Korčok je vážna bezpečnostná hrozba. Z jeho vyhlásení je jasné, že by neváhal poslať slovenských synov zomierať na ukrajinský front. Preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

Už dosť! Európske krajiny volajú po ukončení financovania Ukrajiny


Print Friendly, PDF & Email

Už dosť! Európske krajiny volajú po ukončení financovania Ukrajiny

(Ramon Tomey, Natural News) Niekoľko európskych krajín vyzýva na ukončenie posielania peňazí na Ukrajinu a financovania prebiehajúceho vojnového úsilia Kyjeva proti Rusku.

V tomto smere vedie Maďarsko, ktoré zablokovalo finančnú pomoc vo výške 18 miliárd eur, ktorú Európska komisia plánovala poslať Ukrajine. To roztrhalo plány Bruselu na franforce, keďže podľa rozpočtových pravidiel peniaze nemôžu odísť do Kyjeva bez úplného súhlasu všetkých 27 členských krajín Európskej únie.

„Určite nepodporíme žiadnu spoločnú pôžičku EÚ v tejto oblasti,“ povedal pre domáce noviny maďarský minister zahraničných vecí a obchodu Peter Szijjártó.

Na podporu zdravotníctva, školstva a kultúrnych inštitúcií na Ukrajine už podľa ministra minula maďarská vláda stovky miliónov eur. Szijjártó ďalej dodal, že Budapešť už skôr podporila spoločnú pôžičku EÚ počas pandémie, no viac už spoločné pôžičky brať nechce.

V reakcii na to sa lídri rôznych krajín EÚ pripojili k Bruselu a odsúdili Budapešť.

Mainstreamové médiá tiež ukázali prstom na maďarského premiéra Viktora Orbána, ktorého obvinili, že v minulosti opakovane zanedbával pravidlá EÚ a pokúšal sa hájiť ruského prezidenta Vladimíra Putina.

Maďarsko však nie je jedinou krajinou, ktorá je proti ďalšiemu financovaniu Ukrajiny.

Odhaduje sa, že v hlavnom meste Ríme protestovalo približne 100 000 Talianov, ktorí vyzvali vládu talianskej premiérky Giorgie Meloni, aby prestala posielať zbrane na Ukrajinu. Demonštráciu údajne zorganizovali početné katolícke združenia, odbory a mierové skupiny.

V Grécku vstúpili pracovníci hlavného mesta Atén do celodenného štrajku, aby odsúdili prudko rastúcu infláciu a prudko stúpajúce ceny energií v dôsledku sankcií uvalených Západom na Moskvu.

Robotníkov v Aténach podporovali odbory ako Všeobecná konfederácia gréckych robotníkov a organizácia ADEDY, ktorá zastupuje štátnych zamestnancov.

Medzitým v Prahe vyšlo do ulíc približne 70 000 ľudí, aby odsúdili českú vládu za jej úlohu v energetickej kríze. Účastníci vyzvali vládu, aby na vyriešenie prebiehajúcej energetickej krízy zachovala priame zmluvy s Ruskom o dodávkach plynu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

(Súvisiace: 70 000 demonštrantov sa rojilo Prahou na protest proti energetickej kríze: „Európa na rozhraní“ )

Dokonca aj USA sú už unavené z posielania peňazí do Kyjeva

Profesor Joe Siracusa, odborník na americkú politiku z Curtinovej univerzity v Západnej Austrálii, povedal, že Maďari a Taliani „majú plné právo“ vyjadriť svoj nesúhlas s pokračujúcim financovaním Ukrajiny.

„Bude toho viac,“ poznamenal. „Myslím si, že každý národ v Európe urobí to, čo si myslí, že musí urobiť, aby prežil zimu a mohol žiť ďalej.“

Podľa Siracusa sú však republikánski zákonodarcovia v USA, ktorí sa chystajú prevziať kontrolu nad Snemovňou reprezentantov v januári 2023, tiež unavení z prideľovania obrovského množstva peňazí pre Kyjev.

Zatiaľ tieňový predseda Snemovne reprezentantov Kevin McCarthy za Republikánov povedal, že jeho strana nedá Kyjevu „bianko šek“. Expert poznamenal, že McCarthy, ktorý sa uchádza o miesto predsedu Snemovne reprezentantov, bude mať „veľmi, veľmi dôležitú“ úlohu.

