Základ covid automatu tvoria nespoľahlivé PCR testy, priznal Mikas


Print Friendly, PDF & Email

Základ covid automatu tvoria nespoľahlivé PCR testy, priznal Mikas

Zavádzanie pandemických obmedzení počas druhej vlny pandémie v zime a na jar 2020/21 záviselo od viacerých kritérií. Hlavne však išlo o počet „pozitívnych“ PCR testov a počet hospitalizovaných pacientov v nemocniciach.

Nedávno sme publikovali článok odhaľujúci kolosálny podvod, ako ministerstvo zdravotníctva falšovalo počty hospitalizovaných, čím sa podľa nás dopustili trestného činu sabotáže.

Zmenené kritéria covid automatu počas 3. vlny

V aktuálne prebiehajúcej tretej vlne sa však kritéria pre zavádzanie obmedzení a „farbičkovanie okresov“ zásadne zmenili.

Počet hospitalizovaných teraz už nehrá hlavnú rolu. Je to nepochopiteľné, pretože toto kritérium, nech už bolo akokoľvek pochybné, dávalo aspoň minimálny zmysel – išlo o ochranu nemocníc pred kolapsom.

V súčasnosti hlavnými kritériami pre covid automat sú miera zaočkovanosti daného okresu a počet „pozitívnych“ PCR testov.

To ale znamená, že aj keby nikto z množstva „pozitívnych“ nejavil príznaky ochorenia a nemocnice boli prázdne, tak daný okres bude stále figurovať v čiernej farbe a takmer všetko v ňom bude zavreté.

Ide o úplné šialenstvo bez žiadnej logiky. Prečo by malo byť všetko zavreté, keď sú nemocnice prázdne a nikto nie je chorý?! Táto vláda musela úplne zošalieť!

Navyše sa ukázalo, že PCR testy, na základe ktorých vláda ničí ľuďom životy a likviduje ekonomiku, sú absolútne nespoľahlivé. Dá sa doslova povedať, že výsledky týchto testov sa rovnajú vycucaniu si údajov z prsta.

Hlavný hygienik Mikas priznal, že PCR testy nemajú žiadnu výpovednú hodnotu

Na pochybnosti ohľadne PCR testov upozorňujú rôzni experti už od samotného začiatku pandémie.

Ich hlavným nedostatkom je to, že ak sú nastavené na príliš vysoký cyklus amplifikácie, tak ukazujú extrémne veľa „falošne pozitívnych výsledkov“. To znamená, že zdravého človeka označia za chorého, aj keď žiadny vírus v sebe nemá.

Odborné kruhy udávajú, že počet cyklov amplifikácie by nemal byť viac ako 28.

Americký hlavný hygienik Anthony Fauci vyhlásil, že čokoľvek nad 35 cyklov už má minimálnu výpovednú hodnotu. To, čo sa pri týchto vysokých cykloch objaví, sú už len mŕtve nukleotidy, nie živý vírus. Overiť si to môžete v tomto videu (v angličtine) od približne 40 sekundy.

Stop Candida

Otázka teda znie: Koľko cyklov amplifikácie sa používa pri PCR testoch na Slovensku?

Na túto otázku sa mnohí snažili dostať odpoveď už vyše roka od štátnych orgánov, hlavne od Ministerstva zdravotníctva SR. No všetky na nich smerované dotazy ministerstvo ignorovalo.

Pred zhruba mesiacom sa však podarilo nemenovanému aktivistovi dostať oficiálnu odpoveď od Mikasovho Úradu verejného zdravotníctva SR na základe Zákona o slobodnom prístupe k informáciám.

No a tu je odpoveď (výňatok z listu):

Záver

Ako môžete vidieť, na Slovensku sa pri PCR testoch používa 40 až 50 cyklov amplifikácie. Ak všetko nad 35 je nespoľahlivé, aký výsledok dá test pri 45 alebo nebodaj pri 50 cykloch? Odpoveď – výsledok testu je absolútny blud.

A na základe týchto bludov sa u nás dnes zafarbujú okresy do červena, bordova či čoskoro do čierna. Na základe týchto bludov sa obmedzujú prevádzky. Na základe týchto bludov sa zavádza nočný zákaz vychádzania (v bordových a čiernych okresoch).

