Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Podľa našich výpočtov začne pandémia na Slovensku čoskoro vyhasínať


Print Friendly, PDF & Email

Podľa našich výpočtov začne pandémia na Slovensku čoskoro vyhasínať

Médiá a štátne orgány nás denno-denne zásobujú alarmujúcimi správami o silnejúcej pandémii, kolabujúcich nemocniciach a priam katastrofickými scenármi pohromy, ktorá nás najbližšie týždne čaká.

Avšak, keď sa pozrieme na čísla a zanalyzujeme ich, dávajú nám úplne iný obraz. V tomto článku si podrobne vysvetlíme, o čo ide.

Prečo sa médiá a vláda škaredo mýlia

Z toho, čo nám servírujú oficiálne miesta, by človek pomaly nadobudol dojem, že pandémia bude rásť donekonečna, priam do neba, ako kedysi mala rásť Babylonská veža.

U Babylonskej veže by to mohlo platiť iba vtedy, ak by neexistovala gravitácia. Tá totiž mala na svedomí neustále narastajúcu hmotnosť veže a tlak na jej najspodnejšie časti.

Fyzikálne vlastnosti materiálov nepustia a pri určitej výške bol tlak veže taký obrovský, že rozdrvil tehly a kamene v jej základoch. Výsledkom bolo, že veža skolabovala.

Podobne je to aj s pandémiou. Do neba by mohli čísla rásť iba vtedy, ak by malo Slovensko neobmedzený počet obyvateľov. Lenže ono ich nemá.

U nás žije len zhruba 5,4 milióna obyvateľov. Preto logicky majú čísla „nových pozitívne testovaných“ svoj prirodzený limit a nad celkový počet obyvateľov neporastú, ani keby sa úrady neviem ako snažili.

Poďme sa teraz pozrieť na to, čo hovoria tvrdé dáta.

Analýza dát a predpoveď vývoja pandémie

Pamätáte sa ešte na správu spred pár mesiacov ohľadne jednej štúdie, ktorú si nechala vypracovať Zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s laboratóriami Alpha Medical?

Písali sme o nej aj na našej stránke v tomto článku.

Išlo o štúdiu, v ktorej zisťovali mieru výskytu protilátok na COVID-19 v populácii. Štúdia bola ukončená koncom augusta 2020 a zistili, že protilátky sa vyskytujú u zhruba 1% obyvateľov Slovenska.

Ku koncu augusta bolo pomocou PCR testov na COVID-19 „pozitívne testovaných“ 3917 ľudí (zdroj: worldometers.info).

Samozrejme, 3917 ľudí nie je 1% z 5,4 milióna obyvateľov, ale len 0,073%. Rozdiel spočíva v tom, že nie každý, kto prekonal ochorenie COVID-19, bol naň testovaný. Možno nemal žiadne príznaky a možno nechcel ísť na test.

Predpokladá sa, že reálny výskyt ochorenia je 10 až 15-kát vyšší ako je počet „pozitívne testovaných“. Pre náš výpočet však bude smerodajné, že pri 3917 pozitívnych výsledkoch PCR testoch bolo zhruba 1% populácie, ktoré ochorenie už prekonalo.

Poďme vo výpočte ďalej…

Ku dňu 20.12.2020 bolo na Slovensku pomocou PCR testov celkovo zistených 151336 ľudí s pozitívnym výsledkom na COVID-19.

Ak si predelíme 151336 / 3917, dostaneme číslo 38,63. Takže, nakoľko 3917 pozitívnych prípadov predstavovalo zhruba 1% premorenie obyvateľstva, tak 151336 prípadov predstavuje 38,63% premorenie.

Koľko ešte chýba k 50% premorenosti obyvateľstva Slovenska na COVID-19?

Na to, aby sme dosiahli premorenosť polovice všetkých obyvateľov, chýba nám už len asi 11,37%. Koľko je to ľudí s „pozitívnym PCR testom“ si vypočítame ľahko: 11,37 x 3917 = 44514.

