Ján Baránek: Vláda a poslanci sú spolupáchatelia najväčšieho zločinu po roku 1945


Print Friendly, PDF & Email

Ján Baránek: Vláda a poslanci sú spolupáchatelia najväčšieho zločinu po roku 1945

(Ján Baránek) – Postrehy z dneška. Mal som rozhovor s primárkou na dialýze. Umrelo jej 30% dialyzovaných pacientov. Pacientov, ktorí mohli prežiť. Opisovala mi, ako sa zúfalo a bezútešne pokúšala zohnať Ivermectin. Podľa jej tvrdení, keby ho mala k dispozícii, všetci by určite neumreli.

Rozprával som sa so súdnym patológom. Hovoril mi, ako ho nútili napísať 30 ročnému zosnulému, ktorý umrel na cirhózu a vnútorné krvácanie, ako príčinu smrti Covid.

Rozprával som sa s lekármi, ktorí si Ivermectin zháňajú na vlastnú päsť a de-facto non lege artis ho aplikujú pacientom. Úspešne.

Písala mi manželka pacienta, chorého na Covid, ktorej som pomáhal zohnať Ivermectin, ako po prvej dávke sa jej manžel konečne po niekoľkých dňoch vyspal a podľa jej odhadu, na druhý deň mu bolo o tri štvrtiny lepšie. Teda o 75%.

Rozprával som sa s lekárkou, ktorá mi tvrdila, že Ivermectin zháňala u Jarčušku v úrade a zamestnankyňa ju arogantne odbila, nech je dá pokoj s Ivermectinom.

Rozprával som sa lekárom, ktorý mi tvrdil, že ich nútia diagnostikovať Covid, aj keď ho pacient nemá. Nemocnice totiž dostávajú za covidových pacientov viac peňazí ako za ne-covidových.

Rozprával som sa s lekármi, ktorí mi tvrdili, že citujem: „Serieme na Jarčuškov Remdesivir. Zháňame Ivermectin alebo Kolchicín .“

Rozprával som sa s primárom, ktorý mi opisoval, ako zúfalo pozeral na pacienta, ktorý mu umieral pred očami. Chcel mu zohnať Ivermectin, nepodarilo sa.

Rozprával som sa s lekárom, ktorý mi tvrdil, že intravenózne podávanie vysokých dávok C vitamínu a Ivermectin zabezpečilo, že má 93% úspešnosť pri liečbe Covidu.

Rozprával som sa s košickými lekármi, ktorí mi tvrdili, že Jarčuška je vyslovene proti Ivermectinu.

Rozprával som sa s pozostalými, ktorí sa ma pýtali, ako je možné, že štát zadržiava lieky, ktoré ich zosnulým možno mohli zachrániť život. Pýtali sa ma, ako je to možné? Kde sme sa ocitli? Toto ani komunisti nerobili…. nevedel som, čo povedať.

To, čo ste čítali, zdravý rozum podvedome odmieta. Normálny človek jednoducho nevie uveriť, že toto sa môže diať. Toto totiž je pre nás len história, deportácie Židov, alebo sci-fi.

Normálny rozum skrátka neberie, že kvôli peniazom by niekto nechal umrieť tisícky ľudí. Na našom malom Slovensku. Na Slovensku, kde sa skoro všetci poznáme. Na Slovensku, kde sme vyrástli, kde máme prvé lásky, hroby našich blízkych.

Na našom Slovensku to predsa nie je možné! Môže sa to stať niekde v Afrike, v Ázii, ale na našom Slovensku? Sme síce niekedy neporiadni, kradli sme eurofondy, ale toto? Kto má tomuto uveriť?

Ale kto veril Vrbovi a Wezlerovi? Nikto! Ani samotní Židia nie! Lebo im to zdravý rozum nebral. A predsa sa to dialo. (pozn. redakcie: Vŕba a Wezler utiekli v roku 1944 z Osvienčimu a varovali svet, čo sa tam deje, no nik im neveril).

Sme svedkami najväčšieho zločinu na občanoch tejto krajiny od 2. setovej vojny.

Slovenskému štátu sme vyčítali, že nechránil vlastných občanov, zlyhal ako štát. Bola to najsilnejšia výčitka voči Slovenskému štátu. Nikto tomu asi nikdy neveril, že je také niečo znovu možné.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ale zopakovalo sa to. Opäť sme svedkami toho, že Slovensko nechráni vlastných občanov.

Teraz nie v mene ideológie, akokoľvek zvrátenej, ale v mene peňazí. V mene zisku. V mene zisku klameme o počte Covidových pacientov. V mene zisku nútime patológov meniť príčinu smrti.

V mene zisku zadržiavame Ivermectin a liečime Remdesivirom, o ktorom WHO, Gatesovo WHO povedalo, že je neúčinný proti Covidu.

Ale v mene čoho nekonajú členovia vlády, keď vidia, že premiér sa dostal do inej mentálnej a mimolucidnej sféry? V mene čoho sa stali spolupáchateľmi najväčšieho zločinu po r. 1945?

V mene čoho sa poslanci NR SR, minimálne koaliční, takisto stali spolupáchateľmi najväčšieho zločinu po r. 1945?

V mene čoho sa ozdoba prezidentského paláca – a podotýkam, nič iné, iba ozdoba, už dávno nepostavila pre poslancov a nevyzvala ich, aby zastavili túto genocídu?

V mene čoho nešla pomoc SZČO a dnes na Slovensku takmer vymizla stredná trieda?

V mene čoho dramaticky stúpol počet samovrážd?

V mene čoho pribúda ľudí pod hranicou chudoby?

Čo si teraz hovoria spolupáchatelia najväčšieho zločinu na Slovensku?

Keď som brojil proti celoplošnému testovaniu na jeseň 2020, hejtovali ma. Dnes je jasné, že práve toto bol spúšťač katastrofy, ktorej sme dnes svedkami. Grafy Hopkinsovej univerzity, ktoré to dokazujú, som zverejnil.

Kto klamal o zadržanom Ivermectine na colnici? Ja, alebo Finančná správa? Samotní lekári, ktorí ho objednali, dokázali, že ja som neklamal.

Kam toto celé má zájsť? Dokedy to chcete znášať? Ako sa pozeráte do očí svojim deťom? Čo im poviete, hovoríte? „Vieš, Miško, som zbabelý, ale máme hypotéku…“ Čo sa musí stať, aby ste začali bojovať za svoje rodiny, za životy svojich blízkych, ktorí patria do ohrozených skupín?

Kde sa podeli muži v tejto krajine? Kde sú muži so cťou? Kde sú otcovia? Kde sú dedovia, ktorí idú chrániť svoje rodiny? Spíte za pecou? Bojíte sa? Vyhovárate sa? Prídete o prácu?

No a čo! Nájdete si novú! Ale! Novú česť a hrdosť nenájdete!!! Tú strácate! Môžete si nájsť nové bývanie, novú prácu, nové auto. Ale česť méte iba jednu. Jednu na celý život. Keď z nej odkrojíte, nikdy to nenapravíte! Nikdy!

