Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

WHO priznala (konečne), že PCR testy produkujú falošne pozitívne prípady


Print Friendly, PDF & Email

WHO priznala (končne), že PCR testy produkujú falošne pozitívne prípady

Varovanie od Svetovej zdravotníckej organizácie ohľadne privysokého parametru CT (počet cyklov amplifikácie) pri vyhodnocovaní PCR testov na COVID-19 prichádza príliš neskoro.

Prečo s tým vyšli až teraz, po takmer roku prebiehajúcej pandémie? Možné vysvetlenie je šokujúco cynické. Čítajte ďalej a všetko sa dozviete.

Vyhlásenie Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO)

Dňa 14. decembra 2020 vydala Svetová zdravotnícka organizácia vyhlásenie, v ktorom varuje, že počet cyklov amplifikácie, čiže cyklov množenia hľadanej genetickej sekvencie vírusu SARS-CoV-2, je privysoké a môže spôsobovať množstvo falošne pozitívnych výsledkov testov.

Kým pre niekoho sa zdá, že ide o novinku, pre nás ostatných, ktorí na presne tento fakt upozorňujeme už niekoľko mesiacov, to žiadna novinka nie je.

Je to potvrdenie toho, že sme opäť raz mali pravdu. Taktiež to potvrdzuje, že rozdiel medzi „konšpiráciou“ a „faktom“ je v tomto konkrétnom prípade už nie roky, ako to zvyklo bývať, ale už len niekoľko mesiacov.

Otázka je, prečo to priznali až teraz? Snáď preto, lebo tu teraz máme vakcínu a budú sa snažiť, aby to vyzeralo, že vakcína funguje?

Poďme sa na to pozrieť bližšie.

Ako fungujú PCR testy

Už sme to na našej stránke niekoľkokrát vysvetľovali, no v krátkosti to uvedieme znova pre tých, čo nás doteraz nečítali.

PCR testy hľadajú génovú sekvenciu, o ktorej sa verí, že sa nachádza vo víruse SARS-CoV-2. Je tam akoby kľúč, ktorý sa napasuje na danú génovú sekvenciu a na konci kľúča je florescenčná látka, ktorá „zasvieti“, ak sa tam ten vírus nachádza.

Pri výtere z nosohltanu sa však na tyčinke zachytí nanajvýš len zopár vírusov. V tomto prípade by to „svetielko“ bolo natoľko slabé, že by ho voľným okom nebolo vidno. Preto pomocou cyklov amplifikácie najprv tie hľadané génové sekvencie namnožia na niekoľko miliárd.

No a potom, pri takomto množstve, už bude skúmaná vzorka pekne „svietiť“ a laboratórny pracovník ju dokáže vyhodnotiť ako „pozitívnu“.

Má to však jeden malý háčik. Tak ako pri každom kopírovaní, aj tu sa vyskytujú chyby. Pri určitom množstve kopírovania je tam tých chýb toľko, že vtedy už každá vzorka vyjde ako „pozitívna“.

Bežne sa uvádza, že počet cyklov množenia (amplifikácie) väčší ako 35 už nedáva spoľahlivé výsledky.

Podľa dostupných informácií sa dnes vo svete používa 40 aj viac cyklov (CT), čo znamená, že mnoho z „pozitívnych“ výsledkov testov sú v skutočnosti negatívne. Hovorí sa im aj „falošné pozitivity“.

Priznanie WHO

Tento problém dnes už oficiálne priznáva aj Svetová zdravotnícka organizácia vo svojom vyhlásení, že privysoké číslo CT bude mať za následok chybné výsledky PCT testov v podobe nadhodnotených „pozitívnych prípadov“.

Ako ďalej uvádzajú:

„Princíp, na akom sú založené RT-PCR testy, znamená, že u pacientov s vysokým objemom cirkulujúceho vírusu (virálna nálož) bude stačiť relatívne málo cyklov na detekovanie vírusu a preto aj číslo CT by malo byť malé.

Prírodná liečba osteoartritídy

Naopak, ak by na detekovanie vírusu bolo potrebných veľa cyklov, tak vírusová nálož u daného pacienta je malá. Dokonca, v niektorých prípadoch je ťažké určiť rozdiel medzi skutočnou prítomnosťou vírusu a šumom pozadia.

Ako sme už spomenuli, nič z toho nie je pre nás novinka.

Už dlho hovoríme, že PCR testy sa dajú jednoducho manipulovať či dokonca zneužiť na umelé vytváranie dojmu pandémie, kde žiadna pandémia nie je.

Pred čím experti varujú mesiace, teraz úrady oficiálne priznali

Na našej stránke aj vo svete bolo publikované nespočetné množstvo článkov od medicínskych expertov, novinárov a ďalších výskumníkov poukazujúcich na tento vážny problém.

