Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Rusko: Biblická 3. svetová vojna sa blíži – konečná bitka dobra proti zlu


Print Friendly, PDF & Email

Rusko: Biblická 3. svetová vojna sa blíži - konečná bitka dobra proti zlu

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Rusko vydalo naliehavé varovanie ľudstvu: Rýchlo sa blíži Tretia svetová vojna, ktorá bude mať apokalyptický charakter a vyústi do posledného boja medzi dobrom a zlom.

Podľa Dmitrija Medvedeva, podpredsedu Bezpečnostnej rady Ruskej federácie, Tretiu svetovú vojnu rozpútajú západné štáty, ktoré vyprovokujú „vojnu za ukončenie všetkých vojen“ prostredníctvom konfliktu na Ukrajine.

Varovanie prichádza v čase, keď krajiny G7 tento týždeň na summite NATO v litovskom Vilniuse oznámili dodávky ďalších pokročilých zbraní Ukrajine.

Doterajšiu zdržanlivosť Ruska ohľadne dodávok západných zbraní na Ukrajinu si netreba zamieňať za slabosť. Pred februárom 2022 tiež nikto neveril v ruskú inváziu na Ukrajinu, nakoľko dovtedy Rusko na prekračovanie červených čiar Západom a Ukrajinou dlho nijak nereagovalo. Až prišiel 24. február 2022 a Rusko napokon zareagovalo.

„Úplne šialenému Západu sa nepodarilo vymyslieť nič iné. V skutočnosti je to slepá ulička,“ povedal bývalý ruský prezident Medvedev.

„Blíži sa Tretia svetová vojna. Čo to všetko pre nás znamená? My v tom máme jasno. Špeciálna vojenská operácia bude pokračovať s rovnakými cieľmi.“

Britský denník Dailymail.co.uk k téme uvádza:

Biely dom a vláda Veľkej Británie sa vyjadrili nasledovne: „Spoločná deklarácia, od ktorej sa očakáva, že ju podpíšu všetci členovia G7, stanoví, ako budú spojenci podporovať Ukrajinu v nasledujúcich rokoch, aby ukončila vojnu a odstrašila od akéhokoľvek budúceho útoku.“

Britský premiér Rishi Sunak dodal:

„Keďže Ukrajina robí strategický pokrok vo svojej protiofenzíve a degradácia ruských síl začína infikovať Putinovu prednú líniu (poznámka redakcie: nič také sme nepostrehli, britský premiér má asi bujaré sny), zintenzívňujeme naše formálne opatrenia na dlhodobú ochranu Ukrajiny.“

Zelenský však na utorkovom summite NATO úplne zbúral predstieranú jednotu po tom, čo kritizoval spojencov za to, že nedokázali stanoviť pevný časový plán, kedy sa jeho krajina môže pripojiť k aliancii.

Svoje sťažnosti zverejnil na Twitteri, keď povedal, že Ukrajina bude na summite „zastúpená“ – na základe náznakov, že sa tu stretne s americkým prezidentom Joe Bidenom, pričom povedal, že účasť bude o „rešpekte“.

Liečba osteoporózy

„Ale aj Ukrajina si zaslúži rešpekt. Teraz, na ceste do Vilniusu, sme zachytili signály, že o určitom znení sa rokuje bez Ukrajiny. Rád by som zdôraznil, že táto formulácia je o pozvaní stať sa členom NATO, nie o členstve Ukrajiny,“ povedal.

„Je to bezprecedentné a absurdné, keď nie je stanovený žiadny časový rámec ani pre pozvanie, ani pre členstvo Ukrajiny. Súčasne sa pridáva vágna formulácia o „podmienkach“ aj pre pozvanie Ukrajiny,“ pokračoval Zelenský.

„To znamená, že sa ponecháva príležitosť vyjednať členstvo Ukrajiny v NATO pri rokovaniach s Ruskom. A pre Rusko to znamená motiváciu pokračovať v terore,“ dodal Zelenský.

Medvedev varoval pred jadrovou vojnou

Minulý týždeň Medvedev tvrdil, že Západ musí prestať odporovať ruskej operácii na Ukrajine – inak bude čeliť jadrovej vojne, epidémiám a hladomoru, ktoré môžu vyhladiť milióny ľudí.

Ďalej povedal, že Putin neprijme žiadne riešenie okrem totálnej porážky (bezpodmienečnej kapitulácie) alebo „zničenia“ Ukrajiny.

„Nemusíte byť vizionárom, aby ste pochopili, že fáza konfrontácie bude veľmi dlhá,“ povedal Medvedev, ktorý je teraz zástupcom šéfa Bezpečnostnej rady Ruskej federácie.

„Konfrontácia môže trvať desaťročia. Jedným zo spôsobov, ako to vyriešiť, je Tretia svetová vojna. Je to však zjavne zlé, pretože víťazi vôbec nemajú zaručený ďalší blahobyt, ako tomu bolo po predchádzajúcich svetových vojnách. S najväčšou pravdepodobnosťou jednoducho nebudú žiadni víťazi.“

Vyzval tiež, aby Rusko prerušilo diplomatické vzťahy s Veľkou Britániou a ďalšími krajinami, ktoré stoja na strane Kyjeva.

„Bolo by lepšie dočasne prerušiť diplomatické vzťahy s Fínskom a podobnými krajinami (ako je Poľsko, pobaltské štáty a, samozrejme, Veľká Británia), alebo aspoň na chvíľu znížiť úroveň týchto vzťahov.“

Záver

Medvedev sa zrejme snaží dostať do pozície, aby sa mohol vrátiť do Kremľa, ak Putin nebude znova kandidovať alebo bude príliš chorý na to, aby zostal pri moci.

Medvedev bol prezidentom Ruska v rokoch 2008 až 2012 a tiež je najdlhšie slúžiacim postkomunistickým premiérom v krajine.

Stop Candida

Autor: Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. redakcia,
  článok je o hovne, kvalita o hovne, informačná hodnota nulová.
  Radšej takéto články nedávajte

  s úctou k Vašej námahe a snahám

  • Nechápu, že zbytočným strašením nahrávajú satanovi

   • Kto je Satan, ako vyzerá, akú ma adresu trvalého bydliska?

    • Dobrá otázka, názor; to by zaujímalo aj mňa. A čím sa v súčasnosti táto neurčitá kontradiktorická bytosť taoberá.

    • TonySatira

     Satan nemá trvalou adresu, ale Antikrist má možná v Kyjevě, myslím W.Zelenského

   • .uj bratranec pracoval za Kadafiho v Libyi
    Rikaval MI vysoka zivotni uroven vyvinyty zavlazovab
    Ci system kanaly
    Vse znivene …spojenci…. chtel Jen platny za naftu
    Za to trest SMRTI

  • Jaromír Jaroslav

   Zato, že ty si sprostý= nevzdelaný, neznamená že aj my sme. Končí sa 5.vek Slnka, a aj Kali- juga, plus Anno Magnus. Židia riadia Chod a Cestu Nebies medzi politikmi na Zemi…Teraz bude vyhladená biela rasa ako predtým Červený Indiáni a Čierny Olmékovia….Čína a Žltá rasa zavládne budúcemu, Zlatému veku Slnka. Prerodenie slnka je utrpením na Zemi, po 7 rokov, páľav…A tak nás židia odfajčia cez nukleárny záver proxy vojny na Ukrajine.Rusko zone USAtana, ktorý zasiahne Rusko odvetou…A Európa medzi bude zničená, ako Severná Amerika.Zničené bude aj Európske Rusko…No najviac bielych prežije v Rusku…A tento kolotoč rás vládnucich každému Veku Slnka je striktne utajovaný…Preto židia uchvátili moc nad oboma pólmi sveta, a sú okolo Rus.Putina ktorého kontrolujú ako sionisti Bidena…

 2. Tento scenár je starý, už ideme podľa nového a konštruktívneho, tak prečo vy stále visíte na tom deštruktívnom? Chcete to snáď takto? Spamätajte sa a urobte konečne správnu voľbu na podporu toho, čo je správne a propagujte Nový vek.