Čo je dôležitejšie, muži a dedovia, ako vaša česť? Váš strach? Tak si oblečte sukne!

A vy, ktorí ste tento zločin zapríčinili, budete sa zodpovedať. Budete. Musíte. Toto nie sú rozkradnuté eurofondy. Toto sú ukradnuté životy a osudy. Musíte ísť pred spravodlivosť. V tom Slovensku Boh pomáhaj.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ján Baránek, Zdroj: facebook.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Izrael začal s očkovaním 20. decembra. Trvalo tri týždne, kým sa výsledky začali prejavovať a spomalili nárast počtu infikovaných osôb. To ale krajina podala už 20 dávok vakcíny na sto obyvateľov. Mimochodom ide o objem, ktorý nemusí byť na Slovensku dosiahnutý mesiace.
  Ukázalo sa, že v reálnom svete nie sú vakcíny tak účinné ako v klinickom testovaní. Dvir Aran, profesor na Technion-Israel Institute of Technology Haifa tvrdí, že účinnosť vakcíny bola znížená dynamikou choroby a sociálno-ekonomickými rozdielmi.

  Ďalej…stále je reč o vakcíne Pfizer

  Obavy vedcov sa presunuli do politickej a praktickej roviny
  „Niektoré dáta, ktoré som videl za posledných 48 hodín ma vystrašili,“ povedal Daniel Altmann, imunológ z Imperial College London. Reagoval tak na výsledky poukazujúca na možné zníženie efektivity vakcín proti novým variantom koronavírusu pochádzajúcim z Južnej Afriky a Brazílie.
  Vedci už niekoľko týždňov hovoria o zvýšenom počte mutácií na povrchovom proteíne vírusu, ktorý má potenciál zoslabiť, či dokonca úplne eliminovať účinnosť existujúcich vakcín. Ich hlavná obava pochádza z výsledkov testov, podľa ktorých protilátky vyvolané pôvodným koronavírusom nedokážu dostatočne neutralizovať nové kmene vírusu.

  Čínska vakcína:
  Čínska vakcína vyvoláva silnú reakciu imunity, tvrdí maďarský zdravotný úrad
  Výhodou vakcíny od čínskej spoločnosti Sinopharm je, že vyvoláva silnú reakciu imunitného systému človeka, povedala v pondelok v Budapešti šéfka Úradu štátnej zdravotnej služby (ÁNTSZ) Cecília Müllerová. Podľa agentúry MTI na on-line tlačovej konferencii operačného štábu Müllerová zdôraznila, že široká antigénová paleta vakcíny prispieva k masívnemu aktivovaniu imunity. „Mnohí vyjadrili nádej, že táto vakcína dokáže poskytnúť dlhodobejšiu a kvalitnejšiu ochranu, čo však ukáže iba budúcnosť,“ dodala.
  Vakcínu nebudú nikomu odporúčať a podajú ju iba tomu, kto ju bude vyslovene požadovať.

  Ruská vakcína:
  Ruská vakcína Sputnik V je vysoko efektívna a bezpečná, potvrdilo klinické skúšanie.
  Ruský prezident Vladimír Putin vyhlásil, že Rusko ako prvá krajina na svete vyrobila účinnú vakcínu proti novému koronavírusu. V tom čase a pri absencii tretieho klinického skúšania, ktoré sa robí na vzorke desiatok tisícov ľudí, sa výsledok javil ako propaganda.
  O päť mesiacov neskôr, 4. februára zverejnil prestížny vedecký časopis Lancet verifikovanú štúdiu z tretej fázy klinického skúšania, ktorá potvrdila, že ruská vakcína je skutočne vysoko efektívna.

  Všetky info zo stránky http://www.trend.sk

   • samozrejme ze je,toto su neni vacciny ale programy,kedze ziaden covid-19 nebol izolovany,ale existuje a je dokazny ako Komunisticka platforma na zotrocenie celeho sveta a masivneho vyvrazdenia

   • Tiež si myslím, že ten najnovší Sputnik je vyrobený mRNA technológiou, čo stále mení DNA človeka.

    A čo sa týka vakcinácie v Izraeli aj to sme čítali, že oni prijali placebo vakcínu, aby celý svet naletel ako sú tieto vakcíny „výborné“ a aby mohli pretlačil vakcinačné pasy naivným ovečkám vo svete.

    Takže nevieme, nevieme…

    • Jean…Izrael … je to možné, lebo nešlo mi do hlavy, prečo by sa takto zapredal ľud Izraela, tak pobožný národ?? Žeby tam nikto nemal oči otvorené?
     Dnes som náhodne otvorila Knihu Žalmov a tam:

     Žalm 50.
     Boh hovorí, Pán hovorí
     a oslovuje zem
     od východu až na západ.
     .
     .
     .
     Súd Jeho ohlasujú nebesia
     a Jeho spravodlivosť, lebo sudcom je.

     – Počúvaj, ľud môj, chcem k tebe prehovoriť,
     o tebe budem svedčiť, Izrael!
     Som Hospodin, tvoj Boh.
     Nekáram ťa za tvoje obete.
     Ich plamene sú stále predo mnou.
     atď

     • …ametyst, z citovaného vyplýva, že hospodin (boh židov) a Ježiš sú navzájom v opozícii: ten prvý súdi, a druhý presne naopak…
      Ježiš nikoho nikdy neodsúdil a na kríži všetkým odpustil, ešte aj vrahom – a hovoril, že vidí to, čo videl u svojho Otca…
      Ako vidíme, židovský boh zabíja ľudí (okrem židov), no Ježiš a Jeho Otec (žijúci na inej planéte ako Zem) nie sú zabíjajúci, oni sú donekonečna odpúšťajúci.
      …klame židovský boh, klame máriin syn kristus, ktorý po zavraždení Ježiša prišiel v Jeho mene, aby obrátil (spolu aj s jeho apoštolmi) „vodu“ na „víno“, čiže pravdu na opiát…
      Pravý Ježiš (nie syn židovky márie, ale ten, ktorý mal iba Otca, a to „v nebi“) a jeho učeníci hovoria vždy len a len pravdu…
      Bibliu nemožno brať ako jeden kompaktný celok – je to pravda so lžou („pšenica“ s „kúkoľom“) – nemáme zatiaľ trhať kúkoľ, aby sme omylom nevytrhali aj pšenicu… Vytrháme ho však – podľa spádu udalostí – asi už čo nevidieť! Hneď, len čo prerastie pšenicu, ako nám odporučil najčistejší a najláskavejší Človek zo všetkých ľudí, akí tu kedy boli – pravý Ježiš, Nežid.
      Preto je biblii také ťažké rozumieť, že je neskutočne (asi zámerne) zmotaná… Tzv. boží vyvolení sú jedine židia. Koľká to „spravodlivosť“!

     • „Ako vidíme, židovský boh zabíja ľudí (okrem židov), no Ježiš a Jeho Otec (žijúci na inej planéte ako Zem) nie sú zabíjajúci, oni sú donekonečna odpúšťajúci.“ = vytvárajú kriminálne prostredie! Skutočne? Tak prečo Ježiš rozkopal peňazomencom stolíky v ich chráme?! Ja neverím, že Ježiš Kristus odpúšťa zločiny páchané na iných ľuďoch! To je najväčší podvod na ľudstve – židobiblické odpúšťanie! Vy nám budete robiť zle a my vám budeme stále odpúšťať! Vy do nás kameňom a my do vás chlebom – paraziti zmrdaní! Mor ho!

