Putin: „Ukrajina už viac nebude a ani priama intervencia NATO nezmení výsledok“


Print Friendly, PDF & Email

Putin: „Ukrajina už viac nebude a ani priama intervencia NATO nezmení výsledok“

(Hal Turner, Hal Turner Radio Show) Ruský prezident Vladimír Putin nedávno v televíznom rozhovore predniesol pomerne jasné vyjadrenie: „Nebude žiadne vyrokované urovnanie ukrajinského konfliktu, Ukrajina už nebude a ani priama intervencia NATO nemôže zmeniť výsledok.

Televíznemu redaktorovi vysvetľoval, prečo Rusko vstúpilo na Ukrajinu, poukázal na Luhansk a Doneck, ktoré boli rozbité kyjevskou delostreleckou a mínometnou paľbou, pretože tieto dve oblasti sa chceli odtrhnúť od Ukrajiny podobne ako Krym.

Šokujúce vyhlásenia prezidenta Putina

Redaktorovi povedal: „Silou zbraní sme boli prinútení pokúsiť sa ukončiť vojnu, ktorú Západ začal už v roku 2014.“

Prezident Putin potom pokračoval s vyjadreniami, ktoré sú úplne ohromujúce. Uviedol nasledovné:

A Rusko ukončí túto vojnu silou zbraní a oslobodí celé územie bývalej Ukrajiny od Spojených štátov a ukrajinských nacistov.

Iné možnosti nie sú.

Ukrajinská armáda slúžiaca USA a NATO bude porazená, bez ohľadu na to, aké nové typy zbraní dostane od Západu.

Čím bude viac zbraní, tým menej zostane Ukrajincov a toho, čo bývala Ukrajina.

Priamy zásah európskych armád NATO výsledok nezmení. V takom prípade vojnový požiar zachváti celú Európu.

Zdá sa, že aj USA sú na to pripravené.

Putinove vyhlásenie „A Rusko ukončí túto vojnu silou zbraní… oslobodením celého územia bývalej Ukrajiny… nie sú iné možnosti…“ jasne naznačuje, že nebudú žiadne rokovania.

Tento konflikt sa skončí úplnou vojenskou porážkou Ukrajiny. Ale v rámci tohto vyhlásenia Putin spomenul aj „oslobodenie celého územia BÝVALEJ Ukrajiny…“.

Fúha! „Bývalá Ukrajina“. Takéto slová môžu znamenať len jedno: Ukrajina už nebude! Aký iný význam môžu znamenať slová „bývalá Ukrajina“?

Ak by boli nejaké pochyby, čo poznámkou o „žiadnej Ukrajine“ myslel, tak Putin to vo svojej ďalšej vete bližšie konkretizoval: „Čím bude viac zbraní, tým menej zostane Ukrajincov a toho, čo BÝVALO UKRAJINOU.“

Potom priamo do tváre NATO vyriekol slová: „Ukrajinská armáda slúžiaca USA a NATO bude porazená, bez ohľadu na to, aké nové typy zbraní dostane od Západu.“

Prezident Putin jasne signalizuje Západu, že bez ohľadu na to, aké zbrane pošle Ukrajine, Rusko aj tak vyhrá. Bodka.

Čo vám to teda hovorí o zbraniach, ktoré je Rusko ochotné použiť? Väčšina racionálnych ľudí pochopí, že to znamená akékoľvek zbrane, ktoré bude potrebné použiť, teda aj jadrové.

Nasledujúce slová prezidenta Putina však boli nanajvýš ohromujúce. Pokračoval v rozhovore s televíznym redaktorom: „Priama intervencia európskych armád NATO nezmení výsledok.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Čo vám to hovorí? Väčšine mysliacich ľudí to hovorí, že Rusko už vie, že NATO priamo zasiahne do konfliktu na Ukrajine a že Rusko je už na takúto možnosť pripravené. Ľudkovia, to znamená, že ideme do skutočnej 3. svetovej vojny!

Prezident Putin to dal jasne najavo, keď okamžite dodal: „Ale v tomto prípade požiar vojny zachváti celú Európu“.