 3. Medvedev je idiot a podpindusník Západu!
  Biblická vojna? Takže židobiblická, takže židovská – v záujme židov! To sú tak jednoduché kody!

  • Franta Záruba

   Plně s vámi souhlasím.Snad již na něj taky dojde.

  • Prečo si myslíte, že Medvedev je podpindos? Ak by bol prezident on, tak podľa jeho rečí by už Ukrajinu 5x prevalcoval sprava doľava a zhora dole, Veľká Británia by bola pomocou Poseidona celá pod vodou a vojenské základne, letiská a muničné sklady vo východnej a strednej Európe by boli už len prach a popol.

   • Redakcia, to akože fakt si myslíte, že Medvedev – ak by bol v t.č. pri moci – tak by zrovnal pod vodu UK, atd ?

    Bože, dúfam, že nie je Slovák tak sprostý, aby uveril tomu, čo tu dnes píšete..

    • My si nič nemyslíme, len vychádzame z jeho rečí. Nevieme, či Medvedevove prejavy sledujete, ale z ruských predstaviteľov má ich jednoznačne najradikálnejšie.

     • Jasné! A Vás – ako redakciu – vôbec nenapadlo, že súčasnou úlohou Medvedeva v jeho pozícií je práve – mediálna vojenská (propagandistická) činnosť, ktorú má povolenú z tzv. Vyšších úrovní Kremla.
      To, že niečo Medvedev – zažvaní – nemusí znamenať – reálne – veľmi veľa.
      Ale ako hovorím – všetko je dynamické a len Boh vie – čo bude..

      P.S. Inak držím palce pri Vaše ďalšej mediálnej činnosti. Za seba hovorím, že som rada – že tu STE!

     • .
      Ste veľmi naivní, keď veríte rečiam Medvedeva.
      .
      Už ste zabudli ako podrazil Putina,
      tým že dal súhlas na bezletovú zónu nad Líbyou ???
      .

     • Západ vtedy oklamal Rusko. Bezletová zóna mala byť bezletová zóna, nie že lietadlá NATO pritom vybombardovali Líbyu do doby kamennej. Rusko sa viackrát vyjadrilo, že bolo oklamané a keby vedelo, čo NATO myslí pod „bezletovou zónou“, tak by s ňou nikdy nesúhlasilo. Netreba zabúdať, že aj keď vtedy Putin nebol prezident, bol predseda vlády a stále mal vplyv aj na Medvedeva.

     • Veď práve! Jeho úlohou je zatiahnť Rusko do konfliktu s NATO! Detto Žirinovský – ten už chvalabohu nie je! To sú záujmy vojensko-priemyslového komplexu!

      Kazetová munícia už je na Ukrajine!
      Existuje názor, že na Ukrajine prebieha likvidácia zbraní starej generácie a toto je lacnejšie ako ich demontáž a likvidácia-recyklácia.

     • Vsude jsem se setkal s dobrymi lidmi cestovat zit pracovat USA pobyty dlouhodobe
      7x dlouhodobe pobyty Izrael rusko /2016 vykradena zbidacena ukrajina moldavie podkarpatska rus ubohost mukacevo uzhorod at nam to vrati take ZELENSKYYIY /

      Dale Recko ostrovy Cyprus kreta

    • Západ si spravil z Ruska nepriateľa. Nemôže preto čakať priateľské kroky. Eskalácia konfliktu zo západu vyvolá reakciu až do bodu, odkial nebude návratu. To je úplne reálne. Zodpovedný bude západ.

     • Ako vzdy I s rozbitim a vykradenim CSFR pres jejich figurky vzdelane v Oxfordu.

    • čo je na tom nelogického, jadrové krajiny neprehrávajú vojny, prehra cely svet

    • Preco slovensko brali k sobe dalsi CIGANY kteri povedali ze su UKRAJINCI a to I z grecka rumunska kde cigani nedostavaji zadne podpory
     Madari pred tim zavreli hranice.

   • Medvedev je trdlo utárané, ktoré si takto dvíha preferencie u tej agresívnejšej časti ruskej populácie. On je niečo ako ruský Johnson. Proste to čo hovorí vôbec netreba brať vážne.

   • Ved Medvedev bol pri moci (prezident) ked zvrhli Janukovica a ani prstom nehol, aby mu pomohol. Stacilo vtedy vyslat 500 vojakov a udrzal by sa. Medvedev je 100% podpindos.

   • Medvedev je podpindos jak víno. A pozor na to keď on povie, že niekto niečo povedal.
    Podobný manipulátor je aj Peskov, ktorý niekedy hovorí o V.V.Putinovi, že niečo povedal a V.V.Putin sa vzápätí nestačí čudovať kto Peskovovi nariadil tliachať také bludy. Ďalšia vec je, že Medvedev by kľudne bombardoval na padrť okrajinu – mestá a všetko čo sa dá na príkaz Západu – veď to je Ruské územie a on neslúži Rusku ale Západu.

  • Trafil si klinec po hlavičke. Ľudia sa stále obracajú k „duchovným“ zvratkom abrahámovských náboženstiev.

  • Rozlisujme zidy 13 …rodu…
   Chazary chocolate askenacis
   Rotshildovce atd
   Pak Satanisty NSP

 4. Bude mať Matovič vo voľbách 2023 až 30%?

  Šíria sa zákulisné informácie, že Matovičovi sa podarilo cez Polláka získať vajdov už z 2 tretín osád. A do konca septembra má získať zvyšnú tretinu. Dohodnúť si vajdu znamená, že celá osada nakluše voliť, všetci do nohy. A koľko máme cigánov na Slovensku – 500 000? Zabudnite. To je údaj z roku 2010. Dnes ich je okolo 850 000. Z toho dajme tomu 700 000 vo veku 18 rokov a viac. A tí sa vraj masívne chystajú voliť Matoviča.
  Počítajme teda. Ak príde gójov, pardon gádžov len 50% a cigáni prídu všetci, činí to 30% pre Matoviča.

  A čím ich Matovič tak učaroval, že si pôjdu nohy dolámať, aby ho šli voliť? Tí hlúpejší (iq pod 80) ho budú voliť preto, lebo veria, že im dá 500 eur. Tí múdrejší (iq nad 80) ho budú voliť preto, lebo najviac ponížil a trápil gádžov, v čase plandémie 2020-22. A gádžov predsa bytostne nenávidia, aj keď z ich peňazí žijú.

  AK sú tieto informácie pravdivé, čaká nás znovuzrodenie toho psychopatického démona, ktorý nás so svojim diabolským úškrnom bude opäť trýzniť a rozvracať našu krajinu. Prosím vás ľudia, nehoďte na to bobek. Voľte ten Smer, Republiku, SNS – aj keď nie sú nič úžasné, ale nedopusťte zánik Slovenska. Príďte, prosím.

  • Nestrašte! V takom prípade by nás mohli zachrániť už len Gabčík a Kubiš. Pravdepodobne by došlo k občianskej vojne. Sami by sme vybrali zo sklepa lopaty a tiahli na Bastilu.

   • Gabčík a Kubiš boli cvičení v Anglicku spojencami. Nebola to žiadna spontänna akcia! A este aj spackaná! Zasekol sa samopal a Heydricha zabila až sekundárna infekcia po výbuchu granátu pod autom, keď mu do zadnice išla výplň sedadla.

    Odmenou za túto spackanú akciu bolo vypälenie obcí nacistami. Neviem doteraz o čo spojencom šlo, ale som presvedčený že G a K na to naviedli.

   • Už je neskoro…

    • Seneca,
     z pohľadu Večnosti etc. Vesmíru – NIKDY nie je neskoro..
     Dajme tomu šancu!

