Celosvetovo rastú srdcové úmrtia. Súvislosť s covidovými vakcínami sa však stále popiera


Print Friendly, PDF & Email

Celosvetovo rastú srdcové úmrtia. Súvislosť s covidovými vakcínami sa však stále popiera

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Dr. Roger Watson uviedol, že keď videl titulok „Globálny nárast kardiovaskulárnych úmrtí“ v publikácii Global Health Now z 20. mája 2023 (vydávanú Bloombergovou fakultou verejného zdravotníctva pri Univerzite Johna Hopkinsa), rozžiarili sa mu oči.

Premýšľal, či sa v článku bude písať aj niečo, čo je kritické voči vakcínam proti Covid-19?

Dr. Watson, ktorý je akademikom a dekanom ošetrovateľstva na Johozápadnej medicínskej univerzite v Číne a má doktorát z biochémie, povedal, že dúfa, že nájde nejakú zmienku o dobre známych vedľajších účinkoch covidových vakcín súvisiacich s kardiovaskulárnym systémom.

Premýšľal, či existuje aspoň najmenšia obava, že prostredníctvom pokračujúcej aplikácie vakcín si ľudia vytvárajú základy pre nepriaznivé zdravotné následky do budúcnosti? Ale nie, nič také v tom článku nebolo.

V článku The Daily Skeptic sa uvádza:

Publikácia Global Health Now sa odvoláva na novú správu Svetovej federácie srdca z roku 2023 s názvom „Konfrontácia so svetovým zabijakom číslo jedna“, v ktorej sa uvádza, že za posledných tridsať rokov došlo k obrovskému nárastu (viac ako 60%) kardiovaskulárnych ochorení a že kardiovaskulárne úmrtia zostali hlavnou medzinárodnou príčinou úmrtí. Prinajmenšom „vrahom číslo jeden“ nebol Covid-19.

Vzhľadom na to, že správa bola zverejnená tento rok, možno by človek predpokladal, že v nej budú zahrnuté aj údaje od zavedenia vakcín proti Covid-19 začiatkom roku 2021. No mýlil by sa. Prezentované grafy, možno pohodlne, zavedú čitateľa len do konca roku 2018.

Správa sa zmieňuje o tom, že kardiovaskulárne ochorenia sú zodpovedné za 20,5 milióna úmrtí v roku 2021, ale poznámka pod čiarou k tomuto bodu obsahuje mimoriadne mätúce tvrdenie, že: „Táto správa sa z veľkej časti spolieha na údaje za rok 2019, keďže ide o posledný rok s úrovňou rozčlenenia potrebnou na uskutočnené analýzy.“

Možnej súvislosti medzi srdcovými úmrtiami a covidovými vakcínami sa všetci vyhýbajú ako čert krížu

Je to takmer ako keby sa vyhýbali akémukoľvek skutočnému skúmaniu údajov dostupných po roku 2019, s ktorými by sa dali porovnávať údaje v rokoch 2020, 2021 a neskôr. Covid-19 sa spomína iba v troch bodoch o tom, ako zastavil poskytovanie zdravotných služieb na celom svete.

Správa zhŕňa svoj pohľad na dôsledky pandemických obmedzení v ďalšom mimoriadnom vyhlásení:

„Uznávame, že Covid-19 mal významný vplyv na kardiovaskulárne ochorenia, no z dôvodu obmedzených údajov je to mimo rozsahu tejto správy.“

Skutočne hovoria o „obmedzených údajoch“, pričom British Heart Foundation (Britská nadácia pre srdce) nie je žiadna malá bezvýznamná organizácia. Dokonca sama predtým oznámila nárast úmrtí na srdcové choroby v domácom prostredí už v roku 2020. Bolo to počas lockdownov a pred zavedením vakcín proti Covid-19.