Nemáme slov! Je to jednoducho odporné, zločinné, genocídne! Táto vláda pácha zločiny proti ľudskosti, terorizuje vlastných občanov a likviduje ekonomiku.

Toto nie je vláda. Toto sú teroristi, ktorí musia byť okamžite zatknutí, uväznení a odsúdení.

Kde je polícia, kde je prokuratúra? Prečo kukláči už dávno neobsadili úrad vlády, ministerstvo zdravotníctva a úrad verejného zdravotníctva?

Na čo sa ešte čaká? Kým títo teroristi úplne rozložia a zlikvidujú štát?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok. Prečítala som a nemám slov.

  • Dekuji za vase clanky nekdy je to az des co se deje kvuli penezum??!!! Muj mozek to nechape ze nekdo muze…..Mela jsem neopravnene ockovanu maminku a do 6 mesicu se horsil mozek a chuze az zemrela🙏
   Nastesti jsem ockovaci kampani nepodlehla diky ruznym studiim vcetne vasi a za to moc dekuji

 2. https://www.naturalnews.com/2021-09-16-science-covid-vaccines-dont-prevent-infection-spread.html
  NEW STUDIES: Covid vaccines do not prevent infection, spread… they simply do not work as claimed
  NOVÉ ŠTÚDIE: Covid vakcíny nezabraňujú infekcii, šíreniu … jednoducho nefungujú tak, ako sa tvrdí

  Getting jabbed is just plain dumb
  Nechať sa zaočkovať je len obyčajná hlúposť

 3. Čítate mi myšlienky. Mame na všetko úplne rovnaké názory. Ja týmto zapredanym chumajom neverím ani nos medzi očami. Pandémia je po každej stránke totálny blud.

 4. Čomu nerozumiete?!
  Ten, kto riadi túto Plandémiu – riadi aj túto vládu!
  Ak je inde „normálnych“ 35 PCR cyklov a to už robí Karry Mullis v hrobe vrtuľu – táto sku.vená vláda nemá výsledky v zaočkovanosti – no tak dostane pokyn cez príbalový leták 40-50 cyklov!

  Ja by som im tam na.ebal 60-80 cyklov a zrušil Slovensko vôbec! A najprv SAV, UK a Lekársku fakultu! Mikas na hrad! ideme opekať vola!

  • Čisto technická otázka – vie o týchto vyfabrikovaných príbalových letákoch na 40-50 PCR cyklov ako o dôkaze už Advokátska kancelária Weis a Partneri? Lebo pokiaľ viem – oni konajú práve v tejto veci zneužívania PCR testov! ??? Potrebujete mediátora?

  • presne trefna otazka od Marosa. Comu tu nerozumiete? Myslim, ze kazdy z nas, co tu cita, rozumie vsetkemu velmi dobre. Iba poopravim vetu z clanku – „im“ nejde o rzklad statu a spolocnosti, im ide o vlastne vrecka. Ako vzdy. A neprestanu, kym nebudu plne.

   • … kým nebudú plné ? – Nikdy to nebude.
    Nie je problém nakŕmiť hladných, je však neriešiteľný problém uspokojiť bohatých !!!

   • synagoga satana

    o žiadne peniaze tymto zmrdom nejde ale ao absolutnu otrokarsku moc peniaze su len nastroj . peniaze si tlačia sami ničim nepodložene avykupuju všetko aby tu neobmedzene vladli akaždy mal 2800 otrokov .ak neveriš prečitaj si stary zakon a tamud .zisti si akej nacie su bakstri a šlachta . dufam že precitneš

 5. Ecomectin

  „Kde je polícia, kde je prokuratúra? Prečo kukláči už dávno neobsadili úrad vlády, ministerstvo zdravotníctva a úrad verejného zdravotníctva?

  Na čo sa ešte čaká? Kým títo teroristi úplne rozložia a zlikvidujú štát?“

  ono treba aj podat trestne oznamenie, nie len sediet na zadku. ak mate dostatocne informacie tak kde je problem?

