol LEN HLAS a dajme tomu farba koze (cim starsi, tym napriklad viac zeleny alebo cerveny…ja celej pokozke), aby ludia mali ukojene pravo rozoznavat vek cloveka BEZ TOHO aby clovek v starobe pravidlom zazival zhorsovanie zdravia, ochabinanie tela, prudku stratu atraktivity, vykonu, tak BOHOSATAN to spravi presne tak, aby clovek vsetky tieto neduhy ZAZIVAL, a tym (niekto viac, niekto menej) trpel. Ovciam ale ani to nebude stacit na to, aby uznali, ze nas Stvoritel ma velmi daleho od „dobrotiveho otecka“…. 😀

     • Objektívne

      Ak Boh (stvoriteľ) stvoril vesmír, sú udalosti vo vesmíre nahodilé alebo deterministické? Je všetko náhoda, alebo to má nejaký poriadok? Poriadok by znamenal, že sa deje všetko v cykloch a teda opakuje sa to. Ak sa to opakuje je to deterministické a teda predvídateľné. Cykly v čase nie je nič iné ako synchrónny systém, presne ako počítač a teda AI. Je to teda ten BohoSatan? Ak áno, druhá možnosť pre Boha je len tá, že vesmír je chaotický a človek je dielom náhody.

  • no vidis…. co sa tyka tych ,,blbcov,, co sa modlia… ty sam si potvrdenim Biblie, lebo o takych Biblia pise:
   3 Predovšetkým vedzte, že v posledných dňoch prídu s posmechom posmievači, žijúci podľa svojich žiadostí, 4 a budú hovoriť: „Kde je ten jeho prisľúbený príchod?“ Veď odvtedy, ako zosnuli otcovia, všetko ostáva tak, ako to bolo od počiatku stvorenia. 5 Skryté je im totiž – a oni to chcú -, že nebo je oddávna a že zem povstala Božím slovom z vody a skrze vodu 6 a že skrze ne zahynul aj vtedajší svet, zatopený vodou. 7 A to isté slovo udržiava terajšie nebo i zem a zachováva pre oheň, keď príde deň súdu a záhuby bezbožných ľudí. 8 Toto jedno nech vám je, milovaní, zjavné: že u Pána je jeden deň ako tisíc rokov a tisíc rokov ako jeden deň. 9 Pán nemešká s prisľúbením, ako sa niektorí nazdávajú, že mešká; on je len trpezlivý s vami a nechce, aby niekto zahynul, ale aby sa všetci dali na pokánie.

  • Vlasta Eliška

   mluvíte mi z duše….

 4. Mimo téma . Informovaný Bohem. https://gloria.tv/post/xfCYbAZGsedA4fQ9iBg42Cz3A

  • To pro není důležité ale užiteční idioté vyměny obyvatel evropy kalergi, dříve vzdělaných a již okradených do dluhových otroctví, čerstvě okradení s důchodci lapky 5.kolky „belzebuba a lidé jinde se klidně bez průmyslu dál množí a rozdíl uštvaných korporátníky států jako firmy, fuj. time 2:38
   https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

 5. Magdalena

  Jdu trochu konspirovat .Nedávné tornádo v Mississippi /čistě náhodné samozřejmě/, může být rafinovaný způsob jak připravit lidi o bydlení a nahnat je do léta připravovaných FEMA kempů .Na konci videa mluví zástupkyně FEMA .
  https://www.youtube.com/watch?v=lyg-Y_CoRaY
  Jestli je účelem přírodních katastrof ,vykolejení vlaků s chemikáliemi atď. po celé Americe postupné přestěhování lidí do těchto koncentračních táborů ,když stratí střechu nad hlavou.
  https://www.youtube.com/watch?v=XREpoZnptqc
  Zase ta moje bujná fantazie.

  • Máš ju ju bujnú teta

   • Marek Kosice

    Bona°na, nebud tou, ktora keby sa tu v diskusii uz neobjavila, tak absolutne nikto by si to nevsimol… Tvoje prispevky maju nulovu hodnotu. Toto nie je Markiza Teletext „797“ v roku 2000, ani nejaka „Do Pohody“ ci „Mladi duchom“ miestnost na Pokeci v roku 2002 az 2007… Tu nie je nikto zvedavy na nic nehovoriace plky typu „Aj ja mam doma hrniec“, alebo „Pojdeme na Mars spolu.“ …

   • provokater

    kde ju má bujnú???

