Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Bývalý ruský prezident Medvedev hovorí, že západní idioti chcú 3. svetovú vojnu


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý ruský prezident Medvedev hovorí, že západní idioti chcú 3. svetovú vojnu

(Niamh Harris, The People’s Voice) Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev varoval, že konflikt na Ukrajine môže viesť k tretej svetovej vojne kvôli „idiotom“, ktorí zastávajú vedúce úlohy na Západe.

V nedeľu Mededev, ktorý v súčasnosti pôsobí ako zástupca šéfa Bezpečnostnej rady Ruskej federácie, napísal na Telegrame: „Počet vysokopostavených debilov v členských štátoch NATO stúpa.“

Reagoval tak na komentáre z Londýna a Berlína prichádzajúce v posledných dňoch.

Podľa správ z ruských médií, bývalý prezident označil novovymenovaného ministra obrany Veľkej Británie Granta Shappsa za „čerstvo vyprodukovaného kreténa“ za jeho nápad vyslať na Ukrajinu britských vojenských inštruktorov, aby cvičili miestnych vojakov pre konflikt s Ruskom.

„Ak sa tak stane, britskí vojaci by sa stali „legitímnym cieľom“ ruských síl,“ varoval Medvedev.

„Britský minister obrany Shapps navrhol rozmiestnenie britských inštruktorov priamo na Ukrajine, pričom si plne uvedomoval, že ​​budú nemilosrdne zničení, no už nie ako žoldnieri, ale ako regulárni britskí špecialisti NATO,“ napísal ruský predstaviteľ.

Medvedev tiež označil šéfku obranného výboru nemeckého parlamentu Marie-Agnes Strack-Zimmermannovú za „ďalšieho blázna“ po tom, čo vyzvala Berlín, aby dodal Kyjevu rakety dlhého doletu Taurus.

Povedala tiež, že ukrajinské útoky na ciele v Rusku s použitím nemeckej munície budú plne v súlade s medzinárodným právom.

Stop Candida

„V takomto prípade ruské útoky na nemecké továrne, kde sa tieto rakety vyrábajú, by boli tiež v úplnom súlade s medzinárodným právom,“ reagoval Medvedev.

„Napriek tomu, títo idioti nás aktívne tlačia do tretej svetovej vojny,“  uzavrel bývalý prezident.

Medvedev v predchádzajúcom sobotňajšom príspevku trval na tom, že vojenská operácia Moskvy na Ukrajine bude pokračovať dovtedy, dokým nebude súčasný režim v Kyjeve „zničený a historické ruské územia oslobodené od nepriateľa“.

Moskva opakovane varovala, že dodávky zbraní Ukrajine zo strany západných krajín len predlžujú boje a zvyšujú riziko priamej vojenskej konfrontácie medzi Ruskom a NATO.

Ruskí predstavitelia tiež tvrdili, že poskytovanie zbraní, zdieľanie spravodajských informácií a výcvik ukrajinských jednotiek znamená, že západné štáty sa de facto už stali stranami konfliktu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Niamh Harris, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Bývalý ruský prezident Medvedev hovorí, že západní idioti chcú 3. svetovú vojnu“

  ..a preto bude podporovať a tlačiť na to aby jeho vlasovskí ideologickí spolubojovníci začali plnou parou so západom rokovať o ukončení bojov na okrajine a o delení okrajiny. A ak by sa to stalo – ak by bol ruskými podpindosnikmi vyslaný signál, že sú na to dostatočne pripravení tak by Západ rád prijal také rokovania – kapituláciu Ruska.
  Medvedev a Peskov – bielogvardejci jak víno a pohunci USA a Globalistov tú masku ruských vlastencov zatiaľ musia nosiť – pod maskou vlastencov robia Rusku samé špinavosti.

 2. Blbost. Oni vsetci chcu rozputat obcianske vojny v kazdej krajine. Co sa im aj podari. Naco by minali neskutocne mnozstvo energie, ked hlupaci SA vyvrazdia Sami navzajom. ( Koli Tomu privazaju imigrantov vsade)

 3. Marek Košice

  Veľmi reálne hrozí, že SMER-u nebude umožnené zostaviť vládu z dôvodu že sk*rvenec Pellegrini nechce vládnuť s Ficom, a reálne bude vládnuť PS, Hlas a KDH….. Inak byť voličom KDH (nevolil som nikoho), kul by som pikle na Majerského. V prípade že pôjde do vlády s PS, zaslúži si guľku do hlavy viac, než ktorýkoľvek iný z tých, ktorí sa do trojkoalície (štvor určite nehrozí) dostanú.