A je to tu. Jasné ako slnko. „Vojnový oheň zachváti celú Európu.“ Svetová vojna.

Teraz si pravdepodobne kladiete otázku: „Prečo o tom nepočujem z masmédií?“

Odpoveď je jednoduchá: Masmédiá nechcú, aby ste to vedeli. Chcú vás blaženého a nevedomého. Takže, keď sa toto všetko stane, budete vystrašení a budete (u nich) hľadať odpovede.

A čo vám povedia? Čokoľvek bude propaganda ľudí, ktorí to začali, chcieť.

Záver

Vlády v Európe a USA doslova začínajú 3. svetovú vojnu, ktorá sa pravdepodobne stane jadrovou. Vaši politici však chcú, aby ste zostali tuční, hlúpi a šťastní.

Vyhoviete im, alebo vystupňujete svoju aktivitu a nastolíte peklo, aby ste sa možno pokúsili vyhnúť tomu, čo prichádza?

Čokoľvek si vyberiete, majte na pamäti toto: Pred pár dňami ukrajinský zákonodarcovia schválili detské vojenské výcvikové tábory. Medzi inštruktormi sú už skúsení 16-roční, ktorí trénujú 12-ročných brancov do boja.

Ukrajina teraz verbuje aj 12-ročných chlapcov, aby za nich bojovali! Aké monštrá sú títo ukrajinskí vládnuci politici?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Hal Turner, Zdroj: halturnerradioshow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Naďalej sa Ukrajina vyľudňuje a žiadna strana sa nepohla.
  Naďalej prebieha invázia v západnej Európe.

 2. Ved o tom tu piseme neustale, ze tzv. chazari chcu tu urodnu cernozem

  • Aby na nej mohli pracovať oni – áno?

   • Oni preferujú obchodovanie, a keďže prešpekulovaný parazit hľadá spôsoby ako sa za každú cenu vyhnúť fyzickej práci tak má aj vyvinutejší mozog a generáciami vycibrené klamárske a podvodnícke inštinkty.

    • A preto vlastnia médiá! Ono sú to v podstate elektronické „feromóny“ mravcov otrokárov – Rotshieldovci sú nie náhodou aj svetoví entomológovia – a kopírujú hmyzie spoločenstvá ako modely spoločenstiev pre ľudí.

    • Toto je Satonico dielo v zastúpení svojich lokajov. Tu pomôže len modlitba.

 3. V stredu som bol v Užhorode. Na uliciach a obchodoch samá žena. Sem tam muž. Moji kamaráti totálne zmenení. To už nie sú ľudia. Sú to monštrá bez rozumu a citu. Rozmýšľajú ako ukradnúť a oklamať. Oni sú schopní ublížiť len preto, že sú Ukrajinci. Všetko zlé. Ale na druhej strane, nafta 0,955 €/liter 🙂

  • Všetko, čo má začiatok – má aj koniec. Priznám sa – v živote som nemal taký bordel v hlave, v byte, na záhrade – už len kvôli tejto sku.venej vojne a očakávaniu tej svetovej. „Mysli na najhoršie a ver v najlepšie!“ – dobrá ko.otina!
   Veď si uvedomte, že Európa zažila WW1 a WW2 – tak prečo nie aj WW3!

   Dnes som pokojný – WW3 nebude nie preto, že som ju prijal, ale že mi to vyhodilo podvedomie, že nie! Ona totižto už prebehla!

   • Je koniec – pretože prebehli rozhodnutia! Sme rozhodnutí! Možno vám to docvakne neskôr – ale išlo o to – vybrať si stranu! To už som zažil v roku 2003 – kam mám patriť! A o to celé ide! A to prebehlo!

    • Ono totižto ide o satanistickú židovskú koncovku rozdeľ a panuj – a ja vždy budem patriť Bohu – a mám v pi.i ako to dopadne – lebo vždy to dopadne DOBRE! Vyhrala viera – nie strach! Hoci strach som mal! Ale viera je vždy nad strachom – a to je celý vtip nebies!