 6. Raz som dostal tip od jedného exota, že na družstve v obci x budú predávať brojlery na zabitie a že o tom vie len málokto. Pár nás tam prišlo už pred otvorením a keď otvorili tak sme sa zoskupili u veľkej haly kde bola na zemi váha. Onedlho vyšliv tej haly štyria ľudia, ktorí ten predaj mali na starosti – traja muži a jedna žena – a veru ich vzhľad, odev a správanie vo mne vzbudilo pocity hrôzy – ako keby som sa ocitol v nejakom horore. Samozrejme, že s tými ultrarýchlo vykrmenými nešťastnými tvormi, ktoré absolútne nevedeli chodiť a len sa na zemi prevalovali ako 350 kilový človek doslova hádzali ako s tehlami – tak ako keď ich niekto hádže na zem s „citom“ aby nepukli. Doma na záhrade som tie brojlery nechal až do doby kedy sa naučili chodiť – aby si užili aspoň chvíľu normálneho pohybu/života a až potom som ich ubytoval v mrazáku. Ani to mäso z nich nebolo nič moc – taký silný podpriemer.
  To bolo prvý raz vám naposledy – čo som sa uchádzal o „podpultový“ tovar.
  ………
  Je toľko debát/hádok o vajciach z takých či takých chovov ale ani jedného „odborníka“ nenapadne, že sliepka patrí do prírody a nie do miniklietky. Vraj je vyšľachtená tak že je v tej klietke spokojná – kľudne by som takého hajzla zavrel aspoň na tri mesiace na hajzel aby mal o čom rozmýšľať.
  Čo je to za život keď ten vták za celý život nevidí trávu, slnko?
  …………
  Ďalšia kategória je ručné/strojové triedenie malých kuriatok na páse. To už je čistý satanizmus! Na pás patrí odpad alebo súčiastky a nie živé tvory!
  Je neuveriteľné jak roboticky/bezmyšlenkovite s nimi pracovníci zaobchádzajú. Už chýba iba to, že na tomto páse boli my – ľudia.
  …….
  A potom aby to nestačilo ešte sa robí veľké obrovské divadlo s rôznymi „vírusmi“ a zbytočne sú vakcinované/otrávené či zabijané milióny zvierat.
  ………
  Keď to tak zhrniem – záleží len na človeku ako sa budú zvieratá v jeho prítomnosti/opatere cítiť ale nahouby je že veľká časť bežnej populácie sa ku zvieratám chová ako tie satanistické elity k nim.

  • Marek Kosice

   „Vraj je vyšľachtená tak že je v tej klietke spokojná – kľudne by som takého hajzla zavrel aspoň na tri mesiace na hajzel aby mal o čom rozmýšľať.“ … toho nazoru je aj ten psychopat Martin Jakubec. Populista & „krestansky“ satanista.

   • Tak dobre, tak len na dva mesiace ale ani sekundu menej – len jedny letné prázdniny. Samozrejme krmivo, pitivo, podstieľku by dostával – aby si jednoducho vyskúšal aké to je zavrieť živého tvora na celý jeho život do malej klietky.A to by bol ešte vo výhode – vedel by, že odtiaľ pôjde von, nedostane elektrický šok a nepôjde na hák tak ako hydina.
    Aj nejednému ožralému ale aj neožralému poľovníkovi by nezaškodil nejaký ten brok do zadku – niektorí s ktorými som sa na túrach prírodou stretol – skôr dostal do konfliktu – ak by vedeli, že by im to prešlo tak by ma na mieste bez váhania zastrelili – od vojnových zločincov nemali mentalitou ďaleko.
    Ešte som sa nikdy nestretol s takou agresivitou, aroganciou a nadutosťou ako u niektorých poľovníkov – hlavne vtedy keď robili doprovod nejakému hodne zazobanému „hosťovi“ ktorý si odniekiaľ z prdele prišiel zapolovať.
    …….
    Vlastná medicína je určite ten najlepší liek na „nevyliečiteľné“ ľudské neduhy.