 6. https://www.naturalnews.com/2021-09-16-covid-vaccines-devastating-long-term-effects.html
  COVID-19 vaccines have devastating long-term effects, warns Nobel Prize winner
  COVID-19 vakcíny majú zničujúce dlhodobé účinky, varuje držiteľ Nobelovej ceny

 7. https://www.naturalnews.com/2021-09-16-british-woman-full-body-convulsions-pfizer-vaccine.html
  Eve Dale: 20-year-old British woman went from “normal fun young girl” to having full-body convulsions, unable to walk 24 hours after second Pfizer mRNA injection
  Eva Dale: 20-ročná Britka prešla z „normálnej zábavnej mladej dievčiny“ na záchvaty celého tela, neschopná chodiť 24 hodín po druhej mRNA Pfizer vakcíne

 8. https://cz24.news/mrna-covid-injekcie-likviduju-prirodzenu-imunitu-voci-inym-virusom-a-bakteriam/
  MRNA COVID INJEKCIE LIKVIDUJÚ PRIRODZENÚ IMUNITU VOČI INÝM VÍRUSOM A BAKTÉRIÁM

  Očkovanie proti COVID-19 preprogramuje vrodenú a získanú imunitu človeka, čím sa stáva bezbrannejším voči iným vírusom a baktériám – tento záver vyplýva z vedeckej štúdie holandských vedcov.

 9. https://www.banned.video/watch?id=6143c0fbfee688051d2f35c3
  FDA Did Not Give Approval For Pfizer Shot
  FDA neudelilo schválenie pre vakcíny od spoločnosti Pfizer

 10. https://www.banned.video/watch?id=614396555b16a904bc932285
  Report: COVID Vaccine Recipients ‚Twice as Likely‘ to Become Infected
  Správa: Príjemcovia očkovacej látky COVID sa „dvakrát pravdepodobnejšie“ stanú infikovanými

 11. https://www.hlavnespravy.sk/zomrel-mu-16-rocny-syn-po-vakcinacii-pfizerom-teraz-chce-varovat-svet-online-zbierku-na-osvetu-mu-zrusili/2679916
  Zomrel mu 16-ročný syn po vakcinácii Pfizerom, teraz chce varovať svet. Online zbierku na osvetu mu zrušili

  Otec tínedžera Ernesta Ramireza chcel varovať svet, že vakcína môže zabiť dieťa aj iným, no fundraisingová platforma GoFundMe, kde sa dá zaregistrovať zbierka na akýkoľvek projekt, ho zrušila a zhabala mu vyzbierané peniaze

  • Na 5. deň po 1. dávke bol mŕtvy, pričom pitva zistila zväčšené srdce ako príčinu smrti. Podobný bol záver pitvy 13-ročného Jacoba z Michiganu, ktorý zomrel po 2. dávke Pfizer vakcíny.

 12. https://www.hlavnespravy.sk/zahada-v-rakusku-mnozia-sa-necakane-umrtia-ludi-ktori-boli-plni-zivota/2679900
  Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli plní života

  Niektoré alternatívne rakúske médiá informujú v poslednom čase čoraz častejšie o nečakaných a takpovediac okamžitých smrtiach ľudí v mladom a strednom veku

 13. https://blog.hlavnespravy.sk/27901/1-cim-viac-ockovanych-tym-viac-infikovanych-slovenske-zariadenie-pre-seniorov-riesi-zahadu-2-hlavny-nemecky-patolog-bije-na-poplach-v-suvislosti-so-smrtelnymi-zraneniami-sposobenymi/
  1. ČÍM VIAC OČKOVANÝCH, TÝM VIAC INFIKOVANÝCH. SLOVENSKÉ ZARIADENIE PRE SENIOROV RIEŠI “ZÁHADU” 2. Hlavný nemecký patológ bije na poplach v súvislosti so smrteľnými zraneniami spôsobenými vakcínou proti ochoreniu Covid: “Vakcína je príčinou smrti u 30-40% pitvy nedávno zaočkovaných ľudí.

 14. NEzaočkovaní ako ODPAD spoločnosti? Keď nemáte očkovanie alebo PCR test, nepatríte do spoločnosti…
  NEzaočkovaní ako odpad spoločnosti? Keď nemáte očkovanie alebo PCR test, nepatríte do spoločnosti…

  V celom Francúzsku nedostanete ani len bagetu na raňajky v reštaurácii, keď nemáte COVID pass. Rovnako je to v Rakúsku. Ani káva na terase, ani pivo v bare ani do hotela vás nepustia bez COVID passu. Teraz dokonca v Rakúsku sprísňujú opatrenia, nezaočkovaní budú musieť nosiť na verejnosti FFP2 respirátory. Na Cypre vás ani neostrihajú v kaderníctve bez COVOD passu. V Grécku sa nedostanete do múzea, ani do baru, ani do reštaurácie. Nemecko, Luxembursko, Portugalsko, Írsko, Slovinsko, všetky tieto krajiny pristúpili k tomu istému,” pripomenula Nicholsonová.

