Tretia svetová vojna už začala. A vy ste nepriateľ


Print Friendly, PDF & Email

Tretia svetová vojna už začala. A vy ste nepriateľ

Covid bol vyrobený v laboratóriu na Univerzite v Severnej Karolíne. Hrotový proteín bol skonštruovaný z pôvodného vírusu SARS-1 do SARS-CoV-2 spôsobujúceho ochorenie Covid-19. To mu umožňilo vstup do ľudských buniek.

Z vírusu HIV boli do Covidu zamontované 4 nové génové sekvencie, vrátane obalu GP41, ktorý je kľúčom vírusu HIV k infikovaniu ľudského tela.

Pravda o Covide

Pretože vláda USA a Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov kontrolujú granty na výskum, všetky informácie týkajúce sa vytvorenia Covidu v laboratóriu boli scenzurované.

Doktor Anthony Fauci (americký Mikas) poslal do čínskeho vojenského laboratória vo Wuhane 3,7 milióna dolárov z fondov NIH (americký Národný inštitút zdravia), aby sa Covid stal nákazlivejším, čo bolo v rozpore so zákonmi USA.

Peniaze prepral prostredníctvom neziskovky EcoHealth Alliance Dr. Petra Daszaka, dodávateľa Pentagonu.

Dr. Daszak bol nedávno v správach, keď predložil DARPA (americká Agentúra pre pokročilé obranné výskumné projekty) návrh vo výške 14 miliónov dolárov. Chcel vytvoriť zbraňovú formu MERS (bratranec vírusu SARS), ale ministerstvo obrany namietalo proti verejnému spájaniu s vírusom, ktorý by mohol vyhubiť 35% svetovej populácie.

Nie sú dostupné žiadne informácie o tom, čo Čína urobila s výskumným projektom svojho laboratórneho partnera.

Neexistoval žiadny legitímny dôvod na vydanie povolenia na núdzové použitie (EUA), ktoré by umožnilo použiť experimentálnu génovú terapiu nesprávne označovanú ako vakcína proti Covidu.

Účinné lieky proti Covidu

Andalúzska regionálna vláda v južnom Španielsku zabránila väčšine prípadov Covidu malými dávkami vitamínu D3.

Jediní ľudia do 75 rokov s Covidom trpeli na nedostatok vitamínov C a D. Americké námorníctvo zistilo, že očkovanie proti chrípke o 36% zvýšilo riziko, že dostanete Covid.

Zadovážte si nosový sprej s oxidom dusnatým. Jeden na rodinu. Počas prvých 24 hodín nákazy znižuje vírusovú nálož až o 95%.

Ivermektín funguje veľmi dobre, ale veľké farmaceutické firmy a korporátne médiá nechcú, aby ste to vedeli.

India zastavila pandémiu Covidu distribúciou Ivermektínu. Afriku Covid nikdy neobťažoval, pretože Ivermektín a Hydroxychlorochín sú vo väčšine afrických krajín voľne dostupné (ako lieky proti parazitom a malárii).

Pravda o mRNA vakcínach

Dr. Mark Skidmore, ktorý z vládnych zdrojov dokázal, že z dvoch amerických federálnych agentúr „zmizli“ desiatky biliónov dolárov, sa pozrel na štatistiku o tom, koľko Američanov bolo skutočne zaočkovaných mRNA vakcínami.

Osobná skúsenosť a ústne vyjadrenia presvedčili mnohých ľudí, aby sa očkovaniu úplne vyhýbali, mnohí prestali po prvej dávke. Skidmore neverí, že 222 miliónov Američanov je plne zaočkovaných proti Covidu.

Informátor nám povedal, že spoločnosť Pfizer nezákonne vykonávala fázy I, II a III klinických skúšok súčasne a že 30% z prvých dvoch dávok bola voda (placebo). A ďalších 30% boli nízke dávky.

Nukleozidy mRNA spôsobujú ľudskému telu veľké škody, a to úmyselne. Americké ministerstvo obrany zistilo, že covidové vakcíny zvyšujú riziko rakoviny aj potratov až o 300%.

Tiež zvyšujú riziko neurologických porúch o 1000%, ničia náš imunitný systém, takže smrť na rakovinu je veľmi pravdepodobná pre väčšinu očkovancov, najmä tých, ktorí si nechali aplikovať posilňovacie 3. a 4. dávky.

Ak očkovanca nezabije rakovina, tak to spravia krvné zrazeniny. Krvné zrazeniny má až 60% všetkých zaočkovaných osôb. Balzamovač našiel 60 cm dlhé krvné zrazeniny u zosnulých klientov.

Na následky ich experimentálnych injekcií proti Covidu môže zomrieť až 100 miliónov Američanov, teda takmer každý druhý očkovanec.