    • Marek Kosice

     „Ešte som sa nikdy nestretol s takou agresivitou, aroganciou a nadutosťou ako u niektorých poľovníkov.“ … Mnozstvo polovnikov je polovnikov len z dovodu, ze takto nozu vziat zivot aspon zvieratu, a dostatocne velkemu (a teda nie vrabcovi ci mysi).

     Treba si vsak uvedomit, ze mentalita vojakov (v extremnych pripadoch vojnovych zlocincov) je v ludoch PROGRAMOVANA existenciou profesionalneho kolektivneho sportu, ci pocas pripravy nan (sportove treningy deti – futbal, hokej, basketbal, americky futbal….)…. Co su dve sportove muzstva/“zenstva“ bojujuce proti sebe AK NIE DVE VOJSKA??? Pokial im prakticky nezalezi na tom kto vyhra zapas/ligu/majstrovstva, tak je ti neskodne sportove hobby, ktore sa zaobide bez stresov, dopingu, a je plne srandy. Ale akonahle ide o medaile/pohare, financne vyhry, statisicove ci milionove kontrakty, atd….tak sa zo zabavy stava VOJNA. Akurat bez mrzacenia (ak, tak nedopatrenim), zabijania tiel a bombardovania stavieb….Hoci iz sme boli svedkami obrovskych rozbrojov medzi fanusikmi roznych muzstiev, a nespocetne krat horeli stadiony zapalene polointeligentnymi zvietatami….
     Co sa mna tyka, kolektivnemu sportu som sa venoval 3 mesiace ked som bol siestak (11r.)… Pril8s rychlo som pochopil nezmyselnost toho vsetkeho… Sportujem aj nadalej, komplexne cvicim (na svaly, pohyb, kondiciu, vybusnost, univerzalnost…ALE NIE DO EXTREMU, zdravy rozum mi to nedovoli…)…a nikdy som ani na sekundu nezatuzil po tom byt v niecom najlepsi, ziskavat medaile… No podla niektorych odtial som slepy egoista, posadnuty Satanom. 😀 … Kolkym z nich by vadilo, keby im tykal slusne vystupujuci rovesnik (30, 40, 50, 60 rocny…) na ulici, v autobuse/vlaku, v obchode? Povazovali by to za drzost… 😀 … MNA BY TO TESILO!!!…. Mozno preto, ze „cudzich“ ludi nepovazujem za cudzich…. Mam vsetky znaky pomyleneho, ktory nerozumie fungivaniu sveta, ze? Alebo zeby….asi nie? 😀

     • To ako berie človek šport a čo pri ňom vnútorne prežíva je závislé aký je on sám. Samozrejme, že musí mať spoluhráčov a aj protihráčov na podobnej úrovni aby sa im bolo spolu fajn.
      Ja som bol v partii – vydržala od mojich 14 r do 28 rokov. Boli sme raritou lebo keď sme išli hrať futbal na štadión (bol prístupný každému) tak sme brávali aj „sopliakov“ zo sídliska a hrávali sme tak, že každé „mužstvo“ bolo zostavené z chalanov vo veku napr.: 5r, 7r, 10r, 14,r, a ďalší boli cca 20 a viac roční. Užili sme si kopec srandy – omnoho viac ako keď sme hrali futbal len ako rovesníci – tam sa už u niektorých prejavovala nadmierna ambicióznosť a dravosť a tiež nejaké výčitky a zdúvanie – a to mi vadilo – vždy som sa do toho zamixoval a znižoval cholerikom sebavedomie. Veď predsa malo ísť o hru a nie o pestovanie si ega a individuálne úspechy.
      Našťastie v partii sme boli skoro všetci takí, že sme nakoniec uznali, že v prvom rade je dôležité, že sme sa cítili pri tej hre dobre – medzi svojimi.
      Mali sme veľké sídlisko a veľké plochy trávy a veľké voľné plochy asfaltu a voľný prístup na letný štadión a tak sme tam hrávali všetky možné hry – a robili sme aj „pokusy“ – napr. hokejbal – štyria „veľkí“ od 15 do 25 a proti nám dvanásť či pätnásť „malých“ od 5 do 12r.
      To bola švanda keď sa mi ten drobizg plietol pod nohy!
      Hrali sme tak aby sme sa cítili dobre a boli sme tak šťastní.
      Proste všetko ide lepšie a pkaždá práca či šport môže napĺňať ale len vtedy keď človek nerobí druhému zo života peklo.