Prírodná liečba osteoartritídy

Márne sme hľadali akúkoľvek zmienku o pravdepodobnom účinku covidových vakcín na kardiovaskulárne ochorenia, čo je opäť mimoriadne vzhľadom na dobre zdokumentovanú súvislosť, opäť s láskavým dovolením British Heart Foundation.

Na začiatku správy sa odkazuje na článok v časopise Journal of the American College of Cardiology (JACC – Žurnál americkej komory kardiológie) s názvom „Globálne zaťaženie rizikami kardiovaskulárnych chorôb “, ktorý sa používa na podporu tvrdenia o 20,5 milióna úmrtí na kardiovaskulárne choroby v roku 2021.

Opäť by sme čakali, že sa dozvieme niečo o úmrtiach na kardiovaskulárne choroby po zavedení vakcín proti Covid-19. No opäť by sme sa mýlili.

V článku sa neuvádza žiadny konkrétny odkaz na číslo 20,5 milióna, ale poskytuje tabuľku s rádovo 18 príčinami kardiovaskulárnych úmrtí v roku 2021 a potom pokračuje diskusiou o pravdepodobných základných príčinách, ako je strava, znečistenie ovzdušia a fajčenie.

Uhádli ste – zase žiadna zmienka o vakcínach proti Covid-19. Pravdepodobný vplyv covidu na úmrtia na kardiovaskulárne ochorenia sa samozrejme zvažuje. Napríklad, že Covid-19 môže vyvolať akútne kardiovaskulárne príhody, ako sú infarkty myokardu alebo mŕtvice.

Nachádza sa tam aj jeden veľmi znepokojujúci odsek:

„Pandémia koronavírusu mala za následok globálne zníženie znečistenia ovzdušia a zníženie cestnej a leteckej dopravy. Hoci je náročné zopakovať túto skúsenosť ako stratégiu pre zlepšenie verejného zdravia, táto skúsenosť posilnila uskutočniteľnosť rozsiahlych opatrení na boj proti nepriaznivým zdravotným následkom znečistenia ovzdušia.“

Nemyslíme si, že je ťažké pochopiť, čo tým autori článku JACC v skutočnosti myslia – opakovanie lockdownov aj v iných situáciách než len pri vírusovej pandémii.

Záver

Zdá sa, že napriek hromadiacim sa dôkazom o škodlivých vedľajších účinkoch vakcín proti Covid-19, ako sa napríklad ukázalo v prieskume po preočkovaní z Izraela, sú tieto vedľajšie účinky bagatelizované a do značnej miery ignorované.

Namiesto toho mnoho medicínskych výskumníkov, ktorí si zrejme uvedomujú svoju závislosť na financovaní od farmaceutického priemyslu, preto radšej „nič nevidia a nič nepočujú“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Niamh Harrisová, thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Z ineho sudka, mozno to pripravovane falosne holograficke divadielko (prichod mesiasa – v skutocnosti Antikrista) suvisi ako s praskovanim, tak aj s nanotechnologiami v mnamkach…