    • Tí, ktorí chcú byť vedome či nevedome so Satanom – tí už s ním sú! Tí, ktorí chcú byť s Bohom vedome či nevedome – tí už s ním sú! Už je rozhodnuté – vojna skončila!

 4. Už pred rokmi tvrdili, že na prijatie NWO sú potrebné III. sv. vojny, pred pár dňami sa potopil Titan, 1911 sa potopil Titanic s 50 multimionármi dnes miliardármi, ktorí odmietali vytvorenie FED-u, hneď na to bol založený FED a začala I. sv. vojna. Dnes sme tesne pred III. sv. vojnou a pred preklopením finančného systému na systém digitálnej meny. Oni to urobia. Začne to false flag operáciou naUkrajina napr. odpálením JE Záporožie a zapojenie NATO, alebo jeho časti do vojny. Čaputová to vedela v januári, že s voľbamu musí vydržať až na jeseň. Ona vie, ale nevie presný termín.

  • Tá kunda akurát nevie, kedy je správny čas zaliezť do diery! A to si píš, že po skončení mandátu opustí Slovensko! No len s ochrankou bude potom problém.

  • Před 25 lety , když jsem byla na mateřské,jsem si z knihovny půjčovala knížky z edice Největší záhady .
   Bylo tam mnoho zajímavých článků.
   V jedné publikaci zabývajících se různými proroctvími ,byla předpověď datovaná kolem roku 2025. V Rusku dojde k havárii jaderné elektrárny na Donu.Miliony lidí budou ozářených a protože budou vědět,že brzo umřou a snad v naději na delší život,vydají se na pochod do Evropy.Jedna část půjde i přes nás . Nejdříve půjdou muži a za nimi ženy s dětmi.Asi i bude docházet k různým násilnostem.Ale vlády zemích prý nezasáhnou, protože ti lidé jsou vlastně oběti.
   Bohužel přesně si to nepamatuji a ani název té knížky.Ale zanechalo to na mě dost velký dojem,že mi to v palici uvízlo .

 5. Ukrajina bude testovacím štátom pre WEF a „Plán obnovy“Ukrajiny je len zavádzanie „Veľkého Resetu“Klausa Schwaba(digitálna identita a mena,15 minútové mestá, sociálne kredity, všeobecná kontrola a dohľad nad obyvateľmi…).Nenadarmo sa Putin niekoľkokrát zúčastnil WEF v Davose.

 6. „Koniec sveta? Ten už bol!“

  Maroš, nech žijú romantici!
  Vďaka nám je nám lepšie..😉

  • Čo si predstavuješ pod slovom Koniec sveta? Vojnu a obnovu? Koniec kalendára? Koniec rasy?

   • Koniec chlastania a onanie! Dnes zhodou okolností aj koniec východného Slovenska – vietor 125m/sec., 5 centimetrové krúpy, 50 l zrážky na m2! Boh ochraňuj východné Slovensko! Ku.va octujte, octujte, octujte!

    • Asi preto nám nerozumieš.
     Že nie si z východného Slovenska.
     To nevadí, niektorí sú na tom ešte horšie.

    • Asi pred 15 rokmy boli u nás na záhorí krúpy takej velkosti ,zničilo mi to asi 20 škridiel na vinohradnickej búde,planty odplávali k štvrtému susedovi a nie je koniec,žijeme ďalej.Nehádž predčasne flintu do žita.

 7. To nám v MSM – neukážu!

  1/ Takto dopadla proti-ruská ofenzíva AFU (mrkni na schématický odkaz, koľko a akých druhov Západnej bojovej techniky s UA-vlajočkou, bolo ruskou armádou zničených v priebehu 2 týždňov v Záporoží).

  https://t.me/ural2205/1219

  2/ Neviem, či ste zaregistrovali, ale Lajnová v Bruseli rozhodla, že dotácie z EÚ fondov vo výške niekoľkých desiatok mld €, určené na výstavbu a rekonštrukciu nemocníc, elektrární, škôl, infraštruktúry v SR s čerpaním do r. 2027, budú priamo nasmerované do rozvoja nie SR, ale – obnovy UA (rozumej – do čiernej diery Zelenského). To isté sa týka aj ČR. Premiéri oboch vlád toto rozhodnutie v ničom nerozporovali a potichúčky ďalšiu vlasti-zradnú zmluvu – podpísali. A ako poďakovanie za to od Zelenského máme dostať – vypnutie južného toku plynovodu.