Nakoľko v súčasnosti v priemere pribúda denne 3000 „nových prípadov“, tak to by sme mali dosiahnuť za 44514 / 3000 = 14,8, čiže zhruba 15 dní.

Inými slovami, niekedy okolo 4.1.2021 by sme mali dosiahnuť premorenosť polovice populácie Slovenska vírusom SARS-CoV-2.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

No a dodržujúc Gaussovú krivku (obrázok vyššie), od tohto momentu by mali počty nových prípadov už len klesať, a to bez ohľadu na existenciu či neexistenciu protipandemických opatrení.

Veda, konkrétne matematika a štatistika totiž nepustia.

Blížime sa k vrcholu a následnému postupnému vyhasnutiu pandémie COVID-19. Dokonca aj bez opatrení, bez vakcín, bez rúšok. Úplne prirodzeným spôsobom, pretože jednoducho „dôjdu ľudia“ (tu predpokládame, že už raz nakazení majú imunitu a znova sa nenakazia).

Je tu jedno „ale“…

Ak začiatkom januára 2021, respektíve plus mínus týždeň-dva (nakoľko tu pracujeme s odhadmi) nedôjde k obráteniu situácie a poklesu „nových prípadov“, čo to môže znamenať?

Odpoveď nájdeme opäť v matematike.

Ak nedôjde k poklesu, tak sme zrejme ešte nedosiahli 50% premorenosť obyvateľstva. A prečo sme ju nedosiahli?

Vysvetlenie č.1

Prvá možnosť je tá, že sme od septembra doteraz testami dokázali podchytiť vyššie percento nakazených, než tomu bolo do augusta.

Vyššie percento pochytených znamená menej celkových prípadov, nakoľko už by sme pri odhade nenásobili počty pozitívne testovaných 10 až 15-krát, ale povedzme iba 5-krát.

Vysvetlenie č.2

Druhá, oveľa pravdepodobnejšia možnosť je, že došlo k nejakej zmene v metodike spracovania PCR testov, napríklad, že navýšili počet cyklov amplifikácie a tým pádom množstvo testov vyšlo falošne pozitívnych.

Inými slovami, skutočný počet ľudí nakazených vírusom SARS-CoV-2 je oveľa menší, ako sa oficiálne uvádza.

O problémoch s falošne pozitívnymi výsledkami PCR testov sme na našej stránke písali už viackrát. Všetky ich nájdete TU.

Záver

Nech to už dopadne akokoľvek, čoskoro sa dočkáme jednej z nasledovných dvoch pozitívnych vecí.

Prvou možnosťou bude zvrat vo vývoji pandémie a jej postupné vyhasnutie. To by bolo super!

Alebo druhou možnosťou bude, že získame ďalší dôkaz o nepresnosti a pochybnosti PCR testov, a že sa s nimi manipuluje, aby sa vytváral falošný obraz silnejúcej pandémie, ktorá tu v skutočnosti nie je.

Odporcovia by teraz určite poukázali na to, že ak je táto pandémia falošná, ako je možné, že sa plnia nemocnice pacientami s COVID-19?

Naša odpoveď by bola: Naozaj sa plnia? Viete koľko pacientov s respiračnými chorobami bolo v nemocniciach minulý rok v decembri? Lebo v decembri a januári sú nemocnice plné pacientov s dýchacími ťažkosťami každý rok, nielen tento.

Je podozrivé, že Ministerstvo zdravotníctva nechce tieto údaje zverejniť. Pýtali sme ich, no na naše otázky neodpovedali.

A kde sa podela bežná chrípka? A angína? A klasické zápaly pľúc?

Nie je to náhodou tak, že dnes sa vyšetruje už len na COVID-19 a ak sa pacient ukáže ako pozitívny, tak chrípka a iné choroby sa už netestujú? Aj o tomto probléme sme písali v ďalšom našom článku.

V každom prípade, čoskoro náš čaká odpoveď na ďalšiu otázku, ako to s tou pandémiou v skutočnosti je. Respektíve nie je.