  „Nevěřte NIKOMU, kdo přijde a bude se jevit jako spasitel či bojovník za svobodu. Je to obrovská past. Všichni tito rádoby “bojovníci” za svobodu , ti revolucionáři vedou lidi do Nového světového řádu – systému antikrista. Systému falešné jednoty a rovnosti.
  NWO není zas taková diktatura jak si všichni myslí. Bude to skryté ZLO. Na oko dobrý systém. Ekohumanistický systém falešného “dobra a lásky” . Pomalu však lidem začne docházet, že jsou ještě ve větší pasti než předtím. A až se antikrist ukáže ve své pravé podobě, tak budou lidé litovat, že si ho vůbec zvolili ( jako vždy v historii)
  Nad tím vším JEDNA SVĚTOVÁ VLÁDA v čele s antikristem a s 10 mocnostmi jimž propůjčí svoji moc. Avšak on bude nad všemi nejvyšší. Kdokoliv bude proti němu – bude nepřítel. Asi tak jako nyní když jste proti trumpovi, tak se na vás qanonisti vrhnou. Nemůžete říct půl slova na trumpa a stejně tak nebude moct říct NIKDO nic proti antikristovi, protože to přece “on nás vysvobodil, to přece on zajistil mír, to přece on za nás bojoval, to on odsoudil ty zloduchy a minulý systém” . Děsivé že?.. Ano je. VŠICHNI HO BUDOU BRÁNIT , až na výjimky opravdu všichni. K Noahide zákonům, které podepsal sám TRUMP a tím tak aktivoval aby každý, kdo nebude poté respektovat a uctívat mesiáše , zemřel. A oni sami oznámili , že tyto zákony (NOAHIDE) budou platit jakmile se objeví mesiáš (antikrist). Tudíž, kdo by narušoval jeho vládu, “mír” a celkově by kázal něco proti němu, by byl odsouzen k trestu smrti. Nechci strašit, ale takto to vàžně stojí v těch zákonech a takto to sami židé prezentují. Amalek jsou pro ně všichni ti, co ho odmítnou. Musí však padnout starý systém , všechny vlády, aby on přišel …na tom se nyní pracuje a sami lidé toho docílí neboť sami lidé jsou využiti jako prostředek k jeho příchodu. Sami lidé budou volat “SPASITEL , MESIÁŠ, ZACHRÁNCE, HRDINA”.
  Sami lidé mu nasadí korunu a pokloní se mu ve 3. Chrámu.
  Je to řízená revoluce, korunovace antikrista a jeho nového systému. Zde nejde o peníze, ale o duše všech lidí. O zotročení mysli a duše. Peníze jsou pouze nástroj, jak lidem zastřít mysl, že jde o ně. Nejde, jde o každou duši, kterou chce antikrist (satan) stáhnout na svoji stranu, zatratit ji. Opravdu se nedejte nikým zmást a nikomu nevěřte, kdo se bude jevit jako spasitel, bojovník za svobodu, zachránce. Satan musí stáhnout na svoji stranu probuzené a věřící. Se spicimi si poradí skrz vakcíny, tam není co řešit. Probuzené však stáhne falešný mesiáš. Je to velmi důležité prorocké téma o kterém se v této době nikde nepíše, přestože je před námi a již jsme v té době
  Šárka B.“

  • Jednoduchšie vysvetlenie je rasová vojna.

  • Jaromír Jaroslav

   Blbosť 1.kalibru…Tento článok čo ponukam zdarma vám vysvetlí prečo sa Západ kolektívne ZBLÁZNIL proti Rusku a čo je za tým: zdarma,bez záväzkov, môžete ho rozširovať: [email protected]

   • A prečo nedáte odkaz na ten článok, ktorý je niekde publikovaný? Alebo prečo ten článok rovno nedáte do komentára? Prečo chcete, aby vám ľudia museli najprv napísať email so žiadosťou o ten článok? Zaváňa to niečím nekalým, akoby ste si odchytávali ovečky, ktoré chcete potom nejako spracovávať.

    • „Tento článok čo ponukam zdarma vám vysvetlí prečo sa Západ kolektívne ZBLÁZNIL proti Rusku a čo je za tým: zdarma,bez záväzkov, môžete ho rozširovať“ – Škola Amerika – sme pre nich indiáni z Hondurasu.

     • Pokial tu sledujes dlhsie debaty, tak by si uz mal vediet, ze to uz davno vieme a nepotrebujeme tvoj clanocek! 🤣

  • Šárka asi frčí na tráve… To je čistá Tadesco pakáreň….
   „Nemůžete říct půl slova na trumpa a stejně tak nebude moct říct NIKDO nic proti antikristovi, protože to přece “on nás vysvobodil, to přece on zajistil mír, to přece on za nás bojoval, to on odsoudil ty zloduchy a minulý systém” . Děsivé že?..“
   Ameriku momentálne nespasí nikto a ani Trump /amorálny pseudopodnikateľ/. Ameriku čaká vytriezvenie a bude mať sama čo robiť so sebou. Na mesiáša neverím, nie je tu už totiž potrebný, všetko bolo už historicky povedané, iba to treba dodržiavať a na to sa čaká…