Dokonca aj samotný vynálezca PCR metódy Karry Mullis, ktorý za svoj objav dostal Nobelovú cenu, varoval, že PCR testy sa nemajú používať ako diagnostický nástroj. A presne na to sa dnes, bohužiaľ, používajú.

Ako raz uviedol: „S PCR metódou, ak ju použijete istým spôsobom, dokáže nájsť hocičo u kohokoľvek.“

Čo sa týka počtu cyklov, tak k tomu dodal: „Ak musíte použiť 40 cyklov na namnoženie jedinej kópie génu, potom je s vaším PCR niečo vážne zle.“

WHO nie je jediná oficiálna inštitúcia, ktorá to doteraz priznala. V minulosti už aj Austrálska vláda na svojej vlastnej webovej stránke potvrdila, že PCR testy sú chybné.

Nedávno tiež súd v Portugalsku oslobodil štyroch ľudí spod karantény, keď rozhodol, že účelom PCR testov nie je diagnostika ochorenia, na základe ktorej by sa mohli ľudia posielať do karantén.

A navyše, aj takzvaný „korona-cár“ Dr. Anthony Fauci (americká obdoba slovenského Mikasa) priznal, že CT číslo vyššie ako 35 už nedokáže detekovať živý vírus, ale len jeho mŕtve fragmenty.

Napriek tomu všetkému laboratóriá po celom svete dodnes používajú pre PCR testy na COVID-19 čísla CT vyššie ako 35, či dokonca vyššie ako 40!

Prečo to teraz vlastne priznala aj WHO?

Odpoveď na túto otázku je zrejme šokujúco cynická: Teraz už totiž máme vakcínu. Už viac nepotrebujeme falošne pozitívne „nové prípady“ na vytváranie zdania pandémie a strašenie obyvateľstva.

Obyvateľstvo sveta je už vystrašené dostatočne, teraz sa môže začať očkovať.

No a keď sa všetci dajú zaočkovať a PCR testovanie začnú robiť podľa „nových pokynov WHO“ s CT hodnotami od 25 do 30, potom počty „nových prípadov“ začnú krásne klesať.

Úrady následne vyhlásia, že: „Pozrite, ako tie zázračné vakcíny skvelo fungujú, pandémia odchádza!“. A rozprávky bude koniec.

Alebo žeby nie tak celkom? Nové mutácie vírusu (najnovšie britská mutácia) a potenciálny COVID-20 sú už totiž na obzore. Začne sa snáď celý ten cirkus odznova?

Stop Candida

Zdroj: who.int, zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí.
  Teraz nabehlo:
  Hospital Workers Turn Down COVID Vaccine: “There’s Too Much Mistrust”
  Zamestnanci nemocnice odmietajú COVID vakcínu: „Je tam príliš veľa nedôvery“.

 2. https://www.infovojna.sk/article/video-zprava-firmy-moderna-uvadi-13-mrtvych-behem-test-vakciny
  VIDEO: Zpráva firmy Moderna uvádí 13 mrtvých během testů vakcíny.
  Americká farmaceutická firma Moderna ve své zprávě kontrolnímu úřadu FDA uvádí 13 mrtvých účastníků svých testů vakcín. Kromě toho je ze zprávy patrné, že její průběh testů je zavádějící.

 3. https://aeronet.cz/news/sef-francouzske-infekcni-kliniky-promluvil-neco-takoveho-v-zivote-nevidel-americke-firmy-pfizer-a-moderna-nesdileji-na-vedeckych-serverech-vysledky-testovacich-kol-svych-vakcin/
  Šéf francouzské infekční kliniky promluvil, něco takového v životě neviděl! Americké firmy Pfizer a Moderna nesdílejí na vědeckých serverech výsledky testovacích kol svých vakcín, které oznámily tiskovými zprávami a bez konzultací s vědeckou obcí! Lékaři se ale podařilo k záznamům o testovacích kolech vakcíny Pfizer dostat jinou cestou a krve by se v něm nikdo nedořezal! Co našel ve zprávě by mělo varovat lidi ve věku od 18 do 55 let, lidé jsou očkováni nevyzkoušenou vakcinační metodou za použití modifikované RNA!