Čo si o tom myslíte vy?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: worldometers.info, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2020-12-21-mike-pence-fake-vaccinated-live-promote-vaccines.html#
  Mike Pence gets fake vaccinated on live television to promote warp speed vaccines
  Preletela som článkom – obsah:
  Mike Pence (vice prezident USA) a jeho manželka boli zaočkovaní pred televíznymi kamerami vakcínou, v ktorej nebola tekutina. Takže takto nám ovečkám vymývajú mozgy.

 2. „Prvou možnosťou bude zvrat vo vývoji pandémie a jej postupné vyhasnutie. To by bolo super!“ – Nie nie nie! Pokazíte nám hru!

  „V Česku začíná třetí vlna. Nový kmen viru situaci zhoršuje, varuje imunolog“ – nie Jančuška-pančuška – ten prespí aj tretiu vlnu!

  Pozrite na tú chipmánkovskú imunologickú držku! V inom článku predpovedajú „matematici“ v ČR 20.000 /som si ho neuložil/ mŕtvych len začiatkom roku! Asi od hladu a od chladu! Ty vole! To je ako podprahovka „20 tisíc míl pod morom“ od Júliusa Verného! MOR a 20 tisíc!
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-cesku-zacina-treti-vlna-novy-kmen-viru-situaci-zhorsuje-varuje-imunolog-134581#dop_ab_variant=0&dop_req_id=HtNM99cbUYV-202012201119&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  Matovič hrobárovi z lopaty neujde!
  “ Očkování bývalých pacientů s covidem-19
  Očkovat se podle profesora Hirsche budou muset nechat i ti, kteří už si onemocněním covid-19 prošli.“
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-ockovani-ivan-hirsch-virolog-rozstrel.A201217_190718_domaci_vov

  Ty vole! Oni mienia na bratoch Čechoch vypatlať celý sortiment vakcín – základ je, že sa začne symbolicky-satanisticky 27. decembra! 2 + 7 =9 Deviatka znamená príchod Satana na Zem!

  “ Mrazáky na vakcínu se přikupovat nebudou. Musí se spotřebovat do měsíce“
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vakcina-pfizer-vlada-andrej-babis-koronavirus-ockovani-covid-19.A201221_125349_domaci_knn

 3. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/12/21/who-now-admits-pcr-tests-create-false-positives-_1420_-is-there-a-hidden-agenda.aspx
  WHO Now Admits PCR Tests Create False Positives — Is There a Hidden Agenda?
  WHO teraz pripúšťa, že PCR testy vykazujú chybné pozitíva – Je tam skrytá agenda (program)?

 4. http://www.zvedavec.org/komentare/2020/12/8549-grilujeme-covidovych-odbornikov.htm
  Grilujeme Covidových odborníkov…
  Dnes budeme grilovať…: Doc. MUDr. Pavol Jarčuška, PhD., riaditeľ neziskovej organizácie EUROMEDPRO, n. o.

 5. http://www.zvedavec.org/komentare/2020/12/8547-tento-rok-neni-zadna-chripka.htm
  Tento rok není žádná chřipka?
  Letos není žádná chřipka? Nebo je chřipka „druhou vlnou covidu“?
  Neočekávejte žádnou upřímnou odpověď od zdravotnických úřadů. Mají velký strach, tak velký, že se lidé podrobují zbytečnému lockdownu, který v jejich životech dělá velkou paseku v ekonomické oblasti, a nařízením, která způsobují více škody než užitku.
  O čem to celé je?
  Jde jednoduše o zisky z vakcín pro farmaceutickou lobby Big Pharma?

  Oplatí sa to celé prečítať.

 6. vaše výpočty síce sú logické, ale v dnešnej dobe, kde si logika vzala dlhodobo dovolenku, trošku mylné, veď nás už dávno !pripravujú“ na COVID-21;
  v anglicku „zúri“ ešte strašidelnejší „nový zmutovaný“ vírus a angličania prchajú z londýna!!!
  otázka znie: prečo ich nechajú odcestovať? odpoveď: aby mohli povedať, že tento vírus sa rozšíril vďaka nim do celého sveta a aby mohli zaviesť už úplne totálne represie voči ovčanom!!!
  a pritom je už snáď každému jasné, že tu nejde o žiaden vírus!!