 2. Jaromír Jaroslav

  Ponúkam zdarma dvojčlánok, prečo sa Západ kolektivne ZBLÁZNIL proti Rusku, a prečo Rusko dočasne ustupuje, a potom uderí,nuklearne a skalárne, zničí USAtana za menej ako hodinu, okolo 2025 až 2028! Je tu koniec 5.veku slnka a aj koniec Anno Magnus, a židomurari hrajú na svet gójov Jiddiš Divadlo! Preto spáchali aj 11.september,2001, zdemolovali aj Apokalyptické Georgia Guidestones, začali Covid a aj vojnu na U-krajine! Tento scenár problematického sveta je najpravdepodobnejší, no nikto o tom nepíše, lebo nikto o tom nič moc nevie! Dvojčlánok zdarma, bez záväzkov, možno ho voľne šíriť a upravovať: píšte na : [email protected]

 3. 19. května 2023 v 19:40 hodin
  „Rozsudek Nejvyššího soudu USA:
  ■ Covid vakcíny nejsou vakcíny“

  ● Málokdo si všiml, že Robert F. Kennedy Jr. vyhrál soudní spor se všemi farmaceutickými lobbisty. Covid vakcíny nejsou vakcíny.
  Nejvyšší soud ve svém rozsudku potvrzuje, že škody způsobené genovými terapiemi Covid mRNA jsou nenapravitelné.
  Vzhledem k tomu, že Nejvyšší soud je nejvyšším soudem ve Spojených státech, neexistují žádná další odvolání a všechny možnosti odvolání byly vyčerpány.
  ● Robert F. Kennedy v prvním prohlášení zdůraznil, že jde o úspěch, který byl možný pouze díky mezinárodní spolupráci velkého počtu právníků a vědců.

  ● Tento rozsudek otevírá možné mezinárodní důsledky:
  Mělo by to dělat vlny i ve Švýcarsku, protože
  🇨🇭Švýcarsko má se svou federální ústavou zvláštní postavení: Norimberský kodex je v ústavě s článkem 118b a ve Švýcarsku je podle článku 119 federální ústavy zakázáno zneužívání genetického inženýrství u lidí.
  To je doplněno o § 230 trestního zákoníku‼️ To znamená, že pachatelům hrozí až 10 let vězení.
  ● Tento rozsudek by měl přimět i zbytek světa, aby se posadil a vzal si na vědomí, protože Norimberský kodex má mezinárodní platnost a je také zahrnut v článku 7 Mezinárodního paktu o občanských a politických právech.
  V případě trestních obvinění musí prohlášení odkazovat na skandál Contergan, aby byl význam tohoto obvinění kladen zvláštní váhu.
  ● Politiku proto čeká horký podzim. Veřejnost by také měla vědět, že v těchto procesech německý právník Dr. Zapojil se Rainer Füllmich a více než 100 dalších právníků.

  https://www.foxnews.com/us/new-york-supreme-court-reinstates-all-employees-fired-being-unvaccinated-orders-backpay

  ■ Žádné médium o tom nemluví, ani ve Švýcarsku, ani v Evropě⁉️…
  Pokud ano, tak bohužel jen s časovým zpožděním a v oslabené podobě.
  ● Předejte proto rozhodnutí svým nejdražším přátelům a známým.
  https://t.me/c/1586239095/52641

 4. Prosím Vás vážení pisatelia-kto dnes bude stíhať všetkých tých,ktorí donútili miliony ľudí na vakcíny pod rôznymi hrozbami?Prvých by mali stihať všetkých vrcholných predstaviteľov vlád,ktoré donútili občanov na vakcíny.Sami ľudia by im to mali spočítať pri najbližších voľbách,pokiaľ na to nezabudnú.Tak isto aj zdravotný personál-najmä lekárov,ktorí nutili vakcínovať všetkých či mali kovid,alebo nie,lebo to bol biznis vakcínami.Kto na tom zarobil?
  To isté je aj z vojnou na Ukrajine-Americká ekonomika sa zrútila a jedine vojna ju mhla ako tak zachrániť.Veď tak to bolo aj vo Vietname,Iraku,Afganistane v Líbii v Syrii.Kolotoč dejín sa po určutej dobe opakuje,len prostriedky sa menia.