     • ajša

      To je jasné, mal som na mysli súčasný level matrixu a aj to len SK. A Jadrovku nezačnú, lebo ako by si užili tie miliardy, jachty, ostrovy, načo by to robili. To je len divadlo a energiu, ktorú potrebujú súkať do priestoru, aby sa ľudia náhodou neprestali báť a mať čas iné frekvencie, rezonancie vytvárať.

      Ak niekto začne jadrovku, tak skôr kdesik stredný východ, alahu agbar čo vykrikujú. To sú fanataci. Chudáci nemajú čo stratiť a ešte k tomu pojdu rovno k alahovi a zeme zasnúbenej…

      Miliardári majú svoje miliardy a haciendy a potomkov a budú riskovať ?Ani náhodou, a nemá na nich ani pozemská spravodlivosť. Biele kone čo sa o nich všade píše, Tí možno, ak nie dvojníci, alebo trojníci. Ale tí čo to skutočne riadia, ani nevieme presne kto. Pár krát sa to sem tam objavilo, ale nikomu to aj tak nič nehovorí tie mená. Úplne im stačia užitoční idioti, ako na SK a všade inde.

      Je to bravúrna hra a Stvoriteľ má času dosť…tam neni neskoro nikdy…všetci tam raz dôjdeme, aj keď to môže trvať aj večnosť ?!?!

      A môžem byť vedle, jak ta jedle…

   • To byl nejhorsi krok historie
    Francouska revoluce Napoleonske valky
    NAPOLEON mel zacit o 2 hod drive bitvu u Waoterloo.
    Dnes by I v USA se mluvilo francousky atd….

    To byla depopulace Francie podobne jako idiotske Husitske valky 30 leta v Ceskych zemich
    Preco Martin Cak nepomohl Premyslovi Otakarovi 2 na Moravskem poli dnrs jsme mohli byt VELKOMORAVSKA RISA

   • Redakcia nemazte .a tolko
    V NYC som sponzoroval podporoval studenyskou mefzinarodnu vymenu devcata z Bratislavy vetsinou lekarky
    Pracoval jsem az 90 hod tydne a dievcata MI drzaly superdomacnost
    Chodily na prednasky NYUniversity Columbia seminare prednasky charitativni vedecke spolky s doucemim US standart English.
    Boly to ozaj pekne casy
    Brava jsem je na plaze Atlantiku na chat lyzovani s kulturou Jen jak je ve svetove metropoli NYC

    2 z nich maji domky a ordinace v Praze dental leceni cukrovky2
    Mam z nich radost

    • Už sme vám minule povedali, že máte otrasný pravopis a vaše príspevky sú doslova nečitateľné. Ak si nedáte ani tú námahu, aby boli vaše komentáre zrozumiteľné pre ostatných čitateľov, tak my ich nebudeme uverejňovať. Teraz nehovoríme o interpunkčných znamienkach alebo gramatike. Hovoríme o takej vysokej miere preklepov, že komentáre sú obsahovo nezrozumiteľné.

     • holistický prístup

      Je to pán vo vyššom veku, ktorý dlho nemal kontakt s rodnou rečou – čítaním článkov v rodnej reči a prispievaním do diskusií tento deficit nahrádza. Tož tak … a teraz sa rozhodnite.

     • Lenže ten pán niekedy k jednému článku dá aj 20 nečitateľných dlhých komentárov a ostatní čitatelia, keď sa tým majú prehrýzať, tak nevedia, či to je nejaká spam bomba, ktorej účelom je zneprehľadniť diskusiu alebo či to je úroveň diskusie na tejto stránke. Nečitateľná diskusia je v podstate strašiakom, ktorý ostatných odstraší. A na naše vysvetlenia ten pán nereaguje. Najprv sme postupovali tak, že komentáre, ktoré nedávali zmysel, sme mazali a tie, ktoré nejaký zmysel dávali, sme púšťali. Lenže keď je tam 20 dlhých komentárov, tak my tiež nemáme 2 hodiny každý deň tráviť čas iba čítaním a triedením jeho tvorby. Ak ani po viacerých výzvach sa situácia u toho pána nemenila, začali sme blokovať všetky jeho komentáre.

  • Nič v zlom, ale len taká úvaha.

   A prečo sa im tak fasa darí, za koho vlád sa im stavali domy, platí sa im za to, že sa množia. Kto im platí ten ich život ? Kto platil a platí politikov, čo im dávajú Naše, Vaše príspevky, akože dane. A kto si ich akože zvolil ? Ten ktorý v živote krížom slamu nepreložil bude mať dôchodok vypočítaný z priemernej mzdy. A politici majú tiež dobré priemery. A že boli pracovití a vidieť za nimi hodnoty. A sa narobili v živote teda asi. Česť výnimkám. Jano Kelňa a aj toho si kúpili. Ale „pozitívum“ je, že za chvíľu nebude na dôchodky, ani na sociálky. A potom začne šaráda, a hladný sýtemu neverí.

   Je to zábavné sledovať, ako paraziti bravúrne parazitujú. A ľudkovia stále živia svojich otrokárov, svojich dozorcov, čo ich majú chrániť…dokedy ? Dokedy nepochopia…a nezmenia.

   Minulosť ale dobehne každého…

   Bude to teraz zase ale troška ináč, dosť ináč, tak akosi do kolečka dokola…a hra pôjde ďalej, tak trochu od znova.

   Časy sa menia a zajtra dovidenia.

  • Volebná korupcia (Trestný zákon)
   (1) Kto priamo alebo cez sprostredkovateľa poskytne, ponúkne alebo sľúbi úplatok tomu, kto má právo voliť, zúčastniť sa na referende alebo na ľudovom hlasovaní o odvolaní prezidenta Slovenskej republiky, aby

   a) volil alebo hlasoval určitým spôsobom,

   b) nevolil alebo nehlasoval určitým spôsobom,

   c) nevolil alebo nehlasoval vôbec, alebo

   d) sa nezúčastnil volieb, referenda alebo ľudového hlasovania o odvolaní prezidenta Slovenskej republiky, alebo z tohto dôvodu priamo alebo cez sprostredkovateľa poskytne, ponúkne alebo sľúbi úplatok inej osobe,

   potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

   (2) Kto v súvislosti s výkonom práva voliť, zúčastniť sa na referende alebo na ľudovom hlasovaní o odvolaní prezidenta Slovenskej republiky priamo alebo cez sprostredkovateľa pre seba alebo inú osobu prijme, žiada alebo si dá sľúbiť úplatok, aby

   a) volil alebo hlasoval určitým spôsobom,

   b) nevolil alebo nehlasoval určitým spôsobom,

   c) nevolil alebo nehlasoval vôbec, alebo

   d) sa nezúčastnil volieb, referenda alebo ľudového hlasovania o odvolaní prezidenta Slovenskej republiky,

   potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.

   (3) Odňatím slobody na jeden rok až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

   a) závažnejším spôsobom konania,

   b) ako verejný činiteľ,

   c) na chránenej osobe, alebo

   d) verejne.
   Zdrojový zákon
   Zákon č. 300/2005 (Trestný zákon)
   § 336a
   ———————————————————–
   To je tak smiešny postih – že prečo by to niekto neriskol! Skôr vás chytia pytlačiť na rybách a odseriete si viac – navyše tam vám to dokážu – toto by bolo problematické.
   Rečnícka otázka – cigánske osady – alebo Matovič! Lebo zdrojom zla je Matovič! Takže Gabčík a Kubiš – AK 47 sa nezasekne ani v blate! Zaseknúť sa môže len nerozhodný.

  • Koľkopercentnú máme záruku, že voľby nebudú zmanipulované? V okolitých krajinách k tomu došlo už neraz.

   • Aj to je lepšie ako nič, alebo inak – všetko sa počíta, čo dokáže bez podvodu volebné hlasy – spočítať!!