     • Maroš, pravý Ježiš nie je žid, nemal matku, nebol obyvateľom Zeme. Našu obežnicu navštívil iba preto, aby očistil meno svojho Otca, s ktorým spoločne žije vo vesmíre na utajenej planéte.
      Syn židovky márie tzv. ježiš kristus je podvodník, ktorý po zabití pravého Ježiša prišiel v Jeho mene, aby „obrátil vodu na víno“ (pravdu na lož, resp. na ópium ľudstva).
      Pravý Ježiš nikdy nebol v chráme a nemal apoštolov. On sa stretával (tajne) iba so svojimi učeníkmi v Getsemanskej záhrade a nonstop bol židmi prenasledovaný.
      Na dvanástich pilieroch/apoštoloch si postavil cirkev falošný židovský kristus.
      Ktoré skutky robil Ježiš a ktoré jeho falzifikát kristus je možné jedine vydedukovať – na základe ich rozdielnych charakterov, skutkov a postojov.

     • To čo tu píše Emily, na treba mať veľa fantázie…..

   • Emily, už minule som písala, keď niekde tvrdili, že Sputnik je na inej („predpotopnej“) báze, že ak nebol vírus izolovaný, tak ako ..??
    Časom sa ukáže na akej báze je.

    • Aj ja verím, že pravda čoskoro vyjde najavo. No zatiaľ…
     „…zmotanou, zmotanou, zmotanou učiním túto Zem,“ hovorí boh židov. Ako vidieť, v tomto jednom neklamal…

     • vraj už v apríli by mohla vyjsť

     • Nech si ju nechajú, ametyst. My ich modifikovanú (ani nemodifikovanú) kontrolujúcu vakcínu nepotrebujeme. Najlepšou „vakcínou“ z hľadiska zdravia je vždy čerstvá prirodzená strava. A pohyb vonku bez rúška.

   • sorry, Sputnik V

    • Matej,

     biblia nie je vedecko-fantastický román, preto jej čitateľ dar fantázie mať nemusí (toho je nadostač priamo v menovanej knihe).
     Táto „kniha kníh“ by žánrovo mala byť literatúrou faktu; už len jej čítanie vyžaduje logiku a dôslednosť. No a to je presne to, čo v tejto knihe na celej čiare absentuje.
     Tak ako z jedného a toho istého prameňa nemôže tiecť mäkká aj tvrdá voda súčasne, tak ani v LF by nemala koexistovať pravda so lžou plus s nezmyslami odporujúcimi základným fyzikálnym (a ďalším) zákonom.
     Na analýzu biblie, Matej, práveže „veľa fantázie“ netreba, tá tam ani nemá miesto. Jediné, čo je dôležité, je mať pri jej čítaní dokorán otvorené obe oči.

     • Treba si v tých Bohoch a Židoch urobiť jasno. Áno židovský národ je vyvolený – tak je to správne uvedené v biblii. Pýta sa niekto kým a k akým úlohám je vyvolený? Je vyvolený bohom Jahve (aka Baál, Thovt, Satana, …). Úlohy: potláčať ľudskosť a ľudstvo … až do úplného zotročenia a/alebo likvidácie. Uvedomte si tiež, že pôvodných Židov – Semitov je tak cca do 10%, ostatní sú turkickí Chazari, a to je tá najväčšia pliaga, ktorá sa skrýva za tých Semitov … Študujte, hľadajte info … Predovšetkým však venujte pozornosť otázkam, kým je v skutočnosti človek … kým si ty?! Až cez hlboké poznanie seba je možné porozumieť spoločnosti, vesmíru, … Veľa zdravia a zdaru všetkým ľuďom ! 🙂

     • Vladimír, židovský národ neprijal toho najväčšieho Človeka, aký kedy navštívil našu Zem – Ježiša. (Nie Ježiša-krista. Ježiša. Pravého Ježiša.) Podľa biblie Ježiš matku nemal, ani nemohol – bol od začiatku. Nemal ani národnosť. Ako sa mohol narodiť žene, ak žil dávno pred ňou?
      Pravý Ježiš kráčal po tejto Zemi bez apoštolov, nenavštevoval chrámy (ako sa o týchto stavbách vyjadril, to isto viete), mal iba svojich učeníkov, s ktorými sa musel neustále skrývať. Nerobil zázraky. On liečil dušu, a to pravdou – ňou otváral ľuďom oči (určite nie blatom).
      Po Jeho ukrižovaní (pod ktoré sa podpísal Rím za hlasitej podpory židovského národa) – keby bol vstal z mŕtvych tu na Zemi, boli by ho zabili znova. Kvôli tomu istému, čo predtým: že prezrádzal pravdu. Národ nechcel pravdu. A tak v Ježišovom mene prišiel Máriin syn „kristus“ s iným učením.
      Učeník Tomáš spoznal, že kristus nie je Ježiš, ale aj ďalší Ježišovi učeníci o Jeho pravosti pochybovali.
      Kristus na 12 apoštoloch (pilieroch chrámu) vybudoval cirkev.
      Ježiš (na kríži) odpustil ešte aj vrahom. Tak kto si tu po ňom nárokuje ešte ľudí súdiť?

  • Vsetko nezmysli,ziaden Covid-19 ako virus neekzistuje,a tym to zhasne

   • Ján Jánošík

    moja reč.. chrípka mediálne rozšírená po celom svete

   • Covid 19 od začiatku javil znaky vopred naplánovanej vojenskej operácie.
    …no my možno ani netušíme, čo všetko sa na tých testovacích tyčiach môže nachádzať – v niektorých obciach dostali ľudia po testovaní horúčku.
    Mám pocit, že pri výteroch špajdle putovali skôr smerom nahor, akoby k mozgu, a nie k uchu.

    • Vraj su tam akesi živé vlákna -morgelony…ale čo to je netusim je k tomu video ked najdem poslem link…

  • jdidoprdele

   pekna propaganda kolko ti platia globalisticke genocidne beštie . tot nema obdobu všetky tie vedecke časopisi inštituty patria farma loby teda presne korporacii korporacii black rock ateda baronovi rotschieldovy ktoreho lokaji vyrobili biologicku zbran ateraz ponukaju pre sproste ovce geneticky jed a je jdno či ho vyravaju v rusku cine či usa . narvi si tie vakciny aj celej svojej rodine a neodporučam ti chodit k susedovi aby si nedostal po čuni . smradi gestapacky . gatesove mulice psychopaticke

  • Naši vodcovia nemajú záujem na tom aby sa národ vyzdravel, kašľu na starých ľudí ako všade na svete, hodí sa im to ako dôchodková reforma. Peniaze potrebujú porozdávať milionárom ako kompenzáciu za ušlé zisky. Pritom všetko funguje, iba na čierno. Kaderníčky strhajú doma, neodvádzajú odvody a ešte dostanú kompenzácie. Obchody si napíšu že sú iba výdajnými miestami tovaru objednaného telefonicky, no samozrejme predávajú aj bez objednávky. Chodím okolo baru kde normálne nalievajú, varia kávu… a ľudia konzumujú vonku na chosníku, žiadne odstupy. Ale ruky nastavujú že nemajú zisk. A títo dostanú peniaze. Ale chudák nedostane ani posratý ivermectín ktorého cena je pod 1€. Samozrejme že v lekárni ho za tú cenu nebudú držať. A z rakúska ho privezie za 60-80€, však na chudákoch treba zbohatnúť. Pritom injekcie pre ovce sa na Slovensku vrábajú. Neni ovca ako ovca? Dodajte ich do nemocníc a ľudia prežijú.