     • souhlasím

 7. mariankosmac

  SARS + HIV + H5N1 (vtáčia chrípka), staré.

  Z vtáčej chrípky tu už bola pred rokmi docela panika, niektorí ľudia i strieľali vtákov a vakcíny boli nachystané ale zaočkovať sa išlo len pár tých najväčších oviec. Kto vie kde skončili tie nevyužité vakcíny. Neviem ako to funguje ale predpokladám že tie vakcíny museli najprv nakúpiť naši politici – takže farmamafia si na peniaze prišla bez ohľadu na to či vakcíny boli použité alebo skončili v smetiaku. Teraz ide o to, o čo farmamafii ide –
  1/ či len o peniaze a nepotrebujú do ľudí tie vax napichať alebo
  2/ ide o pokus na ľuďoch a potrebujú to do nás dostať.

  Podľa mňa skôr vymyslia/vypustia niečo nové.
  https://m.topky.sk/cl/11/2492035/Zdravotnici-su-na-nohach–Objavila-sa-smrtelna-plesen–Nefunguju-na-nu-lieky–kazdy-druhy-nakazeny-zomiera

  • jsou lidi, kteří se bojí, že dostanou ptačí chřipku; jiní mají strach z candidy – to jsou dvě skupiny, které půjdou na dobrovolné očkování; a k tomu můžou začít MSM sdělovat, že tyto dvě „diagnozy“ vzájemně zmutovali a na světě je ptačí chřipka s candidou…..

 8. Nyní to spočítal matematik a fyzik z Oxfordské univerzity, výzkumný pracovník CERN a člen Keble College, emeritní profesor Wade Allison. Dochází k závěru, že Spojené království čelí pravděpodobnosti výpadku dodávek elektřiny.

  „Větrná energie selhává ve všech ohledech,“ říká a dodává, že vlády ignorují „ohromující důkazy“ o nedostatečnosti větrné energie „a uchylují se spíše k chvástání než k rozumné analýze“.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vyznamny-vedec-z-oxfordu-tvrdi-ze-vetrna-energie-selhava-ve-vsech-ohledech/

 9. …vďaka za dôlež.informácie a tebe jirik za zauj,link vo včerajš.Bádateľovi…

 10. zapredana SR

  A ako najlepšie a globálne rozšírite hocičo, čo potrebuju, a nikto za to nemôže byť stíhaný, lebo im to nedokážete? Zamiesaju čo potrebujú do kondenzačnej stopy a môže sa začať strašiť a očkovať.

  • To je síce pravda ale v zásadných veciach musia satanisti ísť tou cestou aby dosiahli toho, že ich potenciálna obeť bude s nimi spolupracovať na svojej skaze – i keď z donútenia – ale to nehrá žiadnu rolu pretože má slobodnú vôľu sa rozhodnúť a vybrať si – a tým plne zodpovedá za svoje rozhodnutia.
   Oni nepotrebujú aby ľudí likvidovali a ľudia zároveň ostali duchovne čistí – oni potrebujú ľudí zlomiť vo vnútri aby sa z nich stali rovnakí „padlí“ a zlomení vydedenci ako sú oni sami. A informácie ľuďom o tom čo s nimi idú/chcú robiť nemusia nosiť každému popod nos – stačí ak sú v informačnom priestore – a aj ich do neho dávajú – aby ich mal každý na očiach. Oni nepotrebujú ničiť
   iba telo ale hlavne dušu a tým zamedziť vývoju ducha – jadra človeka.
   Inak medzi dušou človeka s duchom človeka je gigantický rozdiel, sú s absolútne nezlúčitelných „substancií“.- Ale aby mohol človek držať na zemi „pokope“ (telo+duša+duch) musí mať dostatočne kvalitné energetické vyžarovanie krvi.
   Bez krvi alebo s chorou krvou sa fyzické telo od duše a ducha skôr či neskôr oddelí – človek fyzicky zomrie. A tak najhlbšia podstata satanskej vakcinácie je aby sa človek z vlastného rozhodnutia spolupodieľal na svojom duchovnom páde, ktorý povedie k jeho večnému zániku. Tým súhlasom s vakcináciou sa upisuje – dáva súhlas na zmenu kvality žiarenia svojej krvi – ktorá potom nedokáže v dostatočnej kvalite zabezpečiť spojenie s dušou a už vôbec nie s duchom/citom/svedomím a hlavne s duchovnými pomocníkmi a energiami prírody bez ktorých sa nemôže na Zemi
   správne vyvíjať. Všetky instrumenty a metódy ako je nwo, transhumanizmus a pod. – to sú len podružné, prechodné a dočasné záležitosti – nie sú cieľom. Tí absolútne najvyšší zloduchovia na Zemi či vo vesmíre/astrále vedia, že sa blíži ich koniec – sú na úteku pred silnejúcim Svetlom ale ešte predtým – ako navždy zahynú v bolestnom duchovnom rozklade – chcú do rozkladu strhnúť všetko čo ešte vnútorne funguje v harmónii s prírodnými/kozmickými/Božími zákonmi. Najhlbším hnacím motorom tých čo chcú zničiť ludstvo je pomsta, nič iné. Ak majú navždy zahynúť v súde( pekle) oni tak nech s mini zahynie abslolútne všetko. Ide o pomstu s veľkým P.