Každý, kto prežije, stratí priateľov a rodinu. A budú sa spravodlivo hnevať. Televízni diváci videli výtržníkov na Srí Lanke, ako vypaľujú domy politikov. To by sa mohlo uchytiť aj tu.

Liečba osteoporózy

Gatesove sprisahanecké plány

Bill Gates sľúbil, že vírus, ktorý bude vypustený ako ďalší, si „tentokrát už získa našu pozornosť“.

Pôvodný vírus spôsobujúci Covid nebol príliš smrteľný. Boli to nukleozidy mRNA, ktoré zredukovali náš imunitný systém takmer na nulu.

Science Direct nám povedal, že aškenázski Židia mali najväčšiu imunitu voči Covidu a že Iránci a Taliani ju mali najmenšiu.

Ešte počas studenej vojny som sa raz spýtal svojich spolužiakov:

„Aká skutočná môže byť studená vojna, ak obe strany majú rovnakých bankárov – Rockefellerovcov a Rothschildovcov?

Vojny na Ukrajine a Taiwane

Nemyslím si, že USA a Čína pôjdu do vojny kvôli Taiwanu, ani neverím, že vojna na Ukrajine bude jadrová.

Ako som povedal ešte na strednej škole: „Nikdy nebudeme mať jadrovú vojnu. Jadrové zbrane sú pre nich zlé, pretože zabíjajú bohatých ľudí. Hladomor je pre nich dobrý, pretože zabíja len chudobných.“

NATO posiela svoje zásoby zbraní na Ukrajinu. To zarába veľa peňazí pre obchodníkov so zbraňami. Tiež to zaručuje, že USA prehrajú ďalšiu pozemnú vojnu, ak bude trvať dlhšie ako 3 týždne.

Ale museli ste si uvedomiť, že bankári chcú, aby USA prehrali Tretiu svetovú vojnu, keď sme videli, ako všetok ten americký vojenský personál je očkovaný mRNA vakcínami. Tí vojaci, ktorí neboli oklamaní, boli z armády vylúčení.

Ekonomický kolaps a odpisovanie dlhov

Číňania a Rusko majú plán zraziť Ameriku na kolená v roku 2023 alebo možno najneskôr v roku 2024. Rozširujú BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína, Juh, Afrika) o štáty globálneho Juhu, ktoré zúfalo túžia po zrušení svojho dlhu.

Je zaujímavé, že Čína konkrétne spomenula Izrael ako národ, ktorý by budúci rok pozvala, aby sa pripojil k BRICS.

Čína a židovský národ majú dlhú históriu vzájomného prospechu. Arnold Leese o tom napísal v knihe „The Jewish Rotting of China“.

BRICS ponúkne kôš mien, ktoré budú zameniteľné za komodity ako je zlato, ropa, kukurica, pšenica a nerasty. BRICS tiež umožní hlboko zadlženým štátom prestať platiť v dolároch, librách, eurách a jenoch.

To zničí ekonomiky prvého sveta. V roku 2008 sa vláda USA a iní rozhodli nahradiť „bail-outy“ (zachraňovanie bánk dotáciami) „bail-inami“ (konfiškáciou). V druhom prípade bankár skonfiškuje vaše vklady a úspory, aby splatil svoje nedobytné dlhy.

V tomto štádiu sa však veci rýchlo zhoršia, pretože sa spustí lavína krachu derivátov v hodnote qvadrilióna (milión miliárd) dolárov.

Veľký reset

Pred rokmi som povedal, že bankári pracujú na tom, aby im jedného dňa všetko patrilo. Nazval som to „Ten slávny deň“. To je deň, keď bankári vlastnia všetko.

Svetové ekonomické fórum v Davose to nazýva „Veľký reset“. Dôverčivým bolo povedané, že jedného dňa nebudeme vlastniť nič (a budeme šťastní). Oblečenie, ktoré nosíme, si budeme prenajímať od miliardárov.

Samozrejme, bankári sa nebudú chcieť deliť o to, čo nám ukradli, takže 7,5 miliardy obyčajných ľudí bude musieť zomrieť.

Mnohí neočkovaní zomrú od hladu. Ale väčšina tých, ktorí sa nezabijú namiesto toho, aby zomreli od hladu, budú zabíjať alebo budú zabití v boji o jedlo.

Toto pre vašu budúcnosť plánujú ľudia, ktorí vlastnia politikov. Musíte nechať vlády sveta vziať všetko, čo máte, a odovzdať to miliardárom. No a potom musíte zomrieť.

Záver

Nechcete takúto budúcnosť? Tak prestaňte na ňu nečinne čakať, zdvihnite zadok z gauča a začnite proti tomu voľačo robiť.

Angažovanosť, odpor proti režimu a občianska neposlušnosť sú dobrým začiatkom. Ostatné sa vyvinie časom.