  A prečo sa nedostaneme tam kde očkovanci /je to ich vec,že sa očkovali/ no pretože o tom rozhodujú dobre platené kreatúry ako je aj Nicholsonka.
  A ako hovorí aj nadpis tohto článku:
  ,Základ covid automatu tvoria nespoľahlivé PCR testy, priznal Mikas
  A nech priznajú, že nielen testy, ale celý covid je nespoľahlivá a nútená propaganda
  nadbiehajúca farmafirmám.

  Na ako dlhú dobu covid naplánovali? Koľko ešte budú terorizovať ľudstvo?
  Raz to musí skončiť a potom, nech sa tešia na inú vakcínu so zdravým rozumom.

  • Celý svet upadol do masovej psychózy. Väčšine ľudí (hlavne očkovancom) stále uniká podstata, že covid passy nemajú medicínske ani epidemiologické zdôvodnenie, nakoľko zaočkovanosť nebráni prenosu infekcie. Ide čisto len o šikanu tých, ktorí sa odmietli podrobiť diktátu.

   Až sa toto raz skončí, budú sa konať vojenské súdy a možno dôjde aj k obnove trestu smrti – ako to posledne navrhuje Harabín.

   • „navrhuje Harabin“ – omyl!

    Za trest smrti tu bolo odjakživa do 70% obyvateľstva! Proti trestu smrti bolo len pár odporcov komunizmu, pretože sa ich to dotýkalo – tí, ktorým popravili fašisti či komunisti boli väčšinou za tiež kvôli revanšu. A potom sem vtrhli sionisti a slobodomurári s doktrínou „Tolerancia a Humanizmus“ /samostatná lóža/, aby si tu vytvorili „beztrestné“ kriminálne prostredie pre procesy a svoje hrdelné zločiny, ktoré tu zažívame v súčasnosti. Dokonca ani klerikálna spoločnosť nemala problém s trestom smrti! A zároveň – títo „dekriminalizovaní“ zločinci tu vakonávali a vakonávajú tresty smrti prostredníctvom svojej špinavej mafiánskej „exekutívy“! Čiže!

    Ja – s, či bez obáv z „trestu smrti“ = likvidácia politických odporcov – SOM VŠETKÝMI 10 ZA TREST SMRTI a hlásim sa ako dobrovoľník do popravčej čaty! Trest smrti je vysoko aktuálny, pretože tu nielen každou generáciou, ale každým rokom rastie bezočivosť zločincov, ktorý si zo zločinu proti verejnosti budujú rodinné podniky. Toto je už jorporátno-klanová davoelitárska zločinnosť – rakovina spoločnosti! treba ich zastaviť a eliminovať! Toto je aktuálne politikum!

    A Harabín, veľký ctiteľ zákonov – aj tých, ktoré nás dostali do tohto stavu – Harabín chce len marketingovo uchopiť trest smrti ako atraktívne politikum pred nasraným národom! Ono totižto tá možnosť poslať na smrť súčasnú koalíciu je obrovský priestor pre handlovanie o jej politickom „výkupnom“ a poste pre Harabína!

    Osobne som presvedčený, že tak ako teraz mafie vykonávajú „tresty smrti“-vraždy zo svojho rozhodnutia /smrť generála Lučanského/ – občianske tribunály ich budú vykonávať z toho svojho rozhodnutia a nebudú čakať na konsenzus s mafiou! Pretože keď dvaja robia to isté, ešte to neznamená, že je to to isté! Zatiaľ čo zmrdi vraždia tajne – my to budeme robiť verejne!
    A okázalo! „A bude to točiť telka“!

    • Mám obavy, že ak dôjde k obnoveniu trestu smrti, vysokopostavení môžu zákon kedykoľvek zneužiť na umlčanie rebelov či inak pre nich nepohodlných ľudí.

     • „Musíš sa dohodnúť s Harabínom“ – čo ponúkaš?

      Rovnakú argumentáciu ako ty!!! – použili pri zrušení zákona na ochranu republiky! A rozvrat na plné gule!