  • to je tak ako keď na jar sľubovali, že v jeseni príde druhá vlna..horšia …a pritom v lete pri uvoľnených opatreniach nebolo skoro nakazených. Ale bububu samozvaní jasnovidci urobiť musia.

 7. Počúvajte, čerstvé – https://www.youtube.com/watch?v=RS5Qkn8ljyA
  MAP 760 Kennedy Junior včera varoval před nebezpečím alergie na očkování! 7 z 10 Američanů ohroženo!

 8. Aj na mozne „skore“ ukoncenie pandemie pamätala Rockefellerova nadacia vo svojom plane:
  PDF nemecky:
  https://traugott-ickeroth.com/wp-content/uploads/2020/07/TranscriptDE-The-Covid-Plan_Rockefeller-Lockstep-2010.pdf
  PDF angl.:
  https://traugott-ickeroth.com/wp-content/uploads/2020/07/Transcript-The-Covid-Plan_Rockefeller-Lockstep-2010.pdf
  Video: https://www.youtube.com/watch?v=h9HbrZWb4rY
  MP3: https://traugott-ickeroth.com/wp-content/uploads/2020/07/200705_THI_TheCovidPlanRockefellerLockstep2010.mp3
  Konkretne (citat):
  „Vymysli nebezpečnejšiu verziu vírusu s oveľa vyššou úmrtnosťou, ako záložný plán (Weaponized Tribit Strain)“ – to bude zrejme Covid-21, resp. v MSM prave kolportovana „Covid-mutacia“ …
  Zaujimave ale je, ze ruska vakcina „Sputnik“ je ucinna uz aj na tuto Covid-mutaciu!
  Za

  • Ďakujeme pani Ivana, že ste nám to tu dali. Ja som to znovu prečítala, vypočula.
   Len to je zúfalé, že veľa ľudí tomuto neverí. Toto celé bolo už v marci uvedené na infowars.com
   7.8 miliardy ľudí poslúcha, čo vymyslí niekoľko ľudí čo riadi túto zemeguľu.
   A bohužiaľ v Čine to Rockefellerovci vo veľkom zavádzajú – social credit system (sociálny kreditný systém). Top komunisti v Číne spolupracujú s Rockefellerovcami.

  • Rusi ku tomu od začiatku pristupujú ako ku gulečníkovému rozstrelu 3. svetovej vojny – určite nie jadrovej, ale určite sofistikovane depopulačnej a určite s biologickými zbraňami hromadného ničenia, takže pozor aj na uspávanku s neškodným Covid 19 – je to prieskum bojom – prieskum národných reakcií na akúkoľvek pandémiu vôbec, avšak ono to má viacero vrstiev – na pozadí pripravovaných skutočných útokov prebieha zároveň aj depopulačná agenda vakcínami – ako v menežmente – počíta sa každé naplnené percento z plánu! K informáciám treba pristupovať ako k vrstvám vo fotošope – jedna vrstva na druhú dávajú viditeľný obraz na povrchu, ale dôležité je, čo je pod ním! Ak na kopu hnoja prehodíte prestieradlo – to neznamená, že to bude posteľ. Skrátim – veriaci v Covid 19 budú zomierať na vakcíny „proti Covid“, neveriaci v Covid 19 a teda neopatrní – na niečo skutočne zabijácke! „Od mantinelu k mantinelu = koridor na bitúnok“. Harvardský a Houstonský projekt na likvidáciu Slovanov – východnej Európy – je realita, a z toho treba vychádzať! Teda – ani zaboha sa nenechať očkovať tým svinstvom, ale zároveň – treba byť pripravený aj na bio WW3! Čiže – treba mať doma protizbrane – opakujem ruské antidotum a probiotikum Vetom 1 a 2, NAC, vitamíny, ochranné prostriedky – osobne som si v začiatkoch kovidcirkusu ušil ozaj funkčné rúška – teraz samozrejme používam tie „dýchateľné“ pro forma na von. Ale stále platí, že oni to s tým vyhladením ľudstva myslia vážne! Toto je celá paradigma z ktorej musíme vychádzať! Na rok 2021 je plánovaný HLADOMOR – to je ďalšia vrstva „fotošopu“ – OBRAZU GENOCÍDY! Milióny po miliónoch – vrátane nenarodených detí!