  • Ján Jánošík

   .. čo to trepete… slniečkárske nezmysly o učinnosti vakcín a potrebe sa vakcinovať… doposiaľ sa na chrípku nepresadila žiadna vakcína, práve preto, že všetky chrípkové vírusy rýchle mutujú a objavujú sa nové… Na chrípku treba iba posilniť imunitu, nič viac a to tento degenerovaný národ už nedokáže…. taká je pravda…. aaa zabudol som .. covid je chrípka… mediálne rozšírená chrípka po celom svete… podobne ako bola španielska pred 100 rokmi.

 2. Gabriel Trakovicky

  pán Baránek, vážim si vás,
  vážim si vaše názory
  vážim si ako brojíte proti zlu
  ale domnievam sa že všetok základ strachu v ľuďoch je z viery ktorú majú zvratenú. a z toho to vsetko prameni. (na toto téma by som vám mohol napísať veľa, ale teraz nie)
  ak iste viete, na to aby sa ludia mohli postaviť, potrebujú vodcu. Toto je základ.. sami od seba a nekoordinovane chcete zmenu? Postavte sa im vy do čela a veďte ich! Vravím vám, ze to nepôjde. Dôvod je ten, ze nemáte ani vy vieru. Áno, vravím o viere z biblii a nie túžby zmeny. Nevravím o viere Krajčího a jeho pošahaneho spolku. nik na zemi toto neovláda a ty čo to vedeli zradili. preto zásah zmeny pride z nebies práve pre vašu bezvieru.

  • My nepotrebujeme „vieru“ ako biblickú doktrínu – vieru ako program! Stačí púhe SVEDOMIE! Morálny imperatív!

   Táto spoločnosť je dezorientovaná a demoralizovaná! Rozklad v takejto spoločnosti príde sám. Náprava spoločnosti začne jej orientáciou! Na to treba pochovať teóriu štátu z 19. storočia! 4. moc = mediálna moc! Kto ju vlastní, kto nás dezorientuje, kto nás demoralizuje! 5. moc = technologická moc! Kto je pripravený spustiť cudzie zbrane na našom území – 5G – proti nám! Kto to všetko riadi a rozkladá! Na to treba vodcu?! Hovno! Na to treba vedieť! Na to sa treba učiť! Choďte už do prdele s mýtom o Samovi! Je to mýtus, že Slováci si nevedia vládnuť sami! „Dodáme vám vodcu – dodáme vám spasiteľa!“ My potrebujeme mudrca a morálnu autoritu! Potrebujeme sa zbaviť rozvratníkov a zločincov! Ale takých sa nezbavíme so židobiblickým zaklínadlom odpúšťania zmrdom!
   Mor ho!!! Do posledného zmrda!

   • Zoja Kosmodemjanskaja

    Pán Maroš- nebuďte extremista. Najprv dokážte, že BOH neexistuje a potom veriacich urážajte. Aj ja som bola vychovaná ako ateista. Otec a aj mama po 2. sv. vojne stratili vieru v Boha. Ale tesne pred smrťou po hroznom utrpení mal otec ruky zopäte, akoby sa modlil. Tak neviem. Som akýsi hybrid ateistu a veriaceho. A stále hľadám pravdu. Situácia je veľmi komplikovaná. Na jednej strane strašná infekcia. Na 2. strane ľudský faktor, ktorý to chce využiť vo svoj prospech. Alebo to využíva na revanšistické chúťky. Tak to bolo vždy a ,žiaľ, asi aj dlho bude. Hlavný infektolog na MZSR nie je Jarčuška, ale jeho kolega z Košíc prof. MUDR. Schréter Ivan. Podľa mne dostupných informácii z dôveryhodných zdrojov bola Schréterova teta sestrou obeseného prezidenta Tisu. Ivanko Schréter síce za to nemôže, ale ak by sa u neho opakovane objavovali revanšistické chúťky, tak rozumní ľudia už určite pochopia na čom sme ako národ. A národ treba chrániť, aj keď sa v ňom občas nájdu zmrdi.

    • Zoja židoboľševickaja – „Pán Maroš- nebuďte extremista. Najprv dokážte, že BOH neexistuje a potom veriacich urážajte.“ – ja VERÍM BOHU Stvoriteľovi – Najvyššiemu – na Yahveho a Baala vám seriem!

     Stoned for saying jehovah (Life of Brian) – Monty Python’s
     https://www.youtube.com/watch?v=SYkbqzWVHZI

     • Zoja Kosmodemjanskaja

      cvoknutý maroš- ja som asi taká židovka a jehovistka ako vy černoch z Kene. Svoju extremistickú mániu si choď liečiť na psychiatriu. Situácia je zlá, ale ten slovný ,bludný a nenávistný šalát z tvojej huby sa už nedá čítať

     • Zoja Kosmodemjanskaja

      Každý si vyberá pseudonym podľa nejakej podstatnej udalosti v živote.

     • „Zoja Kosmodemjanskaja“ – „Ako člen prieskumno-diverznej skupiny štábu Západného frontu“ = „Každý si vyberá pseudonym podľa nejakej podstatnej udalosti v živote“ = tvoj pseudonym?! Podľa hrdinky SSSR! To by som si V ŽIVOTE NEDOVOLIL – ty CHUCPE! Odporné chucpe! Normálny – morálny človek si nedovolí prevziať meno takejto osobnosti! Ale ty si chucpe!!! Tak prečo nie! Lebo ty si len člen západnej drzej diverznej trollskej skupiny!
      https://sk.wikipedia.org/wiki/Zoja_Anatolievna_Kosmodemiansk%C3%A1

      Zoja Trockistkaja, ktorá si chucpe prevzala meno top vojenskej prieskumníčky – nevie isto, ale píše – aby dezorientovala! Toto nie je prieskum, ale informačná DIVERZIA zo strany štábu „Západu“! Chucpe!