Stop Candida

Zdroj: vidrebel.wordpress.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Tretia vojna“ už jede v plném proudo od ko*kovid.
  A musím přidat další info, které jsem před chvílí zaznamenal a považuji ho za důležité. CDC obrací a přiznává, že celá šaráda s „ko*kovid divadlem“ byla vlastně lež, viz:
  https://twitter.com/backtolife_2023/status/1557821330308960271

  = Ve zkratce, CDC najednou tvrdí, že jejich předchozí pokyny už neplatí. Upustili od svých požadavků ohledně masek, očkovaných a neočkovaných lidí, sociálního odstupu, povinných karantén, vynechávání dětí ze škol a dokonce i od provádění ko*kovid testů na asymptomatických lidech atd. Tento obrat CDC jen potvrzuje, že jsme měli a máme celou dobu pravdu!
  Odkaz na CDC: https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/71/wr/mm7133e1.htm?s_cid=mm7133e1_w

  CDC už nenabádá ani se nesnaží donutit všechny ve „stádu“, aby se nechali očkovat. Od nynějška je na jednotlivcích, aby se rozhodli sami, aniž by jim vláda říkala, co mají dělat!

  Nové vydání CDC s názvem „Guidance for Minimizing the Impact of Covid-19“ (Pokyny pro minimalizaci dopadu Covidu-19), jak vysvětluje NPR, obsahuje následující doporučení:
  Osoby vystavené viru již nemusí být v karanténě
  Neočkované osoby mají nyní stejné práva jako osoby očkované
  Studenti mohou po vystavení viru zůstat ve třídě
  Již se nedoporučuje vyšetřovat (testovat) osoby bez příznaků

  Mezi další nová doporučení patří nošení masek pouze v případě, že jste byli vystaveni ko*kovid nebo jste byli testováni „pozitivně“, a také oficiální uznání CDC, že zdravá neočkovaná osoba má nyní stejnou imunitu jako plně očkovaná osoba, atd.

  = Úkol splněn, toxické jedy obdržela většina populace a to i díky „shedding“…

  • Jedovatý had obeť uhryzol – teraz si počká, kým skončí agónia – aj nasratý potkan v agónii by mu mohol prehryznúť miechu!

   • Cyklus jednospíchaného grafenoida konči prý v dekádě, je tam mRNA toxického hrotového proteinu gnobiontů GMO a zářiče luciferinu či kombinace nanotechnologie s evidencí v pásmu bluetooth a možná i jiných když se výtečník se chechtal, přihlásil na smart televizi jako neznámé zařízení ale to jsou samozřejmě konspirace. Však víte že rubeš nebyl nikam v izraeli vpuštěn co by neočkovaný i když před kamerou byl „čočkován,
    gašpaři.

    • Očkovací „ejaculatio praecox“ – myslím, že dnes by mu, či už mu – pichli to pravé orechové – ako Trumpovej. Tiež to v Izraeli nedostávali chazarskí židia – len „čierni“ chassidskí. Systém by v tej fáze selekcie nefungoval. keby nebol prísne „paranoický“. Lebo čo keby sa prevalil fejk s nejakým českým Gójimom na odpis. Šarže 01, 02, 03. Ozaj – kedy bola Čaputová v Izraeli?
     na oficiálnej štátnej návšteve? Mimo trieskania si hlavy o Múr nárekov?

     https://sarm.pluska.sk › gal › celebrity › zuzana-caputova-izraeli-silny-moment-pri-mure-narekov › 5
     Zuzana Čaputová v Izraeli: Silný moment pri Múre nárekov | 5
     20/21 – Zuzana Čaputová navštívila Izrael. Foto: instagram/Zuzana Čaputová 21/21 – Zuzanu Čaputovú zaskočil v Izraeli aj dážď. Foto: instagram/Zuzana Čaputová Celebrity SVETOZNÁMA herečka skončila V KÓME! Po explózii má ťažké POPÁLENINY. Celebrity

    • Fascinujici je to, ze Bures objizdi obytnym vozem ovce s napisem Za Babise bylo lip. Na tu drzost reaguji greteni a houfne si od nej nechavaji podepsat jeho caulidi.

 2. Nemůžu se zbavit dojmu, že celá akce Kovid byla uspěchaná a špatně naplánovaná. Určitě si od toho slibovali víc. Chtěli děsit lidi po mnoho let, věřili, že budou ovečky dál poslušně chodit na dávky než postupně zemřou, ale zdá se mě, že systém povinných vakcinací se sype. (O ty vyjímky, které to nepochopily dodnes, o ty se postará Darwin). Tato akce tedy otevřela spoustě lidem oči, hodně lidí je už 2 roky nas.aných (jako třeba já), začínají se angažovat, přestává se věřit sračkometům. Vydíraní poskoci v lokálních vládách a institucích začínají postupně ztrácet půdu pod nohama. Věřím, že se dočkáme procesů se zkorumpovanými úředníky, doktory i presstituty. Teď už tu Kovidovou lež budou těžko něčím přebíjet.