 11. Ako vidím, aj na stránkach Bádateľa sa vyvoláva strach z pandémie. Akoby nestačilo, že sme tu mali dva roky obmedzenú slobodu takmer vo všetkom a napr. v RTVS sa deň začínal covidom, počtom mŕtvych, hospitalizovaných a rôznymi opatreniami, vrátane očkovania. Po začatí špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine to ihneď ustalo a na mainstreamových médiách sa o tom už vôbec nehovorí. Len u lekára človek vidí rúška a respirátory, čiže tí, ktorí k lekárovi nechodia, na covid už zabudli. Strašenie len vzbudzuje negatívne pocity a alternatíva v tomto smere nahradila mainstream.

  • Marek Kosice

   PRESNE AKO PISES. A strasenie je nastrojom, ktoreho ovocie (strach vyprodukovany strasenim, hoci aj ma baze strasenim pravdepodobnou realitou) krmi Satana. Vsetky nizkovibracne emocie (strach, hnev, zavist, nespokojnost, beznadej, atd,) zivia Satana. TENTO SVET JE POCITACOVA HRA VYTVORENY BOHOSATANOM alebo A.I. umelou inteligenciou…. JE TO UMELE, LEBO JE TO BEZCITNE… Jedine city prichadzaju/pochadzaju od ludi a zvierat, mozno aj rastlin. Ale nie od Stvoritela nasich tiel. Preco dakovat za moznost zit v tele (no aj napriek tomu si treba telo ctit), ked telo je len väzenim duse a treba nan denne otrocit?
   BEZCITNA UMELA INTELIGENCIA stvorila prirodu… Kolko samcov/samic v zivocisnej risi pozabijalo svoje mladata (cast z nich) z roznych dovodov – napr. dostatok potravy len pre jedno mlada, tak druhe uklovem, alebo mu prekusnem krk? Niektote druhy papagajov v skupine pozabijaju chore dospele ci nedostatocne schopne jedince…LEN TAK… Kolkym papagajom boli „prestiknute“ nozky zobakmi inych papagajov? Deje sa to aj v chovoch… A to sa bavime len o papagajoch… Staci sa pozriet na divoku prirodu, a vsade je (popri krase farieb a vonu rastlin) temnota… Mozno z pozicie cloveka (ked nezije v oblasti plnej predatorov, ktore zeru aj cloveka) ani nie, ale…ostatne zivocichy ti vnimaju inak… A miliony a miliony ludi po svete aj toto nazyvaju prrjavom milostiveho dobrotiveho Boha (?)… a ja som ten, KTO TOMU LEN NEROZUMIE, a nevidi v tom dokonalost? Tak sorry, ze nevidim dokonalost v paralizovani strachom a fyzickim utrpeni zvierat, ktore su tak casto zrane aj zaziva/za „polomrtva“… Asi nie som dostatocne dobrym odchovancom „Temneho“… 😀

   • Marek Kosice

    Vtaciky krsane srebotaju, hrkutaju…su take malicke, zlatucke…a o minutu na to idu zapasit niekde do krikov a jeden uklove druheho… CO BY Z TOHO DOBROTIVY BOH MAL? Nic… Ale Satan, ci SatanoBoh….ten by z toho mal….RITUAL BRUTALNEHO ZABITIA s celou jeho energiou.