„Keď Republikáni vyhrajú a získajú väčšinu v Snemovni reprezentantov, budú mať pod kontrolou peňaženku – a môžu rozhodnúť, že snemovňa, kde sa schvaľujú všetky peňažné toky, nedá Ukrajine už ani cent,“ povedal.

„Ak zatiaľ neovládate snemovňu, potom jediné, čo potrebujete, je získať 218 hlasov. Nepotrebujete červenú vlnu. Nepotrebujete 30- alebo 40-člennú väčšinu. Stačí, aby ste získali 218 kresiel a prevahu jedného hlasu. Víťazstvo v Snemovni je dôležitejšie ako víťazstvo v Senáte.“

Záver

Siracusa poukázal na to, že Republikánska strana „váhala pred doplňovacími voľbami“. No pokračoval a uviedol, že Washington môže dať Kyjevu len toľko, kým sa jej arzenál vyprázdni.

Expert sa nakoniec odvolal na poznámky republikánskej poslankyne Marjorie Taylor Greene, ktorá povedala, že „pokiaľ ide o ňu… a množstvo Republikánov, Ukrajina nie je spojencom a Rusko nie je nepriateľom“.

Ak sa chcete dozvedieť viac správ o prebiehajúcej rusko-ukrajinskej vojne, nájdete ich na webovej stránke WWIII.news.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ramon Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Myslím, že ak by niekto “potopil” USA, vojna na Ukrajine by skončila veľmi rýchlo. Len USA udržiavajú túto vojnu pri “živote”, pretože ŽIADEN INÝ ŠTÁT Z NEJ NEMÁ PROSPECH.
  Občania EU sú ako zombíci – pozerajú sa, ako ich nezmyselná vojna posiela naspäť do jaskýň a nič proti tomu nerobia. Neexistuje žiadna sila, ktorá by zastavila šialených politikov ktorí to majú na svedomí.
  Dokonca ich pôjdu znova voliť, keď sa im naskytne príležitosť – ako keby tí súčasní neboli tiež slobodne zvolení!

  • Dendy tuto vojnu udržiava medzinarodny zidovsky Bankersky Cartel,obycajny American,je len otrokom a danovnik

  • Voľby by mali byť zrušené. Všetko je podvod. Už sa spamatajte. Priama demokracia a vláda ľudu, nie politických strán ktoré celý život iba okrádajú vlastne národy. Všetci len čakáte na zázrak a podobné nezmysli.

 2. „Už dosť! Európske krajiny volajú po ukončení financovania Ukrajiny!“ by som zmenil na: „Už dosť! Európske krajiny volajú po ukončení financovania nacizmu a medzinárodných teroristických formácií na Ukrajine bojujúcich pod velením USA“.
  Ono v podstate žiadna Ukrajina ako štát neexistuje. Existovala tam len štátnosť. V dnešnej dobe to nieje ani teroristický štát.
  Je to čisto teroristická organizácia.

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ukrajina včera napadla polsko čím dala jasne najavo,že je jej tu všetko dovolené a tolerované,,,,najlepším riešením je napadnúť ukrajinu aj zo západu západnými spojencami nato kým ešte máme nejaké zbrane,vytlačiť z nej rusov a vziať si speť čo sa tam nasáčkovalo,a tak by sa umlčal krik volajúceho sfanatizovaného herca a jeho spoločníkov ukrajinských miliardárov ktorých je už ako maku a ktorí už ani hádam nevedia kam tie peniaze a zbrane dávať,lebo oni tam snáď majú nejakú čiernu dieru-či tunel do stredu zeme,keď im je furt málo,,,,a nastal by zakrátko mier a pokoj,aký by bol tento svet krásny bez tej ukrajiny a jej zeleného mužíčka,,,,

  • Sudruh Covid,uzasna fantazia,to žid zelensky skusil zavliec do vojny ,ine staty Nato,atd. Ale aj keby sa to stalo,aj tak by Rusi nakoniec skoncili pri Gibraltar zalive,lebo presne tak si to praje Elita