   Naštudujte si problematiku Cryptococcus gattii_Deadly Fungus_smrtiaca pleseň, a protizbraň – tzv. chytrá-múdra huba Pythium oligandrum!

   https://duckduckgo.com/?q=+Cryptococcus+gattii_Deadly+Fungus&atb=v236-1&ia=web

   Cryptococcus gattii Deadly Fungus Spreads Killing-United States / Canada
   https://www.youtube.com/watch?v=fVmf4FPpRcI

   https://duckduckgo.com/?q=Cryptococcus+gattii_Deadly+Fungus+You+Tube&atb=v236-1&ia=web&iai=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DfVmf4FPpRcI&pn=1ideá
   https://duckduckgo.com/?q=Cryptococcus+gattii_Deadly+Fungus+You+Tube&atb=v236-1&ia=web&iai=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DfVmf4FPpRcI&pn=1

   Čiže namiesto antraxu /proti neme je ruský Vetom 2/.

 9. Stále a dookola počúvame pandémia, korona,pozitívni-čo človeka už deprimuje .
  Nedá mi však pozastaviť sa k testovaniu obyvateľov mesta Trenčín.Takže k číslam 21 660 otestovaných z toho 560 pozitívne bezpríznakových zrejme. Tak postavme do jedného radu skupinu 560 ľudí a zbývajúcu skupinu 21 100 obyvateľov. A teda porovnajme, toto je akože to hororové číslo a pandémia,keďže tá velikánska väčšina je zdravá. A to nehovoriac o antigénových testoch, kde sa potvrdila ich nepresnosť.
  Jednodducho to človeku rozum neberie. Skutočne ťažko tomu porozumieť, lebo ak by čísla boli v opačnom garde, tak by sa dalo o pandémii hovoriť. Nečudujte sa nikomu, že sa nad týmto pozastavuje.To ako keby ste vyhodnocovali v škole triedy,kde by bolo 8 vyznamenaných a 2 prepadnutí. To by sa trieda zaradila do najhoršej skupiny?Nemôžte nikoho odsudzovať, že kladie takéto otázky, ale aj psychické zdravie je dôležité a toto všetko k tomu neprispieva. Prepáčte !!!!!!

  • Strach ochromuje Ducha a poškodzuje telo tak, že ochorie. Strach je všade. Je to strach pred chudobou, smrti hladom, strach pred verejnou mienkou, strach pre tým, že to, čo máme dnes môžeme zajtra stratiť, strach pred chorobou, strach pred smrťou. Strach sa stal pre milióny ľudí ustáleným zvykom.
   Myšlienka strachu je všade a pôsobí na nás zo všetkých strán. Strach tvorí tyrana a z neho vzniká neľútostný pán a neúprosný veriteľ. Myšlienka strachu je ako skutočná, neviditeľná substancia, ako každý iný element v prírode presakuje a vniká do duše.
   Preto je potrebné aby sme sa strachu zbavili, lebo je skutočným prameňom chudoby a choroby. Byť neustále v hrôze, obave a neustálym strachom pred všetkým, či je to strata lásky, peňazí, postavenia alebo miesta je najúčinnejším prostriedkom aby sme stratili všetko o čo sa bojíme.