  • Prezidentka dala Ficovi len 2 týždne (nebudem písať o tom koľko ona mala času na rozhodnutia atď). Majerský vyhlásil – čo je divné hneď po voľbách – že sa rozhodne až po celoslovenskej rade KDH, ktorá sa koná 14.10.2023. Náhoda? Asi nie, predpokladá totiž že uplynie ultimátum Ficovi na zloženie vlády a on Majerský chudák už nebude mať na výber a do vlády pôjde s PS. Možno dohoda s prezidentkou, odchod do opozície je len dočasná zámienka. Pellegrini toho už natrepal dosť, ale ísť s PS – onedlho by sa dostal na percentá Remišovej -Za ľudí. Fico vládu zloží, ale aj Danko by mal menej vykecávať pred médiami.

   Uťahovanie opaskov – prázdna špajza po Ficovi sa stala akýmsi zázrakom ešte prázdnejšia. Matovič by mal nahradiť všetko čo napáchal – napožičiaval akože za výhodné úroky a míňal, ale len na to čo on vymyslel. Aj predvolebnú kampaň si urobil za štátne, keď plagáty s jeho tvárou o pomoci rodinám 200 € na dieťa boli vystavené po celom Slovensku a ešte sa k voľbám ani neschyľovalo.
   Zaujímavé že, Ódorova vláda sa vôbec nevyjadrila k tomu kto to spôsobil, kvôli komu a čomu chcú ľuďom uťahovať opasky, nich straší vo dne v noci len Fico.

   • Neviem síce, kto presne to v odkaze rozpráva, ale že, celkom fajne, po-lopatisticky Slovákom vysvetľuje, takou rýdzou slovenčinou, aby tomu aj tí progresívni „inteligenti“ rozumeli, ako sa na Slovensku – veci majú.. (viď odkaz – 2,46min).

    https://t.me/svkpole/22006

    • 3. cenová s ventilátorom, ale som sa teda s chuti narehotal. Ešte, že som nikoho hlasným smiechom nezobudil.

 4. Ódorov kabinet prichystal finančné lego: Hrozí uťahovanie opaskov!
  „Navrhované je rušenie 13. dôchodkov, vyplácanie rodičovského príspevku do 2. roku života či zvýšenie dane na tabak či alkohol. Kde všade by sme si mali uťahovať opasky?! “ – presne podľa plánov globalistov – vyvolať občianske vojny!
  https://www.cas.sk/clanok/2852113/odorov-kabinet-prichystal-financne-lego-hrozi-utahovanie-opaskov-ako-na-skrty-reaguje-hlas-kdh-ci-saska/
  —————————-
  Nikto nechce týchto zmrdov odjebať?! Ficova vláda to teraz zakonzervuje – podobe ako nútené práce! Tak ste už dovolili debili!

 5. Tretia svetová beží už dávno, na mentálnej úrovni, Teraz netreba ani rakety ani bomby, stačí kus prepudrovať mozgy, preštelovať kus, potočiť a taký človek so zmeneným vedomím sám skočí do priepasti.

 6. Kanadská vláda zaplatila téměř 500 tisíc dolarů za zprávu na podporu uvalení uhlíkové daně na občany

  https://aktax.cz/kanadska-vlada-zaplatila-temer-500-tisic-dolaru-za-zpravu-na-podporu-uvaleni-uhlikove-dane-na-obcany/

 7. Medvedev je rozporuplná postava, ktorá svojimi vyhláseniami robí často Rusku medvediu službu. Západ (západní idioti) nepôjde do termojadrovej vojny s Ruskom, lebo vie, že by ju pravdepodobne prehral.