 4. No a z čeho pak budou Demokrati platit P.R.?

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,v ľudskom svete nieje reálne a stabilne dlhodobo možné udržiavať celosvetovo iba mier či celosvetovo viesť iba vojnu-neumožňuje to totižto zlyhávajúci a obmedzený nedokonalý ľudský potenciál,,,,udržovanie mieru je nákladnejší a zložitejší proces,než vedenie vojny a to najlepšie v chaotickej a nečitateľnej podobe,totižto ak chcete vo svete udržiavať stabilne mier-tak musíte svojích potencionálnych protivníkov-nepriateľov,či protivníkov-nepriateľov vaších spojencov podplácať a držať v pokoji zbraniam a to sa deje z časti teraz či v minulosti,vodcovia vojen z pozadia sa venujú radšej rozkrádaniu,než šanovaniu svojích vojakov na bitevnom poli-hádžu ich tam ako zrno sliepkam,,,,vo svete nieje reálne toľko finančných prostriedkov a zbraní aby sa viedli vážne dobyvačné vojny k úspešnému koncu,pretože napr. na zabitie jedného profivojaka nepriateľa v otvorenom priestore je treba večšie množstvo personálu techniky a hlavne munície,alebo ekonomicky jedna čata-čo je luxus v prípade efektívneho využitia sily,,,,výcvik profivojaka je nákladný a drahší,než napr.u vyštudovaného doktora,,,,profivojak je/má byť poslušný biostroj za žold a nie človek so srdcom a zdravým rozumom-hoci aj takíto tu snáď ešte sú,,,,na bojisku vyhráva oceľ a neľudskosť a ak by bola celosvetová globálna vojna,tak prestane všetko fungovať a svet vyhladovie a podľahne násilnostiam v pomste aj medzi civilmi,infekciám a vírusom,,,,človek je v skutku z každej strany špinavý zvierací tvor a preto pot a zápach mu najlepšie pristane,človek je čistý a voňavý-dokiaľ sú obchody s drogériou a teplá voda,,,,uveríte až keď to pochopíte.

 5. kvakcína je sloboda

  až na Bank of England zavlaje červená zástava ako na reichstagu v 45-tom, potom môžme povedať, že sa veci začnú obracať k lepšiemu!!!

  • Franta Záruba

   Dočkej času vše je v plánu.Panarin Igor již o tom sepsal několik knih.😁

  • Kvakcina,podla planov buduci rok v Novembri by mali by Rusi v Berline a odtial uz nie je daleko do City of London,co ma stejny status,ako Vatican

 6. …úplne súhlasím Achnaton…a áno, práve USA má prospech z tej vojny na Ukrajine…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,usa-ako hrubozrný hlbkový satanizmus má prospech zo svoje dojnej kravy európy už od prvej svetovej a to neboli na svete ešte ani vaši starí rodičia,,,,západné ekonomiky fungujú na platbách usd a sú pod kontrolou usa global elít a ich nwo spojencov,,,,aj vy sami predsa vedome-či nevedome pracujete pre tieto záverečné koncové korporácie s pavučiny ich systému,lebo vysoké mzdy a odmeny ako v rozprávke na saturnuse,,,,všetko ide cez internet a počítače a cez digitál-čiže nieto úniku ak už ste raz s nimi zazmluvnený-čiže ošpinený,,,,defakto si aj tak nič iné nezaslúžite-ako trpieť,lebo kto necíti neporiadok a jemnocit,ten necíti už vôbec nič!

  • Alenka ten prospech maju len zidovske financne institucie,politici,zavody na vyrobu zbrani,ja som zatial nedostal deravy Gros

 7. zapredana SR

  To čo chcú eú krajiny je úplne bezvyznamne, lebo ich skorumpovaný a zapredany predstavitelia dostali iné noty. Tu už môže pomôcť iba Putin (možno). Ako zistili globalisti, že ľudia a národy su bezmocne proti ich médiám a následným zákonom a nariadeniam pri kovide, už sa nedajú zastaviť s ich ďalšími krokmi k vyludneniu planéty a zavedenia total control. 3/4 obyvateľstva na planéte je vymastena a povysavana z mainstreamu a to je ich koniec. Možno bude stačiť , keď vyhynú iba oni. A zvyšná 1/4 urobí s hlobalistami poriadok.