   • „Borise Arkadije živí humor v době, kdy vás smích může existenčně zlikvidovat. Polovina 80. let. Brežněv zemřel, Andropov zemřel a o Černěnkovi se šeptá, že to má taky za pár. Boris vystupuje s neškodným skečem o opičce a žije život prominenta, komika režimem nejen tolerovaného, ale i podporovaného. Pod povrchem se ale dusí. Humor je z podstaty svobodný a pohrdá hloupostí mocných. V Borisovi zuří vnitřní boj mezi konformistou a buřičem. A to vše v době, kdy humor může zabíjet. Tragikomedie Michaila Idova (scénář k filmu Léto) pojednává o možnostech svobody v nesvobodné době, o srážce lidské kreativity s tupostí moci.“
    https://www.freefilm.to/film/humorista

 10. To už tu bylo.
  Podle MUDr. Pekové (to je ta, jejíž laboratoř v Česku jako první soukromá laboratoř diagnostikovala Covid), poté, co se stala mediální hvězdou tvrdila, že virus v létě oslabí a do Vánoc úplně vymizí. Naši senátoři ji chtěli navrhnout na státní vyznamenání… Ostatně i na tomto portále jste ji také několikrát citovali.
  A jaká je skutečnost? Máme u nás druhou nebo už třetí vlnu, mrtví přibývají po stovkách denně (celkem přes 10.000), zdravotnictví kolabuje a odkládá operace a další výkony. V důsledku pak umírají lidé nejen na Covid, ale i na jiné choroby, které by jim v normální době smrt nepřivodily.
  Covid není fikce, není to ani banalita, na kterou se neumírá (já vím, budete tvrdit, že se umírá s ní, ne na ni).
  Tak si přečtěte článek od člověka, který byl u toho:
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/je-to-divny-svinstvo-vit-samek-po-smrti-otce-na-covid-19-odesel-z-nemocnice-134692#utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Možné je aj to, že tento záchrankár má niečo za ušami, takže mu umožnili sa z toho vyvliesť účasťou v tomto cirkuse. U nás sú známe kauzy doslova klanových bojov o tzv. záchrankársky trh – o dotácie a čo kto s nimi. Seznam kope za vládu – povedal by som – horší mainstream ako Babišov Idnes.cz

   He – on už neznáša pohľad na toľko mŕtvych? To ako keď funebrák zabalí živnosť po hromadnej nehode! To sú hovadiny! Ešte raz otázka VK – videli ste na svojej ulici každú chvíľu húkať sanitku?! Videli ste na svojej ulici každú chvíľu pohrebák?! Doboha ešte raz! Na Slovensku fasujú za každého mŕtveho označeného Covid 19 päť litrov eur! A tento človek uteká z toku peňazí?! Neverím! Musí ísť preč!

   • Teraz matematika!
    10 tisíc mŕtvych v ČR na „kovid“ za rok deleno 365 dní = priemerne 27 na deň – nechytajte ma nejakými krivkami za slovo. 30 tisíc bude 80-90 priemerne za deň. Koľko máte v ČR okresných nemocníc?! Na Slovensku umiera denne cca 180 ľudí len na rakovinu. ??? Infarkty??? „Čistá robota“! Stačí zavesiť ceduľu Covid 19 na palec doboha!

    A v prípade horúcej vojny – bombardovania čo?! „Chlapec záchranár“ sa zosype?!

    • Maroš ?????? ABSOLÚTNY SÚHLAS! Covid je “projekt”!!!

    • U nás v obci za rok 2020 zomrelo 3 krát viac ľudí ako sa narodilo detí. Na ani s Covid 19 nezomrel nikto! Ale dôležitejšie je, že sa narodilo 3 krát menej detí ako zomrelo ľudí! Toto treba sledovať – „sociálne“ genocídne inžinierstvo! Tichá vojna!