    Aplikáciu a webstránku kontrolavolieb.sk vyvinul syn exprezidenta policajného zboru Milana Lučanského – Adam a aktuálne kandiduje do parlamentu na otvorenej kandidátke SNS.
    Sám vyvinul aplikáciu, ktorá dokáže kontrolovať voľby.
    Dodal, že ľudia, ktorí budú členmi komisií, sa budú môcť počas volieb prihlásiť do aplikácie a odosielať fotografie zápisníc. Aplikácia následne zápisnicu vyhodnotí a spočíta hlasy. Po skončení volieb tak bude možné porovnať získané výsledky s oficiálnymi výsledkami volieb.
    Cieľom projektu je podľa Danka v čo najväčšej miere zamedziť tomu, ak by niekto chcel v nadchádzajúcich voľbách podvádzať. “Nenecháme nič na náhodu,” vyhlásil Danko.

    https://www.hlavnespravy.sk/danko-predstavil-aplikaciu-na-kontrolu-scitavania-hlasov-nenechame-nic-na-nahodu/3200992

    P.S. Určite nemám veľkú dôveru pri sčítavaní volebných hlasov, ktoré prídu zo zahraničia.. I v tomto prípade by mala byť nastavená nejaká paralerná kontrola.

    • Problém vidím v inom, ajša.
     Aj Trumpova volebná výhra nad Bidenom bola jasná odzačiatku: Usvedčujúce kamerové záznamy. Odhalený dlhodobý podvodný Dominion preklápajúci volebné hlasy. Dosvedčujúce Trumpove lístky opatrené vodoznakom… A koho – aj napriek rozsiahlym usvedčujúcim dôkazom – usadili „mocní“ do kresla a sedí tam dodnes? Ani tieto, dávno naplánované podvody nezabudli uviesť v ich žido-sionskej biblii: „Lós sa hádže do lona, ale každé rozhodnutie závisí od Hospodina. (Príslovia 16:33)“
     Aj kto vyhrá športku, alebo dobre a správne natipuje športové zápasy – nič nie je mimo božiu vôľu a jeho rozhodnutie:
     „Boh všetko naplánoval od prvého dňa stvorenia zeme, až po jej posledný deň. Jeho rada, teda jeho nariadenie je sväté a záväzné, nikto mu ho nemôže prekaziť, alebo zastaviť. Napriek tomu, že Boh nám necháva slobodné rozhodovanie, Jeho rozhodovanie ďaleko naše prevyšuje, a keď sa pre niečo rozhodne, to aj vykoná. Lebo Hospodin mocností rozhodol; kto to zruší? Jeho ruka je vystretá; kto ju odvráti? (Izaiáš 14:27). Všetko, čo sa páči Hospodinovi, činí na nebi aj na zemi, v moriach a všetkých hlbinách. (Žalmy 135:6).“

     No a čo nám odkázal mimozemský Pravý Ježiš, ktorý bol učením v opozícii pozemského žido-sionského krista, tesa ten Ježiš, ktorý je v biblii označovaný aj ako antikrist)?
     „Vtedy povedal Ježiš Židom, ktorí mu uverili: Keď vy zostanete v mojom slove, v pravde ste mojimi učeníkmi a poznáte pravdu, a pravda vás vyslobodí.“

     Záver: Biblia je zmiešanina Pravdy so Lžou a z nej si evidentne vzali príklad aj naše masmédiá. Zostáva nám iba jediné: zachovať kľud a rozvahu, neosočovať sa medzi sebou navzájom a riadiť sa starým známym „dôveruj, ale preveruj“. My na Bádateľovi Pravdu hľadáme, celú ju zatiaľ nepoznáme, no postupne sa k nej dopracujeme úplne, o tom nepochybujem. Ona už teraz sa každým dňom viac a viac odhaľuje a čo nevidieť zvíťazí úplne. Spojme naše sily – a vydržme to!

     • Hovoríte o dvoch rozdielnych veciach!
      1/ Zmanipulované voľby = zmanipulovaní voliči!
      2/ Sfalšované voľby = sfalšované volebné hlasy!

      Problém spočíva v tom, že je to aj aj! To, čo nedosiahnu manipuláciou s voličmi /médiami, emg vysielačmi/ – dotiahnu sfalšovaním volebných hlasov /IT – Eset napr./. Toto všetko sú technológie! Lenže bežní ľudia nemienia kontrolovať tieto technológie – oni budú blbci radšej kontrolovať sčítacie hárky! Ale nikto kto kontroluje sčítacie hárky vo svojom volebnom okrsku – nemá vlyv na kontrolu vo všetkých okrskoch!

      Z tohto treba vychádzať. Treba odstrániť vplyv médií – nech si strany riešia komunikáciu po svojom! Žijem na južom Slovensku – v živote ma tu neoslovila akože slovenská strana – žiadna SNS, žiaden Kotleba, žiaden Smer!
      Generálne nemám možnosť sledovať sčítanie hlasov – nie som hacker. Ani vo volebnej miestnosti nedokážem kontrolovať každú fajku, ktorú urobí tá baba čo sčítava! Skrátim.

      Existuje synergizmus pôsobenia. Teda – existuje aj synergizmus kontroly. Systém dokáže synergicky kontrolovať jednotlivca, ale jednotlivec nedokáže synergicky kontrolovať systém. To dokáže len kupina jednotivcov. Takže musela by vzniknúť skupina, ktorá kontroluje médiá a technológie ovládania mysle. Máme?
      Musela by existovať skupina, ktorá by kontrolovala tok dát – len tú by zároveň obvinili, že môže zasahovať a meniť tok dát. Eset nikto neobviňuje zo zasahovania do toku dát – prečo?

      Veci prebiehajúce vo volebných miestnostiach by sa dali /kontrola/ ovlyvniť žrebom – lenže len málo ľudí je ochotných ísť do komisie – ak tak za úplatu. Čiže – niečo je tu – synergicky – špatne!

     • holistický prístup

      Maroš,

      tzv. „voľby“ sú tiež len „technológia“ – egregor jezuitov. … už vieš, ako s tým naložíš.

  • Matovič sa potrebuje hlavne dostať do parlamentu, kde sa bude znovu oháňať letákmi a predvádzať to svoje teátro. Na víťazstvo už nemá, ale správa sa akoby neexistovala história jeho vládnutia, jeho atómovky, ale hlavne ako zadĺžil náš štát. To by dokázal každý blbec napožičiavať si a potom rozdávať, robiť lotérie, robiť si predvolebnú kampaň a to posledné čo mu našťastie neprešlo 500€ za voľby, ale má teraz Fiat 500-vky ten protikorupčník, ktoré zrejme oblepí heslami typu Fico-mafia a podobne.

  • Uz sa nikde na svete nevoli,ale selektuje,obycajne zostanu dvaja: cert,alebo diabol,no a este su tuna tie zazracne masiny,takze: uz je pozde,mily Drozde,inac Slovensko zanikne aj bez toho blazna

 5. ……..ak zdieľate so SATANOM jeho plány len posilňujete túto zatiaľ len možnosť. Každodenné strašenie počnúc covidom a končeje nukleárnym armagedonom má vyvolať u ľudstva STRACH a ten ako všetci dobre vieme živý tieto neľudské entity + vytvára u konkrétneho typu ľudí rôzne nevyliečiteľné choroby! Taký je plán.
  Pokiaľ sa dá treba byť naladený v čo najvyššej frekvencii – > láska, porozumenie, priateľstvo.
  Presný opak -> nízke frekvencie vytvárajú posadnuté osoby diablom – závisť, nenávisť, zvrátenosť………a ďalšie, všetko čo momentálne obsahuje slovenský parlament ( bohužiaľ najvyšší zákonodarný zbor SR)

 6. Heslo Vojna na ukončenie všetkých vojen je asi ako heslo Sexom za panenstvo!
  Už mená britského premiéra a mnohých starostov britských veľkých miest poukazujú na to, ako silno je západ “rozpadnutý a zdegenerovaný”.
  Povedzte meno ruského prezidenta, a viete o akú krajinu ide. Povedzte meno britského premiéra a myslíte si že ste niekde v Ázii…

 7. Na margo Medvedeva – stačí si sem tam vypočuť Pjakina a máte zhruba obraz toho čo sa v Rusku deje. Medvedev je predsa “odstavený” prezident – asi ako Matovič odstavený premiér. Je urazený. Medvedev NIKDY nebojoval za Rusko, je jasný podpindos. A súhlasím s komentárami tu v diskusii, ktoré presne odhadli jeho úlohu ktorú vykonáva na mediálnom poli.
  Strom poznáš po ovocí. To, že má Medvedev plamenné reči nič neznamená. Resp. znamená. Ale nie prvoplánovo.