  • Lenže oni majú tých variant príbehov viac – jedna z nich je falošná nádej, že „se dočkáme procesů se zkorumpovanými úředníky, doktory i presstituty. Teď už tu Kovidovou lež budou těžko něčím přebíjet“

   Viera v zázračný prelud! Že to nemôže byť pravda!

   „O ty vyjímky, které to nepochopily dodnes, o ty se postará Darwin“ – ako všetci illuminátski židoantikristi zázraku stvorenia – ktorí sa hrajú na bohov cez „DNA šroubovici“. Nechť žijí Jelita! To je taky šroubovice zabíjačkového „stvoření „- kto z koho!!

  • Teraz im už neuveria, aj keby prišla nejaká reálna pandémia 🙂 Pokašľali si to.

   • Antivaxeri neuveria – a na nich preto pošlú skutočnú BZHN. Blbý antrax – ako v Rwande.

    Celé je to o tom, či ste dostatočne presvedčení o ich plánoch na našu genocídu! Potom „ako“ – či „vakcínou“, alebo opačne – je to vec inštinktu – kedy čo a ako. Žiadnou vakcínou nás v tejto fáze zabíjania zachraňovať pred ničím nebudú!

    • kvakcína je sloboda

     keď vidím tie „krásne“ pruhy na oblohe, tak premýšľam, čím nás zas obdaruvávajú

   • Vážená redakcia,

    môžete, prosím, pravidelne zverejňovať články od Pjakina ?

    Doplnila by sa tým diera, ktorú som si nielen ja povedal, keď som dočátal záver článku, citujem, Nechcete takúto budúcnosť? Tak prestaňte na ňu nečinne čakať, zdvihnite zadok z gauča a začnite proti tomu voľačo robiť.

    Angažovanosť, odpor proti režimu a občianska neposlušnosť sú dobrým začiatkom. Ostatné sa vyvinie časom.

    Koncepcia sociálneJ bezpečnosti KSB a Dostatočne všeobená teória riadenia DVTR má riešenie na ovládnutie toho „vývinu časom“ v podobe záchrany topiacich je v rukách samotných topiacich sa.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,problém obyčajného človeka je ten,že si nanucuje nejakého neexistujúceho protivníka na ktoré hodí všetko zlé,čo sa mu tu deje a čo ho má ešte postihnúť,,,,ďalší problém je ten,že celé ľudstvo žije iba v závislosti na silných ekonomikách z ktorých si odcuciava svoj pomyselný podiel,čiže ak ste tu nič nemal a nič nezdedil,tak všetko čo máte teraz pochádza iba od toko koho teraz zo všetkého vinníte a seba obhajujete ako bez viny,,,,kto sa spolčil z kriminálnikom-je tiež kriminálnikom,spoluvina,judáš zradil ježíša a prijal za bezpracný úkon odmenu a pritom ježíša nezabil rukami,ale slovom ovplyvniteľného zradcu,judáš po uvedomení si udalosti-vracia darcovi odmenu,ktorá ani nebola darcom prijatá-a z toho vychádza iba jedno ponaučenie-darcovi sa nejedná o peniaze,ale o obete,,,,

   • Áno, s Vašimi postrehmi súhlas. Len čo sa týka hodnovernosti biblie – visí tam jeden veľký otáznik: Načo bolo potrebné, aby Judáš zradil Ježiša, keď Ježiš svoju identitu hned´ priznal sám – slovami: „Ja som to; ak teda mńa hľadáte, nechajte týchto odísť.“

    „Zmotanou, zmotanou, zmotanou učiním túto Zem,“ oznamuje nám v svojom „sv. písme“ BOH SIONU.
    Nebude mať neprehľadná, skrz-naskrz dokrútená a sama sebe odporujúca si biblia toho istého autora, ako covid?
    Len aby ten, kto nás nazval ovečkami, sám neskončil na smetisku dejín ako tá najpoľutovaniahodnejšia ovca…

 3. Otázka – myslím že legitímna – ak sú zmrdaní, všetkého schopní členovia SK vlády schopní položiť národ – nebavím sa len o „peniazoch“ – ekonomike, debilizácii. rozklade kultúry, „vakcinácii“ – ak sú schopní nechať zavraždiť pár ľudí, aby sa dostali k moci – Kuciak, Kušnírová, zmiznutí investigatívci, zavraždení policajti, filozofovia – ThDr.Balák – kam až do akých „počtov“ sú títo psychopatickí zločinci zájsť pri hubení nášho národa?! He – lebo my – jednolivci – ešte ľudia – toto nedokážeme, ale pre nich – psychopatov, je to brnkačka?! Lebo my si také niečo nedokážeme predstaviť?! Lebo podľa seba súdim teba?! To fakt každý Slovák, Slovenka potrebujeme mať pred očami v piči niekoho z rodiny, aby sme to konečne pochopili – kto sú oni – kto sme my – a že oni nie sme my – že oni sú organizovaní sociopatickí zločinci kurva?!