  A tak sa znovu pýtam, akéže to výhody nám zostali v rámci členstva v EÚ, v ktorej SR – žiaľ -pôsobí len ako poslušný submisívny a napoly retardovaný žiačik, ktorý zo strachu (aby sa nepocikal..), prikývne p. učiteľke Lajnovej a-priori – na všetko.

  https://cz24.news/brusel-prave-zabavuje-cr-a-sr-miliardy-eur-a-posila-je-ukrajine-vlastizradne-vlady-cr-a-sr-souhlasily-ze-miliardy-eur-urcene-na-vystavbu-novych-bytu-elektraren-nemocnic-skol-silnic-a-tovaren-v-c/

  P.S. Čakám ešte ďalší nožík v chrbte Slovákov zo strany EÚ, i vlády SR, a to – povinné kvóty tmavších imigrantov.
  Písala tu pani z Malaciek, že už sa tam v pripravenom tábore – pohybujú. Môžeme len dúfať, že tu nebudú chcieť byť a žiť!
  Boh ochraňuj Slovensko!

  • Israismael

   Protiruské sily pravdepodobne skúšajú zahájiť vojenský prevrat v Rusku ..Niekto chce veľmi destabilizovať situáciu v Rusku.. Situácia v RF v piatok večer je veľmi nebezpečná a hrozí vojenský prevrat ..Snáď sú to len chabé pokusy .

  • A takto to vyzerá v slovenskej žumpe (NR SR). Si to hlučné videjko 3, min. mrknite, lebo ho stiahnu z obehu. V priamom prenose sa požiera OLANO (Kuriak) vs. SAS (Penta-Cigániková), ktorá presadzuje 100%-né zvýšenie ziskov zdr. poisťovne pre Pentu.
   A výčitky, koľko ľudí bolo zbytočne zabitých počas C-19, pričom nik z nich necíti za to žiadnu zodpovednosť. Samozrejme! Hnus!!

   https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/12320-sluzite-zlodejom-prudka-hadka-kuriaka-a-ciganikovej-v-parlamente

  • Ti tmavsi uz nemaju na vyber, na zapade ich nechcu teda tam nepojdu a kedze zistili,ze ich je tam mnoho,praveze ich budu presuvat do vychodnych kolonii.Teda nielen ti co prichadzaju tu budu, ale aj ti co ich srdecne pozyvala makrela. Dovi dopo!!!!

  • Boh nás neochráni.Nie že by nechcel,ale nebude ochraňovať tých čo iba čakajú,že ich problém vyrieši niekto iný.Zdvihnite rite z gauča,zoberte vidle a hor sa na hrad.Robte už konečne dačo pre oslobodenie sa od zla.Alebo čakáte že penzisti to za vás vyriešia ?

 8. V Rusku boli zadržaní pašeráci cézia – zrejme pokus o odpálenie špinavej bomby na Ukrajine.

  VIDEO: Lindsey Graham v televizním přenosu varoval generály okolo Vladimira Putina, že pokud splní rozkaz a použijí jadernou zbraň proti Ukrajině, tak NATO vstoupí do války s Ruskem!
  https://www.infovojna.bz/article/video-lindsey-graham-v-televiznim-prenosu-varoval-generaly-okolo-vladimira-putina-ze-pokud-splni-rozkaz-a-pouziji-jadernou-zbran-proti-ukrajine-tak-nato-vstoupi-do-valky-s-ruskem

  2023-06-23 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-06-23-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/
  ——————————-
  Prigožin plní vyhrážky: Žoldnieri uskutočnili prevrat! Jednotky obsadili ruské mesto a zostrelili vrtuľník
  „Veliteľ žoldnierskej Vagnerovej skupiny Jevgenij Prigožin v sobotu vyhlásil, že jeho 25-tisícová armáda je „pripravená zomrieť“ pri pokuse o zvrhnutie ruského ministra obrany Serjega Šojgua a náčelníka generálneho štábu Valerija Gerasimova. TASR správu prevzala od agentúry AFP.