      „Toto nevie prof. MUDr. Jarčuška? Vizážou síce pripomína žida, ale asi ním nie je, keď poslúcha hlavného infektológa na MZ SR- prof. *MUDr. Ivana Schrétera. Možno neviete- ale jeho tetuška bola sestrou obeseného katolíckeho prezidenta Tisu!!!!. Ktorý s takou vervou posielal Židov Nemcom do koncentrákov- až sa aj samotný hitler čudoval. Pretože na miešané manželstva mali nemci miernejší pohľad. Aj hitlerov otec bol rakúsky žid. Alebo aspoň bol s Tisom v blízkom príbuzenskom vzťahu. Neviem to na 100% presne. Ale tvrdila to dôveryhodná osoba. To by ináč u Schrétera nevadilo. On za to nemôže. Ale ak sa u neho začnú prejavovať fašistické revanšistické tendencie- tak- P O Z Ó R – vlastenci a antifašisti do boja.“

      K detailom tejto „historickej“ sion demagógie sa vyjadrím neskôr!

      Replay: „hitlerov otec bol rakúsky žid. Alebo aspoň bol s Tisom v blízkom príbuzenskom vzťahu. Neviem to na 100% presne. Ale tvrdila to dôveryhodná osoba“ – ku.va!

      Replay: „prof. MUDr. Jarčuška? Vizážou síce pripomína žida, ale asi ním nie je, keď poslúcha hlavného infektológa na MZ SR- prof. *MUDr. Ivana Schrétera. Možno neviete- ale jeho tetuška bola sestrou obeseného katolíckeho prezidenta Tisu!!!!. Ktorý s takou vervou posielal Židov Nemcom do koncentrákov- až sa aj samotný hitler čudoval. “

      Šokujúce svedectvo o zločinoch Čarnogurského – YouTube
      [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=l0vK_lip3pg%5D https://www.youtube.com/watch?v=l0vK_lip3pg
      Osobná výpoveď žijúceho svedka p.Ondrejka z Trenčína

   • Gabriel Trakovicky

    je mi to ľúto, ale viera je to jediné čo ľudí vyvedie z tejto biedy. a ak je váš pohľad a chapanie na vieru taký ako tu ukazujete cez youtube video, tak ste uplne mimo. ako potom musí vypadať to co chcete zmeniť bez viery. Veď ak viera nieje a ani nič ako Boh tak potom sa tu strielajme, veď o nič nejde. lebo veď súdiť bude ten, co je silnejší v zbraniach, zakernejši, zlý,. podli a kde čo. načo mám žiť v takom svete a súdu niet a spravodlivosti sa nedočkáš ani v nadeji a viere tak načo tu viesť tento rozhovor.

    • VIERA – aká, v koho, v čo, komu, čomu …??? Mnohí ľudia motajú akési naučené slovné spojenia napr o viere, demokracii, zodpovednosti, ale iba málo, veľmi málo z nich má jasno o čom / k čomu sa vyjadruje – často až s fanatickým zápalom. uvediem príklad. Viera v nejakého boha (napr Jahve, Baál, Thovt ? …) je čímsi diametrálne iným ako viera/dôvera k Stvoriteľovi. To je o diametrálne iných svetonázoroch! Keďže ľudia v tom majú zmätok (hladať pravdu a vzdelávať sa je nepohodlné, namáhavé), tak sa tu utláčateľom poľahky dá uplatňovať tech ovládania / manipulácie „Rozdeľuj a panuj!“

     • Potešilo ma, Vlado, že sa našiel ďalší mysliaci a cítiaci človek, ktorý chápe, že egocentrický, narcistický boh, ktorý si vyvolil iba jediný národ – židovský (zatiaľ čo po cti celého ostatného etnika vytrvalo šliape), NEMOŽE BYŤ Stvoriteľom, ktorý miluje Všetky svoje deti.
      Stvoriteľ je – pochopiteľne – Dokonalý človek (a nie iba duch), aj keď naša oklieštená predstavivosť to zatiaľ nie je schopná vstrebať. Až potom, keď ten chamtivý a bezcitný židovský boh po svojej totálnej prehre svoj „boj“ so Stvoriteľom-Otcom vzdá, a keď Otec Všetkých národov (nielen Židov) vráti kapacitu našich zdementnených mozgových závitov Celému ľudstvu naspäť, a to na plných 100 %, až potom nám všetkým dôjde, čo znamená skutočná, večne odpúšťajúca, Pravá Rodičovská Láska… žiaľ, dnes si jej silu nevieme ani len predstaviť.

      „Som mocný Boh žiarlivý…vylejem svoj zúrivý hnev na národy a strachom sa bude chvieť celá Zem…“ zastrája sa tento šašo.
      Nad kým kraľoval Pravý Ježiš? Nad kým panoval Stvoriteľ-Otec?? Tí by sa za takéto úbohé predsavzatia hanbili.
      Ak si svoju pýchu boh Sionu konečne uvedomí, ak sa zaradí medzi ostatných bez hlúpeho nadraďovania sa nad každého jedného z nás (ešte aj nad láskyplného a nepovýšeneckého Stvoriteľa), potom bude odpustené aj jemu a môže žiť spolu s nami. Stvoriteľ nezabije nikoho, ani tohto megavraha, pretože Pravá Láska odpúšťa všetkým – a všetko. Donekonečna.

  • John Dorusinec

   nemiesaj tu ziadnu vieru,prosim

  • Pán Baránek je človek , ktorý vodcom nechce byť , ani nemusí !! Ten len poukazuje na to , že národ je chorý , ako taký! Duchovne! Nepotrebujeme vodcu. Ľudia majú
   precitnúť z toho že niekto ich spasí, zachráni atď. Každý nech sa postaví za seba SÁM !
   Nie do radu na “ tyčinku v nose“, tá nelieči. Ľudia sú duchovne leniví , zato im stačia klamstvá z televízie. Zato ich môže klamať predseda vlády, ministri atď.
   Toľko vzdelaných ľudí a tak málo múdrych , toto je slovenské nešťastie!

   • Zoja Kosmodemjanskaja

    Darinka-zjednodušujete. Dnes tá situácia s covidom a kadejakými- priam revanšistickými činmi vlády- už taká neprehľadná, že je priam nemožné sa v tom vyznať. Ak človek pracuje a nechodí si dať každý týždeň šprtať hlboko do nosa- a nemá negatívny test- nemôže ísť do práce. Uvedomujete si čo to znamená? Tu neide o zbabelý strach tých ľudí ,ale je to strach o prežitie vlastné a rodiny, ktorá je na zamestnanom človeku doslova závislá. Porovnať sa to dá s nemeckými pravidlami z 2. sv. vojny: k to neuposlúchne rozkaz- toho zastrelia alebo dajú do hrozného väzenia. Ľudia sa však boja aj infekcie. Nie každý má zdravotnícke vzdelanie a chápe ,že ak sa postaví bez masky na to isté miesto, kde bol tiež človek bez masky pred ním- ta mnoho iných pred nimi- tak je vysoko pravdepodobné, že môže niečo chytiť. Okrem toho- aj malé mikrotrhlinky v sliznici nosa človeka ohrozujú. Aj s inými nebezpečnými infekciami. Toto nevie prof. MUDr. Jarčuška? Vizážou síce pripomína žida, ale asi ním nie je, keď poslúcha hlavného infektológa na MZ SR- prof. *MUDr. Ivana Schrétera. Možno neviete- ale jeho tetuška bola sestrou obeseného katolíckeho prezidenta Tisu!!!!. Ktorý s takou vervou posielal Židov Nemcom do koncentrákov- až sa aj samotný hitler čudoval. Pretože na miešané manželstva mali nemci miernejší pohľad. Aj hitlerov otec bol rakúsky žid. Alebo aspoň bol s Tisom v blízkom príbuzenskom vzťahu. Neviem to na 100% presne. Ale tvrdila to dôveryhodná osoba. To by ináč u Schrétera nevadilo. On za to nemôže. Ale ak sa u neho začnú prejavovať fašistické revanšistické tendencie- tak- P O Z Ó R – vlastenci a antifašisti do boja.