      Za koho kopeš Emily? Ty stále „nechceš rozumieť“ tomu, že tresty smrti nad rebelmi a inak nepohodlnými sa tu vykonávajú stále a nelegitímne ?

     • Ja kopem za život, Maroš. A za zdravý rozum. Ako sám vidíš, tí, ktorí sú pri moci, zákony aj tak nerešpektujú. Budú vraždiť ako doteraz, ibaže už v mene zákona – a o to viac! (Zatiaľ čo tí seriózni sa od zabíjania tak či onak dištancujú.) Presne to som mala na mysli, Maroš, a ty to dobre vieš. Kto bol odsúdený za vraždu Ježiša? Pontský Pilát si „umyl ruky“ – a vybavené. A dnes je to podľa teba inak??

      P.S.: Čo sa týka tebou zverejneného linku
      https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/popravy-satanistov-na-gitmo-skoncia-tam-vsetky-civilne-vlady-ktore-pachaju-masovu-genocidu-v-ramci-podvodu-covid
      a v ňom uverejnených info o nedávno vykonanej poprave Hillary Clinton, a rovnako aj pápeža Františka a nahradenie ho dvojníkom (čo nevylučujem) – vieme zistiť, do akej miery je uvedený zdroj týchto informácii spoľahlivý? Lebo sú to zásadné „veci“.

 15. https://cz24.news/top-aktualne-info-o-covide-bezpravi-a-diktature-odborna-diskusia-spickovych-slovenskych-expertov-bez-cenzury-v-studiu-tv-slovan-video-sk-106-min/
  TOP AKTUÁLNE INFO O COVIDE, BEZPRÁVÍ A DIKTATÚRE. ODBORNÁ DISKUSIA ŠPIČKOVÝCH SLOVENSKÝCH EXPERTOV BEZ CENZÚRY, V ŠTÚDIU TV SLOVAN (VIDEO SK, 106 min)

 16. https://cz24.news/americky-urad-cdc-po-zisteni-ze-mrna-injekcie-nefunguju-a-ziadnu-imunitu-nevytvaraju-vakcina-uz-nie-je-vakcina-ale-pripravok-nedosiahnuta-imunita-bude-ako-doter/
  AMERICKÝ ÚRAD CDC PO ZISTENÍ, ŽE MRNA INJEKCIE NEFUNGUJÚ A ŽIADNU IMUNITU NEVYTVÁRAJÚ: VAKCÍNA UŽ NIE JE VAKCÍNA, ALE „PRÍPRAVOK“! Nedosiahnutá „imunita“ bude ako doteraz nutné kritérium, zrušená. Obráťme vedu hore nohami aby pharma-mafia neprišla o zisky!

 17. https://otevrisvoumysl.cz/dr-vladimir-zelenko-o-zakazane-lecbe-covidu-a-urgentni-vyzva-ohledne-covid-ockovani/
  Dr. Vladimir Zelenko – O zakázané léčbě covidu a urgentní výzva ohledně covid očkování

  Ve zkratce…
  Dr. Vladimir Zelenko sdílí svoje zkušenosti s léčbou covidu, jak se dají léčit negativní účinky po očkování a apeluje na všechny, aby se očkovat nenechali.

 18. Platení herci sa hrajú, že sú chorí, že majú Covid:

  https://otevrisvoumysl.cz/jak-australske-ministerstvo-zdravotnictvi-siri-propagandu-s-covid-herci/

  Jak australské ministerstvo zdravotnictví šíří propagandu s covid herci

  Ve zkratce…
  Aneb když natočíte „srdcervoucí” propagandu a lidé ji ihned prohlédnou.

 19. Jednoduchá

  …ďakujem moc Portál bádateľovi za články, opäť môžem čítať nové informácie, aj názory iných, som tomu veľmi rada :-)….to video z Popradského kuriéra je veľmi stručné a výstižné, úplne trefne je tam zaznamenané, čo sa teraz odohráva…a ako sa vyjadril riad.pohrebníctva, keby tu bola smrteľ.pandémia, tak by o tom vedelako 1., no dobre všetci vieme, že je to len vymyslené a zmanipulované….verím tomu, že všetci tí, kt.toto ,,rozohrali“, budú za to raz aj zodpovedať…je výborné, že sa niekt.ľudia tak angažujú v tomto boji proti koronocirkusu, zrejme nám tento ,,aktivista“ pravidelne prispieva aj tu do Portál bádateľa…a možno nám tie články aj on sám píše…..