  „Všetci z nás sú pripravení zomrieť. Všetci, 25-tisíc a potom ďalších 25-tisíc,“ vyhlásil Prigožin v novej zvukovej nahrávke. „Umierame za ruský ľud.“ Tvrdí, že jeho vojaci prekročili hranicu z Ukrajiny do Ruska a zničia kohokoľvek, kto im bude stáť v ceste. O slovách Prigožina, ktorý v piatok vyzval na odstránenie ruského armádneho velenia, dnes informuje agentúra Reuters. Wagnerovci sú vraj teraz v Rostove na Done na juhozápade Ruska.

  Ruské úrady v Rostovskej oblasti vyzvali ľudí, aby nevychádzali zo svojich domovov. „Orgány činné v trestnom konaní robia všetky kroky potrebné na zaistenie bezpečnosti obyvateľov,“ gubernátor Rostovskej oblasti Vasilij Golubev napísal na sociálnej sieti. „Žiadam všetkých, aby zachovali pokoj.“

  Ruský generálny prokurátor v sobotu nadránom informoval prezidenta Vladimíra Putina o pokuse žoldnierskej Vagnerovej skupiny uskutočniť ozbrojený prevrat v Ruskej federácii. TASR správu prevzala od agentúry AFP, ktorá sa odvoláva na hovorcu Kremľa.

  „Generálny prokurátor Ruskej federácie (Igor) Krasnov informoval Putina o začatí trestného stíhania v spojení s pokusom o zorganizovanie ozbrojenej rebélie,“ uviedol hovorca Kremľa Dmitrij Peskov. Šef skupiny vagnerovcov Jevgenij Prigožin v sobotu vo svojom audioodkaze vyhlásil, že podnikne všetky kroky potrebné k zvrhnutiu ruského vojenského veliteľstva v Moskve. Podľa agentúry AFP povedal, že jeho bojovníci „zničia všetko, čo im bude stáť v ceste“.“
  https://www.cas.sk/clanok/2813167/prigozin-plni-vyhrazky-zoldnieri-uskutocnili-prevrat-jednotky-obsadili-ruske-mesto-a-zostrelili-vrtulnik/
  ————————————–
  Toto pripomína situ, keď Caesar prekročil s armádou Rubikon, čo bol vabank v boji o moc a hrdelný priestupok – ale mu to vyšlo. Prigožin ak je na strane Puina – musí vedieť, že to sú ním vymenovaní velitelia.
  Ak sa dostanú k moci jastrabi – máme tu jadrovú vojnu!

  Ale je tu aj taká možnosť, že ide o cielenú likvidáciu Wágnerovcov – ktorý by mohii Putinovi prerásť cez hlavu a všetko je inak. Znovu ich pozatvárajú.

  • Ať to skusí a bude adekvátní odpověď Ruska s tím,že Anglie se ocitne pod vodou,taky kus Polska,Německa a Itálie. Zatím se ale kleště rozevírají severním směrem,rusové zaůtočili na Kupjansk a odtud konečně do CHarkova a pak dolů dál na Poltavu,vyčistit to uk bander svinstvo.