   • Zoja Kosmodemjanskaja

    Darinka, zjednodušujete.

   • jehuda z mahralu

    a ked neni tych slovakov ktory že judaš iškariocky zlodejsky nam tu vladne ideme robit dnk analizu vladnej moci či netreba

  • ako vonku tak aj vnutri

   ty kokos ked si ho važiš kolko ma tento sluha globalistov a cičena opozična opica kilov. chazari nie su šlahnuti aby si do medii puštali škodnu tento vyštudovany biolog je len taraj a nadhanač .

 3. Dnešné Dopoludnie s Adrianom na Infovojne…

  „O šokujúcom prípade informovala dňa 22. februára 2021 v živom vysielaní na InfoVojne manželka zosnulého príslušníka Ženijného práporu Sereď – rotného Juraja Kemlágeho.

  Lekári Ibalginom a paralenom liečili covid-19 a zápal pľúc príslušníka Armády SR. V 39,5 stupňových horúčkach ho nechali desať dní na samotke v karanténnom centre v Lešti.

  Juraj Kemláge – rodák z Nitry zomrel len deň pred jeho narodeninami. Mal 35 rokov. V ozbrojených silách pôsobil od roku 2005.

  O šokujúcom prípade informovala dňa 22. februára 2021 v živom vysielaní na InfoVojne manželka zosnulého príslušníka Ženijného práporu Sereď – rotného Juraja Kemlágeho.

  Bývalý minister spravodlivosti Štefan Harabin v tejto súvislosti hovoril o trestnoprávnej zodpovednosti konkrétnych osôb, ktorí asistovali na jeho smrti.

  Poznámka: Jedlo mu ukladali na prah dverí ako besnému psovi! Teda ani nie na nejakú stoličku – stolík – do stolíka, aby sa mu v tej zasratej izolačke na to aspoň neprášilo. „Prehliadnutý“ lekárkou bol len po telefóne! Prevoz do nemocnice zrušili! Profesionálny vojenský potápač sa v zasratom kriminálnom „vojenskom“ zdravotníctve utopil vo vlastných pľúcach ku.va! Zanechal manželku, 3 r. a 5-mesačných synov! Zabila ho ľahostajnosť a idiotská izolačka – všetci, ktorí boli pozitívni to prežili bez problémov – on aby chranil rodinu si zvolil „systémovú“ karanténu! Kto dnes verí vo funkčnosť systémového zdravotníctva na Slovensku – skape!
  Viac sa dozviete po vypočutí relácie:“
  https://www.infovojna.sk/article/video-ako-slovenski-lekari-liecili-vojakovi-komplikacie-sposobene-koronavirusom-ibalginom-a-paralenom-a-potom-zomrel

  „Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS) žiada v liste ministerstvo zdravotníctva o oficiálne informácie o indikáciách, kontraindikáciách a dávkovaní liečiva.

  Ambulantným lekárom chýbajú základné medicínske informácie o liečbe ivermektínom. Upozornila na to Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS). V liste žiada Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR o oficiálne informácie o indikáciách, kontraindikáciách a dávkovaní liečiva. TASR o tom informovala prezidentka SVLS Monika Palušková.“
  Poznámka – slovenskí lekári už nepoznajú samoštúdium, nepoznajú jazyky, nevedia používať nástroje internetu – už sú z nich len úradnícvi v bielych plášťoch riadení štátnou medicínsku mafiou!
  https://www.infovojna.sk/article/ambulantnym-lekarom-sa-stazuju-ze-im-chybaju-zakladne-medicinske-informacie-o-liecbe-ivermektinom-aby-ho-vedeli-predpisovat

  Dr.Vernon Coleman
  VIDEO: Ti, co podávají vakcíny proti covidu-19, budou souzeni jako váleční zločinci
  https://www.infovojna.sk/article/video-ti-co-podavaji-vakciny-proti-covidu-19-budou-souzeni-jako-valecni-zlocinci

 4. Definitiva
  • John Dorusinec

   covid-19 ako komunisticka platforma(critical inteligence) pracuje perfectne ako depopulacny agent,ako virus nebol dokazany testom,tiez momentalne nici male a stredne podniky,coskoro bude tretia faza a nicenie bude dokoncene,potom budu dalsie skamdemie a planderie,ako Spars Pandemic(John Hopkins University) 2025 do 2028,atd

 5. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. To, čo sa v súčasnosti deje je výsledok servilnej poslušnosti voči Darebáckym Nevedomcom, ktorí riadia sparchantelú OSN-WHO a tzv.EU, ktorá nie je tým, čím mala byť vtedy, keď do nej vlákali naše národy s naivnou predstavou, že tzv. Západný svet je lepší ako ten náš. 90% predstáv a ilúzií z tých čias neplatí. Tá „vznešená“ darebácka inštitúcia s pracovným názvom tzv.EU je všetko iné než „Únia“ európskych národov. Je to novodobý podvodný žalár národov, ktoré majú viditeľne zaniknúť v ohrade pre ovce ako jeden superštát riadený ako svojho času Veľkonemecká Ríša. Už z našich národov vysali takmer celú schopnosť samostatného bytia. Pomocou odpornej Umelej Kovidnej Pandémie vysávajú z národov posledné zvyšky aj zdravého rozumu aj hospodárskej samostatnosti. Vytvára sa násilné umelé zadĺženie našich štátov u nadnárodných inštitúcií, ktorým nás vedenie tzv.EU dostáva do pasce nesplatiteľných štátnych dlhov a trvalej závislosti na „dobrotivom vedení“ novodobých uzurpátorov totalitnej moci obnovenej bývalej Hitlerovej Ríše. Tak je to. Celá umelá voči Rusku nenávistná zahraničná (akože) naša politika je viditeľný podraz rovnako, ako celá štátna zdravotná starostlivosť o udržiavanie Umelej Kovidnej pandémie. Celé je to biologická vojna proti našim národom skrytá za úsmevmi „našich“ Západných Dobrodincov a našich domácich servilných Sluhov Smrtihlava.