 11. https://aeronet.cz/news/americka-cdc-vypustila-prvni-cisla-o-poctech-lidi-poskozenych-vakcinou-pfizer-na-prvnich-100-000-ockovanych-to-jsou-3-000-pripadu-ale-do-statistiky-jsou-zahrnuty-jen-vazne-pripady-lidi/
  Americká CDC vypustila první čísla o počtech lidí poškozených vakcínou Pfizer, na prvních 100 000 očkovaných to jsou 3 000 případů, ale do statistiky jsou zahrnuty jen vážné případy lidí, u kterých vedlejší projevy vyvolaly pracovní neschopnost a zamezení výkonu běžné práce a běžného pohybu! Ve statistice nejsou lidé s epizodou omdlení, ztráty vědomí, vyrážek, ekzémů, dočasně zhoršeného zraku, krátkodobého zvracení a dalších krátkodobých projevů, které nevyvolávají pracovní neschopnost, ani hospitalizaci! Kamala Harris se nenechala očkovat spolu s Bidenem, počká 1 týden a uvidí, co vakcína udělá se starým pánem!
  Prekopírovala som posledný odstavec tohto článku:
  Vakcína je pouze záminka pro zavedení covidových pasů a systémů sledování a rozlišování mezi očkovanými a neočkovanými. Vakcína není cíl pro vaše dobro a zdraví, vakcína je prostředek pro mediální a politické zdůvodnění potřeby následného sledování, identifikování a rozlišování lidí v populaci po očkování, kdo je občanem 1. (očkované) kategorie (a kdo může si nakoupit v obchodě), a kdo je občanem 2. (neočkované) kategorie (a nesmí vstoupit do obchodu). Vakcína je tudíž záminkou pro zavedení Total Control.

 12. Otázka – prečo ten trnavský psychopat nechcel získať svetové prvenstvo v zaočkovaní sa predstaviteľa štátu proti koronke?!

  Tak jednoduché Matovič – dať si dzignúť kalciovku, vitamín C, fyziologický roztok! Ale ty sa bojíš, že ti do toho „Rusi“ kvapnú oleander – však?! A keďže si od strachu zostarol o 15 rokov – onedlho budeš potrebovať adrenochróm! Pozri ako kvitne pezinská skládka! Blbec – si si to mal medzi satanistami skôr vybaviť! Zaváhal si – ty Faszbuk! Nepatríš už k nikomu! Finito!

  • kalciovka sa podáva vnútrožilovo 🙂

   • Kalciovka sa dá aj vypiť – aj céčko aj fyzio ide vnútrožilovo, ale keby mu dzigli destilku do svalu – reval by ako pavián. Podstatné, že sa bojí, že to niekto využije a vôbec mu niečo pichnú – ono stačí, keď to bude v ihle – žiadne stopy v striekačke. Veď ho už idú odinštalovať, a on je svedkom spiknutia a riadiacich kontaktov. A hubu má furt na špacír! Starý osvedčený sovietsky program výmeny kádrov so všetkými poctami! Inak travičstvo začali Angličania v Rusku likvidáciou Ivana 4. Hrozného /jeho osobný lekár z Anglicka zlikvidoval jeho, jeho ženu aj syna ortuťou – preto mal Ivan záchvaty/ – potom sa to ujalo a pokračuje dodnes u VIP. Opancierovaná limuzína je len PR VIP. Bežná vec – inzulín do piva, kolaps a hotovo. Je o tom kopa info – aj v thrileroch.

 13. Dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/12/21/3150-people-experience-_1820_health-impact-events_1920_-after-covid-vaccination.aspx
  3,150 People Experience ‘Health Impact Events’ After COVID Vaccination
  3.150 ľudí malo vedľajšie účinky po prijatí vakcíny.
  Bolo to od firmy Pfizer-BioNTech vaccine.
  “Those who are experiencing these ‘events’ are ‘unable to perform normal daily activities, unable to work,’ or “required care from [a] doctor or health care professional.”
  Allergic reactions or anaphylaxis, is a common side effect, and the effects are so severe to require hospitalization, as is the case with a worker from the Bartlett Regional Hospital, who was hospitalized for at least two nights after suffering from “increased heartbeat, shortness of breath, and skin rash and redness.”
  Rýchly preklad:
  Neboli sa schopní o seba postarať, neboli schopní ísť do práce, zvýšené búšenie srdca, nedostatok vzduchu, kožné vyrážky, začervenanie, alergické reakcie – anafylaktická reakcia – potrebovali hospitalizáciu…
  A táto „dobrota“ sa ide teraz u nás podávať. No comment – bez komentára.