 9. Mám to chápať tak, že teraz je vlastne úvod do jadrovej vojny?

  • Problém vidím v tom, že nepôjde o vojnu, aby v nej niekto vyhral, ale že to má byť jednoducho zámienka na naše sebavyhladenie. Genocída je v pláne – nie ktorý národ má ovládnuť svet! Dokonca ani židia nie – tí sú tak akurát ako „vyvolení užitoční idioti“ spúšťačom týchto procesov. Preto je tak dôležité, aby tí, ktorí to celé plánujú a skryto riadia, zostali pre nás neviditeľní! Lenže oni – „ony“ /entity/ tu reálne sú! Podľa mňa – keďže sme elektromagnetické bytosti – musíme nájsť spôsob ako ich vystopovať. Prof.Peter Garyaev – vlnová genetika. Preto bol zavraždený – aj keď údajne 2 týždne po tom, ako vyhlásil, že príznaky covidu spúšťajú 5G siete – markantné v Indii.

   Takto! Ak existuje technológia, ktorá umožňuje sledovať každého jednotlivca na planéte podľa jeho jedinečnej frekvencie DNA – táto technológia umožňuje – vyraďovacím spôsobom – identifikovať aj predátorov ľudstva na Zemi!

   • Ako možno identifikovať adrenochromových feťákov?

    • A prečo nezačínaš od ich obetí – deti sú odpad? Akože unesené deti nebudeme hľadať – budeme dohľadávať týchto debilov? Začni v pionierskom paláci Klementa Gotwalda!
     https://www.prezident.sk/upload-files/84985.jpg
     ———————————
     Tá naša kunda „omládla“ na základe toho, že mala toľko starostí? Tak to by som chcel mať aj ja tie starosti!

     Teraz vynechám adrenochróm ako „novinku“ – ale v Dome pionierov a mládeže Klementa Gotwalda = v Grasalkovičovom paláci sa desaťročia vytváral-nabíjal egregor detských duší – vrátane tej mojej – chodili sme tam ako družinári každý deň!

     Potrebujete ešte niečo dovysvetliť?

     • Nerozumiem slovám: egregor, duša.

     • Niekedy dávno trebalo ísť do knižnice pre výkladový slovník, dnes stačí zagúgliť.

     • Na dušu ti neodpoviem, ale egregor je tzv. egregoriálne matričné riadenie miesta – program miesta, vyžarovanie miesta – či ťa dom príjme, alebo ťa nepríjme. Tvoj egregor musí byť kompatibilný s egregorom miesta. Teraz inak.

      Rimania to poznali ako genius locci – akože duch ochraňujúci miesto. Ale vždy sa vychádzalo z toho, ako z kompatibility, t. j. – kam vstúpiš – musíš byť prijaty tým, kto ten priestor ovláda!

      Čiže – keď si zloduch – musíš byť prijatý zloduchom! Je to univerzálny princíp – vrana k vrane!

     • redakcia: žasnem aký si múdry

     • Pointa je, prečo sa pýtate na jednoduché veci a chcete, aby vám ich niekto vysvetľoval, keď sa dajú za 1 minútu vygúgliť. Nebuďte lenivý.

     • Nie sú jednoduché. Možno ty si jednoduchý. 🙂

 10. Rusko řeklo,že je nepoužije (alespoň jako první) Jadrové zbraně jsou velmi drahé a dají se v míru použít na výrobu potřebné energie na stovky až tisíce let. Existují i jiné zbraně na jiných fyzikálních principech,velmi ůčinné. ( co ale naše planeta,jak bude reagovat,prof.Staněk o tom často hovoří )

 11. Rotschildové , Rockefelleři , Soros a Gates jsou největší zlo na Zemi . Myslí si , že když mají miliardy tak si mohou vše dovolit a uplatit , ale to se jim nepovede . Karma je dostihne a je zdarma !

  • Karma je výrobca zbraní?

   • Ako značka – prečo nie?
    A teraz si zožeň 26 tisíc švajčiarskych frankov na jej ochranu!
    Ku.va! „Karma“ – to predáva!

    Karma jogurt – vyserieš sa poserieš sa určite!

    • Karma býva názov modelov zbraní. Slovo karma by sa nemalo dať chrániť ako značka.