  Debili! Potrebujete ryť rypákmi!

  • Potrebuju riť, aby mohli ryť …

  • Tam aj smerujeme

  • Toto hovorím dávno: Keď Hitler začal s “konečným riešením” Židia aj obyčajní ľudia (nebyslím OLANO) si hovorili – to snáď nie, to by si nedovolil, to by hádam neurobil! Neverím, že by takto hromadne vraždil starcov, ženy, deti hlava nehlava!
   Neuveriteľné! Masy si nevedeli predstaviť rozsah vraždenia! Tak, ako teraz.

 4. Pomenovať nehumánny zásah do ľudského organizmu ako experimentálna génová terapia, nie je presné. Terapia ako taká, z medicínskeho hľadiska má napomôcť k uzdraveniu. Toto napichávanie je zásahom, ktorý mení k horšiemu mnohé funkcie ľudského organizmu. Preto je výstižnejší názov, experimentálna génová manipulácia.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,aj s touto planétou a celou prírodu vy ľudstvo násilne vykonávate terapiu ako nezdravý zásah do skoro dokonalého nenáročného systému-človek tomu hovorí revitalizácia prostredia,,,,na svete už onedlho nebude zvieraťa,či hmyzu,ktorý vám nebude škodiť,,,,príroda vám už berie vodu-dar tejto planéty,,,,

   • Ja nie som ľudstvo. Presne ako ty.
    Hovoríš o ľudstve v tretej osobe, ale myslíš nadnárodné korporácie a šialených jednotlivcov.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,ja viem-ty si sowa z činžiaku,ale aj sova potrebuje vodu a prírodu kôli hlodavcom,,,,a presne ako ja-ty niesi,lebo kto sa cíti byť človekom-tak je človek,kto boháčom-tak je boháč,kto moslimom-tak je moslimom,kto vodcom-tak je vodcom a kto sovou-tak je sova,,,,divadelníkov a hercov sú tu miliardy,,,,ja som iná skupina-takže som iná skupina (existenčná úroveň),tak preto sa ti zdá ako keby to bolo písané a myslené z inej sekcie,,,,ty ako sova z činžiaku si majetok šialencov a preto majú na tvoj krk plné právo,,,,boh nikomu nebráni v zotročovaní a diabol to nikomu nevnucoval,všetko je dobrovoľné-jednoducho otroci sa nejaký čas majú dobre,potom veľmi dobre a potom už iba velmi zle,,,,celý život žiješ z eliťákov,lebo tvor rod nič nemal a preto ti nič neponechal-jedine tie pomníky a hroby aby si mal kde nosiť predražené čačky,,,,

     • Mýliš sa, ale to iste v tvojej všeobjímajúcej múdrosti vieš.
      Ktorá sova žije v paneláku? A ktorý kovidbarón sa nenarodil zo ženy?

 5. Som včelárom zo západného Slovenska a produkujem svoj pravý vlastný včelí med od svojich včelstiev.Ak máťe záujem tak rozosielam alebo pri väčších množstvách robím aj rozvoz.Ceny sú 1kg repkový-5,5 eura 1kg agátový-6,5 eura a 1kg slnečnicový-5,5 eura.Objednávky môžeťe posielať na adresu – [email protected]

  • Repkový s roundupom alebo lesný z vošiek? Samozrejme garantuješ pravosť.

  • Mám info od VČELÁROV, že ak je med pod 7-8 € tak je pančovaný.

   • Dendy k tomu pančovaniu!Ak mi dokážeš čo i len minimálne pančovanie môjho vlastného včelieho medu tak máš u mna 300 eur zdarma aj z palivom a nákladmi cesty ku mne.No ak to nebude pravda tak ti dáš mne 300 eur.Môže byť? V živote by som si nedovolil pančovať med lebo som tak vychovaný a svedomie by mi to nedovolilo.Ceny mám preto také že je aj nejaká konkurencia a nie pre nejaké pančovanie ktoré sa nikdy nedialo.Čiže toľko.A k tomu hmm ešte.Repkový s roundapom?!Repka pokial viem ak by sa striekala s roundapom tak vtedy je už dávno pradávno odkvitnutá.A čo sa jedná o postreky počas kvetu tak to ja nijak neviem ovplyvniť.Ak mi ti zaručíš také pole v dostupnej blízkosti kde nedávajú postreky na repku,mile rád na nu vykočujem.Ja si za svojou kvalitou medu stojím a to bezprostredne.

    • Roundup ostáva v pôde. Svine čo ho striekajú si zaslúžia smrť. Bez jedov by mohla byť jedine ekofarma, majú stromy.