 20. https://www.naturalnews.com/2021-09-17-cdc-hospitals-classify-dead-vaccinated-as-unvaccinated.html
  TOTAL FRAUD: CDC allows hospitals to classify dead vaccinated people as “unvaccinated deaths”
  TOTÁLNY PODVOD: CDC umožňuje nemocniciam klasifikovať mŕtvych očkovaných ľudí ako „neočkované úmrtia“.

  CDC’s covid testing fraud creates an illusion of outbreaks in the unvaccinated
  Podvody CDC pri covid testovaní vytvárajú ilúziu ohnísk u neočkovaných

 21. Lukáš Machala, Zdroj: FB Lukáša Machalu
  Podľa právnika z Republiky budú ďalej masírovať mozgy frázou, že máme byť zodpovední: „Dajte sa prvý, druhý, tretí, štvrtý….x tý raz očkovať, poctivo sa testujte do úmoru…,“ predpovedá rétoriku vlády.

  Po tretie, podľa Machalu budú strašiť neočkovanými. „Pozor na neočkovaných – sú hrozba! Nakazia sa rýchlejšie a môžu nakaziť aj zodpovedných – očkovaných. Nikto vám už v médiách nevysvetlí načo ste sa teda dali očkovať, keď sa aj tak infikujete,“ upozorňuje právnik.

  Ďalšie body rebríčka, ktorý Machala zostavil, zahŕňajú: „Treba dodržiavať všetky vyhlášky, nariadenia aj uznesenia štátnych orgánov. Nikto vám v médiách opäť neobjasní, že drvivá väčšina nezmyselných príkazov je protiprávna!“ Podľa Machalu budú hovoriť: „Ignorujte dezolátov, opice, hoaxerov, konšpirátorov – skrátka všetkých, ktorí majú iný názor ako majú všemúdre médiá hlavného prúdu.“

  Budú hovoriť: „Verte len nám, my sme pravda a naša účinná propaganda vás zachráni pred kovidom…preto nás nonstop sledujte, aby ste načisto zblbli. A ako ukážka začínajúcej propagandy, dnešný Smetiarsky titulok,“ píše právnik a pridáva aj fotografiu článku.

  „Silné nervy a pozitívne vibrácie priatelia,“ dodal Lukáš Machala na záver.

  Ľudia už sú naozaj otrávení a znechutení. Tí rozumnejší nepodľahnú panike, ale tí slabší sa podriadia a covid mafia sa bude usmievať aké víťazstvo dosiahla.
  Budú ohurovať číslami, farbami okresov, zatvárať školy, segregovať, vnucovať včeličky a robiť bu bu bu.

 22. Nech žije Amerika náš vzor! V USA nie len depopulačná vakcína sa podáva v domovoch dôchodcov ale vo veľkom aj psychiatrické lieky. Jedným slovom prebieha vraždenie dôchodcov.

  https://www.naturalblaze.com/2021/09/nursing-homes-giving-fake-schizophrenia-diagnoses-to-drug-the-elderly-into-submission.html
  Nursing Homes Giving Fake Schizophrenia Diagnoses To Drug The Elderly Into Submission
  Voľný preklad:
  Domy s opatrovateľskou službou poskytujúce falošné diagnózy schizofrénie aby mohli drogovať starších ľudí aby sa podrobili.

 23. https://www.naturalnews.com/2021-09-17-tom-renz-hospitals-are-now-becoming-killing-fields-brighteon-tv.html
  Tom Renz: Hospitals are now becoming killing fields – Brighteon.TV
  Tom Renz: Z nemocníc sa teraz stávajú polia na zabíjanie – Brighteon.TV

  Hospital wants to put patient on ventilator
  Nemocnica chce dať pacienta na ventilátor

  Doctor admits 99 percent of intubated patients die
  Lekár priznal, že 99 percent intubovaných pacientov zomrelo

 24. Aj tento článok je o tom ako vraždia starších ľudí:

  https://www.naturalnews.com/2021-09-17-covid-plandemic-insiders-elder-abuse-medical-fraud.html
  COVID PLANDEMIC: Healthcare insiders blow lid on widespread elder abuse, medical fraud, forced vaccines
  COVID PLANDÉMIA: Zasvätení v oblasti zdravotnej starostlivosti informujú o rozsiahlom zneužívaní starších, lekárskych podvodoch, nútených očkovaniach