     • https://patents.justia.com › assignee › karma-automotive-llc
      Patents Assigned to KARMA Automotive LLC
      Type: Grant Filed: August 12, 2021 Date of Patent: April 4, 2023 Assignee: Karma Automotive LLC Inventors: Lixin Tang, Geng Niu Vehicle battery system Patent number: 11588199 Abstract: A vehicle battery assembly having a battery stack that includes a plurality of modules. The plurality of modules fastened by vertical and horizontal bolts.

      https://patents.justia.com › assignee › karma-medical-products-co-ltd
      Patents Assigned to Karma Medical Products Co., Ltd. – Justia Patents …
      Patent number: 9335783 Abstract: A controller shifting device for interconnecting an armrest and a controller of a powered wheelchair includes an adjustment mechanism. The adjustment mechanism includes a casing, a first connection seat connected to the casing for connection with the armrest, and a second connection seat connected to the casing …

      https://patents.google.com › patent › US20080133657A1 › en
      US20080133657A1 – Karma system – Google Patents
      1. Field of the Invention [0002] The present invention relates to online services and communications tools and, more particularly, to social networks. In addition, the present invention relates to…
      ———————-
      Ja myslím, že len zmrzlina by sa nemala volať Karma…

     • Karma plus niečo, nie iba Karma.

 12. ..vďaka za inf. ,,,

  • Ze Slovenska i Česka vychází taky mnoho světla,máme tu svoje prameny a prastaré kořeny,svoje místo .Už Blavatská hovořila o tom,že zrození slovanů na Zemi bylo dávno předurčeno,už v pradávných dobách u předešlé civilizace. I stalo se . Nakonec stejně dojde i k očištění zlořečené Prahy a dokončí se to,co započal už Jan Žižka z Trocnova.

 13. Objektívne

  Jediné čo nepovedal je to, kedy sa tak stane. Konflikt bude pokračovať a zrejme tak skoro neskončí. Vojnu sa pokúsili ukončiť, ale vyzerá to tak, že ešte viac ju rozdmýchali a keď preskočí na celú európu, alebo svet, tak budeme šťastní.

 14. Jaromír Jaroslav

  Skončí to nukleárnou WW3- teda nuklearnym záverom WW3, ako aj depopulaciou bielej rasy, a v buducom Zlatom veku zavládne Žlta rasa….Preto biblia píše o 200 miliónoch číňanov hrnúcich sa na Západ, do Európy a Severnej Ameriky! A Aztecky Kódex Zouche-Nuttall,strana 36 to potvrdzuje!!!! A terajšia aféra so žido-chazarom Prigožinom je len dalšia časť Jiddiš Divadla, aby Rusko získalo DÔVOD nukleárne uderiť na Západ!!!!

  • Pan VK řekl,že bílá rasa byla stvořena jako bojovníci.Atlanťané asi taky byli kolonizátoři.
   A jak se říká :Každý chvilku,tahá pilku,tak teď je na řadě někdo jiný.Třeba z bílé rasy nechají jen etnické Rusy.

  • Aku bibliu mas na mysli? Mormonsku asi, ty vizionar!

 15. =Mimo téma= Léky už zcela dojdou do konce června

  Základní antibiotika a chybí od čtvrtého čtvrtletí loňského roku, některé léky zcela dojdou do konce června
  Chybí už i amoxicilin, běžné antibiotikum používané k léčbě široké škály onemocnění (nedostatek antibiotik v souvislosti s nárůstem případů invazivního streptokoka A).
  Tento perorální roztok je antiinfektivum používané i u dětských pacientů.
  Několik druhů penicilinu zcela dojde ještě letos. Penicilin, beta-laktamové antibiotikum, léčí syfilis, angínu a další infekce..
  Do konce června dojde dětská dávka léku na syfilis Bicilin L-A.
  V současné době je již k dispozici pouze jedna dávka léku na syfilis.
  Očekává se, že ve třetím čtvrtletí, které končí 30. září, dojde další penicilin, Bicilin C-R, který léčí jiné bakteriální infekce, ale ne syfilis.
  Nedostatek léků je na pětiletém maximu. Dochází i léčba rakoviny nebo léky.