  • Prispievate málo, ale výstižne, osobne si myslím, že Ficko ide do toho už len pre pomstu a veľa zradcov a tých čo ho chceli zavrieť si to odserie, pretože ak na neho doteraz nič nenašli, tak to bude brnkačka. Ak to neurobí, skončil po 4 rokoch vlády a možno aj skôr. Iba tá drobnosť- musí vyhrať voľby…

   • Nestaci volby vyhrat,dolezite bude aby mal dostatok percent na zostavenie vlady.

   • Akože nech si mimovládky založia strany?! Ficozmrd pôjde celú marxistickú agendu NWO! Aká pomsta – komu pomsta! Program ty debil! Veď to sú židoslobodomurári ty debil!

    • Ukľudni sa, nemôže, lebo ten kto ho teraz financuje, mu to nedovolí, hádam si nemyslíš že Kapitán Danko toto realizuje bez rozkazu. Komu liezol Danko najviac do análu okrem židov? Fico potrebuje Republiku aj kapitána. Ak by ich obetoval, tak musí brať jamkáča-ten ale je otvorený aj druhej strane, to je pre neho neisté a nebezpečné.. Uvidíme.

     • Ja som kľudný, len vy sa tu hýbete neustále v začarovanm kruhu – akoby tieto vyjebané bábky boli subjektom globálnej moci! Akože bábka Fico dostala rozum, bábka Danko sa prebrala – a my sa budeme mať dobre – lebo kurva Fico, lebo kurva Danko to tentoraz dobre naplánoval?! A už si nebude židočapec trieskať hlavu o múr nárekov? Ani ten novochuj Michelko? Ale s tým choď do pi.e!

     • Maroško, to je politika, ja a ani ty o tom nerozhodujeme, daj si ešte jednu borovičku aj na mňa, ja si dám ešte poldecko vínka a ide sa ďalej. Vojna na Ukrajine práve skončila….

    • Fico bol oznámiť na ambasáde, že na Slovensku amíci skončili a bolo to akceptované!
     https://www.infovojna.bz/article/sef-nato-po-liste-od-fica-presunul-pripravovanu-protislovensku-kampan-severoatlantickej-aliancie-na-obdobie-po-septembrovych-predcasnych-parlamentnych-volbach
     Hádam si nemyslíš, že amíci postavia volebnú kampaň na prijebanom Simečkovi ? Teraz ma už len zaujíma Fiona, zrejme sa pošmykne na koberci a nešťastne spadne… Matovič by si mal nachystať mašlu, lebo to čo ho čaká nedá.. Teraz len začnú krysy šalieť, kam sa schováte?

     • joFa
      Tu je nástroj, ktorým sa dá preorganizovať celá záhrada.
      https://www.lacnestavebniny.sk/p/polkruhova-lesnicka-motyka-krumpholz-2400g

      Čiže potrebujeme nástroj, ktorý nemáme – židákmi ovládnuté médiá!

      Ćiže – daj si borovičkové pol deci na mňa a ja si dám obligátne dva litríky vína a pôjdem si vyhoniť! A moja kunda suseda znovu zvolí Čaputovú! A urobí to na just – a nech jej jednu vrazím!