 14. zrejme áno…. keďže máme už nové opatrenie pre pozitívnych: „Osoba pozitívne testovaná na ochorenie COVID-19 môže po novom opustiť domácu izoláciu aj s cieľom nákupu na zabezpečenie nevyhnutných životných potrieb, ak si ho nevie zabezpečiť prostredníctvom niekoho iného.“
  Takže (umelé) čísla stúpajú a preto môžeme aj do obchodu …a prečo nie rovno do roboty?

 15. https://www.naturalnews.com/2020-12-22-pfizer-moderna-expected-2021-sales-coronavirus-jabs.html#
  Pfizer and Moderna expected to earn $32 billion from 2021 sales of their coronavirus vaccines
  Phizer a Moderna očakávajú zisk 32 biliónov (v slovenčine je to asi 32 miliárd USD) z predaja svojich korona vakcín v roku 2021.

 16. Jednoduchá

  Ďakujem milá Jean aj všetkým ostatným za aktuálne príspevky…..sú to veľmi smutné, no skutočné infor………no stále verím, že sa tento koronacirkus skončí, aj za cenu márneho čakania na dáke ,,bilióniky“ pre niekoho, čo mi je úplne šuma -fuk / ako hovorievajú moje deti/…………MOJE ZDRAVIE JE NA 1.MIESTE, jeho cenu nenahradia žiadne ,,papieriky“ !!!!……………………………………….

 17. Celá správa: Šesť dimenzií volebných podvodov v šiestich kývavých štátoch (PDF)
  PANDEMICKÉ SPRÁVY

  https://pandemic.news/2020-12-13-communist-china-infiltrated-vaccine-giants-pfizer-astrazeneca-glaxosmithkline.html

  JE TO VOJNA: Komunistická Čína úspešne infiltrovala gigantov vakcín Pfizer, AstraZeneca a GlaxoSmithKline ako súčasť „neobmedzenej vojny“ s cieľom poraziť americkú armádu a dobyť Severnú Ameriku

  Generál americkej armády Perna ohlasuje „Deň vakcín“, ktorý pomocou vakcín ovplyvnených ČKS vyhlasuje za „začiatok konca“ pre Ameriku

  „Celková vojna“ Číny s Amerikou je teraz úplne odhalená
  Pravda je teraz zrejmá: Čína plánovala mnohostranný útok na Ameriku pomocou zmanipulovaných volebných automatov, toxických vakcín, plánov invázie do krajiny a firemnej infiltrácie , a to všetko pod kontrolou technológií a médií s cieľom úplne zvrhnúť USA a získať Severnú Ameriku. pre ČKS.

  Sidney Powell má v súčasnosti pred Najvyšším súdom prebiehajúce štyri súdne spory … máme nezvratné dôkazy o zahraničnom zasahovaní do našich volieb … Myslím si, že prezident USA musí spustiť svoj výkonný príkaz z roku 2018 a pravdepodobne vymenovať osobitného poradcu pre pozrite sa na to všetko … pretože s týmto hlasovacím prístrojom Dominion máme vážne a vážne problémy s cudzím vplyvom.

  A Sidney Powell pridal k intrigám v nedávnom rozhovore s Lou Dobbsom slovami:

  Vieme, že do spoločnosti Smartmatic prišlo 400 miliónov dolárov z Číny len pár týždňov pred voľbami, že existuje spojenie Georga Sorosa s celým úsilím … Úprimne povedané, naša národná bezpečnostná agentúra a obranná spravodajská agentúra to musia okamžite celé prekonať. Dôkazy sú ohromujúce a mimoriadne znepokojujúce, že sa tak stalo a nezačali sa iba tento rok.

 18. Pani Emily, ďakujeme za informatívne blogy.

Pridajte komentár

*