  • Je to tak ako píšete. Podľa toho čo hovorí V.V.Pjakin tak tých prozápadných podpindosníkov je v Rusku veľa. Tých elitných nieje veľa ale sedia na tých najvyšších postoch. Ale tých neelitných – všelijakej prozápadnej hávede – ktorá má nejakú tú funkciu v spoločnosti – tak tých je vraj niečo pod dva milióny. Raz na „Proudu národní hrdosti“ to kvantifikoval jeden analytik. Je tomu cca rok, nepamätám ako sa volal, musel by som to nájsť. A nejde len o prozápadných podpindosníkov ale aj provýchodných – pročínskych.
   Aj u nás na Slovensku je toho pravicového/liberálneho protiruského planktonu čo má nejakú tú riadiacu či verejnú funkciu neúrekom – je toho more.
   Už len môj bývalý majster v práci, obvodný lekár aj so sestrou či predavači v predajniach so symbolikou fašizmu (vankúše, plagáty s logami nočníka n a pod.).
   Keď sa spýtam takého predávača či to tam musí mať tak je okamžite rozzúrený ako býk v aréne a navždy si ma zapamätá – čo sa mi už stalo.

 8. svatoslav butora

  Na meetingu NATO tz. na hellowenovej párty USA a spol. bolo Svetu Ľudí ukázané, že vojna na území Ukrajiny je riadená všetkými, ktorí na tejto upírskej NATO-párty a tými, ktorí toto dívadlo zorganizovali a majú a nosia kravaty… Ukrajina Je ich a nimi dlho pripravované bojisko za uchvátenie moci nad Ruskom a nad celým Svetom Ľudí.
  Zelenský, ktorý vystupuje v zelenom kostýmčeku šaša bez kravaty si mohol uvedomiť, že ku kravaťákom nepatrí a že sa nejedná o „ochranu Ukrajiny“ pred ruskou „agresiou“ ale že celá jeho nazi-šaráda pod velením kravaťákov z nazi-USA a nazi-EU je v starostlivých rukách kravaťákov Západu…a že on – Zelenský – medzi nimi nemá čo hľadať a že ako šašo svoju úlohu dohral.
  Teraz by mohol aspoň trošku odčiniť to, čo spáchal na ľude Ukrajiny a Ruska a otočiť silu vojnovej mašinérie Ukrajiny proti kravaťákom Západu a celej ich darebáckej prítomnosti na Ukrajine. Týmto otočením „ostria meča“ proti darebáckym sponzorom a majiteľom vojny na Ukrajine by sa aj on aj zostatok ukrajinského obyvateľstva zachránil pred zničením a súčasne by bol významne narušený celý mýtus o charaktere kravaťákmi Západu organizovanej III.sv.vojny v mene akože „ochrany demokracie a slobody Ukrajiny“. Týmto počinom by Zelenský a spol. mohol zachrániť aj seba aj Svet Ľudí a tiež aj Ukrajinu pred následkami III.sv.vojny, ktorá by touto jeho (ich) akciou neumožnila helloweenovú akciu gangu kravaťákov Západu naštartovať. On (Zelenský) a jeho družiníci musia jednať rýchlo a ihneď a otočiť zbrane proti sponzorom III.sv.vojny a spojiť sily s Ruskou Federáciou proti týmto nepriateľom ľudstva, ktorí sú maskovaní „demokraciou“ a dolármi a falošnými úsmevmi a…kravatami.

  • Žid Zelenský – tovariš – týmto židom kravaťákom – majstrom – slúži – takže akože k ním nepatrí? Ešte dostane židonobelovu cenu mieru! Keď za kravaťákov ukončí konflikt – aby si oni zachovali „tvár“! Koniec koncov – ľudia ho zvolili, lebo sľúbil, že ukončí vojnu na Ukrajine – no tak to nakoniec splní! Až bude po všetkom – keď sa Slovania navzájom vybijú! Pyrhovo víťazstvo – kto to vymyslel?

   • svatoslav butora

    Ono to „oné“ čo sa nazýva a funguje ako ŽIVOT nie len o židoch. Je to aj o obsahu myšlienkového zázemia, ktoré tvorí ľudský a nielen zvierací pohľad na životné procesy a myšlienkové procesy, ktoré obsahujú aj niečo iné ako vnímanie živých bytostí ako korisť. Preto aj moje a naše ľudské myšlienkové zázemie odmieta podrobiť sa zvieraciemu pohľadu na ľudský život, aký nám presentujú ľudsko-zversky (ne)mysliace zvery v NATO a v tzv.EU a vo všetkých vládach slúžiacich neľudskému zverskému systému vlády v USA a nad USA a ľudsko-zvieracím elementom v OSN a WHO a WEF. Slovania aj Anglosasi aj mohamedáni aj Židia a tiež aj čierni a bieli a iní mysliaci ľudia by medzi sebou žili a mohli žiť v mierovom vyrovnane fungujúcom systéme medziľudských vzťahov, keby to nenarušoval Svetovládny Globalistický Generátor Sveta Kapitálu, ktorý je ovládaný Gangom Svetovládnych Darebákov z Vlády USA a nad USA. Život nie je len o Židoch. To si z nich urobil nástroj tentoi USA-Gang podobne ako si urobili nástroj z nazi-Ukrajiny a zo Zelenského. Verím, že v Zelenskom a jeho chasníkoch zostala kvapka rozumu a ľudskosti a že sa obráti proti tým, ktorí si z neho a z nebohej Ukrajiny urobili nástroj proti Svetu Ľudí.

  • co mozes ocakavat od zida-co hra s penisom na klaviry

 9. Už ma neraz napadlo a nevzťahuje sa to iba na tento portál, či strašenie ľudí nie je cielené (o tom nakoniec nepochybujem) v záujme vyšších cieľov svetových elít. Mnoho médií tomu slúži, resp. je podchytených.

 10. Vojnu proti ľudstvu neobídeš nejakými vibráciami! Aj tí, ktorí cestovali do koncentrákov sa utešovali! Na bitúnku to funguje tak, že najprv vyplašené zvieratá /pach smrti!/ pošlú pod vlažnú vodu aby sa upokojili, lebo mäso plné adrenalínu nie je kvalitné, a potom šup – na skĺzavku – prekvapko – elektrické kliešte!

  Choďte už všetci s týmito vibráciami do riti! Ide nám o život! Zrušme alternatvu aby sme umreli veselí!

  „Ocitol sa na pokraji smrti! Invalid Štefan (60) z Veľkých Chyndíc (okr. Nitra) nedokázal splácať pôžičku, ktorú si zobral v čase, keď sa staral o ťažko chorého otca. Kúpil za ňu palety na kúrenie a plienky. Otec zomrel a invalidný dôchodca nedokázal splácať dlh. Exekútorka mu zablokovala účet a Štefan sa ocitol na prahu smrti, bez akéhokoľvek príjmu… “
  https://www.cas.sk/clanok/2820079/invalidovi-stefanovi-exekutorka-zablokovala-ucet-na-den-som-mal-len-krajec-chleba-nahnevane-slova-starostu/
  ————————————–
  A prečo to? Lebo ten Štefan nevedel, že môže vibrovať!
  Choďte už s týmito ezoterickými sračkami do riti!