 4. covid-20 nie je a nebude, chystajú na nás covid-21
  a k tým testom – myslím, že dôležitejšie, ako vyhlásenie WHO o pozitívne falošných testoch, je pre nás vyhlásenie najvyššieho medicínskeho odborníka Matoviča!!!
  nejaké WHO mu predsa nerozhodí jeho plány :DDD

 5. Jednoduchá

  Ďakujem milá Jean za výbor.príspevky a komentáre! …..hádam už konečne pochopia všetci ľudia, že vakcína nie je žiadna ,,veľká sláva a pomoc“, ba práve naopak, je to ,,veľké zlo“ pre všetkých ľudí !….nech sa nám- všetkým ľuďom- či už dopisateľom- Tebe milá Jean, tiež p.Emily, p.Vladovi, p.Marošovi, p.Definitívovi + ostatným podarí prežiť nastávajúce sviatočné dni s veľkou láskou a pokojom, s dobrým zdravím a hlavne s naším pevným rozhodnutím ísť ,,svojou cestou života“ smerom ku ,,Svetlu“…………………

  • Milá pani Jednoduchá aj ja Vám prajem pekné, kľudné sviatky.
   Ja ani druhým veľmi neodsudzujem, je veľká nevedomosť, veď sama som neskoro zobudená, obeť očkovania.
   Ale už utekám pracovať, nie len počítač…

  • Milá jednoduchá. Je síce pravda, že napísali o zníženom záujme o očkovanie s týmto experimentálnym sajrajtom, ale koľko ľudí sa už dalo a nemuseli. A koľko ohlúpnutých rodičov to dali pichnúť svojim deťom.

 6. Peter Husar

  Detekcia nejakého efektu, či už v klinických dátach alebo v biosignáloch, je vždy otázka množstva dát resp. dľžky testovania. Z hľadiska štatistiky veľmi zjednodušene povedané: ak chcem niečo dokázať, musím len dostatočne dlho testovať. Tieto súvislosti by mali byť ale hlavne vo WHO známe. A keďže ich vyše roka ignorujú, je za tým zrejme iná motivácia ako ochrana zdravia. Pred pár rokmi už raz vyhlásila WHO pandémiu (myslím že chripky), následne celé štáty kupovali za miliardy vakcíny. Na konci sezóny sa na incidencii nič nezmenilo. Takže sa vnucuje otázka, komu tieto paniky vyhovujú. Už Sherlock Holmes sa pýtal: komu to prospeje? Na druhej strane je fakt, že zomiera stále viac ľudí na ITSkách. Pritom ale vôbec nie je jasné, či príčinou je korona alebo niečo iné. Diferenciálnu diagnostiku nikto nerobí a tak všekto pripíšu na konto korony.

  • No, prospeje to hlavne sionistom…(tí by rozhľadeného Trumpa aj v lyžičke vody utopili). A za koronaúmrtia sú príplatky, zrejme dosť zaujímavé.
   Nemôže k ťažkostiam možnonakazených prispievať aj umelá pľúcna ventilácia? Neviem si predstaviť, do akej miery dokáže tento zázrak spolupracovať so svalmi a s bránicou, ale predpokladám, že oproti voľnému dýchaniu musí byť výmena vzduchu takouto neprirodzenou, silenou formou pre pacienta dosť náročná…

 7. Opakujem – aj ja chcem tento výnimočný vírus do zbierky mojej imunity – už to vyzerá tak, že najlepšie je ho dostať z testu – ak to však nie je len ilúzia, že.
  https://www.cas.sk/clanok/1067208/za-utorok-pribudlo-3687-pripadov-zistenych-pcr-testami-velke-mnozstvo-umrti/

  „Americká CDC zveřejnila první čísla o počtech lidí poškozených vakcínou Pfizer. Na prvních 100 000 očkovaných to jsou 3 000 případů“
  https://www.infovojna.sk/article/americka-cdc-zverejnila-prvni-cisla-o-poctech-lidi-poskozenych-vakcinou-pfizer-na-prvnich-100-000-ockovanych-to-jsou-3-000-pripad

  • od samého začiatku plošného testovania som mala podozrenie, že tie ATG testy sú napustené vírusom … ale ak máš dostatočnú imunitu, tak neochorieš
   A mám vlastnú skúsenosť, ktorú tu zatiaľ žiaľ nemôžem napísať….ešte neprišiel čas.

  • Jiří Vítek

   33% je takové hrozné číslo, že mezi normálními lidmi by to mělo znamenat okamžité zastavení očkování.

  • následky ešte len prídu!!!

 8. Jiří Vítek

  Asi lze jen těžko předpokládat, že WHO zaměstnává nedouky, neodborníky a lidi s nízkým IQ. Proto je těžko pochopitelné proč WHO trvalo 3/4 roku než jim došlo to, co je řadě lidí již řadu měsíců naprosto jasné. Spíše za tím bude něco úplně jiného!!! Vypadá to, že o peníze jde zase až v první řadě.
  Teď bude zajímavé a poučné sledovat jak dlouho bude trvat jednotlivým vládám, ministerstvům zdravotnictví a dalším institucím než tak důležitou oficiální informaci, že PCR testy jsou blamáž a podvod pochopí a zastaví všechna nesmyslná opatření proti lidskosti, která s takovou chutí a iniciativou zavedly.