  • i odin vojin jest

   vylial si si dušu a teraz šup šup hor sa vyrabat včeličky ainu medicinu pre fašisticke genocidne svine ak hladaš pričiny no stači sa pozriet kto platilhitlera lenina stalina kto boli ich pasaci azistiš že ti isti čo pasli napoleona bismarka či teraz pasu merkelicu magora z tranavy a všetkych politikov vratane opozicie . po 2 svetej vojne nebolo potrestane banksterske zlo ba prave naopak ceuz pakulturu a degeneraciu sme sa stali otrokmi bez vle a akychkolvek zbrani

 6. Vakcína je cesta? Sulík sa preriekol v priamom prenose v relácii o 5 min. 12 v dueli s D. Sakovou. Nové vakcíny zasahujú do ľudského DNA. Keď toto napísal tento portál, tak uvádzajú, že sú to hoaxy. Celá pravda o pandémii je niekde inde a tú sa zrejme ľudstvo nesmie dozvedieť.
  No a k článku p, Baránika, ktorého stále sledujem môžem povedať, že čistá pravda. Ale národ je tak ustráchaný,pretože mnohí trú biedu a boja sa stratiť aj to minimum čo majú do úst pre rodinu, tak sú zavretí v ulitách. Viete väčšina je tá najbiednejšia vrstva a je po dedinách a výjsť do ulíc je pre ňu možno problém.
  Stále len obmedzenia a boja aj z toho dôvodu, že tak vysoké pokuty nemá žiadny štát, ako tento matovičovský.
  Ak ho ukáže niektorá TV, tak prepínam, nedokážem ho počúvať, pretože slovenský generál je finančne tak zabezpečený, že môže manipulovať s plebsom ako sa mu len chce.
  Ale chorobu neporazí len uzávera.To, že nenasadili liečbu napr, tým ivermectínom,
  alebo podobnými liekami bol zrejme úmysel, aby mohli s ľudom manipulovať. Nepodceňujem chorobu, ale testovacie nákazové centrá tomu nepomôžu. A teraz ešte o MOM-kách, no prečo by sa nepodujali na tento experiment, však znovu ide o peniaze. Matovič s Krajčim na nás vyťahujú samé „zbrane“,ktoré nezabíjajú chorobu a ľudí.
  P. Baránkovi prajem veľa síl a dobrých postrehov a ďakujem za všetko!!!!

 7. opravujem vetu: Matovič s Krajčim na nás vyťahujú samé „zbrane“,ktoré nezabíjajú chorobu ale ľudí.

 8. tam je sadzba nad 20 rokov, že,???

 9. https://childrenshealthdefense.org/defender/covid-vaccines-administrators-must-inform-risks/?itm_term=home
  Since COVID Vaccines Are Experimental, Vaccine Administrators Must Inform You of Risks
  Pretože COVID vakcíny sú experimentálne, tí čo vám podávajú vakcíny musia vás informovať o ich vedľajších účinkoch

 10. https://zemavek.sk/imunologicka-trombocytopenia-chronicka-choroba-s-rizikom-smrti-ako-nasledok-ockovania/
  Imunologická trombocytopénia – chronická choroba s rizikom smrti ako následok očkovania

 11. https://www.banned.video/watch?id=60344daf9dbe2c14232912b5
  Breaking: Medical Workers Warn Covid-19 Vaccine is Hurting and Killing Innocent People
  Mimoriadne: Medicínsky pracovníci varujú COVID-19 vakcína ubližuje a vraždí nevinných ľudí

 12. https://www.banned.video/watch?id=60346201324550147637361c
  More Pregnant Women Getting COVID Vaccine Side Effects Harming Their Babies
  Viacerým tehotným ženám po prijatí COVID vakcíny vedľajšie účinky poškodzujú ich deti

 13. Toto je teda neuveriteľné:
  https://www.hlavnespravy.sk/premier-sa-vyjadril-ku-chybajucim-standardom-pre-liecbu-pacientom-s-koronavirusom-priznal-cim-sa-v-decembri-liecil-on-a-ostatni-ministri/2446948
  Náš pán premiér a členovia vlády v decembri minulého roku sa takto liečili:
  „Áno, to bolo také zaujímavé, že keď sme vtedy aj viacerí ministri tesne pred Vianocami ochoreli, tak sme si medzi sebou písali a bolo to zaujímavé, že vlastne každý dostal nejaké iné informácie a nakoniec to teda bol vitamín C, vitamín D, zinok, Isoprinosine a ešte niečo.“
  Oni už v decembri používali isoprinosine – toto mi pripadá ako za totality. Vtedy komunisti mali svoje štátne sanatória – tiež „vyberanú liečbu“.
  Ako vidím nám ovečkám ostáva len vakcínočka.

  • Komunistickí papaláši chodili do Juhošky a Talianska lietadlami hrávať tenis, kde zaúčali aj voje detičky. V Bratislave bola za UK „diplomatická“ predajňa – kde kupovali oni aj ich detičky západný tovar za koruny mimo Tuzexu. Vexlákov na oko v médiách prenasledovali – ale tajne ich cez policajné gangy vypaľovali a získavali valuty pochádzajúce jednak od vexlákov, jednak od kontrolovaných hotelových prostitútiek – zväčša zamestnaných niekde ako upratovačky na polovičný úväzok, alebo priamo ako chyžné na hoteloch. Šlapali VŠ študentky – ubytované ďaleko v mestách od starostlivých ocinkov. Celý socializmus bol duálny svet ideológie a inej reality. A nič sa odvtedy nezmenilo, akurát sa operuje iným „v mene čoho“.

 14. http://www.nwoo.org/2021/02/21/covid-19-pandemie-je-umele-vyvolany-planovany-incident/
  COVID-19 Pandemie je uměle vyvolaný plánovaný incident

 15. https://www.protiproud.cz/politika/5645-kovidova-normalizace-testovani-i-vakcinaci-odmita-polovina-obcanu-zdeseni-who-handrkovani-babise-s-hamackem-je-treba-zintenzivnit-boj-s-dezinformacemi-cuckari-delaji-charitu-zisky-z-testu-pro-organizovany-zlocin.htm
  Kovidová normalizace: Testování i vakcinaci odmítá polovina občanů. Zděšení WHO. Handrkování Babiše s Hamáčkem. Je třeba zintenzívnit boj s dezinformacemi! Čučkaři dělají charitu. Zisky z testů pro organizovaný zločin

  Podle průzkumníků je neuvěřitelné, že testování odmítá 47 procent lidí a stejný počet odmítá i vakcinaci. Skoro polovina občanů ČR včetně mnoha lékařů a zdravotnického personálu si odmítá do těla vpustit globalisty připravený koktejl a nevěří ani oficiálním proklamovaným scénářům se zemí plnou mrtvol, pokud se občané farmaceutické lobby nepodvolí.

  Z toho pohledu by měl být fakt, že polovina občanů je stále ještě ochotných podrobit se kovidové normalizaci, pro globální elity a jejich domácí pátou kolonu vlastně úspěchem.

  Šoku se teprve dočkají.

 16. https://aeronet.cz/news/video-bill-gates-radil-na-americke-televizi-a-oznamil-ze-lide-budou-potrebovat-3-davku-vakciny-jeste-tento-rok-jeho-nadace-financuje-a-koordinuje-klinicke-testy-mutaci-sars-cov-2-v-jar/
  VIDEO: Bill Gates řádil na americké televizi a oznámil, že lidé budou potřebovat 3. dávku vakcíny ještě tento rok! Jeho nadace financuje a koordinuje klinické testy mutací SARS-Cov-2 v Jihoafrické republice, podle závěrů studie se rozhodne, jak často se budou muset lidé vakcinovat! Na dotaz redaktorky odpověděl, že lidé budou potřebovat nejen 3. dávku současné vakcíny, ale dost možná i úplně novou a vyladěnou vakcínu při dalším přeočkování za rok nebo rok a půl! Lidé se prý budou muset očkovat tak dlouho, dokud se nepodaří virus z lidských těl vymýtit!