    • Jozin, neobviňujem ťa z pančovania, len som chcel vysvetlenie… ja som to skrátil, že pančovaný, oni vraveli niečo v tom zmysle že keď sa stará o včely, prikrmuje ich atd., že ak chce zarobiť nemôže ísť pod tú cenu. Bavili sme sa skôr o cenách 4-5 € za kilo, ako sa ten “med” predáva v supermarketoch.

     • Áno dendy ,včely na jeseň keď už je med vytočený prikrmujem cukrovou vodou ktorú premenia na med aby mali zásoby na zimu.No včely do prvých jarných kvetov tieto cukrovomedové zásoby spotrebujú.Čiže keď už začnú kvitnúť mirabelky,broskyne,marhule, vŕba a ostatné kvety tak už cukrové zásoby majú spotrebované a živia sa medom ktorý si už ony na jar nanosia.Takže ja keď idem vytáčat prvý med tj.repkový tak už v úloch sú už dávno neni spomínané jesenné zásoby cukrového medu.Takže ja vytáčam len to čo včely nazberajú z kvetov.

    • A prečo im nenecháš vlastný med na zimu a kŕmiš ich gebuzinou? Oni si tvoria zásoby pre seba, nie pre medára. Aspoň trochu ohľadu k tým krásnym stvoreniem by to chcelo. Nie len prachy, prachy…

 6. …vďaka za zauj.informácie…

 7. Marek Košice

  Redakcia je „užitočný hlupák“ pre elitu………. Pretože vytvára BOLESTIVÝ STRACH A BEZNÁDEJ svojimi článkami…….. Nakukol som tu, a zistil, že sa nič nemení…….ZVRACIAM…. (Kkt Maroš, nezabudni na mňa reagovať s tisíc výkričníkmi, retard)

  • Súhlas👍

  • Kkt Marek z Košíc – máš záľubu v zvracaní? Láka ťa to? Strč si prst alebo slipy do krku a nelez na Badatel!

   Súhlas!

   Inak – zaplatím – za každý súhlas so mnou! Môžete mi vylízať riť!

   “ (Kkt Maroš, nezabudni na mňa reagovať s tisíc výkričníkmi, retard)“ – nie – ja si ťa dohľadám!

   • Nezaškodilo by vám trochu slušnosti.Vedzte kto ako hovorí,taký je.Sú to diskutéri s ktorými ani ja nesúhlasím,ale majú právo sa vyjadriť.Buďme preto prosím k sebe slušný.

  • Podobne je to aj s inou alternatívou…záleží na každom z nás ako to využijeme

  • Súhlas !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

  • Nie, my burcujeme ľudí, ktorí sa vyburcovať ešte dajú. Tým apatickým už nepomôže nič. A vy si môžete doma sypať popol na hlavu a pri tom nariekať: „Beda, prebeda, všetci zomrieme, už nás nič nezachráni!“

   • Tak burcujte! Toto je téma, z ktorej sa poseriete!
    Volá sa to HYPOTERMICKÁ DEMENCIA – ale takto to nenájdete v odbornom slovníku! Prečo! Lebo sa to bude onedlho týkať stoviek miliónov ľudí v Európe!

    Mne samému – aj keď tento problém poznám na vlastnej koži /mozgu/, DOCVAKLO – čo to zmrdi vlastne na nás chystajú – až keď som si v krátkom časovom rozsahu pozrel film, v ktorom bol tento termín použitý! Nikde inde som nepočul výraz hypotermická demencia! Hypotermia áno, demencia áno, ale takto spolu nie!
    Záhada Hory mrtvých (2013).mp4
    https://ulozto.net/file/r0y9kPB8pqxY/zahada-hory-mrtvych-2013-mp4#!ZGR5AmR2AwAvLmSxAmIvAzMyLJR0ZSy4pKNjqH9YJUMWHQAvMD==

    Ide o to, že v lekárskej terminonógii je opísaných viac fyziologických príznakov hypotermie, ako tých mentálnych – neurologických príznakov. Fakticky by som povedal – že toto pred namí – plánovite – taja! Akoby sa hypotermia mohla týkať len bezdomovcov – fuj s nimi, extrémnych lezcov v horách – tak im treba, a zopár zranených v zime – mali smolu!
    Hypotermie
    K hypotermii dochází při poklesu tělesné teploty při nadměrných ztrátách tepla pod 35 °C.
    https://www.wikiskripta.eu/w/Hypotermie

    A teraz kontext! V ČR už vyšlo nariadenie /ha – stále nie zákon, lebo načo – po covidových implenentáciach vyhlášok to netreba/ – o povinnom maximálnom temperovaní budov a jednotlivých miestností – a ako inak – pod hrozbou likvidačnej exekučnej pokuty!