 11. Putin je rovnaká figúrka v rukách židákov a globalistov,ako aj väčšina svetových politikov.Nie je taký mocný,ako si mnohí myslia.Tiež niekomu vďačí za svoje postavenie…

 12. Takové články ani nepouštějte mezi lidi ! Jen je to tráví . Je tam nějaké jiné mírové řešení krize ? Nejste taky přisluhovači globalistů a zaprodaných šmejdů jako jsou Soros , Rotschild , Rockefeller a Gates ? Takové články jsou na prd !

 13. VESMÍR A ZEMI BŮH ROZBÍT NENECHÁ – SKONČÍ SE ZLEM NAVŽDY –
  3. SVĚTOVÁ – ATOMOVÁ VÁLKA NEBUDE. A má vždycky pravdu. Poznáváme pravdy přímo z Bible
  MÁM JEDNU RADOSTNOU ZPRÁVU – A TO – ŽE BŮH ZEMI OCHRÁNÍ , NENECHÁ JI ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ ROZBÍT, ANI BOMBOU, ANI OHNĚM – JE HODNĚ TEXTŮ PŘÍMO V BIBLI – CITÁTŮ, ŽE ZEMI NESTVOŘIL NAPRÁZDNO, ALE PRO LIDI, KTEŘÍ BOHA MILUJÍ A RESPEKTUJÍ – BUDE TO TAK, JAK BYLO JEHO PRVNÍM PŘÁNÍM A PLÁNEM PO STVOŘENÍ SVĚTA – LIDÉ BUDOU ŽÍT OPĚT VE ZDRAVÍ, BEZ NEMOCÍ, BEZ BOLESTÍ, A DOKONCE BEZ SMRTI NA DOKONALÉ ZEMI, V LÁSCE, DOKONCE I V DOBRÉM VZTAHU K SOBĚ I S PŘÍRODOU A ZVÍŘÁTKY, PROTOŽE I ONA BUDOU MÍRUMILOVNÁ . DOKONCE PŘIPRAVIL NOVOU VLÁDU A TO DOKONALOU, MOUDROU, LASKAVOU VLÁDU A TO JEŽÍŠE KRISTA. TEN TU MOC DOSTAL PO SVÉM VZKŘÍŠENÍ VE VESMÍRU A NAVÍC DOSTAL JAKO ODMĚNU NESMRTELNOST A TU NIKDO JINÝ NA SVĚTĚ NEMÁ – ANI JI OD BOHA NIKDO JINÝ NEDOSTAL.¨
  Sledujeme-li proroctví, tak se už všechna splnila – toto je poslední. ANO – BUDE SOUD TOHOTO SVĚTA A ZLO BUDE ODSTRANĚNO. Proto je třeba, poznávat pravdy z Bible, je dobré to sledovat a dát si pozor, abychom nebyli svedeni tak – jak existují lákadla ve světě, je to kariéra, moc a sláva a bohatství atd. I když toho člověk dosáhne – tak ŽIVOT ANI ZDRAVÍ si nekoupí. Protože život i zdraví není za peníze – je to dar od Boha a to ZDARMA – pouze za respekt, úctu a lásku vůči Bohu. Tak jak učil Ježíš Kristus – hlavním tématem je, že už velmi brzy přijde Boží království, tak jak učil apoštoly o to modlit – ve známé modlitbě OTČE NÁŠ. A tak jak je prorokováno, a proč přišel J. Kristu na zem, a přijde znovu – duchovně – bude soudit svět – odstraní všechno zlo a nenávist, i špatnosti co se dějí – bude to už brzo – dožijeme se toho.
  Ježíš přišel na zem – proč?: – aby lidé porozuměli již napsanému proroctví – v té době ve Svitkách – později svitky TVOŘÍ BIBLI.
  No a jak už Jan Werich také předpovídal dnešní dobu – a na konci proslovu říká: „seďme klidně na židli, čtěme Bibli a řiďme se radami – tam to všechno je“.

  • A kto napísal tú židobibliu?

  • Je pravda, že Zem bude vrátená plne pod pôsobenie Božej vôle – s tým nič neurobí ani človek ani inteligentné zlo. Je však treba dodať že pôvodný človek na Zemi je vinný tým v akom stave Zem je. V prvom rade on a nie temnoty. Pôvodný obyvateľ Zeme dostal Zem čistú fyzicky vo všetkých jej vonkajších formách a tiež čisté boli aj jej energetické jemnejšie obaly.
   Len svojimi neuváženými rozhodnutiami časom človek otvoril bránu a spustil „mosty“ pre duše horších/temnejších/duchovne zakrpatených ľudí z iných planét, ktorí sa sem postupne začali inkarnovať – rodiť do fyzických tiel alebo zostávali v kvalitatívne rôznych úrovniach jej obalov – najmä v úrovniach nižších astrálnych. LEN ODTIAĽ MOHLA ZO „ZÁKULISIA“ ZAČAŤ PÔSOBIŤ NA ČLOVEKA MOC TAKÝCH KTORÍ TUTO PLANÉTU POSTUPNE OVLÁDLI A PARAZITUJÚ NA NEJ. A prečo to pôvodný človek začal robiť? Chcel si zničiť svoje krásne, vibračne jemné prostredie na Zemi? Nie. A teda prečo? Pretože ako nadobúdal duchovnú výšku a tvoril krásny svet okolo seba tak začal zabúdať na toho ktorý mu umožnil v takom svete žiť a vyvíjať sa. Človek si postupne začal namýšlať, že to on – človek je ten, ktorý to všetko dokázal a na skutočného Stvoriteľa zabudol a prestal sa ďalej pýtať na Jeho názor pri svojom konaní. A práve táto pýcha – upadnutie do duchovného spánku a zníženie duchovnej bdelosti bola prvým krokom k pozvaniu postupne horších a horších ľudských duší na Zem, ktorí si na nej nezaslúžili/žia žiť ani okamih. Postupne, nie náhle sa astrálne obaly Zeme začali plniť nezvanými hosťami pozvanými z nevedomosťi obyvateľov Zeme až „nebo“ Zeme úplne zamorili. Momentálne na Zemi žije menej ako jedna tretina pôvodných ľudských duší.
   Vina za vibračný pokles Zeme z následným fyzickým poklesom Zeme vo svetovej úrovni vesmíru a jej fyzické znečistenie spadá nielen na tých, ktorí sa sem dostali z nízkeho astralu ale aj na pôvodných obyvateľov Zeme, ktorí ho – pokles prepadnutím duchovnej pýche = duchovnému spánku = zabudnutím na Boha Stvoriteľa umožnili. Dnešný človek žijúci na Zemi – nech už je pôvodom pozemský či „mimozemský“ vymýšľa rôzne riešenia na zvrátenie tejto všeobecnej neutešenej katastrofickej situácie ale mal by si dať tú námahu aby si zistil aký má na tie jeho riešenia názor aj Boh – Stvoriteľ na ktorého úplne zabudol. Môže sa mu totiž stať, že ak to neurobí tak pomerne blízka CELOSVETOVÁ OČISTA PLANÉTY ZEME plne riadená Bohom – Stvoriteľom naveky zmetie zo Zeme nielen temných ľudí ale aj jeho riešenia „nekonzultované“ s názorom Boha – teda aj neho samého. Tu na Zemi nám ľuďom nemá ísť iba o to aby sme fyzicky prežili v časoch, v ktorých sa stretáva Zlo so silnejúcou silou Svetla (ktoré predtým než Zem vráti naspäť plne pod svoje pôsobenie postupne prenikne až do najskrytejšieho záhybu kde by sa temno pred zničením mohlo ukryť – a teda aj v nás) . Musíme to ustáť v prvom rade duchovne a až potom duševne – rozumovo a fyzicky. Ten boj Zla a Dobra má síce jasného víťaza ale treba dávať pozor na riešenia všetkého čo k nám prichádza (v týchto ťažkých časoch) aby sme si v záujme fyzického prežitia v tele nezničili to dôležitejšie – duchovné.