      No – chce to tú motyku!
      —————————-
      Inak – pod čiarou – skončí to podľa židovského rozdelenia sveta – Jalta 2

     • Maroš , nevylučujem aj tvoj scenár, ale príde ti toto ako zasahovanie do volieb? https://www.infovojna.bz/article/video-ambasada-usa-spustila-billboardovu-kampan-s-cielom-zasahovat-do-predvolebnej-kampane-na-slovensku
      „Akú spoločnosť si uvaríš, takú ju budeš mať !“
      Mne z toho logicky vychádza, že pre koho sme sa rozhodli , toho nech máme a to je Rusko a Slovania.
      Mimochodom mi to veľmi trefne nahráva, na moje nedávne príspevky o spoločnosti čo som tu dal. Ten bilboard je informatívny pre Slovákov.
      To akú rolu na pozadí hrajú židáci, momentálne neriešim, to sa bude v Rusku riešiť, takto to určite neostane.. V Afrike ich posielajú do péčka v niektorých regiónoch Afriky, veď ich nedávno vyhodili zo samitu afrických štátov a to zasiahne čoskoro celý svet, mali by sa začať obávať potom čo spôsobili.

     • P.S.
      Maroš, možno by si si mohol prestať honiť a použiť konečne susedu a rozdeliť sa s ňou aj s tou fľašou vína. Ak jej to nevytrt..š z hlavy, tak si aspoň trochu užiješ.

     • JoFa – musel by som trtkať jebnutú čaputovskú hysterku s fialovými nohami od kŕčových žíl a jej kostnatú prdel – a to ten môj poneváč mentálne nezvládne – má vlastný rozum. A si mi pripomenul absťák – lebo búrkové víno došlo. A nezaprší a nezaprší.

  • Objektívne

   Nikto nebude nikoho stíhať. Možno len dve-tri malé ryby aby to naoko vyzeralo, že niečo sa robí. Ak by mohli voľby niečo zmeniť, tak by ich zakázali. Je toto heslo ešte stále v platnosti?

   • No, trošku sa tieto procesy v posledných rokoch vo všeobecnosti (vr. USA) – zmodifikovali, ev. zmodernizovali. Možno voľby nezrušia, ale..

    Okrem tej „maličkosti“, že koho Slovák zvolí, ide tu predovšetkým o ďalší – nasledovný aspekt (a vôbec nie – hypotetický), či tu bude partia liberálnych aktivistov vo vládnych funkciách a v neziskovkách diktovať tie svoje pravidlá volebných hier (a to v t.č. nemám na mysli rôzne tie Focusovské predvolebné prieskumy, personálne obsadzovanie v TV tými akurát – názorovo správnymi – politikmi..)
    Proste – zmanipulovať (sorry, nesprávny terminus-technikus), – ovplyvniť – voľby tak, aby sa im zapáčil ich výsledok. To znamená, aby bola väčšina spoločnosti (po covid-terore a vaxovaní) názorovo znovu odstavená, ako nejaká nehodná slovenská „humanoidná obštrukcia“, ev. hybridná hrozba – voči ich Satan-línii, ktorú tu dobrovoľne-nasilu – predpisujú a kážu..(čítame to na Bádateľovi predsa každý večer..)
    Títo ľudia sú mimoriadne nebezpeční. To sú tie biele kone, rôzne poníky a somáre (alebo – inak povedané- Satanove deti) na všetkých možných i nemožných (skrytých i open) pozíciách – súc vážnou hrozbou pre slobodu, suverenitu, národný štát a Človeka – ako takého..

    P.S. 1 – Určite tu pôjde všetkým (aleže – úplne – všetkým) o VEĽA!!

    P.S.2 – A ak ma niekto argumentačno-legislatívne presvedčí, že sa to stať na SK – nemôže, lebo (preboha – akýže sčítavací SW Domínium, ESET..), tak sa mi veľmi uľaví a zo srdca mu poďakujem!

 5. Muži, kteří nenávidí ženy 2009, trilogia, krimi, thriler,

  https://prehrajto.cz/muzi-kteri-nenavidi-zeny-2009/5ab6a790d3019

 6. …vďaka za inform….

Pridajte komentár

*