    Total Control: Českému ministerstvu průmyslu unikla šokující tabulka, která určuje maximální povolené vytápěcí teploty v objektech a bytech v případě plynové krize! V obýváku maximálně 18 stupňů Celsia, na schodišti do patra rodinného domku jen 10 stupňů! Visí to ve vzduchu celou dobu, ale dosud to nikdo nevyřkl nahlas – Kdo to bude kontrolovat, že to lidé dodržují? Budou to kontrolovat energetici s teploměry za doprovodu policie? Budou vstupovat i do bytů podobně jako Gestapo při namátkových kontrolách poslechu západního rozhlasu?
    „Lidé odmítnou kontroly energetiků v bytech, ale monitorovací tepelné čipy s hlášením online budou politicky průchodné… ve jménu národní energetické bezpečnosti
    Politici okolo Fialy možná vypadají tupě, ale jejich loutkovodiči rozhodně tupí nejsou. Nasunování Total Control je v plném proudu a záminka pro vstup hlídek do bytů lidí kvůli energetické bezpečnosti státu je dokonalá výmluva na zavedení elektronických řešení. Je to Sofiina volba! Je to volba mezi větším a zdánlivě menším zlem. Nechcete, aby vám hlídka vstupovala do bytu? Nainstalujte si teplotní online senzory do bytu! Elektronická zařízení, povinně instalovaná do bytů, šmírovací čipy na sledování teplot v pokojích, propojené online do energetické databáze státu. Kdo nebude mít tepelné senzory v pokojích domu či bytu, bude čelit sankcím Jakým? No přece takovým, které vám vezmou lidská a občanská práva, která dosud byla samozřejmostí.

    Nebudete mít teplotní čipy v bytě, budete platit obrovské faktury za plyn a elektřinu jako “nezodpovědná osoba” a přijdete o sociální kredit. Bude z vás anti-saver, tedy odmítač úspor energií. Čipy v domácnostech je přesně to, o co globalisté usilují. Dostat do bytů štěnice pod bohulibou záminkou úspor energií. Čipy vypnou topení, když v bytě nikdo není. A nahlásí to online na centrálu energetického úřadu.

    Když přijdete do bytu, čipy zapnou topení a nahlásí to úřadu. A vedlejší efekt? Režim bude 24 hodin denně vědět, kde jste, kam chodíte, kolik lidí je v bytě. A čipy jistě budou ovládány i na hlasové povely. Budou mít mikrofony. A budou vás moci poslouchat. Nejenom, když na ně budete mluvit. Ale všechno budou poslouchat.
    Štěnice v každém pokoji měřící teplotu a sledující byt 24 hodin denně?

    Dali byste si do bytu štěnici dobrovolně? Ne. Ale když je ta štěnice zabalena do ušlechtilého obalu pohádky o úspoře energií, najednou se najdou miliony lidí, kteří si štěnici pořídí. Už dnes to platí o mobilních telefonech, obrovských štěnicích v kapsách lidí. Ale to nestačí. Total Control znamená totální ovládání lidí. Nejenom skrze mobil, ale i skrze místo, kde žijí. Jejich vlastní byt (chytrá domácnost na bázi 5G konektivity) je bude ovládat, sledovat a hlásit, pokud si zatopí na víc, než je dovoleno. A vlastně si ani nezatopí na víc, čipy to nedovolí. Zablokují kotel stejně, jako vám platební karta Doconomy zablokuje platby [2], když překročíte měsíční limit emisí uhlíku při svých nákupech. Karta blokuje nákupy, teplotní čipy budou blokovat kotle.“
    https://aeronet.news/total-control-ceskemu-ministerstvu-prumyslu-unikla-sokujici-tabulka-ktera-urcuje-maximalni-povolene-vytapeci-teploty-v-objektech-a-bytech-v-pripade-plynove-krize-v-obyvaku-maximalne-18-stupnu/
    ——————————————-
    Takže k tej hypotermickej demencii.
    1/ My – žijúci v miernom a polárnom pásme – vieme, že v zime nám z toho môže riadne drbať. Ale – nezamýšľame sa nad dlhodobými dôsledkami vtedy, keď vieme, že sa môžme opäť uchýliť do tepla. Deti sa nesmú učiť v miestnostiach 14 st. C a menej – to je dôvod na uhoľné prázdniny. Jednoducho by im do hláv nič nevošlo a navyše by prechladli. Kto je podchladený – doma napr. – vypadáva mu všetko z ruky, zabúda, čo práve chcel. Zanedbáva osobnú hygienu a hygienu vôbec – kto bude umývať mastné hrnce. Zanedbaná hygiena – kúpanie, pranie – vedie k strácaniu osobnej sebaúcty, dôstojnosti. Dotyčný sa vyhýba kontaktom. Väčšina ľudí chce len niekam zaliezť a mať trochu tepla a pokoj. Na vojenčine lámu bažantom sebaúctu napr. tým, že sa môžu okúpať až po mesiaci – pred prísahou, aby nesmrdeli rodičom a blízkym a nešli ako prasce medzi civilov. Strážna služba v zime je osobné peklo. Armáda vám dovolí sa ohriať vo vymedzenom čase len preto, aby ste boli ako vojak vôbec funkčný. Mrznúci vojak urobí všetko pre to, aby sa dostal do tepla! A pozor na tento moment – toto už je manipulácia!