  • holistický prístup

   Oldo,

   to nie je ani tak o strašení, ako o udržiavaní agendy EXISTENCIE VÍ-RUS-OV … sťa živých, množiacich sa, prenosných, smrteľných, … zakrývajú podstatu samotného slova JED a jeho cielene šírenie všetkými možnými spôsobmi.

 12. Marek Kosice

  Nieco mi hovori, ze ta nova PLANdemia zacne tak dva mesiace po ukonceni vojny na Ukrajine…. Ideme uzatvarat stavky? INDICIA : PLANDEMIA A VOJNA NA UKRAJINE SA SPOLU Z DOVODU ROZHODNUTIA GLOBALISTOV NEZNESU….Kolko percent oviec si to vsimne? Mozme ich nazvat rozne… „covid ovce“, bioroboty (tie), rakovinne bunky ludstva…. RAKOVINNE BUNKY LUDSTVA MORALNE PODPOROVANE RAKOVINOU LUDSKEHO TELA (GLOBALISTI, VLADY). 😀 😀

 13. Israismael

  Našiel som tieto videa Odesa 2014 Ako sa to všetko stalo ! Ultras futbalový fanusikovia Metalisti Charkov ,Porosenkom sponzorovani a prívrženci majdanu v Kyjeve to všetko rozpútali proti ľuďom prorusky hovoriacim v odesee ..masaker !!
  https://m.mojevideo.sk/2qmo⁠ ➜masaker Odesa 3.5.2014 to je video pre veľmi silné žalúdky !!
  https://m.mojevideo.sk/2w9f ➜Co sa stalo v odese

  • Israismael

   Vidím že prvý odkaz nejde ..no máte to hneď pod tým videom ktore ide …čiže dávaš to pozrieť kto chce

  • Pozri aj dokument „Krym cesta do vlasti“ či „krym cesta domů“ na ulozto.
   Je to buď s titulkami alebo s dabingom.
   Nájdeš to tam v pohode.
   Je to dlhší dokument ale sú tam tie udalosti v kocke.

   • Israismael

    Tie dokumenty jasne ukazujú provokacie ,rozbušky konfliktu zo strany ukrajinskych skupín ,majdanskych proamerickych záujmov na Ukrajine ,takže nemôžeme sa čudovať prečo Rusko muselo pristúpiť k zásahu na Ukrajine toho 24/2/22…Na Rusko sa pripravovalo cez Ukrajinu už dlhodobo jeho zničenie ,pretože bolo prekážkou globálnych záujmov západu a Ameriky ..Nie je v tom žiadna hra Ruska a Ameriky ako si to myslia ľudia istého kalibru …Nakoniec ukáže sa to do pár rokov že unipolarny svetový hegemon skončí a nastúpi nový svet pod dohľadom Ruska a Číny …Amerika ako zlodej arabských naftových poli ,ako svetový žandár a vojnový svetový hulvát skončí …