  • Marie, uvádzam – na zamyslenie sa – Ježišove slová:
   „A keby niekto počul moje slová a neuveril by, ja ho nesúdim, lebo som neprišiel nato, aby som súdil svet, ale aby som spasil svet.“ (Ev. sv. Jána 12. kap. 4. verš)
   A keď bol na kríži, odpustil ešte aj vrahovi. Koho teda bude súdiť?

   Niečo v tej biblii boha sionu (aj vo všetkých náboženstvách) poriadne škrípe…

   • hľadač pravdy

    Jn 3, 16-21

    ,,Veď Boh tak miloval svet, že dal svojho jednorodeného Syna, aby nik, kto v neho uverí, nezahynul, ale mal večný život. Lebo Boh neposlal svojho Syna na svet preto, aby odsúdil svet, ale aby svet spasil. Kto uverí v neho, nebude odsúdený, ale kto neverí, už je odsúdený, pretože neuveril v meno jednorodeného Syna Božieho. A práve v tom je tento súd, že svetlo prišlo na svet, ale ľudia väčšmi milovali tmu ako svetlo, bo ich skutky boly zlé. Každý totiž, kto zle robí, nenávidí svetlo a nejde na svetlo, aby ho neusvedčili z jeho (zlých) skutkov. Kto však koná podľa pravdy, ide na svetlo, aby bolo zjavné, že jeho skutky sú vykonané s Bohom.”
    ————————————————–
    poznámky pod čiarou,
    16-21:
    Túto stať niektorí vykladači pokladajú už nie za pokračovanie priamej reči Spasiteľovej, ale za svätopiscovu úvahu, ktorý poukazuje na nevyskúmateľnú hĺbku Božej lásky k nám.

    19:
    Svetlo je obrazom viery – teda pravdy, života, čistoty a radosti. Tma však predstavuje neveru – teda lož, smrť, hriech a bolesť.

    Jn 12, 44-50

    Ježiš potom zvolal a hovoril: ,,Kto verí vo mňa, nie vo mňa verí, ale v toho, ktorý ma poslal. A kto mňa vidí, vidí toho, ktorý ma poslal. Prišiel som na tento svet ako svetlo, aby nikto neostal vo tme, kto vo mňa verí. Ale ak aj niekto počúva moje slová, a nezachováva ich, nesúdim ho, keďže som neprišiel súdiť svet, ale spasiť svet. Kto pohŕda mnou a neprijíma moje slová, už má svojho sudcu: Slová, ktoré som hlásal, budú ho súdiť v posledný deň. Veď ja som nehovoril sám od seba, ale Otec, ktorý ma poslal, mi prikázal, čo mám rozprávať a čo zvestovať. A viem, že jeho príkaz znamená život večný. Čo teda zvestujem, tak to zvestujem, ako mi hovoril Otec.”
    ————————————————–
    poznámka pod čiarou,
    45:
    Syn Boží nielen že ľuďom prináša zjavenie Božie, ale aj sám sebou, svojou osobou je podstatným obrazom, zjavením Boha Otca. Porovnaj 14, 9.

    citované podľa:
    Písmo sväté Nového zákona, preložili a poznámkami opatrili: Štefan Zlatoš, Anton Ján Šurjanský, vydal Spolok svätého Vojtecha, Trnava 1946.
    =====================================================
    Ešte aj inak napísané – Ježiš prišiel spasiť, nie súdiť. Preto ľudia sa sami odsúdia svojím postojom ku Kristovmu slovu. Jeho slovom budú súdení.

    • hľadač pravdy, už sa opakujem, ale do tretice:
     Ak jedno z mojich dvoch detí urobí nehoráznu chybu, je nevyhnutne potrebná smrteľná obeť môjho druhého dieťaťa, aby svojou krvou vykúpilo naspäť život svojho zlyhajúceho súrodenca? Načo taký drastický postup? Čo sa tým vyrieši? Buď viem, chcem a dokážem odpustiť, alebo toho nie som schopná (prípadne odpustiť nechcem).
     Ježiš neobetoval svoj život za to, aby sme my hriešnici mohli byť spasení. Ježiš bol Rozsudkom Ríma, Pilátom Pontským odsúdený, a tou najdrastickejšou formou zavraždený. Prečo inak by bol vyriekol vetu „Otče odpusť im, nevedia, čo činia“?

     Krutý pozemský boh sionu nie je nadpozemský Stvotiteľ Otec. A sionom nastrčený židovský kristus nie je mimozemský Ježiš, ktorý (ešte pred svojou popravou) zrušil všetkých židovských „desatoro“ a nahradil ich jednoduchým, priamočiarym želaním – „Milujte sa navzájom“.

     Výroková logika nepustí. René Descartes by sa divil týmto zbytočne komplikovaným biblickým vysvetľovaniam a obhajovaniam čohosi, čo sa vysvetliť a obhájiť rozumovo ani nedá.

    • hľadač pravdy

     Ešte pridávam úplnú citáciu uvedeného, prebratú z českého prekladu – podľa zhodného názoru kompetentných autorít, z najlepšieho komentovaného prekladu Nového zákona, na ktorom sa autorsky podielali traja z plejády vynikajúcich českých teológov z konca 19. a prvej polovice 20. storočia:

     Jn 12, 44-50

     Ježíšovo božské poslání.
     44 Ježíš pak zvolal: „Kdo věří ve mne, nevěří ve mne, nýbrž v Toho, který mě poslal; 45 a kdo vidí mne, vidí Toho, který mě poslal. 46 Já jsem přišel na svět jako světlo, aby nikdo, kdo ve mne věří, nezůstal ve tmě.
     47 A uslyší-li kdo má slova, a neplní-li je, toho já nesoudím, neboť jsem nepřišel svět soudit, nýbrž svět spasit. 48 Kdo mnou pohrdá a nepřijímá
     má slova, má svého soudce: To slovo, které jsem mluvil, to ho odsoudí v den poslední, 49 neboť já jsem nemluvil sám ze sebe, nýbrž Otec, který mě poslal, ten mi přikázal, co mám mluviti a co hlásati. 50 A já vím, že jeho přikázání je život věčný. Co tedy já mluvím, mluvím tak, jak mi pověděl
     Otec.“
     ——————————–
     poznámky pod čiarou:

     45:
     T. j. kdo zná mne, zná i mého Otce. Ježíš se ztotožňuje se svým Otcem, poněvadž je téže božské podstaty.

     47-48:
     „toho já nesoudím“, t. j. nyní, pokud jsem na zemi. Kristus bude soudit až při posledním soudu, a to podle toho, jak kdo zachovával jeho učeni („to slovo, které jsem mluvil“). Kristus Pán často zdůrazňoval, že jeho úkolem na zemi je přivésti lidstvo k spáse.
     (srv. na př. Mat 20, 28; Mar 10, 45; Luk 9, 56; 19, 10; Jan 3, 17).

     citované podľa:
     Nový Zákon, Sýkorův překlad v revisi Hejčlově k tisku upravil, rozčlenil, úvody a poznámkami opatřil Dr. Rudolf Col. Vydal Velehrad, l. P. 1947.

