Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Špičkový výskumník rakoviny prirovnáva bezdrôtové žiarenie k cigaretám


Print Friendly, PDF & Email

Špičkový poradca rakovinového výskumu prirovnáva bezdrôtové žiarenie k cigaretám

Je skutočne udivujúce, ako často sa ignorujú a mainstreamovými médiami nespomínajú zdravotné obavy súvisiace s bezdrôtovým žiarením, hoci sa o nich jasne hovorí vo vedeckej literatúre.

Napriek skutočnosti, že mainstreamové média ovplyvňujú vnímanie veľkého množstva ľudí a ich povedomie vo vzťahu k mnohým problémom, zdravotné obavy súvisiace s prichádzajúcimi 5G sieťami sú u mnohých týchto médií do veľkej miery stále „mimo radaru“.

Videli sme veľa príkladov toho, ako korporácie úplne skorumpovali úrady zaoberajúce sa zdravotnou starostlivosťou a momentálne sa nezdá, že by tento nový problém s 5G bol v niečom iný.

Takto sa schvaľujú isté produkty a služby bez toho, aby vôbec prešli akýmkoľvek patričným posúdením bezpečnosti.

Skvelý príklad tohto druhu korporátnej korupcie sa ukázal pred niekoľkými rokmi, keď skupina vyše tucta vedcov z organizácie CDC (Centrum pre kontrolu ochorení v USA) anonymne vydala verejné vyhlásenie opisujúce veľký problém vplyvu korporácií a účinku, aký to má na rozhodnutia zdravotníckej politiky.

Vyhlásenie je známe pod názvom Spider Papers. Autori silne zdôraznili, aká je skutočná veľkosť tohto problému.

Síce rýchly internet, no obrovské zdravotné riziká

Jeden z najnovších článkov na tému 5G vniesol svetlo do správy, uverejnenej Martinom L. Pallom, PhD. a emeritným profesorom biochémie a zdravotníckych vied na Washington State University.

Ten uviedol, že „rozmiestnenie desiatok miliónov 5G antén bez jediného testu na biologickú bezpečnosť je určite ten najhlúpejší nápad, aký kto kedy mal v celých dejinách sveta“.

Uvedené zdravotné obavy sú presne tým dôvodom, prečo ministerka belgickej vlády oznámila, že Brusel zastavuje svoje plány na 5G. Ešte pred spustením 5G mnohé krajiny zakázali Wi-Fi a mobilné telefóny v okolí škôl, malých detí a ľudských plodov.

Pri toľkých informáciách a vznikajúcich iniciatívach sa skutočne ukazuje, že vôbec nežijeme v demokracii. Populácii sú bez nášho vedomia ukladané a nanucované rôzne „veci“ a politici sa nikdy nevenujú skutočným obavám ľudí.

Vezmite si, napríklad, Donalda Trumpa, ktorý nedávno vyhlásil, že „5G je pretek, v ktorom zvíťazíme“. CE TV analyzovala dôvod, prečo Trump tak veľmi pretláča 5G.

Príslušný diel si môžete pozrieť tu.

Nedávno bol tiež uverejnený článok o kanadskom premiérovi, Justinovi Trudeauovi a 5G, kde takisto úplne ignoruje dobre známe zdravotné obavy.

Pravdou je, že lekári už nejaký čas liečia pacientov z nadmerného vystavenia sa bezdrôtovému žiareniu, no napriek tomu sú, bohužiaľ, mnohí ticho – v presvedčení, že ide o duševný stav, lebo toto žiarenie je napriek všetkým zverejneným vedeckým dôkazom a jasnému poškodeniu, ktoré spôsobuje, stále zle chápané.

Vedci a lekári sa nedávno zišli v torontskom Queen´s Parku v provincii Ontario, naliehajúc na provinčnú vládu, aby vykonala kroky na ochranu zdravia verejnosti ešte pred spustením bezdrôtovej 5G – ďalšej generácie technológie mobilných telefónov.

No sieť 5G sa už zavádza, veľa ľudí ju, napríklad, využíva na svoje internetové pripojenie.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Moja klinika už posudzuje pacientov z celej provincie Ontario citlivých na mikrovlnné žiarenie zo svojich bezdrôtových zariadení, ako sú mobilné telefóny, Wi-Fi a čoraz väčší počet smart prístrojov,“ povedala Dr. Riina Brayová, riaditeľka Kliniky environmentálneho zdravia v torontskej nemocnici Women´s College Hospital.

„Čakáme, že 5G toto zaťaženie ešte zvýši.“

Telekomunikačné firmy korumpujú politikov

Vedci a lekári z desiatok krajín sa teraz dávajú dokopy, aby varovali svoje vlády pred tým, čo sa deje. Jediný problém je, že vlády boli korporáciami podplatené.

No povedomie stále narastá. Úvodná infraštruktúra 5G v Ontariu sa má spustiť v koridore Toronto – Montreal. Aj bez jej zavedenia je každodenné ožarovanie ľudí mikrovlnným žiarením už teraz viac ako miliardu ráz vyššie než v období pred mobilnými telefónmi.

Dr. Anthony Miller, emeritný profesor Torontskej univerzity a poradca Medzinárodnej agentúry pre výskum rakoviny, povedal:

„Veľa vedcov z celého sveta je dnes presvedčených, že rádiofrekvenčné žiarenie by malo byť zaradené medzi najväčšie ľudské karcinogény, na rovnaký zoznam ako cigarety, röntgenové lúče a azbest.“

Provincii lekári poradili, že zvýšeným nákladom na zdravotnú starostlivosť by sa dalo vyhnúť, keby vláda prijala opatrenia na ochranu verejnosti pred vystavením bezdrôtovej 5G technológii.

Ako vždy, keď chcete zistiť viac informácií a vedeckých poznatkov o tejto téme, a tiež aj o spôsoboch, ako znížiť naše ožiarenie a chrániť sa, je skvelým miestom, kde začať Environmentálny zdravotný fond.

Ponaučenie

Hoci sme veľkými zástancami spojenia myseľe a tela, nestotožňujeme sa s výrokom mnohých, ktorí hovoria, že úplne stačí myslieť si „ak neveríš, že ti to škodí, tak ti to neškodí“.

Hoci je na tom čosi pravdy, sme presvedčení, že taký účinok mysle a tela, schopnosť pozmeniť vlastnú biológiu v prostredí environmentálnych toxínov, si vyžaduje hlbokú meditáciu a prax.

Týmito vecami sme bombardovaní tak silne a pravidelne, že jednoducho nie je mysliteľné prekonávať ich účinky pri vedení každodenného života.

To je aj dôvod, prečo vedci pozorujú len malé účinky, keď v laboratóriu skúmajú skúsených praktikov v spojení tela a mysle. V konečnom dôsledku existuje dôvod, prečo sú na vzostupe rozličné druhy ochorení, a je celkom jasné, že tým problémom je naše životné prostredie.

Aj tu môžete chrániť seba, svoj domov tým, že znížite mieru svojho ožarovania. Môžete si kúpiť aj ochranný náter proti elektromagnetickým poliam.

Je celý rad spôsobov, ako sa chrániť, v konečnom dôsledku je to ale veľký problém a kľúčom je uvedomenie.

Vo veku extrémnej cenzúry a nedostatku záujmu mainstreamových médií o tie najdôležitejšie problémy na našej planéte, je na nás sa, aby sme sa ďalej ozývali a robili tak dôveryhodným spôsobom.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: collective-evolution.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*