 17. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/mohutne-protesty-v-italii-proti-vlade-policiste-na-strane-lidi-sundali-helmy/
  Mohutné protesty v Itálii proti vládě. Policisté na straně lidí, sundali helmy
  Mohutné protesty v Itálii proti vládě. Policisté na straně lidí, sundali helmy na Náměstí Montecitorio v Římě.
  Savona, další protest proti uzamčení, média mlčí.
  Janov, tisíce občanů na Piazza De Ferrari, kteří mají dost vládě a restrikcí Draghiho vlády.

 18. https://www.naturalnews.com/2021-02-23-pfizer-moderna-coronavirus-vaccines-neurodegenerative-disorders-alzheimers.html
  Immunologist warns Pfizer and Moderna coronavirus vaccines may cause neurodegenerative disorders such as Alzheimer’s
  Imunológ varuje Pfizer a Moderna koronavírusové vakcíny môžu spôsobiť neuro degenaratívne choroby ako je Alzheimer.

  mRNA vaccines may be dangerous in the long term
  mRNA vakcíny môžu byť nebezpečné dlhodobo (nakoniec)

 19. https://rizikaockovania.sk/ivermektin-je-ucinny-pre-covid-19-metaanalyza-v-realnom-case-z-41-studii/
  Ivermektín je účinný pre COVID-19: metaanalýza v reálnom čase z 41 štúdií

 20. Slovensko je jeden velký tábor smrti.Politici a ich prisluhovači verejne národ zabíjajú.Ak sa národ nezdvihne a fyzicky tieto beštie nezlikviduje,pácha na sebe svojich detoch vlastnú samovraždu.Zobudte sa !

 21. V tel, novinách dávali ako zasadala „rada covidových odborníkov“ zloženie to isté teda samí farma biznismeni. Vidieť ako Krčméry hladká Jarčušku pochytil ma hnev. Nedokážem už pozitívne vstrebať týchto „farma biznismenov“. Nehnevajte sa, ale pokiaľ sa nezmenia tieto osoby, nezmení sa vôbec nič. To je akoby mlátenie prázdnej slamy. Tu sa nákazové testovanie nezastaví, tu sa bude pokračovať v tom istom a čaká len to isté teda, vôbec NIČ pozitívneho. Situácia bude znovu rovnaká a títo sa len vytešujú ako im peniaze cinkajú. Ako sa hovorí ČÍM HORŠIE TÝM LEPŠIE nie pre občanov, ale pre nich.
  Žiadna zmena nenastane,lebo sa stále točia v tom istom blúdnom kruhu a TY Slovač trp. Toto je neslýchané ako sa usmievajú a hladkajú na pande jednaní.
  Pre mňa vidieť toto zloženie vo mne rastie len beznádej a odpor.

 22. Jednoduchá

  …20rokov je dosť….no našej súčas.vláde by bolo aj to málo!….za tie ich klamstvá, manipulovanie s ľuďmi a ODOPIERANIE SPRÁVNEJ POMOCI pri ich ochoreniach, resp.aj za ,,pomoc odchodu na 2.svet“ tak aj doživotie by nestačilo!….no mali by pamätať, že aj pre nich platí – ako človek zaseješ, tak raz budeš žať……………

 23. svatoslav butora

  Prajem pekný večer. Bez ohľadu na to čo sa deje je treba zostať nažive, prežiť. Je treba, aby to kovidné svinstvo obišlo a nechytilo sa zdravých ľudí. Nemocní ľudia majú na výber použiť to čo sa medzitým už stihlo overiť. Ale zdraví ľudia sa majú šancu sa vyhnúť aj umelému kovidnému vírusu aj následkom, keď nebudú váhať použiť preventívnu takmer 100%-nú ochranu, ktorú som odskúšal sám na sebe už od začiatku tohoto kovidného ohrozenia na začiatku vlaňajšieho roku a užívam to od tej doby každý deň doteraz. Stačí 1 tabl. paralenu denne a jej chemický účinok bráni prístupu kovidu do tela. Tá chemická ochrana trvá 24 hodín. Preto sa musí 1 tabl. paralenu užívať každý deň. Je výhodné to doplniť o 1/4 tabl. anopyrinu kvoli riedeniu krvi a o 1/2 tabl. B-komplexu kvoli ochrane žalúdku. Lockdowny ani rúška a ani vakcíny ochranu/prevenciu nezaručia. Majú nízku a dočasnú účinnosť a poškodzujú imunitu.

  • Pravidelné užívanie paracetamolu (účinná látka v paralene) môže poškodiť pečeň a tiež spôsobiť demenciu. Paracetamol nie je lentilka.

  • Svatoslav, paralen (a ešte každý deň) + anopyrin + B-Komplex sú anorganické chemické látky, ktoré naše organické telo nedokáže správne využiť, ani ich spracovať bez negatívnych dôsledkov. Všetky medikamenty, ktoré menujete, sa dajú ľahko nahradiť jednoduchými, prirodzenými a zdraviu prospešnými potravinami. Napr. čerstvo odtrhnutá, surová mladá domáca zelenina s niekoľkými kvapkami citróna a zastudena lisovaného oleja Vám požadovanými účinkami nahradí všetky tri Vami menované „lieky“ a má aj ďalšie pozitívne prínosy. Jedzte ju denne, a uvidíte, čo všetko sa udeje.

  • Paralen – paracetamol – v žiadnom prípade !!! Veľmi škodí! Výlučne acylpyrin/aspirin/anopyrin (obsah kys acetylsalicylovej – z brezy) … pri výraznej horúčke nad 38C a ako prevencia pred masívnymi mikroembóliami – to zabíja!
   (info mám od Rus lekárov a odkonzultované s Sk lekármi)

 24. ak máte nelegálne strelnu zbraň v osobnom vlastníctve smiete ju beztrestne odovzdať.Kto sa začal báť

 25. So slzičkou v očiach idem spať.Dúfam,že zaspím. Za 4 roky budem mať 80…

 26. Ander Kixa

  To sedí. Najväčším zločinom v histórii bola krvavá porážka národného socializmu medzinárodnou boĺševicko-bankárskou mafiou.

 27. Ivermectine nie je jediny ucinny liek na covid a nie je ani najucinnejsi…. Staci sa pozriet napr. do Bolivie… Ale aj u nas je CDS dost zname a nie je to nic nove…

 28. Viliam Baňák

  OZ Pán Občan podporuje 1. 12. 2021 v Bratislave Národný štrajk, ktorý vyhlasuje SLOVAN – Národný snem jednota, s cieľom zabezpečiť ZMENU SYSTÉMU, s PODIELOM Občana na MOCI !!!
  …… a preto MOBILIZUJME sa !!!

Pridajte komentár

*