 9. Anna Szilvásiová

  Ja odmietam testovanie, odmietam rúško, odmietam vakcíny, odmietam strašenie, odmietam vymyslenú pandémiu, odmietam umelý vírus z laboratórií a posielam ho k jeho tvorcom, aby sa s nimi a na nich zabával.
  Podpísala som aj petíciu na https://www.infovojna.sk/article/natlak-na-testovanie-ziakov-peticia-a-trestne-oznamenie-za-segregaciu-a-obmedzenie-riadneho-pristupu-ku-vzdelaniu

 10. Prekopírovala som jeden zaujímavý blog:
  Poradca ministra obrany Sergeja Šojgu, vedec, publicista, člen Rady pre zahraničnú a obrannú politiku Ruskej federácie Andrej Ilnickij:
  „Covid je projekt globalistov, ktorého cieľom je zabrániť návratu do predkoronového sveta. Nadnárodné korporácie budú tlačiť na politikov, aby neoslabovali protikoronové opatrenia. Z toho vyplýva jednoduchý záver: COVID nie je skutočná hrozba, tou sú opatrenia a obmedzenia, ktoré sú prijímané po celom svete.
  Nový svet, podľa zámeru globalistov je svet, v ktorom moc patrí korporáciám, nie štátom. V takomto usporiadaní nebude miesto pre národné štáty.“

 11. Proti covid-nariadeniam sa búri aj Kanada:

  „Kanadské ozbrojené sily začali vyšetrovanie po tom, ako vojak vyzýva na verejnú neposlušnosť v súvislosti s očkovaním proti koronavírusu“

  https://truth11.com/2020/12/23/canadian-armed-forces-launch-investigation-after-soldier-calls-for-public-disobedience-on-killer-coronavirus-vaccinations/

  23. decembra 2020 Arsenio Toledo

  Skrátený preklad textu:

  (Prírodné Novinky)
  Kanadské ozbrojené sily začali vyšetrovanie po tom, ako jeden z ich vojakov vyzval ostatných príslušníkov ozbrojených síl, aby odolali príkazom na pomoc pri distribúcii vakcín proti koronavírusu (COVID-19) vo Wu-chane.

  Tento konkrétny vojak, známy ako Leslie Kenderesi, hovoril pred davom na anti-lockdown rally na Yonge-Dundas námestí v centre Toronta v sobotu 5. decembra.
  Video z prejavu Kenderesi na rally bolo zverejnené on-line a bolo široko zdieľané na sociálnych sieťach.
  „Žiadam: Armáda, čo práve teraz slúži, vodiči nákladných vozidiel, lekári, inžinieri – neberte tento nezákonný príkaz na distribúciu tejto vakcíny,“ povedal Kenderesi počas rally.
  Kenderesi spochybnil bezpečnosť užívania vakcíny proti koronavírusu. Povedal, že on s najväčšou pravdepodobnosťou nebude brať vakcínu. Nazval ju slovom vrah a povedal: „Nikto nevie, čo táto vakcína urobí s vaším telom.“

  Dav nadšene schválil jeho prejav; fandenie a tlieskanie na konci.

  Zhromaždenie zorganizovala spoločnosť The Line Canada, skupina zameraná na odolávanie tyranii a útlaku a zároveň proti lockdownom a ekonomickým obmedzeniam, ktoré Kanaďanom uvalila vláda pod rúškom pandémie. Oni sú tiež za podporu slobodne si vybrať, či ľudia by mali nosiť masku, alebo nie.

 12. Nezdá sa Vám,že sa niekto snaží sa manipulovať spoločnosť a aj celý svet ???

  • Ja myslím, že normálne zdravému človeku, ktorý používa svoj rozum je to jasné od začiatku. Milióny ľudí zomiera ročne napríklad len od hladu. Nikto im nepomôže. A odrazu sa objaví jeden SPASITEĽ B. Gates a ten chce zachrániť život 7 miliardám ľudí na celom svete. A to takmer nasilu ich chce očkovať. Mne je to podozrivé.

  • Mesijé vopřenej Vo zeď

   To není sen, Davide. To je realita, ve které žijeme celou dobu, nejen během této ko.v.doktríny! 🙁

 13. Mesijé vopřenej Vo zeď

  Je úsměvné číst tuto bezmála rok starou diskuzi 🙂 Jó, kdybychom už tenkrát věděli, kam to zajde (vaxfašizmus, koncentráky v Austrálii pro neočkované, v Izraeli už dávaj 4.dávku, nemocnice mají čím dál víc nakažených s těžším průběhem i přes to, že dostali 3.dávku..) 🙂

Pridajte komentár

*