    • Modli sa aby ten novší svet nebol pod riadením Číny ale pod riadením suverénneho Ruska resp. aby Rusko nebolo začlenené pod riadenie Číny – to by bolo z kaluže do blata či skôr do hrobu (pre človečenstvo). V Číne je infiltrovaná tá najvyššia elita, ktorej Ruský/ludský svet kazil plány tisícročia. Vôbec by nemala problém zničiť jej dielo – Západ a elity alebo aj celé ľudstvo – ak by to ovšem v komfortnej zóne napr. mimo planéty Zem prežila a mala zabezpečenú budúcnosť (sú to vyšší padlí).
     Paradoxne teraz Čína podporuje Rusko v boji proti USA hegemonii USA ale až Rusko vyčistí svet od USA (na vlastné náklady) tak počíta s tým, že Rusko bude zdrojovo oslabené a bude ho ľahšie rozložiť/rozčleniť. Teraz ale Čína potrebuje Rusko – jeho víťazstvo v SVO nad PaxAmericana/Britanica aby vobec prežila, keďže v prípade porážky Ruska by USA Čínu rozdrvili. Takže sú na snade 2 negatívne scenáre – 1.výhra USA nad Ruskom a tým pádom aj nad Čínou = celosvetové nwo v podaní hegemónie USA/Sionistov), 2. Celosvetové nwo v podaní Číny po zničení USA Ruskom a následnom zničení Ruska (to je to pôvodne plánované nwo). Alebo pozitívny scenár – výhra Ruska v SVO a dosiahnutie jeho plnej suverenity – budovanie ľudskej spoločnosti na Zemi.
     Ďalšia vec je ako Stvoriteľ posúdi stav celej „situácie“ na Zemi ohľadne dozrievania ľudských duchov – teda absolútnej priority – kedy operatívne zasiahne cez bytostných. Určite však ešte nejakú dobu nechá na ľudstvo dopadať spatné účinky ich činov z minulých životov a tiež pôsobenie Temných aby sa v ťažkých časoch mohli ešte duchovne prebudiť – a trebárs aj ťažkou fyzickou smrťou dozrieť a zachrániť sa od tej druhej – duchovnej – večnej.
     Som zvedavý do kedy budú mať ľudia silu a vzdor seba klamať o tom, že im tu na Zemi nejaký cudzí subjekt ubližuje, keďže všetko vrátane Globálnej elity (či už tých v tele alebo v biopoli Zeme) sú ich výtvor – ich „hostia“, ktorým svojím odklonom od Boha/Pravdy podali obe ruky i nohy – pozvali ich sem na Zem. Nikto cudzí či temný nikdy neprepadol planétu Zem – to ani nieje možné. Celé tieto patálie si ľudstvo zapríčinilo samo ale vedieť o tom nechce. Vyrezať nádor – elity to áno ale dobrovoľne poznať seba – svoje chyby a viny to nie = nulová šanca na výstavbu ľudského sveta. Takže to pochopenie vlastných chýb – vin – nemocí a vyliečenie sa z nich pôjde skôr cestou utrpenia.

     • V mnohom plne súhlasím. Moja mama a jej rovesníci mi vraveli, že podľa proroctiev má svet ovládnuť žltá rasa. Uvidíme (my alebo naši potomkovia), či sa proroctvo naplní. Dnes Čína potrebuje Rusko ako vojenský dáždnik a surovinovú základňu. Otázne však je, či sa nadobro vzdala územných nárokov voči RF na Ďalekom východe.

     • Israismael

      Neviem ako dlho toto všetko bude trvať tento stav na Zemi ale mam dojem ze už nie moc dlho… Ze veľmi rýchlo sa blíži deň D, keď sa otvoria knihy života každého človeka.. . Ide o to, ze na tejto Zemi a aj v tých svetoch hore, iných svetoch ci jemnohmotných priestoroch, je priliz veľa ľudských duší doslova obklucenych temnom a temnými energiami z vlastných vyžarovani, , ktoré potom myšlienko, citovo a skutkami rozosievaju ľudia do okolia Zeme a aj do miest kam poputujú po smrti… Aké bude to prostredie po smrti si vytvorí človek sám už tu na Zemi, práve tým co zaseje, akú,, stavebnú „látku do jemnohmotnosti ci to bude zlo alebo dobro(napr nenávistna energia=zlo versus láska=dobro) . Tu platí nepodplatitelny zákon Boha, že čo zaseješ to zožneš.Tento zákon platí a bude platiť na večnosť a od vekov bol vždy nielen na Zemi ale platí všade kde je slobodná vôľa ducha .. Keď sa pozrieme na to, co dnes ľudia zasievajú, tak to je cista katastrofa,že kam to smeruje všetko.. Okolo ľudí je vyžarovanie závisti, nenávisti, vrážd, smilstva, krádeží, zmyselnosti, ohováraní… No a ešte omnoho viac toho… To sú tie semena ktoré seju ľudia a ktoré musia vzklicit, vyrásť, až nakoniec príde žatva, co značí nielen pozemský zber toho co sa zasialo človekom, ale aj zber ten, ktorý je po smrti, pretože všetky skutky idú s človekom aj po smrti .. Každý človek,, preputuje ako duša po pozemskom skone, presne na to miesto, kde bude musieť žiť aj ďalej… (miesto dobra -=všetky dobre cnosti alebo miesto zla = všetky necnosti).. Taky je zákon ktorý nepripúšťa omyl a všetko je na základe samočinných na seba navazujucich Božích zákonov, ako napr tiaz, príťažlivosť, atď..

Pridajte komentár

*