  • To bude pro naše civilizací zocelená těla pořádná darda.Dneska téměř každý 50 a víc dlabe nějaké pilulky na chronické nemoci.Většina lidí se vůbec nesnaží si nějak pomoc a poctivě zobe.
   Až nebudou tyhle léky,tak to bude teprve cirkus .

  • Cielená chemoterpia B17 je v jadierkach marhulí. Treba zistiť dávkovanie.
   Peniclín získaš z modrej pliesni na pomaranča alebo chlebe vo vlhkom sáčku.
   Používanie liekov netreba preháňať, škodia. Stačí jednoduchšia liečba.

 16. Prigožin pochoduje na Moskvu a nevedia ho zastaviť. Putin vraj odletel preč. Pedofilní satanisti zo západu sa smejú na plné ústa. Ak ten šialenec rozvráti Moskvu, vyštartujú tam američania z PL. Buď je toto dobre zinscenovaná divadelná hra Kremľa, alebo sú Rusi fakt babráci.

  • Ako viete, že ho nevedia zastaviť? Neviete podrobnosti, čo sa tam deje. Možno sa snažia oddialiť krviprelievanie. Možno si nechcú vybombardovať vlastnú diaľnicu. Možno majú vojenské jednotky na inom mieste. Možno získavajú čas na vybudovanie obrannej línie. Možno je to celé len nejaká hra. Neviete o čo tam ide, preto sú aj informácie v médiách také skúpe, lebo nikto v tejto chvíli nevie, aká je situácia v teréne.

  • Somár verí médiam.

 17. Putin môže oslobodiť aj celú Európu od fašistov, satanistov a usa

 18. františek

  Dnes je už všetko možné.Aj Prigožin má rád doláriky a jeho kumpámi zasa voľnosť s dobrým platom.Ale uvidíme čo zvíťazí–peniaze,alebo zodpovednosť.Aj keď prigožin ide na Moskvu,tak sa tam aj tak nedostane.Bude zlikvidovaný aj s jeho kumpánmi,ak si to nerozmyslí.Je to obyčajný grázel,ktorý je schopný zradiť za mamon,ale dúfam,že ho samotní jeho kumpáni zastavia.

 19. Rozpravky pre deti s tymi Wagnerovcami postupujucimi ma Moskvu, neviem naco gulometne hniezdo v dnesnej dobe, ked by ich mohli rozstrielat s dronmi keby to nebolo divadlo

 20. Veľmi zaujímavé čítanie je knižka od John Hogue 1000 pre 2000. Zhromaždil tam 1000 proroctiev, je tam všeličo, ale dosť sa zhodujú so Staňekovými vedecky podloženými informáciami. A je kopec info v iných knihách, síce nie sú moc pozitívne, no ale komu niet rady, tomu niet pomoci. S času na čas je asi matrix nutné zresetovať. A z toho sa potentujú aj potentáti. Otázka je iba kedy ? A nejací típci to dokonca tipujú už velice prevelice blízko. No šak uvídíme.

  • Pre senecu:
   Proroctvo č. 910/ John Hogue – 1000 pre 2000:

   Ticho znamená: vo vnútri, vo vlastnom vnútri si len priestorná, neporiadna priestornosť. Ticho znamená, že tam musíš vložiť všetok nábytok mysle – myšlienky, túžby, spomienky, fantáziu, sny – všetko, čo si odsunul nabok. Práve hľadíš priamo, nesprostredkovane do existencie, si v styku s existenciou bez toho, aby bolo niečo medzi tebou a existenciou… Treba obrovskú premenu, aby bolo počuť ticho a porozumieť mu. Ticho je základná požiadavka, ak chceme porozumieť Bohu, je to primárna požiadavka, ak chceme poznať Pravdu. (Ošo – 1980: Divé husi a voda)

   • A sú tam citáty, ktoré idú ešte ďalej. Práve ako tento. Kde aj reset je súčasťou poznania a existencie v Existencii „Ticha“
    Tak ako ste už niekde písala o tanci života a tanci aj v smrti, ktorá vlastne neexistuje…čo dodať ? …

    …pokojný tichý večer…

Pridajte komentár

*