  • …a práve preto Západ spolieha na tých svojích otrokov v Rusku – medvedeva, nabiulinu, gerasimova a xxx ďalších – to oni majú zariadiť kolaps Ruska – to oni dodávajú pohonné hmoty okrajinskej nacistickej zberbe, to oni VŠEMOŽNE pomáhajú západu a s maximálnym nasadením ničia Ruskú ekonomiku a zvyšujú sociálne napätie ruského obyvateľstva a zároveň ich médiá všetko hádžu na V.V.Putina – že za všetko môže on – že treba ho zvrhnúť. Západný prebujnelý predný mozog nikdy nepochopí to čo udržuje Rusko pri živote…
   a na to tam má tých svojích – ruských „rusológov“, ktorí vedia o vlastných viac než on a tak mu umožňujú sa západu dostať Rusku na chrbát a z vnútra ho VŠEMOŽNE rozvracať.
   Medvedev a jemu podobní vlastizradcovia – to sú ideologickí benderovci a potom aj potom banderovci. Ale tá ich podstata je benderizmus – ničenie vlastných pre záujmy cudzích.

 8. Dolarizace vydává zahraniční ekonomiky na milost a nemilost režimu USA

  https://aktax.cz/dolarizace-vydava-zahranicni-ekonomiky-na-milost-a-nemilost-rezimu-usa/

 9. Ako je to s digitálnou menou a konečným cieľom? Viac TU: https://necenzurovanapravda.cz/2023/10/byvaly-mlady-globalni-lidr-wef-prozradil-jak-bude-vypadat-cbdc-v-blizke-budoucnosti-video/ !
  Cit. záver: „Konečným cílem, podle centrálního bankéře, se kterým Werner mluvil, je mikročip o velikosti zrnka rýže, který vám chtějí dát pod kůži. Uvědomují si, že mnoho lidí to nechce, a proto je podle profesora najednou tolik miliardářů, kteří jsou pro univerzální základní příjem. Stačilo vyvolat problém: hospodářskou krizi, která postupně povede k nezaměstnanosti. Kroky tímto směrem probíhají již čtvrtým rokem (covidová plandemie, deindustrializace Evropy apod.). Poté nabídnou řešení: základní nepodmíněný příjem. Každý měsíc obdržíte 2000 eur, ale musíte použít nejnovější technologii nebo implantovaný čip CBDC.
  Werner očekává, že mnoho lidí změní názor, pokud dostanou 2000 eur měsíčně. K uvedenému jen dodávám, že má samozřejmě pravdu. Většina lidí to akceptuje.

  Jen si sami vzpomeňte, kolik lidí nejen sobě, ale často i svým dětem, nechalo aplikovat experimentální genové injekce, jen aby mohli na dva týdny na dovolenou. „!

  • Marek Košice

   „Werner očekává, že mnoho lidí změní názor, pokud dostanou 2000 eur měsíčně.“

   😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

   Jedine ak v najbohatšom štáte sveta (pri zachovaní súčasných cien), alebo na Slovensku, AK MASLO ZDRAŽIE NA 5€ ZA 125 GRAMOV a ostatné potraviny, služby a nájom takou istou percentuálnou mierou.

   • to je jedno kto

    tych 2000 bolo myslene tak, ze daju v kazdom state sumu, pri ktorej ludia zacnu uvazovat, ze preco nie. zvlast ako bolo spomenute, ked nastane kolaps ekonomiky. potom to bude pre ludi doslova pozehnanie, ze na nich „politici“ myslia a chcu im vlastne dobre.

    • Pri kolapse ekonomiky peniaze nemajú cenu! Takže tých digitálnych 2000 prerozdelia po tom, keď ľuďom najprv zhabú úspory. A Cigáň bude jačať od radosti!

     • to je jedno kto

      usa su uz zkrachovane, maju peniaze este stale cenu? toto je riadeny proces, krach zasiahne malych ludi a topiaci sa aj slamky chyta, o tom bol moj prispevok. zanikne stary system a vznikne novy postaceny na cbdc. moze to prist nahle a moze to byt riesene aj salamovou metodou, ako napr. v rusku, ze mas zavedenu 3-tiu menu, cbdc rubel, ktory postupne vytlaci fiat menu.

 10. Nie! Iba budujú pyramídu nerovností! Ukrajina musí byť chudobná, a musí byť nepriateľska voči Rusku aby sa oplatilo vyvážať na Slovensko, Poľsko….. nielen do Nemecka! Aby stredoeurópske štáty boli radi, že sú bohatší ako ukrajinci. a nespojili sa s ukrajincami proti zvyšku západnej Európy!

Pridajte komentár

*