     • Ja bibliu poznám, hľadač pravdy (však aj ja ju hľadám).
      Dejiny zaznamenané v biblii sú skrz-naskrz kontradiktorické; slovami Pravého, mimozemského Ježiša – je to Pšenica s Kúkoľom (Pravda so Lžou).
      Ježiš po príchode na Zem o.i. povedal aj to, že po jeho odchode „zavládne tma“ (v duchovnom zmysle) a že v jeho mene povstanú falošní mesiáši a falošní proroci, ktorí „budú robiť znamenia a zázraky, aby zviedli, ak je to možné, aj vyvolených“. (Teda budú robiť niečo, čo Pravý Ježiš nerobil). Po zavraždení Ježiša presne tieto kritériá spĺňa (a naplnil) židovský tzv. ježiš-kristus.
      Pravý Ježiš matku nemal; spomínal iba svojho Otca žijúceho na inej planéte („v nebi“). A nemal ani národnosť, lebo sa nenarodil; bol vždy.
      Ježišov falošný náhradník – ježiš-kristus – bol Pozemšťan a – na rozdiel od Ježiša – mal iba matku, Pozemšťanku, židovku.
      Toľko zo zámerne prekomplikovanej a domotanej biblie.

      V súčasnom svete vládnu Dezinformácie a Lži. Skutočnú Pravdu pred nami zakryli; dodnes zostala pribitá na kríži. Už len dúfať a veriť, že sa ju už čoskoro všetci dozvieme.

 14. Pokolra veluk

  Kresťanské proroctvá o Tretej svetovej:

  Takto nejak bude vyzerať “koniec”, ale …
  https://pokolraveluk.info/2022/11/07/takto-nejak-bude-vyzerat-koniec-ale/

  Cestovateľ v čase Albert Bielek o postapokalyptickom svete https://pokolraveluk.info/2023/06/26/postapokalypticky-svet/
  Článok ako by bol na prvý pohľad pre „informačných narkomanov“, ale je bohužiaľ v zhode s kresťankými proroctvami, tak sa mi zdá.

 15. Digitálne zotročenie šelmou je pripravované až po prvom masívnom znížení populácie (očkovaní začnú po aktivovaní v ich telách marburgu v gelových puzdrách masívne zomierať, niekedy do 2025 a zvyšok bude tlačený do ďalšieho povinného očkovania!) a po jadrovej vojne, ktorú bude nasledovať hladomor voči tým, čo prežijú…

 16. Je to vytržené ze souvislostí – protože zdání klame. Je třeba si nejdříve odpovědět na otázku, kdo tu válku zinscenoval ?

  Protože politici byli, jsou a budou jen loutkami, které kromě řečí nic jiného neovládají. V tom je ten problém.
  Ukrajinský scénář, jako vše vzešlé z Anglosasů, má jak už je to u nich dobrým zvykem, mnoho neustále se měnících variant a žádné řešení.

  Politologům se z toho asi zavaří mozky…

  Rozparcelovat Rusko se ne a ne podařit…
  A konečné řešení formou NWO taky nějak vázne…

  III. světová válka pokud nastane nebo nenastane tak co se tu změní — nic.

  Je to problém systému, který je násilím a pomocí vnějších zásahů uzamčen do nekonečné smyčky, bez cíle a beze smyslu. M. j. i proto že rok 2012 byl pro Globálního predátora černým snem – a tak udělal vše proto, aby ho zmařil.
  To je podstata problému a vše ostatní okolo je jenom hemžení bez cíle a beze smyslu.

 17. Že čoskoro príde niečo strašné je úplná samozrejmosť.Predpovedá to aj biblia aj Nostradamus aj Ján v Apokalypse.Ak sa pozrieme na umelú inteligenciu alebo na to ako rýchlo všetko postupuje na pride pochody na zvrátenosť a lahostajnosť ludí k zlu a k hriechu tak nebudem prekvapený ak Antikrist vystúpi na scénu a to fyzicky a viditelne najbližšie 3 až 4 roky.

  • holistický prístup

   To nie sú predpovede (vízie, cesty do budúcnosti) – to sú (objednané) PROGRAMY!!!

  • – tí, ktorí to „predpovedali“, tí si to aj plnia; inak to ani nemôže byť.
   Až také jednoduché to je. A zvrátené!

 18. Americký prezident Joe Biden nařizuje, aby tisíce příslušníků amerických záložních sil byly připraveny k nasazení v Evropě.
  Na základě pravomoci, která mi byla jako prezidentovi svěřena Ústavou a zákony Spojených států amerických, včetně článků 121 a 12304 hlavy 10 zákoníku Spojených států amerických, tímto rozhoduji, že je nezbytné posílit aktivní ozbrojené síly Spojených států amerických pro účinné vedení operace Atlantic Resolve v oblasti odpovědnosti Evropského velitelství Spojených států amerických a v jejím okolí. Na podporu této operace, na základě uvedených pravomocí, tímto zmocňuji ministra obrany a ministra vnitřní bezpečnosti, pokud jde o Pobřežní stráž, pokud nepůsobí jako služba v námořnictvu, v rámci jejich příslušných pravomocí, k vydání rozkazu k aktivní službě všem jednotkám a všem jednotlivým příslušníkům, kteří nejsou zařazeni do jednotky organizované jako jednotka vybrané zálohy, nebo jakéhokoli příslušníka v kategorii individuální pohotovostní zálohy pro mobilizaci a označeného za nezbytného podle předpisů stanovených příslušným ministrem, přičemž celkový počet příslušníků nesmí v jednom okamžiku překročit 3 000, z nichž nejvýše 450 může být příslušníky individuální pohotovostní zálohy, pokud to považují za nezbytné, a ukončit službu těchto jednotek a příslušníků, kterým byla nařízena aktivní služba.
  https://www.whitehouse.gov/briefing-room/presidential-actions/2023/07/13/ordering-the-selected-reserve-and-certain-members-of-the-individual-ready-reserve-of-the-armed-forces-to-active-duty/

 19. Jednoduchá

  …VĎAKA za inf….posielam všetkým veľa lásky a prajem život v zdraví, mieri a pohode…

 20. Ferdinand Rajcany

  Tato vojna bola predpovedana v Devadesiatych rokoch. Ony chcu znicit Slovanov a Rusko jein v ceste.
  Babylon vam prelozi tuto Stranku:
  https://justice4poland.com/2016/05/17/chabad-leader-messiah-menachem-mendel-schneerson-on-his-plans-for-destroying-ukraine-and-russia-reprint/

 21. Toto nedopadne dobre!! Vojenská agresívna NATO mašinéria sa v EÚ rozbieha!

  „NATO stahuje k hranicím Ruska 300 tisíc vojáků. Pod rouškou obrany připravuje ofenzivu.

  Německý deník Bild zveřejnil podrobnosti plánu NATO pro případ vojenského konfliktu s Ruskem. Dokument, který popsal generální tajemník aliance Jens Stoltenberg jako „největší obranný plán od studené války“, má více než čtyři tisíce stran.
  Mimo jiné z něj vyplývá, že vrchní velitel sil NATO v Evropě bude moci část rozhodnutí dělat sám, bez dalších konzultací s Aliancí.
  Země NATO tak pokračují v kurzu militarizace a vytvoření úderné pěsti ve východní Evropě, i když ji označují za výlučně obrannou.

  Některé země Aliance navíc převezmou ochranu zemí východního křídla. Německo bude mít na starosti Litvu, Británie Estonsko, Kanada Lotyšsko a USA Polsko. Německo přitom v dokumentu figuruje jako nejdůležitější logistický uzel.“

  P.S.1 – Akosi sa nám v tej NATO-obrane stratilo Slovensko, čo tak „úspešne“ mala vyrokovať vo Vilnuse – Čapútová!

  https://www.hlavnespravy.sk/americka-ochrana-tatokrajiny-uloha-je-zadana-maju-zistny-zaujem-nasadili-satana-s-cielom-znicit-rusku-zem/3200028

  Zdroj:
  https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2023/07/nato-stahuje-k-hranicim-ruska-300-tisic.html#more

  P.S:2 – Užívajme si – prosím – každého dňa naplno..

Pridajte komentár

*