  “Covid” is an excuse to commit atrocities against vulnerable people
  „Covid“ je výhovorkou na spáchanie zverstiev voči zraniteľným ľuďom

 25. https://www.hlavnespravy.sk/aj-takto-prihluplo-sa-u-nas-manipuluje-s-vysledkami-testovania-a-statistikami/2680352
  Aj takto prihlúplo sa u nás manipuluje s výsledkami testovania a štatistikami

  Uvedieme si dva nedávne príklady, ako sa narába s údajmi, aby sa vytvárala atmosféra pandémie

 26. https://cz24.news/slepa-vestkyna-vanga-predpovedala-uz-pred-40-rokmi-co-sa-stane-po-toku-2022-europa-ako-ju-pozname-zanikne-a-ovladnu-ju-moslimovia-vtedy-sa-nad-vestbou-usmievali-vraj-aki-moslimovia/
  SLEPÁ VEŠTKYŇA VANGA PREDPOVEDALA UŽ PŘED 40 ROKMI ČO SA STANE PO ROKU 2022: EURÓPA AKO JU POZNÁME ZANIKNE A OVLÁDNU JU MOSLIMOVIA! VTEDY SA NAD VEŠTBOU USMIEVALI…VRAJ, AKÍ MOSLIMOVIA

  PS A ako vieme, „elity sveta“ plánujú obrovskú depopuláciu touto vakcínou a nás chcú nahradiť neočkovanými moslimami. Ich očkovať neplánujú.

 27. https://cz24.news/hyperinflace-extremni-zdrazovani-bolestiva-cerna-budoucnost-nic-se-nedeje-nahodne-ale-schvalne-vsechny-procesy-planovane-ridi-brusel-a-centralni-banky-od-hyperinflaci-pres-nastoleni-zeleneho-ud/
  HYPERINFLACE, EXTRÉMNÍ ZDRAŽOVÁNÍ, BOLESTIVÁ ČERNÁ BUDOUCNOST. Nic se neděje náhodně. ale schválně. Všechny procesy plánovaně řídí Brusel a centrální banky: od hyperinflaci, přes nastolení Zeleného údělu až po Great Reset

 28. jednoduchá

  …to som sa dobre pobavila :-)…filmy s týmto hercom mám veľmi rada…..
  ..možno detektív Bábočka, možno Hercule Poirot, a možno…. …

 29. Jednoduchá

  …priznám sa, včera som ten článok od teba Maroš z ,,Popradského kuriéra“ zobrala viac menej ako želanú fikciu, no podľa toho, ako som si teraz prečítala ďalšie linky, kt.som včera prehliadla, to nie je fikcia, mala by to byť pravda…no ak to pravda je, čo by teda pre nás všet.bolo ozaj dobré, v tom zmysle, že sa to všetko zlo ,,začína čistiť“ je možné, žeby žiadne média nič nenaznačili?…alebo sa boja tú pravdu svetu odhaliť, lebo globalistom sa tak ,,píli konár, na kt.sedia“…ale tá samotná pravda o tom, čo Clintonová a ,,jej podobní ľudia“ robili malým bezbrann.deťom je hrozná, úplne krutá… je kruté brať iným život, no oveľa krutejšie je to, čo tieto odsúd.osoby počas svojho života robili a možno niekt.ešte aj robia…..na každého platí karma, tá sa nedá vyvrátiť, tú si musí každý 1 sám za seba odčiniť….som veľmi vďačná za to, že môžem čítať infor.z 1.ruky, ako z Portál bádateľa, tak aj z Porads.kuriéra……

 30. ak zadáte do gúglu: „Štandardný postup pre mikrobiologickú diagnostiku
  pri suspektnej infekcii vírusom SARS-CoV-2 pre
  laboratóriá klinickej mikrobiológie“ hneď prvý výsledok je zo 17.06.2021, podpísaný dokument lengvarským. v tom sa jasne píše že počet cyklov je stanovených na 40-50: „Počet cyklov/opakovaní v PCR by sa mal pohybovať v rozmedzí 40 – 50. Finálne
  vyhodnotenie PCR prebieha v súlade s príbalovým letákom výrobcu certifikovanej
  diagnostickej súpravy. „

Pridajte komentár

*