  • Zapredana ,Plan v Genocide uspesne pokracuje a aj bude . Putin ako zid,robi len to co ma nariadene od Elity,(ako aj zid zelensky) je členom mladych globalnych Lidov, z Klaus Schwab University ako Macron a vise 10 tisic dalsich . Robil lockdown ,bili v moskve ludi co nenosily masky,vytvorily smrtelne vaccinee,nutene pichanie a vsetkych 300 tisic recruiters, tiez opichali

 8. K článku – vojna je super biznis pre tých, ktorí do vojny včas investovali – nakúpili kováčske mechy a skúpili všetky železné hrivny. Plán vojny je biznis plán. Plebsu sa predkladá plán víťazstva, plán nenávisti, plán ZÁMIENOK! „Blitzkrieg“ je v podstate PR podvod! Biznismani vojny používajú – ako plánovači – kalkul, fakty! Žiadne emócie! Emócie sú určené pre plebs, ktorý to má všetko zaplatiť a vykrvácať! Študovaný marxisický troll Blaha vás bude – s kadenciou slov izraelského samopalu UZI – presviedčať, že toto je vojna USA proti Rusku, pretože toto je ten JEHOva – jeden z mnohých /tento výraz trefne zaviedol prof.Staněk/ PARAVANOV, ktoré nám tu takýto trolli dennodenne nastavujú – aby sme tú kurvu za tým paravanom nevideli nahatú!

  Globálne riadenie musí ostať skryté za paravanmi, takže aj tí, ktorí sú akože za paravanom – nevidia, kto-čo je za tým ďalším paravanom.

  Kľúčom k poznaniu globálneho riadenia je pochopenie, že takéto riadenie vôbec existuje! Potom nastupuje logika a logistika delegovania riadenia! Takto to celé pochopí aj najväčší blbec a preto zmrdi neustále operujú proti konšpiračným teóriám – pretože to skutočná konšpirácia = spiknutie na určitej delegovanej úrovni moci – je! Ale ten hlavný intrigán viditeľný nie je – nemôže byť, pretože spojenie ľudskej tvorivosti a komplexu moci by mu už dávno zakrútilo krkom!

  Pre nás musí byť dôležité poznanie, že za tým jedným paravanom – viditelnou vrstvou – červeným súknom – odbočím – na jeho farbe býkovi nezáleží – to súkno je červené ako symbolika rituálu krvi pre publikum – býka naseriete aj so zeleným súknom – vyskúšajte – neustále dráždeného býka nasiera neustáe dráždenie – skrátim – diskutujte s bežnými ľuďmi o tom, že 1. For First tu existuje nejaký Globálny mocenský systém – so systémom periférií mocí /židia, slobodomurári, scientológovia, atď./, s paravánmi otrčenými nám! Okamžite pochopia celú „hru“! Preto im-nám židomainstream vyzobáva „konšpiračné teórie“ – reálne teórie o reálnom spiknutí s delegovaným podielom na moci – ktorú ako vrodený, vypestovaný, sociopatický, psychopatický defekt „elít“ /tiež paravan/ používa „ten posledný za posledným paravanom“!

  Ide o to, že tak ako si bežní ľudia dokážu predstaviť vlastnú neobsiahnuteľnosť Boha – dokážu si predstaviť aj neobsiahnuteľnosť GMS – ak im je jasné, že niečo také existuje! A od toho sa odvíja celá „logika“ svetonázoru a pochopenie globálneho riadenia na Zemi!

  „Vašu piču som nevidel, ale verím, že ju máte!“
  GMS som fyzicky nevidel, ale verím, že existuje! A od toho sa dá pochopiť systém paravanov, periférií moci, jednotlivých štruktúr a ich úloh – médiá, politici, trolli, bankári.

  Táto „moc“ sa bojí dešpektu!

  K článku. Redaxia nám posunula pred nos „paraván“ peňazí! Lebo to je tá predpokladaná úroveň, ktorú dokaže pochopiť každý idiot! „Problémom sú peniaze“! Pracuje sa tu s masou!