    Ak budú na uliciach túto zimu tisícky nasratých zmrznutých ľudí, ktorí sa nebudú mať kam uchýliť, a ešte proti nim vodné delá – čo budú robiť policajti, garda – vediac, že za chrbtom majú vyhrievané autá, stany, miestnosti? No urobia všetko, aby sa tam po vyplnenom rozkaze mohli utiahnuť! Pretože aj oni v stave hypotermickej demencie budú fungovať ako vyzbrojené autíčka!

    A čo ľudia v podchladených bytoch, postupne aj hladujúci, sami zo seba znechutení – a kto pôjde do práce, kto na nákup, kto do školy – nebudú civieť do steny – budú civieť na telku! Ako na jediné spojenie so svetom. A v hlavách prúdenie gebuzín – najlepšie v letargickom polospánku!

    1/ Teda kurva! Nielen, že nám má byť zima – oni z nás takto chcú urobiť podchladené dementné autíčka! A to nie je tá istá situ, keď naši predkovia klepali kosu v jaskyniach pri vatre a všetci si smrdeli v kožušínách rovnako tak, že si vlastne nesmrdeli!

    Čiže základná otázka – ste pripravení ostať od októbra 2022 do apríla 2023, podchladení a možno aj vyhladovaní – PRI ZDRAVOM ROZUME?!
    No lebo teplota nie je len o číslach – to je fyzikálny stav! Hypotermická demencia je BLÍZKA realita!

  • Pan MAREK Z KOSIC,
   Nusuhlasim. Ak VAS TATO REDAKCIA LUDIA NEZOBUDI, NIKTO UZ VAS NA TOMOT SVETE NEZOBUDI. Vela z Vas tu su len pohovnikovi kritici. Nik sa nema k cinu. Uz len to, ze dovolite transport tazkej techniky prechadzat Slovenskym uzemim na vychod – ma osobne do krvy uraza
   ( Ak by som uz nemohol vykolajit taky vlak tak by som aspon lial cerveny olejovu farbu na tieto tanky z mostov ) – a len krici aki ste vcietci ubohi!
   A Vase osocovanie MAREKA nie je taktiez namieste. On ma prispevky z uhlu, ktory malo ludi ma!
   Nie je taktiez nutne na tomto forume pouzivat zbytocne skarede slova. Blizime sa k situacii na celom svete, aka tu este nikdy nebola. A ak je pravdou, ze sede eminencie v pozadi sa tajne pripravuju na ELE ( Extinction Level Event) a nicenie ludstva je len okrajovou zalezitostou, aby po nom bezpecne prezili tuto udalost, vsetky tieto urazky tu na tomto fore su absolutne detinske a ubohe.
   K Vasim ludia slovam, ze ste sklamani redakciou = o com to hovorite??
   Citate Motto nad kazdym clanockom? To nema nik na web takuto provokaciu a ziadost za spravodlivost. TATO REDAKCIA SI ZASLUZI ZLATU MEDAILU za ciny, ktore tu robi! Take forum neexistuje. Nemate tu ziadne sproste reklamy, ziadne poziadavky na peniaze, MA DOBRE CLANKY O ZDRAVI. Co viac chcete, rozmaznani ludia?
   Pravda, moze to byt aj mucholapka.Iba cas ukaze , ci je. Ak sa stretneme vsetcia tu v jednom koncentracnom tabore, tak bola.
   Ale osobne neverim takemu scenaru.

 8. Morgelóny sú vraj umelý organizmus. Má ich v sebe každý. Tvoria sieť ako huby. Krmivo pre morgelóny nám sypú na hlavu.

 9. V Bratislave sú svine. Chytajú ich a očkujú. Potom kapú.

 10. Mocní tohto sveta zabudli na pár vecí a to: imunita, odhodlanosť, nebojácnosť, sebadisciplína, vlastný názor, pevná vôľa…toto v nás nezabijú, takých je nás veľa! Patrím medzi nich. Praemonitus-praemunitas!

 11. Ako uz vieme pred viac ako polrokom bol podobny event ako 201, nacvicovali v Izraeli totalny kolaps finančného systemu, „po hackerskom utoku“, cize som zvedavy, kedy sa to realne stane a ludia pridu o vsetkych prachy na bankovych uctoch… Potom uz len vypalovanie vsetkych bank, zacinajuc centralami a bez milosti !!!

Pridajte komentár

*