  A prečo redaxia – neponúkate analýzu toho najkorumpovanejšieho benefitu, ktorý má uspokojiť sociopatov a psychopatov s komplexom moci?! Pretože o moc ide od samého začiatku – pretože tí, ktorí majú veľa peňazí, ešte automaticky neznamenajú moc! Pretože moc – komplex moci – majú manipulátori! Moc je schopnosť ovládať silu! Bodka!

  „Už dosť! Európske krajiny volajú po ukončení mocenskej hry s národmi Európy!“ – ale to by musel byť iný článoček, že!

  Ale toto je „badatelsko-matovičovská klasika“ o financovaní a nefinancovaní korupcie. Lebo o moc tu nikdy nešlo – že!

 9. Vojna a ostatné konflikty vo svete včítane na Ukrajine vyrába pre nadnárodný kapitál peniaze a peniaze udržujú konflikt pre kapitálové zisky. Z nich sa platia fiktívne voľby predajné vlády, ktoré v parlamentoch podporujú politiku v prospech kapitálu na úkor obyvateľstva, ktoré chudobneje a chudoboneje. Zatiaľ čo zlatá miliarda bohatne a bohatne. Výsledok degradácia človeka ako takého vo svojej ľudskej podstate . Je to cesta do pekla . Tieto nebezpečné hry s ohňom svedčia o morálnej degradácii vládnucich oligarchov a potvrdzujú, že kapitalizmus už vyčerpal , ako chobotnica všetky svoje zdroje a začína sa zožierať z vnútra.

  • Správne. Teraz som len hrozne zvedavý ako sa k tomu vyjadria odbornici na dom sionu a tartarie po pripadne tretej dimenzie.

  • 👍
   no, vyzerá to tak, že vládni poskokovia sú už hádam celosvetvo pod prísahami „boha“ Sionu…ak by si dovolili postaviť sa mu na odpor, už by tu zrejme neboli

  • Lubomir,toto co je na svee a tiez o co ide,nema nic spolocne s normalnym Kapitalizmom

 10. Redaxia – predám značku „vulgárny Maroš“! Nie som si vedomý vulgárnosti v rannom komentárí – ale môžem byť!

  Takže skromne – 100 tisíc eur – pod mojím nickom potom môžete uvádzať čo chcete – po mojej vulgárnej smrti vyvolávacia cena za NYLON oprátku – 200 tisíc neviem čoho – plánujem si ich vybrať až po úspešnej reinkarnácii. Sú pravidlá a žiadne pravidlá – zvôľa!

 11. Franta Záruba
 12. Holandsko sa už pomaly zobúdza… a čo konzumné Česko a Slovensko???
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/11/skvely-proslov-z-holandskeho-parlamentu-lide-si-zacinaji-masivne-uvedomovat-co-se-deje/
  Dokedy bude trvpieť vládnych úchylákov, parazitov a škodnú ? Čo sa ešte musí stať, aby ľuďom konečne došlo, že nám vládnu nepriatelia štátu, národa, tradičných hodnôt a slobody?

 13. Pomerne – kuriózna a prinajmenšom – neštandartná – situácia sa diala 14.11.2022 na Prievozskej ul. v BA.
  Neviem, či – „tento proces“ – bol nastavený naraz – paralerne, alebo postupne, ale faktom ostáva, že tam začali vybuchovávať kanalizačné dekle do vzduchu (vraj „dolu“ -namerali zvýšenú koncentráciu plynu a CO2), pričom museli evakuovať ľudí z náprotivného baráka, doprava na niekoľko hodín – uzavretá..
  P.S. Včera večer ešte policajti – sami nevedeli, o čo tam – kráča.. (?!)

  https://www.startitup.sk/vybuchy-v-bratislave-vystrelilo-kanalizacne-poklopy-prievozsku-ulicu-uzavreli/

 14. Zaujimave,vcera ,tiez v Lima Peru,lietadlo spoločnosti Latam,ktorým som letel vela krat, narazilo do Hasicov,ktori lietadlu nedali prednost,po zastaveni ,bolo vidno oheň a dym,Ludia skákali z nudzovych vychodov,viac, zatial neviem

Pridajte komentár

*